MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-28, 18:06   #751
Larotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja też po długiej niedostępności kupiłam V-Neck i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie jeszcze nie miałam okazji nosić, ale na pewno nie zwrócę. Jedynie co mnie zaskoczyło to materiał- spodziewałam się grubszego, a to taka zwykła cienka bluzka. Rozmiar S dosyć luźny na mnie, a w sieciówkach noszę zazwyczaj 36/38. A sukienki tak jak pisałam- nie zachwyciły. Paryż i Sardynia to porażka wg mnie. Jedna kusa i opięta mimo rozmiaru M, druga S taaaaak obszerna, jakbym była w ciąży Koszula Safari też u mnie nie została.
Larotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 11:33   #752
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Larotka Pokaż wiadomość
Ja też po długiej niedostępności kupiłam V-Neck i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie jeszcze nie miałam okazji nosić, ale na pewno nie zwrócę. Jedynie co mnie zaskoczyło to materiał- spodziewałam się grubszego, a to taka zwykła cienka bluzka. Rozmiar S dosyć luźny na mnie, a w sieciówkach noszę zazwyczaj 36/38. A sukienki tak jak pisałam- nie zachwyciły. Paryż i Sardynia to porażka wg mnie. Jedna kusa i opięta mimo rozmiaru M, druga S taaaaak obszerna, jakbym była w ciąży Koszula Safari też u mnie nie została.
Właśnie bluzka do mnie dotarła. Tez jest na mnie luźna aczkolwiek wygląda tak jak powinna Choć opis na stronie jest błędny bo bluzka wcale nie jest czarno biała. Moim zdaniem to taka złamana biel prawie wanilia i bardzo ciemny szary. Ale ten zestaw kolorystyczny jeszcze lepiej mi pasuje niż typowo biało czarny. Zaskakująco ładnie układa się ten dekold w serek Teraz będę się czaić na szary sweter. Lizzę,że może choć jakąś małą zniżkę uda się ustrzelić bo 349zł to jednak sporo.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 14:06   #753
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Zamówiłam Lizbonę moje pierwsze zamówienie z tej kolekcji - no, zobaczymy. Na zdjęciach mi się bardzo podoba.
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 23:18   #754
ewelina_og_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziewczyny czy któraś z Was ma szorty khaki? Warto? Może macie tez sweterek biały lub granatowy i sukienkę Paryż?
ewelina_og_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 09:56   #755
Larotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Szortów i sweterka nie zamawiałam, ale zamówiłam sukienkę Paryż i chyba dawno tak się nie rozczarowałam...Za 300 zł wg mnie absolutnie nie warta tej ceny, M tak kusa jakby się skurczyła w praniu i ten kolor- właśnie taki sprany...Nawet L byłaby za opięta na mnie, a noszę 36/38, ważę 55 kg i mam 160 cm. Wyglądałam w niej tak fatalnie, że miałam ją na sobie dosłownie moment- jedno spojrzenie w lustrze i decyzja o zwrocie błyskawiczna. Ale ktoś tu chwalił, więc zależy co komu pasuje. Sweterka nie kupowałam, bo nie potrzebuję, a ponadto zawsze się obawiam, że taki materiał będzie się zaciągał.
Larotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 12:07   #756
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja mam i szorty, oba sweterki i sukienkę Paryż.
Szorty - leżą bardzo fajnie, nogawki są lekko rozszerzone do dołu, więc nie opinają ud. Ładnie się układają. Miałam je kilka razy na sobie, trzymam na wieszaku, żeby się gniotły w szufladzie. Materiał miły, trochę lejący. Zamówiłam też czarne, ale odsyłam, bo na lato jednak bardziej mi pasują te khaki, a są za drogie, żeby trzymać 2 sztuki.
Sweterki - mam rozmiar M/L. Zwykle kupuję góry M-ki. Sweterek nie opada mi jednak na ramię. To mi bardziej pasuje, bo nie pójdę do pracy z odsłoniętym ramieniem. Jest luźny, przyjemny i oba mi bardzo odpowiadają. Na letni wieczór w sam raz. Aha, trochę zachodu z praniem, bo trzeba go suszyć na płasko, żeby się nie wyciągnął.
Sukienka - już pisałam wcześniej o niej. Wzięłam L-kę ze względu na długość. Jest bardziej przy ciele, ale nie obcisła. Materiał i kolor mi pasuje. Prawdopodobnie zaniosę do krawcowej, żeby mi ją trochę wydłużyła, bo jest trochę materiału podłożonego.

Edytowane przez zarzuela
Czas edycji: 2017-07-01 o 12:08
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 08:50   #757
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez zarzuela Pokaż wiadomość
Ja mam i szorty, oba sweterki i sukienkę Paryż.
Szorty - leżą bardzo fajnie, nogawki są lekko rozszerzone do dołu, więc nie opinają ud. Ładnie się układają. Miałam je kilka razy na sobie, trzymam na wieszaku, żeby się gniotły w szufladzie. Materiał miły, trochę lejący. Zamówiłam też czarne, ale odsyłam, bo na lato jednak bardziej mi pasują te khaki, a są za drogie, żeby trzymać 2 sztuki.
Sweterki - mam rozmiar M/L. Zwykle kupuję góry M-ki. Sweterek nie opada mi jednak na ramię. To mi bardziej pasuje, bo nie pójdę do pracy z odsłoniętym ramieniem. Jest luźny, przyjemny i oba mi bardzo odpowiadają. Na letni wieczór w sam raz. Aha, trochę zachodu z praniem, bo trzeba go suszyć na płasko, żeby się nie wyciągnął.
Sukienka - już pisałam wcześniej o niej. Wzięłam L-kę ze względu na długość. Jest bardziej przy ciele, ale nie obcisła. Materiał i kolor mi pasuje. Prawdopodobnie zaniosę do krawcowej, żeby mi ją trochę wydłużyła, bo jest trochę materiału podłożonego.
Mam ochotę na ten biały sweterek. Proszę napisz mi jeśli oczywiście to nie jest zbyt poufne ile masz w ramionach i biuscie? Ja na codzien noszę u góry raczej S ale marynarki już bardziej M i nie wiem który rozmiar wybrać. W biuscie mam 86cm a w ramionach na ogół są dobre na mnie rzeczy co mają 37cm szerokości mierzone od szwu do szwu. Mi też nie zależy by ten dekold opadał na ramię a raczej by był w łódkę i lekko odsłaniał obojczyki.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-02, 19:36   #758
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja mam w biuście ok. 98 cm. W ramionach teraz nie mam jak zmierzyć, ale koszulę safari khaki mam M-kę, a ona ma w ramionach 39 cm. Ten sweterek ma krój bardziej oversize, dlatego wydaje mi się, że lepiej wziąć XS/S.
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 07:02   #759
ewelina_og_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziewczyny, czy któraś z Was dostała już może nowy t-shirt? Jak wypada rozmiarowka? Jest mocno zawyzona czy lepiej wygląda właśnie taki luźniejszy? Większość rzeczy Mle mam w rozmiarze s, a tu z tabele mam dylemat miedzy xs,a s�� Może ktoras z Was ma tez nowa sukienkę Lisbone?��
ewelina_og_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 08:42   #760
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez ewelina_og_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was dostała już może nowy t-shirt? Jak wypada rozmiarowka? Jest mocno zawyzona czy lepiej wygląda właśnie taki luźniejszy? Większość rzeczy Mle mam w rozmiarze s, a tu z tabele mam dylemat miedzy xs,a s�� Może ktoras z Was ma tez nowa sukienkę Lisbone?��
Ja mam Lizbonę, właśnie przyszła... no i idzie do zwrotu
Zazwyczaj noszę rozmiar M, czasami S. Sukienkę zamówiłam S i jest wielka. Zgadza się z tabelą wymiarów, ale w tabeli jest tylko szerokość u góry podana, a sukienka jest strasznie obszerna w pasie i biodrach - moim zdaniem za bardzo. Nie jestem szczypiorkiem, jak modelka a wolałabym duuuuuużo mniejszy oversize niż to, co przyszło. Jednak bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie materiał - bardzo dobra gatunkowo bawełna, gładka, miła w dotyku, nie prześwituje.
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 08:34   #761
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Ja mam Lizbonę, właśnie przyszła... no i idzie do zwrotu
Zazwyczaj noszę rozmiar M, czasami S. Sukienkę zamówiłam S i jest wielka. Zgadza się z tabelą wymiarów, ale w tabeli jest tylko szerokość u góry podana, a sukienka jest strasznie obszerna w pasie i biodrach - moim zdaniem za bardzo. Nie jestem szczypiorkiem, jak modelka a wolałabym duuuuuużo mniejszy oversize niż to, co przyszło. Jednak bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie materiał - bardzo dobra gatunkowo bawełna, gładka, miła w dotyku, nie prześwituje.
Wydaje mi się, że Kasia gdzieś pisała,że w piątek ma być dostawa tych sukienek.

Podbijam pytanie to biały T-Shirt. Jak wypada rozmiar i jaki jest materiał?
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 13:30   #762
aania_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Tegoroczna kolekcja mnie nie zachwyca.. zamówiłam jedynie czarną Sardynię, jest cudowna, świetny materiał, rozmiar S przy 170cm wzrostu jest okej, nawet za długa jak dla mnie, na szczęście można wyżej związać sznurki
aania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 13:14   #763
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Długo czekałyście na zwrot pieniędzy za odesłane ubrania? Przychodzi jakieś potwierdzenie, że dotarł zwrot/ że rozpatrzyli i tak dalej?
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 14:27   #764
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Długo czekałyście na zwrot pieniędzy za odesłane ubrania? Przychodzi jakieś potwierdzenie, że dotarł zwrot/ że rozpatrzyli i tak dalej?
tak
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 18:25   #765
ewelina_og_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziewczyny czy któraś z Was ma sukienkę Lizbone? Warto? Jak wypada rozmiarowka? Zastanawiam sie czy jest sens jeszcze teraz zamówić, bo za chwile po lecie☺
ewelina_og_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 09:18   #766
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Skusiłam się na sukienkę Paryż-widzę że opinie są różne -to przekonam się sama zastanawiam się jeszcze na spódnica Florencja -tą z nowości -zamawiał ktoś?
Czy sukienka w paski Marsylia w granacie jest w porządku ?
Mam z poprzedniej kolekcji sukienkę w paski i nosi się świetnie-ta jest podobna?

Edytowane przez cocos1
Czas edycji: 2017-07-31 o 09:23
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 14:19   #767
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez ewelina_og_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was ma sukienkę Lizbone? Warto? Jak wypada rozmiarowka? Zastanawiam sie czy jest sens jeszcze teraz zamówić, bo za chwile po lecie☺
Ja miałam i pisałam kilka postów powyżej na jej temat.
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 08:09   #768
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziewczyny czy na MLE to w ogóle jest wyprzedaż posezonowa? Nie mówię o takim kocie rabatowym na dzień czy weekend pod koniec lipca czy w styczniu tylko o przecenie całej sezonowej kolekcji.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
Skusiłam się na sukienkę Paryż-widzę że opinie są różne -to przekonam się sama zastanawiam się jeszcze na spódnica Florencja -tą z nowości -zamawiał ktoś?
Czy sukienka w paski Marsylia w granacie jest w porządku ?
Mam z poprzedniej kolekcji sukienkę w paski i nosi się świetnie-ta jest podobna?
A ta nowa spódnica khaki bardzo mi sie podoba. Tylko zostało już niewiele lata i nie wiem czy bym ją założyła więcej niż 2-3 razy. Jestem ciekawa czy ona jest gniecąca?
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 11:05   #769
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez jmzar Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy na MLE to w ogóle jest wyprzedaż posezonowa? Nie mówię o takim kocie rabatowym na dzień czy weekend pod koniec lipca czy w styczniu tylko o przecenie całej sezonowej kolekcji.
Kot rabatowy
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 12:26   #770
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
Kot rabatowy
Chyba jakas automatyczna korekta sie wkradła...heheh
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 07:43   #771
Limoonk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Są wyprzedaże w MLE, ale zwykle późno, dużo później niż w stacjonarnych sklepach. W zeszłym roku pod koniec sierpnia był rabat 50% i dopiero jakoś we wrześniu wyprzedaż. Kasia tłumaczyła nawet jakoś niedawno w komentarzach, że ciągle jeszcze wprowadza nowe produkty i dlatego na razie nie może sobie pozwolić na obniżkę cen. Poczekamy zobaczymy, mam nadzieję że zostanie jeszcze coś sensownego do kupienia na wyprzedaży!
Limoonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 10:42   #772
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dotarła do mnie sukienka Paryż... myslałam że będzie do zwrotu , ale jest szyta jak na mnie luźna tam gdzie trzeba i długość odpowiednia Faktycznie ta czerń to nia jest tak głęboka czerń ale też ładna Chciałabym taką w czerwieni jak sardynia

Pytanie do posiadaczek cygaretek jak z rozmiarówką
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 17:35   #773
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Przyszła Sardynia xs I jest ogromna, poza tym bardzo fajna.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 21:39   #774
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

a zamówiła juz któraś "Mediolan"?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 10:05   #775
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Jak kupowałam cygaretki, to w talii miałam 83 a w biodrach 99. Kupiłam L i XL. W czarnych XL była ok, a L-ki nie mogłam włożyć. Przy granatowych L-kę włożyłam, ale były za obcisłe i zostawiłam XL. Teraz jest w trakcie diety, ćwiczeń i spodnie są luźniejsze. Mam nadzieję, że jak będę bardziej luźne, to da je się zwęzić. Są świetne i byłoby mi bardzo szkoda, gdybym musiała z nich zrezygnować.
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 11:25   #776
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez zarzuela Pokaż wiadomość
Jak kupowałam cygaretki, to w talii miałam 83 a w biodrach 99. Kupiłam L i XL. W czarnych XL była ok, a L-ki nie mogłam włożyć. Przy granatowych L-kę włożyłam, ale były za obcisłe i zostawiłam XL. Teraz jest w trakcie diety, ćwiczeń i spodnie są luźniejsze. Mam nadzieję, że jak będę bardziej luźne, to da je się zwęzić. Są świetne i byłoby mi bardzo szkoda, gdybym musiała z nich zrezygnować.

dziękuję musze sie pomierzyć i wtedy zdecyduję , a na długość jak one wypadają bo ja niestety nizioł jestem
hmm dziwne że sie różnią w rozmiarach
jak są świetne to trzeba kupić

Edytowane przez cocos1
Czas edycji: 2017-08-05 o 11:27
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 15:27   #777
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez zarzuela Pokaż wiadomość
Jak kupowałam cygaretki, to w talii miałam 83 a w biodrach 99. Kupiłam L i XL. W czarnych XL była ok, a L-ki nie mogłam włożyć. Przy granatowych L-kę włożyłam, ale były za obcisłe i zostawiłam XL. Teraz jest w trakcie diety, ćwiczeń i spodnie są luźniejsze. Mam nadzieję, że jak będę bardziej luźne, to da je się zwęzić. Są świetne i byłoby mi bardzo szkoda, gdybym musiała z nich zrezygnować.
A proszę napisz jeszcze jakie są te spodenki w łydkach. Bardzo wąskie? Moje łydki niestety są troszkę umięśnione i niektóre cygaretki sa tak wąskie,że wyglądają na moich łydkach jak legginsy.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:52   #778
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

I dziś wystartowała wyprzedaż. Po ponad godzinie walki ze stroną internetową sklepu udało mi się kupić dwa sweterki, biały i grafitowy. Zawsze to 190zł taniej Zastanawiałam się jeszcze nad błękitną Sardynią ale postanowiłam ograniczyć troszkę swoje zapędy zakupowe Pewnie pod koniec miesiąca pojawi się nowa kolekcja i na bank coś mi się spodoba
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 12:25   #779
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Co sądzicie o sukience Rzym? Czy kolory na żywo odpowiadają tym na zdjęciach? Jaka jest rozmiarówka? Czy dobrze się układa? I oczywiście czy warto płacić tyle za poliester - jej wygląd wynagradza słaby skład?
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 09:48   #780
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Czy któraś z Was ma koszulki Londyn? Jak wypada rozmiar? Wydają się bardzo duże na zdjęciach. Jak się użytkuje materiał?
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 15:15:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.