przedłużanie włosów- część II - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 21:29   #3181
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Czarnula profibre jak to zawsze sprawuja sie superowo Zadnych problemow i w ogole
Nie no nie ma jak tak szacuneczek
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 00:17   #3182
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny...ponad tydzien temu pisalam szukajac kogos kto zakladalby wlosy na micro ringi w Trojmiescie...znalazlam babeczke w Gdyni....miala na swej pro stronce reklame ze doczepia 120 pasemek itp i byla promocja za 650zl zamiast 950 wlosy eropejskie...
Pojechalam i kobitka zalozyla mi te losy na tasmach i przymocowala kazda tasme kilkunastoma ringami...mam 5 tasm i w sumie okolo70 ringow....CO MAM MYSLEC O TEJ METODZIE????Po kilku dniach skora glowy sie przyzwyczaila i juz dobrze mi sie spi ale wlosy sa PASKUDNE w dotyku, sa szorstkie i jak mam kucyk i chwyce male pasemku toreszta wlosow sklejona tez sie podnosi...jak taka zbita kita lisa...
Wiec mam pytanie czy te wlosy sa naturalne?? bo sa szorstkie i mam wrazenie ze kazdy widzi ze sa doczepiane i takie sa nijakieJak je ulepszyc???
Swoje naturalne wloski to mam tak do karku...odrastajacy bob i fryzjer mi je ciut podcieniowal bu=y nie odznaczaly sie tak poziomym cieciem od tych dlugich doczepianych...ech juz sama nie wiem...dotego pomiedzy tasmami swedzi mnie skora glowy...wlosy mam rowno tydzien....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00326.JPG (28,4 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00329.JPG (25,7 KB, 227 załadowań)
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 07:43   #3183
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no wlasnie....te firmowe wlosy czesto takie sa. zamawialam kilka razy wlosy europejskie i slowianskie u nas w szczecinie z firmy i bylo jedno wielkie siano tak jak u Ciebie. naprawde ciezko dostac dobre firmowe wlosy. szczerze mowiac ja sie jeszcze nie spotkalam z takimi ktore by byly jedwabiscie gladkie. tylko ciete prosto z glowy ale takie sa najdrozsze. no niestety zle trafilas. podejrzewam ze po umyciu to dopiero sie zalamiesz skoro juz teraz sie placza.

proponuje wyplukac je w plynie do plukania ubran. naprawde pomaga. chodz nie mozesz spodziewac sie cudow po takich wlosach
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 08:55   #3184
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Myślę, że w przypadku kupowania włosów na allegro nie warto się kierować tytułem "super sprzedawca" i komentarzami bo to zazwyczaj dotyczy przesyłki i kontaktu. Wiadomo ze włosy trzeba ponosić i wyprobować a ludzie dają komentarze po otwarciu paczki dotknięciu nowiuśkich włosów. Takie moje zdanie
PS. Sama kupowałam 3 razy od różnych sprzedawców i raz byłam zadowolona, raz zawiedziona a teraz testuję clipy
Z którego sprzedawcy z allegro byłaś zadowolona i jak długo włoski od niego się trzymały?

Żaba84 całkowicie się zgadzam, po przeczytaniu wielu wątków mozna stwierdzić, że są dziewczyny kochające metodę keratynową a nienawidządze mikroringów i odwtotnie, oraz takie które nie wyobrażają sobie zdejmowania włosów na noc i takie, które chwalą sobie clipp'y. Ile metod tyle zwolenniczek.Ale mam pytanie czym różni się metoda keratynowa od raccon? Sama miałam racoon i w miom przypadku to były chyba po prostu duże zgrzewy keratynowe, a może się mylę?
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:46   #3185
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
dziewczyny...ponad tydzien temu pisalam szukajac kogos kto zakladalby wlosy na micro ringi w Trojmiescie...znalazlam babeczke w Gdyni....miala na swej pro stronce reklame ze doczepia 120 pasemek itp i byla promocja za 650zl zamiast 950 wlosy eropejskie...
Pojechalam i kobitka zalozyla mi te losy na tasmach i przymocowala kazda tasme kilkunastoma ringami...mam 5 tasm i w sumie okolo70 ringow....CO MAM MYSLEC O TEJ METODZIE????Po kilku dniach skora glowy sie przyzwyczaila i juz dobrze mi sie spi ale wlosy sa PASKUDNE w dotyku, sa szorstkie i jak mam kucyk i chwyce male pasemku toreszta wlosow sklejona tez sie podnosi...jak taka zbita kita lisa...
Wiec mam pytanie czy te wlosy sa naturalne?? bo sa szorstkie i mam wrazenie ze kazdy widzi ze sa doczepiane i takie sa nijakieJak je ulepszyc???
Swoje naturalne wloski to mam tak do karku...odrastajacy bob i fryzjer mi je ciut podcieniowal bu=y nie odznaczaly sie tak poziomym cieciem od tych dlugich doczepianych...ech juz sama nie wiem...dotego pomiedzy tasmami swedzi mnie skora glowy...wlosy mam rowno tydzien....

wlosy europejskie to ponoc azjatyckie tak naprawde, ja bym reklamowala tą usluge...

moje wlosy,ktore sama kupilam, azjatyckie nawet po prawie roku tak nie wygladaja...
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 10:33   #3186
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A ja mam pytanie bo chcialabym sobie tez zalozyc wloski profibre i najlepiej jak najmniej inwazyjna metoda, mam na mysli japonska ale chodzi mi o te warkoczyki zakonczone gumeczka a nie zgrzewem, czy ktoras z was to miala, jak dlugo to sie trzyma i jak wyglada na codzien, tzn czy te warkoczyki nie sa widoczne
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 11:16   #3187
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no wlasnie....te firmowe wlosy czesto takie sa. zamawialam kilka razy wlosy europejskie i slowianskie u nas w szczecinie z firmy i bylo jedno wielkie siano tak jak u Ciebie. naprawde ciezko dostac dobre firmowe wlosy. szczerze mowiac ja sie jeszcze nie spotkalam z takimi ktore by byly jedwabiscie gladkie. tylko ciete prosto z glowy ale takie sa najdrozsze. no niestety zle trafilas. podejrzewam ze po umyciu to dopiero sie zalamiesz skoro juz teraz sie placza.

proponuje wyplukac je w plynie do plukania ubran. naprawde pomaga. chodz nie mozesz spodziewac sie cudow po takich wlosach
Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
wlosy europejskie to ponoc azjatyckie tak naprawde, ja bym reklamowala tą usluge...

moje wlosy,ktore sama kupilam, azjatyckie nawet po prawie roku tak nie wygladaja...
Dziewczyny...ja juz wlosy 3 razy mylam i nie placza sie tylko sa takie sianowate...nie takie sypkie jak naturalne....sprobuje z tym plynem do tkanin hihih...a reklamowac nie moge bo juz wrocilam do Szkocji...poszukam tutaj kogos kto tez robi microringi i pokombinuje.....a co myslicie o tej metocie ktora ja mam???Tasmy i przyczepione na microringi???kontynuowac te metode czy robic ringi na pasemkach???
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 13:35   #3188
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Ja wybieram sie na wakacje do Stanow do los angeles a ty ? I sama sie nad tym zastanawiam czy to bedzie piszczec ale te wszystkie ag lataja samolotami a maja na clipsy to chyba nie
Mi zawsze piszczało i było obciach jak mi dwóch strażników w głowie grzebało przy wszystkich i sie podsmiechiwało
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:15   #3189
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez genowefapigwa Pokaż wiadomość
Z którego sprzedawcy z allegro byłaś zadowolona i jak długo włoski od niego się trzymały?

Żaba84 całkowicie się zgadzam, po przeczytaniu wielu wątków mozna stwierdzić, że są dziewczyny kochające metodę keratynową a nienawidządze mikroringów i odwtotnie, oraz takie które nie wyobrażają sobie zdejmowania włosów na noc i takie, które chwalą sobie clipp'y. Ile metod tyle zwolenniczek.Ale mam pytanie czym różni się metoda keratynowa od raccon? Sama miałam racoon i w miom przypadku to były chyba po prostu duże zgrzewy keratynowe, a może się mylę?
keratyna i raccon to sa dwie rozne rzeczy. tylko po prostu obie sa na cieplo. keratyna to po prostu keratyna a raccon nie pamietam dokladnie z czego sie sklada ale chyba ta "masa" jest zlaczone ze zmielonymi kawalkami wlosow? nie jestem pewna ale chyba tak kiedys slyszalam. jest jeszcze kerawax ktory ja nosze i dla mnie jest najfajniejszy bo jest najtrwalszy i najtwardszy - czego nie mozna powiedziec o keratynie np
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:25   #3190
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
dziewczyny...ponad tydzien temu pisalam szukajac kogos kto zakladalby wlosy na micro ringi w Trojmiescie...znalazlam babeczke w Gdyni....miala na swej pro stronce reklame ze doczepia 120 pasemek itp i byla promocja za 650zl zamiast 950 wlosy eropejskie...
Pojechalam i kobitka zalozyla mi te losy na tasmach i przymocowala kazda tasme kilkunastoma ringami...mam 5 tasm i w sumie okolo70 ringow....CO MAM MYSLEC O TEJ METODZIE????Po kilku dniach skora glowy sie przyzwyczaila i juz dobrze mi sie spi ale wlosy sa PASKUDNE w dotyku, sa szorstkie i jak mam kucyk i chwyce male pasemku toreszta wlosow sklejona tez sie podnosi...jak taka zbita kita lisa...
Wiec mam pytanie czy te wlosy sa naturalne?? bo sa szorstkie i mam wrazenie ze kazdy widzi ze sa doczepiane i takie sa nijakieJak je ulepszyc???
Swoje naturalne wloski to mam tak do karku...odrastajacy bob i fryzjer mi je ciut podcieniowal bu=y nie odznaczaly sie tak poziomym cieciem od tych dlugich doczepianych...ech juz sama nie wiem...dotego pomiedzy tasmami swedzi mnie skora glowy...wlosy mam rowno tydzien....
Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
Dziewczyny...ja juz wlosy 3 razy mylam i nie placza sie tylko sa takie sianowate...nie takie sypkie jak naturalne....sprobuje z tym plynem do tkanin hihih...a reklamowac nie moge bo juz wrocilam do Szkocji...poszukam tutaj kogos kto tez robi microringi i pokombinuje.....a co myslicie o tej metocie ktora ja mam???Tasmy i przyczepione na microringi???kontynuowac te metode czy robic ringi na pasemkach???
jak na moje oko,to te włosy są mocno przesuszone.wygladają jak po rozjaśniaczu.zresztą to włosy blond,musiały przejśc długą obróbkę i zniszczyła się łuska włosowa.musisz je nawilżać.jesli masz gdzies możliwość isć do salonu fryzjerkiego i zrobić sobie saunę na suche ,rozjaśnione włosy.niewiele kosztuje ,a efekt jest boski (na czarnych włosach robiłam jasne pasemka i włosy nie były gumowate).jeśli nie masz możliwości ,to zrób sobie sama saunę na włosy.
wode zagotuj w garku ,na wilgotne włosy daj balsam nawilżający i przykryj głowę ręcznikiem nad garkiem.uważaj ,żeby się nie poparzyć,ale para ma lecieć na włosy)
kup sobie jedwab w płynie-różowy(była tu mowa)i psikaj nim stale włosy.
co do metody taśm na ringi-to miałam ją.różnica między pasemkami a całą tasma jest taka,że włosy nie pasemkują się -kiedy są rozpuszczone.

idę zaraz na pocztę odebrać przesyłkę z włosami na silikonową tasiemkę.jednak metoda na tasmy podoba mi się.

zdam wam relację jak to się nosi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:08   #3191
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

właśnie wróciłam z paczką..włosów tak mało,że w grzywce mam ich więcej.
poza tym zamiast koloru 2 dali 6.miało być 100 cm,było 91 cm.jutro dzwonię do baby i chcę zwrócić włosy.mam prawo do 10 dni na zwrot.
powiedzcie jak się zabezpieczyć ,bo muszę oddać wydruk z kasy fiskalnej-to moj dowód zakupu.zrobić ksero?co jeszcze mogę,bo za klej ,włosy i sciągajacy preparat dałam 350 zł.to kupę kasy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 17:27   #3192
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam z paczką..włosów tak mało,że w grzywce mam ich więcej.
poza tym zamiast koloru 2 dali 6.miało być 100 cm,było 91 cm.jutro dzwonię do baby i chcę zwrócić włosy.mam prawo do 10 dni na zwrot.
powiedzcie jak się zabezpieczyć ,bo muszę oddać wydruk z kasy fiskalnej-to moj dowód zakupu.zrobić ksero?co jeszcze mogę,bo za klej ,włosy i sciągajacy preparat dałam 350 zł.to kupę kasy

W którym sklepie to zamówiłaś?
Może w online sklepie?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:39   #3193
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
W którym sklepie to zamówiłaś?
Może w online sklepie?
http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=5
tutaj.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 19:49   #3194
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
o kurcze, sama mialam tu zamawiac, reklamuja sie bardzo przekonujaco... zamowilam natomiast w http://www.mcatrading.pl i jutro ide odebrac, zobaczymy co to bedzie. maja byc dobrej jakosci remy, hmm chyba juz nigdy nie znajde takich wloskow jakie mam teraz na glowie... tajemnica fryzjerki
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 19:52   #3195
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie włosów- część II

hmmm. juz wiem, skoro to paczka pobraniowa to sprawdze na poczie czy oplaca sie placic za to. pierwsze wrazenie nie zawsze oddaje cala prawde, ktora najczesciej jest brutalna ale coz. zachecam inne dziewczyny do wklejania linkow sprawdzonych sklepow z wlosami lub innych namiarow, na pewno zaoszczedzi to nam wszystkim niemilych nauczek....
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:31   #3196
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Tmargo
To niezły przekręt z tymi włosami.
Nie rozumiem dlaczego oni piszą,że taśma ma 100cm,skoro tyle nie ma.Ale wiadomo lepiej brzmi 100 niż 91,i tak pewnie myślą,ze nikt nie zauważy.Do tego ta nieuzgodniona zmiana koloru.
Reklamuj to!!!

Niestety nie wiem,jak to jest z tym paragonem,pewnie nie zaszkodzi go na wszelki wypadek skserować.
Sama czekam na włosy z onlinesklepu i mam nadzieję,że będą w porządku.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 21:18   #3197
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Tmargo
To niezły przekręt z tymi włosami.
Nie rozumiem dlaczego oni piszą,że taśma ma 100cm,skoro tyle nie ma.Ale wiadomo lepiej brzmi 100 niż 91,i tak pewnie myślą,ze nikt nie zauważy.Do tego ta nieuzgodniona zmiana koloru.
Reklamuj to!!!

Niestety nie wiem,jak to jest z tym paragonem,pewnie nie zaszkodzi go na wszelki wypadek skserować.
Sama czekam na włosy z onlinesklepu i mam nadzieję,że będą w porządku.
w poprzednim watku bylo duzo postow na temat 4great.... podobno na pocztaku daja dobre wloski a przy kolejnym zakupie wciskaja jakis lipny towar 2 gatunku:/ sama nie wiem bo nie mialam nic od nich- ale mozecie sobie poszukac

ghostdog- ja mam dokladnie taki sam problem z moimi wloskami- suche siano :/
jak jakas kuracja ci pomoze to podziel sie ze mna
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 22:41   #3198
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
keratyna i raccon to sa dwie rozne rzeczy. tylko po prostu obie sa na cieplo. keratyna to po prostu keratyna a raccon nie pamietam dokladnie z czego sie sklada ale chyba ta "masa" jest zlaczone ze zmielonymi kawalkami wlosow? nie jestem pewna ale chyba tak kiedys slyszalam. jest jeszcze kerawax ktory ja nosze i dla mnie jest najfajniejszy bo jest najtrwalszy i najtwardszy - czego nie mozna powiedziec o keratynie np
Ja miałam racoon zakładane w salonie 2 razy, za drugim razem sama zdejmowałam i wydawało mi się, że to zwykła keratyna, zeszło po płynie kupionym na allegro. Svinecka gdzie kupujesz kerawax?
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 00:15   #3199
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
w poprzednim watku bylo duzo postow na temat 4great.... podobno na pocztaku daja dobre wloski a przy kolejnym zakupie wciskaja jakis lipny towar 2 gatunku:/ sama nie wiem bo nie mialam nic od nich- ale mozecie sobie poszukac

ghostdog- ja mam dokladnie taki sam problem z moimi wloskami- suche siano :/
jak jakas kuracja ci pomoze to podziel sie ze mna
Sama mialam robic u nich micro ringi i sie rozmyslilam jak czytalam ze ktos z forum mial od nich wlosy i byly jakosci jakby pomieszane syntetyki z prawdziwymi
Maurita...jak odkryje jakis sposob to sie podziele....rozmyslam nad tym sposobem z plynem do zmiekczania tkaninHmmm...oby gorsze sie nie zrobily????
P.S swedzi mnie skora glowy miedzy pasmami...juz mnie szlag trafia bo sie drappie i drapie???
a moj Mis...jak kazdy facet dlugie wlosy uwielbia...wiec nosze te na ringi az mi moje nie odrosna(kolo roku) i nie sciagam...
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 07:42   #3200
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
Sama mialam robic u nich micro ringi i sie rozmyslilam jak czytalam ze ktos z forum mial od nich wlosy i byly jakosci jakby pomieszane syntetyki z prawdziwymi
Maurita...jak odkryje jakis sposob to sie podziele....rozmyslam nad tym sposobem z plynem do zmiekczania tkaninHmmm...oby gorsze sie nie zrobily????
P.S swedzi mnie skora glowy miedzy pasmami...juz mnie szlag trafia bo sie drappie i drapie???
a moj Mis...jak kazdy facet dlugie wlosy uwielbia...wiec nosze te na ringi az mi moje nie odrosna(kolo roku) i nie sciagam...
prawdziwych włosów nie mocz w płynie-to tylko do syntetyków.GORZEJ JE PRZESUSZYSZ.poczytaj mój wcześniejszy post
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:23   #3201
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez genowefapigwa Pokaż wiadomość
Ja miałam racoon zakładane w salonie 2 razy, za drugim razem sama zdejmowałam i wydawało mi się, że to zwykła keratyna, zeszło po płynie kupionym na allegro. Svinecka gdzie kupujesz kerawax?
ja zamawiam ze szczecinskiej firmy DAMA.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
prawdziwych włosów nie mocz w płynie-to tylko do syntetyków.GORZEJ JE PRZESUSZYSZ.poczytaj mój wcześniejszy post
wlosy naturalne rowniez sie moczy w plynie. ja tak robilam i moje kolezanki rowniez i nic im nie zaszkodzilo - wrecz przeciwnie.
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 14:18   #3202
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Oki sprobuje sprobuje....musze jeszcze kupic odzywke bez splukiwania...mam ten jedwab(chyba taki rozowo bialy plyn Gliss-kura) i wiem ze wlosy wygladaja nawet oki oki poki calkiem po myciu nie wyschna....
Wczoraj odpielam 2 ringi i wycielam pesemko wlosow z tasmy bo mi wylazilo to cholerstwo na skroni i zauwazylam ze chyba to moja skora reaguje dzinie na te tulejki po pod kazda mam swedzace krostki Ogolnie jestem happy z dluzszych wloskow i na pewno przez rok bede doczepiac az mi wlasne odrosnaOj byle szybciej hihihih....
pozdrawiam dziewczynki i dzieki za porady
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 16:35   #3203
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ghostdog najprawdopodobniej jestes uczulona na metal, stad tez krostki na skorze pod tulejkami...powinnas zamiast tulejek zakladac wlosy inna metoda bez wykorzystania tulejek/mikroringow czyli albo keratyna albo raccon albo jakiekolwiek inne spoiwo, ale nie metal.

Ja zanim zalozylam wlosy na tulejki (swoja droga metode bardzo sobie chwale) to Renia zalozyla mi wlosy na racoona wlasnie i dala kilka pasemek na dole na tulejki zebym sprawdzila czy nie jestem uczulona.
__________________
If you care what people think, you will always be their prisoner...
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 17:20   #3204
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zadzwoniłam do firmy i powiedziałam ,że chcę zwrócic.
porozmawiałam sobie z panem.powiedziałam,że działam na forum i wymieniamy się poglądami z dziewczynami.dodałam,że bardzo bym chciała aby mój zwrot był szybko i sprawnie przeprowadzony,bo dziewczyny czekają na relacje z zakupów.mogę zrobić mu reklamę ,lub antyreklamę.

na inny kolor tłumaczył się nowymi pracownikami-na to ja mu odpowiedziałam,że wg. metki to kolor 2.nie ma jednak nic wspólnego z ciemnym brązem.pracuję z włosami i znam kolory palety.musiało byc celowo zamienione,bo brakowało na magazynie.
poza tym długość taśmy miała być 100 cm ,a było 91 cm.na to nie potrafił mi odpowiedzieć.waga całości nie odpowiadała wadze włosów.powiedziałam,że powinno być uwzględnione + - ilke odchodzi na silikon.taśma więcej wazyła niż same włosy.

na koniec dodałam,że zastanowię sie nad inną metodą przedłłuzenia włosów i dam mu znać,co zakupię w innym terminie.

zobaczymy.obiecała mi po otrzymaniu paczki przez nich 4 dni na otrzymanie zwrotu pieniedzy.dam wam znać
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 17:57   #3205
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159


Tmargo
Może wiesz jaką farbą najlepiej zafarbować swoje włosy,aby uzyskać najbardziej zbliżony kolor do kupnych nr 2(bardzo ciemny brąz).
Moje naturalne są w jasnym brązie.
__________________





Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-18 o 13:20 Powód: post pod postem-przypominam o edycij i multicytowaniu.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 18:33   #3206
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czytam wasz wątek i wynika z niego, że włosów syntetycznych nie można prostować i kręcić. a co to znaczy, że są jakości AAA+? Na tej aukcji włosy syntetyczne można kręcić i prostować...wierzyć czy nie?? http://www.allegro.pl/item361544521_...er_jakosc.html
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 18:38   #3207
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mi fryzjerka spróbowała lekko nagrzana prostownica prostować włosy to zostały w prostownicy przepalone na pól długości.Nie polecam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 19:02   #3208
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Tmargo
Może wiesz jaką farbą najlepiej zafarbować swoje włosy,aby uzyskać najbardziej zbliżony kolor do kupnych nr 2(bardzo ciemny brąz).
Moje naturalne są w jasnym brązie.
więc tak.ja ostatnio farbowałam kasztanowym brązem,zalatuje na 6.
jednak odbiło mi i kupiłam SREDNI BRĄZ-dołożyłam jaskrawą czerwień na grzywce.po zmnyciu okazało się,że to jest kolor ciemny brąz pasujący do 2.przykładałam treskę sentetyczną w kolorze 2 i pasowała.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 10:04   #3209
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie włosów- część II

są słowiany na taśmie? bo nie moge nigdzie znaleść a może bym sie o nie pokusiła żeby starczyły na dłużej...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 11:30   #3210
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

slowiany nie wystepuja na tasmie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.