Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka! - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-20, 18:29   #2551
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę że nie można kłaść na boku dziecka. Czyli ma być cały czas na plecach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to nieprawda. Tylko trzeba pilnować żeby kłaść na jednym i na drugim boku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:43   #2552
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Jak tak u Was dziewczyny? Jak Amelka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Poznajemy się Jest taka słodka, glownie je, robi w pieluchy i śpi. Jest grzeczna. Raz na dobę ma jakas jazde, że nie da się odłożyć, ale dajemy radę. Ogólnie ok. Dzis miał byc pierwszy spacer, ale byla burza i nas odstraszyła. Była też polozna. Bardzo patrzyła mi na rece, ale sporo rzeczy powiedziała. Ja mam za to huśtawki nastrojów. Placze i smieje się po chwili. Waze 1.5kg mniej niż przed ciążą rana ładnie się goi, choć brUch pobolewa. Ale ma prawo, bo miałam docinaną macicę, Amelcia miała nóżke obkręconą pepowina i nie mogli jej wyjąc, musieli docinać. Jutro jak znajdę chwilę to wszystko opisze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:44   #2553
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

IMG_1500572666.079316.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:47   #2554
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Czytam sobie mataję właśnie i spodobał mi się cytat dla mamuś karmiącyh (próbuje się pozytywnie nastawiać:p):

"Zamartwiamy się czy aby nie chce za często piersi, czy nie za często płacze, czy mleka aby nie za mało, czy nie karmiłam zbyt krótko albo za długo, czy aby na pewno podczas każdego karmienia dziecko otrzymuje pokarm II fazy. Serio, lista obaw i frustracji mamy, która z powodzeniem karmi swoje dziecko jest długa.☠ Słuchajcie, robicie wspaniałą robotę, przed wami kolejne wyjątkowe dni, miesiące, lata karmienia."

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo to to moje ciągłe wątpliwości.
Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Pestka my fave



Chodziło mi o to ze bez sensu dokarmiać mm skoro masz mleko swoje. Możesz dać pierś , a potem dokarmić swoim i zobaczysz czy będzie lepiej .
Są takie specjalne papki ręczne na wyciągnięcie sutka moze poszukaj . Wiem , ze Lansinoh ma coś takiego. U mnie jak ja odciagam to zauważyłam , ze mija kilkanaście ładnych sekund zanim mleko napłynie jak z cycka do sutka .
Mój syn to poprostu leniuszek jest i tyle.






Z tymi latami to ja poniosło
Choc moja sis mówi , ze już ma dość kp to zaraz mówi, ze chyba będzie kp do 18stki bo synu nie chce się odstawić a ona miękka jest. Do tego karmi go jedna piersią bo w drugiej jej już dawno mleko znikło . Usechł jej cycek

Chilli- uwielbiam Twój luz
I tęsknie za moim .

Darietta - kciuki za przybieranie 🏻

Aggs - super schody

Moj mały tez leży na plecach i głowa w bok . Położna mówiła, ze narazie spoko bo czaszka dopiero się otwiera.
Nie można tylko kłaść żeby ciało było na boku , a mój spryciula jest dziewczyny tak silny , ze się sam tak obraca i raz położna mi zwróciła uwagę żebym go tak nie kładła . Mowie , ze on sam tak robi.
W wypisie dostaliśmy notkę , ze mały ma zachowanie rozwojowe niemowlaka
Jest bardzo bardzo silny. Mój starszak tez taki był , ale ten gagatek chyba go przegania.

Ja się obudziłam z mega bólem cewki Ok.5 w nocy. Dramat! Powoli dochodzę do siebie. Mały spał ciągiem od chyba północy do tej 5tej rano potem się budził co 2h na mleczko. Ostatnie karmienie zasną na mnie. Obudziliśmy się spoceni jak szczury .

Mój Tz położył spać małego jak ja poszłam do łazienki . Wychodzę a tu takie śniadanko i witaminki i herbatka. Już nie pamietam kiedy normalnie se tak usiadłam zjeść . Wzruszyłam się jest najlepszy na świecie. Załącznik 7157686


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczynki oprocz tego chilloutu mam momenty codziennie takie ze moje dziecko doprowadza mnie do obłędu bo Wyje jak ja akurat musze do wc lub obiad zjesc albo jest nakarmiony przebrany itp i cisna mi sie slowa na usta okropne i mam ochote wyjsc i nie wrocic....

Samantha tŻ super sie sprawdzil.Moj tez robi mi sniadanko albo kolacje i pobuja malego ale niestety na tym koniec wychodzi z zalozenia ze mleka w wcyckach nie ma to co on wiecej moze.Jeszcze cos spieprzyl w aucie i naprawia od wczoraj a teraz wzial piwo i poszedl sie napic niby tylko na dole na parkingu bo kolega ma urodziny ale w sumie moze spoko bo ja sama ogarne wszystkp lepiej i mi sie pod nogami nie mota.Wiem ze lepiej sie sprawdzi jak maly nie bedzie taki zalezny od cycka przynajmniej mam taka nadzieje.

Morelle sprawdza mi sie ten uchwyt bardzo tylko zbamkrutuje na capuccino niedlugo przez to hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:49   #2555
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Sam Wasze życie możnaby nagrywać i powstałby serial typu Rodzinka.pl dużo sie u Was dzieje
Denerwujące są takie pomoce i takich sie właśnie boję...

Mala napiszę Ci jak mi raz Chilli napisała (ale zgadzam sie z nią) za dużo rozkminiasz jakos sie potocza te wszystkie dni i będzie coraz łatwiej.
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:50   #2556
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Mala ja mialam jazdy hormonalne przez pierwszy tydzien pozniej przeszlo,ale rozumiem Cie i wspolczuje!!a wlosy Tymkowi odrosna a przynajmniej nie bedzie mu tak goraco teraz jak ma krotkie a i tak jest sliczny!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:51   #2557
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dołączam do zazdrości spacerkowej, u nas pierwszy będzie najwcześniej w poniedziałek, bo nie chcę tego odbierać Tż ma wirusowe zapalenie gardła, do poniedziałku ma się trzymać od nas z daleka a potem wizyta i decyzja czy może wrócić do mieszkania. Wspaniale po prostu..

Do tego ssak ma cały dzień dzisiaj dalej opór przed byciem nie na rękach, od razu jest płacz i dramat. Mam nadzieję, ze to przejściowe, chociaż miło tulic to cialko
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 18:52   #2558
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Poznajemy się Jest taka słodka, glownie je, robi w pieluchy i śpi. Jest grzeczna. Raz na dobę ma jakas jazde, że nie da się odłożyć, ale dajemy radę. Ogólnie ok. Dzis miał byc pierwszy spacer, ale byla burza i nas odstraszyła. Była też polozna. Bardzo patrzyła mi na rece, ale sporo rzeczy powiedziała. Ja mam za to huśtawki nastrojów. Placze i smieje się po chwili. Waze 1.5kg mniej niż przed ciążą rana ładnie się goi, choć brUch pobolewa. Ale ma prawo, bo miałam docinaną macicę, Amelcia miała nóżke obkręconą pepowina i nie mogli jej wyjąc, musieli docinać. Jutro jak znajdę chwilę to wszystko opisze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emmos to super ze tak Wam fajnie idzie !!dobrze ze juz porid za Wami i wszystko dobrze sie skonczylo😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Ale myszka sliczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Morelle Pestka mega wyglada w tych opaskach!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:54   #2559
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
z mojej strony to nie jest hejt, bo rozumiem sytuacje, w których trzeba przejść na mm, a już na pewno nie będę hejtować mam, które tak karmią, tylko ja nie rozumiem lekarzy, bo wiadomo, że mleko matki jest milion razy lepsze od modyfikowanego (myślę że tu nikt akurat nie zaprzeczy), to chyba lepiej dla dziecka byłoby gdyby lekarze/położne w pierwszej kolejności podpowiadali matkom co zrobić żeby karmienie piersią się udało, a dopiero później jeśli wszystko inne zawiedzie proponowali mm, a z tego co czytam u niektórych świeżo upieczonych mam, to jak tylko pojawia się jakiś problem to pierwszą rzeczą jaką każą zrobić jest podanie mm



ale kruszynka



a ja to co że chłopiec to ma czekać?!
Ja napisałam ogólnie, nie chodziło mi o Twoją wypowiedź

Zgadzam się, ale czasami mam wrażenie, że niektórzy to mają krucjatę z tym kp.


Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Sam
A czemu ciałko nie moze byc na boku? No i brawa dla TŻ
Moj mnie drażni dziś... sytuacja jest nowa, czasami trudna i bywa różnie. Bardzo pomaga, wszystko robi i widze, że jest zmeczony, chciałby mieć czas dla siebie... ( poszedł na kosza teraz np.: ) ale gdy ma gorszy.monent to od razu daje mi to odczuć, a ja mam ataki placzu. Dla.mnie zmiany sa jeszcze.większe i też trudne... i.staram.się dla wszystkich być miła, a on nie :/ i staram się by mógł realizować pasje.
I jeszcze namówił mnie na ścięcie Tymonowi.włosów... i wygląda źle źle go ścieła i zmarnowała mu fryzure i włosy! I.sie poryczałam i.byłam zła, to zamiast mnie pocieszyć strzelił focha... i wyszedł na kosza z fochem :/ to sie znowu zaryczałam... no zgroza te hormony serio! Oby mi sie żadne depresyjne stany nie włączyły... bo jakaś dziwnie rozbita jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję Ja miałam baby blues 2 tyg.

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Tz dziś jedzie wcześniej do pracy już o 12:30
Zostaje z dwoma gagatkami sama.
Wczoraj tesciowa przyjechała mi pomoc i o Boże gorszy burdel był nizli jej pomoc. Starszak nie chciał się z nią isc kapać . Zaczęli się wydurniac wiec starszak już dostał małpiego rozumu. Nie można przecież dziecka tak pobudzać przed snem
Musiałam nakarmić małego a ona do mnie , ze ona go nakarmi . O Hell No ! Nikt procz mnie luz Tz nie nakarmi małego bo nie chce tego bond zrywać tak szybko. Mimo iż jest to butelka to jest to dla mnie ważne. No chyba , ze sytuacja byłaby wyjątkowa , ale taka nie była.
Potem zaczęła wymyślać żebyśmy położyły dzieciaki spać razem wtf?! Nie! W końcu jak nakarmiłam małego to już jej go dałam bo mało sraczki nie dostała i poszłam wykapać starszaka.
Mój starszak sam się kapie w zasadzie . Ja mu tylko zęby myje i poprawiam szybko tu i tam kąpiel
Starszak nie chciał spać. Mały zaczął jej wyć. Mowie do niej sprawdź czy ma mokro , a ona ze jeszcze nie jest zasikany do końca przecież nie czeka się aż Pielucha będzie ważyć kilogram od sikow. Ja prdle. Mowie jej żeby zmieniała szybko bo mi dziecku nerki przeziebi, a akurat mój mały jest bardzo wrażliwy na siku. W kupie może leżeć ale siku jedno i już ryk.
Zaczęła mi wymyślać i się drzeć ze on ma taki tyłek czerwony i żebym dała krem. ☠☠☠☠a Usypiam starszaka wtf?! Albo pomaga albo se sama do cholery zrobię bo co chwila milion próśb i pytań.
Pupa nie jest czerwona przecież u takich maluszków nie jest blada tylko jest taka mocno różowiutka .
Powiedziałam Tz ze dziękuje za taka pomoc . Tz przyznał mi racje.
Jak chce może mi coś ugotować ale naprawdę nie ze będzie tak mi siedzieć i rozwalać system.
Moj biedny Alex dziś spadł z łóżka w nocy
Ostatnio kilka razy się zsikał w pieluchomajtki w nocy. Serce mi pęka . Strasznie go kocham i nie umiem się pogodzić z brakiem czasu dla niego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale teściowa! Masakra!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Poznajemy się Jest taka słodka, glownie je, robi w pieluchy i śpi. Jest grzeczna. Raz na dobę ma jakas jazde, że nie da się odłożyć, ale dajemy radę. Ogólnie ok. Dzis miał byc pierwszy spacer, ale byla burza i nas odstraszyła. Była też polozna. Bardzo patrzyła mi na rece, ale sporo rzeczy powiedziała. Ja mam za to huśtawki nastrojów. Placze i smieje się po chwili. Waze 1.5kg mniej niż przed ciążą rana ładnie się goi, choć brUch pobolewa. Ale ma prawo, bo miałam docinaną macicę, Amelcia miała nóżke obkręconą pepowina i nie mogli jej wyjąc, musieli docinać. Jutro jak znajdę chwilę to wszystko opisze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Uroczo!

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Oo to to moje ciągłe wątpliwości.

Dziewczynki oprocz tego chilloutu mam momenty codziennie takie ze moje dziecko doprowadza mnie do obłędu bo Wyje jak ja akurat musze do wc lub obiad zjesc albo jest nakarmiony przebrany itp i cisna mi sie slowa na usta okropne i mam ochote wyjsc i nie wrocic....

Samantha tŻ super sie sprawdzil.Moj tez robi mi sniadanko albo kolacje i pobuja malego ale niestety na tym koniec wychodzi z zalozenia ze mleka w wcyckach nie ma to co on wiecej moze.Jeszcze cos spieprzyl w aucie i naprawia od wczoraj a teraz wzial piwo i poszedl sie napic niby tylko na dole na parkingu bo kolega ma urodziny ale w sumie moze spoko bo ja sama ogarne wszystkp lepiej i mi sie pod nogami nie mota.Wiem ze lepiej sie sprawdzi jak maly nie bedzie taki zalezny od cycka przynajmniej mam taka nadzieje.

Morelle sprawdza mi sie ten uchwyt bardzo tylko zbamkrutuje na capuccino niedlugo przez to hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie się zastanawiam czy będę z tego korzystać na mojej wsi

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Dziękuje dziewczyny w imieniu Pestki
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:56   #2560
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ojej jaka mała w tym.ubranku!
Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Dołączam do zazdrości spacerkowej, u nas pierwszy będzie najwcześniej w poniedziałek, bo nie chcę tego odbierać Tż ma wirusowe zapalenie gardła, do poniedziałku ma się trzymać od nas z daleka a potem wizyta i decyzja czy może wrócić do mieszkania. Wspaniale po prostu..

Do tego ssak ma cały dzień dzisiaj dalej opór przed byciem nie na rękach, od razu jest płacz i dramat. Mam nadzieję, ze to przejściowe, chociaż miło tulic to cialko
oby szybko wyzdrowiał i wracał do Was!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 18:59   #2561
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Wiem dziewczyny macie racje, tyle, że to silniejsze ode mnie :/

Emmos
Ślicznotka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 19:00   #2562
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Powalcz jeszcze i się tak nie zamartwiaj - ważne że nie spada
Dziś mam zły dzień melise będę pic może będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Ejjj nie zarzadzaj przerwy na weekend bo ja chde urodzic juz! Chyba ze trzymasz mega kciuki zebym do soboty urodzila

Schody super ale ja bym sie takich bała

Śliczna kruszynka

Nulka i Twoja piekniocha!

Chilli a u Ciebie to widzę pełen Chillout od początku! Gratki

Anna spokojnie w koncu mala zacznie przybierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieje ze zacznie przybierać bo chudzienka jest.

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam tych spacerkow i tego ze sporo z Was ma już te peirwsze doby za sobą

Myszowata a Twoja tak uroczo spi



Anna jak masz pokarm, a mała nie schudła i jest spokojna to ja bym nie dawala mm tylko obserwowała do następnego wazania



Aggs schody śliczne



Ja myślałam ze urodze szybciej a teraz czasem sobie myślę że zostanę ostatnia
Spokojna jest w nocy a w dzień by chciała non stop cyca

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Aggs
Super te schody

Dziewczyny
Słodkie te wasze maluszki i wszystkie takie śliczne, zdrowe super!

AnnaPula

Hugo
Hugo wisi długo z 30 min czasami pod koniec tylko ciumka , lub sie przeciagnie, poleży kilka.min.i.chce znowu wiec tak ok 40-50 min czasami.nawet.
Dawałam.z dwóch piersi teraz daje z jednej. Bo właśnie zmienia sie sklad mleka, po za tym organizm tez inaczej czyta zapotrzebowanie jak daję dwie. Widzę, ze jak.np tylko.sie nspije i zaśnie to.potem w tej.piersi.mam.nawal, grudki o guzki, a jak.zje do.końca to jest ok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tez je zaśnie a potem znowu głodna

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Pestka my fave



Chodziło mi o to ze bez sensu dokarmiać mm skoro masz mleko swoje. Możesz dać pierś , a potem dokarmić swoim i zobaczysz czy będzie lepiej .
Są takie specjalne papki ręczne na wyciągnięcie sutka moze poszukaj . Wiem , ze Lansinoh ma coś takiego. U mnie jak ja odciagam to zauważyłam , ze mija kilkanaście ładnych sekund zanim mleko napłynie jak z cycka do sutka .
Mój syn to poprostu leniuszek jest i tyle.






Z tymi latami to ja poniosło
Choc moja sis mówi , ze już ma dość kp to zaraz mówi, ze chyba będzie kp do 18stki bo synu nie chce się odstawić a ona miękka jest. Do tego karmi go jedna piersią bo w drugiej jej już dawno mleko znikło . Usechł jej cycek

Chilli- uwielbiam Twój luz
I tęsknie za moim .

Darietta - kciuki za przybieranie 🏻

Aggs - super schody

Moj mały tez leży na plecach i głowa w bok . Położna mówiła, ze narazie spoko bo czaszka dopiero się otwiera.
Nie można tylko kłaść żeby ciało było na boku , a mój spryciula jest dziewczyny tak silny , ze się sam tak obraca i raz położna mi zwróciła uwagę żebym go tak nie kładła . Mowie , ze on sam tak robi.
W wypisie dostaliśmy notkę , ze mały ma zachowanie rozwojowe niemowlaka
Jest bardzo bardzo silny. Mój starszak tez taki był , ale ten gagatek chyba go przegania.

Ja się obudziłam z mega bólem cewki Ok.5 w nocy. Dramat! Powoli dochodzę do siebie. Mały spał ciągiem od chyba północy do tej 5tej rano potem się budził co 2h na mleczko. Ostatnie karmienie zasną na mnie. Obudziliśmy się spoceni jak szczury .

Mój Tz położył spać małego jak ja poszłam do łazienki . Wychodzę a tu takie śniadanko i witaminki i herbatka. Już nie pamietam kiedy normalnie se tak usiadłam zjeść . Wzruszyłam się jest najlepszy na świecie. Załącznik 7157686


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcześniej właśnie dawałam cyca i dokarmiałam swoim. Brawa dla TZ

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę że nie można kłaść na boku dziecka. Czyli ma być cały czas na plecach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi mówili zeby kłaść dziecko na boku
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:01   #2563
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Emmos, piękna😍😍

Vadi, oj bedny TŻ no i wy że musicie się izolować:tuli:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:02   #2564
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:06   #2565
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Anna ja też piję melissę

Również kładę na boku
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:06   #2566
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Mi tylko mama i teściowa mówią żebym kladla tez na wprost bo główka za bardzo się wydłuży. Ale moja córka nie chce tak leżeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie moja tez nie. Zaraz leci na bok. Pilnuje zeby lezala na jednym i na drugim boku ale na plecach/plasko mowie tylko w foteliku..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:08   #2567
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Od leżenia na plecach będzie płaska z tyłu. Więc trzeba kłaść na każdą stronę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:15   #2568
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Slodziak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:16   #2569
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Pozdrowienia dla wszystkich małych spacerowiczów!

Ja swoją córę też kładłam na boki, bo bałam się ulewania przez sen i lubiła tak spać

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Melduje że Emilia przyszła na świat dzisiaj o 07:14
Poród sn mała waży 3580 g i mierzy 58 cm
Gratulacje Faith!!! Zdrówka dla Was! Czekamy na więcej szczegółów!

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Wczoraj byliśmy pierwszy raz i jeździ się super Moja mama tez pchała wózek i jest zachwycona. Masz parasolkę do wozka?
No to super Nie mam parasolki. Myślisz że się przyda?

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Na jutro nie mogę bo rodzi Sill! Ale sobota i niedziela hmmm ok, w weekend nie rodzimy idziemy na grilla, odpoczywamy i inne takie!
Hahaha chciałabym, ale obstawiam bardziej niedzielę/poniedziałek jakoś... Zobaczymy

Ale cudne schody!

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Silli to rodzimy jutro mamy pozwolenie 😀
Powiedz to naszym córkom

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Aggs super schody
A Sill nie wiem czy chce jutro rodzić bo jeszcze nie wyzdrowiała. I nie chce zostać w szpitalu
Mogę rodzić (choć kaszel coraz większy ) ale naturalnie, niech mi nie wywołują nic

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Niech bedzie i tak bylebym urodzila już! Silli, Jon dla Was zdrówka duzo!
Dzięki!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Piękności!

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Dołączam do zazdrości spacerkowej, u nas pierwszy będzie najwcześniej w poniedziałek, bo nie chcę tego odbierać Tż ma wirusowe zapalenie gardła, do poniedziałku ma się trzymać od nas z daleka a potem wizyta i decyzja czy może wrócić do mieszkania. Wspaniale po prostu..

Do tego ssak ma cały dzień dzisiaj dalej opór przed byciem nie na rękach, od razu jest płacz i dramat. Mam nadzieję, ze to przejściowe, chociaż miło tulic to cialko
O rany... Zdrowia dla tż niech mu to przejdzie jak najszybciej
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 19:22   #2570
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
to u Ciebie młody pewnie czeka z wyjściem aż mama się wyleczy
a tak w ogóle to blokujesz kolejkę i żadna z nas nie może urodzić przez to


[/COLOR]Wy wszystkie macie słońce?! To jest kradziejstwo pogodowe! U mnie pada deszcz i jest 17 stopni a miało być 28 stopni i bezchmurnie WCZORAJ sprawdzałam kilka stron z pogodą
Wierz mi chciałabym już urodzić
U nas dziś też cały dzień piękne słoneczko. Tylko po popołudniu troszkę popadało.

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Melduje że Emilia przyszła na świat dzisiaj o 07:14
Poród sn mała waży 3580 g i mierzy 58 cm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Gratki za wage 😊

Gratulacje! Zdrówka dla Emilki i siły dla Ciebie! Jak znajdziesz chwile to czekamy na opis 😉

Nie pomogę ale widok przeeeeslodki 😍



Mnie stres ogarnia jak pomyślę ze mam sie stawić na wywołanie 😞 ja chce już rodzic a moje dziecko nie chce wychodzić 😥

Pisałam do doktorka kiedy sie stawić na ip jesli nie urodze do soboty napisal ze do kilky dni po terminie a ja chce konkret 😠 nie pomogl mi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mi powiedział,że 6 dni po terminie można się zgłosić do szpitala.

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Siil i Jon muszą wyzdrowieć, jutro rodzi Orangemisia i Carolles
Tak! Ja chce jutro!

Aggs fajne schody. Mamy podobne,ale bardziej strome i nie lubie ich. Wolałabym zabudowane schody.



A teraz sprawozdanie z dzisiejszej wizyty.
Mam rozwarcie na prawie palec,czyli podobno ok.1cm. Szyjka jeszcze nie skrócona do końca. Na ktg skurczy raczej brak. Max 40-50.
Podobno odpadł mi czop. Ja tego nie zauważyłam. Zapytałam się lekarza czy czop musi mi odpaść przed porodem,a on do mnie,że ja już go nie mam
Dziś cały dzień co jakiś czas boli mnie podbrzusze. Teraz dość regularnie. Jednak nie jakoś mega mocno,więc to chyba jeszcze nie to.
Jutro minie 6 dni od terminu i teoretycznie powinnam zgłosić się do szpitala,ale,że mam wody i przepływy w porządku to mogę poczekać do poniedziałku. Dowiedziałam się też,że nie wywołują od razu w ten sam dzień tylko najpierw obserwują i czekają na rozwój sytuacji
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:24   #2571
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam tych spacerkow i tego ze sporo z Was ma już te peirwsze doby za sobą
Myszowata a Twoja tak uroczo spi

Anna jak masz pokarm, a mała nie schudła i jest spokojna to ja bym nie dawala mm tylko obserwowała do następnego wazania

Aggs schody śliczne

Ja myślałam ze urodze szybciej a teraz czasem sobie myślę że zostanę ostatnia
Spokojnie, moja corcia tez sie nie spieszy a termin mamy pozniejszy niz Wy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:51   #2572
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
:







haha juz taka samodzielna ze sie sama nakarmiła? moze spytaj czy by juz joge z toba poćwiczyla jak taka szybka

.
Muszę spytać, zwłaszcza ze dzisiaj dostała od babci stylizację do jogi (bluzę i getry)

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
o nieeee nutella o 24 to u mnie bardzo zły pomysł skoro mam rodzić na dniach to muszę ten słoik nutelli wykończyć bo się zmarnuje





U Ciebie to chociaż zdrowo A u mnie waga idzie w dół a ja ostatnio na bogato jadam



A i wiecie co ja myślałam że będę już w nocy rodzić! Tak mnie niemiłosiernie bolał brzuch i kręgosłup, co godzine schodziłam siku i sikałam takimi ilościami że nie wiedziałam skąd to się bierze aż się przestraszyłam że może mi wody tak odchodzą nie spałam do godziny 4 - czekałam na skurcze no bo skoro mi wody odeszły to może będą skurcze... No to leżę i czekam i wiecie co o 4.30 mnie oświeciło!! przypomniałam sobie ze przed snem zjadłam ćwiartkę arbuza i popiłam pół litrową pepsi poszłam spać
Dobre przedsmak odejścia wod juz za tobą

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Carolles, hehehe ale nocka:p

Ciekawe jak tam Faith...

Ja dziś w planach mam gołąbki. Kupiłam kapustę to ledwo z zakupami do domu doszlam. Aż sąsiad się zlitował bo widział mnie przez okno i mi pomógł na 4p wnieść jednak są ludzie pomocni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawa dla sąsiada!

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Pytanie do naszych mamuś: jak przemywacie pupę wodą to czego używacie? Płatków kosmetycznych tych dużych ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, duże płatki kosmetyczne i woda

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Vadi oby ta gorączka była jednorazowa i niegroźna i żebyście nie musieli sobie robić żadnej chwilowej separacji



Mam zatkany nos i kaszel doszedł Poza tym ok. Może poród mnie uzdrowi

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Zaczynam się stresować przed jutrzejszą wizytą na ip... Najbardziej tym, że każą mi zostać w szpitalu i nie będę się przez to widziała z Lilą dłużej niż poród + 3 doby max To będzie nasze pierwsze tego typu rozstanie...

Pliz trzymajcie kciuki żeby mnie nie kładli na siłę i żeby nie trzeba było wywoływać porodu, tylko żeby sam się rozkręcił naturalnie...
3mam mocne kciuki! Najlepiej, żebyś nie doczekała do wizyty kontrolnej a ze skurczami i duzym rozwarciem wkroczyła od razu na porodówkę!

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Melduje że Emilia przyszła na świat dzisiaj o 07:14
Poród sn mała waży 3580 g i mierzy 58 cm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogromne gratulacje dla Ciebie i córeczki! Widze, ze pobiła moją Klaudię długością.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:54   #2573
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Wlasnie moja tez nie. Zaraz leci na bok. Pilnuje zeby lezala na jednym i na drugim boku ale na plecach/plasko mowie tylko w foteliku..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tak samo
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Od leżenia na plecach będzie płaska z tyłu. Więc trzeba kłaść na każdą stronę
Dokładnie. Mojej najlepiej na boku. Na plecach ok ale na prosto głowę to nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 19:57   #2574
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Hahaha chciałabym, ale obstawiam bardziej niedzielę/poniedziałek jakoś... Zobaczymy
U mnie Tż obstawia niedzielę, a ja poniedziałek, ciekawe jak to wyjdzie i czy Łucja czy Nikodem urodzi się jako 1

Orangemisia u mnie też gdyby miało być wywoływanie (tfu tfu tfu ) to idę do szpitala 27 ale coś będą robić dopiero 28

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 20:02   #2575
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dziewczyny czy skurcze mogą być tylko jako ból w podbrzuszu czy musi mnie coś jeszcze boleć?
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 20:08   #2576
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Anna ja też piję melissę

Również kładę na boku
Mam nadzieje ze po melisie przejdą mi nerwy i płacze

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Pozdrowienia dla wszystkich małych spacerowiczów!

Ja swoją córę też kładłam na boki, bo bałam się ulewania przez sen i lubiła tak spać



Gratulacje Faith!!! Zdrówka dla Was! Czekamy na więcej szczegółów!



No to super Nie mam parasolki. Myślisz że się przyda?



Hahaha chciałabym, ale obstawiam bardziej niedzielę/poniedziałek jakoś... Zobaczymy

Ale cudne schody!



Powiedz to naszym córkom



Mogę rodzić (choć kaszel coraz większy ) ale naturalnie, niech mi nie wywołują nic



Dzięki!



Piękności!



O rany... Zdrowia dla tż niech mu to przejdzie jak najszybciej
Ja chyba kupię parasolkę

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
Wierz mi chciałabym już urodzić

U nas dziś też cały dzień piękne słoneczko. Tylko po popołudniu troszkę popadało.





Gratulacje!





Mój mi powiedział,że 6 dni po terminie można się zgłosić do szpitala.





Tak! Ja chce jutro!



Aggs fajne schody. Mamy podobne,ale bardziej strome i nie lubie ich. Wolałabym zabudowane schody.







A teraz sprawozdanie z dzisiejszej wizyty.

Mam rozwarcie na prawie palec,czyli podobno ok.1cm. Szyjka jeszcze nie skrócona do końca. Na ktg skurczy raczej brak. Max 40-50.

Podobno odpadł mi czop. Ja tego nie zauważyłam. Zapytałam się lekarza czy czop musi mi odpaść przed porodem,a on do mnie,że ja już go nie mam

Dziś cały dzień co jakiś czas boli mnie podbrzusze. Teraz dość regularnie. Jednak nie jakoś mega mocno,więc to chyba jeszcze nie to.

Jutro minie 6 dni od terminu i teoretycznie powinnam zgłosić się do szpitala,ale,że mam wody i przepływy w porządku to mogę poczekać do poniedziałku. Dowiedziałam się też,że nie wywołują od razu w ten sam dzień tylko najpierw obserwują i czekają na rozwój sytuacji
To życzę szybkiego porodu
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 20:13   #2577
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Orangemisia, oby te bóle podbrzusza się rozkręciły bo już pora mnie też dziś cały wieczór boli podbrzusze i kość krzyżowa ale nie wygląda mi to na skurcze.
Ja tam nie wiem jak powinny te skurcze wyglądać... Ale myślę że nie da się ich pomylić więc dopóki się zastanawiam czy to już tzn że jeszcze nie:p

Chyba wezmę kąpiel to może przejdzie krzyż chociaż...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 20:14   #2578
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość

Uwierz mi ona sie nie da zaglodzic 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby nie da ale ta utrata wagi mnie martwi. Bylabym spokojniejsza gdyby chociaz wagę urodzeniowa osiągnęła bo to już jakaś nadzieja że robie wszystko dobrze.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 20:16   #2579
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Poznajemy się Jest taka słodka, glownie je, robi w pieluchy i śpi. Jest grzeczna. Raz na dobę ma jakas jazde, że nie da się odłożyć, ale dajemy radę. Ogólnie ok. Dzis miał byc pierwszy spacer, ale byla burza i nas odstraszyła. Była też polozna. Bardzo patrzyła mi na rece, ale sporo rzeczy powiedziała. Ja mam za to huśtawki nastrojów. Placze i smieje się po chwili. Waze 1.5kg mniej niż przed ciążą rana ładnie się goi, choć brUch pobolewa. Ale ma prawo, bo miałam docinaną macicę, Amelcia miała nóżke obkręconą pepowina i nie mogli jej wyjąc, musieli docinać. Jutro jak znajdę chwilę to wszystko opisze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie , ze jest taka grzeczna
Huśtawki nam mina mam nadzieje ze szybko

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Oo to to moje ciągłe wątpliwości.

Dziewczynki oprocz tego chilloutu mam momenty codziennie takie ze moje dziecko doprowadza mnie do obłędu bo Wyje jak ja akurat musze do wc lub obiad zjesc albo jest nakarmiony przebrany itp i cisna mi sie slowa na usta okropne i mam ochote wyjsc i nie wrocic....

Samantha tŻ super sie sprawdzil.Moj tez robi mi sniadanko albo kolacje i pobuja malego ale niestety na tym koniec wychodzi z zalozenia ze mleka w wcyckach nie ma to co on wiecej moze.Jeszcze cos spieprzyl w aucie i naprawia od wczoraj a teraz wzial piwo i poszedl sie napic niby tylko na dole na parkingu bo kolega ma urodziny ale w sumie moze spoko bo ja sama ogarne wszystkp lepiej i mi sie pod nogami nie mota.Wiem ze lepiej sie sprawdzi jak maly nie bedzie taki zalezny od cycka przynajmniej mam taka nadzieje.

Morelle sprawdza mi sie ten uchwyt bardzo tylko zbamkrutuje na capuccino niedlugo przez to hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to latam dziś jak meserszmit po domu jak mały spi.
Już wymiklam i dałam mu cycka . Starszak zrobił kupę wiec musiałam przerwać i biec go ogarnąć bo nie umie sam jeszcze sobie się porządnie wytrzeć. Mały ryczy. Starszak pobiegł do pokoju za chwile wraca wyje bo coś zrzucił sobie na nogę aaaaa

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Sam Wasze życie możnaby nagrywać i powstałby serial typu Rodzinka.pl dużo sie u Was dzieje

Denerwujące są takie pomoce i takich sie właśnie boję...



Mala napiszę Ci jak mi raz Chilli napisała (ale zgadzam sie z nią) za dużo rozkminiasz jakos sie potocza te wszystkie dni i będzie coraz łatwiej.
Hehe
O tak takie pomoce są najlepsze

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Dołączam do zazdrości spacerkowej, u nas pierwszy będzie najwcześniej w poniedziałek, bo nie chcę tego odbierać Tż ma wirusowe zapalenie gardła, do poniedziałku ma się trzymać od nas z daleka a potem wizyta i decyzja czy może wrócić do mieszkania. Wspaniale po prostu..

Do tego ssak ma cały dzień dzisiaj dalej opór przed byciem nie na rękach, od razu jest płacz i dramat. Mam nadzieję, ze to przejściowe, chociaż miło tulic to cialko
O kurde zdrowia dla Tz .

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Wiem dziewczyny macie racje, tyle, że to silniejsze ode mnie :/

Emmos
Ślicznotka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tule

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
Wierz mi chciałabym już urodzić

U nas dziś też cały dzień piękne słoneczko. Tylko po popołudniu troszkę popadało.





Gratulacje!





Mój mi powiedział,że 6 dni po terminie można się zgłosić do szpitala.





Tak! Ja chce jutro!



Aggs fajne schody. Mamy podobne,ale bardziej strome i nie lubie ich. Wolałabym zabudowane schody.







A teraz sprawozdanie z dzisiejszej wizyty.

Mam rozwarcie na prawie palec,czyli podobno ok.1cm. Szyjka jeszcze nie skrócona do końca. Na ktg skurczy raczej brak. Max 40-50.

Podobno odpadł mi czop. Ja tego nie zauważyłam. Zapytałam się lekarza czy czop musi mi odpaść przed porodem,a on do mnie,że ja już go nie mam

Dziś cały dzień co jakiś czas boli mnie podbrzusze. Teraz dość regularnie. Jednak nie jakoś mega mocno,więc to chyba jeszcze nie to.

Jutro minie 6 dni od terminu i teoretycznie powinnam zgłosić się do szpitala,ale,że mam wody i przepływy w porządku to mogę poczekać do poniedziałku. Dowiedziałam się też,że nie wywołują od razu w ten sam dzień tylko najpierw obserwują i czekają na rozwój sytuacji

Brawa za wizytę i kciuki żeby się rozkręciło 🏻


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 20:23   #2580
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
3mam mocne kciuki! Najlepiej, żebyś nie doczekała do wizyty kontrolnej a ze skurczami i duzym rozwarciem wkroczyła od razu na porodówkę!
Dzięki, oby tak było!

Może pomolestuję dzisiaj męża na wszelki wypadek, może to coś da... Choć nie mam specjalnie ochoty, bo cały dzień mam jakiś mega wku*w i tylko warczę...

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
U mnie Tż obstawia niedzielę, a ja poniedziałek, ciekawe jak to wyjdzie i czy Łucja czy Nikodem urodzi się jako 1

Orangemisia u mnie też gdyby miało być wywoływanie (tfu tfu tfu ) to idę do szpitala 27 ale coś będą robić dopiero 28
Jak mamy nawet bliźniacze przeziębienie to może urodzą się jako wątkowe bliźniaki
Ja bym chciała jak najszybciej, bo 29 są 4 urodzinki Lili i fajnie byłoby wyjść ze szpitala do tego momentu...

A Ty jak się czujesz, przechodzi trochę przeziębienie?

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy skurcze mogą być tylko jako ból w podbrzuszu czy musi mnie coś jeszcze boleć?
Nie mam pojęcia Temat skurczy jest mi totalnie obcy...
Kciuki, może coś się rozkręci z tego!

Edytowane przez siilmariien
Czas edycji: 2017-07-20 o 20:25
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 12:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.