Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-10, 13:13   #481
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Darietta kochana trzymam kciuki za Ciebie! Beznadziejna... Dziewczyno takie mamy z problemami w ciąży i po niej to największe bohaterki! Trzymaj się!!!

Oooo puszka Pandory się otworzyła 😁 Sam, nareszcie!!! Kciuki dziewczyny, rodzcie szybko i możliwie najmniej boleśnie

My w domku, jest świetnie starsza zabiła wszystkich swoją reakcja, to był najpiękniejszy moment jaki dane mi było oglądać ❤ jak kiedyś dostanę się do klubu to Wam wrzucę.

Mleko is coming! Wreszcie piersi nabierają i słyszę że mała je. Przystawia się pięknie!

Spadlo ze mnie tylko 4,5 kg 😥
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 13:14   #482
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Sam nareszcie tekst TŻ mega a Xzorze tez odeszły wody i pojechała do szpitala

Siil pocieszylas mnie lekarz mówił ze nie da sie nie rozpoznac porodu, ale mimo wszystko mam nadzieję ze zacznie się od wód

Agg dla tej pani! Niech ja drzwi ścisna za to podejście!
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 13:19   #483
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Sam - nawet lepiej że samo się zaczęło ,to znak ze mały jest już przygotowany na przyjście na świat kciuki
Xzora - jeśli rodzisz to ogromne kciuki

U nas parno ,chyba zbliża się burza u nas prawie koniec remontu w niedzielę przeprowadzka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 13:30   #484
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dzięki dziewczyny... no wyszłam zła lekko mówiąc, po tylu godzinach czekania (jeszcze ktoś puścił bąka....) liczyłam na coś więcej
Pojechałam na pocieszenie na McFlurry i chyba wyleciała mi prowizoryczna plomba jaką zrobił mi dentysta w lutym Tak mnie napierdziela, że chyba się zapłaczę... Ciekawe kiedy się do niego dostanę, żeby znowu zakleił tak na kilka miesięcy, bo na jesień już umawialiśmy się na porządniejsze leczenie Do dzień.

Mini, bo nie chcę przenosić Nie chcę tam znowu jechać tego 27ego I mi ciężko, i ten nieszczęsny ząb i w ogóle po 17-tym nie ma już na co czekać

poprostu, ja też usłyszałam od lekarza, że nie da się przegapić skurczy ale kuuuuurde nie mam pojęcia czy nie będę tą jedną na milion ten mój brzuch to non stop jest twardy, non stop się napręża, czasami boli w podbrzuszu, czasami też już w krzyżu.. chciałabym, naprawdę bym chciała, żeby też najpierw odeszły mi wody - ich chyba nie przegapię

Sam!!! tekst TŻ dobry

Leje i grzmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 13:49   #485
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Agg_s ale masz dzień dzisiaj I ten bąk jeszcze jak wisienka na torcie

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Ciekawe co tam u naszych rodzących?!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 13:57   #486
Gosiutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 916
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Kurczę u mnie jednak chyba fall start... mówią że to jednak nie były wody ... A Majty cale mokre i po nogach cieklo.. że to mógł być taki wodnisty czop :/ narazie mnie obserwuja.. teraz mam śluz podbarwiony krwią... bóle krzyżowe ledzwiowe i tyle.. Narazie nie wywołują. Mówią że jak sie nie rozkreci to jutro jeszcze moga mnie wypisać na 2 dni do domu ... ech a już myślałam że będzie dziś bobasek..

Xzora mam nadzieję że u Ciebie lepsze wiadomości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gosiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 13:57   #487
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Samantha, powodzenia! informuj w miarę możliwości
Xzora, Ty tak samo!
Może będą dwa dzieciaczki dzisiaj

poprostu, jeśli chodzi o ktg to pewnie zależy od szpitala. U mnie, jeśli zgłosisz się na IP z niepokojącymi objawami to robią za darmo, ale jak sobie tak pójdziesz do szpitala i powiesz, że chciałabym ktg to trzeba płacić - chyba 40zł.


Co do mojej wizyty to szkoda słów. 3 GODZINY CZEKANIA. Znowu. Doktorka moja na urlopie. Ta co mnie przyjęła (już drugi raz) - zbadała ginekologiczne - rozwarcie na 1,5 palca. Później USG - przepływy ok, wody płodowe bez zmian (AFI - 23). Pytam o wagę - "nie sprawdzam, 2 tygodnie temu było to robione, zaraz Pani powiem ile było". Pytam o długość szyjki - "badałam ją 2 tygodnie temu, tym razem nie ma potrzeby". Pytam o KTG - "przepływy są dobre, nie ma potrzeby robienia KTG". "MA PANI JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?" - tak, kur... osiem, tylko na wszystkie otrzymam tę samą odpowiedź "Dziękuję, do widzenia, proszę przyjść w terminie porodu czyli 27 lipca". AMEN.
No, to tyle. Na weekend biorę TŻ w obroty i w przyszłym tygodniu rodzę.
Bosz! Co za podejście
Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Darietta kochana trzymam kciuki za Ciebie! Beznadziejna... Dziewczyno takie mamy z problemami w ciąży i po niej to największe bohaterki! Trzymaj się!!!

Oooo puszka Pandory się otworzyła 😁 Sam, nareszcie!!! Kciuki dziewczyny, rodzcie szybko i możliwie najmniej boleśnie

My w domku, jest świetnie starsza zabiła wszystkich swoją reakcja, to był najpiękniejszy moment jaki dane mi było oglądać ❤ jak kiedyś dostanę się do klubu to Wam wrzucę.

Mleko is coming! Wreszcie piersi nabierają i słyszę że mała je. Przystawia się pięknie!

Spadlo ze mnie tylko 4,5 kg 😥
Ojej ale super, jestem ciekawa reakcji.małej odpoczywajcie.

Sam
To super! Trzymam kciuki nareszcie!

A u mnie też dziś jaja... skurczy mam od 5:00 ogrom co 5-8 min... wszystkie raczej mocne, myślę, że z tego.to.juz musi coś być...bo zdecydowanie tak.nie było jeszcze. Zmieniam.pozycje to.mam max 12 min przerwy....potem.co 8,7,5,4 min... mąż już chce jechać i zaciera ręce, ja jeszcze chcę poczekać, bo niby z czym mam jechać?

Zerknijcie na jedną serie:

1499691451833.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-10, 14:00   #488
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Aggs
Dokładnie!!! Dlaczego to nie może być prostsze! Ochodzą wody, lub boli od razu tak, że wszystko jest jasne!
Ja się dziś caly dzień tak.okropnie męczę... a dalej nie wiem co robić i czy to.juz czas...
Masakra... niech sie rozkreca albo.da mi spokój!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:03   #489
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Wypisali mnie ze szpitala z zaleceniami lezenia w srode kontrola w przychodni przyszpitalnej chyba ze krwawienie sie powtorzy to spowrotem mam przyjechac na ip.

Zadzwonilam do mojej ginki powiedzialam co i jak podobno zostaly jakies resztki lozyska itp. Powiedziala ze absolutnie nie do domu tylko spowrotem do szpitala gdzie rodzilam.

Teraz leze pod kroplowka bede miala zabieg lyzeczkowanie czy jakos tak. Mala przyjmą na noworotki i bedzie w szpitalu.

Jeszcze mąż dzwonil bo niezapowiedzianie pediatra przyszedl do malej i stwierdzil ze mala ma zakrzywione stopki i trzeba rehabilitacje. Odrazu zglosze to przy przyjeciu niech ja zbada ortopeda.

Jeszcze doczepil sie do pepka ze nie przykladam gazika i na to pieluszka nikt mi o tym nie mowil i ze sola fizjologiczna pepek mam robic. A ja ten asept uzylam tylko maz w tych nerwach juz mu nie powiedzial.

Masakra jakas pechowa jestem naprawde siadlam psychicznie. Zawsze cos. Boje sie ze skrzywdzilam mojego maluszka.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:06   #490
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Mała oj chyba będziesz rodzić to teraz co ile są?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:10   #491
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Minini współczuje kolejnych problemów z remontem i wścibskiej teściowej

Agg co za lekarka
Haha nie moge z tego baka
Współczuje bólu zęba, jeszcze tego brakuje na sam koniec

Gosiutka może sie jeszcze rozkręci

Darietta nie skrzywdziłaś małej, no co Ty dobrze, że bedzie z Toba w szpitalu ale i tak za szybkie wyjście.

My byliśmy na spacerze, stopy mnie bolą

Sweet dla starszej siostry
Waga sie nie przejmuj na wszystko przyjdzie czas
IMG_1499692223.875170.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-10, 14:11   #492
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Mała może jedz na IP, niech sprawdza szyjke i rozwarcie. Jak nic nie bedzie to wrócisz do domu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:14   #493
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Mala to hormony pewnie.. dziwne gdybyś sie nie martwila. tym bardziej ze obie juz wiemy.mniejwiecej co nas czeka i bardziej swiadomie pojedziemy na porod i kolejne jego etapy... mysle ze to bardziej niepokojące niż ta błoga niewiedza i nieswiadomosc za pierwszym razem trzymaj sie
Minini ja Cię proszę!
To ja się tu boję tak, że bardziej się nie da, a Ty mi, że gdybym wiedziała to robiłabym w gacie jeszcze bardziej?!


Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Staram się przystawiac cały czas jak tylko chce. Ale jakas poloznau dziś mu podała chyba mm .. i jeszcze powiedziała że nie ze wodę z glukoza ... Powiedzialam że mają mu nic nie dawać bez mojej zgody. To powiedziała że na mm bym musiała podpisać zgodę więc ona na pewno nie podała ...Ciekawe . I że wodę i herbatki mogą bez zgody .. no chyba ich pogielo . Powiedzialam że na nic się nie zgadzam
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

Małego teraz chyba przez to brzuszek boli


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Devilek masakra z tą położną
A o tej pisemnej zgodzie na mm nigdy nie słyszałam...
Może jednak nic mu nie podali? Czemu masz takie podejrzenia?

Cytat:
Napisane przez Gosiutka Pokaż wiadomość
Hej.. u mnie się dzieje.. i prośba o wielkie kciuki o 1 odeszły mi wody.. skurczy narazie żadnych.. rozwarcie na opuszek i w ogóle ponoć mega wąsko.. :/ po 8 będzie obchód więc pewnie będzie decyzja czy oksytocyna..

Samantha powodzenia 😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, żeby się rozkręciło!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pózniej nadrobię. Na razie napiszę na szybko - odeszły mi wody. Jak wstałam rano od razu majtki miałam mokre - sprawdziłam papierkiem lakmusowym - żółty. Potem zmieniłam bieliznę, znowu sprawdziłam - żółty. Dopiero jak zaczęły lecieć i papierek podlozylam pod strumień zabarwił sie na zielono. I tak sie sączą od 7.30. Poki co nie mam skurczy i jesli sie nie pojawią to planuje o 11.00 pojechać do szpitala. Strasznie sie cieszę, ze sie zaczęło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Xzora za Ciebie też trzymam mocno kciuki!
Widzisz Klaudia chciała CI dac wolny weekend, a teraz szykuje się tak, żebyś nie musiała brać kolejnego l4

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny melduje sie ze szpitala leze na ip i czekam na decyzje. Podczas przewwijania malej dostalam krwotoku. Martwie sie o mala bo nie mam zapasu mleka dla niej. No i tesciowa małą bedzie sie zajmowac. Jestem beznadziejna ze wszystkim problem. W ciazy i teraz po porodzie. Trzymajcie kciuki za mnie. Bo psychicznie wysiadam.
Darietta współczuję
To nie Twoja wina, nie myśl tak! Oby było szybko dobrze.


Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Samantha, powodzenia! informuj w miarę możliwości
Xzora, Ty tak samo!
Może będą dwa dzieciaczki dzisiaj

poprostu, jeśli chodzi o ktg to pewnie zależy od szpitala. U mnie, jeśli zgłosisz się na IP z niepokojącymi objawami to robią za darmo, ale jak sobie tak pójdziesz do szpitala i powiesz, że chciałabym ktg to trzeba płacić - chyba 40zł.


Co do mojej wizyty to szkoda słów. 3 GODZINY CZEKANIA. Znowu. Doktorka moja na urlopie. Ta co mnie przyjęła (już drugi raz) - zbadała ginekologiczne - rozwarcie na 1,5 palca. Później USG - przepływy ok, wody płodowe bez zmian (AFI - 23). Pytam o wagę - "nie sprawdzam, 2 tygodnie temu było to robione, zaraz Pani powiem ile było". Pytam o długość szyjki - "badałam ją 2 tygodnie temu, tym razem nie ma potrzeby". Pytam o KTG - "przepływy są dobre, nie ma potrzeby robienia KTG". "MA PANI JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?" - tak, kur... osiem, tylko na wszystkie otrzymam tę samą odpowiedź "Dziękuję, do widzenia, proszę przyjść w terminie porodu czyli 27 lipca". AMEN.
No, to tyle. Na weekend biorę TŻ w obroty i w przyszłym tygodniu rodzę.
Dziwna ta lekarka
Aggs Ty się tu przed dziewczyny nie wpychaj


Odebraliśmy wózek o fotelik
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:14   #494
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Hej, napisze wam co u mnie, mam zaległości w podczytywania. Widziałam, ze AnnaPaula miała masaż szyjki i ma czas do środy. 3mam kciuki, zeby poszło.

Zgłosiliśmy sie z TZ na izbę przyjęć. Najpierw zbadała mnie lekarka i powiedziała, ze rozwarcie na 1,5 palca. Potem moj lekarz zrobił USG - waga wyszła 3900, także z badania na badanie Klaudia coraz większa. Powiedział tez,ze lekarka ktora mnie badała przypisała antybiotyk i ze przekazała mu, ze szyjka jest zgładzona. Pytałam go, ile można czekać na skurcze to powiedziała, ze przy dobrej morfo i CRP i ze względu na podany antybiotyk można i do rana.
Jedna z pan zaprowadziła nas na trakt porodowy i tam położna zabrała mnie do sali przedporodowej i zrobiła KTG.
W trakcie tego KTG zajrzał jakis lekarz, zapytał o której odeszły mi wody i jak powiedziałam, ze o 7.30 to kazał przenieść na porodówkę.
Tak wiec przeszliśmy z TZ na porodówkę co mnie trochę niepokoi bo chciałabym poczekać az te skurcze sie rozkręcą, a tutaj nie ma warunków zeby byc do rana.
A i jeszcze położna zaproponowała czopek z lewatywą z którego skorzystałam. Wzięłam tez prysznic.
Ten lekarz który mnie przeniósł skończył dyżur (i chyba dobrze) i był u mnie lekarz prowadzący Siilmariien. Rozwarcie bez zmian. Tak sobie spaceruje, skacze na piłce i brzuch coraz bardziej mnie boli.
Teraz podsłuchałam ze był jakis starszy lekarz (do mnie nie zaglądał) i sie pytał o mnie i czego nie jestem na przedporodowej.

Z plusów powiem wam, ze każdy jest tutaj bardzo miły. Nie miałam żadnego bolesnego badania.

W trakcie pisania posta i skakania na piłce przyszedł ten starszy lekarz z lekarzem prowadzącym Siilmariien odnośnie podania oksytocyny. Powiedziałam, ze coraz bardziej boli mnie brzuch i jest twardy i ze jestem dobrej mysli ze skurcze sie rozkręcą i ze chce poczekać. Od razu pytali o szkole rodzenia (ta moja ma zła opinie w szpitalach, ze po niej pacjentki sie buntują). Tutaj broniłam, ze wcale w tej SR nie mówią, zeby sie nie słuchać lekarzy i odwołałam sie do rozmowy z moim lekarzem prowadzącym, który mówił, ze jesli wyniki bedą ok, to ze nawet do rana można poczekać.
Wtedy oni zaczęli sie bronić, ze jestem na sali porodowej a nie przedporodowej i ze nie oni o tym zadecydowali. Kilka minut po rozmowie przyszła położna i powiedziała, ze lekarze zdecydowali przenieść mnie z powrotem na przedporodową


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:15   #495
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Samantha za Ciebie też kciuki!

Taedio ale tam ładnie
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:19   #496
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Xzora zeby sie rozkręciło bez oksy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:26   #497
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Pisałam Wam, że zrobiły mi się rozstępy od pępka w dół Wczoraj zauważyłam, że mam już dookoła pępka słoneczko Płakać mi się chce jak na to patrzę, w ogóle mam mega doła dzisiaj...
Chciałabym napisać że ja już się ze swoimi pogodziłam, ale to nieprawda jeśli one chociaż nie zbledną po porodzie to ja już nigdy na siebie nie spojrzę w lustrze wiem co czujesz

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Jadę do szpitala zaraz.
Zalałam cała chatę wodami
Mam skurcze ale lekkie. Tz sprząta jeszcze moje wody
O 5:45 się obudziłam na siku. Poszłam do łóżka i nagle o 6 poczułam takie szarpnięcie w pochwie. I wyskoczyłam z łóżka i stałam już mokra cała. Obudziłam Tz a on do mnie "ty tak sikasz dużo?" Lol
Dobrze , ze jestem spokojna w miarę.
U mnie jest okropna burza może to ona miała wpływ plus jakoś tam pełnia.

Czy Xzora tez rodzi? Dajcie znać bo nie przebrnę przez spam teraz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Dziękuje za kciuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twój Tż to się z choinki zerwał
Dalej trzymam kciuki!!!! Sprawnego porodu

Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Darietta kochana trzymam kciuki za Ciebie! Beznadziejna... Dziewczyno takie mamy z problemami w ciąży i po niej to największe bohaterki! Trzymaj się!!!

Oooo puszka Pandory się otworzyła 😁 Sam, nareszcie!!! Kciuki dziewczyny, rodzcie szybko i możliwie najmniej boleśnie

My w domku, jest świetnie starsza zabiła wszystkich swoją reakcja, to był najpiękniejszy moment jaki dane mi było oglądać ❤ jak kiedyś dostanę się do klubu to Wam wrzucę.

Mleko is coming! Wreszcie piersi nabierają i słyszę że mała je. Przystawia się pięknie!

Spadlo ze mnie tylko 4,5 kg 😥
Aż jestem ciekawa reakcji starszej fajnie że u Was wszystko w dobrym kierunku idzie z karmieniem, a kg się nie przejmuj, na pewno raz dwa zrzucisz przy karmieniu i dwójce dzieci!

Cytat:
Napisane przez Gosiutka Pokaż wiadomość
Kurczę u mnie jednak chyba fall start... mówią że to jednak nie były wody ... A Majty cale mokre i po nogach cieklo.. że to mógł być taki wodnisty czop :/ narazie mnie obserwuja.. teraz mam śluz podbarwiony krwią... bóle krzyżowe ledzwiowe i tyle.. Narazie nie wywołują. Mówią że jak sie nie rozkreci to jutro jeszcze moga mnie wypisać na 2 dni do domu ... ech a już myślałam że będzie dziś bobasek..

Xzora mam nadzieję że u Ciebie lepsze wiadomości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jednak coś się rozwinie z tego skoro śluz podbarwiony krwią masz nic straconego jeszcze, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Bosz! Co za podejście

Ojej ale super, jestem ciekawa reakcji.małej odpoczywajcie.

Sam
To super! Trzymam kciuki nareszcie!

A u mnie też dziś jaja... skurczy mam od 5:00 ogrom co 5-8 min... wszystkie raczej mocne, myślę, że z tego.to.juz musi coś być...bo zdecydowanie tak.nie było jeszcze. Zmieniam.pozycje to.mam max 12 min przerwy....potem.co 8,7,5,4 min... mąż już chce jechać i zaciera ręce, ja jeszcze chcę poczekać, bo niby z czym mam jechać?

Zerknijcie na jedną serie:

Załącznik 7144131

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mała ja bym z takimi skurczami na pewno jechała do szpitala, ale u Ciebie to jest wszystko inaczej i sama nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobiła. Chyba Ty będziesz wiedziała najlepiej kiedy jechać

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Wypisali mnie ze szpitala z zaleceniami lezenia w srode kontrola w przychodni przyszpitalnej chyba ze krwawienie sie powtorzy to spowrotem mam przyjechac na ip.

Zadzwonilam do mojej ginki powiedzialam co i jak podobno zostaly jakies resztki lozyska itp. Powiedziala ze absolutnie nie do domu tylko spowrotem do szpitala gdzie rodzilam.

Teraz leze pod kroplowka bede miala zabieg lyzeczkowanie czy jakos tak. Mala przyjmą na noworotki i bedzie w szpitalu.

Jeszcze mąż dzwonil bo niezapowiedzianie pediatra przyszedl do malej i stwierdzil ze mala ma zakrzywione stopki i trzeba rehabilitacje. Odrazu zglosze to przy przyjeciu niech ja zbada ortopeda.

Jeszcze doczepil sie do pepka ze nie przykladam gazika i na to pieluszka nikt mi o tym nie mowil i ze sola fizjologiczna pepek mam robic. A ja ten asept uzylam tylko maz w tych nerwach juz mu nie powiedzial.

Masakra jakas pechowa jestem naprawde siadlam psychicznie. Zawsze cos. Boje sie ze skrzywdzilam mojego maluszka.
Nie dołuj się , a z którego szpitala Cię wypisali :/? Masakra, kobieta krwawi a oni ją do domu odsyłają........ Z małą na pewno wszystko będzie dobrze, pępuszek skoro się nie babrze to moim zdaniem nie ma się do czego przyczepiać, straszni są ci lekarze :/



Mąż pojechał w trasę, więc dzisiaj nie rodzę i mam na obiad ziemniaczki młode z gzikiem, za 15 min się najem jak prosiaczek

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Xzora wygląda na to że wszystko idzie w dobrym kierunku, fajnie że lekarze nie chcą na siłę wywoływać, trzymam kciuki żeby skurcze się rozkręciły i żebyś miała szybki bezproblemowy poród
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:29   #498
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Ponad godzinę na ktg, bo młoda miała czkawke i nie mierzylo. Mam czekać na obchod i będzie wiadomo co dalej. Na ból dostałam nospe.

za wszystkie rodzace aby się rozkrecilo!!!!

A i mój obiad - bez zupy bo zdążyłam zjeść przed podlaczeniem 1499693348614.jpg
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:31   #499
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Mała oj chyba będziesz rodzić to teraz co ile są?
Teraz są tak.samo, przysnęłam na 15 min, leżę na boku, żeby sprawdzić w odpoczynku i.innej pozycji ale sąznowu co 6-7 min... i raczej mocniejsze... nic ide na kawe po następnym skurczu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-10, 14:34   #500
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Hej, napisze wam co u mnie, mam zaległości w podczytywania. Widziałam, ze AnnaPaula miała masaż szyjki i ma czas do środy. 3mam kciuki, zeby poszło.

Zgłosiliśmy sie z TZ na izbę przyjęć. Najpierw zbadała mnie lekarka i powiedziała, ze rozwarcie na 1,5 palca. Potem moj lekarz zrobił USG - waga wyszła 3900, także z badania na badanie Klaudia coraz większa. Powiedział tez,ze lekarka ktora mnie badała przypisała antybiotyk i ze przekazała mu, ze szyjka jest zgładzona. Pytałam go, ile można czekać na skurcze to powiedziała, ze przy dobrej morfo i CRP i ze względu na podany antybiotyk można i do rana.
Jedna z pan zaprowadziła nas na trakt porodowy i tam położna zabrała mnie do sali przedporodowej i zrobiła KTG.
W trakcie tego KTG zajrzał jakis lekarz, zapytał o której odeszły mi wody i jak powiedziałam, ze o 7.30 to kazał przenieść na porodówkę.
Tak wiec przeszliśmy z TZ na porodówkę co mnie trochę niepokoi bo chciałabym poczekać az te skurcze sie rozkręcą, a tutaj nie ma warunków zeby byc do rana.
A i jeszcze położna zaproponowała czopek z lewatywą z którego skorzystałam. Wzięłam tez prysznic.
Ten lekarz który mnie przeniósł skończył dyżur (i chyba dobrze) i był u mnie lekarz prowadzący Siilmariien. Rozwarcie bez zmian. Tak sobie spaceruje, skacze na piłce i brzuch coraz bardziej mnie boli.
Teraz podsłuchałam ze był jakis starszy lekarz (do mnie nie zaglądał) i sie pytał o mnie i czego nie jestem na przedporodowej.

Z plusów powiem wam, ze każdy jest tutaj bardzo miły. Nie miałam żadnego bolesnego badania.

W trakcie pisania posta i skakania na piłce przyszedł ten starszy lekarz z lekarzem prowadzącym Siilmariien odnośnie podania oksytocyny. Powiedziałam, ze coraz bardziej boli mnie brzuch i jest twardy i ze jestem dobrej mysli ze skurcze sie rozkręcą i ze chce poczekać. Od razu pytali o szkole rodzenia (ta moja ma zła opinie w szpitalach, ze po niej pacjentki sie buntują). Tutaj broniłam, ze wcale w tej SR nie mówią, zeby sie nie słuchać lekarzy i odwołałam sie do rozmowy z moim lekarzem prowadzącym, który mówił, ze jesli wyniki bedą ok, to ze nawet do rana można poczekać.
Wtedy oni zaczęli sie bronić, ze jestem na sali porodowej a nie przedporodowej i ze nie oni o tym zadecydowali. Kilka minut po rozmowie przyszła położna i powiedziała, ze lekarze zdecydowali przenieść mnie z powrotem na przedporodową


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

boli mnie po tym masażu coraz bardziej pewnie coś się z tego rozwinie.

Trzymam kciuki za rozwarcie bez oksy. Dzielna jesteś i dobrze ze na sali przedporodowej.
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:36   #501
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Morelle nawet nie wiem co pisać bo ogarnia mnie hiperwentylacja jak pomyślę że będę mieć takie dylematy ale chyba najlepjej trzymać sie zasady karmienie co 3h do 28dnia i raz dziennie Max 4h snu dla dziecka, dobrze że Twój mąż jest zaangażowany! U mnie przyszły Pań Tata powiedział, że będzie chcial uczestniczyć w życiu dziecka i odrabiać z nim lekcje a ja tu myślę jak ja sobie z pierwszą kupa poradzę
Ten Pan Tata to naprawdę z innej bajki jest
Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość

mąż wlasnie przyjechał z maszyną do cięcia plytek. pozyczyl od kuzyna z firmy. jednak bedzie ta lazienke robic sam. wiedzialam ze sie tak skonczy..

teściowa dzis stala pod oknem jak rozmawialam przez tel. z facetem od kuchni i podsłuchiwala.. matko co za wariatka. wyszłam do innego pokoju jak sie zorientowalam. no co za ciekawskie babsko
Kciuki zeby gladko mezowi poszlo z lazienka! A ta Twojatesciowa to sie nudzi chyba 😂

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
[B]
Co do mojej wizyty to szkoda słów. 3 GODZINY CZEKANIA. Znowu. Doktorka moja na urlopie. Ta co mnie przyjęła (już drugi raz) - zbadała ginekologiczne - rozwarcie na 1,5 palca. Później USG - przepływy ok, wody płodowe bez zmian (AFI - 23). Pytam o wagę - "nie sprawdzam, 2 tygodnie temu było to robione, zaraz Pani powiem ile było". Pytam o długość szyjki - "badałam ją 2 tygodnie temu, tym razem nie ma potrzeby". Pytam o KTG - "przepływy są dobre, nie ma potrzeby robienia KTG". "MA PANI JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?" - tak, kur... osiem, tylko na wszystkie otrzymam tę samą odpowiedź "Dziękuję, do widzenia, proszę przyjść w terminie porodu czyli 27 lipca". AMEN.
No, to tyle. Na weekend biorę TŻ w obroty i w przyszłym tygodniu rodzę.
Ja piernicze Aggs ....


Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Jadę do szpitala zaraz.
Zalałam cała chatę wodami
Mam skurcze ale lekkie. Tz sprząta jeszcze moje wody
O 5:45 się obudziłam na siku. Poszłam do łóżka i nagle o 6 poczułam takie szarpnięcie w pochwie. I wyskoczyłam z łóżka i stałam już mokra cała. Obudziłam Tz a on do mnie "ty tak sikasz dużo?" Lol
Dobrze , ze jestem spokojna w miarę.
U mnie jest okropna burza może to ona miała wpływ plus jakoś tam pełnia.

Czy Xzora tez rodzi? Dajcie znać bo nie przebrnę przez spam teraz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Dziękuje za kciuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekamy Samantha jak na szpilkach na Twojego malucha!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Agg_s najważniejsze, że wszystko ok, ale ogólnie to masakra, nie ma to jak uzyskać szeroką wiedzę nt. własnego stanu podczas wizyty u lekarza.


Dziękuję kochana Ja płaczę patrząc na swoje piersi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emmos kciuki dla Ciebie na jutro! 😘 nie wiem czy poród mój sie nie przyspieszy tak mnie stresuje świadomośc ze Ty z mojego terminu idziesz rodzic 😂

Ja tez cierpię patrzac na swoje piersi 😢

Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Darietta kochana trzymam kciuki za Ciebie! Beznadziejna... Dziewczyno takie mamy z problemami w ciąży i po niej to największe bohaterki! Trzymaj się!!!

Oooo puszka Pandory się otworzyła 😁 Sam, nareszcie!!! Kciuki dziewczyny, rodzcie szybko i możliwie najmniej boleśnie

My w domku, jest świetnie starsza zabiła wszystkich swoją reakcja, to był najpiękniejszy moment jaki dane mi było oglądać ❤ jak kiedyś dostanę się do klubu to Wam wrzucę.

Mleko is coming! Wreszcie piersi nabierają i słyszę że mała je. Przystawia się pięknie!

Spadlo ze mnie tylko 4,5 kg 😥
Super czytac Sweet ze u Was wszystko ok. Waga pojdzie jeszcze w dol spokojnie 😘

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Sam - nawet lepiej że samo się zaczęło ,to znak ze mały jest już przygotowany na przyjście na świat kciuki
Xzora - jeśli rodzisz to ogromne kciuki

U nas parno ,chyba zbliża się burza u nas prawie koniec remontu w niedzielę przeprowadzka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki za koniec remontu!

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny... no wyszłam zła lekko mówiąc, po tylu godzinach czekania (jeszcze ktoś puścił bąka....) liczyłam na coś więcej
Pojechałam na pocieszenie na McFlurry i chyba wyleciała mi prowizoryczna plomba jaką zrobił mi dentysta w lutym Tak mnie napierdziela, że chyba się zapłaczę... Ciekawe kiedy się do niego dostanę, żeby znowu zakleił tak na kilka miesięcy, bo na jesień już umawialiśmy się na porządniejsze leczenie Do dzień.

Mini, bo nie chcę przenosić Nie chcę tam znowu jechać tego 27ego I mi ciężko, i ten nieszczęsny ząb i w ogóle po 17-tym nie ma już na co czekać

poprostu, ja też usłyszałam od lekarza, że nie da się przegapić skurczy ale kuuuuurde nie mam pojęcia czy nie będę tą jedną na milion ten mój brzuch to non stop jest twardy, non stop się napręża, czasami boli w podbrzuszu, czasami też już w krzyżu.. chciałabym, naprawdę bym chciała, żeby też najpierw odeszły mi wody - ich chyba nie przegapię

Sam!!! tekst TŻ dobry
Leje i grzmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !
Z zębem powinnaś dostać sie bez kolejki tylko zadzwon powiedz ze jestes w 9 miesiacu ciazy i nie mozesz z takim zostac przeciez. Nie dziwie sie zr nie chcesz tam jechac tego 27 juz!


Cytat:
Napisane przez Gosiutka Pokaż wiadomość
Kurczę u mnie jednak chyba fall start... mówią że to jednak nie były wody ... A Majty cale mokre i po nogach cieklo.. że to mógł być taki wodnisty czop :/ narazie mnie obserwuja.. teraz mam śluz podbarwiony krwią... bóle krzyżowe ledzwiowe i tyle.. Narazie nie wywołują. Mówią że jak sie nie rozkreci to jutro jeszcze moga mnie wypisać na 2 dni do domu ... ech a już myślałam że będzie dziś bobasek..

Xzora mam nadzieję że u Ciebie lepsze wiadomości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gosiutka ten śluz i bole zwiastuja rychly porod wiec nie zniechecaj sie😘

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Wypisali mnie ze szpitala z zaleceniami lezenia w srode kontrola w przychodni przyszpitalnej chyba ze krwawienie sie powtorzy to spowrotem mam przyjechac na ip.

Zadzwonilam do mojej ginki powiedzialam co i jak podobno zostaly jakies resztki lozyska itp. Powiedziala ze absolutnie nie do domu tylko spowrotem do szpitala gdzie rodzilam.

Teraz leze pod kroplowka bede miala zabieg lyzeczkowanie czy jakos tak. Mala przyjmą na noworotki i bedzie w szpitalu.

Jeszcze mąż dzwonil bo niezapowiedzianie pediatra przyszedl do malej i stwierdzil ze mala ma zakrzywione stopki i trzeba rehabilitacje. Odrazu zglosze to przy przyjeciu niech ja zbada ortopeda.

Jeszcze doczepil sie do pepka ze nie przykladam gazika i na to pieluszka nikt mi o tym nie mowil i ze sola fizjologiczna pepek mam robic. A ja ten asept uzylam tylko maz w tych nerwach juz mu nie powiedzial.

Masakra jakas pechowa jestem naprawde siadlam psychicznie. Zawsze cos. Boje sie ze skrzywdzilam mojego maluszka.
Ojej faktycznie duzo na Ciebie spadlo ale nie stresuj sie! Wazne ze mala bedzie w szpitalu z Toba. Trzymamy kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:38   #502
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Anna Paula i Xzora
Trzymam kciuki za Was

Cashmere
Tak.jest teraz...

1499693860413.jpg

NIE wiem co robić... chyba pojedziemy na lody, chociaż chce mi sie spać

Mąż się niecierpliwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:46   #503
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
mnientez dzis w nocy sikanie budzilo czesciej niz zwykle. a co to za oliwka ze tak cie swedzialo?
oliwka w żelu z serii Sexy Mama Bielendy. Miałam nadzieję, że pomoże na nadwrażliwą skórę, a tu dupa. Spróbuję posmarować się nią w dzień, zobaczę, czy będzie taki sam efekt. W nocy najgorzej, bo wszystko mi przeszkadza - prześcieradło gryzie, piżama przykleja się do brzucha, nawet szwy od mega luźnych spodenek przeszkadzają

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość


Ja tez tak mam ze brzuch twardnieje albo boli jak na okres.

Masaż nie bolał mocno gorzej mnie teraz boli plamię lekko ale mówił ze tak będzie. Pytał lekarz kiedy chce rodzic i mówił ze już pora i ze wszystko przygotowane do porodu. Burza zaraz będzie u mnie.

Zaczynam się stresować jak ja dam radę z małym dzieckiem. Zielona jestem
Też mnie czasami taki stres łapie, a jeszcze wszyscy dookoła mówią, że trzeba słuchać instynktu i wszystko samo przyjdzie. A ja się boję, że będę taka nieporadna, że nawet dziecka przewinąć nie będę potrafiła

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość


Byłam u kosmetyczki jak siedziałam na stołku już po paznokciach i miałam zapiąć sandały to myślałam że sie rozplacze bo mnie ogarnęła taka bezsilność, nie mogłam swobodnie dosięgnąć, a jeszcze duchota straszna panuje
Ja tak utknęłam w Deichmannie jak przymierzałam sandały. Potem swoich zapiąć nie mogłam, gimnastykowałam się jak mogłam, ale tylko się przez to upociłam. Ostatecznie dzwoniłam to Tżta, który gdzieś polazł do innych sklepów, żeby przyszedł i mnie uratował

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość

Co do mojej wizyty to szkoda słów. 3 GODZINY CZEKANIA. Znowu. Doktorka moja na urlopie. Ta co mnie przyjęła (już drugi raz) - zbadała ginekologiczne - rozwarcie na 1,5 palca. Później USG - przepływy ok, wody płodowe bez zmian (AFI - 23). Pytam o wagę - "nie sprawdzam, 2 tygodnie temu było to robione, zaraz Pani powiem ile było". Pytam o długość szyjki - "badałam ją 2 tygodnie temu, tym razem nie ma potrzeby". Pytam o KTG - "przepływy są dobre, nie ma potrzeby robienia KTG". "MA PANI JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?" - tak, kur... osiem, tylko na wszystkie otrzymam tę samą odpowiedź "Dziękuję, do widzenia, proszę przyjść w terminie porodu czyli 27 lipca". AMEN.
No, to tyle. Na weekend biorę TŻ w obroty i w przyszłym tygodniu rodzę.
O matko jaka lekarka Dopiero w terminie każe Ci przyjść? U mnie na końcówce chodzi się do 1-1,5 tyg

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość

Pisałam Wam, że zrobiły mi się rozstępy od pępka w dół Wczoraj zauważyłam, że mam już dookoła pępka słoneczko Płakać mi się chce jak na to patrzę, w ogóle mam mega doła dzisiaj...
Dziś przy okazji akcji-golenie odkryłam rozstępy też u siebie Na samym dole podbrzusza, na szczęście tylko kilka małych...Nie wiem od jak dawna tam są, bo przez wielki brzuch normalnie nie jestem w stanie ich wypatrzeć

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Jadę do szpitala zaraz.
Zalałam cała chatę wodami
Mam skurcze ale lekkie. Tz sprząta jeszcze moje wody
O 5:45 się obudziłam na siku. Poszłam do łóżka i nagle o 6 poczułam takie szarpnięcie w pochwie. I wyskoczyłam z łóżka i stałam już mokra cała. Obudziłam Tz a on do mnie "ty tak sikasz dużo?" Lol
Dobrze , ze jestem spokojna w miarę.
U mnie jest okropna burza może to ona miała wpływ plus jakoś tam pełnia.

Czy Xzora tez rodzi? Dajcie znać bo nie przebrnę przez spam teraz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Dziękuje za kciuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!!! Daj znać co i jak, jeśli będziesz mieć chwilę

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Wypisali mnie ze szpitala z zaleceniami lezenia w srode kontrola w przychodni przyszpitalnej chyba ze krwawienie sie powtorzy to spowrotem mam przyjechac na ip.

Zadzwonilam do mojej ginki powiedzialam co i jak podobno zostaly jakies resztki lozyska itp. Powiedziala ze absolutnie nie do domu tylko spowrotem do szpitala gdzie rodzilam.

Teraz leze pod kroplowka bede miala zabieg lyzeczkowanie czy jakos tak. Mala przyjmą na noworotki i bedzie w szpitalu.

Jeszcze mąż dzwonil bo niezapowiedzianie pediatra przyszedl do malej i stwierdzil ze mala ma zakrzywione stopki i trzeba rehabilitacje. Odrazu zglosze to przy przyjeciu niech ja zbada ortopeda.

Jeszcze doczepil sie do pepka ze nie przykladam gazika i na to pieluszka nikt mi o tym nie mowil i ze sola fizjologiczna pepek mam robic. A ja ten asept uzylam tylko maz w tych nerwach juz mu nie powiedzial.

Masakra jakas pechowa jestem naprawde siadlam psychicznie. Zawsze cos. Boje sie ze skrzywdzilam mojego maluszka.
Nie zadręczaj się myślami, to nie Twoja wina Dobrze, że Mała będzie z Tobą w szpitalu. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze!
O przykładaniu gazika przez pieluszką też pierwsze słyszę Nam w SR mówiono, żeby tylko pampersa wywinąć trochę, żeby nie dotykał pępka. Z kolei sól fizjo mam zakodowane, że do przemywania oczu
__________________
together
we can
do more
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:49   #504
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Mała przejedz sie na IP i sprawdź jak rozwarcie kiedy miałaś ostatnie ktg?

Anna rozkręca sie!

Electric dlatego ja śpię nago


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:51   #505
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Xzora ale zakręceni, szkoda ze się nie mogą dogadać a na przedporodowej możesz jakoś aktywnie teraz działać? Może jednak na piłkach np było by lepiej? Kciuki żeby samo ładnie szło, jestem myślami z Tobą

Samanta No ładne jaja, strasznie
sie cieszę ze nawet jak nie zdecydujesz sie na vbac to cc nie będzie na zimno a Twój tz jak zwykle miszcz

Aggs współczuje ze na wizycie ta lekarka tak Cię potraktowała a Twoja kiedy dokładnie wraca? Nie możesz się wbić jeszcze do niej na wizytę wcześniej? Ciulowy mamy okres na rodzenie, co drugiej dziewczyny lekarz na wolnym

Mała zrób tak jak Ci intuicja podpowiada, ja bym czekała na naprawdę mocne bóle. Pamietam ze te z porodówki to były takie dwa w jednym, i mocno bolało x 10000 jak na okres i brzuch był spięty. Z tym ze to było już po odejściu wód Samo twardnienie albo samo cmienie jak na okres to chyba nie to jeszcze.
Widzicie u mnie tez drugie dziecko i tez zielona

Odespalam nockę z córka, ona spała 3 h a ja 2,5 teraz wrzuciłam żeberka do piekarnika i czekamy aż mezus z pracy wróci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:54   #506
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Ale tu dzisiaj akcji!

Xzora niezdecydowani Ci lekarze Dobrze, że pozwalają czekać, aż się to samo potoczy.


Ja mam ostatnio długie skurcze np. 1,5 minuty. I bolesne...
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 14:55   #507
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Minini ja Cię proszę!
To ja się tu boję tak, że bardziej się nie da, a Ty mi, że gdybym wiedziała to robiłabym w gacie jeszcze bardziej?!



Devilek masakra z tą położną
A o tej pisemnej zgodzie na mm nigdy nie słyszałam...
Może jednak nic mu nie podali? Czemu masz takie podejrzenia?


Trzymam kciuki, żeby się rozkręciło!


Xzora za Ciebie też trzymam mocno kciuki!
Widzisz Klaudia chciała CI dac wolny weekend, a teraz szykuje się tak, żebyś nie musiała brać kolejnego l4


Darietta współczuję
To nie Twoja wina, nie myśl tak! Oby było szybko dobrze.


Dziwna ta lekarka
Aggs Ty się tu przed dziewczyny nie wpychaj


Odebraliśmy wózek o fotelik
Pochwal się wozkiem i fotelikiem 😍
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Hej, napisze wam co u mnie, mam zaległości w podczytywania. Widziałam, ze AnnaPaula miała masaż szyjki i ma czas do środy. 3mam kciuki, zeby poszło.

Zgłosiliśmy sie z TZ na izbę przyjęć. Najpierw zbadała mnie lekarka i powiedziała, ze rozwarcie na 1,5 palca. Potem moj lekarz zrobił USG - waga wyszła 3900, także z badania na badanie Klaudia coraz większa. Powiedział tez,ze lekarka ktora mnie badała przypisała antybiotyk i ze przekazała mu, ze szyjka jest zgładzona. Pytałam go, ile można czekać na skurcze to powiedziała, ze przy dobrej morfo i CRP i ze względu na podany antybiotyk można i do rana.
Jedna z pan zaprowadziła nas na trakt porodowy i tam położna zabrała mnie do sali przedporodowej i zrobiła KTG.
W trakcie tego KTG zajrzał jakis lekarz, zapytał o której odeszły mi wody i jak powiedziałam, ze o 7.30 to kazał przenieść na porodówkę.
Tak wiec przeszliśmy z TZ na porodówkę co mnie trochę niepokoi bo chciałabym poczekać az te skurcze sie rozkręcą, a tutaj nie ma warunków zeby byc do rana.
A i jeszcze położna zaproponowała czopek z lewatywą z którego skorzystałam. Wzięłam tez prysznic.
Ten lekarz który mnie przeniósł skończył dyżur (i chyba dobrze) i był u mnie lekarz prowadzący Siilmariien. Rozwarcie bez zmian. Tak sobie spaceruje, skacze na piłce i brzuch coraz bardziej mnie boli.
Teraz podsłuchałam ze był jakis starszy lekarz (do mnie nie zaglądał) i sie pytał o mnie i czego nie jestem na przedporodowej.

Z plusów powiem wam, ze każdy jest tutaj bardzo miły. Nie miałam żadnego bolesnego badania.

W trakcie pisania posta i skakania na piłce przyszedł ten starszy lekarz z lekarzem prowadzącym Siilmariien odnośnie podania oksytocyny. Powiedziałam, ze coraz bardziej boli mnie brzuch i jest twardy i ze jestem dobrej mysli ze skurcze sie rozkręcą i ze chce poczekać. Od razu pytali o szkole rodzenia (ta moja ma zła opinie w szpitalach, ze po niej pacjentki sie buntują). Tutaj broniłam, ze wcale w tej SR nie mówią, zeby sie nie słuchać lekarzy i odwołałam sie do rozmowy z moim lekarzem prowadzącym, który mówił, ze jesli wyniki bedą ok, to ze nawet do rana można poczekać.
Wtedy oni zaczęli sie bronić, ze jestem na sali porodowej a nie przedporodowej i ze nie oni o tym zadecydowali. Kilka minut po rozmowie przyszła położna i powiedziała, ze lekarze zdecydowali przenieść mnie z powrotem na przedporodową


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Xzora kciuki trzymamy caly czas za szybki poród bez komplikacji!
Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Teraz są tak.samo, przysnęłam na 15 min, leżę na boku, żeby sprawdzić w odpoczynku i.innej pozycji ale sąznowu co 6-7 min... i raczej mocniejsze... nic ide na kawe po następnym skurczu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahaha Ty to jestes mega 😂

Wiecie co mój tż ma OKROPNIE bolesną afte na poniebieniu i cierpi od soboty. W niedziele kupiliśmy leki ale on mysli ze posmaruje i od razu przejdzie. No to mu tlumacze ze potrzeba kilka dni, robie mu jakieś plukanki itd skakalam kolo niego jak kolo dziecka ale wiecie jak faceta coś boli to jest koniec swiata, bez kija nie podchodz. Wiec juz wieczorem wczoraj sie do niego nie odzywalam bo bardzo warczal na mnie 😂 mówi ze ma niski próg bólu 😛 kolo 21 zaczęły mi sie skurczybyki straszaki strasznie bolesne lezalam w sypialni a on na dole w salonie. Jak przyszedl na górę i zobaczyl mnie uplakana pyta co sie dzieje to mówię ze mam skurcze. Tak sie przejął biedny ze leżał godzinę z reka na brzuchu i mówił do małej zeby jeszcze troszke posiedziala bo we wtorek wizyta 😂 i tak leżał przy mnie i brzuch glaskal i mowi "jeszcze troszke malutka, jeszcze troszke" z jednej strony mi sie chcialo płakać z bólu a z drugiej śmiać bo moment zapomniał o OKROPNIE bolesnej afcie 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 15:01   #508
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Carolles współczuje takich boli! A Tz jak to facet.. IMG_1499695301.646183.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 15:06   #509
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Ale się dzieje dzisiaj az strach się bać trzymam kciuki najmocniej za Was dziewczyny!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 15:11   #510
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Nonie
Właśnie czekam, z tym, że ja i tak na CC sue szykuję i nie chce jechać na ostatnia chwilę i cierpieć niepotrzebnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 12:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.