Plotkowy dla porzuconych - część 4 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 22:15   #841
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Ja właśnie chyba popadne całkiem w kompleksy... Tzn. wiem, że to miał być komplement.. . No cóż u facetów kiepsko z wyczuciem .



Rodo - myślę, że dobrze mu powiedziałaś... i na dobrym przykładzie podane.

Co do tego smsa od B. to oczywiście jestem panikarą, bo napisał na gg, że chciał odpisać i się zorientował, że nie ma środków... Co nie zmienia faktu, że i tak zdążył w miedzy czasie czymś innym podnieść mi ciśnienie . Jak ja to kocham

Kamila - genialny samochód
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 22:25   #842
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

DObranoc kochane;*

Edytowane przez _Jamaica
Czas edycji: 2009-03-03 o 10:52
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 22:32   #843
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez plina Pokaż wiadomość
Co do tego smsa od B. to oczywiście jestem panikarą, bo napisał na gg, że chciał odpisać i się zorientował, że nie ma środków... Co nie zmienia faktu, że i tak zdążył w miedzy czasie czymś innym podnieść mi ciśnienie . Jak ja to kocham
Ale znaczy się,że mu coś mówiłas,że czemu nei odpisał?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 02:06   #844
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Kupuje nastepny rower ale mam w tym plan
zebysmy mogli oboje jezdzic na wycieczki. TZ jeszcze nie wie ale nie bedzie mial wyjscia. Chce zebysmy wiecej czasu spedzali aktywnie (i mi i jemu sie przyda) a samej nudno jezdzic.
Zegnaj kanapowe zycie i gry xbox
Tu jest tyle pieknych miejsc dookola, sciezki rowerowe ze zal siedziec w domu.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 03:27   #845
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Madzia od Matteo nic...Alvaro juz sie chyba nie odezwie...smutno mi....
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 04:41   #846
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

To ten zonaty Alvaro?
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 06:14   #847
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry!
Spałam przeszło 7 h i ledwo co sie z wyra zwlokłam dzisiaj rano

Rodo
ja tez bardzo aktywnie spędzam czas, tak ze wieczorem padam jak zabita Z tymi rowerami to masz świetny pomysł. Ja bym musiała tez sobie jakis kupić. Miałam bardzo fajny, ale potem ojciec zaczął na nim urzędować i tak go poprzerabiał ze az wstyd mi na ulice nim wyjechać
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 07:20   #848
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

..........
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:21
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 08:28   #849
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

bry bry bry
ja zabieram sie za sprzatanie, i tak mnie natchnełyscie na rower że też ide dzisiaj

Pilnaja tez mysle ze to komplement raczej wiec nic nie bój
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 08:47   #850
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Brrryyy!!

Jakiś palant mnie obudził... a bym jeszcze spała ... No cóż to chociaż zaraz się za robote wezmę

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Ale znaczy się,że mu coś mówiłas,że czemu nei odpisał?
Jak wszedł na gg to napisałam do niego... Nie mogłam się powstrzymać .

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Kupuje nastepny rower ale mam w tym plan
zebysmy mogli oboje jezdzic na wycieczki. TZ jeszcze nie wie ale nie bedzie mial wyjscia. Chce zebysmy wiecej czasu spedzali aktywnie (i mi i jemu sie przyda) a samej nudno jezdzic.
Zegnaj kanapowe zycie i gry xbox
Tu jest tyle pieknych miejsc dookola, sciezki rowerowe ze zal siedziec w domu.
To świetny pomysł
Ja też chcę jeździć na rowerze i właśnie sąsiadka ma sobie kupić, żeby jeździć ze mną...
Jak ja kocham jeździć po parkach ajjj

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
Madzia od Matteo nic...Alvaro juz sie chyba nie odezwie...smutno mi....


Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
Jest jedno określenie : OKROPNY !!!!!


A gdzie go masz? Mnie jakoś nie ciągnie do tatuowania się, ale jakbym już miała robić to gdzieś na kostce, żeby tak się nie rzucał... no i ewentualnie podbrzusze , ale z racji, że po urodzeniu dziecka mogłoby to wyglądać nieciekawie to sobie odpuszczę.
Koleżanka z klasy sobie zrobiła to mi się podobał .. To była niespodzianka dla jej faceta .


Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
Plino facet chciał być miły na pewno! A że mu nie wyszło to inna sprawa, oni już tacy są. Jestem pewna że podoba mu się Twoja "duża dupa" Gdyby było inaczej, gdyby nie podobała mu się nie odezwałby się na jej temat.
Także nie dygaj !!!
Nie no w sumie to wiem, że jeśli to by miało być chamskie to by zatrzymał dla siebie .
W każdym razie tekst był rozbrajający

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
A tak poza tym mam dziś wyjątkowo dobry humor, ciekawe dlaczego???
No właśnie ciekawe Powiesz?
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 08:53   #851
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry

Nie mam weny na pisanie. Wiecie, teraz mam coś innego na głowie... Uczę się Boję...

Buziaki

Kamila jak zareagowali Twoi rodzice na M.?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 09:00   #852
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

........
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:21
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:20   #853
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry!

O matko dopiero dziś dobrnęłam do końca czytania Was bo wczoraj mi nie było dane, najpierw dużo pracy było więc przeczytałam ze dwa posty i zamykałam bo szef się kręcił, w domu net mi cały czas padał i dopiero teraz skończyłam,a jak dobrze pójdzie to za chwilę zmykam robić dekoracje na jakiś kabaret więc pewnie w połowie zostawię pisanie

Odpiszę co pamiętam bo cytować mi się nie chce po kolei.
Szkoda Julka że nie pokazałaś tych włosów, bo myślę że nie były takie tragiczne, a nową fryzkę pokażesz masz jakieś zdjęcia na n-k?To sama obczaję sobie

Iza już wiem że nie chodziło o obronę(tzn z tego co pamiętam to pisałaś że masz w tym tygodniu ale powiesz dzień przed, więc to jeszcze nie było to)ale tak jak mówię czytałam po 2 posty i wyrywałam konteksty a akurat trafiłam na post megi. Co do M. to myślę jak dziewczyny, można udawać przez maile wiek, wygląd czy nawet troszkę koloryzować, ale inteligencji to już raczej nie, więc myślę że na żywo będziecie się równie dobrze dogadywać, tym bardziej że macie solidne fundamenty, tzn długie rozmowy przez maile.

Viki nie napiszę nic nowszego nic dziewczyny więc moje zdanie też znasz, tym bardziej że pamiętam jak sie pierwsze odzywałaś i jak opowiadałaś o tych sesjach, że on ci zabrania a sam postawia cię przed faktem dokonanym. Co do zazdrości i miniówek u facetów, kuzynka też była(rozstawali się kilka razy a ostatnio już chyba ostatecznie) z gościem który krzywił się na większy dekolt czy spódniczkę i zawsze była afera bo goście będą patrzeć,a przepraszam bardzo jak idziesz na plażę to w golfie masz chodzić żeby cię nie widzieli, przecież odsłaniasz dużo więcej niż w mini czy dekolcie.
Mój Tż wie że uwielbiam spódnice(spodni nie znoszę) w różnych formach i nie czepia się o miniówki a także o dekolty. Myślę że poznał mnie taką(tzn znał mnie od początku z tego i musiał to zaakceptować)i nic nie mówi choć czasami ma tak że jak facet popatrzy mi w dekolt to wywali z tekstem(oczywiście tak że koleś nie słyszy)"na ch.. się patrzysz" ale to taka zdrowa zazdrość

Rodo ta ex Twojego faceta to wredna małpa. Wiem że mówiłaś kiedyś o Tżcie że on jest po prostu tak dobrze wychowany i takie ma zwyczaje że każdą kobietę ma traktować z szacunkiem i pomagać i rozumiem że mógłby jej czasem pomóc jak faktycznie by tego potrzebowała ale jakieś kawki czy zwierzenia z ex i stwierdzenie że nie lubi słuchać o Tobie to chyba trochę przegina. Widzę że już mu trochę przegadałaś(i podałaś konkretny przykład) więc może zrozumie. A na wesele to ją co najwyżej możecie zaprosić do pomocy kuchennej albo jako sprzątaczkę zatrudnić

Plina ja też uważam że to był komplement, a że faceci nie mają wyczucia i taktu w ich prawieniu ... no cóż
Mój Tż raz mi też walnął takiego komplementa że nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać(oczywiście śmiałam się jak nie wiem co, bo rację miał).
Jako że ja jestem z tych takich bardzo wygibasowych dziewczyn w tańcu i lubię się zmęczyć i uwielbiam jak mną ktoś wykręci i "wyszarpie", a on też lubi takie dziewczyny do tańca i mówię mu raz że super mi się tańczyło z jego kuzynem i pytam jak jemu z jego dziewczyną, a on że J. jest taka delikatna że nie wiedział jak z nią tańczyć i jak ją trzymać bo taka delikatna(to samo też mówi o mojej siostrze, tyle że jeszcze dodaje że ona sztywna jest ;-)). Ja na to no jasne nie ma to jak ze mna bo zawsze można wyszarpać(z uśmiechem że niby urażona jestem), a on na to "nooo, bo ty to taki harpagan jesteś"
echh on i jego wyczucie dla mnie to jednak komplement bo ja po prostu nie znoszę jak w tańcu ktoś się ze mną obchodzi jak z jajkiem i wiem że bardzo lubi tańczyć ze mna bo często mówię na weselu że pasuje iść poprosić kogoś tam(kuzyn, wujek itd)a on że nie bo woli ze mną tańczyć

I jak Camila zamawiałaś ten fiksator?Jak z przesyłką?
Cieszę się bardzo jak reszta dziewczyn co do M. bo widać że od początku bije od Ciebie szczęście z tamtym M. chyba jednak z tego co pamiętam nie było takich szałów, tzn było miło, ale nie było czuć takiego szczęścia.

Magda a masz juz jakieś wizje na ten tatuaż? Bo kurde ja nibu już bylam zdecydowana ale nie ma takiego wzorku który wiem że zrbilby na mnie ogromne wrazenie, a nie chce pozniej zalowac jak Liwia ze zrobilam, ale może na zimę się zdecyduję bo nie będę się obawiać o opalanie i gojenie, a tu lato idzie,a ja jeśli będę robić to wokół kostki
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:43   #854
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza tylko sie nie stresuj
sama pisalas ta prace, przykladalas sie, znasz temat, wiec nie mozliwe zeby cos poszlo nie tak
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:50   #855
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza nie bój się, obrona to tylko formalność właściwie. Najgorsze jest napisanie pracy potem już z górki.
A moi rodzice na M. zareagowali bardzo pozytywnie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:55   #856
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Camilo a jak szukanie nowej pracy? czy na razie zrezygnowalas?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:09   #857
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

.......
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:21
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:51   #858
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Martinko Szukam ale nic ciekawego nie ma na rynku pracy Przed wakacjami zazwyczaj jest zastój

Liwia jak będa powody do pośmiania sie to wam je na pewno opisze

W przyszłym tygodniu na długi weekend jedziemy do Pobierowa nad morze Dawno tam nie byłam, a miejscowość jest na prawdę bardzo ładna (najładniejsza na wybrzeżu rewalskim) i świetnie usytuowana, bo jest gdzie pojechać (Rewal, Trzęsacz, Niechorze). Pokój już zarezerwowany od wczoraj . Nie moge sie doczekac

Karola fixera jeszcze nie zamówiłam, mam jeszcze trochę czasu, moze pojade tam osobiscie, bo az tak daleko do Skórzewa nie mam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:55   #859
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Camilo zazdroszcze tego wyjazdu
uwielbiam morze

ja jade dopiero w lipcu, na 10 dni
jedziemy z dwoma psiakami, takze bedzie zabawnie

ps. Camilo a tak w ogole to jak dlugo wy sie juz znacie ?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 12:29   #860
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Witajcie dziewczyny,

Być może kojarzycie mnie, bo mimo, że do tej pory nie odzywałam się, czaję się tu od dłuższego już czasu a dokładniej od pięciu miesięcy- bo właśnie za kilka dni minie pięć miesięcy od dnia, kiedy mój "ukochany" oznajmił zupełnie znienacka, że to koniec...

Już w grudniu zaczęłam was czytać- i to również wstecz, czyli od czasu, gdy was spotkało rozstanie. Mam nadzieję, że nie będziecie mi miały tego za złe-po prostu wtedy bardzo potrzebowałam wiedzy jak będę się czuła za miesiąc, dwa, pół roku, na jakim wtedy będę etapie. Muszę wam powiedzieć, że wasze wątki pomogły mi bardzo, kiedy jeszcze chodziłam po ścianach z rozpaczy tej zimy i czytałam Wizaż po nocach bo nie mogłam spać...bo widziałam po was, że ten najgorszy stan się kiedyś wreszcie skończy i to dawało mi nadzieję.

Czysta rozpacz wprawdzie sie skończyła ale nie powiem, żeby dużo się zmieniło w moich uczuciach od tego czasu. Kto wymyślił, ze czas leczy rany? Wybaczcie ale uważam, że to po prostu jedno z wielu banalnych haseł, które ludzie powtarzają, bo jest popularne. Już lepsze jest "czas przyzwyczaja do bólu"....o wiele bardziej pasuje do tego co czuję.

Trzy miesiące po rozstaniu wyjechałam do pracy do Rzymu. Wyjazd miał mi pomóc zapomnieć, oderwać się od wspomnień. Spędziłam tu dwa miesiące, niedługo wracam do domu i cieszę się z tego, choć było mi tu pod pewnymi względami dobrze. Jednak swojej funkcji terapeutycznej ta ucieczka nie spełniła.

Nie mamy kontaktu od czasu rozstania oprócz życzeń urodzinowych, nie mamy szans na przypadkowe spotkanie bo on mieszka teraz 500 km od mojego miasta. Ponoć to najlepsze sposoby na wyleczenie a ja nadal w jakiś sposób kocham i tęsknię. Nie wyobrażam sobie siebie z nikim innym, on był moją pierwszą miłością i obawiam się, że zbyt mocno to wszystko wryło się w mój mózg, żeby kiedykolwiek pokochać kogoś innego i nie wspominać eksa Nie mam szczerze mówiąc już pomysłów jak się od tego wszystkiego uwolnić...

Tak długo trwa już ta moja (jednostronna co prawda znajomość z wami, że nie mam zupełnie wrażenia, że jestem tu nowa. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i mam nadzieję, że wybaczycie, że tak długo się czaiłam i przyjmiecie mnie do swojego grona
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 12:41   #861
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

ha ja cie kojarze jako jedna z podgladaczek
milo ze sie odezwalas


ale czas na prawde pomaga...
ja przeciez tez w to nie wierzylam, ale kazdy ma swoj indywidualny tor zapominania, jednym zajmuje to wiecej drugim mniej....

ja po 5 mc bylam na takim samym etapie jak ty, pierwszy przelom mialam po pol roku, kolejny po 8 mc, potem 10 mc, a teraz po roku to juz sama mam dosc eksa i unikam kontaktu z nim.


to na prawde dziala
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 12:43   #862
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Hej Amarena
Cóż,długo też tak sądziłam,ze czas wcale nie leczy ran,ale przyzwyczaja do cierpienia.Do dziś mam chwile,ze tak sądze.Ale są i takie,ze jest lepiej...
Ja się rozstałam 1,5 roku temu a nadal mam wrażenie czasem jakby to było wczoraj
Tak czy inaczej na pewno czas pomaga.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:06   #863
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Martinka miło mi, ze mnie kojarzysz Tak, wiem jak u Ciebie było i myślę, że swój udział w Twoich przełomach miało to, że to eks szuka kontaktu a to Ty teraz miałaś szansę go odrzucić...Ja nie będę miała takiej szansy, znam mojego bardzo dobrze i wiem, że on nie będzie próbował wrócić ani nie będzie szukał kontaktu ze mną.

Magda, mi z jednej strony też wydaje się, że rozstaliśmy się i ostatni raz go widziałam zaledwie parę dni temu a nie w grudniu. Z drugiej strony, pięć miesięcy to kupa czasu i miałam nadzieję, że po takim czasie uda mi się zapomnieć, tym bardziej, że przypuszczam, że on ma mnie już głęboko gdzieś.

Dziewczyny, jak w ogóle tu się cytuje Bo ja zielona jestem Jak mam zacytować dwóch użytkowników? Help

Ech, właśnie piszę magisterkę...jedno zdanie na godzinę Juz ślimaki się szybciej poruszają.
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:32   #864
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość

Magda, mi z jednej strony też wydaje się, że rozstaliśmy się i ostatni raz go widziałam zaledwie parę dni temu a nie w grudniu. Z drugiej strony, pięć miesięcy to kupa czasu i miałam nadzieję, że po takim czasie uda mi się zapomnieć, tym bardziej, że przypuszczam, że on ma mnie już głęboko gdzieś.

Dziewczyny, jak w ogóle tu się cytuje Bo ja zielona jestem Jak mam zacytować dwóch użytkowników? Help

Ech, właśnie piszę magisterkę...jedno zdanie na godzinę Juz ślimaki się szybciej poruszają.
Mgr...Znam ten ból jak pewnie wiesz skoro podczytywałaś.U mnie to się w takich bólach rodzi,ze masakra

Co do cytowania to jak jedną osobę chcesz zacytować to klikasz przy jej poście na "cytuj" a jak kilka to zaznaczasz tą kratke pomiędzy "cytuj" a "odpowiedz" u kazdej osoby ktorą chcesz zacytować a potem na "odpowiedz"
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:53   #865
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Mgr...Znam ten ból jak pewnie wiesz skoro podczytywałaś.U mnie to się w takich bólach rodzi,ze masakra

Wiem, wiem Ale niestety jakoś przegapiłam albo nie pisałaś co studiujesz i na jakis temat piszesz? Ja mam oddać gotową pracę promotorce po powrocie z Rzymu czyli za kilkanaście dni a patrząc na moje tempo bardzo w to wątpię. Tu stanowczo panuje za bardzo atmosfera relaksu, która nie sprzyja pisaniu Mam nadzieję, że jak wrócę do domu sprężę się choć trochę i nie będzie wstydu na uczelni

Nie wpadłabym na to, że ta kratka pośrodku służy do cytowania kilku osób, dzięki za podpowiedz Na razie próbuję zacytować Ciebie i zobaczymy jak mi to wyjdzie

Echhh...no i widzę, ze nie wyszło. Pewnie nie powinnam kasować tych dziwnych znaczków przed i po Twojej wypowiedzi?

Edytowane przez Amarena25
Czas edycji: 2008-05-13 o 13:54 Powód: Dopisek
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:56   #866
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Amarena witaj. Tez widziałam Ciebie w podgladaczach 5 miesięcy to tak na prawde mało czasu., Zobaczysz sama kiedy bedziesz myslec i tesknic za eks coraz mniej. Dobrze, ze jak wrócisz do PL twój eks bedzie tak daleko. Bedzie Ci wtedy łatwiej zapomniec
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:57   #867
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość
Echhh...no i widzę, ze nie wyszło. Pewnie nie powinnam kasować tych dziwnych znaczków przed i po Twojej wypowiedzi?
Że się wtrącę... nie :P
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:57   #868
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość

Nie wpadłabym na to, że ta kratka pośrodku służy do cytowania kilku osób, dzięki za podpowiedz Na razie próbuję zacytować Ciebie i zobaczymy jak mi to wyjdzie

Echhh...no i widzę, ze nie wyszło. Pewnie nie powinnam kasować tych dziwnych znaczków przed i po Twojej wypowiedzi?
No dokładnie,te znaczki właśnie są potrzebne
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:02   #869
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Amarena witaj. Tez widziałam Ciebie w podgladaczach 5 miesięcy to tak na prawde mało czasu., Zobaczysz sama kiedy bedziesz myslec i tesknic za eks coraz mniej. Dobrze, ze jak wrócisz do PL twój eks bedzie tak daleko. Bedzie Ci wtedy łatwiej zapomniec
Witaj Tak, podglądaczka ze mnie paskudna ale jak już pisałam, proszę o wybaczenie.

Eks od początku po rozstaniu był daleko...ja to chyba jakiś przypadek specjalny jestem, że mi to nie pomaga a raczej chyba jeszcze potęguje tęsknotę i w ogóle wszystko u mnie na odwrót niż mówią

Dzięki dziewczyny za wskazówki, tym razem nie skasowałam tych znaczków więc może się w końcu uda cytowanie.
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:16   #870
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

udało się

cześć, Amarena

powiem Ci, że ja mam podobnie do Ciebie - z jednej strony nie wyobrazam sobie, bym mogla kiedys stworzyc taka wiez, jaka mialam z eks, z drugiej wcale nie zaluje ze juz z nim nie jestem. Moze kiedys tez dojdziesz do (conajmniej) takiego momentu. Bedzie dobrze


A mozna wiedziec co robilas w Rzymie? bo szczerze ja tez bym chciala sie wybrac do pracy w italii
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.