Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-31, 04:05   #2851
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
No to podziwiam. Chociaż ja się boję że jak miałby wstawać w nocy to coś by się stało z niewyspania np spowoduje wypadek w drodze do pracy.

My się właśnie karmimy, strasznie wodnista kupa byla. W ogóle mam wrażenie że jak są upały to są jakieś przeboje z ta kupą..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też się karmimy
Mała znów walczy od samego wieczoru niby śpi ale ciągle się rzuca teraz zanim ja wzięłam do karmienia to już prawie w poprzek łóżka leżała tak się rzuca ja zwariuje za chwilę kolejna noc to samo teraz je i nie zasypia podejrzewam że się będzie dalej rzucać w życiu się już nie wyśpie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 04:26   #2852
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ehh, to ja też się melduję, już po kawie i wykąpana, czas na mejkap, nie będę ludzi straszyć 😂
Mój jeszcze tak do północy ogarnie małego, potem beton sen (wspomagany wyciągiem z chmielu &#128513 dojeżdża do pracy codziennie ponad godzinę w jedną stronę, a ja mam fobie, że zginie w wypadku to niech śpi. Jak K. miał 4 tygodnie mieliśmy wypadek (nie z naszej winy, facet nam zaparkowal w d.pie jadąc ponad 60/h, pół samochodu nie ma, na szczęście fotelik zdał egzamin) i od tej pory w ogóle mam schize.
Olivs, Twój mąż ma godziny pracy dla mnie 😊 niestety pracuję na zmiany (chlop też), ale już odpuściłam sobie dyżury nocne (po 10 latach zmadrzalam). Zobaczymy co będzie po macierzyńskim, bo czeka mnie chyba szukanie pracy.
Ten upał mnie wykończy, na spacer to chyba trzeba iść zaraz? Dla mnie max to 25 stopni 😋
Magnificence, mój też tak wędruje po łóżeczku, teraz też już jest w poprzek, nogi notorycznie wystawia za szczebelki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 04:58   #2853
olivs88
Raczkowanie
 
Avatar olivs88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 334
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

No to i ja się melduje z karmienia
Mój TZ jakoś tak od początku wstaje. Zwłaszcza na pierwsze karmienie. Zdarza się wręcz, że mnie budzi. Potem to juz jak wyjdzie szkoda mi tego mojego chłopa, bo widzę, że czasami ledwie wstaje do pracy, zwłaszcza teraz jak maluch zaczął się częściej budzić. Ale sam chce, bo mówi, że musi mi pomagać. No to kłócić się nie będę
Kurde dzisiaj w nocy znowu trzy pobudki, a już wczoraj były tylko dwie...
Kapstak ja po macierzyńskim też się nastawiam na szukanie pracy, mój pracodawca raczej nie jest zbyt przyjazny dla ciężarnych już trochę mnie ta myśl przeraża, ale póki co staram się o tym nie myśleć...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olivs88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 06:43   #2854
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kasptak - masakra z tą stłuczką!

Camomiles - u nas w ogóle co któraś kupa to jest wodnista...

Magnificence - w końcu przyjdzie taki piękny dzień, że się wyśpimy ostatnio rozkminiałam, że pewnie jak dzieci pójdą do szkoły to nie będziemy mogły ich dobudzić

U nas Tż w nocy nie wstaje. Po 1 to mocno śpi i zanim bym go dobudziła to bym zdążyła się już wkurzyć mocno Po 2 to nocna kupa jest rzadko, więc i tak do niczego mi nie jest potrzebny, bo cycki mam ja Na samym początku jeszcze pytał czy coś pomóc itp., ale dogadaliśmy się, że nocki mu odpuszczam

U nas nocka dziś 19:30 - 2 - 4:30 - 7. Mogłoby być lepiej, ale i gorzej oczywiście Dla mnie takie wstawanie jest ok tylko gdyby młody się od tej 4:30 nie rzucał... Bo tak to od tej 4:30 do 7 to dla mnie żaden sen, bo albo trzymam mu rączki albo podaję smoczka, żeby dospał sobie spokojnie do tej 7 chociaż.
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 06:45   #2855
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja pierdziele jaki chyc!!! Ani 8 rano nie ma a już można się opalać 😱 aż się boję co to będzie w południe..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 06:47   #2856
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail ale mi poprawilas humor ta wizja budzenia dzieci do szkoly taka slodka zemsta za te wszystkie pobudki w wieku niemowlecym w praktyce wiadomo ze to my znowu bedziemy miec pod gorke z marudzacym i nie chcącym wstac rano dzieckiem ale ta wizja ze sie przekonaja jak to jest milutko byc budzonym gdy chce sie spac taka wyrodna ze mnie dzis matka hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 06:59   #2857
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dołączam do grona szukających pracy po macierzyńskim mnie w ogóle przeraża wizja że będę musiała małą z kimś zostawić obojętnie kto by to nie był... Dlatego chcialam zaraz po macierzyńskim znów zajść w ciążę ale wygląda na to że będę musiała najpierw znaleźć pracę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 07:06   #2858
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Hej
My wczoraj dzień na wsi u babci spędziliśmy. Asia naznaczyła tatusia kupą xD trzymał ją na rękach i miał opartą dupkę na nogach no i jak poszła kupa, tak wyszła bokiem, połowa na spodnie TŻ dobrze, że gorąco było to zaprał, powiesił na dworze i wyschło ale latał dwie godziny w samych bokserkach a cała rodzina była u babci

Ja mam wrażenie od jakiegoś tygodnia że Asia zaczyna gardzić cycem. Przystawiam ją jak tylko widzę, że głodna i przynajmniej raz dziennie się zdarza że łapie, puszcza, płacze a mleko leci na 100% bo się przy tym cała zawsze wymarze. I robię jej wtedy 60ml mm, zje to a potem już spokojna przy cycu i dojada... nie wiem o co chooo.

U nas dzisiaj nocka super 20-3-6-8 i właśnie wstała

U mnie TŻ dużo zajmuje się małą ale w nocy nie wstaje, nawet mówi że jej nie słyszy my w nocy nie przewijamy, dopiero rano koło 6.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 07:33   #2859
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Bunny - ooo tak zemsta będzie słodka a potem jak będą wracać w nocy po imprezie znowu pobudki, ahahahaaha

Magnificence - podobno potem przychodzi etap, że już naprawdę chce się wrócić do pracy - mam nadzieję, że to prawda, bo na razie nie tęsknię no i też na razie na myśl, że mam zostawić dzieciaka z kimś to mnie trzepie, a zarzekałam się, że będę go dawać każdemu! taaa

Ania - u nas też czasem foch na cyc ostatnio ale nie dam się tak łatwo zbyć

Kiwaczka - no u nas też od rana skwar - dziecko już się lepi
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 10:27   #2860
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Współczuję wypadku samochodowego, nam też koleś wczoraj wymusił i tz mówi że jakby nie było nas to by dodał gazu jeszcze zamiast uniku bo koleś tak chamsko jechał.. A że chcemy zmienić auto to by miał za swoje.

U nas nie dość że jest super hot to muszę balkon zamknąć bo nam osy wlatuja :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 10:41   #2861
Martirybka
Rozeznanie
 
Avatar Martirybka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 786
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Gotuje sie, okna wszystkie pootwierane a i tak masakra. Wczoraj nici były ze spaceru bo winda sie zepsuła i juz nie chciało nam sie taszczyć wózka po schodach, z reszta i tak był upał o 19 . Siedzenie na balkonie mi tylko zostaje, tam trochę cienia.

Jakie to przykre ze zamiast cieszyć się w pełni macierzyńskim myślimy o zmianie pracy, mnie tez to czeka niestety.

Zamówiłam matę ze skip hop w smyku bo akurat sa w promocji. Niestety ja mam chyba pecha do sprzedawców z Allegro bo zwrotu kasy za matę dalej nie ma. Co prawda ma te ustawowe 14 dni no ale co za problem zwrócić od razu ( 7 dni mija dzisiaj)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 10:54   #2862
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Hej dziewczyny. U nas też skwar. Do tego tz pojechał służbowo do Szczecina i zapomniał wyjąć wózek z samochodu więc cały dzień nie mam pojazdu dla Majki

Sent from my WAS-LX1 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 10:55   #2863
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Martirybka Pokaż wiadomość
Gotuje sie, okna wszystkie pootwierane a i tak masakra. Wczoraj nici były ze spaceru bo winda sie zepsuła i juz nie chciało nam sie taszczyć wózka po schodach, z reszta i tak był upał o 19 . Siedzenie na balkonie mi tylko zostaje, tam trochę cienia.

Jakie to przykre ze zamiast cieszyć się w pełni macierzyńskim myślimy o zmianie pracy, mnie tez to czeka niestety.

Zamówiłam matę ze skip hop w smyku bo akurat sa w promocji. Niestety ja mam chyba pecha do sprzedawców z Allegro bo zwrotu kasy za matę dalej nie ma. Co prawda ma te ustawowe 14 dni no ale co za problem zwrócić od razu ( 7 dni mija dzisiaj)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamówiłam mate w piątek dziś ja wysłali kurierem może na jutro będzie 😊 jestem ciekawa reakcji małej 😁 i też właśnie oblegam stronkę smyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 10:55   #2864
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Jutro wyjeżdżamy na kilka dni nad jezioro. Zarezerwowalam apartament. Ciekawe jak Maja zniesie wyjazd.

Sent from my WAS-LX1 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 11:00   #2865
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
Jutro wyjeżdżamy na kilka dni nad jezioro. Zarezerwowalam apartament. Ciekawe jak Maja zniesie wyjazd.

Sent from my WAS-LX1 using Wizaz Forum mobile app
Super 😍😍😍 też bym pojechała ale TŻ ma opory żeby jechać z takim malym dzieckiem 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 11:13   #2866
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Camomiles, niezły Twój mąż 😂 my już jeden wypadek mieliśmy, po którym moja szyja się nadaje do operacji, a teraz mi gościu poprawił tak, że czasami nie mogę głowa ruszyć. Staliśmy przed przejściem, puszczalismy rowerzystke, a facet spoza miasta wiózł żonę do lekarza, zagapil się w nawigację i na pełnej prędkości w nas wjechał, bez hamowania. Na szczęście w szpitalu zbadali małego i nic mu się nie stało, a ja na razie się bujam i zamierzam dostać kupę kasy z ubezpieczenia 😁 auta dalej nie mamy, mąż jeździ zastępczym już prawie dwa miesiące.
Upał niemożebny, spacer o 8 rano, teraz się wietrzymy na tarasie. A tak ma być jeszcze przez tydzień.
Martirybka, muszę obczaić ta matę, bo opinie są świetne. Daj znać jak się podoba i jak w użytkowaniu.
Pobudki do szkoły mnie powaliły, a już powroty z imprezy to czad absolutny 😂
Ania, nieźle z tą kupą 😊 naszemu się zdarzyło raz, w szpitalu jak się biedak męczył z biegunka alergiczna. Jak uwalił body to wylądowało w smieciach, nie dopralabym.
O powrocie do pracy nie chce mi się myśleć, pozbeda się mnie po 8 latach w jednej firmie i to z sukcesami nieskromnie mówiąc. Jak to powiedział mój szef "nie ma problemu z pracą na rynku". Niech mnie w d.pe całują. Widzę, że moja cudowna firma nie jest pod tym względem odosobniona. Pie.dolona polityka prorodzinna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Aixa, zazdroszczę wyjazdu😘 my pewnie w tym roku jedyne co to wyjazd do teściów 😤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 11:24   #2867
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Aixa - będę czekać na relację z wyjazdu!

Kasptak - wprost Ci tak szef powiedział?! Dramat...

Magnificence - co w smyku zamawiasz?
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 11:26   #2868
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail głównie ciuszki na większe rozmiary 😁 większość rzeczy jest po 10, 15 czy 20 zł 😎

Kasptak dobrze powiedziane z tą polityką prorodzinną 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 11:57   #2869
olivs88
Raczkowanie
 
Avatar olivs88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 334
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kurczę miałam już kasy nie wydawać, bo kupiłam TZ konsole na 30-tkę. Ale jak tak opowiadacie o tych zakupach w smyku to chyba też się skuszę muszę jeszcze kupić matę młodemu i zastanawiam się nad karuzelą nad łóżeczko. A skwar jest taki, że młody mi co chwile odpływa, gada, gada a za chwile patrzę śpi
Kapstak jeśli Ci tak otwarcie powiedział to możesz zawsze z nimi w sądzie powalczyć, bo to jest dyskryminacja. Mi co prawda tego głośno nie powiedzieli, ale tak wynika z dotychczasowej "historii" firmy. Ciekawi mnie tylko co wymyśla, żeby się mnie pozbyć, bo z tego co wiem to jak poszłam już na zwolnienie to paru moich klientów odeszło, bo byli niezadowolenie z obsługi i stracili zaufanie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olivs88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 12:17   #2870
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Sama jestem ciekawa tego urlopu. Jedziemy tylko i wyłącznie dla starszej córci bo płacze że nie była w tym roku na wakacjach (pomijam już że była tydzień na obozie sportowym i tydzień z babcią w górach u rodziny) ona twierdzi że to się nie liczy bo nas tam nie było


Sent from my WAS-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Mamy apartament na parterze z wyjściem na podwórko z miejscem do grillowania a na przeciwko jest plaża więc myślę że będzie dobrze. Jedzie z nami teściowa. Bardzo się cieszę bo ona jest kochana i pomoże w opiece nad dziećmi a my z tz może wieczorem pójdziemy na romantyczny spacer i seks na plaży

Sent from my WAS-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Co do pracy ja jestem w mojej firmie od 9 lat również z sukcesami. W międzyczasie urodziłam 2 dzieci. Po pierwszym wróciłam po macierzyńskim po 6 m-cach powrót był bardzo trudny. Firma dynamicznie się rozwija i po tak długiej przerwie musiałam wszystkiego uczyć się od nowa. Obecnie od 4 mca ciąży jestem na l4 teraz macierzyński rok plus urlop zaległy i planowany to również długa przerwa. Nie wyobrażam sobie powrotu. Na razie wogole o tym nie myślę.

Sent from my WAS-LX1 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 12:17   #2871
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Olivs, konsola super pomysł, ale tez strzał w kolano😁 mojego jak wciągnie gra to miesiąc nie wyjety. Matę i karuzele już kupiłam w tym miesiącu, jeszcze osłonę do wózka i dwa tomy Brzechwy 😂 sobie nic, wszystko wydaję na Dziedzica.
Niestety w sądzie wiele nie zdzialam, pracuję dla podspółki jednej z największych firm w Polsce, prawników maja zayebistych. U mnie pewnie będzie tak, że zaproponują mi pracę w innym mieście, ja się nie zgodzę i do widzenia. Szef był ze mną na roku na studiach, sama go zatrudnilam to teraz mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 12:19   #2872
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kasptak z korporacją nie wygrasz to prawda.

Sent from my WAS-LX1 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 12:48   #2873
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja też zamówiłam w tym miesiącu mate i karuzele. Karuzele wzięłam ta z Fischer Price'a z projektorem mam nadzieję że małej się będzie podobać i będzie przy niej zasypiać dziś mi to wysłali może do jutra dojdzie 😊 liczę na to po cichu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 12:54   #2874
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dziewczyny umieram z upału, najgorsze jest to, ze nie mam gdzie pojechać nad wodę bo Tz nie dostanie ani dnia wolnego, a w weekend to sa wszędzie dzikie tłumy ;( mam jedyne całe lato wolne, a nigdzie pojechać nie idzie nad rzekę nawet. Teraz coraz bardziej utwierdza mnie myśl, ze Warszawa latem jest do dupy ;/
Wiec leżę pod wiatrakiem, Maks na chwile zasnął wiec uszykowałam obiad, wystarczy wsadzić do piekarnika.
Ja narazie nic nie kupuje, a chciałam mate piankowa bo jak mamy sie wyprowadzać to nie ma co teraz szaleć i tak mamy całe mieszkanie do spakowania


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 16:00   #2875
olivs88
Raczkowanie
 
Avatar olivs88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 334
Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Kapstak tak wiem, że to trochę strzał w kolano. Ale stwierdziłam, że się chłopu należy o tej konsoli to już tyle czasu rozmawialiśmy, a zawsze były inne wydatki.
A co do pracy to faktycznie kiepsko to wyglada, ale może chociaż dobrą odprawę dadzą.
My na urlop też się nie wybieramy. Raczej takie 2 dniowe wypady będziemy robić. Jak narazie jedyny dłuższy wyjazd to po odbiór auta i pózniej w nasze rodzinne strony.
Gornek masz racje co do Warszawy w lecie. Bardzo tu brakuje jakiś jezior w pobliżu. W moim rodzinnym mieście w promieniu 2km w każda stronę było jezioro. Pamietam jak za dzieciaka jeździłam tam na rowerze i to było super, bo zawsze można było trochę miejsca dla siebie znaleźć kto wie, może jeszcze tam kiedyś wrócę ...

Dziewczyny czy wasze dzieci tez puszczają takie śmierdzące bąki ? Bo ja się czasami zastanawiam czy młody nie próbuje nas zaczadzić

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez olivs88
Czas edycji: 2017-07-31 o 16:17
olivs88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 16:39   #2876
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas też upał, na szczęście dysponujemy tu sporym ogrodem, w którym przez większość dnia jest przyjemny cień starszak moczy dupkę w baseniku i przelewa wodę w opakowaniach po danonkach takie ekonomiczne dziecko
Co do kupy, to u nas jest co drugi dzień i bywa obfita, wczoraj młoda rozsmarowała ja sobie na całych plecach i już myślałam, że po pięknym rampersie, ale wyszorowalam mydelkiem do odplamiania i zeszło

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 16:56   #2877
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
U nas też upał, na szczęście dysponujemy tu sporym ogrodem, w którym przez większość dnia jest przyjemny cień starszak moczy dupkę w baseniku i przelewa wodę w opakowaniach po danonkach

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 19:03   #2878
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez olivs88 Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy wasze dzieci tez puszczają takie śmierdzące bąki ? Bo ja się czasami zastanawiam czy młody nie próbuje nas zaczadzić

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ojj tak... karmisz tylko piersią? Bo ja trochę dokarmiam mm i takie śmierdzące bąki zeszły się razem ze zmianą mleka i myślałam, że to był powód. No czasami jak walnie to musimy z TZ opuścić pomieszczenie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 19:05   #2879
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Magnificence - ja już nic nie kupuję do 10, bo wydajemy ostatnio więcej niż zarabiamy Nie wiem jak to się dzieje

Olivs - to u młodego ani kupa ani bączki nie śmierdzą jak dla mnie Tż się czasem na kupę krzywi, ale jak dla mnie to smrodem tego nazwać nie można

Inez - to u nas zawsze ze 4 kupy są - ciekawe skąd aż takie różnice między dziećmi

Aixa - seksy na plaży zazdro u mnie po porodzie w tych tematach dramat niestety... ból i ciasnota

Gornek - kiedy się przeprowadzacie? wchodzicie na mieszkanie w takim stanie jak jest czy coś kombinujecie?
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-31, 19:07   #2880
anita7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 605
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail na noc to też jeszcze nie zamierzam go dawać do osobnego pokoju. Chciałam żeby przez dzień oswajal się ze swoim pokojem żeby później było prościej

Aixa i wyszło tak ze śpi różnie czasami potrzebuje jednak jeszcze lulania i kończy się na kołysce. Ale bywa że w łóżeczku zasypia

Gornek ja bym może przyznała trochę racji tz bo iui pomaga głównie przy złych parametrach nasienia. Ale w sumie nie ważne ważne że jest Maksiu ☺

Happiness fajnie że się wybawiliscie ☺
Femaltiker nie pomógł, kozieradka jest na apetyt a z nim nie mam problemu 😛
Zdarza mi sie samej kapac malego ma jednej rece go trzymam a druga myję. Nie nalewaj za dużo wody na początek.

U mnie Karol zazwyczaj zasypia 19-20 jak zasnie później to i tak obudzi się o 5.00

Ja nie wiem jak Ci faceci tak mogą siedzieć na tronie i grać. Mój robi dokładnie to samo 😨

Kiwaczka koniecznie napiszę co neurolog ci powiedział. Karolowi też słabo wciąż idzie. Nerw taki ze szok.

Olivs i mnie też nie ma smoczka bo żadnego nie zaakceptował.


Kiwaczka Karolowi ostatnio ślina non stop wisi bąble są i piąstki w buzi. A teściowa co to widzi to że głodny... 😈

Kasptak współczuję przeżyć ze stłuczką

Ja w nocy nie przewijam dopiero coś koło 5.00

Na taki upał to ja okna zamykam. Wietrze przez noc a jak czuję że na zewnàtrz cieplej niż w domu to zamykam.

Aixa udanego wypoczynku.
A to ci spryciula z córy 😁

Olivs haha Karol w ogóle mało puszczę bąków a jak już to bezwonne 😁

U nas też upał okrutny. Młody już śpi na noc. Oby mi nie zrobił pobudki jak wczoraj o 24.00 bo już dawno nie budzik się o takiej godzinie. W ogóle ostatnio dużo więcej je.

Kiedy zamierzacie rozszerzac dietę maluchów? Po 6 msc czy 4?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.