Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-01, 14:34   #2941
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[QUOTE=Korah;75845751]Ja mam 2A, a syn ma 4A.
Wilgotność powietrza w UK potrafi do szału człowieka doprowadzić, niestety. Miałam notoryczny puch na głowie, gdy tam mieszkałam.



Dziekuję za info, z tego co patrzę, na Allegro właśnie najwięcej jest Encanto. W takim razie też będę musiała się zapoznać z wątkiem keratynowym.

A ciekawi mnie jeszcze, na jak długo masz efekt po tym zabiegu, myjesz włosy codziennie, więc tym bardziej mnie interesuje, z jaką częstotliwością powtarzasz keratynowanie

Tak a propo keratyny to ja miałam już 4 razy wykonane prostowanie I jestem bardzo zadowolona
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 15:10   #2942
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczynki, nadrabiam Wasze posty i muszę powiedzieć, że śliczne macie włosy!

Moje niestety też się puszą (mam chyba 2 A, czyli szkodzi im praktycznie wszystko) i do tego problemy hormonalne. Swego czasu myślałam o Encanto, ale bałam się zdjęcia z włosów objętości. Czytałam, że potrafią się zrobić po tym zabiegu smętne, smutne strąki. Proste, gładkie, ale za bardzo ulizane, a tego nie lubię.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 15:25   #2943
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nadrabiam Wasze posty i muszę powiedzieć, że śliczne macie włosy!

Moje niestety też się puszą (mam chyba 2 A, czyli szkodzi im praktycznie wszystko) i do tego problemy hormonalne. Swego czasu myślałam o Encanto, ale bałam się zdjęcia z włosów objętości. Czytałam, że potrafią się zrobić po tym zabiegu smętne, smutne strąki. Proste, gładkie, ale za bardzo ulizane, a tego nie lubię.
Zależy pewnie od ilości włosów. Jak jest ich mało, to pewnie efekt jest taki jak piszesz, z drugiej jednak strony mam wrażenie, że to jest kwestia przywyknięcia, bo przecież jest dużo kobiet, które mają z natury proste włosy i też różne ilości tych włosów, a przecież wyglądają ładnie raczej.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 15:51   #2944
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

bła
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zależy pewnie od ilości włosów. Jak jest ich mało, to pewnie efekt jest taki jak piszesz, z drugiej jednak strony mam wrażenie, że to jest kwestia przywyknięcia, bo przecież jest dużo kobiet, które mają z natury proste włosy i też różne ilości tych włosów, a przecież wyglądają ładnie raczej.
Ryzyk fizyk, dlatego troszki strach, ale to tylko włosy, odrosną Wypytam fryzjera, bo ostatnio ciężko mi z moimi włosami coś zrobić, ciągle chodzę upięta. Może zdecyduje się na botoks plus keratynowe prostowanie, bo chodzę na siłkę z fryzjerką, która ma super wlosy po takim zabiegu

Aktualnie jednak celuję w molekularne wypełnianie Welli, bo Olaplex już miałam i nie zdał egzaminu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-refiller.html

Zobaczę, jak Wella nic nie da to może się skuszę na keratynowe, choć ja lubię nieład na głowie raczej, ale taki sprężysty, a nie z włosów sucharów, a takie mam ostatnio

PS. Czytałam, że zabieg keratynowy to takie trochę maskowanie problemu, bo działa na zasadzie laminatu. Po wypłukaniu preparatu włosy wracają do starej kondycji. Prawda li to?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-08-01 o 15:53 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 16:05   #2945
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Niestety, mam to samo
Czego używasz obecnie do pielęgnacji i stylizacji?
Włosy myję szamponem Petal Fresh Aloe&Citrus. Ostatnio najbardziej lubię odżywkę proteinową Sukin, ale używam jej na zmianę z różaną dr Organic żeby nie przedobrzyć. Trzymam tak 5-10 minut spłukuję trzymając głowę w dole. W takie ociekające włosy, wgniatam odrobinkę rozwodnionej odżywki Petal Fresh z tej samej serii i cały czas z głową w dole ugniatam delikatnie włosy. Otwartymi dłońmi kierując je w stronę głowy, a nie gniotąc w dłoniach. Nie wiem, czy zrozumiesz co mam na myśli podnoszę się już normalnie i jeszcze chwilę ugniatam włosy. Czekam aż trochę obciekną (tak z 10 minut) i wgniatam żel Andalou Naturals. Nie ruszam już włosów aż do wyschnięcia jak wyschną delikatnie wygniatam żel, żeby przywrócić sprężystość. Olejuję bardzo rzadko, bo jestem leniem A Ty jak dbasz o swoje loki?
Mamy podobny typ skrętu. Patrząc na zdjęcia określiłabym swoje jako 2c, ale po opisie to jednak 3a - włosy średniej grubości, podatne za zabiegi fryzjerskie.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 16:14   #2946
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ryzyk fizyk, dlatego troszki strach, ale to tylko włosy, odrosną Wypytam fryzjera, bo ostatnio ciężko mi z moimi włosami coś zrobić, ciągle chodzę upięta. Może zdecyduje się na botoks plus keratynowe prostowanie, bo chodzę na siłkę z fryzjerką, która ma super wlosy po takim zabiegu

Aktualnie jednak celuję w molekularne wypełnianie Welli, bo Olaplex już miałam i nie zdał egzaminu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-refiller.html

Zobaczę, jak Wella nic nie da to może się skuszę na keratynowe, choć ja lubię nieład na głowie raczej, ale taki sprężysty, a nie z włosów sucharów, a takie mam ostatnio
Ja to jestem jednak daleko w tyle, pierwsze słyszę o czymś takim

natkaa, a stosowałaś Olaplex u fryzjera czy sama?

To wypełnienie Welli zapowiada się ciekawie, daj znać, jak to się spisuje
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2017-08-01 o 16:15
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 16:25   #2947
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja to jestem jednak daleko w tyle, pierwsze słyszę o czymś takim

natkaa, a stosowałaś Olaplex u fryzjera czy sama?

To wypełnienie Welli zapowiada się ciekawie, daj znać, jak to się spisuje
Olaplex najpierw u fryzjera, potem nr 3 sama w domu. I tak o. Bez żadnej rewelacji, naprawdę...

Tu masz więcej na ten temat, zbieram się do zakupu i działania ;-): http://www.blondhaircare.com/2016/12...-recenzja.html
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-08-01 o 16:26 Powód: bład
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 16:29   #2948
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Włosy myję szamponem Petal Fresh Aloe&Citrus. Ostatnio najbardziej lubię odżywkę proteinową Sukin, ale używam jej na zmianę z różaną dr Organic żeby nie przedobrzyć. Trzymam tak 5-10 minut spłukuję trzymając głowę w dole. W takie ociekające włosy, wgniatam odrobinkę rozwodnionej odżywki Petal Fresh z tej samej serii i cały czas z głową w dole ugniatam delikatnie włosy. Otwartymi dłońmi kierując je w stronę głowy, a nie gniotąc w dłoniach. Nie wiem, czy zrozumiesz co mam na myśli podnoszę się już normalnie i jeszcze chwilę ugniatam włosy. Czekam aż trochę obciekną (tak z 10 minut) i wgniatam żel Andalou Naturals. Nie ruszam już włosów aż do wyschnięcia jak wyschną delikatnie wygniatam żel, żeby przywrócić sprężystość. Olejuję bardzo rzadko, bo jestem leniem A Ty jak dbasz o swoje loki?
Mamy podobny typ skrętu. Patrząc na zdjęcia określiłabym swoje jako 2c, ale po opisie to jednak 3a - włosy średniej grubości, podatne za zabiegi fryzjerskie.
Rozumiem doskonale, bo sama to stosuję

Ja zawsze myję włosy osobno, tzn. nigdy pod prysznicem razem z ciałem. Szampony mam trzy, używam na zmianę: Equilibra restrukturyzujący (bardzo polecam!, dzięki Korah ), Biofficina Toskana szampon zwiększający objętość do włosów kręconych i Yves Rocher Ecolabel. Z odżywek mam z mleczkiem pszczelim i drugą z miodem manuka Dr. Organic (takie sobie i czekam, aż się skończą ), Elseve Total Repair wypełniającą (świetna) i maskę Anwen do wysokoporowatych (też super). I jako wykończenie takie coś z BT: http://www.biofficinatoscana.pl/?pro...i-spray-100-ml (i powiem Ci, że nawet nawet jest). Chwilowo zrezygnowałam z odżywki bez spłukiwania, bo obciążała mi włosy.
A technicznie to działam podobnie do Ciebie i nigdy nie używam suszarki, bo efekt "piorun w miotłę" gwarantowany

Moje włosy są bardzo cienkie i jest ich mało

Pokażesz zdjęcie swoich?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 16:35   #2949
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, jak oceniam zapachy Pony Hutchen?
dandyrella - intrygująca, unisex, zapach jak jakiś niszowych perfum. Bardziej na jesień/zimę niż na lato/wiosnę.
citrus fizz- taka przyjemna cytryna
shibuya- cudny grejpfrut, bardzo mi się podoba, soczysty i energetyzujący zapach. Na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 16:37   #2950
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, jak oceniam zapachy Pony Hutchen?
dandyrella - intrygująca, unisex, zapach jak jakiś niszowych perfum. Bardziej na jesień/zimę niż na lato/wiosnę.
citrus fizz- taka przyjemna cytryna
shibuya- cudny grejpfrut, bardzo mi się podoba, soczysty i energetyzujący zapach. Na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie.
O, dzięki za opinię, bo mnie też interesuje ten temat
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-08-01 o 16:42 Powód: literówka
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 16:50   #2951
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
U mnie się marnuje odkąd mam cienie LL i nic innego nie używam, a ten odcień różu nie dla mnie, zbyt ciemny.
Masz paletkę LL czy pojedyncze? Kusi mnie ta marka.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 17:00   #2952
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Patrzcie, co w PL można kupić: Klik
Sklep będzie się wystawiał na Ekotykach
ależ wyszukałaś perełkę Living Nature
Gdyby nie to, że mam w zapasach krem do twarzy, to od razu bym kliknęła zestaw.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 17:04   #2953
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zamówiłam twarde perfumy Pony Hutchen i dezodorant do kompletu o tym samym zapachu.
Gratuluje!
Zazdroszczę, sama nie mam skąd, bo do mnie nie wysyłają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 17:23   #2954
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
PS. Czytałam, że zabieg keratynowy to takie trochę maskowanie problemu, bo działa na zasadzie laminatu. Po wypłukaniu preparatu włosy wracają do starej kondycji. Prawda li to?
Ale każdy zabieg działa na tej samej zasadzie, włos to martwa tkanka, raz zniszczony nie odbuduje się sam, tylko trzeba go właśnie czymś naprawić, ale przede wszystkim chronić przed kolejnymi urazami.

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Włosy myję szamponem Petal Fresh Aloe&Citrus. Ostatnio najbardziej lubię odżywkę proteinową Sukin, ale używam jej na zmianę z różaną dr Organic żeby nie przedobrzyć. Trzymam tak 5-10 minut spłukuję trzymając głowę w dole. W takie ociekające włosy, wgniatam odrobinkę rozwodnionej odżywki Petal Fresh z tej samej serii i cały czas z głową w dole ugniatam delikatnie włosy. Otwartymi dłońmi kierując je w stronę głowy, a nie gniotąc w dłoniach. Nie wiem, czy zrozumiesz co mam na myśli podnoszę się już normalnie i jeszcze chwilę ugniatam włosy. Czekam aż trochę obciekną (tak z 10 minut) i wgniatam żel Andalou Naturals. Nie ruszam już włosów aż do wyschnięcia jak wyschną delikatnie wygniatam żel, żeby przywrócić sprężystość. Olejuję bardzo rzadko, bo jestem leniem A Ty jak dbasz o swoje loki?
Mamy podobny typ skrętu. Patrząc na zdjęcia określiłabym swoje jako 2c, ale po opisie to jednak 3a - włosy średniej grubości, podatne za zabiegi fryzjerskie.
Tez lubię tę odżywkę Sukin, nie za często, ale jest super. Mam ją już długo i końca nie widać.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, jak oceniam zapachy Pony Hutchen?
dandyrella - intrygująca, unisex, zapach jak jakiś niszowych perfum. Bardziej na jesień/zimę niż na lato/wiosnę.
citrus fizz- taka przyjemna cytryna
shibuya- cudny grejpfrut, bardzo mi się podoba, soczysty i energetyzujący zapach. Na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie.
Może się skuszę na Shibuyę następnym razem.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ależ wyszukałaś perełkę Living Nature
Gdyby nie to, że mam w zapasach krem do twarzy, to od razu bym kliknęła zestaw.
Ceny wysokie, ale trzeba będzie polować na jakieś promo i wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja zawsze myję włosy osobno, tzn. nigdy pod prysznicem razem z ciałem. Szampony mam trzy, używam na zmianę: Equilibra restrukturyzujący (bardzo polecam!, dzięki Korah ), Biofficina Toskana szampon zwiększający objętość do włosów kręconych i Yves Rocher Ecolabel. Z odżywek mam z mleczkiem pszczelim i drugą z miodem manuka Dr. Organic (takie sobie i czekam, aż się skończą ), Elseve Total Repair wypełniającą (świetna) i maskę Anwen do wysokoporowatych (też super). I jako wykończenie takie coś z BT: http://www.biofficinatoscana.pl/?pro...i-spray-100-ml (i powiem Ci, że nawet nawet jest). Chwilowo zrezygnowałam z odżywki bez spłukiwania, bo obciążała mi włosy.
A technicznie to działam podobnie do Ciebie i nigdy nie używam suszarki, bo efekt "piorun w miotłę" gwarantowany
A użyłam ostatnio szamponu Equilibra Karite i chociaż nie jest w stylu aloesowych tej marki, to fajnie się spisał, dość zwykły w odczuciu, po prostu umył, dobrą ma konsystencję, ale jednak włosy są ładne po nim i nie splątał

Manukowa odżywka Dr. Organic mnie bardzo pasuje, a może się skuszę na coś od Anwen, jak będę robić zamówienie na iwos
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 18:44   #2955
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Gratuluje!
Zazdroszczę, sama nie mam skąd, bo do mnie nie wysyłają


---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Może się skuszę na Shibuyę następnym razem.

Ceny wysokie, ale trzeba będzie polować na jakieś promo i wyprzedaże
weź próbkę przy okazji. Ja chcę też mgiełkę do ciała o tym zapachu, bo naprawdę zapach mi się bardzo spodobał.

Ogólnie marka Living Nature jest droga, ale dzięki temu, że była pamiętna wyprzedaż w Minejo mogłam poznać markę dość dobrze, że teraz wiem, że jest warta tych pieniędzy. Jak skończę aktualną pielęgnację, to zamówię właśnie Living Nature
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 21:26   #2956
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Rozumiem doskonale, bo sama to stosuję

Ja zawsze myję włosy osobno, tzn. nigdy pod prysznicem razem z ciałem. Szampony mam trzy, używam na zmianę: Equilibra restrukturyzujący (bardzo polecam!, dzięki Korah ), Biofficina Toskana szampon zwiększający objętość do włosów kręconych i Yves Rocher Ecolabel. Z odżywek mam z mleczkiem pszczelim i drugą z miodem manuka Dr. Organic (takie sobie i czekam, aż się skończą ), Elseve Total Repair wypełniającą (świetna) i maskę Anwen do wysokoporowatych (też super). I jako wykończenie takie coś z BT: http://www.biofficinatoscana.pl/?pro...i-spray-100-ml (i powiem Ci, że nawet nawet jest). Chwilowo zrezygnowałam z odżywki bez spłukiwania, bo obciążała mi włosy.
A technicznie to działam podobnie do Ciebie i nigdy nie używam suszarki, bo efekt "piorun w miotłę" gwarantowany

Moje włosy są bardzo cienkie i jest ich mało

Pokażesz zdjęcie swoich?
ten balsam wygląda ciekawie, ale u mnie to pewnie bardziej jako odżywka b/s by się sprawdził. Potrzebuję czegoś mocniejszego do stylizacji, inaczej jest puch
Zdjęcia wrzucę, po najbliższym myciu, bo na razie przez upały chodziłam w spiętych włosach, więc całkiem się loki rozwaliły
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tez lubię tę odżywkę Sukin, nie za często, ale jest super. Mam ją już długo i końca nie widać.
Uwielbiam tą odżywkę, jak trafię to kupię też inne rodzaje
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 10:22   #2957
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Olaplex najpierw u fryzjera, potem nr 3 sama w domu. I tak o. Bez żadnej rewelacji, naprawdę...

Tu masz więcej na ten temat, zbieram się do zakupu i działania ;-): http://www.blondhaircare.com/2016/12...-recenzja.html
A zastanawiałam się nad tym Olaplexem kiedyś.

Czytałam już , czekam na Twoją recenzję

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A użyłam ostatnio szamponu Equilibra Karite i chociaż nie jest w stylu aloesowych tej marki, to fajnie się spisał, dość zwykły w odczuciu, po prostu umył, dobrą ma konsystencję, ale jednak włosy są ładne po nim i nie splątał

Manukowa odżywka Dr. Organic mnie bardzo pasuje, a może się skuszę na coś od Anwen, jak będę robić zamówienie na iwos
Będę miała na uwadze

Mnie się marzy, żeby Anwen wyprodukowała odżywki

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
ten balsam wygląda ciekawie, ale u mnie to pewnie bardziej jako odżywka b/s by się sprawdził. Potrzebuję czegoś mocniejszego do stylizacji, inaczej jest puch
Zdjęcia wrzucę, po najbliższym myciu, bo na razie przez upały chodziłam w spiętych włosach, więc całkiem się loki rozwaliły

Uwielbiam tą odżywkę, jak trafię to kupię też inne rodzaje
Teraz jest taka wilgotność u nas, że też mam puch, ale to jest niestety zmora falo-lokasów

Kusicie tą odżywką Sukin , swoją drogą, ja bym wolała, żeby odżywki/maski miały też mniejsze pojemności.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 10:35   #2958
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Testuję właśnie maskę winogronową od Anwen. Po pierwszym użyciu wydaje się ok.
Kupiłam też serum Ava eko aloes. Oczywiście wszystko przez Was
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 11:26   #2959
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Masz paletkę LL czy pojedyncze? Kusi mnie ta marka.
Paletkę i nie żałuję ani złotówki wydanej na nią. Kolory pasują do mnie idealnie, jedynie dwóch cieni rzadko używam, bo nie wiem z czym połączyć żeby wyglądały dobrze.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 12:08   #2960
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Paletkę i nie żałuję ani złotówki wydanej na nią. Kolory pasują do mnie idealnie, jedynie dwóch cieni rzadko używam, bo nie wiem z czym połączyć żeby wyglądały dobrze.
A którą? Bo są chyba 3. Mnie się podoba Filthy Rich i Laid Bare. Laid Bare bardziej ale nie wiem czy bym używała 3 najciemniejszych.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

I jaki masz kolor oczu?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 13:16   #2961
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A którą? Bo są chyba 3. Mnie się podoba Filthy Rich i Laid Bare. Laid Bare bardziej ale nie wiem czy bym używała 3 najciemniejszych.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

I jaki masz kolor oczu?
Mam Laid Bare, tej Filthy Rich (fajna) jeszcze nie było, gdy kupowałam swoją. Trzeci od końca nie jest wcale taki ciemny, ładnie wychodzi na powiece połączony z jaśniejszym, nawet na dzień. Z oliwkowym brązem mam problem, nie podoba mi się i nie wiem z czym połączyć żeby lepiej wyglądał. Ostatniego też rzadko używam, jedynie robię nim taką rozmazaną kreskę. Do piwnych oczu pasuje cała paletka. Ja jeszcze mam problem zrobić makijaż tym złotym, kiedyś coś tam próbowałam i nawet było ok, ale muszę się jeszcze przełamać i wyjść tak do ludzi
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 18:28   #2962
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Mam Laid Bare, tej Filthy Rich (fajna) jeszcze nie było, gdy kupowałam swoją. Trzeci od końca nie jest wcale taki ciemny, ładnie wychodzi na powiece połączony z jaśniejszym, nawet na dzień. Z oliwkowym brązem mam problem, nie podoba mi się i nie wiem z czym połączyć żeby lepiej wyglądał. Ostatniego też rzadko używam, jedynie robię nim taką rozmazaną kreskę. Do piwnych oczu pasuje cała paletka. Ja jeszcze mam problem zrobić makijaż tym złotym, kiedyś coś tam próbowałam i nawet było ok, ale muszę się jeszcze przełamać i wyjść tak do ludzi
Kusisz strasznie. Tym bardziej że mam piwne oczy.
Ta Filthy Rich pojawiła się chyba niedawno. Kolory wydają mi się bardziej do wykorzystania ale tu dla odmiany 3 sa chyba za jasne jak na moj gust

Pomysle jak zuzyje troche tego co mam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 22:00   #2963
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Uwaga- będę kusić również
Korektory i róże Emani w śmiesznych cenach https://www.sklep.emanipolska.pl/pl/c/Twarz/3
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 22:04   #2964
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;75986601]Uwaga- będę kusić również
Korektory i róże Emani w śmiesznych cenach https://www.sklep.emanipolska.pl/pl/c/Twarz/3[/QUOTE]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 04:48   #2965
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;75986601]Uwaga- będę kusić również
Korektory i róże Emani w śmiesznych cenach https://www.sklep.emanipolska.pl/pl/c/Twarz/3[/QUOTE]
Ciekawe, jak z datami ważności... Mam korektor Fair, chyba przytulę jeszcze jeden .

A tak w ogóle, to chciałam się przywitać .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 05:58   #2966
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ciekawe, jak z datami ważności... Mam korektor Fair, chyba przytulę jeszcze jeden .

A tak w ogóle, to chciałam się przywitać .

O datach niestety nic nie piszą, ale sporo zeszli z ceny, więc prawdopodobne jest, że myślimy podobnie...
Też wzięłam jasny, ale raczej na zimę, bo niedawno miałam próbkę medium i był ok na teraz. Trochę żałuję, że nie skusiłam się także na jakiś róż, ale nie bardzo umiem go obsługiwać ; jednak za tą cenę może trzeba było?
Bardzo jasny ten odcień fair wg Ciebie?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-08-03 o 06:12
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 06:02   #2967
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;75988656]
O datach niestety nic nie piszą, ale zbytnio zeszli z ceny, więc prawdopodobne jest, że myślimy podobnie...
Też wzięłam jasny, ale bardziej na zimę, bo niedawno miałam próbkę medium i był ok na teraz. Trochę żałuję, że nie wzięłam różu, ale nie bardzo umiem go obsługiwać ; jednak za tą cenę może trzeba było
Bardzo jasny ten odcień fair wg Ciebie?[/QUOTE]
Nie, nie jest bardzo jasny. Nie jestem blada, a teraz używam go pod oczy i nie bieli. Na twarz też czasem, ale jestem lekko opalona i muszę uważać.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 06:19   #2968
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nie, nie jest bardzo jasny. Nie jestem blada, a teraz używam go pod oczy i nie bieli. Na twarz też czasem, ale jestem lekko opalona i muszę uważać.
O! To super! Dzięki
Przy jego właściwościach użytkowych (nie wchodzi w załamania, ładnie się stapia, wydajny jest ponoć) będę mieć na dłużej, bo też kupiłam z myślą używania głównie pod oczy
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 06:37   #2969
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;75988851]O! To super! Dzięki
Przy jego właściwościach użytkowych (nie wchodzi w załamania, ładnie się stapia, wydajny jest ponoć) będę mieć na dłużej, bo też kupiłam z myślą używania głównie pod oczy [/QUOTE]
Nakładałam go palcem, ale musiałam przerzucić się na pędzel-kulkę, tak mało go trzeba.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 07:10   #2970
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nakładałam go palcem, ale musiałam przerzucić się na pędzel-kulkę, tak mało go trzeba.
Mam akurat taki Ale pomyślałam też o gąbce Beauty Blender w wersji mini
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.