Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka! - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-30, 09:16   #3901
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Sara już dawno osiągnęła wagę urodzeniowa, przekroczyla ja już o 600gram, gdyby spała to w życiu bym nie budziła, ale ten zarlok je co 2-3 godziny max I jeszcze muszę dokarmiac... spaaaac mi się chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

A miałam pytać... Dziewczyny co na zaparcia przy KP,? W ciąży nie miałam z tym problemu a teraz masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 09:30   #3902
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Sweet mi pomogla owsianka i otreby😊
Vadi ja mam tak samo z malym daje espumisan 3 razy dziennie po 10 kropli wiecej o 5 niz zalecaja i duzo wiecej niz mowila polozna to dlatego ze wincent czesto lapczywie jedzac lyka mega banki powietrza i odbijam go w trakcie karmienia a jak sie prezy i steka podkurczam mu nozki do brzuszka i wtedy ida bąki lawinowo.Niezle zapodalas mlodemu mydelkiem hehe nic mu nie bedzie☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 09:34   #3903
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

My Sweet - na zaparcia magnez, zwłaszcza cytrynian magnezu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 09:35   #3904
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Moj tez wczoraj caly dzien wisial na mnie marudzil plakal itp wracalam z tesco i tak sie rozdarl ze musialam go wyciagnac i isc z nim i pchac wozek...w nocy karmienia tak jak mala i od rana juz jak go odlozylam to ryk ehhh teraz Go karmie i mam nadzieje ze uda mi sie wziac prusznic i sie wyszykowac brat po mnie przyjezdza i caly dzionek bede u nich i rodzicow.Przyjechala moja siostrzenica z Austrii i zawsE do mnie przyjezdala na wakacje a teraz musiala do mamy widze ze sie tam nudzi i mi przykro ale nie dam rady chodzic k. Niej i czas nam zajmowac bo caly spedzam z dzieckiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 09:43   #3905
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dziewczyny bolało Was mocno spojenie po porodzie? Jeśli tak to przez jaki okres czasu? U mnie po zdjęciu szwów jest z tym bardzo ciężko, zwłaszcza rano po wstaniu, ledwo mogę chodzić

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
DIeki za odp bo panuje taka opinia ze lepiej ogólnie pęknąć niż żeby nacinali i ze wtedy lepsze gojenie jest. No i oczywiście pęknąć nie dużo, a nie w gwiazdę po sam tyłek oby Ci się ładnie zagoiło wszystko szybko.

Nasza starsza zasypia do tej pory z whisbearem dziala na nią dobrze cały czas

Whisbear ma jedna wadę, wylacza się po 40 minutach i trzeba pilnować żeby go włączyć znów lub być przy córce wtedy żeby spała dalej, bo się przebudza jak szum się kończy

Pierwsze karmienie u nas
Do zdjęcia szwów było ok, ale teraz bardzo odczuwalne, zwłaszcza to spojenie właśnie zaczęło mnie boleć Po nacięciu nie miałam takich problemów. Ale pewnie wszystko zależy też jak ktoś natnie, jak się pęknie, jak lekarz zszyje... Ja podobno płytko pękłam w trzech miejscach, nawet nie było tego widać na pierwszy rzut oka. Ale po nacięciu w moim przypadku było lepiej. Dzięki!

Ooo czyli szum działa nawet na dłuższą metę
My mamy tego miśka który przechodzi w stan czuwania i sam się włącza jak dziecko zapłacze albo inny odgłos go aktywuje.

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana dzisiaj w końcu się wyspałam, żaden dzieciaczek się w nocy nie urodził więc nie płakały całą noc i wcale ich nie słyszałam
Skurcze niestety ustały w nocy koło 22 całkowicie. Dzisiaj mam pochodzić i rodzić zobaczymy..
Mam nadzieję że impreza urodzinowa córki udana była
Super, że udało Ci się pospać!
Wiem że to trudne ale staraj się relaksować i odrywać myśli od tego szpitala. Może mąż Ci jakieś pyszne lody na wynos przemyci?

Kibicuję mocno Tobie i Poprostu, myślę o Was cały czas!

Dzięki, impreza super się udała


Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
U nas nastąpił przełom. Już wiem dlaczego on tak strasznie płacze i się szarpie czasami przy piersi - ida mu okropne bączale i cały się spina i krzyczy aż bak przez niego przejdzie. Odczulam taka straszna ulgę, bo bylam pewna ze to ja coś robie źle Jak już wiem, ze mały nie odrzuca mojej piersi tylko trzeba odczekać np. 30 sekund aż przejdzie bak to ja spokojnie czekam a on potem wcina jak najety i pięknie ssie. Za nami 1 noc bez mojej frustracji i zalamki

Za to wczoraj zrobiłam coś okropnego 😰 młody krzyczał że jest głodny ale nie chciał piersi, ciągle ja wypluwal, butelkę za to ssal chętnie, więc dawalam mu łyka i przestawialam na pierś, smarowalam pierś mm, ciągle po chwili wypluwal i dopiero po jakimś czasie zauważyłam ze nie splukalam z siebie dobrze mydla po prysznicu i to mydlo mu wpychalam do buzi 😭😭😭😭😭
U nas jest identycznie, nerw podczas bąka i potem powrót do ssania jak przejdzie. Nie rób sobie wyrzutów z powodu tego mydła! Czasem ciężko powiązać takie rzeczy. U mnie córa też mniej chętnie ssała jak przystawilam ją zaraz po użyciu kulki nivea - zbyt intensywny zapach.


W ogóle nie pisałam Wam a propos karmienia cdl powiedziała że mam bardzo dużo pokarmu i jak Lu intensywnie połyka to nawet nie muszę jej wybudzać jak zaśnie po 5 minutach karmienia - jeśli będzie dobrze przybierała (na razie jest super). Wystarczy żebym pilnowała żeby przystawiać ją minimum 8 razy na dobę - nie muszę pilnować że co 2/3h (ale i tak mniej więcej tak się budzi). To nowość dla mnie, bo przy Lili i problemach z laktacją musiałam z zegarkiem w ręku pilnować czasu karmienia i odstepow między karmieniami. Także tutaj się udało i miałam rację że walczyłam z personelem w szpitalu żeby mi nie dokarmiali mm. Bo rzeczywiście Łucja się najadała i jej krzyki nie były spowodowane głodem.
Musieliśmy założyć małej pół czopka glicerynowego, bo cdl powiedziała że zbyt długo nie było kupy - ale na szczęście po czopku wyleciało z Lu chyba z 2kg kupy Od tamtej pory jest ok, robi minimum 2 dziennie.
Dajemy delicol i dicoflor.
Bączki ją denerwują, ale na razie nie płacze przez nie, nie są to kolki - oby tak zostało
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 09:44   #3906
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Chilli
To.jedziemy na jednym wózku widzę.

Ja się zastanawiam czy on.zwyczajne nie jest głodny w dzień. Bo.w nocy przy pr,erwach 2-3 godz. Cycki sa pełne, w dzień się tak nie napełniają i.on.wisi częściej i wysysa... a że zmęczony to zasypia szybko i może pije tylko ten lekki pierwszy pokarm...? NIE wiem już sama...
Ryzykujemy dziś i.jedziemy na wycieczkę i.obiad w plener mam dość domu i soebie z cyckiem na wierzchu ...
Nie wiem.jak.będzie bo mąż ma tragiczny nastrój po wczorajszym,po nocy i po poranku :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 09:59   #3907
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Moj tez wczoraj caly dzien wisial na mnie marudzil plakal itp wracalam z tesco i tak sie rozdarl ze musialam go wyciagnac i isc z nim i pchac wozek...w nocy karmienia tak jak mala i od rana juz jak go odlozylam to ryk ehhh teraz Go karmie i mam nadzieje ze uda mi sie wziac prusznic i sie wyszykowac brat po mnie przyjezdza i caly dzionek bede u nich i rodzicow.Przyjechala moja siostrzenica z Austrii i zawsE do mnie przyjezdala na wakacje a teraz musiala do mamy widze ze sie tam nudzi i mi przykro ale nie dam rady chodzic k. Niej i czas nam zajmowac bo caly spedzam z dzieckiem...
A jak go niosłas na rękach to nie płakał? To już coś
Nasza Lila jak się rozdarla to nic nie pomagało, spacery przez pierwsze pół roku to był ogromny stres dla mnie. Teraz Łucja widać że będzie jeszcze gorszym krzykaczem.... Liczę że może szumiś pomoże
Miłego czasu z rodzinką! Też miałam wyrzuty sumienia ze nie zajmuje się już bratankiem tak jak wcześniej... Ale co zrobić...

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Chilli
To.jedziemy na jednym wózku widzę.

Ja się zastanawiam czy on.zwyczajne nie jest głodny w dzień. Bo.w nocy przy pr,erwach 2-3 godz. Cycki sa pełne, w dzień się tak nie napełniają i.on.wisi częściej i wysysa... a że zmęczony to zasypia szybko i może pije tylko ten lekki pierwszy pokarm...? NIE wiem już sama...
Ryzykujemy dziś i.jedziemy na wycieczkę i.obiad w plener mam dość domu i soebie z cyckiem na wierzchu ...
Nie wiem.jak.będzie bo mąż ma tragiczny nastrój po wczorajszym,po nocy i po poranku :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udanej wycieczki! Kciuki żebyś było fajnie i żebyście się wszyscy zrelaksowali i wypoczeli

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Mała jestem nudna z tym tematem, ale mi na takie myśli czy dziecko się najada czy nie, pomaga zawsze wizyta cdl - zwykle okazuje się że problem leży gdzie indziej i przynajmniej w kwestii karmienia można uzyskać jakiś wewnętrzny spokój jak cdl dobrze wytłumaczy co i jak. Przy starszej córce miałam taki kryzys nie tylko na początku ale też po pół roku kiedy dużo plakala i wydawało mi się że dlatego że się nie najada. Wszystkie symptomy mi na to wskazywały ale wizyta cdl pomogła żeby rozwiać wątpliwości bo okazało się że te symptomy wskazują że właśnie dziecko bardzo się najada (np. ilość kup)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez siilmariien
Czas edycji: 2017-07-30 o 09:53
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-30, 10:15   #3908
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Morelle Ty podajesz espumisan, prawda? polecasz? można bez konsultacji z pediatrą?
Można. Ja daje jak Chilli 3x10 kropel. Ale tylko jak jej coś jest. Ogólnie nie jestem za stosowaniem dużej ilości leków.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pestycyda - nam położna mówiła, ze z tego samego dnia można mieszać pokarm, dla mnie to by było 24h
Siilmariien - super, ze ogarneloscie imprezę urodzinową. Brawa dla was.

Co do pozycji do karmienia - ja nie umiem spod pachy. Patrzyłam na obrazek i dla mnie to nie różni sie od klasycznej. Karmię córkę albo klasycznie albo na leżąco (obie leżymy na boku brzuchami do siebie)

Mała - nie patrz czy są zimne nogi i stopy tylko zeby nie były sine. Ciepło sprawdza sie na karku. Ja mam chyba tendencje do wychładzania dziecka. Tej nocy okno mieliśmy zamknięte, ale w pomieszczeniu na przeciwko juz otwarte. Klaudia spała u siebie w rożku, potem wzięłam ją do siebie na karmienie i usnęłam. Jak obudziłam sie o świcie to niczym nie była przykryta. Jak ją zaczęłam karmić to charczało jej w nosie. Na szczęście sól morska pomogła.
Darietta - mozesz laktatorem dodatkowo odciągać jak widzisz,ze prawie nic nie ssała.
Vadi - super, ze wiesz juz o co chodziło synkowi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziecko inaczej trochę łapie pierś i pobudza laktacje.

Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Sara już dawno osiągnęła wagę urodzeniowa, przekroczyla ja już o 600gram, gdyby spała to w życiu bym nie budziła, ale ten zarlok je co 2-3 godziny max I jeszcze muszę dokarmiac... spaaaac mi się chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

A miałam pytać... Dziewczyny co na zaparcia przy KP,? W ciąży nie miałam z tym problemu a teraz masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czopek.


Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Chilli
To.jedziemy na jednym wózku widzę.

Ja się zastanawiam czy on.zwyczajne nie jest głodny w dzień. Bo.w nocy przy pr,erwach 2-3 godz. Cycki sa pełne, w dzień się tak nie napełniają i.on.wisi częściej i wysysa... a że zmęczony to zasypia szybko i może pije tylko ten lekki pierwszy pokarm...? NIE wiem już sama...
Ryzykujemy dziś i.jedziemy na wycieczkę i.obiad w plener mam dość domu i soebie z cyckiem na wierzchu ...
Nie wiem.jak.będzie bo mąż ma tragiczny nastrój po wczorajszym,po nocy i po poranku :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że teraz u was :/
U nad na szczęście kryzys minął.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 10:27   #3909
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Jon ja dzisiaj nie rodze, spalam w nocy może dwie h, a teraz upał to też sie nie da :/ jutro też mi nie pasuje, ale we wtorek hmmm ok może być :P
Czyli jednak sierpień wybierasz? jeszcze Cię synu zaskoczy!
Moje skurcze się na.mnie obraziły i już się nie pojawiaja, ale szyjka mi się skróciła niby niewiele ale mnie cieszy każdy najmniejszy postęp bo daje większe szanse że jutro oxy zadziała tak jak powinna

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dawaj Jon będzie równo miesiąc różnicy między nami
dzisiaj chyba się nie zdecyduje ten mój syn więc będzie miesiąc i jeden dzień róznicy

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Super, że udało Ci się pospać!
Wiem że to trudne ale staraj się relaksować i odrywać myśli od tego szpitala. Może mąż Ci jakieś pyszne lody na wynos przemyci?

Kibicuję mocno Tobie i Poprostu, myślę o Was cały czas!

Dzięki, impreza super się udała
Jak się wyspałam to mam od razu lepszy nastrój. Mąż mi codziennie dobroci przynosi, mam pełną szafkę
Gin kazała się ruszać dzisiaj żeby szyjka zaczęła współpracować. Teraz leżę znowu pod ktg a zaraz przyjedzie mąż to połazimy troche po dworze, a wieczorem na piłce znowu poskaczę

Trzymam kciuki za brzuszek Łucji


Vadi dobrze że to tylko chemia mu przeszkadzała, będziesz na przyszłość pamiętać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 10:31   #3910
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Siil - widzę, ze u Ciebie wizyta CDL owocna. Tez o tym myśle. Poki co dzisiaj chce notowac ile razy i jak długo Klaudia je i skonsultować to w pn z polozną. Wydaje mi sie tez, ze z dnia na dzien jest coraz lepiej. Powoli zmniejszam tez ilości mm.

Mała! Udanej wycieczki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 10:44   #3911
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Dokładnie, mam tak samo


Mam nadzieję że mimo wszystko przybierac będzie.
I zazdroszczę takiego śpioszka...

U nas karmienia o 24:00, 2:30, 4:30, 7:00 - mąż nieprzytomny... ja daje radę.

Anna
Hugo wczoraj w ogóle nie spał, dużo płakał, ciagle wisiał na mnie... ciezki dzien i zwyczajnie pusciły mi nerwy...
Mam nadzieję że dzis bedzie dobrze.

Widzę że spi przy cycku... lub zasypia. A puści odloze go i od razu sie budzi i jeczy ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo. Jeszcze dziś od 7nie śpi.

Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Sara już dawno osiągnęła wagę urodzeniowa, przekroczyla ja już o 600gram, gdyby spała to w życiu bym nie budziła, ale ten zarlok je co 2-3 godziny max I jeszcze muszę dokarmiac... spaaaac mi się chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

A miałam pytać... Dziewczyny co na zaparcia przy KP,? W ciąży nie miałam z tym problemu a teraz masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jem jabłka i pomagają

Od 7nie śpi, śniadania nawet nie zjadłam. Nie mam już siły powoli, jeszcze tż od wczoraj mnie wkurza.
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-30, 10:45   #3912
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Hello
Amelka usnela pol godziny temu. Nie spala od 6 rano. Nie pomogl szumiś, ale za to lezaczek z wibracja okazal sie wybawieniem. Pierwszy raz tak długo z nia walczylismy, mam nadz ze to nie poczatek kolki.

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie otwarte okna tam.gdzie śpią maluchy? My.tak, okno dość blisko Hugo, mam wrażenie, że mu zimno a nam.gorąco... ma zimne rączki i stopki.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My mamy otwarte w pokoju obok .

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U nas karmienie 21, 2 i 7. Więc dała pospać.

Oby tak dalej


Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Minini gratulike ekspresowego porodu



Jon za skurcze!



U nas nastąpił przełom. Już wiem dlaczego on tak strasznie płacze i się szarpie czasami przy piersi - ida mu okropne bączale i cały się spina i krzyczy aż bak przez niego przejdzie. Odczulam taka straszna ulgę, bo bylam pewna ze to ja coś robie źle Jak już wiem, ze mały nie odrzuca mojej piersi tylko trzeba odczekać np. 30 sekund aż przejdzie bak to ja spokojnie czekam a on potem wcina jak najety i pięknie ssie. Za nami 1 noc bez mojej frustracji i zalamki



Za to wczoraj zrobiłam coś okropnego młody krzyczał że jest głodny ale nie chciał piersi, ciągle ja wypluwal, butelkę za to ssal chętnie, więc dawalam mu łyka i przestawialam na pierś, smarowalam pierś mm, ciągle po chwili wypluwal i dopiero po jakimś czasie zauważyłam ze nie splukalam z siebie dobrze mydla po prysznicu i to mydlo mu wpychalam do buzi

Oby tak dalej a mydlem sie nie przejmuj nic mu nie bedzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 10:48   #3913
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dziewczyny powrócę do tematu szczepień: jakie robilyscie/ będziecie robić? Na nfz? 5w1 czy 6w1?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Czyli jednak sierpień wybierasz? jeszcze Cię synu zaskoczy!
Moje skurcze się na.mnie obraziły i już się nie pojawiaja, ale szyjka mi się skróciła niby niewiele ale mnie cieszy każdy najmniejszy postęp bo daje większe szanse że jutro oxy zadziała tak jak powinna



dzisiaj chyba się nie zdecyduje ten mój syn więc będzie miesiąc i jeden dzień róznicy



Jak się wyspałam to mam od razu lepszy nastrój. Mąż mi codziennie dobroci przynosi, mam pełną szafkę
Gin kazała się ruszać dzisiaj żeby szyjka zaczęła współpracować. Teraz leżę znowu pod ktg a zaraz przyjedzie mąż to połazimy troche po dworze, a wieczorem na piłce znowu poskaczę

Trzymam kciuki za brzuszek Łucji


Vadi dobrze że to tylko chemia mu przeszkadzała, będziesz na przyszłość pamiętać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oporny

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Mam to samo. Jeszcze dziś od 7nie śpi.



Ja jem jabłka i pomagają

Od 7nie śpi, śniadania nawet nie zjadłam. Nie mam już siły powoli, jeszcze tż od wczoraj mnie wkurza.
Czym?

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hello
Amelka usnela pol godziny temu. Nie spala od 6 rano. Nie pomogl szumiś, ale za to lezaczek z wibracja okazal sie wybawieniem. Pierwszy raz tak długo z nia walczylismy, mam nadz ze to nie poczatek kolki.




My mamy otwarte w pokoju obok .




Oby tak dalej





Oby tak dalej a mydlem sie nie przejmuj nic mu nie bedzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby nie!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 10:49   #3914
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Chilli
To.jedziemy na jednym wózku widzę.

Ja się zastanawiam czy on.zwyczajne nie jest głodny w dzień. Bo.w nocy przy pr,erwach 2-3 godz. Cycki sa pełne, w dzień się tak nie napełniają i.on.wisi częściej i wysysa... a że zmęczony to zasypia szybko i może pije tylko ten lekki pierwszy pokarm...? NIE wiem już sama...
Ryzykujemy dziś i.jedziemy na wycieczkę i.obiad w plener mam dość domu i soebie z cyckiem na wierzchu ...
Nie wiem.jak.będzie bo mąż ma tragiczny nastrój po wczorajszym,po nocy i po poranku :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę ze u mnie podobnie z cyca mi. W nocy po 2-3 h pełne ze aż bolą a w dzień nie.

My kąpiel mamy o 19.30 kapie ich jedno po drugim 😅 czasami to jest wyzwanie ale dajemy rade i o 20 jesteśmy w lozku i oboje idą spać. Mateusz ma pobudki ostatnio częściej 😊 coraz większy to i coraz częściej potrzebuje wstajemy ok 23, 2 i 5 a potem ok 7-8.

Spokojnie my też śpimy przy otwartym oknie ale okno jest z dala od łóżeczka.

Wczoraj od 7 rano do 13 prawie zero spania i maruda nie z tej ziemi a ja cały dzień z cyca mi na wierzchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 11:20   #3915
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny powrócę do tematu szczepień: jakie robilyscie/ będziecie robić? Na nfz? 5w1 czy 6w1?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------



Oporny



Czym?



Oby nie!
Ja z tymi szczepieniami tez nie wiem jak :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 11:38   #3916
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Czyli jednak sierpień wybierasz? jeszcze Cię synu zaskoczy!
Moje skurcze się na.mnie obraziły i już się nie pojawiaja, ale szyjka mi się skróciła niby niewiele ale mnie cieszy każdy najmniejszy postęp bo daje większe szanse że jutro oxy zadziała tak jak powinna



dzisiaj chyba się nie zdecyduje ten mój syn więc będzie miesiąc i jeden dzień róznicy



Jak się wyspałam to mam od razu lepszy nastrój. Mąż mi codziennie dobroci przynosi, mam pełną szafkę
Gin kazała się ruszać dzisiaj żeby szyjka zaczęła współpracować. Teraz leżę znowu pod ktg a zaraz przyjedzie mąż to połazimy troche po dworze, a wieczorem na piłce znowu poskaczę

Trzymam kciuki za brzuszek Łucji


Vadi dobrze że to tylko chemia mu przeszkadzała, będziesz na przyszłość pamiętać
Brawo za szyjkę Jon!!!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Siil - widzę, ze u Ciebie wizyta CDL owocna. Tez o tym myśle. Poki co dzisiaj chce notowac ile razy i jak długo Klaudia je i skonsultować to w pn z polozną. Wydaje mi sie tez, ze z dnia na dzien jest coraz lepiej. Powoli zmniejszam tez ilości mm.

Mała! Udanej wycieczki.
Super, że jest coraz lepiej! Przyjeżdża do Ciebie Agnieszka czy jakaś inna położna?

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Morelle my najprawdopodobniej 5w1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 11:53   #3917
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny powrócę do tematu szczepień: jakie robilyscie/ będziecie robić? Na nfz? 5w1 czy 6w1?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------



Oporny



Czym?



Oby nie!
Zamiast mi pomóc przy małej to on sobie siedzi i ogląda tv.
Ja jeszcxe nie wiem jak ze szczepieniami
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 11:54   #3918
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

U nas już nie ma 5w1 będę szczepić tymi na NFZ. Córkę szczepilam 5w1. Podobno w tych skojarzenych wstrzykiwali aluminium 😱 teściowa moja oglądała program kiedyś. Dlatego teraz nie dam się namówić na te szczepionki i z perspektywy czasu żałuję że córkę nie zaszczepilam tymi na NFZ. Chciałbym odciągnąć tez w czasie pneumokoki ale nie wiem czy mi się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 11:55   #3919
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Jon niech już puści Ci ta szyjka! ale super, że jest poprawa
Tak ja rodze w sierpniu ;-)

Sill dzięki za kibicowanie przyda sie


Morelle męczy mnie temat szczepień i różnego rodzaju wywodów na ten temat co jest lepsze co jest gorsze bla, bla więc wybieram na NFZ skoro my tak byliśmy szczepieni i było ok to ok może faktycznie te iles w jednej to za dużo szczepów na raz, a może jedno kłucie i z głowy ma sens sama już nie wiem wiec nie będzie po staremu
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-30, 12:08   #3920
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

O szczepieniach nie myślałam jeszcze.

Siilmarien - przyjeżdża do mnie Agata, ma po drodze. Agnieszka nie ma auta, wiec ma ograniczony rejon na patronaze.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 12:14   #3921
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tego karmienia piersią. Nie wiem co sie dzieje u mnie ale moze z 10 ml udalo mi sie sciagnac. Fakt musialam przerywac bo mala sie darła i co chwile wisi mi na cycu tylko szkoda ze efektow nie ma. Bo dwa razy pociagnie i spi a tylko odloze to ryczy. Smoczek sobie zrobila choc normalnego nie chce.

Co polecacie do smarowania brodawek bo caly czas mam cos w rodzaju strupkow takie twarde. Może to tez zatyka kanaliki i pokarm nie leci z taką intensywnoscia jak powinien. Juz nie wiem co robic.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 13:07   #3922
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Widzę ze u mnie podobnie z cyca mi. W nocy po 2-3 h pełne ze aż bolą a w dzień nie.

My kąpiel mamy o 19.30 kapie ich jedno po drugim 😅 czasami to jest wyzwanie ale dajemy rade i o 20 jesteśmy w lozku i oboje idą spać. Mateusz ma pobudki ostatnio częściej 😊 coraz większy to i coraz częściej potrzebuje wstajemy ok 23, 2 i 5 a potem ok 7-8.

Spokojnie my też śpimy przy otwartym oknie ale okno jest z dala od łóżeczka.

Wczoraj od 7 rano do 13 prawie zero spania i maruda nie z tej ziemi a ja cały dzień z cyca mi na wierzchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakbym o sobie czytała.

Darietta
Maltan i.bepanthen do tego czas i.własne mleko.

Morelle
Jeszcze myślę co wybiorę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 13:21   #3923
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

My mamy zrobic małej po miesiacu tsh ze wzgledu na moja niedoczynnosc. Wtedy wybierzemy sie do pediatry, ktos mi polecil jednego dobrego,ma ponad 100pozytywnych komentarzy na znanym lekarzu, mam nadIeje, ze bede zadowolona. Wtedy porozmawiam o szczepieniach i podejme decyzje. Wsrod znajomych dominuje 5w1.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 14:11   #3924
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Wstawiłam do klubu zdjęcie mojej Alicji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 14:29   #3925
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

U mnie na wsi nie ma 5w1. Jeszcze spr Luxmed.
Niby my też byliśmy szczepieni na nfz, ale nie było aż tyle wkluc.
Nie wiem co wybrać. Jesteśmy zapisani na 22.08. Szybko zleci.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 14:57   #3926
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Ok.
Wycieczka udana, relaksacyjna... potem.obiad u tesciow i.Hugo poszedł z nimi na spacer, choć nie wiem czy to sie uda bo byl.ryczacy.i rozbudzony ale.po.karmieniu i z sucha pieluchą... mąż na koszu, wiec korzystam, biore prysznic i.jem.loda w spokoju.

Masakra z tym, ze on.przy cycku anioł a odstawić sie nie da... macie jakieś sposoby jak.go uspać w dzień??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 15:02   #3927
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 843
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Nasza położna mowiła, że z 5w1 jest problem, bo się jakiś czas temu zapas skończył, i lepiej zastanawiać się między 6w1 a NFZ - bo jak się zacznie konkretnym trybem szczepić, to trzeba tak kontynuować.

Mała!, nasz też cycoholik straszny. Więc karmię, czasem i co godzinę - w taki upał to on raczej zaspokaja pragnienie - a jak przyśnie, to wsuwam mały palec w usta i odkładam najpierw na siebie, a potem gdzie indziej, dodatkowo włączając szum z aplikacji.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 15:08   #3928
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Mała z Tymonem nie miałaś takich sytuacji? Był zupełnie inny czy jak?

Jon jak tam?
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 15:22   #3929
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Ok.
Wycieczka udana, relaksacyjna... potem.obiad u tesciow i.Hugo poszedł z nimi na spacer, choć nie wiem czy to sie uda bo byl.ryczacy.i rozbudzony ale.po.karmieniu i z sucha pieluchą... mąż na koszu, wiec korzystam, biore prysznic i.jem.loda w spokoju.

Masakra z tym, ze on.przy cycku anioł a odstawić sie nie da... macie jakieś sposoby jak.go uspać w dzień??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A moje dziecko dziś je i śpi? Szok! Nie wiem co jej jest. .. tylko 2 zielono żółte kupy były :/ czekam na żółtą. ..

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Nasza położna mowiła, że z 5w1 jest problem, bo się jakiś czas temu zapas skończył, i lepiej zastanawiać się między 6w1 a NFZ - bo jak się zacznie konkretnym trybem szczepić, to trzeba tak kontynuować.

Mała!, nasz też cycoholik straszny. Więc karmię, czasem i co godzinę - w taki upał to on raczej zaspokaja pragnienie - a jak przyśnie, to wsuwam mały palec w usta i odkładam najpierw na siebie, a potem gdzie indziej, dodatkowo włączając szum z aplikacji.
To pewnie o to chodziło. Eh też nie wiem co wybrać
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-30, 15:22   #3930
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Mała z Tymonem nie miałaś takich sytuacji? Był zupełnie inny czy jak?

Jon jak tam?

W dodatku zaczynam.dostawać złote rady od rodzinki typu: pochodź sobie wkoło szpitala i po schodach. A jest 30 stopni w cieniu a zeby obejsc szpital.to musialabym po chodniku przy ulicy isc i miedzy blokami, w koszuli nocnej szlafroku i z wenflonem na ręce
Błagam żeby jutro ta oksytocyna na mnie zadziałała jak trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 12:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.