Sierpniówki 2017 <3 cz.4 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-15, 12:28   #3781
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, tak zachwalacie ten bobini, ze kupię przy najblizszej okazji on bywa w rossmanie albo lidlu, biedrze lub tesco? Czy tak pachnie plyn do płukania czy musi byc tez do prania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też z tego wszystkiego dodałam Bobini do listy w Gemini na lipiec
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 12:36   #3782
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez usagisama Pokaż wiadomość
Cześć sierpnióweczki, tu Wasza pierwsza Aniołkowa mama Ogłaszam uroczyście, że jestem z trzecim dzidziusiem w ciąży i daj Boże zostanę lutówką 2018 Wszystko składa się póki co bardzo ładnie, beta o ponad 1000 wyższa niż z poprzednimi dziećmi. Trzymajcie kciuki i szczęśliwych rozwiązań!
Hej 😀 chyba przyciągnęłam cie myślami

Super, bardzo sie cieszę, ze wszystko ci sie uklada i trzymam mocno kciuki za kolejnego dzidziusia 😍

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 12:38   #3783
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Nextime1711 Pokaż wiadomość
Hej😘
Dawno mnie tu nie było, próbuje Was chociaż troszeczkę nadrobić, ale trochę u mnie pod górkę się porobilo i dopiero dzisiaj mam dzien leniuchowania...
Mój TŻ złamał sobie prawa rękę i ma na 6 tygodni w gipsie, na dodatek nadal strasznie go boli😞 Także póki boli to zostałam ze wszystkim sama, stara mi sie pomagać jak tylko może ale mi go jest strasznie szkoda, tymbardziej ze okropnie polamany ma nadgarstek i ten ból mu promieniuje na całą rękę 😢 Tyle dobrze że wszystkie rzeczy wyprawkowe mam ogarniete i nic ciezkiego nie trzeba nosic, została do kliknięcia apteka, płyny do prania kupię w rossmanie skoro polecacie i pampersy Dada w Hebe (wybieram narazie Dade bo mam próbki które dostałam na badaniach prenatalnych i czytałam dobre opinie, wiec nie będę póki co przepłacać a i tak pupka Maluszka sama zadecyduje w czym jej dobrze&#128521.
W przyszlym tygodniu zabieram się za generelne porządki i ułożenie rzeczy Małej w szafie☺ Ogólnie powinnam mieć wiecej czasu to będę tu na bieżąco😊
Gratuluje wszystkich udanych wizyt😘

Gratulacje i trzymamy kciuki 😘

Wczoraj przyszła mi paczuszka z allegro😊 Za dwa tygodnie wjeżdża łóżeczko, coraz bardziej zdaję sobie sprawe z tego że już coraz bliżej i Anastazja będzie z nami, a dopiero co pamiętam kiedy robilam test ciążowy😱
Też czasem zastanawiacie się jak to będzie i czy dacie rade? Ja mam czasem takie myśli...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję TŻ :/ Strasznie nieprzyjemna historia, zwłaszcza w takim momencie, kiedy przydałoby mu się trochę ogólnej sprawności. Życzę mu, żeby wszystko się ładnie zrosło. Może warto poprosić lekarza o jakieś dobre środki przeciwbólowe na kryzysowe momenty?

Ja miewałam ataki paniki, ale teraz chyba już czekam na finał z niecierpliwością i z postawą "cokolwiek by się nie działo, niech już się dzieje"

Cytat:
Napisane przez nyna91 Pokaż wiadomość
I wiecie co? Teraz jak nie wiem ile mi zostało do końca zaczęłam patrzeć na siebie, a konkretnie na brzuch zupełnie inaczej. Mimo, że obtłuściłam się w każdym miejscu, urosłam o 2 rozmiary i niedługo dobiję 20kg+ zaczęłam się sobie w końcu w ciąży podobać.

Pozdrawiamy
I to jest najważniejsze Ja jeszcze niedawno płakałam, że okropnie wyglądam, a teraz - w miarę jak brzuch rośnie JESZCZE BARDZIEJ, zaczynam patrzeć na siebie z rozczuleniem

Spakowałam dziś kosmetyczkę, więc zawsze jest to jakiś progres w przygotowywaniu się do szpitalnych przygód
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 14:23   #3784
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Nextime1711 Pokaż wiadomość
Hej😘
Dawno mnie tu nie było, próbuje Was chociaż troszeczkę nadrobić, ale trochę u mnie pod górkę się porobilo i dopiero dzisiaj mam dzien leniuchowania...
Mój TŻ złamał sobie prawa rękę i ma na 6 tygodni w gipsie, na dodatek nadal strasznie go boli😞 Także póki boli to zostałam ze wszystkim sama, stara mi sie pomagać jak tylko może ale mi go jest strasznie szkoda, tymbardziej ze okropnie polamany ma nadgarstek i ten ból mu promieniuje na całą rękę 😢 Tyle dobrze że wszystkie rzeczy wyprawkowe mam ogarniete i nic ciezkiego nie trzeba nosic, została do kliknięcia apteka, płyny do prania kupię w rossmanie skoro polecacie i pampersy Dada w Hebe (wybieram narazie Dade bo mam próbki które dostałam na badaniach prenatalnych i czytałam dobre opinie, wiec nie będę póki co przepłacać a i tak pupka Maluszka sama zadecyduje w czym jej dobrze&#128521.
W przyszlym tygodniu zabieram się za generelne porządki i ułożenie rzeczy Małej w szafie☺ Ogólnie powinnam mieć wiecej czasu to będę tu na bieżąco😊
Gratuluje wszystkich udanych wizyt😘

Gratulacje i trzymamy kciuki 😘

Wczoraj przyszła mi paczuszka z allegro😊 Za dwa tygodnie wjeżdża łóżeczko, coraz bardziej zdaję sobie sprawe z tego że już coraz bliżej i Anastazja będzie z nami, a dopiero co pamiętam kiedy robilam test ciążowy😱
Też czasem zastanawiacie się jak to będzie i czy dacie rade? Ja mam czasem takie myśli...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej to faktycznie TŻ biedny cierpi. Oby bóle szybko przeszły.
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Ja też z tego wszystkiego dodałam Bobini do listy w Gemini na lipiec
A ja już mam Lovele i teraz żałuję, że nie Bobini taka reklamę zrobiłyście😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Widzę, że dziś wszystkie odpoczywają i dobrze,na zdrowie nam to wyjdzie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 14:31   #3785
nyna91
Raczkowanie
 
Avatar nyna91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 247
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Hej jejciu a od kiedy masz to rozwarcie? Niby można z tym chodzić do samego końca ale wyobrażam sobie jak się stresujesz. Najwazniejsze ze już zaraz bedziesz donoszona
Super ze podoba Ci się jak wyglądasz zwłaszcza w koncowce ja już się czuje taka wielka i nie wiem jak można mieć jeszcze większy brzuch hehe
Dowiedziałam się w poniedziałek o skróconej szyjce i rozwarciu. I to w dodatku jeszcze moja ginka na urlopie, byłam u innej którą moja poleciła, ale to nie to samo. Czułam kłucie w szyjce co jakiś czas jak pochodziłam więcej, miałam świadomość że może się skrócić i nawet po cichu liczyłam, że będzie się powolutku skracać co mi skróci pierwszą fazę porodu. Ale żeby od razu z grubej rury i się otwierać? Miałam jeden dzień paniki, teraz w dalszym ciągu mam pozytywne nastawienie. Czuję, że Mały wyjdzie szybciej ale jeszcze nie teraz.

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Marina miała dzisiaj prawdziwe święto, bo w kościele mszę prowadził jej ulubiony ksiądz i większość mszy była śpiewana, a ona uwielbia jego głos Przez całą mszę miałam imprezę w brzuchu

Pełna mobilizacja

Lepiej późno niż wcale Świetne podejście
Będziecie po porodzie chodzić na każdą mszę tego księdza, żeby ją uśpić

Leon ma od wczoraj ADHD. Tzn w nocy spał ale od wczoraj w dzień daje w palnik. Robię się głodna - bije, jem - obkręca się (próbuje ), po jedzeniu - kopie. A że ja co chwilę jestem głodna bo jem małe porcje to mam nieustającą imprezę

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Dzięki!

Ja tez jakoś łaskawie na siebie patrze ostatnio. Nawet myślałam sobie, że będę tęsknić za brzuszkiem 😊
Tak samo stwierdziłam... Ciężko jest i w ogóle wszystko boli, ale taki słodki jest ten brzuszek
nyna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 15:05   #3786
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Ojej to faktycznie TŻ biedny cierpi. Oby bóle szybko przeszły.

A ja już mam Lovele i teraz żałuję, że nie Bobini taka reklamę zrobiłyście😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Widzę, że dziś wszystkie odpoczywają i dobrze,na zdrowie nam to wyjdzie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna zdazysz dokupic, spokooojnie, juz niedlugo Ci sie skonczy lovela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 17:23   #3787
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Anna zdazysz dokupic, spokooojnie, juz niedlugo Ci sie skonczy lovela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To na pewno 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-15, 18:54   #3788
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Hej 😀 ja dzisiaj miałam bardzo aktywny dzień, od rana kościół ponad 3 godziny na nogach bo z córką i mężem na powietrzu byliśmy wiec nawet nie usiadłam... Później obiad, odwiedziny u kuzynki i na dokładkę wizyta u mojej mamy. Niedawno wróciliśmy i oczywiście jestem.mega padnięta

Córka na szczęście już śpi więc chociaż chwile mam na odpoczynek ale chyba niedługo pójdę spać bo już mi sie ziewa

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 19:11   #3789
magia_to_ja
Madi
 
Avatar magia_to_ja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 526
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Martoolka87 mój dziś grzecznie w Kościele a zazwyczaj podskakiwał też podczas śpiewów ale dla odmiany jakaś zapaść hormonalna mnie dopadła podczas komunii i się rozpłakałam nie wiem sama czemu... a mąż patrzy na mnie i pytającym wzrokiem czemu ??? A ja mu ramionami wzruszam, że pojęcia nie mam i ryczę dalej w najlepsze ... W końcu wysmarkałam nosa i trochę się uspokoiłam

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Dzięki!

Ja tez jakoś łaskawie na siebie patrze ostatnio. Nawet myślałam sobie, że będę tęsknić za brzuszkiem ��
Haha Będziesz musiała się dowiadywać, które msze jej ulubiony ksiądz prowadzi, żeby była zadowolona w kościele ����

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ahh te brzuszki, wyzwanie z jednej strony, z drugiej słodkie ciężary za którymi na pewno będziemy tęsknić
Ja kocham mój brzusiu, choć co kilka dni wiekszy, a dziś ledwo wcisnęłam się w moją ulubioną bluzkę ciążową ale wiem, że to przejściowe i za kilka tygodni będzie konieczna wymiana garderoby znów na mniejszy rozmiar

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej 😀 ja dzisiaj miałam bardzo aktywny dzień, od rana kościół ponad 3 godziny na nogach bo z córką i mężem na powietrzu byliśmy wiec nawet nie usiadłam... Później obiad, odwiedziny u kuzynki i na dokładkę wizyta u mojej mamy. Niedawno wróciliśmy i oczywiście jestem.mega padnięta

Córka na szczęście już śpi więc chociaż chwile mam na odpoczynek ale chyba niedługo pójdę spać bo już mi sie ziewa

Wysłane za pomocą mTalk
Podziwiam 3 godziny na nogach i bez możliwości aby usiąść, oj hardcorowo... nie dałabym rady, ja jak stoję 10minut to już mi ciężko w nogi i słabo się robi, już lepiej się czuję kiedy chodzę
__________________


Edytowane przez magia_to_ja
Czas edycji: 2017-06-15 o 19:08
magia_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 19:46   #3790
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

To ja tez bede prac w Bobini ubranka dla Jasia! Natalka ma AZS wiec piore jej ubranka w Bobini lub Loveli, zalezy co jest na promocji w Ross, Lidlu lub Biedronce. Teraz kupilam Bobini i nie bede teraz zmieniac przez jakis czas.
Pieluch Babydream uzywalam po pol roku zycia Natalki i polecam, ale mimo wszystko na poczatek kupuje pampersy Pampersa. Chusteczki babydream rozowe byly przez dlugi czas jedynymi po ktorych nie byla odparzona pupa, chyba dlatego ze sa mniej nawilzone niz np Dady biedronkowe. Krem babydream dlugo uzywalam, ale pozniej go unowoczesnili i niestety skonczylo sie odparzona pupa. W ogole czesto N pupe odparzalo, na szczescie od kilku miesiecy bez pieluchy😀

Od trzech dni jestem na fb i dla mnie duzo wygodniej, ale latwo przegapic jakos wazna wiadomosc. Pisze praktycznie tylko z tel i wizaz naprawde czasem mnie wkurza.

Ja dzis sie poryczalam na procesji, jak zobaczylam dziewczynki sypiace kwiatki. Ech, te hormony...

Jestesmy zaproszeni na wesele na 12 sierpnia, dwa tygodnie przed moim tp. W te sobote tez idziemy na wesele.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 19:49   #3791
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
To ja tez bede prac w Bobini ubranka dla Jasia! Natalka ma AZS wiec piore jej ubranka w Bobini lub Loveli, zalezy co jest na promocji w Ross, Lidlu lub Biedronce. Teraz kupilam Bobini i nie bede teraz zmieniac przez jakis czas.
Pieluch Babydream uzywalam po pol roku zycia Natalki i polecam, ale mimo wszystko na poczatek kupuje pampersy Pampersa. Chusteczki babydream rozowe byly przez dlugi czas jedynymi po ktorych nie byla odparzona pupa, chyba dlatego ze sa mniej nawilzone niz np Dady biedronkowe. Krem babydream dlugo uzywalam, ale pozniej go unowoczesnili i niestety skonczylo sie odparzona pupa. W ogole czesto N pupe odparzalo, na szczescie od kilku miesiecy bez pieluchy😀

Od trzech dni jestem na fb i dla mnie duzo wygodniej, ale latwo przegapic jakos wazna wiadomosc. Pisze praktycznie tylko z tel i wizaz naprawde czasem mnie wkurza.

Ja dzis sie poryczalam na procesji, jak zobaczylam dziewczynki sypiace kwiatki. Ech, te hormony...

Jestesmy zaproszeni na wesele na 12 sierpnia, dwa tygodnie przed moim tp. W te sobote tez idziemy na wesele.
Zazdroszczę.. ja mialam iść za tydzień do przyjaciół, najbliższych sąsiadów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-15, 21:15   #3792
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Witajcie i mi się głupio zrobiło,że się nieodzywam,ale ostatnio mam dobę za krotką.Nadal u mnie remont,ale już końcówka.W pracy ogarniam sytuacje,bo w końcu idę na urlop. Oprócz tego cały czas na diecie i zamiast tyć zaczęłam chudnąć,a pani diabetolog mówi,że się głodzę i mnie tym wkurza.Cukier mam w normie ,więc się nie martwię. Z synem wszystko wporządku,ale ja już mam powoli dość ciąży i odliczam już do końca.
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 06:48   #3793
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Witajcie i mi się głupio zrobiło,że się nieodzywam,ale ostatnio mam dobę za krotką.Nadal u mnie remont,ale już końcówka.W pracy ogarniam sytuacje,bo w końcu idę na urlop. Oprócz tego cały czas na diecie i zamiast tyć zaczęłam chudnąć,a pani diabetolog mówi,że się głodzę i mnie tym wkurza.Cukier mam w normie ,więc się nie martwię. Z synem wszystko w porządku,ale ja już mam powoli dość ciąży i odliczam już do końca.
Bidulka, wcale sie nie dziwie,że cie wkurza... Ja na szczęście nie mam diety ale chyba zacznę cos nad tym myśleć bo strasznie mi nogi puchną tzn stopy, sól ograniczam do minimum ale i tak nic nie pomaga... No też bym chciala już mieć dzidziusia przy sobie. Jak mały sie nie przekręci i blizna po cc bedzie zbyt cienka na PN to będę miała CC na początku sierpnia.

Mnie narazie nikt nie atakuje z powodu dodatkowych kg tylko kazdy mówi no teraz to widać, że w ciąży jesteś. No 10 kg na plus to pewnie, że widać





Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 07:42   #3794
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Dzien doberek
My dzis chcemy ogarnac komode dla mlodego ciekawe czy cos kupimy... I czy bedzie od reki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 08:09   #3795
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Bidulka, wcale sie nie dziwie,że cie wkurza... Ja na szczęście nie mam diety ale chyba zacznę cos nad tym myśleć bo strasznie mi nogi puchną tzn stopy, sól ograniczam do minimum ale i tak nic nie pomaga... No też bym chciala już mieć dzidziusia przy sobie. Jak mały sie nie przekręci i blizna po cc bedzie zbyt cienka na PN to będę miała CC na początku sierpnia.

Mnie narazie nikt nie atakuje z powodu dodatkowych kg tylko kazdy mówi no teraz to widać, że w ciąży jesteś. No 10 kg na plus to pewnie, że widać





Wysłane za pomocą mTalk
Do tej pory pilam pokrzywe i zurawine, zero opuchlizny. Skonczyly sie mi i od razu kg w jeden dzien. Takze od dzisiaj znow pije
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 08:09   #3796
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Dzień dobry i miłego piatku😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 08:11   #3797
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Co do prania to chyba wole dzidziusia od bobini. Bobini rzadszy jakis sie wydaje. Daje plyn do plukania, bo mam baardzo twarda wode.
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 08:12   #3798
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Do tej pory pilam pokrzywe i zurawine, zero opuchlizny. Skonczyly sie mi i od razu kg w jeden dzien. Takze od dzisiaj znow pije
O dzięki za rade, jutro będę na zakupach to kupie jedno i drugie



Wysłane za pomocą mTalk

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Co do prania to chyba wole dzidziusia od bobini. Bobini rzadszy jakis sie wydaje. Daje plyn do plukania, bo mam baardzo twarda wode.
U mnie tez twarda woda i bez płynu do płukania sie nie da 😒

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 08:14   #3799
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Usagisama gratulacje!


Co do pieluch, to te z lidla mi nie pasuja, wydaja sie mi sztywniejsze. Na poczatek moze jednak wezme pampers te biale. Jak akurat trafie na promo
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-16, 08:26   #3800
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Usagisama gratulacje!





Co do pieluch, to te z lidla mi nie pasuja, wydaja sie mi sztywniejsze. Na poczatek moze jednak wezme pampers te biale. Jak akurat trafie na promo
W Intermarche jest teraz promocja na pampers premium, w środę jak byłam to widziałam ale nie wiem do kiedy...

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 08:53   #3801
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

I w Tesco chyba jest promocja na Pampers,bo w środę wszędzie te pamperki byky wystawione, ale nie zwróciłam uwagi na cenę bo juz mam a nie chciałam, żeby się okazało, że są tansze😉😊😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 10:12   #3802
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
W Intermarche jest teraz promocja na pampers premium, w środę jak byłam to widziałam ale nie wiem do kiedy...

Wysłane za pomocą mTalk
O! Intermarche mam niedaleko domu, to wyślę starego
Musze też obczaić które fitti mam w biedronie, bo niestety są 2 wersje składowe. Jedna jest ok, druga niekoniecznie. A zawsze najtaniej mi wychodziły.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Znów anex robi akcje ze stelażami. Teraz mają się zgłosić też osoby z crossami, które je kupiły do czerwca 2017...
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 10:19   #3803
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Od kilku godzin jestem na nogach a apetyt mam taki,że zjadlam juz dzisiaj więcej niż wczoraj przez cały dzień...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 11:01   #3804
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Hej nadrobię Was z kompa, a teraz przez apkę wrzucę Wam fotkę mojej "smutnej" firanki. Żałuję tylko, że się nie uparłam przy ciemnym szarym na górze, bo ten jasny słabo odbija od białego...1497607253914.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 11:19   #3805
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Wczoraj byłam pierwszy raz poza domem od 25 maja (nie licząc 2 wyjść tylko do lekarza na kontrolę). Dostałam zielone światło od ginki na grilla u koleżanki 5min autem od domu. Dali mi rozkładany leżak więc mogłam sobie zmieniać pozycje. Byłam między 5-6h na świeżym powietrzu, do tego było 12 osób więc wreszcie miałam z kim pogadać, pośmiać się. Taki totalny reset i jeszcze mąż mi żarcie pod nos przynosił, wstawałam tylko na siku.

Dziś czekam na dostawę kocyków z allegro, mam nadzieję, że będą ładne. Muszę jeszcze minky zamówić, już wybrałam wzór, a nawet 2, ale nie wiem na którego sprzedawcę się zdecydować. No i czy brać minky letnie bez wypełnienia czy od razu z wypełnieniem.
oriane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 11:46   #3806
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Hej nadrobię Was z kompa, a teraz przez apkę wrzucę Wam fotkę mojej "smutnej" firanki. Żałuję tylko, że się nie uparłam przy ciemnym szarym na górze, bo ten jasny słabo odbija od białego...Załącznik 7111501

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękna i w ogóle nie jest smutna 😉😊
Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam pierwszy raz poza domem od 25 maja (nie licząc 2 wyjść tylko do lekarza na kontrolę). Dostałam zielone światło od ginki na grilla u koleżanki 5min autem od domu. Dali mi rozkładany leżak więc mogłam sobie zmieniać pozycje. Byłam między 5-6h na świeżym powietrzu, do tego było 12 osób więc wreszcie miałam z kim pogadać, pośmiać się. Taki totalny reset i jeszcze mąż mi żarcie pod nos przynosił, wstawałam tylko na siku.

Dziś czekam na dostawę kocyków z allegro, mam nadzieję, że będą ładne. Muszę jeszcze minky zamówić, już wybrałam wzór, a nawet 2, ale nie wiem na którego sprzedawcę się zdecydować. No i czy brać minky letnie bez wypełnienia czy od razu z wypełnieniem.
Reset dobra rzecz.
Ja minky nie kupuję teraz, dopiero na jesień będę szukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 11:49   #3807
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Hej nadrobię Was z kompa, a teraz przez apkę wrzucę Wam fotkę mojej "smutnej" firanki. Żałuję tylko, że się nie uparłam przy ciemnym szarym na górze, bo ten jasny słabo odbija od białego...Załącznik 7111501

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie smutna, wręcz depresyjna
Bardzo fajna

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam pierwszy raz poza domem od 25 maja (nie licząc 2 wyjść tylko do lekarza na kontrolę). Dostałam zielone światło od ginki na grilla u koleżanki 5min autem od domu. Dali mi rozkładany leżak więc mogłam sobie zmieniać pozycje. Byłam między 5-6h na świeżym powietrzu, do tego było 12 osób więc wreszcie miałam z kim pogadać, pośmiać się. Taki totalny reset i jeszcze mąż mi żarcie pod nos przynosił, wstawałam tylko na siku.

Dziś czekam na dostawę kocyków z allegro, mam nadzieję, że będą ładne. Muszę jeszcze minky zamówić, już wybrałam wzór, a nawet 2, ale nie wiem na którego sprzedawcę się zdecydować. No i czy brać minky letnie bez wypełnienia czy od razu z wypełnieniem.
Fajno, ja wczoraj od śniadania do popołudnia na tarasie urzędowałam.


Teraz minky z wypełnieniem raczej nie użyjesz.
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 12:01   #3808
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Hello

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Dzien doberek
My dzis chcemy ogarnac komode dla mlodego ciekawe czy cos kupimy... I czy bedzie od reki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzeia, o ile już czegoś nie wybraliście

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość

Co do pieluch, to te z lidla mi nie pasuja, wydaja sie mi sztywniejsze. Na poczatek moze jednak wezme pampers te biale. Jak akurat trafie na promo
Lidlowe też nam nie podeszły, Dady ok, a Babydreama akoś nigdy nie wypróbowałam, nawet nie wiem czemu

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Hej nadrobię Was z kompa, a teraz przez apkę wrzucę Wam fotkę mojej "smutnej" firanki. Żałuję tylko, że się nie uparłam przy ciemnym szarym na górze, bo ten jasny słabo odbija od białego...Załącznik 7111501

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jaka smucizna....ie wiem o co tej babce chodziło, bardzo fajna firaneczka. Przecież nie wszystkie dzieciowe rzeczy muszą być pełne różowych księżniczek, niebieskich autek itp...

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam pierwszy raz poza domem od 25 maja (nie licząc 2 wyjść tylko do lekarza na kontrolę). Dostałam zielone światło od ginki na grilla u koleżanki 5min autem od domu. Dali mi rozkładany leżak więc mogłam sobie zmieniać pozycje. Byłam między 5-6h na świeżym powietrzu, do tego było 12 osób więc wreszcie miałam z kim pogadać, pośmiać się. Taki totalny reset i jeszcze mąż mi żarcie pod nos przynosił, wstawałam tylko na siku.

Dziś czekam na dostawę kocyków z allegro, mam nadzieję, że będą ładne. Muszę jeszcze minky zamówić, już wybrałam wzór, a nawet 2, ale nie wiem na którego sprzedawcę się zdecydować. No i czy brać minky letnie bez wypełnienia czy od razu z wypełnieniem.
Super, taki reset i wyjście Ci się baaardzo należało. Od razu lepiej na duszy


Tż usypia młodego a my jedziemy na małe zakupy - chcemy tuje do ogrodu kupić ale takie większe...i w okolicy straszna bida jeśli o to chodzi a mamy luki przy ogrodzeniu a na wsi same ciekawskie dusze - jakby mogli to by do ogrody wleźli żeby zobaczyć choćby najmniejszego ale nowego zasadzonego kwiatka. Nie cierpię tego.
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 12:13   #3809
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Też uważam, że firanka w sam raz, a nie nasrane wzorkami wszędzie

Cieszę się, że po grillu (ah te kręciołki z boczku z lidla) cukier na czczao 84 uffff :P

W takim razie ewentualnie minky letnie tylko oglądam
oriane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 12:59   #3810
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Martoolka jakby ludzie od firanek zobaczyli pokoik mojej małej to by uznali,że dla dorosłego,bo póki co jedyne co w kolorze mam to ubranka a reszta biel, szary, i ciemne prawie czarne łóżeczko hahah plus czarny wózek.
Ja zawsze jak się pyta ktoś a gdzie kolor to mówię, że kolorowe będzie dzieciństwo haha😂
Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Hello



Powodzeia, o ile już czegoś nie wybraliście



Lidlowe też nam nie podeszły, Dady ok, a Babydreama akoś nigdy nie wypróbowałam, nawet nie wiem czemu



No jaka smucizna....ie wiem o co tej babce chodziło, bardzo fajna firaneczka. Przecież nie wszystkie dzieciowe rzeczy muszą być pełne różowych księżniczek, niebieskich autek itp...



Super, taki reset i wyjście Ci się baaardzo należało. Od razu lepiej na duszy


Tż usypia młodego a my jedziemy na małe zakupy - chcemy tuje do ogrodu kupić ale takie większe...i w okolicy straszna bida jeśli o to chodzi a mamy luki przy ogrodzeniu a na wsi same ciekawskie dusze - jakby mogli to by do ogrody wleźli żeby zobaczyć choćby najmniejszego ale nowego zasadzonego kwiatka. Nie cierpię tego.
Znam to! U nas tez wczoraj normalnie z tarasu widziałam jak marszcza ludzie brwi, żeby lepiej widzieć... mamy male ruje jeszcze i niestety widac. Nawet śmiałam się, że będziemy krzyczeć dzień dobry,tak dobrze widzicie jemy kielbaski😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-06 21:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.