Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka! - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-02, 21:12   #4381
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Taedio, powodzenia. Na pewno dasz radę.

Myszowata, mój Wojtek taki raczej blondyn. No ciemny blondyn ale na pewno nie ma ciemnych włosów

Dołujemy sierpniowki że ciągle o kupach gadamy?

Silli, nam pępek odpadł po 6 dniach mojemu też łuszczy się skóra. Smaruje kremem i masłem shea wieczorem.
I nie jem słodyczy póki co:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 21:34   #4382
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Amelci też się skóra łuszczy. Smaruje linomagiem do ciała i twarzy. Jest lepiej niż było.

Zazdroszczę wyjazdów, też bym chętnie gdzieś wyskoczyła, ale czuję że to za wcześnie dla nas. Nadrobimy innym razem.

Nie pisałam, ale moja kochana psina bardzo kiepsko znosiła nowego człowieka w domu. Ale dziś nastąpiła poprawa. Pierwszy raz od naszego wyjścia ze szpitala przyniosła mi zabawkę pod nogi (kiedyś to była codziennosć) i spała z nami jak dawniej. Przez ostatnie 2tyg. leżała w kącie mega smutna i nie reagowała na moje zaloty, a mnie serce krwawiło. Także jest nadzieja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Sierpniówki nie martwcie się, skoro mamy czas na wizaż to chyba nie jest tak źle


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 21:35   #4383
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Pestycyda

Emmos oby psina juz sie przyzwyczaiła

Co do włosów jeszcze to mój niby blondyn ale taki w rudy wpadający pod odpowiednim światłem Tz załamany


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 21:40   #4384
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Siil ja zjadłam ostatnio pączka z jabłkiem, pierwszy raz od niecałych 4 miesięcy, rozpływałam się przy każdym kęsie dosłownie ale ogólnie to cukrzyca sprawiła, że nie jem słodyczy, jak cos to jedynie gorzką czekoladę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Co do włosów jeszcze to mój niby blondyn ale taki w rudy wpadający pod odpowiednim światłem Tz załamany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 22:01   #4385
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Mojej tez się skóra łuszczyła a nie była kąpana w szpitalu. Kazali smarować parafiną. Parafina dobra jest tez na zaparcia
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 22:12   #4386
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Właśnie, pisałyście o smoczkach...
Ja nie brałam do szpitala, ale w drugiej dobie wysłałam męża żeby przywiózł.
Łucja miała momenty kiedy było widać że jest najedzona, chciała jeszcze ssać ale wkurzała się że leci pokarm i wpadała wtedy w szał. Gdybym miała 5 minut żeby ją uspokoić szyszaniem do ucha itd to byłoby ok, ale zlazily mi się te baby, które od razu gadały że pewnie jest głodna i chciały ją brać na dokarmianie albo dopajanie To już wołałam dać smoczka, zwłaszcza że widziałam że z laktacją jest ok i damy radę.
Po powrocie do domu szybko straciła zainteresowanie smoczkiem - mi jest ciężko jej podać, prawie zawsze wypluwa. Więc ja praktycznie nie daję. Mąż częściej używa, zwłaszcza jak ją usypia to czasem wspomaga się smoczkiem.
Ale Lu ma silny odruch ssania, więc pewnie będziemy używali.

Nie pamiętam czy Wam pisałam, byłam kiedyś na spotkaniu z logopedą, która mówiła że że względu na późniejsze wady wymowy dobrze jest odstawić smoczek jak dziecko ma pół roku.
My przy pierwszej córce używaliśmy przez rok, w tym jakies 7 miesięcy był w użyciu bardzo często, a po spotkaniu z tą logopedą dawalismy już tylko do spania.
Na razie nie widać problemów z wymową, wszystko w normie.

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Sill napisałam priv odnośnie tej narzuty
Dzięki!

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
I fajnie wam z tym wyjazdem do Kazimierza, nam się szykuje wyjazd do Gdyni ale to na chrzciny, we wrześniu do synka siostry męża. Już mi słabo jak pomyśle ze cała Polskę mamy przejechać... ale oni są w takiej samej sytuacji bo przyjadą do nas.

Nasz tez się łuszczyl, troszkę na buzi, na dłoniach i stopach najbardziej, w zgięciach wszystkich. Także to normalne, nie martw się
Ojjj to współczuję dalekiej podróży... My teraz do teściów prawie 400km, też będzie ciężko...
Dzięki, a smarowalas czymś czy samo przeszło?

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
U mojej cały czas od porodu łuszczyła się skórką. Od jakiegoś tygodnia dopiero jest poprawa i już nie łuszczy się. Kapiemy w emolium.

U nas w szpitalu nie kapia dzieci.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Sill mojemu młodemu łuszczy sie na zgięciach stóp. Posmarowałam kilka razy bephantenem i przeszło a młody nie był kąpany od razu po porodzie
Zazdroszczę wyjazdu, bedzie super
Mój tata jest z sulwalszczyzny
Ja moge Cie wspierać w detoksie jak lody i sorbety sie nie liczą
Dzięki
Lody i sorbety się nie liczą
Czyli zamierzasz nie jeść żadnych kupnych słodyczy?

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Silli, nam pępek odpadł po 6 dniach mojemu też łuszczy się skóra. Smaruje kremem i masłem shea wieczorem.
I nie jem słodyczy póki co:p
Czyli to normalne dzięki Bo bałam się, że czymś uraziliśmy jej... Miała mega długi kikut i myślałam że długo będzie się trzymał.
A słodyczy jak długo zamierzasz nie jeść?
Ja chciałabym już na stałe ograniczyć prawie do zera takie kupne (oprócz gorzkiej czekolady). Już tak zrobiłam kiedyś i super się czułam, tylko pod koniec ciąży dużo jadłam i teraz mam straszne ssanie na słodkie ciągle Pierwsze 2tyg będą ciężkie...

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Amelci też się skóra łuszczy. Smaruje linomagiem do ciała i twarzy. Jest lepiej niż było.

Zazdroszczę wyjazdów, też bym chętnie gdzieś wyskoczyła, ale czuję że to za wcześnie dla nas. Nadrobimy innym razem.

Nie pisałam, ale moja kochana psina bardzo kiepsko znosiła nowego człowieka w domu. Ale dziś nastąpiła poprawa. Pierwszy raz od naszego wyjścia ze szpitala przyniosła mi zabawkę pod nogi (kiedyś to była codziennosć) i spała z nami jak dawniej. Przez ostatnie 2tyg. leżała w kącie mega smutna i nie reagowała na moje zaloty, a mnie serce krwawiło. Także jest nadzieja
Super, że psinka już lepiej, mam nadzieję że szybko oswoi się z nową sytuacją

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Siil ja zjadłam ostatnio pączka z jabłkiem, pierwszy raz od niecałych 4 miesięcy, rozpływałam się przy każdym kęsie dosłownie ale ogólnie to cukrzyca sprawiła, że nie jem słodyczy, jak cos to jedynie gorzką czekoladę
Hej, to nie jest wsparcie w niejedzeniu! Teraz mam chęć na pączka

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Mojej tez się skóra łuszczyła a nie była kąpana w szpitalu. Kazali smarować parafiną. Parafina dobra jest tez na zaparcia
Dzięki
AnnaPaula w Twoim mutsy w okienku w budce gondoli jest oprócz siateczki folia też?
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 22:22   #4387
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Silli, zobaczymy jak z tym słodkim wyjdzie. Póki co nie mam ochoty nawet. Gorzkiej czekolady to się boję bo mam mega zaparcia:/a w kikucie to chodzi bardziej o jego grubość niż długość Wojtek miał cienki to szybko odpadł. Jeszcze podkrwawia ale osikał ocatniseptem cały czas i oczyszczam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 22:33   #4388
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Hej, to nie jest wsparcie w niejedzeniu! Teraz mam chęć na pączka

Sama żałuję, że sobie o tym przypomniałam

Laski czy poznikały Wam linie z brzuszków? Moja się skurczyla, ale nadal jest widoczna, mam nadzieje, że niedługo całkowicie zniknie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 22:39   #4389
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Sama żałuję, że sobie o tym przypomniałam

Laski czy poznikały Wam linie z brzuszków? Moja się skurczyla, ale nadal jest widoczna, mam nadzieje, że niedługo całkowicie zniknie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam jeszcze całkiem nieźle widoczną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 23:10   #4390
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dzięki Dziewczyny za wszystkie słowa wsparcia i odpowiedzi
Siil Nikoś nie był kąpany w pierwszej dobie a łuszczą mu się stópki i rączki.
U nas póki co dobrze (odpukać). Wieczorem sprawdzali mi pokarm i powiedzieli że super leci i na pewno się najada , tylko zrobił sobie smoczek z piersi i czasami jest nieodkładalny przez 2h, więc w domu zaaplikuję smoka jak tak będzie. Przed chwilą takie duże łyki brał że aż mi się miód na serce lał teraz by się kupka przydała, to bym się o żółtaczkę mniej martwiła, bo dzisiaj nie było (a wczoraj było 9 kup ). Ale wszyscy mówią że jutro wychodzimy więc ja ciągle tym żyję
Pani doktor ciągle chwali mojego męża że był wspaniały przy porodzie i że mi pięknie szło aż była w szoku, mam wrażenie że byłyśmy przy innych porodach jeśli chodzi o to drugie
Emmos fajnie że psina już zaakceptowała nowa sytuację. Mój ma doła bo mnie już tydzień nie ma w domu.

Dobra idę spać chociaż z emocji przed wyjściem jutrzejszym nie mogę zasnąć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 00:51   #4391
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Właśnie, pisałyście o smoczkach...
Ja nie brałam do szpitala, ale w drugiej dobie wysłałam męża żeby przywiózł.
Łucja miała momenty kiedy było widać że jest najedzona, chciała jeszcze ssać ale wkurzała się że leci pokarm i wpadała wtedy w szał. Gdybym miała 5 minut żeby ją uspokoić szyszaniem do ucha itd to byłoby ok, ale zlazily mi się te baby, które od razu gadały że pewnie jest głodna i chciały ją brać na dokarmianie albo dopajanie To już wołałam dać smoczka, zwłaszcza że widziałam że z laktacją jest ok i damy radę.
Po powrocie do domu szybko straciła zainteresowanie smoczkiem - mi jest ciężko jej podać, prawie zawsze wypluwa. Więc ja praktycznie nie daję. Mąż częściej używa, zwłaszcza jak ją usypia to czasem wspomaga się smoczkiem.
Ale Lu ma silny odruch ssania, więc pewnie będziemy używali.

Nie pamiętam czy Wam pisałam, byłam kiedyś na spotkaniu z logopedą, która mówiła że że względu na późniejsze wady wymowy dobrze jest odstawić smoczek jak dziecko ma pół roku.
My przy pierwszej córce używaliśmy przez rok, w tym jakies 7 miesięcy był w użyciu bardzo często, a po spotkaniu z tą logopedą dawalismy już tylko do spania.
Na razie nie widać problemów z wymową, wszystko w normie.



Dzięki!



Ojjj to współczuję dalekiej podróży... My teraz do teściów prawie 400km, też będzie ciężko...
Dzięki, a smarowalas czymś czy samo przeszło?



Dzięki



Dzięki
Lody i sorbety się nie liczą
Czyli zamierzasz nie jeść żadnych kupnych słodyczy?



Czyli to normalne dzięki Bo bałam się, że czymś uraziliśmy jej... Miała mega długi kikut i myślałam że długo będzie się trzymał.
A słodyczy jak długo zamierzasz nie jeść?
Ja chciałabym już na stałe ograniczyć prawie do zera takie kupne (oprócz gorzkiej czekolady). Już tak zrobiłam kiedyś i super się czułam, tylko pod koniec ciąży dużo jadłam i teraz mam straszne ssanie na słodkie ciągle Pierwsze 2tyg będą ciężkie...



Super, że psinka już lepiej, mam nadzieję że szybko oswoi się z nową sytuacją

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------



Hej, to nie jest wsparcie w niejedzeniu! Teraz mam chęć na pączka



Dzięki
AnnaPaula w Twoim mutsy w okienku w budce gondoli jest oprócz siateczki folia też?
Tak tez mam folie nie wiem po co ona tam jest ale z wozka jestem mega zadowolona jest super lekki i fajnie się prowadzi. Tez jesteś zadowolona?

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Sama żałuję, że sobie o tym przypomniałam

Laski czy poznikały Wam linie z brzuszków? Moja się skurczyla, ale nadal jest widoczna, mam nadzieje, że niedługo całkowicie zniknie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jeszcze lekka linia jest

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za wszystkie słowa wsparcia i odpowiedzi
Siil Nikoś nie był kąpany w pierwszej dobie a łuszczą mu się stópki i rączki.
U nas póki co dobrze (odpukać). Wieczorem sprawdzali mi pokarm i powiedzieli że super leci i na pewno się najada , tylko zrobił sobie smoczek z piersi i czasami jest nieodkładalny przez 2h, więc w domu zaaplikuję smoka jak tak będzie. Przed chwilą takie duże łyki brał że aż mi się miód na serce lał teraz by się kupka przydała, to bym się o żółtaczkę mniej martwiła, bo dzisiaj nie było (a wczoraj było 9 kup ). Ale wszyscy mówią że jutro wychodzimy więc ja ciągle tym żyję
Pani doktor ciągle chwali mojego męża że był wspaniały przy porodzie i że mi pięknie szło aż była w szoku, mam wrażenie że byłyśmy przy innych porodach jeśli chodzi o to drugie
Emmos fajnie że psina już zaakceptowała nowa sytuację. Mój ma doła bo mnie już tydzień nie ma w domu.

Dobra idę spać chociaż z emocji przed wyjściem jutrzejszym nie mogę zasnąć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dr ma porównanie wiec jak chwali to pewnie ma powód

Moja psinka zaakceptowała mała często siedzimy sobie we 3 jak niunia płacze to piesek zaraz biegnie zobaczyć
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 00:52   #4392
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Sill juz teraz nie jem kupnych słodyczy bo mi za słodko od porodu wgl mam mniejszy apetyt. także mamy deal?

Emmos u mnie linia nie zniknęła. Wgl mój brzuch jest śmieszny bo jest wyraźnie ciemniejszy od reszty tak jakbym opaliła sobie tylko brzuch

Jon super, ze wychodzicie!

U mnie pierwsze karmienie. Tylko ja nie śpię?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 01:13   #4393
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Sama żałuję, że sobie o tym przypomniałam

Laski czy poznikały Wam linie z brzuszków? Moja się skurczyla, ale nadal jest widoczna, mam nadzieje, że niedługo całkowicie zniknie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze tez mam.

---------- Dopisano o 02:13 ---------- Poprzedni post napisano o 02:12 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Sill juz teraz nie jem kupnych słodyczy bo mi za słodko od porodu wgl mam mniejszy apetyt. także mamy deal?

Emmos u mnie linia nie zniknęła. Wgl mój brzuch jest śmieszny bo jest wyraźnie ciemniejszy od reszty tak jakbym opaliła sobie tylko brzuch

Jon super, ze wychodzicie!

U mnie pierwsze karmienie. Tylko ja nie śpię?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tez sie karmimy.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 01:17   #4394
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

I ja karmie😊 Emmos tez mam jeszcze ta linie.
Jon Snow wyjdziecie dzis nie martw sie 😘


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 01:17   #4395
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Ja odłożyłam do kołyski i śpi! idę spać póki to trwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 01:44   #4396
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Haha dlaczego?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Mój syn to kawał chłopa! Wybrałam mu na noc bodziaka rozmiar 68, bo pomyślałam że na ten gorąc luźniejszy będzie lepszy a on jest dobry! 😅
U mnie jest ciepło i śpi w samym pampresie. Jeszcze wiatrak chodzi.

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Amelci też się skóra łuszczy. Smaruje linomagiem do ciała i twarzy. Jest lepiej niż było.

Zazdroszczę wyjazdów, też bym chętnie gdzieś wyskoczyła, ale czuję że to za wcześnie dla nas. Nadrobimy innym razem.

Nie pisałam, ale moja kochana psina bardzo kiepsko znosiła nowego człowieka w domu. Ale dziś nastąpiła poprawa. Pierwszy raz od naszego wyjścia ze szpitala przyniosła mi zabawkę pod nogi (kiedyś to była codziennosć) i spała z nami jak dawniej. Przez ostatnie 2tyg. leżała w kącie mega smutna i nie reagowała na moje zaloty, a mnie serce krwawiło. Także jest nadzieja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Sierpniówki nie martwcie się, skoro mamy czas na wizaż to chyba nie jest tak źle


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super!

Ja też karmiłam. My chyba faktycznie przechodzimy skok rozwojowy. Ma wszystkie objawy. Głaskanie po głowie i ręce pomagają. Byle to przetrwac. Jutro kolejny, ciężki dzień.
Tz wrócił o 17. Mogłam w końcu coś zjeść i wziąć prysznic. .. do 22 była jego. Przespalam się trochę.
Dostał w pracy kartę podarunkową dla małej. Wszyscy zakochani.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170802_113606.jpg (107,8 KB, 93 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 01:46   #4397
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Szkoda tylko, że u mnie ta pierwsza łezka też była czerwona. ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2017-08-02-21-42-55.jpg (81,0 KB, 94 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 03:19   #4398
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Emmos, mi została linia póki co.

Jon, skoro lekarz tak mówi to znaczy że tak było brawa dla tża i kciuki za powrót do domu

Mój dziećmi dziś 4h właśnie przespał ♥a teraz jemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 04:16   #4399
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Morelle fajny prezent😊ja nie wiedzialam ze jest cos takiego jak skoki rozwojowe hihi ale by mi sie zgadzalo bo ten 5 t byl paskudny🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 05:19   #4400
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Już czekam na obchód, który dopiero będzie o 9
Za szybko pochwaliłam mojego małego terrorystę. Od 2 znowu nie chciał spać. Ja nie wiem dlaczego.. Nakarmiony, przebrany w czystą pieluchę, cyca wypluwa, noszenie trochę pomaga, ale przez 2h nie chce spać i trzeba ciągle coś z nim.robić. usnął dopiero o 4 i teraz jeszcze śpi. Musiałam ogarnąć salę bo połozne nie lubią jak mamy na wizycie bałagan, a ja jak tylko Niko zasnął to też poszłam spac i wszystko zostawiłam. I tak nic jeszcze nie odespałam.

AnnaPaula fajnie że psinka zaakceptowała dzidzię! Ja mam nadzieję że u nas będzie tak samo bo mój psiak trochę rozpieszczony i się obawiam reakcji nie chcę żeby miał depresję jakąś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

No i zapomniałam wczoraj napisać że wszystkie Wasze dzidzie są wspaniałe!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 05:23   #4401
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Pestycyda zazdro. Mój dzis co 2h

Jon sen jest dla słabych


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 05:53   #4402
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Emmos, mi została linia póki co.

Jon, skoro lekarz tak mówi to znaczy że tak było brawa dla tża i kciuki za powrót do domu

Mój dziećmi dziś 4h właśnie przespał ♥a teraz jemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Morelle fajny prezent😊ja nie wiedzialam ze jest cos takiego jak skoki rozwojowe hihi ale by mi sie zgadzalo bo ten 5 t byl paskudny🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie trwa :/

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Już czekam na obchód, który dopiero będzie o 9
Za szybko pochwaliłam mojego małego terrorystę. Od 2 znowu nie chciał spać. Ja nie wiem dlaczego.. Nakarmiony, przebrany w czystą pieluchę, cyca wypluwa, noszenie trochę pomaga, ale przez 2h nie chce spać i trzeba ciągle coś z nim.robić. usnął dopiero o 4 i teraz jeszcze śpi. Musiałam ogarnąć salę bo połozne nie lubią jak mamy na wizycie bałagan, a ja jak tylko Niko zasnął to też poszłam spac i wszystko zostawiłam. I tak nic jeszcze nie odespałam.

AnnaPaula fajnie że psinka zaakceptowała dzidzię! Ja mam nadzieję że u nas będzie tak samo bo mój psiak trochę rozpieszczony i się obawiam reakcji nie chcę żeby miał depresję jakąś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

No i zapomniałam wczoraj napisać że wszystkie Wasze dzidzie są wspaniałe!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje dziecko ma chyba owsiki w tyłku. Wczoraj pomagało noszenie na rękach i pierś. Dziś nic jej nie pasuje. Nie umie minuty poleżeć normalnie w łóżeczku. Wierzga .
Butli nie chce. Smoczka nie chce. Piersi nie chce.
Nie wiem co chce.
Zapowiada się kolejny cudowny dzień. ..
Jak cały rok taki będzie to strzele sobie w łeb. Tragedia...

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Pestycyda zazdro. Mój dzis co 2h

Jon sen jest dla słabych


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym chciała chociaż godzinę. ..
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 06:18   #4403
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Ja jeszcze w domu spróbuję smoczek dać jak będzie tak miał, bo tu nie mam a on ciągle cycka sobie rączkę. Ale za to teraz leci czwarta godzina jego snu! Zaraz mi go obudzą bo krew będą pobierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 06:24   #4404
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Oj Jon doskonale Cię rozumiem. Za to moje dziecko śpi jak zabite w nocy i po karmieniu od razu zasypia.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 06:30   #4405
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Witajcie my wczoraj przez te upały mieliśmy tragiczny dzień 😕 tak jeszxze nie bylo. Od 11 do 19 prawie cały czas płacz rączki i cycus. Ale u nas na poddaszu prawie 30 stopni i wiatraki nawet nic nie schodziły 😕
Za to noc ok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 06:58   #4406
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Morelle, oby młoda się ogarnęła szybko

Etusia, moze za gorąco?

My dziś noc mieliśmy bardzo udana. Teraz jemy, potem spacer

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 07:12   #4407
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Już czekam na obchód, który dopiero będzie o 9
Za szybko pochwaliłam mojego małego terrorystę. Od 2 znowu nie chciał spać. Ja nie wiem dlaczego.. Nakarmiony, przebrany w czystą pieluchę, cyca wypluwa, noszenie trochę pomaga, ale przez 2h nie chce spać i trzeba ciągle coś z nim.robić. usnął dopiero o 4 i teraz jeszcze śpi. Musiałam ogarnąć salę bo połozne nie lubią jak mamy na wizycie bałagan, a ja jak tylko Niko zasnął to też poszłam spac i wszystko zostawiłam. I tak nic jeszcze nie odespałam.

AnnaPaula fajnie że psinka zaakceptowała dzidzię! Ja mam nadzieję że u nas będzie tak samo bo mój psiak trochę rozpieszczony i się obawiam reakcji nie chcę żeby miał depresję jakąś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

No i zapomniałam wczoraj napisać że wszystkie Wasze dzidzie są wspaniałe!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój tez rozpieszczony ja nie mam dla psa już czasu ale TZ z nią śpi i się bawią czasem. Musimy to wszyscy przeżyć potem będzie się miała z kim bawić

U nas pobudki co 3 godz. Mała za wcześnie poszła spać i średnio przez to spała w nocy.
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 07:25   #4408
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Matko, moja starsza cora mnie wykończy. Budzi się w nocy i urządza histerie padam na pysk... I mam ochotę wystrzelic ja w kosmos czasami

Mała za to na szczęście z reguły grzeczna i nieźle śpi, choć je co 2 godziny. Nic dziwnego że waży już 4600 w środę umówiłam się z doradcą chustonoszenia, będziemy się nosić a to moja kluska IMG_20170801_175312.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 07:29   #4409
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Nonie
A nonie popisała się pani L. :/
Ninie Ty tez jesz wszystko? Owoce i warzywa w każdej ilości? U.mnie to rano zawsze kłopot, dzis wstałam.o.6:00 do 7:00 był na cycku potem nosił go.mąż bo inaczej ryk... i teraz je i.idziemy na spacer. Ale jest nieodkladalny i.lubi krzyczec

Sill
Ja muszę koniecznie odstawić słodycze bo.tyje zamiast tracić :/

Emmos
Super, ze sesja ok, czekamy.na efekty





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 07:32   #4410
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Matko, moja starsza cora mnie wykończy. Budzi się w nocy i urządza histerie padam na pysk... I mam ochotę wystrzelic ja w kosmos czasami

Mała za to na szczęście z reguły grzeczna i nieźle śpi, choć je co 2 godziny. Nic dziwnego że waży już 4600 w środę umówiłam się z doradcą chustonoszenia, będziemy się nosić a to moja kluska Załącznik 7177816

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudooo😍
Ja czekam z chusta na ochlodzenie😊
Podejrzewam ze dzieci niespokojne przez duchote.Moj dzis w miare w nocy.
Najadl sie i spi ciekawe jak dlugo.A ja zamiast spac z nim relaksuje sie przy spokojnym sniadaniu z maska na wlosach i twarzy😆
Dziewczyny czy stacjonarnie w jakims markecie kupie dobry olej kokosowy?

1501741923037.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 12:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.