odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 22:30   #61
Bibibulka
Raczkowanie
 
Avatar Bibibulka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lbn,Londyn
Wiadomości: 70
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Dzieki za wszystkie powitania!
Jestem z siebie dumna bo juz drugi dzien w Polsce i nie zjadlam niczego zakazanego.Wszystko wedlug planu .Tylko nie cwiczylam, bo nie mam czasu.Pewnie niejedna z Was wie jako to jest zalatwic tysiac spraw w dwa dni w kraju.Pozdrawiam i trzymajmy sie razem! Moze z czasem sie gdzies wybierzemy, zeby pogadac o naszej walce z kilogramami
__________________

06.03.2008

Gubię kilogramy:

60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Bibibulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 23:12   #62
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
a co cwiczysz??
takie pytanko dla zaspokojenia ciekawosci
ja wciaz jestem zbyt leniwa, ale w ten weekend moze juz bedzie moj rowerek w sklepie, to troszke poszaleje
Zapisałam sie do fitness klubu wiec albo chodze na basen albo aqa aerobic albo na silowni stepper lub bieznia i do tego jakies brzuszki na macie -zajmuje mi to ok 1h. Czaje sie na jakis aerobic ale boje sie czy dam rade chociazby ze nie zrozumiem czegos po angielsku
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 08:34   #63
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

hej, stysiu, poprostu nasladuj ruchy instruktora i innych dziewczyn- najprosciej
bibibulko- my tez jestesmy z ciebie dumne
bonigaro- dlaczego nam zamilklas?? jak tam twoja dietka??
buzki
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2008-05-09 o 08:34 Powód: dopisek
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 09:08   #64
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

wiecie ja nie wie jak to z tymi pierogami bedzie...one mi sie po nocach snia

a tak wogole to ma dzsiaj dobry dzien, czuje sie lekka
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 09:15   #65
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

A ja dzis weszlam na wage i 2 kg mniej w przeciagu niecalych 2 tyg, w koncu zastój minal!! Mobilizacja jeszcze większa Tylko czemu po ciuchach jeszcze tego nie widze?
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 09:38   #66
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

albe, a ja wrecz przeciwnie!!
zwazylam sie dzis i liczniczek o 40dkg sie presunal...w zla strone!!a przeciez jem wciaz tak samo:/
no, ale w sumie tego sie spodziewalam- to przez to przeziebienie:/ coprawda ciagle mnie jeszcze meczy, ale miejmy nadzieje, ze juz teraz zacznie sie poprawiac. Prawda jest chyba tez to, ze nie nalezy sie wazyc wiecej niz raz w tygodniu- we wtorek wazylam 66.9, a dzis 67.3- gdybym sie nie wazyla we wtorek, dzis bym myslala, ze schudlam kolejne pol kg w ciazu tygodnia:/
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 09:42   #67
ewekom1
Raczkowanie
 
Avatar ewekom1
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 44
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Witajcie moje drogie, pozwole sibie rowniez sie dolaczyc...widze ze nia ja jedna mam ten sam problem ufff.... jestem w Irlandi od 3 lat i przy wzroscie 160 dorobilam sie 68kg i nigdy w zyciu taka gruba nie bylam a tu slub za 4 miesiace ;/ co zaczne jakas dietke i widze ze waga leci w dol nie wiem co we mnie wstepuje ze wydaje mi sie ze od malych keskow czegos bardziej tuczacego nic mi nie bedzie i znow to samo...;(
az mi rece opadaja...a tu czas leci jak oszalaly...ale mam nadzieje ze tym razem troszke wiecej zleci niz tylko 3 kg, wlasnie zaczelam znow chodzic na basem na aquaerobic do tego postaram sie zmusic do cwiczen w domu lub na silke pojde...najlepiej przydalby sie ktos kto lodowke zamknie na lancuch i biczem by mnie ganial
ewekom1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 10:18   #68
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

ewe, witamy cie
z nami za cztery miesiace bedziesz superlaska
wspomnisz moje slowa
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 10:47   #69
ewekom1
Raczkowanie
 
Avatar ewekom1
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 44
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Dzieki Anyolek widze ze masz te sama wage co ja i namiar na 58 ehhh kiedy to bylo...a czlowiek jeszcze narzekal ze chyba jakis mu tluszczyk odstawal a teraz marze o tym malutkim tluszczyklu w przeciwienstie do schabow teraz wiszacych...
ewekom1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 10:53   #70
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Anyolek dzieki za powitanie planu na diete narazie nie mam...ale jak narazie dieta ŻPM wiecej warzyw zero slodyczy i fastfoodow,z cukru do kawy niestety nie zrezygnuje...hehe no i cwiczyc cwiczyc cwiczyc!!!!dziewczynki do lata bedziemy piekne i szczyple i tego sie trzymajmy!!! hehe pozdro!!!
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 11:15   #71
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

ewe, jakiego jestes wzrostu??
lenka- ani sie obejrzymy, a te wszystkie nadprogramowe kilogramy beda tylko zlym wspomnieniem
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 11:18   #72
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
albe, a ja wrecz przeciwnie!!
zwazylam sie dzis i liczniczek o 40dkg sie presunal...w zla strone!!a przeciez jem wciaz tak samo:/
no, ale w sumie tego sie spodziewalam- to przez to przeziebienie:/ coprawda ciagle mnie jeszcze meczy, ale miejmy nadzieje, ze juz teraz zacznie sie poprawiac. Prawda jest chyba tez to, ze nie nalezy sie wazyc wiecej niz raz w tygodniu- we wtorek wazylam 66.9, a dzis 67.3- gdybym sie nie wazyla we wtorek, dzis bym myslala, ze schudlam kolejne pol kg w ciazu tygodnia:/
no to jak jeszcze jestes troche przeziebiona to powinnas urozmaicic swoja diete w pomarancze albo papryke...chyba ze lubisz czasnek i cbule to pomaga
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 11:52   #73
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

we wtorek zjadlam calutenka glowke czosnku, gryzac ja porzadnie i powoli przelykajac
moj TZ musial unikac wszelkiego kontaktu z moim oddechem
p.s.a dlaczego papryke??;>

DZIEWCZYNY!!
od dawna juz nosze sie z zadaniem tego pytania i wiecznie zapominam
Prosze, powiedzcie mi cy kiedykolwiek udalo wam sie dostac w W.Brytanii otreby pszenne?? lub inne, niekoniecznie pszenne, byle zawieraly duuuuzo blonnika?? (blonnik to 'fibre'), ja nigdzie jeszcze na nie nie trafilam, a bynajmniej nie chodzi o mi o platki, bo ich wszedzie pelno- niektore zawieraja 9g blonnika/100g, a mi chodzi o otrabki zawierajace conajmniej 50g blonnika w 100g
prosze, dajcie znac, jesli kiedykolwiek sie na nie 'nadzialyscie'
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2008-05-09 o 11:59 Powód: literowka
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:11   #74
ewekom1
Raczkowanie
 
Avatar ewekom1
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 44
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

ja niestety kestem wzrostu kurdupelkowatwego ;P 160 cm wiec strasznie to wyglada...jesli chodzi o otreby to sprobuj w sklepach ze zdrowa zywnoscia lub w Tesco tez maja polke z takimi cudami moze akurat znajdziesz...
ewekom1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:14   #75
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Cytat:
Napisane przez ewekom1 Pokaż wiadomość
Witajcie moje drogie, pozwole sibie rowniez sie dolaczyc...widze ze nia ja jedna mam ten sam problem ufff.... jestem w Irlandi od 3 lat i przy wzroscie 160 dorobilam sie 68kg i nigdy w zyciu taka gruba nie bylam a tu slub za 4 miesiace ;/ co zaczne jakas dietke i widze ze waga leci w dol nie wiem co we mnie wstepuje ze wydaje mi sie ze od malych keskow czegos bardziej tuczacego nic mi nie bedzie i znow to samo...;(
az mi rece opadaja...a tu czas leci jak oszalaly...ale mam nadzieje ze tym razem troszke wiecej zleci niz tylko 3 kg, wlasnie zaczelam znow chodzic na basem na aquaerobic do tego postaram sie zmusic do cwiczen w domu lub na silke pojde...najlepiej przydalby sie ktos kto lodowke zamknie na lancuch i biczem by mnie ganial
Witamy w gronie....ja co prawda na razie stracilam nadzieje, na utrate wagi, ale z drugiej strony ylse, ze z wami jakos mi sie uda wczoraj weszlam na wage i w dzinsach i koszulce wyszlo jakies 64.4 czyli bez ok 65,2 maxymaknie...
wiecie teoretycznie mieszcze sie ladnie w granicach normy bo moja norma to do 73 kg,, ma 173cm wzrostu, ale naprawde brzuch i boki masakryczne moj Tz jutro chce mnie nad morze zABRAC na weekend a ja nawet nie wiem czy sie w stroju kapielowym pokze masakra i do tegoza 5 tyg mam slub coprawda na razie tylko cywilny ale sukienke ladna tez tzreba kupic ehhh..wiem, wiem marudze, ale naprawde w polsce spadlam do 63 kg max 64 wazylam a tutaj minely 2 tyg i znowu na wadze sie pojawily 66 jakim cudem nie wiem??
moja dieta dzienna nie przekracza zazwyczaj ok 1500kcl do tego skakanka i brzuszki i nicio a tu wakacjezapasem ehhh..
ale jak tam dziewuszki u was?? napewno lepiej niz u mnie? mam pytanie zdarza wam sie przegryzc cos na slodko??
sas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:27   #76
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Cytat:
Napisane przez Bibibulka Pokaż wiadomość
.Pewnie niejedna z Was wie jako to jest zalatwic tysiac spraw w dwa dni w kraju.Pozdrawiam i trzymajmy sie razem! Moze z czasem sie gdzies wybierzemy, zeby pogadac o naszej walce z kilogramami
wiem o czym mowisz... zanim pozalatwia sie wszystkie dprawy to juz trzeba wyjezdzac...nie wspomne naet ze nigdy nie udaje sie spotkac ze wszystkim,ktorymi by sie chcialo..
Baw sie super! ja lece 23go czyli za 2 tyg rowno

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
A ja dzis weszlam na wage i 2 kg mniej w przeciagu niecalych 2 tyg, w koncu zastój minal!! Mobilizacja jeszcze większa Tylko czemu po ciuchach jeszcze tego nie widze?
brawo!! moje gratulacje. Ciuchami sie nie martw,i na to przyjdzie czas

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
od dawna juz nosze sie z zadaniem tego pytania i wiecznie zapominam
Prosze, powiedzcie mi cy kiedykolwiek udalo wam sie dostac w W.Brytanii otreby pszenne?? lub inne, niekoniecznie pszenne, byle zawieraly duuuuzo blonnika??
ja kupuje w polskim sklepie albo przywoze z 10 paczek z polski
jesli nie mozesz znalezc to kup pszenne otreby np Jordan's (o ile mnie pamiec nie myli, w kazdym markecie znajdziesz) i wymieszaj z blonnikiem,ktory takze kupisz w kazdym markecie,Bootsie itp.
Ja przywoze blonnik tez z Pl i dodaje do jogurtow,serkow itp itd.

pozdrowionka z brzydkiego Glasgow
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 13:02   #77
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

agulek, dzieki wielkie
nie mialam pojecia, ze w bootsie mozna je dostac!!
i ze jordan's produkuje otreby choc szukam od wiekow w kazdym hipermarkecie:/
jutro ide na zakupy
mam nadzieje, ze tym razem zakoncza sie porzadanym efektem
sas, pogoda jutro piekna ponoc nad morzem- 24*C!! jedz i nie martw sie o sylwetke, pomysl, ze to Twoj 'pozegnalny' wystep w starym bikini, no bo przeciez juz za kilka miesiecy bedziesz musiala nabyc o rozmiar(lub dwa) mniejszy
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2008-05-09 o 13:05 Powód: dopisek
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 13:23   #78
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

anyolek dzieki!!!! z wami zawsze lepiej wlas nie jade na male zakupy...musze kupic stroj kapielowy niestety troszke wiekszy niz 3 lata temu chociaz w tym z pred 3 lat niewygladam tragicznie ale jednak wole zminic na jednoczesciowy...
hm..wiecie w sumie ja nigdy nie jadlam tych otrebow, mozecie mi wytlumaczyc na czym to konkretnie polega???? dzieki z gory jestescie kochane:
mam nadzieje, ze pogoda sie uda nio i bedzie good ..to moj ostatni wyjazd nad morze jako panienki hehe nastepnt praedoipodbnie juz bedzie wyjazd swiezo upieczonego malzenstwa ehhh az strach czytac te slowa
buziaki dla was i do pozniej p.s.
zjadalm dzis actuvie i niestety dwa male ciasteczka, ale ale juz mam skaknke i brzuszki za soba
sas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 14:03   #79
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

sas, widze, ze bierzesz slub cywilny w dzien moich urodzin
a co do wyjazdu nad morze- skoro to twoj ostatni w stanie panienskim, to tym bardziej jedz!!
a otreby ze wzgledu na ogromna zawartosc blonnika genialnie wspomagaja metabolizm, a co za tym idzie- takze i odchudzanie!! zreszta, nie ja tutaj jestem specem, spytajcie bonigaro- moja siostrzyczka swego czasu schudla naprawde bardzo duzo, glownie dzieki otrebom wlasnie
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 16:49   #80
bonigaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

cześć dziewuszki ostatnio miałam mało czasu by tu wpadać, trochę mnie nie było i proszę jakie zmiany! poszerzyło nam się grono i od razu raźniej! witam wsyztskie nowo przybyłe dziewczka i trzymam kciuki za nasz wspólny sukces

mnie jakoś idzie (choć nie powiem, że rewelacyjnie), bazuję głównie na surówkach i białku dużo jeżdzę na rowerze, więc nie wiem, czy tak szybko schudne, bo przeciez tluszcz najpierw zamienia sie w miesnie hmmm

no ale bądzmy dobrej myśli! pogoda jest tak cudna, że nic tylko korzystać z jej uroków

buziaki
bonigaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 20:51   #81
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

anyolek dzieki za odp...nio mam nadzieje, ze nad morzem bedzie ok...wlasnie maam male pakowanko...ehhbi zjadlam rybe w sosie pom nie mam sily do samej siebie
mam nadziejje, ze u was lepiej?
sas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 23:12   #82
Niki 20
Raczkowanie
 
Avatar Niki 20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 176
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

No no... kilka dni mnie tu nie było a tu tyle nowych forumowiczek zawitało.
Witam wszystkie laseczki ! Kochane, uda nam się na pewno

Ja dzisiaj zawitałam na siłke na zajęcia ze stepu i znów nie czuje łydek (hmm a może wręcz przeciwnie... czuję :/ ) no ale od razu inaczej funkcjonuję
Wieczorem spacerek długi odbyłam więc też zaliczam to do ruchu ;P
Generalnie niewiele dzisiaj zjadłam, ale za to "zgrzeszyłam" dwoma piwkami na wieczór (naprawdę nie mogłam się powstrzymać w taką pogodę - cieplutki wieczór i chłodne piwko) ahh uwielbiam tą pogodę, a co najlepsze, jak jest tak ciepło, to nie chce się aż tak jeść

tymczasem idę w kimono się zregenerować i może jutro też się zmobilizuję do siłki (hmm a może basen? )

Dobranoc wszystkim
__________________
To ty wywierasz najwiekszy wpływ na swoje życie. Bądź dla siebie mądrą inspiracją.

07-01-10 Tylko ja, moja czarna perła, zielony liść na szybie i niekończąca się asfaltowa droga


03-01-10 rozpoczynamy półroczną kurację izotekiem ..
Niki 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 06:18   #83
Bibibulka
Raczkowanie
 
Avatar Bibibulka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lbn,Londyn
Wiadomości: 70
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Ja kwlasnie kocze wizyte w domku, dzis po poludniu bede w Londynie.Bylam grzeczna z jedzeniem,ale piwko-hmmmm... No ale najwazniejsze, ze sie nie obzeralam.Tylko w cwiczeniach zastoj, od jutra znowu zaczynam.

Anyolek otreby kupisz w Holland & Barret.Nazywaja sie oat bran.Ja sama kupilam kiedys wielki worek juz nie pamietam za ile. Milego weekendu dziewczynki.I pilnowac diety!!!!
__________________

06.03.2008

Gubię kilogramy:

60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Bibibulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 19:13   #84
bonigaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

ach dziewczyny, jak ciężko się odchudzać, kiedy mimo tylu trudów odchudzania z naszych ukochanych ubrań wciąż wylewają się zwały tłuszczu ;( wiem, że nie można chcieć wszystkiego od razu, ale to już siła wyższa piszę o ciuchach, bo postanowiłam się nie ważyć i jako miernika użyć ubranek sprzed dwóch lat. Wiecie, że jedne spodnie to mi wręcz poniżej bioder się zatrzymują?! <załamka>
ale nie poddam się! tyle determinacji już dawno we mnie nie było!

Bibibulko, jak długo każdorazowo skaczesz na skakance? ćwiczysz codziennie? zastanawiam się, na czym polega jej fenomen, bo widzę, że jest baaardzo popularna w gronie 'odchudzaczek' może i ja bym zaczęła?
bonigaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 19:26   #85
bonigaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

aha, sas, zapomniałabym! słówko o otrębach: jak stwierdziła anyolek, genialnie regulują metabolizm, ponieważ zawarty w nich błonnik działa jak miotełka w naszym przewodzie pokarmowym. najwięcej jest go w jabłkach (jedna średniej wielkości sztuka zawiera ok. 5 g, przy dziennym zapotrzebowaniu min. 25-30 gram- choć w czasie odchudzania ja nawet podwajam tę dawkę ), warzywach, pełnych ziarnach i otrębach właśnie (15-50gr w 10 dkg). Nie można tylko gwałtownie zwiększyć jego ilości w diecie, bo może wywołać mało przyjemne sensacje trawienne ;| Najlepiej każdego dnia zjadać o 1 łyżkę otrąb (np.) więcej. aaaa! i bardzo ważne! jako że wiąże wodę (przez co też czujemy się bardziej i dłużej syci) należy przyjmować więcej płynów. W przeciwnym razie efekt będzie odwrotny do zamierzonego, bo wszystko zablokuje się w środku... brrr!

ja jestem uzależniona od otrąb (bynajmniej nie ze względu na ich smak :P), ale działanie jest wyraźnie zauważalne- każdego dnia
bonigaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:01   #86
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

niki, racja, pogoda jest dzis cudowna, przez co i ja przez caky dzien niewiele zjadlam- zwyczajnie nie bylm glodna
za to wrocilam do domu i w ruch poszla miseczka serka wiejskiego, a teraz jeszcze dogotowuje jajka, ktore mam zamiar pochlonac z naszym polskim zureczkiem musze, bo zwyczajnie jestem wykonczona po tych zakupach- caly dzien na nogach!!!
dziekujemy kochanej bonigaro za wyklad na temat otrab
i dziekuje, bibibulko za informacje na temat zdobycia otrabek i zeby bylo smiesznie, dodam, ze kiedy dzis chcialam przekroczyc prog Holland & Barret mily pan zamknal mi drzwi przed samym nosem: (bylo juz niesety po 7 kiedym sobie przypomniala o otrabkach:/)
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 22:15   #87
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

hello

ja dzis bylam z TZ na superfajnej rowerowej wycieczce, wszystko mnie treaz boli

powiem tak, od paru meisiacy mimo,ze trzymalam diete i chodzilam na silownie to zamiast chudnac bylam wieksza. I wagowo i objetosciowo. Teraz od 2 tyg nie bylam na silowni i waga mi spada! ciuchy sa luzniejsze a ja sie czuje lzejsza. Albo robilam zle cwiczenia i za bardzo rozbudowalam miesnie albo nie wiem.. bo dieta ta sama.
w akzdym razie jutro odwoluje membership i bede teraz wiecej chodzila na spacery/rower/zajecia grupowe niz na silke.

celullit znika szybko, co 2 dzien smaruje sie serumEveline i TZ mnie zawija w folie i tak leze z godzine na sniadanie codziennie garsc morozonych owocow, mleko sojowe nieslodzone, bialko waniliowe albo czekoladow(bez cukru oczywiscie) i slodzik. Pyszne i sycace. Aha, dodaje jeszcze blonnik i ☠☠☠☠☠☠☠ do wiekszosci jogurtow i deserkow.

ciesze sie ,ze wkocu dzis zauwazylam jakies rezultaty

trzyymajcie sie cieplo! i powodzenia w zrzucaniu wagi.

PS. Jak ja kocham Londyn.. zazdroszcze wszystkom kotre tam sa..Bylam rok,zaluje teraz ze wyjechalam..
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 09:03   #88
nicoletia
Raczkowanie
 
Avatar nicoletia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Liverpool, UK
Wiadomości: 99
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

No witam,w koncu mialam chwilke aby o was dotrzec

Jesli chodzi o mnie to waze pewnie z 68kg ale od ponad miesiaca nie jem czekolady. Ostatniojadlam chipsy i jest z mi z tegopowodu strasznie glupio. Mam wykupiony karnet na silownie ale jak pracowalam na split shifty, to bylam za bardzo zmeczona aby biegac na silownie a teraz godziny pracy mi nie pozwalaja.
W tamtym tygodniu zaczelam diete fitness vitalii ale mialam problemy w pracy i bylam z bardzo zestresowana aby cwiczyc wiec mam prawie tydzien cwiczen do nadrobienia. Marze o wadze 54kg ( tyle osiagnelam dieta 1000kcal w tamtym roku) ale do wyjazdu na urlop ( 12 sierpnia) chcialabym wazyc chociaz 58

15 sierpnia 2009 jest nasz wielki dzien- pobieramy sie , dlatego chce juz teraz zaczac ksztaltowac sylwetke, bo potem moze byc tylko gorzej. Milego dnia zycze wszystkim. U mnie cieplo ale chyba na burze sie zanosi, bo parno
nicoletia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 09:41   #89
nicoletia
Raczkowanie
 
Avatar nicoletia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Liverpool, UK
Wiadomości: 99
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Sas, dopiero teraz zauwazylam, ze mamy slub tego samego dnia
nicoletia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 15:27   #90
Bibibulka
Raczkowanie
 
Avatar Bibibulka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lbn,Londyn
Wiadomości: 70
Dot.: odchudzanie na Wyspach:) Zrzucamy kilogramy wspolnymi silami!!!

Bonigaro staram sie robic po 1000 podskokow roznymi stylami(zabka,lajkonik) ale teraz chce troche zwiekszyc.Gdzies na forum fitness jest watek o skakance.Skacze dopiero od 3 maja.Na poczatku bylo ciezko bo sie meczylam i lydki bardzo bolaly.Ale teraz jest ok.Poczytaj sobie ten watek,moze znajdziesz jakies istotne dla siebie informacje.Oprocz tego mam jakies plyty dvd z cwiczeniami ogolnymi na cale cialo ale jeszcze nie bardzo mi idzie.Od poniedzialku jednak biore sie ostro.Tym bardziej ze w srode mam pierwszy zabieg Ultrashape pomagajacy rozbic komorki tluszczowe a do tego trzeba i tak diete i trening.
Anyolek nie ma sprawy jestesmy tu zeby sie wspierac a na drugi raz nie spozniaj sie do sklepu

A teraz siedze i grzesze, mamy grilla,kielbaski i whisky.

Aha jeszcze jedno do wszystkich dziewczyn, ktore moga sobie pozwolic na diete w pracy.Jadac wczoraj na lonisko kupilam sobie majowa Claudie.Jest tam dieta dosyc rozsadna, ja odzywialam sie dosyc podobnie do niej tylko, ze bez specjalnego urozmaicenia.Tam sa podane przyklady posilkow w roznych wersjach, tak ze nie musze juz jesc codziennie tego samego.Jesli macie mozliwosc to kupcie sobie gazetke.
__________________

06.03.2008

Gubię kilogramy:

60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Bibibulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.