przedłużanie włosów- część II - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 22:51   #3151
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
SZKODA,BO TO CO OPISAŁAŚ TO OGÓLNE POGLĄDY.mnie chodziło o twoje -konkretnie.zresztą miałam 100 pasemek i miałam mysi ogon.potrzebuję najmniej 150,żeby moje krótsze nie przebijały-dlatego pytam,a tamta stronę co podałaś czytałam.
no tam tez jest o tym ze te wlosy ktore kupilam starczyly w 100% a jest w nich ze ważą 120 gr Szczerze mowiac to z 25 cm jeszcze mi zostalo nieuzywane. To sa wlosy na tasme. Jest ich 120 g. Mysi ogon na pewno z tego nie wychodzi,wrecz przeciwnie. Widocznie twoje pasemka byly jakies małowagowe. Bo normlanie powinno starczyc 100 pasemek 1-no gramowych Widocznie twoje pasemka nie wazyly 1 g/jedno tylko mniej.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 22:51   #3152
patrycja7111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Smile
Przeczytałam i wywnioskowałam,że masz na clip-on.
Mam nadzieję,że mnie nie zabijesz,ale jeszcze mam pytania.
Ile potrzebujesz spinek i czy myłaś już włosy?Przeczytałam w Twoim poście,że powinno się mieć 20 spinek,czy taka ilość będzie nadal niewidoczna?

Zastanawiam się czy nie kupić identycznych włosów z tego sklepu,tylko,że wszystkie dziewczyny piszą,że po myciu zmienia się ,,struktura'' włosa.Może okazać się,że mamy kołtun zamiast pięknych fal.

Wcześniej planowałam metodę warkoczykową,ale szykuje mi sie dłuższy wyjazd i chyba clip-on będzie lepszym rozwiązaniem.
Ile trwa zakładanie włosów?
patrycja7111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 23:00   #3153
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez patrycja7111 Pokaż wiadomość
Smile
Przeczytałam i wywnioskowałam,że masz na clip-on.
Mam nadzieję,że mnie nie zabijesz,ale jeszcze mam pytania.
Ile potrzebujesz spinek i czy myłaś już włosy?Przeczytałam w Twoim poście,że powinno się mieć 20 spinek,czy taka ilość będzie nadal niewidoczna?

Zastanawiam się czy nie kupić identycznych włosów z tego sklepu,tylko,że wszystkie dziewczyny piszą,że po myciu zmienia się ,,struktura'' włosa.Może okazać się,że mamy kołtun zamiast pięknych fal.

Wcześniej planowałam metodę warkoczykową,ale szykuje mi sie dłuższy wyjazd i chyba clip-on będzie lepszym rozwiązaniem.
Ile trwa zakładanie włosów?
ehh

tak, 20 spinek to jest max maxów, osobiscie nosze teraz 6 spinek! gdyz "bokow" juz nie zakladam bo i tak jest ich duzo jak zakladam tylko z tylu. Takze najlepiej zamowic jakies 10 spinek. napisalam 20 gdyz kiedys mialam 16.Chyba naniose poprawke w tamtym poscie... Nie mylam ich jeszcze, w kliponie raz na 2 tyg wystarczy, albo i rzadziej. Wosy zakladam jakies 5 minut. Pozniej podkrecam je lokówką bo takie są jak dla mnie zbyt proste. Bez lokówki te wlosy są mega proste!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 23:03   #3154
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
no tam tez jest o tym ze te wlosy ktore kupilam starczyly w 100% a jest w nich ze ważą 120 gr Szczerze mowiac to z 25 cm jeszcze mi zostalo nieuzywane. To sa wlosy na tasme. Jest ich 120 g. Mysi ogon na pewno z tego nie wychodzi,wrecz przeciwnie. Widocznie twoje pasemka byly jakies małowagowe. Bo normlanie powinno starczyc 100 pasemek 1-no gramowych Widocznie twoje pasemka nie wazyly 1 g/jedno tylko mniej.
nie znam wagi tych starych ,bo to syntetyki były.
moje tasmy na clipy maja 200g i zakaładam całość.dwie warstwy są podwójnie zszyte.efekt to gęste włosy.nie chcę jednak ich niszczyć,a chciałabym miećpasemka-sznurkowe,lub na taśmie silikonowej.waham się.nie wiem,czy ta taśmie silikonowej potrzebuję sklejac dwie strony,czy jedną
jesli montujesz je na clipy to starcza.jeśli tniesz na pasma to zawsze coś odpada.
ok na jaką masz metodę zakładane?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 23:06   #3155
pegi995
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 732
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Powiedzcie czy to normalne ze wlosy syntetczyne sie tak jakby "filcują"?
pegi995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 23:08   #3156
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez pegi995 Pokaż wiadomość
Powiedzcie czy to normalne ze wlosy syntetczyne sie tak jakby "filcują"?
zalezy jakie.te gorsze to tak.i nie ma na to rady.trzeba tylko ładnie podciąć
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 07:14   #3157
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez [B
Cczarnula19[/B];7516027] Maurita Ja je jakos szczegolnie nie dopieszczam.Stosuje odzywke loreal ta czerona dla wlosow farbowanych.Prostuje je codziennie bo niestety jestem maniaczka prostowania iii sa naprawde super ja jestem z nich zadowolona w najblizszym czasie dokupie sobie troche tasmy 60cm od tegop uzytkownika
Ale ja poprzednio kiedy kupiłam połowe tasmy byłam zadowolona. Po ok pół roku (czyli teraz niedawno) zamowilam ponownie to przysłali mi nie dosc ze inny odcien to jeszcze duzo grubsza tasma- ale dopiero po nalozeniu okazalo sie ze to LIPA!!!!
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 08:42   #3158
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
Ale ja poprzednio kiedy kupiłam połowe tasmy byłam zadowolona. Po ok pół roku (czyli teraz niedawno) zamowilam ponownie to przysłali mi nie dosc ze inny odcien to jeszcze duzo grubsza tasma- ale dopiero po nalozeniu okazalo sie ze to LIPA!!!!
hmm..no to juz nie wiem co Ci powiedziec.Ja je naprawde nosze od grudnia (z mala przerwa tydzien chyba na profibre-porazka)Wrzuce Ci fotke moich z tylu.One nie sa jakies takie cudowne,ale napewno zle tez nie..To nie jest jakas super uczesana fryzura(noszone 4tygodnie tasma na tulejki)Wczoraj je poprawilam i mam juz lepiej,bo na tj fotce mialam troche zjechane tulejki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy maleeee.JPG (45,7 KB, 229 załadowań)
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:50   #3159
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Twoje wyglądają całkiem zdrowo- moje to normalnie jak siano. Jak zrobię kitka to włosy nie opadają na ramiona tylko sterczą jak druty

Wczoraj zdjęłam.
Ale na przyszły tydzień muszę założyć kolejny raz bo mam duża imprezę rodzinna i chce jakoś wyglądać

ja robie taśmę na ringi
a Ty przyszywasz tulejki czy przewlekasz przez nie wlosy sztuczne i swoje?

zastanawiam się czy przypadkiem to że ja je sama cieniuję nie powodują tego że sie tak szybko niszcza koncówki (tzn ok 3cm od konca)

Ty obcinalas swoje?
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 10:28   #3160
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Kupiłam wlosy na allegro i pewnie się domyślacie- siano po pierwszym myciu. Nawet ich nie zakładałam bo mam na keratynę, umyłam je jeszcze raz i nałożyłam maskę regenerującą do włosów po trwałej i rozjaśnianych. Jak to nie pomoże będę musiała kupić inne. Poradźcie mi co sądzicie o tych: http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=17 Czy któraś z was je miała jeśli tak to jak długo są ładne i nie sianowate i czy można je farbować, bo nie wiem czy uda mi się dobrać kolor. Wybrałam te bo preferuję metodę keratynową i wolę proste (sama mam proste włosy). Poradżcie proszę, bo nie chcę żeby kolejny mój zakup lądował w koszu. Z góry dziękuję.
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 11:19   #3161
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez genowefapigwa Pokaż wiadomość
Kupiłam wlosy na allegro i pewnie się domyślacie- siano po pierwszym myciu. Nawet ich nie zakładałam bo mam na keratynę, umyłam je jeszcze raz i nałożyłam maskę regenerującą do włosów po trwałej i rozjaśnianych. Jak to nie pomoże będę musiała kupić inne. Poradźcie mi co sądzicie o tych: http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=17 Czy któraś z was je miała jeśli tak to jak długo są ładne i nie sianowate i czy można je farbować, bo nie wiem czy uda mi się dobrać kolor. Wybrałam te bo preferuję metodę keratynową i wolę proste (sama mam proste włosy). Poradżcie proszę, bo nie chcę żeby kolejny mój zakup lądował w koszu. Z góry dziękuję.
Ladnie wygladaja ale nie warto farbowac wlosow ;/ Szukaj odpowiedniego koloru.Farbowanie niszczy bardzo takie wlosy i nie kazde mozna farbowac.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 14:58   #3162
pegi995
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 732
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jak samemu zdjać mikroringi z doczepionymi włosami ?
pegi995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:04   #3163
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez pegi995 Pokaż wiadomość
Jak samemu zdjać mikroringi z doczepionymi włosami ?
mnie ściągał mąż kombinerkami takimi do robót domowych,bo te cążki co kupiłam są do niczego.
musi jednak robić delikatnie,żeby nie pękły tylko rozgieły sie.gorzej z tulejkami zakładanymi na dwa ściski,wtedy musża być kleszczyki.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:06   #3164
pegi995
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 732
Dot.: przedłużanie włosów- część II

TmargoT dzieki

a co myslicie o tych wloskach http://www.wlosyonline.pl/product_info.php?products _id=22
tylko nie rozumiem jak to jest ze polowa 60 cm a cale 120 cm. przed tem zakupilam wloski na allegro i na sztuki byly
pegi995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 15:18   #3165
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Nie nie obcinalam.No one tak wygladaja jak wygladaja,maja juz troche,ale jeszcze nie sa zleChociaz jedyny minus to duzo sie ich juz wyczesalo;/Ja tez mam tasme na ringi nie przyszywam nic.Sama sobie zakladam to jest banalnie proste.Mam ten przewlekacz dobry ,zawsze biore grubsze pasemka moje,zeby nie obiazyc i gesto daje tulejki
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:21   #3166
pegi995
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 732
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Miała któraś z was włosy na mikroringi ? Przed chwila zdjełam i jestem zalamana
Włosy wydają sie krotsze i wypadają strasznie. nie moge ich dobrze rozczesac bo na grzebieniu zostaja pęki wlosow są bardzo osłabione :| zastanawiam sie czy nie obciac troszke poza ramiona tak prosciutko ale za chwile bede zalowac nie wiem co robic .
pegi995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:35   #3167
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czy kupował ktoś u tego użytkownika?
Ma jeden negatywny komentarz,gdzie ktoś pisze,że włosy są mieszane ze sztucznymi.

http://www.allegro.pl/item358260669_...edluzanie.html
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 16:44   #3168
pegi995
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 732
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czy kupował ktoś u tego użytkownika?
Ma jeden negatywny komentarz,gdzie ktoś pisze,że włosy są mieszane ze sztucznymi.

http://www.allegro.pl/item358260669_...edluzanie.html
Nie, kupowalam u innego . Włosy baaardzo szybko "sfilcowały sie". No okej byly tanie ale teraz to jestem w rozpaczy. Caly czas siedze przed lustrem i sie chyba zaraz rozrycze Polecacie kogos? Musze jak najszybciej zakupic wlosy .i jaka metoda jest najlepsza?
pegi995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 17:39   #3169
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja też kupowałam na allegro i też jestem niezadowolona (siano po pierwszym myciu), ale kupowałam u innego allegrowicza, no i były tanie więc pewnie dlatego słaba jakość. W dodatku ten u którego kupowałam w ogóle nie miał negatywów i był supersprzedawcą, no ale niestety, nawet ich nie założyłam i nie założę
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 17:49   #3170
pegi995
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 732
Dot.: przedłużanie włosów- część II

U mnie było podobnie. Supersprzedawca. Włoski byly ładne jak przyszla paczka no i zalozylam. Jednak bardzo szybko to sie zmienilo. Dzis postanowilam je zdjac i katastrofa. Mam wrazenie jakby moje wlosy byly krotsze ale czy to mozliwe? Chociaz to nie jest tylko wrazenie bo naprawde sa jakies dziwnie krotkie Teraz niestety nie mam za duzo pieniazkow ale musze znalezc jakie wloski i zeby ta cena byla na moją kieszen. :|

i powiedzcie mi jak to jest z tą taśma? jak to sie zaklada? macie jakies zdj? stronki? i jak wygladaja wlosy po zdjeciu tego ?
moze ma ktoras z was dobrego sprzedawce ktorego polecilaby ?

Edytowane przez pegi995
Czas edycji: 2008-05-13 o 18:26
pegi995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:24   #3171
aniolek_lovee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Cool Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny a co myslicie o tych wlosach?? http://allegro.pl/item362046592_wlos...olor_nr_6.html
Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem...
pozdrawiam
aniolek_lovee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:00   #3172
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jednak zamówiłam włosy ze sklepu online.
Mam pytanie do dziewczyn,które też tam robiły zakupy.
Jak robiłam przelew,to wyskoczyła mi inna nazwa banku,niz była wpisana na stronie tego sklepu.Teraz nie wiem, czy coś nie pomieszałam i nie przelałam pieniędzy innej osobie.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:05   #3173
pegi995
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 732
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez aniolek_lovee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myslicie o tych wlosach?? http://allegro.pl/item362046592_wlos...olor_nr_6.html
Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem...
pozdrawiam
Ja odradzam mikroringi . Bardzo osłabiają wlosy.
pegi995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:51   #3174
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Myślę, że w przypadku kupowania włosów na allegro nie warto się kierować tytułem "super sprzedawca" i komentarzami bo to zazwyczaj dotyczy przesyłki i kontaktu. Wiadomo ze włosy trzeba ponosić i wyprobować a ludzie dają komentarze po otwarciu paczki dotknięciu nowiuśkich włosów. Takie moje zdanie
PS. Sama kupowałam 3 razy od różnych sprzedawców i raz byłam zadowolona, raz zawiedziona a teraz testuję clipy
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:56   #3175
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Abercrombie&Fitch
Łapiesz może swoje włosy na clipy w kucyk?
Czy wtedy spinki są widoczne?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 21:52   #3176
pegi995
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 732
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny doradzie ktora z metod jets najlepsz, najmniej niszczy wloski? i jest w miare tania.
pegi995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 22:19   #3177
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez pegi995 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzie ktora z metod jets najlepsz, najmniej niszczy wloski? i jest w miare tania.
już wielokrotnie o tym pisałam - nie ma czegoś takiego jak dobra metoda i zła metoda, jest tylko źle zrobione przedłużanie nieważne jaką metodą. Nie da się tak naprawdę odpowiedzieć na twoje pytanie bo każda z nas, która już od jakiegoś czasu przedłuża włosy ma swoje preferencje i ulubioną metodę, która najbardziej pasuje. Jedna woli clip on'y a druga metody na ciepło i zarówno jedna jak i druga będzie polecac tą metodę z ktorej jest najbardziej zadowolona, co nie oznacza że również ty będziesz z tej metody zadowolona. Zabawa w przedłużanie to tak naprawdę ciągłe poszukiwanie metody idealnej dla siebie. Ja swoją idealna znalazłam - racoon, ale to co dla mnie jest świetne, nie znaczy że u ciebie też się sprawdzi. Ringi i tulejki też miałam i nic mi nie ucieły, nic mi nie zniszczyły, nie wyłysiałam itd. itp. ale wole racoon bo jakoś mi bardziej odpowiada. Niestety przy metodach na ciepło bardziej widać jak istotną rzecza są doświadczenie i uiejętności osoby która ci włosy przedłuża, bo o ile tulejki i ringi to ciach cążkami i włos zamontowany, to przy metodach na ciepło trzeba umieć uformować zgrzewy.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:30   #3178
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Abercrombie&Fitch
Łapiesz może swoje włosy na clipy w kucyk?
Czy wtedy spinki są widoczne?
Tak ale mam króciutkie taśmy (ok 7cm). Inaczej byłoby widać (ale nie spinki tylko taśmę)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 17:28   #3179
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

pegi podaj sprzedawce u,ktorego kupilas wloski,zebysmy sie mogly go wystrzegac
zaba Jak tam profibre?Kiedy idziesz na wymiane??
anilek-love No cos Ty wlosy mi na 1rzut oka wygladaja na wielkie badziewie;/
marryme21 Calkiem ,calkiem wydaja sie dobre
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 20:56   #3180
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czarnula profibre jak to zawsze sprawuja sie superowo Zadnych problemow i w ogole
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.