Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka! - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-01, 19:41   #4201
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Poprostu - odpoczywaj i dawaj znaki nam co i jak
Jak urodzisz 5/08 to urodzisz w magiczna date bo mój starszak się wtedy urodził

Aggs - idź do lekarza niech Cię zbada. Taka temperatura to nie żarty już.

Minini - a ja bym chciała żeby mój zaakceptował smoka to bym miała łatwiej. Narazie czasami załapie , ale często się krzywi.
Straszak strasznie ssał kciuk i smoczek był nieunikniony. Oddał smoka bez problemu jak przyszedł czas. Zeby ma proste i zdrowe . Nie miał długo butli za to i żadnych niekapkow tylko słomkę
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 19:42   #4202
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Poprostu - odpoczywaj i dawaj znaki nam co i jak
Jak urodzisz 5/08 to urodzisz w magiczna date bo mój starszak się wtedy urodził

Aggs - idź do lekarza niech Cię zbada. Taka temperatura to nie żarty już.

Minini - a ja bym chciała żeby mój zaakceptował smoka to bym miała łatwiej. Narazie czasami załapie , ale często się krzywi.
Straszak strasznie ssał kciuk i smoczek był nieunikniony. Oddał smoka bez problemu jak przyszedł czas. Zeby ma proste i zdrowe . Nie miał długo butli za to i żadnych niekapkow tylko słomkę
Ja też z 5.08 najlepsza data
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 19:50   #4203
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Morelle moj tez zaczyna coś tam gęgać pod noskiem to mega slodkie.Wicek tez ma na buzce potowki dzisiaj mega wysyp i jeszcze na glowce wyszly.Trzymam kciuki zeby Pestce przeszlo szybko!!!

Cashmere Jakiego rozmiaru pampy kupujesz dla Przemka?bo moj 5650 wazy i przybiera 350 przez tydz i kurde mam pol paczki 2 i tż kupil kolejne a moze lepiej juz 3 wziac 🤔
My po szarpaninie z cycem i odbijaniem ehhh tż lulal mlodego to poszlam pod prysznic bo plynelam juz no i mlody mu usnal na rekach a teraz pieknie ssie na spiocha co za gagatek łapczywy mi sie trafil.Dzisiaj najlepiej usypial jak z nim tanczylam i mu spiewalam przy radio jeden kawalek i odlot hehe moze znalazlam jakis sposob.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 19:53   #4204
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Tż ja kiedyś zabije!! Nie dość że cały dzień siedzę z małą i nie mam się do kogo odezwać (mam ale wiadomo) to on sobie siedzi przed tv. Nosz kur...😬 Chociaż zrobił mi kolacje...
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 19:58   #4205
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Emilia


Chilli
Moj.ma wysyp trądziku :/
Też teraz spływam.dosłownie... i.marze o.kolacji i.prysznicu a na razie ogarniam.chłopaków.
Bosz 350 gr tygodniow? To co ty w tych cyckach masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 20:09   #4206
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Nonie, ustawiamy klimę na wysoką temperaturę. Cały dzień dziś było 25-26 stopni. Przyjemnie się siedzi a maluchowi nie jest tak gorąco. No i nie kładę w miejscu w którym najbardziej wieje.

Chilli, mój też tak je jakbym go głodziła co najmniej tydzień:p

Emilia, pała dla TŻ ale mój TŻ swój urlop spędza przed tabletem glownie-.- tzn nie powiem bo zajmuje się młodym, nosi, przewija itp. robi wszystko o co go poproszę. Ale jak tylko na minutę wolnego to nie wpadnie na to żeby cokolwiek zrobić tylko tv albo tablet-.- czemu Ci faceci tacy niedomyślni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 20:17   #4207
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Haha Mala tez bylam w szoku jakaś chyba śmietane😉


Pestycyda a tez Ci tak lyka powietrze?

Nic mi nie mowcie o chlopach moj ma tydzien urlopu chyba sie wyprowadze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 20:18   #4208
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

My po kąpieli młodego, nakarmiony i śpi w koszu. Oby trochę tam pospał
Ja tez juz po (kolejnym dzisiaj) prysznicu, leżę i odpoczywam niby nic nie robiłam ale jestem zmęczona dzisiejszym dniem

My sie zastanawiamy nad założeniem klimy w salonie bo w ciagu dnia w mieszkaniu jest duchota nie do wytrzymania. Na palcu było przyjemniej niż w domu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 20:40   #4209
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
mialas cesarke, gorączka moze byc objawem jakiejś wewnetrzej infekcji. lepiej zadzwon do gin.







kciuki zeby powrot do starego mleka poprawił jej trawienie.



mnie dzis pielegniarka od noworodkow pokazywala jak pomóc dziecku jak ma duzo gazów albo nie umie kupy zrobic.

pomasowac dość intensywnie brzuszek, potem przygiąć nogi do brzucha i pomasowac wokół odbytu chwile. i uważac zeby nie dostać kupą

jesli nic sie nie dzieje to powtorzyc kilka razy.











jak masz ochote i nic ci nie dolega to nie czekaj do wizyty. Ty najlepiej wiesz jak sie czujesz. a czasu juz minelo wystarczająco u Ciebie







rozumiem Cię całkowicie z tym alienowaniem.

tylko od razu informuj jak urodzisz!

buziaki i wielkie kciuki za poród kochana





moje ma ważność ponad rok. tam nie ma co sie zepsuć. to tylko woda i koloid srebra







np. do plukania gardla przy infekcji, do inhalatora przy bólu gardła, kaszlu i innych chorobach ukl. oddechowego.

do dezynfekcji ran, do psikania twarzy przed posmarowaniem sie kwasem hialuronowym, na ugryzienia komarow, do oczu, a teraz psikam rane po nacięciu.. jest jeszcze mnostwo innych rzeczy podobno.





Eryk za cholere nie chce tam wyleżeć na tym naświetlaniu. raz 1,5h wytrzymal, teraz byly 3 kupy, czkawka i zero spania.

złamałam sie i pozwoliłam im podac smoczek jak znow sie przebudzi po 20minutach... oczywiscie sie obudzil, possał chwile zasnął i wypluł. cale szczescie!!, nie chcialabym zeby sie przyzwyczaił - pierwszy syn nie mial, ten tez da rade..
Oo nie wiedziałam ze trzeba koło odbytu masować. Ja córę masuje często i dziś lepiej z kupami

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Pestycyda, samantha, jeśli chodzi o klimatyzacje to uważacie na dzieci z nią jakoś? Nie chce żeby mi dzieciaki przewiało, dziś nam założyli, póki co Miłosz jest w innym pokoju a my sprzątamy.

Poprostu czekamy na Ciebie, rozumiem ze forum Cię teraz może frustrować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tez mamy klimę i kładę mała zeby jej nie wiało w bujaczku

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Morelle moj tez zaczyna coś tam gęgać pod noskiem to mega slodkie.Wicek tez ma na buzce potowki dzisiaj mega wysyp i jeszcze na glowce wyszly.Trzymam kciuki zeby Pestce przeszlo szybko!!!

Cashmere Jakiego rozmiaru pampy kupujesz dla Przemka?bo moj 5650 wazy i przybiera 350 przez tydz i kurde mam pol paczki 2 i tż kupil kolejne a moze lepiej juz 3 wziac
My po szarpaninie z cycem i odbijaniem ehhh tż lulal mlodego to poszlam pod prysznic bo plynelam juz no i mlody mu usnal na rekach a teraz pieknie ssie na spiocha co za gagatek łapczywy mi sie trafil.Dzisiaj najlepiej usypial jak z nim tanczylam i mu spiewalam przy radio jeden kawalek i odlot hehe moze znalazlam jakis sposob.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja tez ma potowki na buzi
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 20:41   #4210
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

My nie lubimy klimy, wolę się przemeczyc te kilka razy w roku.

Chilli
No śmietana jak nic ciekawie od czego to zależy ?

Ok błyskawicznie wykapalam Tymona i potem Hugo ( w umywalce) Tymon zjadł, umył zęby, opowiedziałam mu bajkę i śpi, wzięłam także kolejny dziś prysznic i usypiam Hugo... jestem w tyle tylko z kolacją, nawet pranie powiesiłam, Hugo marudził... ale wszystko zrobione i wszyscy żyją.
Uff... oby.noc była spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 20:43   #4211
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

CHILLI my na 2. Mój waży te 6kg, wychodzi że przybiera ok.400g tygodniowo. Mam jeszcze dwa duże paczki i jedna mała "2". Też myślałam czy zaczynać później kupować 3. Ale w niedzielę pożyczałam od bratowej 3dady, bo byliśmy u nich na urodzinach, a ja miałam jednego pampersa ze sobą i te 3 takie za duże jeszcze mi się wydawały.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Moj też ma potówki przez te upały :/ co dziewczyny na to stosujecie?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 21:02   #4212
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Co polecicie na hemoroidy? Wyszło mi to dziadostwo kilka dni temu i każda wizyta w toalecie sprawia mi ból 😥
A wgl to mam taką chcicę na męża... Ale wstrzymuję się do wizyty u gin. Niech ten czas szybciej leci 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nawet o tym jeszcze nie myślę czekam na wizyte u gin. Ale boje sie bo w szpitalu po zabiegu zostawili mi jeszcze szwy ( nie wszystkie zdjeli) mówili że to rozpuszczalne położna tez tak mówiła a tu 4 tydzien i one nadal są. Juz mi sie slabo robi na samą myśl ze cos bedzie nie tak. Bo przeciez ja to od samego poczatku mam pecha
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 21:02   #4213
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Chilli, no łyka łyka. Bardzo pilnuje żeby dobrze jadł i nie daje cyca jak histeryzuje mocno. Odbijam go parokrotnie. Czasem odbije mu się, czasem uleje ale przynajmniej jest większy spokój. Ale kryzys taki konkretny brzuszkowy chociaż jeden musi zaliczyć w ciągu dnia. Generalnie się rzuca jak szczerbaty na suchary zazwyczaj

Ja na potówki zrobiłam dziś kąpiel w krochmalu. W ogóle skóra się Wojtkowi łuszczy. Wysmarowała go Shea. Zobaczymy jutro.

Karmiłam go z poltorej godziny. Teraz udaje że śpi w łóżeczku. Mówię że udaje bo widzę że się wierci więc pewnie zaraz będzie cyc znowu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 22:00   #4214
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
CHILLI my na 2. Mój waży te 6kg, wychodzi że przybiera ok.400g tygodniowo. Mam jeszcze dwa duże paczki i jedna mała "2". Też myślałam czy zaczynać później kupować 3. Ale w niedzielę pożyczałam od bratowej 3dady, bo byliśmy u nich na urodzinach, a ja miałam jednego pampersa ze sobą i te 3 takie za duże jeszcze mi się wydawały.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Moj też ma potówki przez te upały :/ co dziewczyny na to stosujecie?

Mi na potowki kazali przemywać buzię wodą przegotowaną
Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ja nawet o tym jeszcze nie myślę czekam na wizyte u gin. Ale boje sie bo w szpitalu po zabiegu zostawili mi jeszcze szwy ( nie wszystkie zdjeli) mówili że to rozpuszczalne położna tez tak mówiła a tu 4 tydzien i one nadal są. Juz mi sie slabo robi na samą myśl ze cos bedzie nie tak. Bo przeciez ja to od samego poczatku mam pecha

Darietta a próbowałaś sama sobie wyciągnąć te szwy? Ja te przy supelkach sobie sama wyciągnęłam w kąpieli bo się nie rozpuściły położna mowila zeby wyciągnąć. No i moczyłam szwy często to mi się szybko rozpuściły
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 22:12   #4215
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

My po wizycie . Mały w 2tyg przykoksil 690g 💪🏻 także Chilli, Cashmere piona , dołączam do tych , które maja śmietanę w cyckach 😂😜
Mierzy tez już 58.5cm. Kurde rośnie jak na drożdżach.
Pediatra mówiła ze daje mu tydzień na odpadniecie kikuta , a jak nie odpadnie to mamy przyjechać. Podsuszyla mu takim patyczkiem jakimś i kazała przemywać alkoholem.

Lecę bo cycek wstał .
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 22:18   #4216
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

dziewczyny mało się udzielam bo czasu brak
ale propo potówekoraz mała też ma wysypana buzię. Dziś była położna i powiedziała że to nie potowki tylko krostki hormonalne które mała dostaje idę mnie podobno potowki są to drobniutkie krostki a my mamy takie ala pryszcze i absolutnie nic nie kazała z tym robić samo przejdzie.
A poza tym jakoś leci Maja przybiera jakieś 300gram na tydzień, jesteśmy na samym cycu. Jest różnie, są takie dni że tylko je i śpi ale są też takie ze z cyca nie schodzi ale noce odpukac rewelacja budzi się koło 2-3 cyc i dalej w kimę a później koło 5 i dalej śpi do 8
Szaleństwo zarezerwowaliśmy dziś urlop.w Chorwacji, jedziemy we wrześniu samochodem ze starszakiem i 2 miesięcznym niemowlakiem o matko co to będzie
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 22:27   #4217
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

A ja polecam klime. Dobra klima jest naprawdę super rzeczą. U nas jest straszna wilgoć i bez klimy chyba bym zdechła . W domach dużych klima jest taka obiegowa wychodzi z podłogi lub sufitów w kilku miejscach w domu.
My akurat w naszym apartamencie mamy taka w ścianie wstawiona , a druga wstawiamy tylko na lato w okno u nas w sypialni. Ustawiam sobie odpowiednia temp.i włącza się i wyłącza . Jak dla mnie bomba
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 22:28   #4218
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Mi na potowki kazali przemywać buzię wodą przegotowaną



Darietta a próbowałaś sama sobie wyciągnąć te szwy? Ja te przy supelkach sobie sama wyciągnęłam w kąpieli bo się nie rozpuściły położna mowila zeby wyciągnąć. No i moczyłam szwy często to mi się szybko rozpuściły
Nie próbowałam nic tam nie ruszam bo to jest tak troche w srodku tuz przy wejsciu
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-01, 23:12   #4219
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
dziewczyny mało się udzielam bo czasu brak
ale propo potówekoraz mała też ma wysypana buzię. Dziś była położna i powiedziała że to nie potowki tylko krostki hormonalne które mała dostaje idę mnie podobno potowki są to drobniutkie krostki a my mamy takie ala pryszcze i absolutnie nic nie kazała z tym robić samo przejdzie.
A poza tym jakoś leci Maja przybiera jakieś 300gram na tydzień, jesteśmy na samym cycu. Jest różnie, są takie dni że tylko je i śpi ale są też takie ze z cyca nie schodzi ale noce odpukac rewelacja budzi się koło 2-3 cyc i dalej w kimę a później koło 5 i dalej śpi do 8
Szaleństwo zarezerwowaliśmy dziś urlop.w Chorwacji, jedziemy we wrześniu samochodem ze starszakiem i 2 miesięcznym niemowlakiem o matko co to będzie
Wow super Zazdro
Ja myśle czy pojechać na camp do domku i nie wiem . Boje się trochę . Ze starszakiem jeździliśmy dopiero jak miał 10mcy

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Dziewczyny takie białe krostki to są nasze hormony . Potowki zupełnie inaczej wyglądają bo wyskoczyły raz u małego jak go ubrałam w śpiochy i się mi upocil bardzo bo chodził odkurzacz który dawał dodatkowo ciepło. Jak go wykapalam i przewietrzylam mu ciałko to od razu zniknęły. Teraz patrzę tylko na karczek czy jest ciepły i tyle. Przy starszaku stosowałam taka zasadę , ze jak mi zimno to małemu zimno , jak mi gorąco to małemu tez. Ubierałam nad oboje tak samo . Czyli jeśli mi było gorąco w długich spodniach tzn., ze małemu tez będzie gorąco.
Moja obecna temp.ciala ciagle wynosi 37 C i to jest norma dla mnie. Hormony we mnie buzują wciąż i czasami wybijają mnie poty , a Tz mówi ze mu zimno
Jak znajdę zdjęcie jak upocilam małego to Wam wrzucę tutaj.

Mój Tz od następnego tygodnia idzie na cały etat do pracy. A potem będą dni ze nie będzie go od rana do wieczora. Będzie się działo 😩🔫 Mój starszak chodzi tylko na 3h do szkoły. Będzie jeździł szkolnym autobusem i wracał. Stresuje mnie to czy będzie lubił plus będzie chodził do innej szkoły teraz co mnie wkurzyło 😠
Mam nadzieje ze dam radę to ogarnąć.
Póki co to ja kapie małego co dwa dni . Niestety o różnych porach 🙄
Odsypiam noce wiec czasami wstaje koło 12 z małym wiec jakby dzień inny jest i jesteśmy sowy przez to. Jedynie starszak tylko Ok.19-20 już leży w łóżku lub spi. Wczoraj 18:30 mój starszak sam poszedł spać 😳 Nie wiem nawet kiedy moje dziecko se zasnelo

Ja tez mam hemoroidy i narazie walczę naturalnie z nimi jakimiś naturalnym maściami oraz takimi płatkami nasączonymi 50% roztworem hydrolatu z oczaru oraz alkoholu.
Jak będę u gina zapytam co mogę z farmaceutyków używać na te dziady
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 23:22   #4220
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Jak wasze dzieci reagują na upał? Moja spała 7h. Obudziłam ją. W dodatku brak siku... juz bardzo długo

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Bidula... moj tez tak.ma czasami, np wczoraj :/



Dobrze, ze jezt lepiej, trzymaj się.

Moj też od początku podnosi głowę, muszę skonsultować to, bo czasami to świadczy o.przykurczu mięśni.

Dobrze, ze nie musisz kłuć małej ,i fajna waga, ile przybrała?

My wracamy z urodzin... zjadłam sporo chipsów oby.mały nie odczuł.

Czeka mnie teraz przeprawa....kapiel obu maluchow i.moja... kolacja i bajka. Ciekawe czy dam.radę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od pt 120 g

Widzę, że dałaś radę.

Niech mnie ktoś oświeci ile kosztuje założenie i utrzymanie klimy?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 00:14   #4221
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Baby, odważnie z tą Chorwacja ale zazdroszcze

Morelle, my daliśmy około 4,5 tys z montażem. Jeden agregat chłodzący na mieszkanie 54m kw.
A może siku jest razem z kupą i nie zauważyłaś? Oby się Pestka nie odwodnila. No ale Ty ją dopajać to raczej niemożliwe...

U nas pierwsze karmienie. Zzzzzz...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 00:26   #4222
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

U mnie tez (.) tzn juz byłoby po wszystkim ale kołyska jednak parzy a inaczej jak przy (.) młody usnąć nie chce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 00:30   #4223
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

U nas chyba idzie jakaś burza bo powietrze się ruszyło w końcu

Taedio, u mnie łóżeczko też parzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 01:04   #4224
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Baby, odważnie z tą Chorwacja ale zazdroszcze

Morelle, my daliśmy około 4,5 tys z montażem. Jeden agregat chłodzący na mieszkanie 54m kw.
A może siku jest razem z kupą i nie zauważyłaś? Oby się Pestka nie odwodnila. No ale Ty ją dopajać to raczej niemożliwe...

U nas pierwsze karmienie. Zzzzzz...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie kupy też nie ma. Ona nie chce wody. Daje jej ale zwraca :/

Właśnie zakrztusila się przez sen. W sekundę byłam na nogach. Masakra :/

Kurcze to na moje mieszkanie z min 2. Duże koszty
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 01:20   #4225
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Morelka to u nas wyjdzie mniej niż u Pestycydy, ale nam robił mój znajomy prywatnie który pracuje w firmie która na codzień przy klimatyzacjach robi. Urządzenie on nam powiedział jakie i kupiliśmy na własna rękę. Mamy założona tylko w salonie ale dom mamy nieduży i otwarty wiec powinna dac radę chłodzić wszystko (salon z aneksem kuchennym i od tego odchodzi sypialnia i dodatkowy pokój, wszystko około 70m2) i zapłaciliśmy 2300 za agregat plus 500 za montaż i materiały.

Utrzymanie to chociaż raz w roku przegląd i ewentualnie serwis (ale podobno się nie psują a nawet jeśli to pewnie tez nam zrobi po kosztach)





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 02:05   #4226
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jak wasze dzieci reagują na upał? Moja spała 7h. Obudziłam ją. W dodatku brak siku... juz bardzo długo

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------



Od pt 120 g

Widzę, że dałaś radę.

Niech mnie ktoś oświeci ile kosztuje założenie i utrzymanie klimy?
Kurczę biedna
A może poszukaj jakieś herbatki bez cukru takie specjalne dla dzieci może będzie lubiła . Albo nie wiem może odrobine jakiegoś soku jabłkowego żeby smak miało
Albo może do wody dodaj pół miarki mm żeby tylko jakiś smak miało. 7h bez siku to dla mnie bardzo długo chyba...
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 02:32   #4227
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Co do Pestki to zgadzam sie z Sam moze herbatke lepiej by tolerowala.
Samantha grstuluje udanej wizyty z mlodym.

Moj dzis niby spi i nie placze ale tak sie rzuca przez sen ze i tak nie moge spac masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 02:41   #4228
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Moja też nie moze spac najpierw obudzila sie po północy dostala oba cyce i poszla spac dalej niestety nie trwalo to długo obudzila sie po 2 i do teraz nie spi
Przysypia ale jak odkladam to odrazu oczy otwarte nawet juz dalam jej 30 ml mm zobaczymy czy podziala. Bo mi sie oczy zamykają. A za oknem druga burza
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 03:10   #4229
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Współczuje dziewczyny :/
U mnie nie lepiej . Jest 21 a mały ani myśli spać , a cały dzień miał tylko kilkunasto minutowe drzemki i to spał jak zająć na między 😏
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 03:33   #4230
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Ja isiaj to po scianach bede chodzic nadal nie spi dałam jeszcze 30 ml mm ale gdzie tam jeszcze cyc musi byc. W tym wszystkim najlepsze jest ze nie odrzuca cyca tylko czy ja nadaze w takim tempie z produkcją
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 12:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.