Wszystko o AVONIE cz. 39 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-06, 18:52   #571
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja jestem w tyle z Avonem bo od kilku miesięcy praktycznie nie mam zamówień znudził się dziewczynom Avon,mi trochę też ale wspomniane wyżej zapachy powinnam mieć jutro więc skrobnę swoje wrażenia zapachowe
Bo np.Attraction Rush jest ładny,ale już oczywiście był w Avonie,na pewno Na początku kojarzy mi się ze słodką śliwką,takim kompotem z żółtych śliwek,potem trochę gaśnie i wychodzi jakieś lekkie ziółko które mi się średnio podoba Ale ogólnie ładny i nie tak ostry jak klasyczny Atrtraction,to dużo łagodniejsza wersja
mi po powąchaniu próbki wydaje się być podobny odrobinę do City Rush


może dlatego w nazwie ma Rush
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 19:42   #572
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja jestem w tyle z Avonem bo od kilku miesięcy praktycznie nie mam zamówień znudził się dziewczynom Avon,mi trochę też ale wspomniane wyżej zapachy powinnam mieć jutro więc skrobnę swoje wrażenia zapachowe
Bo np.Attraction Rush jest ładny,ale już oczywiście był w Avonie,na pewno Na początku kojarzy mi się ze słodką śliwką,takim kompotem z żółtych śliwek,potem trochę gaśnie i wychodzi jakieś lekkie ziółko które mi się średnio podoba Ale ogólnie ładny i nie tak ostry jak klasyczny Atrtraction,to dużo łagodniejsza wersja
żółte śliwki - mirabelki?
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 20:25   #573
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja jestem w tyle z Avonem bo od kilku miesięcy praktycznie nie mam zamówień znudził się dziewczynom Avon,mi trochę też ale wspomniane wyżej zapachy powinnam mieć jutro więc skrobnę swoje wrażenia zapachowe
Bo np.Attraction Rush jest ładny,ale już oczywiście był w Avonie,na pewno Na początku kojarzy mi się ze słodką śliwką,takim kompotem z żółtych śliwek,potem trochę gaśnie i wychodzi jakieś lekkie ziółko które mi się średnio podoba Ale ogólnie ładny i nie tak ostry jak klasyczny Atrtraction,to dużo łagodniejsza wersja
To czekam na opinię
PS Sarunieczka, jakaś ty ładna, lepsza wersja Moniki Bellucci. Wizażanki są tak urodziwe, że można wpaść w kompleksy
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 15:46   #574
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
żółte śliwki - mirabelki?
yes
o właśnie,może podobny do City Rush? mało go pamiętam,on też był lekko śliwkowy Gdyby nie ta ziołowa nutka którą potem czuję,podobałby mi się Attraction Rush bo początek ma uroczy

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
To czekam na opinię
PS Sarunieczka, jakaś ty ładna, lepsza wersja Moniki Bellucci. Wizażanki są tak urodziwe, że można wpaść w kompleksy
O Boże,Ty też mnie porównujesz do tej piękności? przecież ja jej do małego palca nie dorastam dziękuję!
Ale ale...chyba że się sugerujesz fotką profilową,na której to nie ja


Mam już próbeczki perfum Więc tak:
Summer White Paradise kwiatowo-morski,choć na początku miałam wrażenie że wyczuwam brzoskwinię,ale nie,wyszedł jakiś kwiat Zapach lekki,mało słodki,niezapamiętywalny i bardzo ulotny

Femme Exclusive jest za to bardzo ładny Trudny do określenia,a takie lubię Pierwsze co mi przychodzi do głowy to kaszmirowy taaa niezły opis,wiem Taki kremowy,ekskluzywny,a nie babciny,żadne Far Away czy LBD,tylko taka nowoczesna elegancja,troszkę jakby chłodna,nie przesłodzona Kupuję!

Mam też pierścionek z focusa,jeden z tych na każdy miesiąc-Janey,mam grudniowy "niebieska cyrkonia" i on raczej zielony jest ale mieni się dwoma kolorami,uchwyciłam na fotce więc zaraz wrzucę na katalogowy
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 10:02   #575
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
yes
o właśnie,może podobny do City Rush? mało go pamiętam,on też był lekko śliwkowy Gdyby nie ta ziołowa nutka którą potem czuję,podobałby mi się Attraction Rush bo początek ma uroczy


O Boże,Ty też mnie porównujesz do tej piękności? przecież ja jej do małego palca nie dorastam dziękuję!
Ale ale...chyba że się sugerujesz fotką profilową,na której to nie ja


Mam już próbeczki perfum Więc tak:
Summer White Paradise kwiatowo-morski,choć na początku miałam wrażenie że wyczuwam brzoskwinię,ale nie,wyszedł jakiś kwiat Zapach lekki,mało słodki,niezapamiętywalny i bardzo ulotny

Femme Exclusive jest za to bardzo ładny Trudny do określenia,a takie lubię Pierwsze co mi przychodzi do głowy to kaszmirowy taaa niezły opis,wiem Taki kremowy,ekskluzywny,a nie babciny,żadne Far Away czy LBD,tylko taka nowoczesna elegancja,troszkę jakby chłodna,nie przesłodzona Kupuję!

Mam też pierścionek z focusa,jeden z tych na każdy miesiąc-Janey,mam grudniowy "niebieska cyrkonia" i on raczej zielony jest ale mieni się dwoma kolorami,uchwyciłam na fotce więc zaraz wrzucę na katalogowy
Dziękuję, właśnie też spodobała mi się nowa wersja Femme i intensywnie myślałam czy zamówić, teraz jestem przekonana. Spojrzałam wcześniej na Twój instagram, aczkolwiek pani z awatarka (Zeta-Jones) też jest podobna do Ciebie
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 16:50   #576
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

przy e-platnosci pobierana jest jakas dodatkowa oplata?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 18:06   #577
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
przy e-platnosci pobierana jest jakas dodatkowa oplata?
Od każdej E-płatności pobierana jest opłata serwisowa, która wynosi 0,6% wartości opłacanej kwoty (nie mniej niż 0,50gr.)
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-09, 18:29   #578
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Odebrałam paczkę, a w niej torba Adalyn. Jest duża, ale nie aż tak wielka jak się spodziewałam - na szczęście . Ogólnie prezentuje się ładnie, jest dobrze wykonana, dość miękka. Jedyne do czego się przyczepię, to zapach - śmierdzi chińczykiem aż przykro - leży za karę na oknie i się wietrzy
Jak będę miała możliwość to zrobię zdjęcia
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 12:45   #579
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez mardy bum Pokaż wiadomość
Odebrałam paczkę, a w niej torba Adalyn. Jest duża, ale nie aż tak wielka jak się spodziewałam - na szczęście . Ogólnie prezentuje się ładnie, jest dobrze wykonana, dość miękka. Jedyne do czego się przyczepię, to zapach - śmierdzi chińczykiem aż przykro - leży za karę na oknie i się wietrzy
Jak będę miała możliwość to zrobię zdjęcia
A klientka pytała mnie czy drapie skąd ja mam wiedzieć takie rzeczy, a drapie? bo zamówiła w końcu to jej powiem zanim przyjdzie A co do zapaszku to mam kilka torebek z Avonu i zawsze jak przychodzą to mają pare dni wietrzenia

W strefie promocja, zamówienia od 160 zł są na -30% a ja już wszystko puściłam jest jeszcze jakaś druga ale trzeba zamówić 3 rzeczy żeby je mieć na -40% to też nie skorzystam.
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 19:39   #580
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
W strefie promocja, zamówienia od 160 zł są na -30% a ja już wszystko puściłam jest jeszcze jakaś druga ale trzeba zamówić 3 rzeczy żeby je mieć na -40% to też nie skorzystam.
akurat miałam zamówienie do złożenia, więc udało mi się załapać na promocję Z kat. 08 nic dla siebie nie brałam, kusiły mnie Attraction Rush, ale akurat nikt więcej nie był zainteresowany. Mnie osobiście bardzo się podobają

Muszę pochwalić też tusz Avon True wydłużająco - odżywczy. Dawno mi tak żaden tusz nie podpasował, nie uczula, nie rozmazuje się, nie zbija w grudki i ma odpowiednią konsystencję, dobrze się nim maluje.
__________________
Zapraszam na mój INSTAGRAM
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 21:07   #581
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
akurat miałam zamówienie do złożenia, więc udało mi się załapać na promocję Z kat. 08 nic dla siebie nie brałam, kusiły mnie Attraction Rush, ale akurat nikt więcej nie był zainteresowany. Mnie osobiście bardzo się podobają

Muszę pochwalić też tusz Avon True wydłużająco - odżywczy. Dawno mi tak żaden tusz nie podpasował, nie uczula, nie rozmazuje się, nie zbija w grudki i ma odpowiednią konsystencję, dobrze się nim maluje.

Też miałam sobie wziąś Attraction Rush jak by koś brał ale nikt nie chciał, choć jeszcze kilka dni zostało to kto wie prędzej czy później je upoluję, dla mnie one i tak bardziej jesienno zimowe to mi się nie śpieszy, te nowe Femme też bardzo mi podpasowały tylko wydaje mi się że będą mało trwałe bo z nadgarstka z próbki to po godz śladu nie było, z tym że ja nie psikam na skórę normalnie to na ubraniach może dłużej posiedzą

A co do tuszy to mam babeczkę którą wszystko uczula tylko nie Avon, jak jest dobra promocja to zamawia na raz kilka sztuk
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 08:24   #582
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Też miałam sobie wziąś Attraction Rush jak by koś brał ale nikt nie chciał, choć jeszcze kilka dni zostało to kto wie prędzej czy później je upoluję, dla mnie one i tak bardziej jesienno zimowe to mi się nie śpieszy, te nowe Femme też bardzo mi podpasowały tylko wydaje mi się że będą mało trwałe bo z nadgarstka z próbki to po godz śladu nie było, z tym że ja nie psikam na skórę normalnie to na ubraniach może dłużej posiedzą

A co do tuszy to mam babeczkę którą wszystko uczula tylko nie Avon, jak jest dobra promocja to zamawia na raz kilka sztuk
poleć tej babeczce, żeby kupiła tusz Dermedic, dla mnie jest super
tez dużo tuszy mnie uczula, a ten dał radę

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

https://www.google.pl/search?q=tusz+...=1497165756345
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 11:54   #583
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
poleć tej babeczce, żeby kupiła tusz Dermedic, dla mnie jest super
tez dużo tuszy mnie uczula, a ten dał radę
a po co ma polecac inny tusz skoro klientka jest zadowolona z avonowych
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 19:20   #584
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Czy zamawiał ktoś sukienkę maxi?? Interesuje mnie czy ma jakąś podszewkę, czy nie prześwituje? No i jak z długością?
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 08:50   #585
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
Czy zamawiał ktoś sukienkę maxi?? Interesuje mnie czy ma jakąś podszewkę, czy nie prześwituje? No i jak z długością?
cienki materiał, prześwituje
nie warta zakupu
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 11:24   #586
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Czy ten nowe bronzery są warte zakupu?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 14:48   #587
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
cienki materiał, prześwituje
nie warta zakupu
Dziękuję
Dobrze, że jednak nie kupiłam.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 15:41   #588
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Czy ten nowe bronzery są warte zakupu?
https://www.youtube.com/watch?v=cPSa0L2RPNs
To jest filmik o nowościach i Hania bronzery zachwala ale to normalne przecież nie powie że masakra mi te bronzery się podobają,najbardziej deep glow, jest tam też o nowych kulkach i lakierach o wykończeniu satynowym, lakiery najchętniej kupiłabym wszystkie, mam nadzieje że dadzą jakiś program w strefie na kolorówkę bo inaczej to bankrucja

W zeszłym roku miałam bronzer z limitki wakacyjnej i go zdenkowałam tak mi podpasował a miał drobinki których normalnie nie trawie, liczę na to że ten też będzie miał takie zmielone i mi podpasuje
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 10:06   #589
sylwunia23
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 423
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Czy któraś z Was miała okazję widzieć granatowe jegginsy z kat.9 str 23? Warto? jak z rozmiarówką?
sylwunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-16, 12:17   #590
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
akurat miałam zamówienie do złożenia, więc udało mi się załapać na promocję Z kat. 08 nic dla siebie nie brałam, kusiły mnie Attraction Rush, ale akurat nikt więcej nie był zainteresowany. Mnie osobiście bardzo się podobają

Muszę pochwalić też tusz Avon True wydłużająco - odżywczy. Dawno mi tak żaden tusz nie podpasował, nie uczula, nie rozmazuje się, nie zbija w grudki i ma odpowiednią konsystencję, dobrze się nim maluje.
a czy naprawde fajnie wydłuza rzesy????
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 10:16   #591
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
a czy naprawde fajnie wydłuza rzesy????
mnie się efekt podoba, ale polecam go raczej do codziennego makijażu, niż do wieczorowego.
__________________
Zapraszam na mój INSTAGRAM
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 13:16   #592
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
mnie się efekt podoba, ale polecam go raczej do codziennego makijażu, niż do wieczorowego.
a masz porownanie do big daring on nawet taki fajny efekt daje???
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 11:30   #593
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
mnie się efekt podoba, ale polecam go raczej do codziennego makijażu, niż do wieczorowego.
u mnie do codzinnego makijażu nadwawają się wszystkie tusze z avonu a do zadań specjalnych sprawdza się tylko mega effect

ostatnio przypasił mi ten różowy z color trend;a delikatnie wydłuża i podkreśla oko, taki typowy dzienny tusz
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 13:20   #594
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
a masz porownanie do big daring on nawet taki fajny efekt daje???
Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
u mnie do codzinnego makijażu nadwawają się wszystkie tusze z avonu a do zadań specjalnych sprawdza się tylko mega effect

ostatnio przypasił mi ten różowy z color trend;a delikatnie wydłuża i podkreśla oko, taki typowy dzienny tusz
dla mnie Big Daring jest właśnie na wieczór A co do Color Trendu, to jakoś nie mogę się przekonać do tych kosmetyków.
__________________
Zapraszam na mój INSTAGRAM
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 16:43   #595
d9b250893ba3de660d36b57efd6afc3907c8b10e_653457f25d1b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cześć Dziewczyny!
Czy jest w ogóle próbka Anew Ultimate 7S emulsja z bioaktywnym złotem na noc? Jak jest to proszę podajcie mi kod.
Z góry dziękuje
d9b250893ba3de660d36b57efd6afc3907c8b10e_653457f25d1b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 17:47   #596
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

[1=d9b250893ba3de660d36b57 efd6afc3907c8b10e_653457f 25d1b0;74752581]Cześć Dziewczyny!
Czy jest w ogóle próbka Anew Ultimate 7S emulsja z bioaktywnym złotem na noc? Jak jest to proszę podajcie mi kod.
Z góry dziękuje [/QUOTE]

nie ma
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 14:12   #597
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Thumbs down Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

hej
czy ktoś z was już odbierał nagrody z PIN ??
Odebrałam w poprzednim katalogu dwa zestawy percive i jeden full speed i chciałam jeszcze jeden a napisało mi iż już wyczerpano ilość nagród a przecież pukty jeszcze mam .....
czy ktoś może w regulaminie coś takiego doczytał że wolno tylko trzy nagrody czy coś w tym stylu ?/
pozdrawiam
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 14:49   #598
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Ania1367 Pokaż wiadomość
hej
czy ktoś z was już odbierał nagrody z PIN ??
Odebrałam w poprzednim katalogu dwa zestawy percive i jeden full speed i chciałam jeszcze jeden a napisało mi iż już wyczerpano ilość nagród a przecież pukty jeszcze mam .....
czy ktoś może w regulaminie coś takiego doczytał że wolno tylko trzy nagrody czy coś w tym stylu ?/
pozdrawiam
W PIN można maksymalnie dwie takie same rzeczy

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

orientujecie się czy kremowe cienie do powiek ze str 81 k9 maja taką samą konsystencje jak te co były z serii extralasting z czerwonym wieczkiem? Te ekstralasting mi tak zaschły że w żaden sposób nie mogę ich wydobyć ze słoiczka
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 06:43   #599
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Ania1367 Pokaż wiadomość
hej
czy ktoś z was już odbierał nagrody z PIN ??
Odebrałam w poprzednim katalogu dwa zestawy percive i jeden full speed i chciałam jeszcze jeden a napisało mi iż już wyczerpano ilość nagród a przecież pukty jeszcze mam .....
czy ktoś może w regulaminie coś takiego doczytał że wolno tylko trzy nagrody czy coś w tym stylu ?/
pozdrawiam

jest zapis w regulaminie z jednego poziomu max.3 nagrody
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 21:00   #600
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
jest zapis w regulaminie z jednego poziomu max.3 nagrody

dzięki
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-04 12:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.