Włosomaniaczki :D - część II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 22:56   #1891
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Sasasasa wygląda na to, że skończyłam pisać magisterkę tzn. pod kątem merytorycznym- bo teraz czeka mnie sprawdzenie wszystkiego przynajmniej 3 razy i naniesienie niewielkich poprawek od promotora- no ale jest bliżej niż dalej- czytaj: sexy
Moje gratulacje Moze Twoj pozytywny przyklad zmobilizuje mnie w koncu do tkniecia pracy rocznej
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 22:56   #1892
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Sasasasa wygląda na to, że skończyłam pisać magisterkę tzn. pod kątem merytorycznym- bo teraz czeka mnie sprawdzenie wszystkiego przynajmniej 3 razy i naniesienie niewielkich poprawek od promotora- no ale jest bliżej niż dalej- czytaj: sexy
gratuluję
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 23:01   #1893
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Marzenko - bardzo cieszę się, że operacja się udała!
dobranoc dziewczyny - zmykam spac bo rano trzeba wstać...
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
własnie ja chyba nie napisałam (skleroza) ale też się ciesze Marznko ze operacja sie udała

ja tez się zbieram do łazienki i spać
Dobranoc
Dziękuję Wam
I dobranoc , chociaż jak to przeczytacie, to pewnie aktualniejsze będzie - Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Sasasasa wygląda na to, że skończyłam pisać magisterkę tzn. pod kątem merytorycznym- bo teraz czeka mnie sprawdzenie wszystkiego przynajmniej 3 razy i naniesienie niewielkich poprawek od promotora- no ale jest bliżej niż dalej- czytaj: sexy
Gratuluję
Poprawki to już pikuś
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 23:58   #1894
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Moje gratulacje Moze Twoj pozytywny przyklad zmobilizuje mnie w koncu do tkniecia pracy rocznej
Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
gratuluję
Dzięki- Tulipano- nie powiem, żeby mój czas był rekordem- raczej się obijałam
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Gratuluję
Poprawki to już pikuś
Dokładnie- mam na to cały jutrzejszy dzień, ale zaczynam jeszcze dzisiaj [no w sumie już jutro]

Kolorowych wszystkim ja mykam jeszcze popracować
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 01:11   #1895
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Dzięki- Tulipano- nie powiem, żeby mój czas był rekordem- raczej się obijałam
Jakby to ladnie ujac - zauwazylam, ze sie obijalas. Oczywiscie w trakcie samoobijania sie (nie mylic z masochizmem)
Jestem niepocieszona. Licze juz tylko na swoj urok osobisty Pocieszam sie, ze Machiavelli zaklasyfikowal tych, ktorym szybko uniwersytet sie nudzi do klasy geniuszy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 05:39   #1896
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Mirellko nie musiałaś wychodzić szczupło - na pewno jesteś szczuplutka, tylko wiecznie niezadowolona z czegoś i zawsze coś byś chciała jeszcze popoprawiać żeby mogło być lepiej Skup się na ćwiczonkach

Co do Twojej wrodzonej ciekawości to moje kompleksy pozostaną moją słodką tajemnicąNiestety nie są to rzeczy typu mam za dużo w biodrach, ale bardziej poważniejsze sprawy (oczywiście nie umiejszczając za nadto ważności liczbie centymertów w biodrze), które mają swoje konsekwencje zdrowotne, a których akurat na tym zdjęciu nie widać. Ale nie będe się dołować.

Estelle
Jolie
- super, że prace sfinishowałaś
Emilio - masz racje, nie daj się, bądź twarda, niech facet zna swoje miesjsce na ziemi

Miłego dnia
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 05:41   #1897
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

No nie!!!!
Wątek mi z subskrypcji zniknął... a zastanawiałam się co jest grane.
No ale już jestem
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 05:44   #1898
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
No nie!!!!
Wątek mi z subskrypcji zniknął... a zastanawiałam się co jest grane.
No ale już jestem
................. duchy .................. (i powiało nam grozą i aż mi się zimno zrobiło, idę się nabić w szlafroczek)
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 06:08   #1899
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Bryyy, dziewczyny
Kasia-gratuluje ukończenia magisterki! Sama chciałabym mieć też już za rok gotową

Oglądam ładną bieliznę w sklepie internetowym Lupo i... nic mi sie nie chce... ale to chyba znaczy, że wszystko po staremu

Miłego dnia!
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 06:11   #1900
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
................. duchy .................. (i powiało nam grozą i aż mi się zimno zrobiło, idę się nabić w szlafroczek)
No może może...


Ale bardziej prawdopodobne jest moje rozstrzepanie i że coś odsubskrybowałam przez przypadek.

A co rozstrzepania... wczoraj zgubiłam żakiet na spacerze, przepadł totalnie, nie było go nigdzie
Niby głupota, ale przezywam od wczoraj



Edit:

I już nadrobiłam wszystko czego nie czytałam.
A więc: gratulacje serdeczne dla silnego teścia Virki
Gratulacje dla dzielnej Jolie i jej magisterki
Gratulacje dla kota Blondee który szybko doszedł do siebie po kastracji
Iiii gratulacje dla Mirelki za ładną fryzurkę

beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 08:05   #1901
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Witam w ten piękny, słoneczny dzień

beonself dziękuję w imieniu Teścia , a żakietu bardzo szkoda...ale pewnie ktoś inny się z niego cieszy, skoro nigdzie go nie znalazłaś Wiem, że to żadne pocieszenie, ale za to będziesz sobie mogła kupić nowy

Edit:
Aha przypomniało mi się, że miałam okropny sen, mianowicie, że wyłysiałam Po przebudzeniu - palpitacja serca... Boszszsz, jakie moje włosy dzisiaj wydają mi się dzięki temu bujne...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 08:30   #1902
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Iza - (mówię to jako blondynka) - pokaż im, że traktowanie blondynek pobłażliwie, może się źle skończyć..
postaram sie jak moge
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Piwo nie jest dobre, jest wyśmienite Już po sprzeczce, trwała całe 5h, odbyła się przez telefon i w sumie nie pamiętam dokładnie o co mi chodziło... ale jak zwykle miałam rację, na 100%

I zdrowie!
Zaraz przeczytam. Kiedy to oddajesz?
no pewnie, ze mialas! w klotniach kobieta zawsze ma racje
jak juz mowilam-nic ciekawego. musialam sie baaaardzo ograniczac-do 14tys.znakow. temat zostal tak naprawde tylko lizniety.
a przedstawiam to w poniedzialek
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Sasasasa wygląda na to, że skończyłam pisać magisterkę tzn. pod kątem merytorycznym- bo teraz czeka mnie sprawdzenie wszystkiego przynajmniej 3 razy i naniesienie niewielkich poprawek od promotora- no ale jest bliżej niż dalej- czytaj: sexy
brawooo!
Dorotko, cos mi sie zdaje, ze ten twoj TZ to jest baaardzo przystojny... wiesz, nam zawsze sie mozesz pochwalic
dzien dobry wszystkimlece sie uczyc bo po poludniu pijemy wiec... lepiej teraz niz wcale
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:07   #1903
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Czasem trochę szkoda mi, że nie urodziłam się w epoce wiktoriańskiej/secesyjnej... Wtedy to były stroje
Hmm.. kiedyś też żałowałam i miałam nawet myśl aby niczym się nie przejmować i zacząć się tak ubierać. Nie miałam jednak sukienek tego typu, a do szycia byłam za leniwa i przeszło, ale taki styl nadal bardzo mi się podoba

Jolie, brawka za skończoną magisterkę
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:03   #1904
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Sasasasa wygląda na to, że skończyłam pisać magisterkę tzn. pod kątem merytorycznym- bo teraz czeka mnie sprawdzenie wszystkiego przynajmniej 3 razy i naniesienie niewielkich poprawek od promotora- no ale jest bliżej niż dalej- czytaj: sexy
Gratulacje, ale się szybko uwinęłaś

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
No może może...
A co rozstrzepania... wczoraj zgubiłam żakiet na spacerze, przepadł totalnie, nie było go nigdzie
Niby głupota, ale przezywam od wczoraj
Ja kiedyś zgubiłam swój ulubiony sweter, wróciłam się w miejsce, gdzie został, ale już ktoś o niego "zadbał". Całe szczęście udało mi się dostać taki sam, szkoda tylko podwójnie wydanych pieniędzy

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Hmm.. kiedyś też żałowałam i miałam nawet myśl aby niczym się nie przejmować i zacząć się tak ubierać. Nie miałam jednak sukienek tego typu, a do szycia byłam za leniwa i przeszło, ale taki styl nadal bardzo mi się podoba
Ja od czasu do czasu się 'wyżabotuję/wyfalbankuję', ew. jakaś kryza na zwykły dzień, a takie kiecki to tylko na sesję foto, bo mimo całego mojego upodobania do odważnych zestawień, taki strój byłby jednak zbyt szykowny.

A tak w ogóle, to dzień dobry wszystkim.
Nie wiem, jak przeżyję dzisiejszy dzień, bo mam od rana przewalone w pracy , jakie to szczęście, że niedługo się od niej uwolnię i ominie mnie cały ten kocioł
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:05   #1905
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Tradycyjnie witam wszystkich i uciekam życzac miłego dnia!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:11   #1906
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ja od czasu do czasu się 'wyżabotuję/wyfalbankuję', ew. jakaś kryza na zwykły dzień, a takie kiecki to tylko na sesję foto, bo mimo całego mojego upodobania do odważnych zestawień, taki strój byłby jednak zbyt szykowny.
Ja już nie. Teraz mój styl wygląda zupełnie inaczej niż parę lat temu...
Wtedy były glany, koronki, rozszerzane rękawy, czarne ciuchy...
Teraz są czerwone szpilki
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:42   #1907
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jakby to ladnie ujac - zauwazylam, ze sie obijalas. Oczywiscie w trakcie samoobijania sie (nie mylic z masochizmem)
Jestem niepocieszona. Licze juz tylko na swoj urok osobisty Pocieszam sie, ze Machiavelli zaklasyfikowal tych, ktorym szybko uniwersytet sie nudzi do klasy geniuszy
Boskie stwierdzenie - mnie pisanie znudziło się zanim jeszcze zaczęłam- no ale mus to mus
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Jolie[/B] - super, że prace sfinishowałaś
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Kasia-gratuluje ukończenia magisterki! Sama chciałabym mieć też już za rok gotową
Dzięki dziewczyny
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Edit:
Aha przypomniało mi się, że miałam okropny sen, mianowicie, że wyłysiałam Po przebudzeniu - palpitacja serca... Boszszsz, jakie moje włosy dzisiaj wydają mi się dzięki temu bujne...
MOG ja swego czasu śniłam nieco inny- gonił mnie w nim gość z nożyczkami i chciał mi obciąć włosy- co też zresztą uczynił- mocne przeżycia gwarantowane
Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
brawooo!
Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Jolie, brawka za skończoną magisterkę
Dzięki
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Gratulacje, ale się szybko uwinęłaś
Dzięki, sęk w tym, że nie tak szybko- kilka miesięcy mi zeszło, chociaż sanego pisania było ze 2 tygodnie. A w międzyczasie awarie ASA, rózne problemy natury technicznej i chemicznej i brak potrzebnych specyfików. Jutro jadę na uczelnie oddać pracę i pomyć wszystkie kolbki, zlewki, pojemniczki etc.

A tak w ogóle- dzień dobry wszystkim i miłego dnia
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:45   #1908
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Piwo wskazane- a tak poza tym to co ja Ci będę mówić- wystko się poukłada i będzie sexy

Dorotko jakiż uczuciowy avek- bardzo całuśnie
Apogeum sexu to będzie Twoja praca magisterstka w poprawkami

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dorotko, bardzo ładny nowy avatar
A dziękuję

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość


Nio
Bardzo mi się podoba
Uch, trafiłam Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
No właśnie śliczny avek Dorotko
(jak wszyscy to wszyscy)


Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Nie, nie, myślę, że to nie Wy i forum, tylko moje czepialstwo i upór tż.
keep your friends close and your enemies closer


Co do Muzyki już wiedziałam, przeczytałam tutaj kiedyś. No i o Tarji piszecie Minimalizm? Czasami jest dobrze popodglądać projektantów reprezentujących dany styl, a potem szukać czegoś podobnego w polskich sklepach (no i w normalnych cenach). Minimalizm i miejski szyk-> Calvin Klein. gotyckie ubrania są fajne, ale żeby nie były przeładowane koronkami marszczeniami, prześwitami i kokardami. ładnie, z umiarem, żeby nie było tandetnie. Czasami do zwykłych ciuchów wystarczy delikatny , 'gotycki' dodatek, jak biżuteryjne cudeńka na szyje (takie ja robi Estelle), czy rozszerzane rękawy bluzki. Nie jestem ekspertem i nie próbuję się na eksperta zgrywać, żeby nie było Po prostu pamiętam jak kiedyś sama szukałam swojego stylu i chodziłam obwieszona jak choinka


I zdrowie!
Zaraz przeczytam. Kiedy to oddajesz?
Ależ tu nie chodzi o bycie ekspertem (mocno wątpię w autorytety pod względem ubran) tylko przejść to w co wchodzę i powiedzieć czy warto.

Ja tam na codzień noszę jeansy proste, niebieskie jeansy i sweter. A włosy w nieładzie zawsze.



Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Minimalizm rulez Nie wiem, czy do konca wyznaje zasade "im mniej, tym wiecej", ale na pewno uznaje klasyke przede wszystkim. Choc nie przepadam za Pilchem z ostatnich lat udalo mu sie sformulowac kilka ciekawych mysli. M.in ta, ze "obcowanie z klasyka gwarantuje niezle perwersje". Nikt tak doskonale tego nie ujal do tej pory
Klasyke ponad wszystkim -a minimalizm miałam na myśli z biżuterią, ozdobami i dodatkami.
Pilch?

A propo polskich pisarzy i poetów, przyjechał wujek, przyniósł Sergiusza Piaseckiego, Stachurę, a ja pożyczyłam sobie Bursę i Wojaczka (prosząc o Bursę i Wojaczka coś mi się pomajtało i poprosiłam o Buraczka )

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość


A ja uwielbiam styl Gothic Lolita z całą jego tendencją do przesady i infantylnością, dzieki którym staje się właśnie'inny niż wszystkie', chociaż faktycznie, miłośnikom klasyki może nie przypaść do gustu - w sumie chodzi w nim o coś zupełnie innego. No, ale to już odrębne dwa nurty mimo wspólnego źródła...
Te kreacje z linku może faktycznie trochę przesadzone, chociaż zdażają się i chlubne "cukierki" [satynowa bluzka z żabotem ] ale kiedyś wstawiałam na wątek tą fotę ---> https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1205341395 , również w stylu Gothic Loli, jeszcze się z niej nie wyleczyłam
Niestety, do paradowania na co dzień po ulicy się nie nadaje, no - chyba, że w Japonii...

Czasem trochę szkoda mi, że nie urodziłam się w epoce wiktoriańskiej/secesyjnej... Wtedy to były stroje


Ubieraj się zgodnie z tym co czujesz, nie ma co na siłę poszukiwać, z czasem samo przyjdzie. Ja miewam np. "czarne" dni, ale i takie, jak np. dzisiaj, gdzie stylistycznie chyba bliżej mi do skategirl, albo cuś w tym stylu i w garderobie pozycję ma bardzo, bardzo różne, łącznie z różowymi kieckami i bucikiem w szpic
Ja też się czuję nie z tych czasów. A chciałabym być w tych latach przedwojennych w Ameryce.

Aa mi też, nieraz jak dziewczyna z sąsiedztwa, raz w sukience z kwiaty, innym razem dziecko buntu w trampkach porwanych jeansach i koszulce rolling stones
Cytat:

Dorotko, cos mi sie zdaje, ze ten twoj TZ to jest baaardzo przystojny... wiesz, nam zawsze sie mozesz pochwalic
dzien dobry wszystkimlece sie uczyc bo po poludniu pijemy wiec... lepiej teraz niz wcale
Ano stawię jego fotki, ocenicie czy jest przystojny
ja w nim jestem zakochana po uszy od trzech lat i nie mija
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 12:27   #1909
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Mirellko nie musiałaś wychodzić szczupło - na pewno jesteś szczuplutka, tylko wiecznie niezadowolona z czegoś i zawsze coś byś chciała jeszcze popoprawiać żeby mogło być lepiej Skup się na ćwiczonkach

Co do Twojej wrodzonej ciekawości to moje kompleksy pozostaną moją słodką tajemnicąNiestety nie są to rzeczy typu mam za dużo w biodrach, ale bardziej poważniejsze sprawy (oczywiście nie umiejszczając za nadto ważności liczbie centymertów w biodrze), które mają swoje konsekwencje zdrowotne, a których akurat na tym zdjęciu nie widać. Ale nie będe się dołować.

Estelle
Jolie
- super, że prace sfinishowałaś
Emilio - masz racje, nie daj się, bądź twarda, niech facet zna swoje miesjsce na ziemi

Miłego dnia
no to mnie trafiłas
dokładnie wiecznie chce cos ulepszac
do wymarzonej wagi brakuje mi juz tylko 2 kg, ale i tak zrzuce więcej
a co do mojej ciekawosci to nieiwme po kim to mam lubie byc na bieżąco
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 12:47   #1910
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak przeżyję dzisiejszy dzień, bo mam od rana przewalone w pracy , jakie to szczęście, że niedługo się od niej uwolnię i ominie mnie cały ten kocioł
Zamierzasz zmienić pracę , czy tylko kończysz na dzisiaj ?

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
MOG ja swego czasu śniłam nieco inny- gonił mnie w nim gość z nożyczkami i chciał mi obciąć włosy- co też zresztą uczynił- mocne przeżycia gwarantowane
Domyślam się, ja mam często mocne schiza na temat włosów...

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Dzięki, sęk w tym, że nie tak szybko- kilka miesięcy mi zeszło, chociaż sanego pisania było ze 2 tygodnie. A w międzyczasie awarie ASA, rózne problemy natury technicznej i chemicznej i brak potrzebnych specyfików.
Do tej zacnej listy dodałabym..........wizaż

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
A propo polskich pisarzy i poetów, przyjechał wujek, przyniósł Sergiusza Piaseckiego, Stachurę, a ja pożyczyłam sobie Bursę i Wojaczka (prosząc o Bursę i Wojaczka coś mi się pomajtało i poprosiłam o Buraczka )

Ano stawię jego fotki, ocenicie czy jest przystojny
ja w nim jestem zakochana po uszy od trzech lat i nie mija
Ale się uśmiałam z Buraczka...

A zdjęcie pokaż , ocenimy...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 12:50   #1911
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
no to mnie trafiłas
dokładnie wiecznie chce cos ulepszac
do wymarzonej wagi brakuje mi juz tylko 2 kg, ale i tak zrzuce więcej
a co do mojej ciekawosci to nieiwme po kim to mam lubie byc na bieżąco
Mnie by sie tak przydalo z 3 kg zrzucic na lato Tylko nie wiem w jaki sposob sie za to zabrac, moze jakies propozycje?
Właśnie siedze z umytymi włosami, po-glorio-wane
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 12:59   #1912
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Mnie by sie tak przydalo z 3 kg zrzucic na lato Tylko nie wiem w jaki sposob sie za to zabrac, moze jakies propozycje?
Właśnie siedze z umytymi włosami, po-glorio-wane
ja codziennie po godzince cwicze na orbitreku i sie rozciągam
a dietay brak
jak am ochote to jadam kalorycznie
'ale potem w inne dini strama sie trzymac diety
chyba najwazniejsze tyo cwiczyc
3 kg to nei duzo i przy ciwczeniach i delikatnej diecie szybko to zrzucisz
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:07   #1913
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Sasasasa wygląda na to, że skończyłam pisać magisterkę tzn. pod kątem merytorycznym- bo teraz czeka mnie sprawdzenie wszystkiego przynajmniej 3 razy i naniesienie niewielkich poprawek od promotora- no ale jest bliżej niż dalej- czytaj: sexy
Gratuluje

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Ano fakt, nie postarali się z zapachem, taki mydlany im wyszedł [podobnież i maska Gloria], ale czego się nie robi dla włosów
PS. Ciekawe jak ocenisz "akacjowy" zapach BotanicGarden'a
To akacjowa wersja? Uhm, nie powiedziałabym W butelce nawet przyjemnie pachnie, a na włosach jeszcze nie próbowałam- dzisiaj będzie sądny dzień

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Edit:
Aha przypomniało mi się, że miałam okropny sen, mianowicie, że wyłysiałam Po przebudzeniu - palpitacja serca... Boszszsz, jakie moje włosy dzisiaj wydają mi się dzięki temu bujne...
Dobrze, że to tylko sen

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
Dorotko, cos mi sie zdaje, ze ten twoj TZ to jest baaardzo przystojny... wiesz, nam zawsze sie mozesz pochwalic
dzien dobry wszystkimlece sie uczyc bo po poludniu pijemy wiec... lepiej teraz niz wcale
Chciałam to samo napisać, ale wolałam nie narażać się Dorocie

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Ano stawię jego fotki, ocenicie czy jest przystojny
ja w nim jestem zakochana po uszy od trzech lat i nie mija
To czekamy niecierpliwie
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:27   #1914
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Dzień dobry Ale pogoda, przed chwilą uniknęłam ulewy z gradem


Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Sasasasa wygląda na to, że skończyłam pisać magisterkę tzn. pod kątem merytorycznym- bo teraz czeka mnie sprawdzenie wszystkiego przynajmniej 3 razy i naniesienie niewielkich poprawek od promotora- no ale jest bliżej niż dalej- czytaj: sexy
Gratuluję I zazdroszczę...

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość

A co rozstrzepania... wczoraj zgubiłam żakiet na spacerze, przepadł totalnie, nie było go nigdzie
Niby głupota, ale przezywam od wczoraj
Ja kiedyś zostawiłam ulubioną bluzę w knajpie.. I też jej nie odzyskałam

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Edit:
Aha przypomniało mi się, że miałam okropny sen, mianowicie, że wyłysiałam Po przebudzeniu - palpitacja serca... Boszszsz, jakie moje włosy dzisiaj wydają mi się dzięki temu bujne...


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

A tak w ogóle, to dzień dobry wszystkim.
Nie wiem, jak przeżyję dzisiejszy dzień, bo mam od rana przewalone w pracy , jakie to szczęście, że niedługo się od niej uwolnię i ominie mnie cały ten kocioł
Rzucasz pracę?

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Ano stawię jego fotki, ocenicie czy jest przystojny
ja w nim jestem zakochana po uszy od trzech lat i nie mija
Czekamy
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:58   #1915
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Jolie, gratuluje !

Ja się cieszę, że zdążyłam się zapisać na moją katedrę (mikrobiologii) na licencjat, bo były tylko 24 miejsca. Byłam 17 ! Niestety niektórym się nie udało :/.
Zrobiłam się czekoladowym brązem na tą moją wypłukaną czerń i mam włosy taki ciemny bardzo brąz, wpadający w czerń, ale na czerwowo- fioletowo
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:14   #1916
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Olu, może jakieś zdjęcie?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:37   #1917
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

ups
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:39   #1918
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

hey sorry za offtop ale wiecie moze czy ogloszenia na gumtree sa bezpłatne?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:40   #1919
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

Mamy prawdziwa Wiosne
U was tez tak sloneczko swieci ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:41   #1920
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część II

DeathDealer, ile Cię nie było! Oż ty zla.



On mnie rozwalił na kolana. Mówię, żeby przesłał mi jakąś fotkę abym pokazała na forum wizaż, bo mi to sugerują A on specjalnie nowe robi, nawet dla mnie nowych nie zrobił, a dla was tak

I licytujemy się:
TŻ: Ile fot wstawisz?
Ja: Jedną, dwie?
TŻ: Co? To po co ja robię nowe! Ma być conajmniej pięć.



Po prostu toż to próżne i nadęte, ale ze wszelkich miar kochane.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.