Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-04, 05:33   #2371
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Na SR mowili, ze od uspokajania jest maz, babcia itp. My sie dziecku kojarzymy z piersia przez zapach. Dziecko czuje mleko i dlatrgo chce piersi. Mysle ze ma to jakis sens

Sto lat z okazji urodzin
Ile ja bym dala zeby ktokolwiek inny mogl mi dziecko uspokoic!
Pannaanna powinnas sie cieszyc, ja bym to wykorzystywala przy kazdej okazji a tak to ktos pilnuje lub ponosi, mala w ryk i od razu do mamy..
I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 06:05   #2372
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Na SR mowili, ze od uspokajania jest maz, babcia itp. My sie dziecku kojarzymy z piersia przez zapach. Dziecko czuje mleko i dlatrgo chce piersi. Mysle ze ma to jakis sens

Sto lat z okazji urodzin
Myślę że to ma sens, bo córka była cycoholikiem i prędzej maz ja mogl uspokoic niz ja, a synuś teraz nie przepada za cycami i tylko u mnie się uspokaja calkiem a u tatusia tak Średni o.

Anusia najlepszości, miłości, cierpliwości i zdrówka kochana
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 06:10   #2373
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Dzień dobry! Ka tylko na chwilę
Wszystkiego najlepszego dla naszej Ani! Spokoju, zdrowia i żeby Miki powoli stawał się do dogania i słuchał Mamusi

Przy okazji chciałabym, aby dziś na świecie pojawił się również Jerzyk żeby 4 lipca okazał się podwójna okazja
Paula

Upgirl, straciłam trochę rachubę, co z twoim porodem przepraszam. Za Was również nieprzerwanie ściskam kciuki. Nam nadzieje, ze za chwilę wszystkie ciszę odejdą w niepamięć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 06:31   #2374
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Ka tylko na chwilę
Wszystkiego najlepszego dla naszej Ani! Spokoju, zdrowia i żeby Miki powoli stawał się do dogania i słuchał Mamusi

Przy okazji chciałabym, aby dziś na świecie pojawił się również Jerzyk żeby 4 lipca okazał się podwójna okazja
Paula

Upgirl, straciłam trochę rachubę, co z twoim porodem przepraszam. Za Was również nieprzerwanie ściskam kciuki. Nam nadzieje, ze za chwilę wszystkie ciszę odejdą w niepamięć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Melduje sie na patologii jest w sumie ok. Cos mi zrobili wczoraj z szyjka i cala noc bole okresowe mialam plus czuje skurcze i krwawie wiec idzie ku dobremu troszke sie tylko nie wyspalam i czekam juz wyglodniala na sniadanko.
Dziekuje za kciuki! Buziakii!

Paula daj znac jak tam panicz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

upgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 07:21   #2375
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Hej czekamy dziś na ostatnie dzieciaczki na wątku

Ania, wszystkiego co najsłodsze (i nie tuczy)

U nas nocne pobudki zo 45 min...
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 07:29   #2376
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Mój już wypił z dwóch cycow i dalej się kręci ale jego meczy to ulewanie co go odłożę to się wierci i zachwile ulewanie albo pierdy męczą. Spał a odłożyłam i oczy jak 5 zł eh mam nadzieje ze sam zaśnie zaraz bo coś czuje ciężka noc a rano fotograf i pełno wrażeń jedyny plus ze fotograf przyjeżdża do nas i będzie sesja lajfstajlowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Biedny jest przez to ulewanie. U nas wszystko przeszło po tych kropelkach delicol, ale one są i na kolke i na nietolerancję laktozy. Ale popytaj może położnej czy lekarza czy coś możesz podać. Chyba że taka jego uroda a masz poduszkę klin?
Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Na SR mowili, ze od uspokajania jest maz, babcia itp. My sie dziecku kojarzymy z piersia przez zapach. Dziecko czuje mleko i dlatrgo chce piersi. Mysle ze ma to jakis sens

Sto lat z okazji urodzin
No to mnie kopnął zaszczyt i jestem i mamą i tatą i babciąnajlepiej żebym siadła w fotelu, dokarmiana jakąś rurką i chyba z cewnikiem żeby jej nawet na moment z rąk nie wypuszczaćwcześniej jeszcze Kamilowi dawała się dłużej ponosić a teraz chwila moment i krzyk :/ kocham się z nią tak tulic ale robienie wszystkiego w pędzie jest irytujące.

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Dziękuje zaczynamy życie po 30

Mi tez położna tak powiedziała niby eh a mógłby tez u mamusi być spokojny bo jak zostanę z nim sama to będzie ogień

Witam się z cycolenie dziś co 2 h w nocy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sto lat kochana
Ja Ci zazdroszczę tego że innym daje się uspokoić. Ale racja, może być ciężko jak sama będziesz
Cytat:
Napisane przez upgirl Pokaż wiadomość
Melduje sie na patologii jest w sumie ok. Cos mi zrobili wczoraj z szyjka i cala noc bole okresowe mialam plus czuje skurcze i krwawie wiec idzie ku dobremu troszke sie tylko nie wyspalam i czekam juz wyglodniala na sniadanko.
Dziekuje za kciuki! Buziakii!

Paula daj znac jak tam panicz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to trzymamy kciuki żeby szybko coś się podziało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 07:32   #2377
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

U nas co godz lub dwie mąż zaczął chodzić do pracy i naciska na mm chociaż raz w nocy eh bo małego jeszcze meczy to ulewanie i się przez to budzi .. dziś podamy mu na sesji zdjęciowej mm bo nie mam czasu na cycolenie bo później lekarz ..

Może tak ja mam jakieś schizy z tym uspokajaniem eh boje się ze nie będzie mnie traktował jak mamę tylko jako dojarkę eh No nie wiem może faktycznie czuje bo u mnie od rAzu się drze i dzióbka robi pomocy mam sporo bo moja mama zawsze chętna ale tez chce jak najwiecej robić sama .. wiem ze każdy by się cieszył ale chyba przez to cc mam takie urojenia typu nie podam mm .. nie dam go nikomu tylko po to żeby jakoś ten poród mu wynagrodzić... albo sobie


Dziękuje kochane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 07:39   #2378
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
U nas co godz lub dwie mąż zaczął chodzić do pracy i naciska na mm chociaż raz w nocy eh bo małego jeszcze meczy to ulewanie i się przez to budzi .. dziś podamy mu na sesji zdjęciowej mm bo nie mam czasu na cycolenie bo później lekarz ..

Może tak ja mam jakieś schizy z tym uspokajaniem eh boje się ze nie będzie mnie traktował jak mamę tylko jako dojarkę eh No nie wiem może faktycznie czuje bo u mnie od rAzu się drze i dzióbka robi pomocy mam sporo bo moja mama zawsze chętna ale tez chce jak najwiecej robić sama .. wiem ze każdy by się cieszył ale chyba przez to cc mam takie urojenia typu nie podam mm .. nie dam go nikomu tylko po to żeby jakoś ten poród mu wynagrodzić... albo sobie


Dziękuje kochane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aniu, nawet tak nie myśl, mama to jest mama i nikt jej nie zastąpi. Karolinka też się uspokajala u tatusia i tez było mi przykro, nieraz przez to płakałam, ale bez mamy ani rusz. Teraz też jak dokucza i zwrócę jej uwagę to leci z płaczem do taty a za minutę jest "maaaama" i przychodzi się przytulić.

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez upgirl Pokaż wiadomość
Melduje sie na patologii jest w sumie ok. Cos mi zrobili wczoraj z szyjka i cala noc bole okresowe mialam plus czuje skurcze i krwawie wiec idzie ku dobremu troszke sie tylko nie wyspalam i czekam juz wyglodniala na sniadanko.
Dziekuje za kciuki! Buziakii!

Paula daj znac jak tam panicz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki żeby się rozkręcilo na dobre.

Paula a co tam u Ciebie dziś?
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 07:47   #2379
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
U nas co godz lub dwie mąż zaczął chodzić do pracy i naciska na mm chociaż raz w nocy eh bo małego jeszcze meczy to ulewanie i się przez to budzi .. dziś podamy mu na sesji zdjęciowej mm bo nie mam czasu na cycolenie bo później lekarz ..

Może tak ja mam jakieś schizy z tym uspokajaniem eh boje się ze nie będzie mnie traktował jak mamę tylko jako dojarkę eh No nie wiem może faktycznie czuje bo u mnie od rAzu się drze i dzióbka robi pomocy mam sporo bo moja mama zawsze chętna ale tez chce jak najwiecej robić sama .. wiem ze każdy by się cieszył ale chyba przez to cc mam takie urojenia typu nie podam mm .. nie dam go nikomu tylko po to żeby jakoś ten poród mu wynagrodzić... albo sobie


Dziękuje kochane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie myśl tak ja też po cc przecież a mi brakuje tego żeby dala się innym ponosić dłużej niż 5 minut może tak jak u nas jak Miki skończy miesiąc to nie będzie chciał do nikogo innego i trochę zatesknisz za tymi chwilami że mogłaś na spokojnie prysznic wziąć
Synkowi nie musisz nic wynagradzać, jesteś dla niego całym światem
Spróbuj zmienić trochę swoje myślenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 07:51   #2380
kacperkova
Zadomowienie
 
Avatar kacperkova
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 208
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Aniu wszystkiego najlepszego! Szczęścia!

Kciuki za ostatnie wątkowe mamiusie w dwupaku, czekam na relacje



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mamusia kwietniowa 2015


i

Mamusia majowa 2017


Książki: 6 /2017
kacperkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 08:07   #2381
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Karmiąc można jeść grzyby czy odpadają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 08:16   #2382
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Aniu Ty piękna bogini 😊 wszystkiego najlepszego z okazji tej 30- echy! Dużo zdrówka, miłości od męża i Mikusia, samych radosnych chwil, cierpliwosci, spełnienia marzeń i wszystkiego naj....naj....naj!!!!😍😘😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Paula nie zdazylam wvzoraj nic do Ciebie napisać bo jak jyz zaczelam to goscie przyjechali.
No ale pewnie juz za pozno na pocieszenie.....no ale jestem pewna ze juz juz za chwile bedziesz tulic Jerzyka. On sobie nawet nie zdaje sprawy jak na niego czekacie i jakie sluczne rzeczy uszyte przez jego zdolna mamusie czekaja. Bedzie dobrze! A co do porodu indukowanego....nastaw sie ze bedzie zle! Ale tylko dlatego aby przezyc " łatwy" i szybki porod. Lepuej sie mile zaskoczyc co nie? Ja rez sie nastawilam na typową rzeź😬a bylo szybko i..nie napisze ze bezbolesnie....ale wyobrazalam sobie duzo wiekszy bol i duuuzo dlyzszy poród. Wiec zycze Ci aby jak jyz rozpocznie sie akcja czy to naturalnie czy wywolywana to aby trwala krotko i abys w miare dobrze ją wspominala. Jak ujrzysz Jerzyka ro jyz nic nie bedzie wazne😘😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 08:26   #2383
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Trzymam kciuki za wadze porody i niech dzieciaki się pospiesza

U mnie jak na razie mała przesypia noc. Budzi się na karmienie o północy, trzeciej oraz piątej rano.
Za to w dzień ostatnio nie śpi. Nic zrobić nie mogę bo ciągle na piersi. Żeby to jeszcze jadła. Ona się przytulać lubi. Dziś mało mi podjadla. Tak nagle co 10 min z 40 się skrocilo. Coś czuję że coś się zmieniło w jej organizmie. Owszem mamy troszkę problemów z nią. W sobotę idziemy badać jej tsh,birirubine. Do tego ten brzuszek, oraz doszła ciemieniucha. Nie wiem czym to wyplenic. A miała takie super włoski. Natłuszczam przed kąpielą oliwka dla niemowląt - ale jakoś spektakularnego efektu nie widzę. Oczko małej się powoli wchłania, za to doszły lekkie ropienienia drugiego. Rumianek pomaga. I tak ciągle coś. I mam problem z mycie szyi małej. Przy kąpieli strasznie się spina i płacze i nie sposób umyć szyję dokładnie. Próbuję w różnych pozycjach, nawet jak śpi. Ale przydałby się sposób by naturalnie odchylala głowę do tyłu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 08:28   #2384
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Melduję tylko że jedziemy na Madalińskiego. Na żelaznej na patologii nie było miejsca. Ale zapytałam o wskazania żeby mi na spokojnie wytłumaczyła i wolę się położyć niż jechać do domu.
Doula dzwoni do położnych na miejscu może jakieś wsparcie będzie.

Rozwarcie cały czas 2.5 cm. Szyjka twarda. Główka nisko i ktg śliczne bez skurczy. Zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Monika poryczalam się 😂😃😂

Upgirl a Ty gdzie leżysz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 08:33   #2385
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;7519180 6]Trzymam kciuki za wadze porody i niech dzieciaki się pospiesza

U mnie jak na razie mała przesypia noc. Budzi się na karmienie o północy, trzeciej oraz piątej rano.
Za to w dzień ostatnio nie śpi. Nic zrobić nie mogę bo ciągle na piersi. Żeby to jeszcze jadła. Ona się przytulać lubi. Dziś mało mi podjadla. Tak nagle co 10 min z 40 się skrocilo. Coś czuję że coś się zmieniło w jej organizmie. Owszem mamy troszkę problemów z nią. W sobotę idziemy badać jej tsh,birirubine. Do tego ten brzuszek, oraz doszła ciemieniucha. Nie wiem czym to wyplenic. A miała takie super włoski. Natłuszczam przed kąpielą oliwka dla niemowląt - ale jakoś spektakularnego efektu nie widzę. Oczko małej się powoli wchłania, za to doszły lekkie ropienienia drugiego. Rumianek pomaga. I tak ciągle coś. I mam problem z mycie szyi małej. Przy kąpieli strasznie się spina i płacze i nie sposób umyć szyję dokładnie. Próbuję w różnych pozycjach, nawet jak śpi. Ale przydałby się sposób by naturalnie odchylala głowę do tyłu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Migotek, na ropiejące oczko najlepsze jest twoje mleko. Na ciemieniuchę działa super masło osełka
Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Melduję tylko że jedziemy na Madalińskiego. Na żelaznej na patologii nie było miejsca. Ale zapytałam o wskazania żeby mi na spokojnie wytłumaczyła i wolę się położyć niż jechać do domu.
Doula dzwoni do położnych na miejscu może jakieś wsparcie będzie.

Rozwarcie cały czas 2.5 cm. Szyjka twarda. Główka nisko i ktg śliczne bez skurczy. Zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Monika poryczalam się 😂😃😂

Upgirl a Ty gdzie leżysz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia!
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 08:54   #2386
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Paula trzymam kciuki! Czekamy na Jerzyka 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 09:12   #2387
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Paula i upgirl! Powodzenia! Jeszcze razem w jednym szpitalu urodzicie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 09:49   #2388
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Ania wszystkiego najlepszego kochana! 😘😘 Samych szczęśliwych chwil. Niech Twoi mężczyźni Cię kochają i szanują. Szczęścia i pomyślności! 😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Paula powodzenia! Będzie dobrze, nie ma innej opcji!

Upgirl za Ciebie również trzymam kciuki. Oby szybko poszło!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Karmiąc można jeść grzyby czy odpadają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pieczarki na pewno a inne grzyby to nie wiem. Jeszcze kilka dni temu powiedziałabym że bez problemu można ale patrząc na buźkę mojej małej to już nie wiem co można a co nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Nie myśl tak ja też po cc przecież a mi brakuje tego żeby dala się innym ponosić dłużej niż 5 minut może tak jak u nas jak Miki skończy miesiąc to nie będzie chciał do nikogo innego i trochę zatesknisz za tymi chwilami że mogłaś na spokojnie prysznic wziąć
Synkowi nie musisz nic wynagradzać, jesteś dla niego całym światem
Spróbuj zmienić trochę swoje myślenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Blanke póki co mogę sprzedać każdemu. Rura jej kto ją nosi, tuli, usypia. Jak jest głodna to szuka piersi niezależnie czy nosi ja dziadek czy babcia. Po prostu odwraca siew bok i ssie koszulkę 😂

Powiem Wam że ja mam czasem wyrzuty sumienia że za mało się dzieckiem zajmuje, za mało przytulam, za mało spędzam z nią czasu. Ale mam tyle osób do pomocy że mała wędruje tylko z rąk do rąk, każdy chce ją bawić, nosić. Zmieni się to od jutra bo mama wraca do pracy, i przyznam że z drugiej strony jestem tym trochę przerażona 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 09:55   #2389
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Paula, upgirl czas zamykać naszą porodówke ogromne kciuki za Was dziewczyny 😘😘
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 10:45   #2390
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Ania wszystkiego najlepszego kochana! 😘😘 Samych szczęśliwych chwil. Niech Twoi mężczyźni Cię kochają i szanują. Szczęścia i pomyślności! 😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Paula powodzenia! Będzie dobrze, nie ma innej opcji!

Upgirl za Ciebie również trzymam kciuki. Oby szybko poszło!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


Pieczarki na pewno a inne grzyby to nie wiem. Jeszcze kilka dni temu powiedziałabym że bez problemu można ale patrząc na buźkę mojej małej to już nie wiem co można a co nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------


Blanke póki co mogę sprzedać każdemu. Rura jej kto ją nosi, tuli, usypia. Jak jest głodna to szuka piersi niezależnie czy nosi ja dziadek czy babcia. Po prostu odwraca siew bok i ssie koszulkę 😂

Powiem Wam że ja mam czasem wyrzuty sumienia że za mało się dzieckiem zajmuje, za mało przytulam, za mało spędzam z nią czasu. Ale mam tyle osób do pomocy że mała wędruje tylko z rąk do rąk, każdy chce ją bawić, nosić. Zmieni się to od jutra bo mama wraca do pracy, i przyznam że z drugiej strony jestem tym trochę przerażona 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ja Wam zazdroszcze. Chcialabym choc na chwile "sprzedac" mala w inne ręce.. dzis jestem sama w domu i nawet na siku ciezko isc...
Paula, upgirl kciuki!!! Bedzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:07   #2391
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Dzięki dziewczyny chyba muszę zmienić myślenie

My już po sesji mały zjadł mojego 100 plus cyc i nie spał ale oczywiście sporo ulał :/ pod koniec już szukał cyca byłam w stanie mu dac ale babcia go trochę uspala i śpi a ja odciagam bo za pół h lecimy do lekarza zobaczymy

Tez vela zostanę kiedyś sama i tez się tego boje a najgorsze będą nocki żeby z tej pozycji do karmienia go przewinąć odłożyć nie wiem czy nie będę spać w dużym pokoju i na fotel siadać i jak coś mama Będzie mi pomagać bo ja dalej po tym cc złe chodzę boli eh porażka


Paula trzymam kciuki będę może świętować z jerzykiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Up girl powodzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:12   #2392
Mirissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 67
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Melduję tylko że jedziemy na Madalińskiego. Na żelaznej na patologii nie było miejsca. Ale zapytałam o wskazania żeby mi na spokojnie wytłumaczyła i wolę się położyć niż jechać do domu.
Doula dzwoni do położnych na miejscu może jakieś wsparcie będzie.

Rozwarcie cały czas 2.5 cm. Szyjka twarda. Główka nisko i ktg śliczne bez skurczy. Zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Monika poryczalam się 😂😃😂

Upgirl a Ty gdzie leżysz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród! Jeszcze chwila i Jerzyk będzie z Wami

Upgirl - za Ciebie również kciuksasy!
Mirissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:15   #2393
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Karmiąc można jeść grzyby czy odpadają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie jadła sa mega ciezkostrawne i dziecko moze po nich boleć brzuch.
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:53   #2394
Aniaaa87
Rozeznanie
 
Avatar Aniaaa87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mrągowo\Dublin
Wiadomości: 839
GG do Aniaaa87
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cześć Kochane Melduje ze powoli paraliż mnie puszcza.Jeszcze nie potrafię sie szeroko uśmiechnąć ale już mogę domknąć oko i dlatego zapalenie spojówki mi przeszło.Widze już normalnie.Jeszcze 3 dni i będę mogła Piotrusia przystawić do piersi
Aniu Wszystkiego Najlepszego z okazji UrodzinDużo siły,pociechy z Mikołaja i Milosci❤️❤️
Chciałabym jeszcze Ci powiedzieć żebyś odpuściła sobie to ze nie mogłaś urodzić sn.Twoj synek nie jest z tego powodu poszkodowany ani nie musisz mu tego specjalnie wynagradzać.To przekonanie w Twojej głowie tak działa ze cc gorsze od sn.Ja sie zbieram zeby napisać Wkoncu mój opis porodu ale jakoś nie mogę sie zebrać zeby coś konstruktywnego napisać.Bylo tak samo strasznie jak z poprzednimi dwoma porodami.No nie mam sentymentu do naturalnego rodzenia i tyle.Nic nie mogę tym zrobić.
Paula trzymam kciuki zeby Jerzy już pojawił sie na świecie Czekamy z niecierpliwością.
Upgirl również kciuki ✊️Niech sie rozkręca akcja!
Ps. ale mam teraz roboty z trójka dzieciaków Haha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:53   #2395
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Ania wszystkiego najlepszego kochana! 😘😘 Samych szczęśliwych chwil. Niech Twoi mężczyźni Cię kochają i szanują. Szczęścia i pomyślności! 😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Paula powodzenia! Będzie dobrze, nie ma innej opcji!

Upgirl za Ciebie również trzymam kciuki. Oby szybko poszło!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


Pieczarki na pewno a inne grzyby to nie wiem. Jeszcze kilka dni temu powiedziałabym że bez problemu można ale patrząc na buźkę mojej małej to już nie wiem co można a co nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------


Blanke póki co mogę sprzedać każdemu. Rura jej kto ją nosi, tuli, usypia. Jak jest głodna to szuka piersi niezależnie czy nosi ja dziadek czy babcia. Po prostu odwraca siew bok i ssie koszulkę 😂

Powiem Wam że ja mam czasem wyrzuty sumienia że za mało się dzieckiem zajmuje, za mało przytulam, za mało spędzam z nią czasu. Ale mam tyle osób do pomocy że mała wędruje tylko z rąk do rąk, każdy chce ją bawić, nosić. Zmieni się to od jutra bo mama wraca do pracy, i przyznam że z drugiej strony jestem tym trochę przerażona 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest u mnie mama i myślicie że mogę coś w domu zrobić? Nic kompletnie :/ tylko z psem wyszłam i na szybkie zakupy do biedronki bo mała syrena nie dała żyć :/

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Ale ja Wam zazdroszcze. Chcialabym choc na chwile "sprzedac" mala w inne ręce.. dzis jestem sama w domu i nawet na siku ciezko isc...
Paula, upgirl kciuki!!! Bedzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo od jakiś 2 tyg :/
Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Ja bym nie jadła sa mega ciezkostrawne i dziecko moze po nich boleć brzuch.
Tak tylko pytam z nadzieją że któraś jadła. Tak mi się chce polędwiczek w sosie kurkowym że nie pytajcie. Cały rok czekam na kurki bo to moje ulubione danie chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:57   #2396
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Jest u mnie mama i myślicie że mogę coś w domu zrobić? Nic kompletnie :/ tylko z psem wyszłam i na szybkie zakupy do biedronki bo mała syrena nie dała żyć :/



Mam to samo od jakiś 2 tyg :/

Tak tylko pytam z nadzieją że któraś jadła. Tak mi się chce polędwiczek w sosie kurkowym że nie pytajcie. Cały rok czekam na kurki bo to moje ulubione danie chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby mi ktoś takie polędwiczki przygotował, to bym wciągnęła w sekundę bez zastanowienia
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:57   #2397
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Wracam do domku 😄😄😄😄

Na żelaznej powiedzieli mi że wskazania MZ są takie żeby w 41tc zacząć indukcje. Innych wskazań nie ma a u nich brak miejsca.
Pomasowala mi troche szyjke i dostałam zalecenie zgłoszenia się do innego szpitala.


To pojechaliśmy na Madalińskiego. Jako że nie dostałam ktg z żelaznej to tam mi zrobili jeszcze raz. Widziałam jeden skurcz 😂😂 usg już nie robili bo na żelaznej było i wszystko ok. Pani doktor powiedziała że jak nic się nie dzieje to nie ma sensu wywoływać. Czekają do 10 dnia. Na ktg codziennie ale do przychodni normalnie więc nie muszę tyle siedzieć na IP. A jak się nie zacznie to w piątek na hospitalizacje i dopiero wtedy indukcja.
Odkleila mi dolna część worka plodowego. To może czasem ruszyć akcje. Jutro o 11 ktg.
Humor mi się poprawił niesamowicie bo to działanie zgodne z moimi przeczuciami. Więc jeszcze chwilę na poczekalni pobedziemy i niedługo odchowalnia 😁😁



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam

Edytowane przez paula.cw
Czas edycji: 2017-07-04 o 12:00
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 12:02   #2398
Aniaaa87
Rozeznanie
 
Avatar Aniaaa87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mrągowo\Dublin
Wiadomości: 839
GG do Aniaaa87
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Wracam do domku

Na żelaznej powiedzieli mi że wskazania MZ są takie żeby w 41tc zacząć indukcje. Innych wskazań nie ma a u nich brak miejsca.
Pomasowala mi troche szyjke i dostałam zalecenie zgłoszenia się do innego szpitala.


To pojechaliśmy na Madalińskiego. Jako że nie dostałam ktg z żelaznej to tam mi zrobili jeszcze raz. Widziałam jeden skurcz usg już nie robili bo na żelaznej było i wszystko ok. Pani doktor powiedziała że jak nic się nie dzieje to nie ma sensu wywoływać. Czekają do 10 dnia. Na ktg codziennie ale do przychodni normalnie więc nie muszę tyle siedzieć na IP. A jak się nie zacznie to w piątek na hospitalizacje i dopiero wtedy indukcja.
Odkleila mi dolna część worka plodowego. To może czasem ruszyć akcje. Jutro o 11 ktg.
Humor mi się poprawił niesamowicie bo to działanie zgodne z moimi przeczuciami. Więc jeszcze chwilę na poczekalni pobedziemy i niedługo odchowalnia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To super ze wszystko jednak pójdzie po Twojej myśli.U mnie ruszyło samo 7 dni po terminie.Widocznie jeszcze Maly tyle potrzebował


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 12:07   #2399
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Wracam do domku 😄😄😄😄

Na żelaznej powiedzieli mi że wskazania MZ są takie żeby w 41tc zacząć indukcje. Innych wskazań nie ma a u nich brak miejsca.
Pomasowala mi troche szyjke i dostałam zalecenie zgłoszenia się do innego szpitala.


To pojechaliśmy na Madalińskiego. Jako że nie dostałam ktg z żelaznej to tam mi zrobili jeszcze raz. Widziałam jeden skurcz 😂😂 usg już nie robili bo na żelaznej było i wszystko ok. Pani doktor powiedziała że jak nic się nie dzieje to nie ma sensu wywoływać. Czekają do 10 dnia. Na ktg codziennie ale do przychodni normalnie więc nie muszę tyle siedzieć na IP. A jak się nie zacznie to w piątek na hospitalizacje i dopiero wtedy indukcja.
Odkleila mi dolna część worka plodowego. To może czasem ruszyć akcje. Jutro o 11 ktg.
Humor mi się poprawił niesamowicie bo to działanie zgodne z moimi przeczuciami. Więc jeszcze chwilę na poczekalni pobedziemy i niedługo odchowalnia 😁😁



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paula 💪 czyli wszystko po twojej myśli! Tutaj w szpitalu niektórzy lekarze zalecają indukcje nawet 2 dni przed tp. Totalnie bez przyczyn. Bo tak kurcze, niefajne to.
Ciesze się, że masz jeszcze tych par dni. Pod opieką będziesz codziennie, wiec jak tylko coś zauważa to na pewno zaczną działać, a ty sie "pomalu" otwieraj do porodu mi ten worek odkleili w niedziele jakoś, trzymam mocno kciuki, żeby u Ciebie ruszylo po tym szybciej! Pamiętaj o tym, żeby nie odpoczywać za dużo 😉 uderzaj na schody i do utraty tchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 12:30   #2400
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz.VII PORODÓWKA

Dzięki za info. Na razie w ruch poszedł u mnie olej kokosowy. Ja bym nie chciała podrzucić mała komuś. Owszem nie mogę normalnie funkcjonować ale tego czasu nikt mi nie da w prezencie. Jej rosniecie i minki bezcenne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-16 18:34:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.