Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-05, 08:38   #4261
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Kallina moze nie tak silna ale ten wozek jest dosyc wąski i latwo mi sobie go zarzucic na biodro i trzymac pod pacha.a w tych szerszych to brakuje mi ręki zeby chwycic.bo dosyc drobna jestem. Jak bede po cc to bede znosic sama gondole. Nie wiem jak tam te internety mowia ale ta gondola nic nie wazy jest z plastiku i styropianu.z wygladu nie powala.ale cena niska plus waga to dla mnie priorytet a ze spacerowka juz mozna szalec.bo malo kto mieszkajacy w bloku bez windy uzywa ta ciezka spacerowke. Znajomi dali 3tys na wozek z mysla ze to koniec wydatkow bo kupili wypas no i potem jeszcze musieli dokupic spacerowke za tysiaka bo okazalo sie ze maz ktory mial pomagac znosic nie pomoga.a zostawiac tak drogiego stelazu na dole nie chcieli. Jesli ktos nie ma meza w domu jak ja to na prawde polecam

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Lynn spacerowka tez spoko.malo wazy.wszystko sie zdejmuje do prania.dziecko prosto siedzi a nie wisi jak w niektorych parasolkach, rozklada sie na lezaco.maja duze budki
To jest wielki minus spacerówek, że często dziecko nie siedzi prosto, tylko jest pozycja bardziej leżąca. W sumie na to też trzeba zwrócić uwagę.
Cytat:
Napisane przez mia26 Pokaż wiadomość
Ale mam nadrabiania
Muszę przyznać, że czas od rana do powrotu męża z pracy nawet szybko mi leci, bałam się, że będzie mi się tak dłużyć Powoli jakoś oswajam to nową rutynę bez pracy wczoraj byłam w lumpku i kilka nowych/używanych ubranek Tymonkowi przybyło, od razu wyprałam, aby pozbyć się tego zapachu i muszę przyznać, że dziwne uczucie jak patrze na suszarkę, na której wiszą takie małe ubranka

Ja na krzywą glukozy mogę iść najwcześniej za tydzień, wezmę o sm. cytrynowym i liczę, że jakoś bezproblemowo badanie przejdę, pisałyście o euthyrox/letrox, teraz zastanawiam się czy wziąć przed, ale chyba wezmę po, jakoś wytrzymam kolejne pół godziny.

Póki, co przytyłam około 3 kg i waga od 3 tygodni stoi, brzuch też mam mały, jak to każdy mówi, ale skoro dziecko rośnie to chyba nie mam czym przejmować się. W końcu organizm każdej z Nas indywidualnie znosi ciążę.
Polecam z seriali Suits i Mad Men, oderwanie od tematów ciążowo-dzieciowych

Buzn świetne wiadomości, wypoczywaj

Co sądzicie o nosidełku Tula, miała któraś z Was?
My mamy nosidełko lennylamb, bo Tula była za duża dla naszego chucherka. Ale ogólnie Tula jest bardzo polecana. Tyle że dla dzieci siedzących. Wkładka dla noworodka to pic na wodę i chwyt marketingowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 08:49   #4262
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Ale mam ochote na loda!! Mam go w zamrazarce! A musze poczekac do 19.jak dzieciaki pojda spac😖😖😖jestem z mlodszym w domu.chyba ze jakos ukradkiem uda mi sie zjesc.ale co to za przyjemnosc😪😪😪
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:05   #4263
GaTTa
Raczkowanie
 
Avatar GaTTa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 499
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
[/COLOR]Gatta kciuki za wizyte! No moze faktycznie urodzicie w ten sam dzien😍😍a w tym samym miescie mieszkacie?u nas na wątku majowym byla dziewczyna z mojego miasta- ona termin jakos na 3maja a ja na 3 czerwca i pisze do niej- moze w szpitalu sie spotkamy😊😊a ona- no raczej ciezko...no i urodzilysmy razem w tym samym szpitalu 13maja hehe😊😊😊
Dzięki 😘 tak w tej samej miejscowości raptem 800 m od siebie. Obydwie zmagamy się z cukrzycą ciążową..
Więc jedna drugiej pomaga i wspiera.
GaTTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:06   #4264
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Już po usg. Tymko ma już 611g, posladkowo więc od razu lekarz mówi że chłopak więc nic się nie zmienilo, wszystko ok
ale nie pokazał mi go, ogólnie był niemily. Szyjka 3.5cm.

Teraz godzinę czekam na wizytę.

Dobrze że Tz się że mną nie tluk, pójdziemy do mojej gin między kolejną wizytą.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:06   #4265
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Nie dalam rady sie powstrzymac i zjadlam ukradkiem😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:14   #4266
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Nie dalam rady sie powstrzymac i zjadlam ukradkiem😀😀
Hahaha wiedziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:17   #4267
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Lotso
Nie dajesz dzieciom lodów?
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-05, 09:18   #4268
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Hehe umarlabym do 19😀😀a tak jestem juz szczesliwa😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:19   #4269
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Lotso
Nie dajesz dzieciom lodów?
Pewnie by dała ale dla niej by nie zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:30   #4270
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cherry gratulacje. Duży chłopak 😍

Lotso sądziłam, że tylko ja jestem taka okropna matka, że podjadam po kryjomu 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:41   #4271
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Cherry gratulacje. Duży chłopak 😍

Lotso sądziłam, że tylko ja jestem taka okropna matka, że podjadam po kryjomu 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zjadłam wczoraj kinder niespodziankę mojego siostrzeńca. Zostawił u nas w lodówce, a wieczorem strasznie chciało mi się czekolady. Teraz muszę dziecku odkupić.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-05, 09:44   #4272
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Już po usg. Tymko ma już 611g, posladkowo więc od razu lekarz mówi że chłopak więc nic się nie zmienilo, wszystko ok
ale nie pokazał mi go, ogólnie był niemily. Szyjka 3.5cm.

Teraz godzinę czekam na wizytę.

Dobrze że Tz się że mną nie tluk, pójdziemy do mojej gin między kolejną wizytą.

Duży chłopaczek

A mowil Ci coś odnośnie szyjki? Bo ja miałam początkiem czerwca 3,8 cm i mowil, że jestesmy na granicy i trzeba kontrolować, a na ostatniej wizycie nawet nie zbadał :/

Witam się! Mam tyle na głowie ostatnio, że przepraszam, że jestem tu tak z doskoku Ale ta przeprowadzka i wszystkie formalności dają mi w
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:46   #4273
mia26
Raczkowanie
 
Avatar mia26
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Co do lodów, to wczoraj pierwszy raz zrobiłam wegańskie lody bananowe, matko jakie to dobre, nie mogliśmy się z mężem nadziwić, że zblendowany, mrożony banan może tak smakować chyba zrobimy duży zapas mrożonych bananów
mia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:52   #4274
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Goslawka w domu nie ma slodyczy i ogladania bajek.w ciazy gorzej z moimi zachciankami i jadam ukradkiem albo jak musialam lezec 2tyg bez pomocy to wtedy tv na chwile sie "naprawil".im mniej cukru i tv dla nich tym lepiej. I tak na sniadanie jest chleb z nutella a czasem platki chocapiki z mlekiem.Ale poza domem gdy ktos poczestuje czy raz na jakis czas pojdziemy na lody czy do maka to nie ma problemu.wiedza ze slodkie istnieje.ale nie mam w zwyczaju kupowac im przy kasie albo dawac im cos po obiedzie czy w nagrodzie. Starszy 5latek zbiera na lego(440zl)nie jestem za tak drogimi prezentami wiec otrzymuje kieszonkowe 10zl na tydzien- kase moze wydac na slodkie- wie ze to 5 batonow albo wlozyc do skarbonki bez otwarcia.i wrzuca.woli lego chociaz bardzo lubi slodkie. Kase dostaje za: obowiazki typu sprzatanie, "odrabianie lekcji"-codziennie ok godz robimy szlaczki itd- mimo ze szkola za 2lata to chce mu wprowadzic nawyk odrabiania lekcji bo same wiecie ze potem z chlopcami ciezko, ladne chodzenie spac o 19 bez przeciagania i wychodzenia z pokoju😝dobre traktowanie brata i naszych szczurow itd. Jak mamy ochote na slodkie to pieczemy babeczki-mam prosty przepis czy desery- zawsze razem. Chce zeby mimo ze synowie zeby nauczyli sie gotowac.bo mam zamiar ich wywalic z gniazda w wieku 18-19lat😝😝zeby sobie poradzili😊 a co do bajek to niestety jest to pojscie na latwizne dla rodzica i wiele razy poszlam.a to nie jest w cale takie dobre zeby dzieci tyle ogladaly. U mnie byly 2 momenty kiedy bajek bylo duzo- koncowka ciazy z drugim i po porodzie kiedy musialam sie rozdwajac a starszy pamietal bajki w trakcie ciazy i mnie meczyl. Widzialam jak cofa sie w rozwoju i jest bardziej rozkojarzony. Teraz w ciazy tez bylo takie 2tyg gdzie po prostu nie mialam wyjscia bo musialam lezec i jak tylko wstalam to tv sie popsul i tak jest popsuty od 2,5miesiaca i mam nadzieje sie nie zlamac w ta koncowke czy trudny poczatek. U kogos moga sobie ogladac.ale w domu staram sie ich zabawiac w inny sposob. Mam mnostwo ksiazek z pomyslami plastycznymi, eksperymentami itd moge Wam porobic foty ksiazek ktore mam i wrzuce na fb.moze sie przyda
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 10:11   #4275
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez mia26 Pokaż wiadomość
Co do lodów, to wczoraj pierwszy raz zrobiłam wegańskie lody bananowe, matko jakie to dobre, nie mogliśmy się z mężem nadziwić, że zblendowany, mrożony banan może tak smakować chyba zrobimy duży zapas mrożonych bananów
Daj przepis
Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Lynn
Ja przytyłam do teraz jakies 6 kg i moja mama też stwierdziła, że to dużo ale w sumie to co za różnica, w poprzedniej ciąży przytyłam z 11kg, po wyjściu ze szpitala miałam nadprogramowe 3kg, które się rozeszły może w ciągu miesiąca, mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie :P
Ja też mam nadzieje, że szybko zgubię te kg. Obecnie ważę już 68 kg, a najwięcej w swoim życiu jak dotąd ważyłam 64 kg i to będąc kilkanaście lat temu w UK, gdzie wiadomo jaka 'shitowe' żarcie jest
Cytat:
Napisane przez Katka20 Pokaż wiadomość
Po jakim czasie przyszły Wasze zamówienia z Hubi? Dostałyście jakieś powiadomienie o wysyłce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zapłaciłam w poniedziałek, a wczoraj dostałam info, że wysłali. Dzisiaj powinna być paczka.
Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Ja już 'kibluje' na krzywej, jeszcze niecała godzina i do domku na śniadanie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia

Ja dzisiaj mam fazę na owoce. Zrobiłam właśnie koktajl z truskawek i kefiru, a na obiad robię naleśniki z konfiturą, malinami, jagodami i bitą smietaną. Pierwszy raz będę robić bitą smietanę- mam nadzieję, że wyjdzie

Przyszła moja mata- cyrk ikeowa. Jestem mile zaskoczona wykonaniem- jest ona dosć gruba, jakościowo fajnie wykonana
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 10:29   #4276
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Lotso widze, że masz podobne podejście do tv i słodyczy jak ja. Tylko u mnie młoda po kąpieli może przez 20 minut oglądać bajki. Na początku próbowała wymuszać dłuższe oglądanie, ale teraz sama wie, że ogląda jedną bajkę i koniec.
Ja byliśmy na urlopie to trochę się rozpuscila, bo synek znajomych, z którymi byliśmy mógł non stop oglądać tv lub tablet. Masakra, moja wychodziła bawić się z dziecmi, a on siedział w gapiony w ekran.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 10:34   #4277
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Ja dobijam do 75 kg, ale mam prawie 180cm, 5 kg na plusie, ale ostatnio nie mam apetytu. W domu remont, po pracy ciagle cos sprzatam a potem brzuch boli, musze wytrzymac heszcze tydzien.

Gratuluje wizyt , ja jutro ide ba glukoze.

Seriale polecam Suits, nowysezon już za pare dni i jeszcze the orange is the new black, swietny o wiezniarkach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 10:40   #4278
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Przyszło mi zamówienie z Hubi World i nie do końca jestem zadowolona:
- przewijak- mój nie ma kołeczków, o których mowa w aukcji
- ręcznik http://allegro.pl/show_item.php?item...QwNTVjMzAzNw== - nie polecam- cienki bardzo
- etui na smoczek zamawiałam niebieskie, a dostałam zielone. Nie robi to dużej różnicy, ale jednak
- łańcuszek na smoczek- zamawiałam kwadratowy niebieski, a dostałam w kształcie sowy...
- kosmetyczka która jest gratisem do przewijaka, przyszła brudna.

Poza tym zamawiałam wielorazowe wkładki laktacyjne Avent, prześcieradło z gumką oraz termometr żyrafkę do wanienki.

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2017-07-05 o 10:48
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 10:44   #4279
mia26
Raczkowanie
 
Avatar mia26
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Lynn - potrzebne są dojrzałe banany, my na dwie osoby zrobiliśmy z 3 sztuk, kroisz je w plasterki około 1 cm grubości i następnie np. na papierze do pieczenia rozkładasz, aby każdy był osobno i do zamrażalki na jakieś 3 h, po tym czasie wyjmujesz i blendujesz do otrzymania kremowej konsystencji, żeby było łatwiej można dodać 50 ml mleka ryżowego, kokosowego, jogurtu itd. A żeby otrzymać inny smak dodajesz np. masło orzechowe, owoce sezonowe, wiórki kokosowe, co to lubi
mia26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-05, 11:00   #4280
Aneu8899
Rozeznanie
 
Avatar Aneu8899
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 591
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Katka my 9 lipca mamy 6 rocznicę poznania.

Ja po glukozie. Jestem teraz zamulona i ogólnie źle się czuję. Stary dziad kazał mi w kolejce czekać, ale i tak weszłam pierwsza. Dobrze że już po.
Aneu8899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:06   #4281
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Aneu poznaliscie sie w dzien naszego slubu😊😊😊😊bo wlasnie teraz bedziemy mieli 6rocznice. Te 6 brzmi mi malo w porownaniu do 12lat razem.masakra ile czasu.znamy sie juz jak dwa lyse konie😍😍tylko ze to on wylysial a ja nadal piekna😀😀😝😝
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:19   #4282
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Aneu poznaliscie sie w dzien naszego slubu😊😊😊😊bo wlasnie teraz bedziemy mieli 6rocznice. Te 6 brzmi mi malo w porownaniu do 12lat razem.masakra ile czasu.znamy sie juz jak dwa lyse konie😍😍tylko ze to on wylysial a ja nadal piekna😀😀😝😝
Hahahah

My się znamy od 12 lat, ale mojemu mężowi 3 lata zajęło zanim się zebrał w sobie i coś więcej zaczęło się dziać Oczywiście wszystko z moją małą pomocą której on nawet nie zauważył

letstry jak tam przeprowadzka? Pewnie się cieszysz że jesteś już w rodzinnych stronach

Idę robić ciasto na pierogi
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:21   #4283
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Z tymi kolorami to podobno bywa w Hubi, ale można pisać.

Wizyta ok. Tęsknię za moją gin mimo wszystko i na pewno do niej pójdę.

I jestem zła bo usg 3 trymestru będę miała dopiero 21 września w 35tc
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:37   #4284
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Lotso też bym chciała wychować dziecko z określonymi zasadami ale nie wiem na ile mi się to uda mieszkając z teściami.. A oni mają w dupie zdanie matki jak to widzę po dzieciach kuzynki ktorymi czasem się opiekowała. Czuje że się na siebie pogniewamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:49   #4285
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Duży chłopaczek

A mowil Ci coś odnośnie szyjki? Bo ja miałam początkiem czerwca 3,8 cm i mowil, że jestesmy na granicy i trzeba kontrolować, a na ostatniej wizycie nawet nie zbadał :/

Witam się! Mam tyle na głowie ostatnio, że przepraszam, że jestem tu tak z doskoku Ale ta przeprowadzka i wszystkie formalności dają mi w
Bzdura, szyjka 3,8cm to długa szyjka i nie wiem dlaczego lekarz tak postraszyl. Granicą to jest ponoć 2-2,5. Mi się skróciła do 3cm a ostatnio miałam 3,5 i lekarz mówił, że to już świetna szyjka.

Cherry super, gratuluję wizyt! 😘

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Lynn to jakiegoś wyjątkowego pecha miałaś... U mnie wszystko przyszło ok. O kółeczka to bym się upomniała na pewno.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cherry a 35 tydzień to nie jest za późno na usg 3 trymestru? Słyszałam, że można do 32tyg a później dziecko jest za duże już do mierzenia.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:49   #4286
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Mi tez mówił że 3.5cm ok zwłaszcza przy tych skurczach itd.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:51   #4287
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cześć. Przeżyłam glukoze ale boli mnie ręką jak to mnie zawsze boli po pobraniach. Ogolnie jest spoko, a bałam się że tak zle sie bede czula.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:53   #4288
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Migifigi niby do 36tc robia... jestem zla, ze nie dala wczesniej. Zwlaszcza ze sama gadala ze moze byc tak ze w 35tc to juz cesarka jak cos. Pojde najwyzej do siebie wczesniej, nir wiem bede gadac na wizycie 2 sierpnia
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 12:08   #4289
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Mój syn też nigdy nie jadł słodyczy ani żadnych fast foodow typu frytki. Uwielbia owoce, to są dla niego słodycze

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

I w gondoli jeździł krótko. Jak miał 5 miesięcy to podciągal się, chciał wszystko widzieć i ryczal dopóki go z niej nie wyjelismy. Po zmianie na spacerowke (taką rozkladana na plasko, do tych samych kółek) od razu inne dziecko.
Tylko niestety wózek był wciąż bardzo ciężki i jak miał około roku, może mniej, przesiedlismy się już w prawdziwą spacerówke. Mamy Valco Baby Snap 4 i uwielbiam ten wózek.
Z doskoku mamy też Inglessine Trip ale jest dla dziecka bardzo niekomfortowa, ale waży tylko 6 kg, więc jak syn jeszcze nie chodził, to bez problemu wyciagalam ją z bagażnika i rozkladalam jedną ręką, na drugiej trzymając syna
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 12:18   #4290
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ -cz. 2

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Mój syn też nigdy nie jadł słodyczy ani żadnych fast foodow typu frytki. Uwielbia owoce, to są dla niego słodycze

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

I w gondoli jeździł krótko. Jak miał 5 miesięcy to podciągal się, chciał wszystko widzieć i ryczal dopóki go z niej nie wyjelismy. Po zmianie na spacerowke (taką rozkladana na plasko, do tych samych kółek) od razu inne dziecko.
Tylko niestety wózek był wciąż bardzo ciężki i jak miał około roku, może mniej, przesiedlismy się już w prawdziwą spacerówke. Mamy Valco Baby Snap 4 i uwielbiam ten wózek.
Z doskoku mamy też Inglessine Trip ale jest dla dziecka bardzo niekomfortowa, ale waży tylko 6 kg, więc jak syn jeszcze nie chodził, to bez problemu wyciagalam ją z bagażnika i rozkladalam jedną ręką, na drugiej trzymając syna
Też teraz mamy valco i uwielbiam Jak mała wyrośnie z gondoli to od razu sprzedajemy 2w1 (głównie przez brak miejsca) i zostajemy tylko przy valco

Moje dziecko też kocha owoce. Ale on ogólnie kocha jedzenie (chociaż bardzo nie wygląda) i jest wszystkożerny. Jakieś ciasto to zje przy okazji jak gdzieś jesteśmy, frytki też skubnie. Zawsze na wyjście robimy mu jogurt z owocami (400 ml w sumie) i z reguły to je na drugie śniadanie.

Ja się już nauczyłam, że przy dziecku teoria a rzeczywistość średnio mają coś ze sobą wspólnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-12 21:38:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.