problem z psychiką czy jednak coś innego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-07, 08:18   #1
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136

problem z psychiką czy jednak coś innego?


Witajcie. Zakładam nowy wątek, bo nie mam już sił, nie wiem co dalej robić Może któraś z Was doradzi mi coś konkretnego. Zacznę od tego, że mam już 2 dzieci. Od lipca 2016 staramy się z mężem o kolejne. W sierpniu byłam w cb, a w lutym tego roku poroniłam w 6tc. Byłam u kilku lekarzy, każdy twierdzi to samo, że za bardzo chcę zajść w ciążę i stąd te problemy. Jeden nawet wysyłał mnie do psychiatry :/ Może coś w tym jest. Ale ja czuję, że to nie tylko przez to. Robiłam kilka razy badanie progesteronu i estradiolu. Progesteron waha się u mnie między 5, a 13. Kiedy byłam u lekarki z wynikiem badania 5 stwierdziła, że przecież mieści się w normie (norma 1,87-27) :/ Przepisała mi luteinę ze względu na poronienie, ale i tak wtedy progesteron wynosił 13, natomiast w tym cyklu również na luteinie jest 11 Estradiol w poprzednim cyklu był 119, a w tym tylko 69 Czytałam, że oba te hormony powinny być dużo wyższe, aby ciąża rozwijała się prawidłowo. Ale mam wrażenie, że lekarze mnie "olewają", ponieważ mam już dzieci. Dodam jeszcze, że wszystkie problemy zaczęły się po skończeniu karmienia młodszej córki. Miałam @ wywoływaną, od tego czasu @ trwa u mnie 9-10 dni (zawsze było 5-6), mam też krwawienia owulacyjne (czego nigdy nie miałam, a pierwszą @ dostałam 17 lat temu). Jednak odkąd zażywam acard te krwawienia są dużo skąpsze. Od 2011 leczę się na niedoczynność tarczycy, ale TSH mam 1.6, więc jest ok. Nie wiem co dalej robić? Czy ma któraś z Was pomysł, jakie badania powinnam jeszcze zrobić? Niestety na lekarzy nie mogę liczyć
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 21:03   #2
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: problem z psychiką czy jednak coś innego?

Raczej lekarzy na forum nie ma. Na Twoim miejscu poszukałabym innego ginekologa.
Podstawa wg mnie to usg.

Masz owulacje? Mam na myśli takie potwierdzone przez usg.
Ja mam zespół policystycznych jajników i robiłam badania: FSH, progesteron, androstendion, prolaktyna, testosteron. Powinno się też oznaczyć LH.
Robiłam też krzywą insulinową i cukrową, ale to ze względu na cukrzycę ciężarnych.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-07 22:03:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.