Mamusie marcowe 2018 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-30, 08:41   #181
dustinthewind
Rozeznanie
 
Avatar dustinthewind
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 710
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Właśnie ja też póki co nie mam możliwości zrobienia bety, a tak jak piszecie, też słyszałam,że nie każdy na betę się w ogóle wybiera...myślicie,że mogę i bez tego od razu zapisać się do lekarza? Wiem,że jest jeszcze za wcześnie,żeby coś było widać,ale umówilabym się na za 2 tygodnie.
W sumie 3 testy ciążowe raczej nie mogły się mylić
dustinthewind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 08:42   #182
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Dust ja nigdy bety nie robilam, nie przeszkadza to w zapisaniu sie na wizyte
Najwyzej bedzie sam pecherzyk. U mnie tak bylo za pierwszym razem jak pszlam tak szybko i potem sie martwilam tylko. Teraz ide w 6-7 tc.
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 08:45   #183
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez dustinthewind Pokaż wiadomość
Dzień dobry z pracy
Podjechałam dzisiaj do szpitala,żeby zrobić sobie badania, ale była taaaaaka kolejka, że chyba do 10 by mi zeszło, a tu trzeba do pracy na 8, a niestety dzisiaj jestem sama w swoim dziale, także musiałam być na czas.
Jak się dzisiaj czujecie? Mnie też boli podbrzusze, nawet się zastanawiałam czy to normalne,ale skoro nie jestem z tym sama,to chyba tak musi być.
ja gdyby nie cycki to bym nawet nie czuła że jestem w ciąży
cycki bolą mnie strasznie, ale tak jakoś dziwnie - nie dwa naraz tylko raz jeden a raz drugi. I jest to taki ból "rozrywający". Nie kłucia, tylko jakby mi sie skóra rozciągała I chyba zaczyna mi się wyostrzać węch - mój samochód w środku zaczął dziwnie pachnieć No i włosy i cera mi się szybciej przetłuszczają.
Nie mam bólów podbrzusza, jajników ani nic. Nie mam mdłości (jeszcze ) ani nie czuję się senna
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 08:47   #184
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
ja też mam zamiar pracować jak długo się da mam dużo koleżanek dzieciatych i każda mówi to samo: chodź do pracy ile się da, czas szybciej leci i ciało samo w sobie jest lepsze - nie leżysz cały dzień i nie żresz
mam koleżankę, która musiała zrezygnować z pracy od razu jak się dowiedziała o ciąży bo pracowała z chemikaliami (ok. 2 miesiąca). Przytyła 2 razy więcej niż się zakłada a kontaktu z ludźmi podobno jej brakowało jak nigdy. A jej mąż mówi, że jak miała za dużo czasu to sobie sama problemów szukała i pierdoły wymyślała
No dokładnie się z tym zgadzam, z tym ze niestety będę musiała się wyslugiwac w niektórych kwestiach innymi ale co tam no i nie mogę pracowac raczej na zamkniecie bo dosc mocnych środków używają do czyszczenia po serwisie. W jakiej branży pracujesz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dustinthewind Pokaż wiadomość
Właśnie ja też póki co nie mam możliwości zrobienia bety, a tak jak piszecie, też słyszałam,że nie każdy na betę się w ogóle wybiera...myślicie,że mogę i bez tego od razu zapisać się do lekarza? Wiem,że jest jeszcze za wcześnie,żeby coś było widać,ale umówilabym się na za 2 tygodnie.
W sumie 3 testy ciążowe raczej nie mogły się mylić
Mysle ze spokojnie ja w poprzedniej ciąży nie bylam ani razu bo panicznie bałam się igły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 08:47   #185
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
ja gdyby nie cycki to bym nawet nie czuła że jestem w ciąży
cycki bolą mnie strasznie, ale tak jakoś dziwnie - nie dwa naraz tylko raz jeden a raz drugi. I jest to taki ból "rozrywający". Nie kłucia, tylko jakby mi sie skóra rozciągała I chyba zaczyna mi się wyostrzać węch - mój samochód w środku zaczął dziwnie pachnieć No i włosy i cera mi się szybciej przetłuszczają.
Nie mam bólów podbrzusza, jajników ani nic. Nie mam mdłości (jeszcze ) ani nie czuję się senna
No ja tez mam tylko od czasu do czasu bol piersi, takie klucie, znam to z poprzedniej ciazy. Niedlugo przejdzie
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 08:47   #186
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
No dokładnie się z tym zgadzam, z tym ze niestety będę musiała się wyslugiwac w niektórych kwestiach innymi ale co tam no i nie mogę pracowac raczej na zamkniecie bo dosc mocnych środków używają do czyszczenia po serwisie. W jakiej branży pracujesz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jestem księgową, więc ciąża nie powinna mi przeszkadzać
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 08:49   #187
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
jestem księgową, więc ciąża nie powinna mi przeszkadzać
No to spokojnie jak mialam staż jako ksiegowa to przypomina mi się tylko jedno. Dwa razy w tygodniu ogromne ciacho przed komputerem. Bo zawsze ktos mial urodziny albo po prostu kupil do kawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-30, 08:54   #188
dustinthewind
Rozeznanie
 
Avatar dustinthewind
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 710
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Ja też pracowałam kiedyś w dziale księgowości w firmie i jedyne co mi się kojarzy, to cisza jak makiem zasiał. Księgowa budziła mega respekt i dziewczyny nawet nie rozmawiały ze sobą przez cały dzień. Inaczej było w piątki, jak księgowa szła do drugiego biura. Wtedy to była sodoma i gomora
dustinthewind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 08:55   #189
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez dustinthewind Pokaż wiadomość
Ja też pracowałam kiedyś w dziale księgowości w firmie i jedyne co mi się kojarzy, to cisza jak makiem zasiał. Księgowa budziła mega respekt i dziewczyny nawet nie rozmawiały ze sobą przez cały dzień. Inaczej było w piątki, jak księgowa szła do drugiego biura. Wtedy to była sodoma i gomora
u nas taka sama sytuacja jest z główną księgową
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 08:56   #190
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
no dobra, wygrałaś

jak mi wyszło 22,7 to pan z laboratorium mi powiedział że "mam minimalnie pozytywne i PRAWDOPODOBNIE jestem w ciąży". No i żeby powtórzyć
Dokładnie tak. Niestety z tymi ciazami tak jest
Ja we wtorek miałam już 94,25 więc ładnie rosnie.
Teraz będę powtarzać w przyszłym tygodniu

Któraś z Was pytała o bete. Powinno się robić co 48h ale nie zawsze jest taka możliwość. Więc mozna robić też co 72h lub 96h przyrosty powinny być odpowiednio 117% i 175%.
Trzeba też pamiętać, że beta najbardziej zasuwa do jakiegoś 6 tyg potem zwalnia. Więc robienie bety potem może mijac się z celem.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 08:56   #191
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Mi coraz trudniej wytrzymac z wiadomoscia o ciazy
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-30, 08:59   #192
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Mi coraz trudniej wytrzymac z wiadomoscia o ciazy
No masakra kto u Ciebie wie ? U mnie przyjaciółka i przyjaciel męża oraz szefostwo i dwie osoby ktore mają mi pomagać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 08:59   #193
dustinthewind
Rozeznanie
 
Avatar dustinthewind
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 710
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Mi coraz trudniej wytrzymac z wiadomoscia o ciazy
Wcale się nie dziwię! Sama najchętniej pochwaliłabym się już moim rodzicom
dustinthewind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:00   #194
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki
U mnie beta 639, to chyba nie najgorzej, co? (4t2d)
Z tym przyrostem właśnie... Wyskoczyło mi na BellyBestFriend, że powinnam powtórzyć po 48h. Problem jest taki, że nas na weekend nie będzie, nie będę miała kiedy powtórzyć... Wczoraj robiłam z rana. Myślicie, że lepiej dzisiaj popołudniu, czy w pon? Czy jednak bardzo ważne jest, żeby te 2 dni później?
Zrobiłabym ze spokojem w poniedziałek, Bellybestfriend i tak Ci wyliczy średni przyrost. Najważniejsze żeby co 2-3 dni wartość się podwajała, potem zwolni
A betka superancka
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:00   #195
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
No masakra kto u Ciebie wie ? U mnie przyjaciółka i przyjaciel męża oraz szefostwo i dwie osoby ktore mają mi pomagać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyjaciolka no i wy i pare osob z innych watkow
__________________


Edytowane przez Catherine86
Czas edycji: 2017-07-01 o 13:55
Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:00   #196
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Ja też bym powiedziała. Ale to jeszcze nie czas. Niech ta ciąża się zadomowi na dobre.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:01   #197
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja też bym powiedziała. Ale to jeszcze nie czas. Niech ta ciąża się zadomowi na dobre.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ale mi tylko o tzta chodzi Reszcie to jak najpozniej powiem.
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:02   #198
dustinthewind
Rozeznanie
 
Avatar dustinthewind
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 710
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Ale mi tylko o tzta chodzi Reszcie to jak najpozniej powiem.
Pisałaś chyba,że tż ma urodziny w przyszłym tygodniu,prawda? a kiedy dokładnie? może wytrzymasz
Chociaż np. ja jestem z tych niecierpliwych i byłoby mi mega ciężko!
dustinthewind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:03   #199
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Ale mi tylko o tzta chodzi Reszcie to jak najpozniej powiem.
Tżtowi bym powiedziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-30, 09:04   #200
201707171030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 129
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Ja w pierwszej ciąży pracowałam do 7 miesiąca. Teraz też się za szybko na l4 nie wybieram
Chociaż pewnie mój lekarz od razu będzie chciał mi dąb zwolnienie​, ponieważ ja pracuje w terenie .

Edytowane przez 201707171030
Czas edycji: 2017-06-30 o 09:08
201707171030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:04   #201
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez dustinthewind Pokaż wiadomość
Pisałaś chyba,że tż ma urodziny w przyszłym tygodniu,prawda? a kiedy dokładnie? może wytrzymasz
Chociaż np. ja jestem z tych niecierpliwych i byłoby mi mega ciężko!
7
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:06   #202
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Ale mi tylko o tzta chodzi Reszcie to jak najpozniej powiem.
Dasz radę jeszcze tydzień

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:07   #203
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
7
No to idealnie chociaż z drugiej strony tydzien na początku ciąży to megaaa długo haha. Mi się wydaje ze jestem w ciąży juz 3 tyg a przeciez wiem o niej dopiero 5dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:08   #204
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Ja wiem od ostatniej soboty, tzn mialam takie objawy, ze nie dalo sie pomylic z niczym innym, tedty owu prawie pozytywne, a w niedziele zagniezdzenie i palmienie jednodniowe. Wtedy wiedzialam juz na 100%
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:09   #205
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Mnie pobolewa podbrzusze. Nawet mialam jakies schizy, ze test sie pomylil i okres sie zbliza. Chyba musze sie uzbroic w cierpliwosc.

Zapisalam sie na wizyte pod koniec lipca, chce zeby bylo juz cos widac, ostatnio przyszlam wczesniej i wlasnie ginekolog mi powiedziala ze to nie ma sensu. Z drugiej strony nawet jak przyjde pozniej to tez gwarancji nie ma. Ona mi powiedziala, ze sa dziewczyny co by sie chcialy przykuc do USG, ale to nic nie daje, jak ma byc zdrowo bedzie zdrowo, a jak ma sie popsuc to w kazdym momencie moze.

Tak samo z mowieniem- ostatnio tez czekalam troche ale sumie sie roznioslo i musialam odkrecac. Z drugiej strony co to zmieni. Wiec teraz tez mamie powiedzialam dodajac "nie ciesz sie jeszcze, szampana nie otwieraj, bedzie jak bedzie, tylko cie informuje". Na spokojnie. I z pokora

A pracowac tez zamierzam jak najdluzej, ale ponoc zarowno moja mama jak i moja siostra pracowaly do ostatnich dni przed porodem, wiec mam wielkie szanse
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:12   #206
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Zielona masz racje Kciuki zeby teraz wszystko bylo ok
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:14   #207
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Mnie pobolewa podbrzusze. Nawet mialam jakies schizy, ze test sie pomylil i okres sie zbliza. Chyba musze sie uzbroic w cierpliwosc.

Zapisalam sie na wizyte pod koniec lipca, chce zeby bylo juz cos widac, ostatnio przyszlam wczesniej i wlasnie ginekolog mi powiedziala ze to nie ma sensu. Z drugiej strony nawet jak przyjde pozniej to tez gwarancji nie ma. Ona mi powiedziala, ze sa dziewczyny co by sie chcialy przykuc do USG, ale to nic nie daje, jak ma byc zdrowo bedzie zdrowo, a jak ma sie popsuc to w kazdym momencie moze.

Tak samo z mowieniem- ostatnio tez czekalam troche ale sumie sie roznioslo i musialam odkrecac. Z drugiej strony co to zmieni. Wiec teraz tez mamie powiedzialam dodajac "nie ciesz sie jeszcze, szampana nie otwieraj, bedzie jak bedzie, tylko cie informuje". Na spokojnie. I z pokora

A pracowac tez zamierzam jak najdluzej, ale ponoc zarowno moja mama jak i moja siostra pracowaly do ostatnich dni przed porodem, wiec mam wielkie szanse
Dokładnie. Co ma być to będzie. Jednak za każdym razem mam nadzieję, że to ten czas. Hmm bywało niestety źle do tej pory.
Dlatego teraz z dużą dozą ostrożności podchodzimy do tego z Mężem. Na wizytę też pod koniec lipca jestem zapisana. No ale... Jakby się zwolnił coś wcześniej było by super
Bardzo chciałabym aby nasze plany w końcu się ziscily.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:15   #208
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Dokładnie i tez trzymam mocne za wszystkie z Nas. O nie znowu zanosi się na wzruszenie i płacz wczoraj poplakalam się w drodze do pracy bo piękne piosenki lecialy w słuchawkach i w ogóle jakoś tak mi było przyjemnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:17   #209
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Zrobiłabym ze spokojem w poniedziałek, Bellybestfriend i tak Ci wyliczy średni przyrost. Najważniejsze żeby co 2-3 dni wartość się podwajała, potem zwolni
A betka superancka
No właśnie w sobotę zrobić bym zrobiła, ale tam nie ma żadnego pkt, który internetowo wrzucał wyniki,wiec z odbiorem lipa... Pójdę w poniedziałek
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 09:34   #210
201707171030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 129
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Mnie pobolewa podbrzusze. Nawet mialam jakies schizy, ze test sie pomylil i okres sie zbliza. Chyba musze sie uzbroic w cierpliwosc.

Zapisalam sie na wizyte pod koniec lipca, chce zeby bylo juz cos widac, ostatnio przyszlam wczesniej i wlasnie ginekolog mi powiedziala ze to nie ma sensu. Z drugiej strony nawet jak przyjde pozniej to tez gwarancji nie ma. Ona mi powiedziala, ze sa dziewczyny co by sie chcialy przykuc do USG, ale to nic nie daje, jak ma byc zdrowo bedzie zdrowo, a jak ma sie popsuc to w kazdym momencie moze.

Tak samo z mowieniem- ostatnio tez czekalam troche ale sumie sie roznioslo i musialam odkrecac. Z drugiej strony co to zmieni. Wiec teraz tez mamie powiedzialam dodajac "nie ciesz sie jeszcze, szampana nie otwieraj, bedzie jak bedzie, tylko cie informuje". Na spokojnie. I z pokora

A pracowac tez zamierzam jak najdluzej, ale ponoc zarowno moja mama jak i moja siostra pracowaly do ostatnich dni przed porodem, wiec mam wielkie szanse
Mnie tez pobolewa brzuch.
Ogólnie jestem tego samego zdania, co ma być to będzie.
Również gin u którego byłam w środę mi powiedział, ze jeśli coś się ma stać z ciąża, to nawet leżąc w domu się stanie.
Dlatego nie mam zamiaru rezygnować z mojego życia. Chce chodzić do pracy, bo ją lubię i sprawia mi to radość. Zdarza mi się też wziąć synka na ręce, mimo że waży 15kg.
Podchodzę do tej ciąży z dużo większym dystansem i spokojem. W pierwszej trochę schizowałam

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Jedyne z czego zrezygnowałam to fitness
Z tym że ja chodziłam na bardzo intensywne zajęcia, wiec z góry wiedziałam , że będę musiała odpuścić na czas ciąży
201707171030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-13 03:53:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.