Grudniówki 2017 :) - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-31, 11:25   #4561
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Hej wszystkim! Muszę wam powiedzieć że przechodzę gehennę. Podczas tych 9 miesięcy wydam więcej na lekarzy i leki niż za 5 lat kiedy w ciąży nie byłam.
Co wylecze infekcję mam ją znów na nowo. Dopiero co skończyłam antybiotyk, 4 dni po tym kochałam się z mężem i zaraz po tym i ja i on mamy pieczenie i swędzenie. Zaczęłam nawet brać invag i lactovaginal, nie wiem czy kwas mlekowy nie zdążył się zagniezdzic w pochwie czy coś innego. Nie mam silnych objawów, nawet wydzielinę mam skąpa i parę dni temu miałam wizytę u ginekologa i stwierdził że wygląda wszystko prawidłowo.
Tak myślę że będę dalej stosować invag i obserwować czy pogarsza mi się czy jest poprawa. Dodam że chodzę prywatnie do ginekologa, wykazy również robiłam prywatnie. I co teraz mam zrobić? Znowu wymaz? Ginekolog? Wierzcie mi że już mam doła przez te nawracające infekcje.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 11:27   #4562
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Muszę wam powiedzieć że przechodzę gehennę. Podczas tych 9 miesięcy wydam więcej na lekarzy i leki niż za 5 lat kiedy w ciąży nie byłam.
Co wylecze infekcję mam ją znów na nowo. Dopiero co skończyłam antybiotyk, 4 dni po tym kochałam się z mężem i zaraz po tym i ja i on mamy pieczenie i swędzenie. Zaczęłam nawet brać invag i lactovaginal, nie wiem czy kwas mlekowy nie zdążył się zagniezdzic w pochwie czy coś innego. Nie mam silnych objawów, nawet wydzielinę mam skąpa i parę dni temu miałam wizytę u ginekologa i stwierdził że wygląda wszystko prawidłowo.
Tak myślę że będę dalej stosować invag i obserwować czy pogarsza mi się czy jest poprawa. Dodam że chodzę prywatnie do ginekologa, wykazy również robiłam prywatnie. I co teraz mam zrobić? Znowu wymaz? Ginekolog? Wierzcie mi że już mam doła przez te nawracające infekcje.
Ania współczuję a może mąż powinien coś brać na infekcję?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 11:37   #4563
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Nie ma miejsc z nfz na prenatalne? To chyba jakiś kiepski żart :/
Sprawdziłam w dwóch placówkach...nie ma. Umówiłąm się za tydzień prywatnie

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aknowi88 Pokaż wiadomość
Z pierwszą córką też miałam termin na Wigilię ale Małą urodziła się już 12stego więc na Wigilię byłyśmy w domku
Kochana a powiedz od strony samych świąt wyglądał temat? Mieliście kontakt z rodziną? Wiadomo, że to czas licznych odwiedzin.
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 11:42   #4564
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
Też tak robiłam, że o smyranie, ooo bąbelki po czym okazywało się to być objawem zupełnie czego innego xD
Ale jak już wychodzi Ci bokiem noga/ręka to nie pomylisz tego faktycznie z niczym
No tego nie pomylisz

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Ja mialam tak samo! Zadnych bulgotow, przelewania - nic. Od razu kopniaki takie ze Tz czul i na brzuchu bylo widac silne te nasze dzieciaczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja ma krótkie nóżki chyba może dlatego jeszcze nie czuje
(serio jak patrze na wynik pomiarów usg to 'najmłodsze' ma nożki)
Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Muszę wam powiedzieć że przechodzę gehennę. Podczas tych 9 miesięcy wydam więcej na lekarzy i leki niż za 5 lat kiedy w ciąży nie byłam.
Co wylecze infekcję mam ją znów na nowo. Dopiero co skończyłam antybiotyk, 4 dni po tym kochałam się z mężem i zaraz po tym i ja i on mamy pieczenie i swędzenie. Zaczęłam nawet brać invag i lactovaginal, nie wiem czy kwas mlekowy nie zdążył się zagniezdzic w pochwie czy coś innego. Nie mam silnych objawów, nawet wydzielinę mam skąpa i parę dni temu miałam wizytę u ginekologa i stwierdził że wygląda wszystko prawidłowo.
Tak myślę że będę dalej stosować invag i obserwować czy pogarsza mi się czy jest poprawa. Dodam że chodzę prywatnie do ginekologa, wykazy również robiłam prywatnie. I co teraz mam zrobić? Znowu wymaz? Ginekolog? Wierzcie mi że już mam doła przez te nawracające infekcje.
Wierze, że to może wkurzać jeszcze podczas takiej pogody Musisz to porządnie wyleczyć (i partner też), więc niestety pewnie znowu cię czeka ginekolog i cała reszta
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 12:44   #4565
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
A jaki koszt takiego cuda?
Jeszcze nie wiem, znajomi dostali kołyskę w prezencie. Myślę, że coś między 400 a 500 zł. Będziemy zamawiać we wrześniu - dam znać
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 12:44   #4566
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
No tego nie pomylisz


Moja ma krótkie nóżki chyba może dlatego jeszcze nie czuje
(serio jak patrze na wynik pomiarów usg to 'najmłodsze' ma nożki)


Wierze, że to może wkurzać jeszcze podczas takiej pogody Musisz to porządnie wyleczyć (i partner też), więc niestety pewnie znowu cię czeka ginekolog i cała reszta
Ooo dobre wytłumaczenie, może mój synek też ma krótkie nóżki i jeszcze nie czuje ruchów 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:03   #4567
987czarna
Raczkowanie
 
Avatar 987czarna
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 66
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Muszę wam powiedzieć że przechodzę gehennę. Podczas tych 9 miesięcy wydam więcej na lekarzy i leki niż za 5 lat kiedy w ciąży nie byłam.
Co wylecze infekcję mam ją znów na nowo. Dopiero co skończyłam antybiotyk, 4 dni po tym kochałam się z mężem i zaraz po tym i ja i on mamy pieczenie i swędzenie. Zaczęłam nawet brać invag i lactovaginal, nie wiem czy kwas mlekowy nie zdążył się zagniezdzic w pochwie czy coś innego. Nie mam silnych objawów, nawet wydzielinę mam skąpa i parę dni temu miałam wizytę u ginekologa i stwierdził że wygląda wszystko prawidłowo.
Tak myślę że będę dalej stosować invag i obserwować czy pogarsza mi się czy jest poprawa. Dodam że chodzę prywatnie do ginekologa, wykazy również robiłam prywatnie. I co teraz mam zrobić? Znowu wymaz? Ginekolog? Wierzcie mi że już mam doła przez te nawracające infekcje.
A może mało pijesz wody i dlatego Cię tam infekcje męczą? Ja w pierwszej ciąży też miałam często infekcje, ale jak zapominałam właśnie żeby dużo pić.


A co do kołysek to są fajne i baaardzo mi się podobają, ale ja mimo wszystko boję się nauczyć bujania/kołysania bo potem na prawdę ciężko oduczyć :/ niestety...
Ale ta z chicco dostawna fajna http://www.chicco.pl/produkty/805866...dzieciece.html
tyle że mi szkoda kasy, mam łóżeczko po córeczce, która śpi już we własnym łóżku także odpuszczam..

Edytowane przez 987czarna
Czas edycji: 2017-07-31 o 13:04
987czarna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 13:17   #4568
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez 987czarna Pokaż wiadomość
A co do kołysek to są fajne i baaardzo mi się podobają, ale ja mimo wszystko boję się nauczyć bujania/kołysania bo potem na prawdę ciężko oduczyć :/ niestety...
Wiem, siostra mnie przed tym ostrzegała ale ja zamierzam traktować kołyskę jak normalne tylko mniejsze łóżeczko, będę próbować odkładać Synka do spania bez bujania. Jak się przebudzi to zakołyszę delikatnie i będę modlić się, żeby usnął A jak będzie wyjdzie w praniu...
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:22   #4569
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez 987czarna Pokaż wiadomość
A może mało pijesz wody i dlatego Cię tam infekcje męczą? Ja w pierwszej ciąży też miałam często infekcje, ale jak zapominałam właśnie żeby dużo pić.


A co do kołysek to są fajne i baaardzo mi się podobają, ale ja mimo wszystko boję się nauczyć bujania/kołysania bo potem na prawdę ciężko oduczyć :/ niestety...
Ale ta z chicco dostawna fajna http://www.chicco.pl/produkty/805866...dzieciece.html
tyle że mi szkoda kasy, mam łóżeczko po córeczce, która śpi już we własnym łóżku także odpuszczam..
Pamiętaj, że bujasz dziecko przez 40 tygodni ciąży

Moja starsza była bujana, bo ją w fotelu usypiałam a on taki, że jak nogą sobie gibam, to się też giba i od tego gibania to chyba ja sie bardziej przyzwyczaiłam, bo jak siadam w tym fotelu to sie bujam odrazu
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:24   #4570
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Wszystko zalezy jaki sie egzemplarz trafi. Ja jestem przygotowana na wszystko. Ale mimo wszystko bede sie starala mniej kolysac na rękach bo później juz mi było mega ciezko. Jak juz to np na poduszce troszeczke pokolysac a nie tak jak mlodego nosiłam i bujalam na kazde mozliwe sposoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:27   #4571
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez aknowi88 Pokaż wiadomość
Hej

A czemu nie można w ciąży na słońcu? Jak głowa zakryta i wysokim filtrem ciało nasmarowane to czemu nie? I nie rozumie czemu trzeba brzuch zakrywać


---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Co do opalania tekst u mamyginekolog https://mamaginekolog.pl/wakacyjne-kobiece-dylematy/
He to ja tego nie czytałam 😜 siostra mi powiedziała żeby brzucha na słońce za bardzo nie wystawiać to takem zrobiła. No i kapelusz na głowę obowiazkowo, ale to akurat zawsze mam nad wodą. To już teraz wiem na przyszłość że nie muszę się zakrywac 😄😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 13:28   #4572
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Wszystko zalezy jaki sie egzemplarz trafi. Ja jestem przygotowana na wszystko. Ale mimo wszystko bede sie starala mniej kolysac na rękach bo później juz mi było mega ciezko. Jak juz to np na poduszce troszeczke pokolysac a nie tak jak mlodego nosiłam i bujalam na kazde mozliwe sposoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No taka prawda Jak się trafi trudny egzemplarz to się buja ile wlezie, żeby tylko dziecko pospało trochę. Także planować sobie można, a życie i tak zweryfikuje
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:29   #4573
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
No taka prawda Jak się trafi trudny egzemplarz to się buja ile wlezie, żeby tylko dziecko pospało trochę. Także planować sobie można, a życie i tak zweryfikuje
Oj tak. Co nie zmienia faktu ze tym razem bede sie starala szybciej oduczyć jak juz nauczę takiego noszenia po rękach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:33   #4574
loli2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 109
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Dziewczyny, a jak wasi lekarze reaguja na wasz przyrost wagi? Kontroluja i komentuja? Bo ja czuje ze ostatnio ciagnie mnie w gore, a nie przejadam sie - raczej chodzi mi o zdrowie a nie wzgledy wizualne. Bylo ok a teraz nagle po 2tyg prawie 3 kg do gory. Za 2 tyg znowu mam wizyte i nie chce znowu 3kg do gory. To ciut za duzo.
loli2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:37   #4575
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Oj tak. Co nie zmienia faktu ze tym razem bede sie starala szybciej oduczyć jak juz nauczę takiego noszenia po rękach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nosic nie nosiłam, ale na tym fotelu się bujałyśmy. Ale jak już podrosła i zaczęłyśmy czytać wieczorem książeczki to zabrałam to bujanie, u niej poszło bez problemu, bardziej ja się musiałam hamować
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:38   #4576
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez loli2017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak wasi lekarze reaguja na wasz przyrost wagi? Kontroluja i komentuja? Bo ja czuje ze ostatnio ciagnie mnie w gore, a nie przejadam sie - raczej chodzi mi o zdrowie a nie wzgledy wizualne. Bylo ok a teraz nagle po 2tyg prawie 3 kg do gory. Za 2 tyg znowu mam wizyte i nie chce znowu 3kg do gory. To ciut za duzo.
Moja marudzila ze za malo tyje. 3'kg przytylam od początku ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:39   #4577
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Moja na razie nie komentuje. Ostatnio jak mnie 4 tygodnie nie widziała to tylko powiedziała że brzuszek już ładnie urósł i go widac ☺ale sama też widzę że teraz szybciej te kg lecą. Teraz od wizyty minął tydzień w sobotę a u mnie już jest 1.5kg na plusie 😜

Ogólnie od początku ciąży jestem już 6.5 kg na plusie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:54   #4578
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez loli2017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak wasi lekarze reaguja na wasz przyrost wagi? Kontroluja i komentuja? Bo ja czuje ze ostatnio ciagnie mnie w gore, a nie przejadam sie - raczej chodzi mi o zdrowie a nie wzgledy wizualne. Bylo ok a teraz nagle po 2tyg prawie 3 kg do gory. Za 2 tyg znowu mam wizyte i nie chce znowu 3kg do gory. To ciut za duzo.
Mnie wazyla 3 razy do tej pory i za kazdym razem +1 kg ale nic nie mowi na ten temat
Chcialam sie poopalac ale wytrzymalam tylko 15 minut i musialam uciekac do cienia. Masakra.. a na jutro zapowiadaja 36 stopni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez olciau
Czas edycji: 2017-07-31 o 13:56
olciau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 13:55   #4579
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez loli2017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak wasi lekarze reaguja na wasz przyrost wagi? Kontroluja i komentuja? Bo ja czuje ze ostatnio ciagnie mnie w gore, a nie przejadam sie - raczej chodzi mi o zdrowie a nie wzgledy wizualne. Bylo ok a teraz nagle po 2tyg prawie 3 kg do gory. Za 2 tyg znowu mam wizyte i nie chce znowu 3kg do gory. To ciut za duzo.
A ile przytyłaś w sumie?

Mój lekarz nie komentuje sam z siebie... Jak zapytałam w 15tc czy 3 kg to za dużo to stwierdził, że mam się nie martwić wagą i nie głodzić. Następnie zapytałam czy ból kręgosłupa na tym etapie ciąży jest normalny to stwierdził, że nie wolno się obżerać, bo wysoki przyrost masy odbija się bardziej na kondycji matki niż dziecka. I bądź tu mądra
Z reszta w ogóle tej wagi nie kontroluje i pielęgniarce mnie polecił ważyć dopiero w 19 tc W związku z tym kontroluje kilogramy na swojej prywatnej wadze wg której przytyłam około 4,5kg...

Edytowane przez Bibson
Czas edycji: 2017-07-31 o 14:03
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 14:12   #4580
loli2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 109
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Mam 19 tc i mam cos 5,5kg na plus ale z tego z 2,5kg przez ostatnie 2 tyg. Tak probuje sie troche was podpytac bo to calkiem mozliwe ze jest ok. Tylko przerazilo mnie ze tak nagle. Chodzi mi tu wlasnie przede wszystkim o dalsza kondycje i zdrowie.
loli2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 14:17   #4581
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez loli2017 Pokaż wiadomość
Mam 19 tc i mam cos 5,5kg na plus ale z tego z 2,5kg przez ostatnie 2 tyg. Tak probuje sie troche was podpytac bo to calkiem mozliwe ze jest ok. Tylko przerazilo mnie ze tak nagle. Chodzi mi tu wlasnie przede wszystkim o dalsza kondycje i zdrowie.
Nie przejmuj się mi też waga tak skoczyla w ostatnim czasie. Właśnie coś około 2 kg może ponad w 2 tyg.

Dziewczyny proszę Was o kciuki, ja się zbieram na wizyte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 14:20   #4582
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Ja też ostatni kilogram w tydzień przytyłam teraz może byćuż więcej, bo waże się co środę

meeedzik trzymam kciuki!


Ja za chwilę wyjeżdżam z bloku do domku się chłodzić
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 14:23   #4583
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się mi też waga tak skoczyla w ostatnim czasie. Właśnie coś około 2 kg może ponad w 2 tyg.

Dziewczyny proszę Was o kciuki, ja się zbieram na wizyte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meeedzik kciuki!

Ja odnośnie do wagi już też tu schizowałam, że za dużo mnie przybyło, mam już około 7 kg do przodu, gin mówił że OK i wróży mi kolejne 6 kg do końca. Ale ja obstawiam więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 14:27   #4584
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Meeedzik kciuki za wizytę i żebyś wreszcie się dowiedziała kto tam fika 😁

Ja będę się ważyć na koniec tygodnia i zobaczymy czy coś przybralam 😏 u mnie na razie gin mówił że jeszcze jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 14:28   #4585
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Moja waga nie wiele się zmieniła. Na początku ciąży spadla 3-4 kg. Później dłuuuugo się nie zmieniała a teraz mam może 1 kg przyrostu. Mój gin nic na to nie mówił. Pytałam go czy nie jest to dziwne to powiedział że na tym etapie nie ma powodów do nagłego wzrostu wagi.

Dziś 3 razy stwardnial mi brzuch. Nie cały tylko miejscami. Dwa razy z lewej strony na dole a raz tuż nad pępkiem. Wszystko trwało moze 15 sekund. I teraz tak: jedni piszą żeby biec czem prędzej do lekarza a inni ze to normalne że to jakieś tam skurcze... bądź tu człowieku mądrym. Ja sie strasznie wszystkim przejmuje i zawsze sobie coś wkręce... doszłam do wniosku że psychicznie ta ciąża mnie wykończy...

Meedzik kciuki !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 14:33   #4586
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Sprawdziłam w dwóch placówkach...nie ma. Umówiłąm się za tydzień prywatnie

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------


Kochana a powiedz od strony samych świąt wyglądał temat? Mieliście kontakt z rodziną? Wiadomo, że to czas licznych odwiedzin.
Moi rodzice byli u nas na Wigilii, potem na godzinę podjechali tesciowie i szwagier ze szwagierką. W święta miał przyjechać mój brat z rodzina ale dzieciaki się smarkaly i nie przyjechali. Byliśmy więc w domu sami, ale też było cudownie 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 14:40   #4587
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Właśnie pierwszy raz poczułam pierwszego kopniaka takiego z prawdziwego zdarzenia😍😍😍 aż krzyknelam 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 14:49   #4588
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się mi też waga tak skoczyla w ostatnim czasie. Właśnie coś około 2 kg może ponad w 2 tyg.

Dziewczyny proszę Was o kciuki, ja się zbieram na wizyte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki

Ja z ciekawosci sie zwazylam teraz i doszedl mi niecaly kilogram od ostatniej wizyty czyli 3-4 ogolem ale od poczatku sie nie waze na domowej wadze tylko na tej u gin takze zobaczymy 16 sierpnia jak to bedzie u niej wygladalo. Bo co waga to inaczej
Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Właśnie pierwszy raz poczułam pierwszego kopniaka takiego z prawdziwego zdarzenia😍😍😍 aż krzyknelam 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super! Moj maluszek juz kilka razy dzis dal o sobie znac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 14:56   #4589
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 :)

A ja jestem już po dentyście, zrobiła mi dwa zęby i teraz leżę i zdycham i czekam aż mi znieczulenie zejdzie, bo nic zjeść nie mogę, bo wszystko mi wypada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 15:10   #4590
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Grudniówki 2017 :)

Meeedzik, trzymam kciuki, daj znać jak jak poszło

Czechowiczanka, skurczy nie wolno ignorować. Mi się zaczęły jakieś 1,5 tyg temu. Lekarz zwiększył magnez, dostałam też luteinę, podtrzymany duphaston i no-spa fortę w razie potrzeby. Po tych lekach skurczy jest mniej, ale nie przeszły zupełnie. Trzeba sprawdzić szyjkę czy się nie skraca lub nie otwiera. I generalnie oszczędzać się, leżeć jak najwięcej.
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-05 11:09:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.