Sierpniowe PM-ki 2017 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-17, 11:38   #301
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość

Wybraliśmy tort! Chcecie zobaczyć?

Kupujecie dzieciaczkom (+4l w górę) jakieś piccolo lub innego szampana przeznaczonego dla dzieci?
Torcik śliczny - uwielbiam ten trend
A Piccolo koniecznie, dla dzieci i nie tylko (#wolepiccolo)

Zakochałam się w tej fryzurce...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kate.JPG (65,6 KB, 21 załadowań)
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 12:04   #302
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Torcik śliczny - uwielbiam ten trend
A Piccolo koniecznie, dla dzieci i nie tylko (#wolepiccolo)

Zakochałam się w tej fryzurce...
Piękna!
Ja bym chciała coś takiego 1497697406768.jpg

A tort będziemy mieć taki 1497697439195.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 12:31   #303
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Ja bym chciała coś takiego
Ahh, żeby moje włosy były jakkolwiek podatne na kręcenie... Raz spędziłam pod tym fryzjerskim suszarko-hełmofonem bitą godzinę i nawet do domu nie zdążyłam wrócić, a z loków zostały mizerne strąki. Do wieczora śladu nie było po całym zabiegu Tak więc mogę co najwyżej podziwiać takie śliczności na cudzych głowach

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
A tort będziemy mieć taki
Jadłabym
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 12:56   #304
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Ahh, żeby moje włosy były jakkolwiek podatne na kręcenie... Raz spędziłam pod tym fryzjerskim suszarko-hełmofonem bitą godzinę i nawet do domu nie zdążyłam wrócić, a z loków zostały mizerne strąki. Do wieczora śladu nie było po całym zabiegu Tak więc mogę co najwyżej podziwiać takie śliczności na cudzych głowach


Jadłabym
Moje są strasznie podatne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 09:20   #305
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Moje są strasznie podatne
No to trzeba korzystać Fryzurka śliczna, bardzo glamour, ale jednocześnie słodka i dziewczęca A chwaliłaś się już suknią?

Udało mi się dogadać z fryzjerką, makijaż też już prawie (mam 2 panie do wyboru, muszę się zdecydować), najwyższa pora rozejrzeć się za sukienką. Jestem zmęczona na samą myśl o bieganiu po sklepach

Edytowane przez bona_fide
Czas edycji: 2017-06-18 o 09:21
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 09:35   #306
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
No to trzeba korzystać Fryzurka śliczna, bardzo glamour, ale jednocześnie słodka i dziewczęca A chwaliłaś się już suknią?

Udało mi się dogadać z fryzjerką, makijaż też już prawie (mam 2 panie do wyboru, muszę się zdecydować), najwyższa pora rozejrzeć się za sukienką. Jestem zmęczona na samą myśl o bieganiu po sklepach
W środę się pochwale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 13:27   #307
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Fajna ta fryzura z blond lokami. Też mam dlugie włosy i też słabo się dają kręcić, ale jak sobie pomoczę pianką przed spaniem i zakręcę, to trzymają się dosyć fajnie. Spróbuję coś podobnego zaproponować fryzjerce na próbnej - 1 lipca. Akurat mam wtedy też wesele i sprawdzę trwałość. Makijaż wypróbuję w dniu mojego panieńskiego Ja już wszystkie niezbędne akcesoria już mam, mogę się pochwalić welonem ^^ Aktualnie jestem w ferworze przygotowywania wszelkich niezbędnych dodatków i pakowania podziękowań dla gości (będą w formie takiego tortu - załącznik).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3804 - Kopia.JPG (135,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torcik.jpg (725,2 KB, 27 załadowań)
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 19:04   #308
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
Fajna ta fryzura z blond lokami. Też mam dlugie włosy i też słabo się dają kręcić, ale jak sobie pomoczę pianką przed spaniem i zakręcę, to trzymają się dosyć fajnie. Spróbuję coś podobnego zaproponować fryzjerce na próbnej - 1 lipca. Akurat mam wtedy też wesele i sprawdzę trwałość. Makijaż wypróbuję w dniu mojego panieńskiego Ja już wszystkie niezbędne akcesoria już mam, mogę się pochwalić welonem ^^ Aktualnie jestem w ferworze przygotowywania wszelkich niezbędnych dodatków i pakowania podziękowań dla gości (będą w formie takiego tortu - załącznik).
Skąd welon?
Ja zamówiłam swoj na chińskiej stronie i już nie mogę się doczekac kiedy przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 17:52   #309
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Skąd welon?
Ja zamówiłam swoj na chińskiej stronie i już nie mogę się doczekac kiedy przyjdzie
Wiadomka, że z Ali
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 20:19   #310
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
Wiadomka, że z Ali
W Polsce drogie dlatego też postanowiłam zamówić na aliexpreas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 22:11   #311
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Co jeszcze zamówiłyście na Ali fajnego? Może jeszcze zdążę odgapić

Zamówiliśmy obrączki, klasyczne, półokrągłe, 4mm szerokości Na zdjęciach bardziej podobały mi się płaskie, ale na paluchu półokrągłe prezentowały się jednak lepiej
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 13:29   #312
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Co jeszcze zamówiłyście na Ali fajnego? Może jeszcze zdążę odgapić
Ja pierwszą sukienkę zamawiałam na AE Doszła w miesiąc, jak za tą cenę to całkiem niezła. Teraz albo sprzedam albo przefarbuję na granat i będzie jak znalazł na poprawiny

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Zamówiliśmy obrączki, klasyczne, półokrągłe, 4mm szerokości Na zdjęciach bardziej podobały mi się płaskie, ale na paluchu półokrągłe prezentowały się jednak lepiej
Też mamy klasyczne i półokrągłe. Moja ma chyba 3,5mm a Lubego koło 4-4,5mm.


Kupiłam marynarkę. Fuksja! Pod kolor wstęgi w talii i bucików.

I welon jednak też. Miałam iść bez, ale Mój znalazł taaaaaki cudowny, że po prostu musiałam. <3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170620_215136.jpg (47,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170621_115539.jpg (98,9 KB, 29 załadowań)
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 21:04   #313
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja pierwszą sukienkę zamawiałam na AE Doszła w miesiąc, jak za tą cenę to całkiem niezła. Teraz albo sprzedam albo przefarbuję na granat i będzie jak znalazł na poprawiny
O, no to odważnie Sukienka to jednak spora niewiadoma, rozmiar, fason, jakość. Nie przełamałam się jeszcze do kupowania ubrań u chińczyków. Wklej proszę zdjęcie i linka do aukcji (dla porównania), jak będziesz miała wolną chwilę


Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Kupiłam marynarkę. Fuksja! Pod kolor wstęgi w talii i bucików.
O matulu, jaka piękna suknia! Szkoda ją zasłaniać marynarką, ona ma jakieś rękawki?

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
I welon jednak też. Miałam iść bez, ale Mój znalazł taaaaaki cudowny, że po prostu musiałam. <3
Słusznie, bardzo ładny, i ta koronka zdaje się ładnie pasować do góry sukienki

kaaari - jak suknia?

Ja dziś podpisałam umowę o salę, i zamówiłam zaproszenia Krok po kroku, odhaczam
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 21:24   #314
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
O, no to odważnie Sukienka to jednak spora niewiadoma, rozmiar, fason, jakość. Nie przełamałam się jeszcze do kupowania ubrań u chińczyków. Wklej proszę zdjęcie i linka do aukcji (dla porównania), jak będziesz miała wolną chwilę



O matulu, jaka piękna suknia! Szkoda ją zasłaniać marynarką, ona ma jakieś rękawki?


Słusznie, bardzo ładny, i ta koronka zdaje się ładnie pasować do góry sukienki

kaaari - jak suknia?

Ja dziś podpisałam umowę o salę, i zamówiłam zaproszenia Krok po kroku, odhaczam
Suknia okej powiększamy tylko dekolt i doszywamy taśmę koronkowa na wykończenia dolne i dokładamy trochę więcej tiulu. Ale jak na pierwsze wrażenie jestem mega pozytywnie zaskoczona, ze tak odwzorowali z mojego opisu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 21:28   #315
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Suknia okej powiększamy tylko dekolt i doszywamy taśmę koronkowa na wykończenia dolne i dokładamy trochę więcej tiulu. Ale jak na pierwsze wrażenie jestem mega pozytywnie zaskoczona, ze tak odwzorowali z mojego opisu
Że tak niby bez zdjęcia?
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 06:55   #316
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Że tak niby bez zdjęcia?
Tył mogę pokazać, a przód dopiero jak poprawki będą już takie jak chce a u mnie w przodzie wiele się dzieję bo suknia jest 2w1 1498110923100.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kaaarii
Czas edycji: 2017-06-22 o 07:06
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 08:35   #317
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
O, no to odważnie Sukienka to jednak spora niewiadoma, rozmiar, fason, jakość. Nie przełamałam się jeszcze do kupowania ubrań u chińczyków. Wklej proszę zdjęcie i linka do aukcji (dla porównania), jak będziesz miała wolną chwilę
Oto link: kiecka
A sukienka wygląda tak:


Ale powiem Wam szczerze, że zdziwiłam się jakością koronki. Gruba, ładna, estetyczna. Myślałam, że będzie duuuużo gorzej.

Zrezygnowałam z niej jak miesiąc temu znalazłam w Polsce inną, bardziej "ślubną" i niewiele droższą



Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
O matulu, jaka piękna suknia! Szkoda ją zasłaniać marynarką, ona ma jakieś rękawki?
Nie ma rękawów, koronka wszędzie
Góra i tył wyglądają tak jak w załaczniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170510_135451.jpg (41,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170510_135503.jpg (30,6 KB, 26 załadowań)
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 10:12   #318
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Oto link: kiecka
A sukienka wygląda tak
Obie są piękne. Ja pewnie zdecydowałabym się na tę z Chin (sugerując się Twoimi zdjęciami), ale to pewnie dlatego, że uwielbiam koronki <3
Ja będę miała taką jak w załączniku, lecz jeszcze dół będzie obszyty koronką i nie będzie 'porozrzucana' na spódnicy. Uwielbiam takie rękawki <3
W ogóle całkiem fajna historia z wyborem sukni, którego najbardziej się bałam. Nastawiałam się psychicznie na 'polowanie' na suknię i objechanie wszystkich salonów w Lublinie i być może udanie się do innych miast jak np. Łódź, która jest znana z przemysłu tekstylnego, ale pewnego wieczora przeglądałam sobie strony lokalnych firm dekoratorskich w poszukiwaniu inspiracji. Zauważyłam, że jedna z firm ma w ofercie suknie ślubne. Galeria nie była jakaś super ogromna, ale postanowiłam przejrzeć co mają. No i się natknęłam na NIĄ! To niepozorne zdjęcie (1 załącznik z suknią na manekinie) zawróciło mi w głowie. Powiedziałam "chcę tą i żadną inną". Zbyt proste, czyż nie? Szybko napisałam do salonu, który mieści się w mojej miejscowości, ale brak odpowiedzi doprowadzał mnie do frustracji. Wysłałam kolejnego maila i odpisali Pani zaproponowała uszycie takiej sukienki (bo nie było jej na stanie) na pokaz, z czego się bardzo ucieszyłam. Jednak nie było to traktowane jako zamówienie, więc swoje się na nią oczekałam (od lipca 2016 do lutego 2017). W lutym ją PRZYMIERZYŁAM. Sama się dziwię, że po takim czasie nadal mi się szalenie podoba i nie zmieniłam zdania. Już miałam przymiarkę pierwszą i ostatnią, gdzie przymierzałam tylko bazę bez naszytych koronek i poczułam, że suknia będzie wspaniała. Za 3 tygodnie ją odbieram <3
Można powiedzieć, że suknia sama mnie znalazła kiedy jeszcze nie miałam określonej koncepcji, jaka ma ona być. Wiedziałam, że princeska z takimi właśnie rękawkami i koronką, ale lepszej jak ta nie mogłam sobie wymarzyć *.*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-06-29-10.40.56.jpg (564,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Francesca.jpg (76,0 KB, 28 załadowań)
__________________
Mój warsztacik Justiness.art

Edytowane przez Taube
Czas edycji: 2017-06-22 o 10:22 Powód: rozwinięcie myśli
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 23:30   #319
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

No piękne te wasze sukienki . Ja swoją mierzę za tydzień i już nie mogę się doczekać. Będziemy jeszcze długość dopasowywać bo resztę wymiarów mam tą samą co przy pierwszej przymiarce . Wszystkie będziecie mieć krótkie welony? Ja mam mieć 2,30-2,50 m. Kupowałam razem z suknią żeby kolor był ten sam. Nie wyszło aż tak drogo jak myślałam, ale ja mam bez żadnych obszyć, sama taka mgiełka, bo mam bardzo ozdobny gorset sukni i nie chcę przesadzać.
Co do fryzury jeszcze to ja mam coś takiego

Wiadomo nie wyszło identycznie, ta dziewczyna zapewne ma grubsze i dłuższe włosy ode mnie, ale mimo to wyszło super. Powiem wam, że nawet byłam w szoku że tak ładnie to wyglądało, bo ja mam dużo, ale cienkich włosów i myślałam, że się w ogóle to nie uda.
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-23, 07:19   #320
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez jaaaania Pokaż wiadomość
No piękne te wasze sukienki . Ja swoją mierzę za tydzień i już nie mogę się doczekać. Będziemy jeszcze długość dopasowywać bo resztę wymiarów mam tą samą co przy pierwszej przymiarce . Wszystkie będziecie mieć krótkie welony? Ja mam mieć 2,30-2,50 m. Kupowałam razem z suknią żeby kolor był ten sam. Nie wyszło aż tak drogo jak myślałam, ale ja mam bez żadnych obszyć, sama taka mgiełka, bo mam bardzo ozdobny gorset sukni i nie chcę przesadzać.
Co do fryzury jeszcze to ja mam coś takiego

Wiadomo nie wyszło identycznie, ta dziewczyna zapewne ma grubsze i dłuższe włosy ode mnie, ale mimo to wyszło super. Powiem wam, że nawet byłam w szoku że tak ładnie to wyglądało, bo ja mam dużo, ale cienkich włosów i myślałam, że się w ogóle to nie uda.
Ja będę mieć długi welon ale tylko do Kościoła, a później ściągam krótki mam do rzucania później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 15:31   #321
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez jaaaania Pokaż wiadomość
Powiem wam, że nawet byłam w szoku że tak ładnie to wyglądało, bo ja mam dużo, ale cienkich włosów i myślałam, że się w ogóle to nie uda.
O, to mnie pocieszyłaś Też mam dużo, cienkich włosów i sie obawiam jak wyjdzie fryzura na takich włosach. A celuje w coś takiego jak na zdjęciu. Plus moja sukienka, bo chyba jeszcze się nie chwaliłam. Do niej długi welon do kościoła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg thumb_27892_post_catalog_photo.jpeg (330,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15801657_1384281291605022_405298664_n.jpg (53,7 KB, 29 załadowań)
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 22:23   #322
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Tył mogę pokazać, a przód dopiero jak poprawki będą już takie jak chce a u mnie w przodzie wiele się dzieję bo suknia jest 2w1
Śliczna W jakim sensie 2 w 1? Długa z opcją krótkiej?

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ale powiem Wam szczerze, że zdziwiłam się jakością koronki. Gruba, ładna, estetyczna. Myślałam, że będzie duuuużo gorzej.

Zrezygnowałam z niej jak miesiąc temu znalazłam w Polsce inną, bardziej "ślubną" i niewiele droższą
No proszę, zaskakująco przyzwoita Nie spodziewałabym się Ta wybrana wydaje się ładniejsza, schludniej wykonana, ale tę chińską koniecznie zafarbuj - i na poprawiny!

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Nie ma rękawów, koronka wszędzie
Góra i tył wyglądają tak jak w załaczniku
Jakby tu były rękawki (jakiekolwiek, nawet znikome) to byłby mój ideał Ale ja mam bzika na punkcie nie-gołych ramion

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
W ogóle całkiem fajna historia z wyborem sukni, którego najbardziej się bałam.
Można powiedzieć, że suknia sama mnie znalazła kiedy jeszcze nie miałam określonej koncepcji, jaka ma ona być. Wiedziałam, że princeska z takimi właśnie rękawkami i koronką, ale lepszej jak ta nie mogłam sobie wymarzyć *.*
Hehe, czasem tak lepiej, jak się nie ma ściśle określonej koncepcji Czasem życie pisze lepsze scenariusze, niż możemy sobie zaplanować Bardzo ładna sukienka

Cytat:
Napisane przez jaaaania Pokaż wiadomość
Powiem wam, że nawet byłam w szoku że tak ładnie to wyglądało, bo ja mam dużo, ale cienkich włosów i myślałam, że się w ogóle to nie uda.
Ostatnio widziałam zdjęcie koka ślubnego upiętego z boba! W życiu bym nie powiedziała, że z boba można upiąć koka Swoją drogą, ostatnio skróciłam sobie dość znacznie włosy (wiosna mnie napadła, zawsze na wiosnę skracam, żeby nie grzały w plecy), a do tego zostały mocno pocieniowane i teraz sobie pluję w brodę - z dłuższymi jednak więcej możliwości.

Cytat:
Napisane przez Janna_ Pokaż wiadomość
O, to mnie pocieszyłaś Też mam dużo, cienkich włosów i sie obawiam jak wyjdzie fryzura na takich włosach. A celuje w coś takiego jak na zdjęciu. Plus moja sukienka, bo chyba jeszcze się nie chwaliłam. Do niej długi welon do kościoła


Piękne macie sukienki Ja będę miała taką zwykłą, ołówkową, z sieciówki. W moim przypadku to zwycięstwo zdrowego chłopskiego rozumu nad chwilowymi fanaberiami na suknię z prawdziwego zdarzenia

Zamówiłam zaproszenia Makowe, nawiązują kolorystyką do wystroju sali, w której odbędzie się przyjęcie (sporo w niej czerwonych akcentów). Całkiem fajnie się to skomponowało, chociaż pewnie głównie ja to zauważę

Wymyśliłam, że nabędę drogą kupna trochę krówek, zapakowanych w personalizowane papierki, żeby poczęstować osoby, które przyjdą do USC (a nie będą zaproszone na wesele). A resztę zabiorę do pracy, u nas taki zwyczaj - każda okazja na cukierka jest dobra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg personalizacja3.jpg (575,7 KB, 18 załadowań)
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 07:22   #323
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Śliczna W jakim sensie 2 w 1? Długa z opcją krótkiej?



No proszę, zaskakująco przyzwoita Nie spodziewałabym się Ta wybrana wydaje się ładniejsza, schludniej wykonana, ale tę chińską koniecznie zafarbuj - i na poprawiny!



Jakby tu były rękawki (jakiekolwiek, nawet znikome) to byłby mój ideał Ale ja mam bzika na punkcie nie-gołych ramion



Hehe, czasem tak lepiej, jak się nie ma ściśle określonej koncepcji Czasem życie pisze lepsze scenariusze, niż możemy sobie zaplanować Bardzo ładna sukienka



Ostatnio widziałam zdjęcie koka ślubnego upiętego z boba! W życiu bym nie powiedziała, że z boba można upiąć koka Swoją drogą, ostatnio skróciłam sobie dość znacznie włosy (wiosna mnie napadła, zawsze na wiosnę skracam, żeby nie grzały w plecy), a do tego zostały mocno pocieniowane i teraz sobie pluję w brodę - z dłuższymi jednak więcej możliwości.




Piękne macie sukienki Ja będę miała taką zwykłą, ołówkową, z sieciówki. W moim przypadku to zwycięstwo zdrowego chłopskiego rozumu nad chwilowymi fanaberiami na suknię z prawdziwego zdarzenia

Zamówiłam zaproszenia Makowe, nawiązują kolorystyką do wystroju sali, w której odbędzie się przyjęcie (sporo w niej czerwonych akcentów). Całkiem fajnie się to skomponowało, chociaż pewnie głównie ja to zauważę

Wymyśliłam, że nabędę drogą kupna trochę krówek, zapakowanych w personalizowane papierki, żeby poczęstować osoby, które przyjdą do USC (a nie będą zaproszone na wesele). A resztę zabiorę do pracy, u nas taki zwyczaj - każda okazja na cukierka jest dobra
Tak. Mam krótka sukienkę, a na to nakładana spódnica zapinana klamrą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 09:42   #324
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Tak. Mam krótka sukienkę, a na to nakładana spódnica zapinana klamrą
Super Długą spódnicę ściągasz po oczepinach, czy masz inną wizję?

Dziewczyny, rozpoznajecie może, jakie kwiaty są w tym bukiecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6-19.jpg (49,9 KB, 14 załadowań)
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 11:30   #325
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Super Długą spódnicę ściągasz po oczepinach, czy masz inną wizję?

Dziewczyny, rozpoznajecie może, jakie kwiaty są w tym bukiecie?
Mam takie plany nawet sobie wczoraj kupiłam białe koronkowe, wsuwane trampki do krótszej wersji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 16:21   #326
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Super Długą spódnicę ściągasz po oczepinach, czy masz inną wizję?

Dziewczyny, rozpoznajecie może, jakie kwiaty są w tym bukiecie?
Wydaje mi się,że to piwonie (peonie) i groszek pnący.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 19:01   #327
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Uhh, czerwcowy bukiecik Niemniej w tę kolorystykę będę celować - biało-różowo-czerwony.

Kusi mnie zrobić bukiet samodzielnie. Nie mam dużych wymagań, sukienka jest prosta, ołówkowa przed kolano, ślub będzie trwał max 15 minut, żadnej wielkiej celebry, wydumany bukiet pasowałby tu jak wół do karety. Może akurat będą jakieś fajne "kwiaty tygodnia" w Lidlu
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 08:38   #328
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Uhh, czerwcowy bukiecik Niemniej w tę kolorystykę będę celować - biało-różowo-czerwony.

Kusi mnie zrobić bukiet samodzielnie. Nie mam dużych wymagań, sukienka jest prosta, ołówkowa przed kolano, ślub będzie trwał max 15 minut, żadnej wielkiej celebry, wydumany bukiet pasowałby tu jak wół do karety. Może akurat będą jakieś fajne "kwiaty tygodnia" w Lidlu
Powiem Ci tak: ja za swój bukiecik (naprawdę duży i okazały, Pani kwiaciarka pokazywała wielkość to mniej więcej dwie rozłożone dłonie), taki sam jak ten:

płacę 100 zł.

Dla świadkowej, wielkości jednej rozłożonej dłoni, mniejszą wersję mojego, zawołała 40 zł.
Tak naprawdę za dwa rodzaje kwiatów w lidlu dasz około 20-30 zł. Plus jakieś ozdóbki. To nie wiem czy się opłaca za 10 zł oszczędności (jeśli brałabyś mniejszy, jak ja dla świadkowej)
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 10:06   #329
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak: ja za swój bukiecik (naprawdę duży i okazały, Pani kwiaciarka pokazywała wielkość to mniej więcej dwie rozłożone dłonie), taki sam jak ten:

płacę 100 zł.

Dla świadkowej, wielkości jednej rozłożonej dłoni, mniejszą wersję mojego, zawołała 40 zł.
Tak naprawdę za dwa rodzaje kwiatów w lidlu dasz około 20-30 zł. Plus jakieś ozdóbki. To nie wiem czy się opłaca za 10 zł oszczędności (jeśli brałabyś mniejszy, jak ja dla świadkowej)
O, to bardzo mało płacisz. Ja płacę 160 za bukiet z butonierką. Nie ukrywam, że byłam wybredna przy wyborze kwiaciarni, bo nie chciałam byle czego. Ogólnie jak szukałam kwiaciarni i pytałam o ceny to padłam... szczególnie za bukiety na stoły. W końcu zamówiłam bukiet dla mnie w kwiaciarni, a pozostałe zrobię sama z pomocą bliskich, bo to proste bukiety z róż i gipsówki. Nie uważam żeby były warte 60 czy 70 zł jak chciały kwiaciarnie. Tyle samo miało być za bukiet dla świadkowej więc podziękowałam. Bardzo chciałam piwonie, no ale to nie ten miesiąc :P.
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 12:38   #330
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

My za butonierki po 25 zł

W bukiecie same kwiaty, praktycznie bez liści i ozdób, więc jak za cenę 100 i 40 zł to prawie jak za darmo
Róże w kolorze fuksji i amarantu a reszta kwiatów (goździki, eustomy, frezje) białe i kremowe
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-01 15:47:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.