❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤ - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-19, 17:54   #361
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Lawendulla - nie wiem co napisać, tak mi przykro Przytulam mocno
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 17:58   #362
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Lawendulla Pokaż wiadomość
No nic Dziewczyny zycze Wam powodzenia i trzymam za kazda kciuki ja sie przyzwyczailam,ze zawsze mam pecha. Wynik 17,7 mlU/ml probuje dodzwonic sie do lekarza czy krwanienie wystapi samoistnie czy mam do niego przyjsc,bo zupelnie nie wiem co teraz ...dobrze,ze mam l4 do piatku jakos sie chyba pozbieram...
Przykro mi trzymaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 17:58   #363
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Lawendulla przykro mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 17:59   #364
_Aleksandra_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 42
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Lawendulla- bardzo mi przykro :-(

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
_Aleksandra_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 18:01   #365
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Lawendulla tyle o Tobie myslałam,wierzyłam,że napiszesz,ze jest ok. Przytulam bo wiem jak to bardzo jest się zawieść w tym temacie.Wiem aż za bardzo.Dobrze by było gdyby lekarz w następnym cyklu zrobił Ci badanie progesteronu-on jest odpowiedzialny za utrzymanie ciąży.Nie obwiniaj się proszę,to nie twoja wina,że tak się stało.A moze po prostu to była ciąża bezzarodkowa?A może zarodek miał jakąś wadę genetyczną i natura postanowiłą sama zadziałać,takie rzeczy się zdarzają.
Przytulam.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 18:15   #366
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Lawendulla Pokaż wiadomość
No nic Dziewczyny zycze Wam powodzenia i trzymam za kazda kciuki ja sie przyzwyczailam,ze zawsze mam pecha. Wynik 17,7 mlU/ml probuje dodzwonic sie do lekarza czy krwanienie wystapi samoistnie czy mam do niego przyjsc,bo zupelnie nie wiem co teraz ...dobrze,ze mam l4 do piatku jakos sie chyba pozbieram...
Przytulam Kochana, mam nadzieję, że niedługo odezwiesz się do nas z radosną nowiną. Trzymaj się!!! Duzo sił

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 18:17   #367
Betsy93
Rozeznanie
 
Avatar Betsy93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 706
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Lawendulla Pokaż wiadomość
No nic Dziewczyny zycze Wam powodzenia i trzymam za kazda kciuki ja sie przyzwyczailam,ze zawsze mam pecha. Wynik 17,7 mlU/ml probuje dodzwonic sie do lekarza czy krwanienie wystapi samoistnie czy mam do niego przyjsc,bo zupelnie nie wiem co teraz ...dobrze,ze mam l4 do piatku jakos sie chyba pozbieram...
Bardzo mi przykro..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Betsy93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 18:34   #368
Lawendulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 41
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Dziekuje... Bylyscie najlepsze na swiecie! Szkoda,ze tak wyszlo ale licze,ze teraz moze szybciej sie uda,bo jak bede czekala kolejne kilka lat to chyba sie wykoncze. Szczescie w nieszczesciu jest takie,ze nie trzeba ingerowac tak mi powiedziala Pani Doktor,ze mam czekac poprostu na miesiaczke nawet do terminu jakby kolejnej i za rada zbadam sobie jak juz ja dostane ten Progesteron i Prolaktyne zasugerowala tez P.Doktor Trzymajcie sie! bede Was podczytywac💋
Lawendulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 18:52   #369
_ Raspberry _
Raczkowanie
 
Avatar _ Raspberry _
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 255
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez _Aleksandra_92 Pokaż wiadomość
Ja też na wizytę muszę jeszcze trochę poczekać, ale też nie mam się co śpieszyć bo beta z dziś 252,9 więc nawet nic nie będzie widać.

Wiem, o czym mówisz bo u mnie z dolegliwości ciążowych własnie tylko takie ciągnięcie/skurcz w dole brzucha. Jak narazie nic innego, ale u mnie to bardzo wczesna ciąża. Więc póki co się cieszę :-D

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Ja nawet nie mam pojęcia jaką mam betę, ale dziś mam 7t+4d z OM, więc liczę, że wszystko jest ok.

Do tego mam chyba wszystkie możliwe dolegliwości i zaczynam mieć wstręt do jedzenia. Niby coś mi się chce, a jak już to jem, to w trakcie jedzenia robi mi się niedobrze i pojedzone. Ma tak któraś z Was?


Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
No ja też o połogu tyle się naczytałam i se taaak go wyolbrzymiłam i przeszłam go luźno,prawie nie zauważalnie.Ot taka większa miesiączka przez pierwsze dni a potem plamienie.Za to po porodzie przez prawie 6 mcy miałam problem z sikaniem,bo robiłam na stojaco pod prysznicem. Rodziłam sn,parłam i dzidzia się we mnie zaklinowała,obwineła pępowiną i gineło tętno i na cito mnie wieźli na cc,ktoś mi nie halo wpakował w cewkę cewnik,ból przypominający jakby mi kto tam włożył zardzewiałą igłe od łucznika.. auć Na samo wspomnienie zawijam się w precel błe. Z całego porodu i poporodzie najgorzej wspominam cewnik i ten ból długie tygodnie po.
Ja tez rodziłam sn i miałam spore problemy, żeby urodzić, ale nikt nie próbował mi nawet pomóc (w UK przy porodzie jest tylko położna, nie ma lekarza, a ogólnie to więcej wychodziła, żeby przygotować sobie sprzęt i jedyne co mówiła to "przyj"). Gdyby Tż nie było przy mnie to nawet nie wiedziałabym kiedy mam skurcz, bo on mi mówił kiedy na monitorze było 100%, a ja odczuwalam cały czas taki sam ból. Skończyło się krwotokiem zaraz jak urodziłam. Cewnik tez mi wpychała bo stwierdziła, ze może mam pełny pęcherz i blokuje małego. Ogólnie poród wspominam bardzo źle i mimo, że nie miałam żadnych szwów to tez miałam problem z oddawaniem moczu, bo strasznie wszystko mnie piekło. Przez dwa lata po porodzie w czasie @ czułam jeszcze ból jakby mnie ktoś w krocze kopnął, a w Polsce ginekolog mi powiedziała, ze mam zerwane wszystkie mięśnie macicy, bo poród był źle przeprowadzony, dlatego trzęsę gaciami przed następnym i marzę o cc. Także wiem o czym mówisz pisząc o tym bólu, bo na samą myśl mi słabo.


Cytat:
Napisane przez Lawendulla Pokaż wiadomość
No nic Dziewczyny zycze Wam powodzenia i trzymam za kazda kciuki ja sie przyzwyczailam,ze zawsze mam pecha. Wynik 17,7 mlU/ml probuje dodzwonic sie do lekarza czy krwanienie wystapi samoistnie czy mam do niego przyjsc,bo zupelnie nie wiem co teraz ...dobrze,ze mam l4 do piatku jakos sie chyba pozbieram...
Bardzo mi przykro, że tak się stało Mam nadzieję, że przyjdziesz do nas niedługo pochwalić się dobrymi wiadomościami. Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki.
_ Raspberry _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 19:46   #370
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Lawendulla, okropnie mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 19:48   #371
usagisama
Raczkowanie
 
Avatar usagisama
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 132
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Jeśli Lawendulla się zgodzi proponuję tak, jak w innych wątkach dodać ją do mamuś aniołkowych na pierwszej stronie. Dla mnie to było miłe po czasie znaleźć się w gronie "mamuś" mimo wszystko- bo przecież po poronieniu mamą nie przestaje się być.
Jesteśmy z Tobą, Kochana!

Edytowane przez usagisama
Czas edycji: 2017-06-19 o 19:50
usagisama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 20:11   #372
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Lawendulla - ściskam. Bardzo mi przykro kochana, ale nie poddawaj się. W końcu będzie pięknie 😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 20:46   #373
Betsy93
Rozeznanie
 
Avatar Betsy93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 706
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Dziewczyny czemu tak mnie martwi ten brak objawów?! 😔😕 mam dość.. jak ja ogarnę ten czas do wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Betsy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 20:57   #374
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Betsy93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czemu tak mnie martwi ten brak objawów?! 😔😕 mam dość.. jak ja ogarnę ten czas do wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie ja tez nie mam objawow. Czasami bym chciala ale nic nie poradze. Nie ma to nie ma. Jedynie delikatnie piersi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 20:58   #375
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Betsy93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czemu tak mnie martwi ten brak objawów?! mam dość.. jak ja ogarnę ten czas do wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A który masz tc?
Ja tez na samym początku nie miałam, dopiero Ok 1,5 tygodnia po pozytywnym teście


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 20:59   #376
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Lawendulla bardzo mi przykro

Sorry dziewczyny ze się nie odzywam
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 21:01   #377
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Betsy93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czemu tak mnie martwi ten brak objawów?! 😔😕 mam dość.. jak ja ogarnę ten czas do wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w pierwszej ciąży oprócz braku@ i zmęczenia nie mialam objawów, a i tylko mycie zębów mi nie sprzyjało, bo mnie mdliło, ale kupiłam pastę owocową i jakoś przeżyłam

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 21:04   #378
Betsy93
Rozeznanie
 
Avatar Betsy93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 706
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
A który masz tc?
Ja tez na samym początku nie miałam, dopiero Ok 1,5 tygodnia po pozytywnym teście


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5tydzien i 5 dzień ciazy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Betsy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 21:06   #379
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Moja kumplela miala cala ciaze bez objawow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 21:08   #380
Betsy93
Rozeznanie
 
Avatar Betsy93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 706
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Szczerze mówiąc chyba wolalabym wymiotować żeby tylko mieć jakiś znak że wszystko jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Betsy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 21:13   #381
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciąży oprócz braku@ i zmęczenia nie mialam objawów, a i tylko mycie zębów mi nie sprzyjało, bo mnie mdliło, ale kupiłam pastę owocową i jakoś przeżyłam

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
O właśnie-mycie zębów-dla mnie w pierwszej ciąży to była katorga! Na widok szczoteczki dosłownie wymiotowałam,nie mogłam umyć zębów.Ale myłam po mimo haftowania Teraz całe szczescie to mnie omija.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Betsy93 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc chyba wolalabym wymiotować żeby tylko mieć jakiś znak że wszystko jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie masz upierdliwych objawów to się ciesz.Moja koleżanka w dwóch ciażach miałą zero objawów.Nawet jej cycki nie urosły o kawałek!
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 21:18   #382
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

[QUOTE=oczarowana;74785801]O właśnie-mycie zębów-dla mnie w pierwszej ciąży to była katorga! Na widok szczoteczki dosłownie wymiotowałam,nie mogłam umyć zębów.Ale myłam po mimo haftowania Teraz całe szczescie to mnie omija.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------



Teraz też mi nic nie robi mycie zębów, przez co się bardzo cieszę Ogolnie u mnie lepiej z tymi mdłosciami i wymiotami. Zostało zmęczenie, ale bieganie za prawie trzylatkiem też robi swoje



Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 21:20   #383
Betsy93
Rozeznanie
 
Avatar Betsy93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 706
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cieszę się naprawdę.. Ale wykańcza mnie to czekanie na wizyte😐.. mój lekarz taki termin mi ustalił żeby mógł już coś zobaczyć, stwierdził że wcześniej nie ma sensu.. A ja głupia cała w stresie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Betsy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 21:26   #384
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Betsy93 Pokaż wiadomość
Cieszę się naprawdę.. Ale wykańcza mnie to czekanie na wizyte😐.. mój lekarz taki termin mi ustalił żeby mógł już coś zobaczyć, stwierdził że wcześniej nie ma sensu.. A ja głupia cała w stresie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pociesze cie ja mam usg dopiero po 11tc:d wiec sobie jeszcze poczekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 21:35   #385
Betsy93
Rozeznanie
 
Avatar Betsy93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 706
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Staram się dobrze nastawić.. musimy być silne babki!! Damy radę przetrwać ten czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Betsy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 21:51   #386
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez usagisama Pokaż wiadomość
Jeśli Lawendulla się zgodzi proponuję tak, jak w innych wątkach dodać ją do mamuś aniołkowych na pierwszej stronie. Dla mnie to było miłe po czasie znaleźć się w gronie "mamuś" mimo wszystko- bo przecież po poronieniu mamą nie przestaje się być.
Jesteśmy z Tobą, Kochana!
Jeśli Lawendulli to nie przeszkadza to jasne
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 22:23   #387
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez usagisama Pokaż wiadomość
karska piękne wyniki

Ja za chwilę idę do lekarza rodzinnego załatwić L4.

Dzisiaj rano podczas śniadania dostałam chyba czegoś na kształt mdłości - całe szczęście przeszło po kilkunastu minutach. Za tydzień lecę do Albanii na wakacje - mam nadzieję, że mnie tam nie dosięgną...

Mam w ogóle dziwny "objaw", nie wiem, czy związany z ciążą, czy sobie czegoś nie wmawiam, ale w każdym razie problem zaistniał A mianowicie - problem z liczbami. Jak mnie babeczka ostatnio pytała o datę urodzenia, to za trzecim razem dopiero udało mi się ją wymienić. Odmiana liczby (musiałam ostatnio na konferencji powiedzieć, że klasyfikacji zostało objętych 59 uczniów - starsznie się zapultałam w tej odmianie ), wczorajszy mecz siatkówki i próba powiedzenia teściowej, ile jest zakończyła się klapą, natomiast termin porodu potrafię wyliczyć sama bez użycia kalkulatora ciążowego
Przepraszam, że się wbijam w wątek, ale jako sierpniówka podczytuję i mocno kibicuję Chciałam tylko napisać, że mi wysiadły właśnie te matematyczne umiejętności, a po mat-fizie jestem Obliczanie cen, kalendarz, zegarek to dla mnie czarna magia Zdarzało się, że chciałam nastawić alarm na 4 popołudniu, a nastawiałam na 14 Największy wstyd jest jak podpisuję jakieś dokumenty i muszę podać datę
Życzę bezproblemowych ciąż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 07:18   #388
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Witam się z miską płatków
Od wczoraj męczy mnie zgaga, więc próbuję diety mlecznej, żeby mniej paliło. Znacie jakieś inne sposoby na zgagę?
Za chwilę uciekam na rynek po owocki
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 07:44   #389
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Betsy93 Pokaż wiadomość
5tydzien i 5 dzień ciazy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To spokojnie, jeszcze będziesz wyklinać mdłości albo będziesz egzemplarzem bezobjawowym

Cytat:
Napisane przez ZwariowanaWariatka Pokaż wiadomość
Witam się z miską płatków

Od wczoraj męczy mnie zgaga, więc próbuję diety mlecznej, żeby mniej paliło. Znacie jakieś inne sposoby na zgagę?

Za chwilę uciekam na rynek po owocki

Bleee, zgaga


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 08:20   #390
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ZwariowanaWariatka Pokaż wiadomość
Witam się z miską płatków
Od wczoraj męczy mnie zgaga, więc próbuję diety mlecznej, żeby mniej paliło. Znacie jakieś inne sposoby na zgagę?
Za chwilę uciekam na rynek po owocki
Zgaga to...prawdziwa zgaga
Mi to dziadostwo w pierwszej ciaży pojawio się koło 7 mca i trzymało do końca. Ale brałam Rannigast czy coś w podobie bo gin powiedział,że można brać.Na zgage mi pomagało ale smak tych tabletek do ssania wywoływał u mnie mdłosci. Ni ma letko

Czuje się i wyglądam dziś jak Qpa. W nocy jakieś wredne muszysko nas atakowało,nie szło dziadygi złapać a jak już se poszło w olerę to po 4:00 moje dziecko stwierdziło,że czas na zabawę! Także yhm... tego ten miłego dnia wszystkim życzę. Stres mnie zezera przed popołudniową wizytą u gina. (myślałam,że następana ciąża będzie pod względem wizyt lajtem bo... wiem co mi gin będzie robił i...takie tam).
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-13 23:15:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.