Sierpniowe PM-ki 2017 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-07, 21:55   #481
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Chyba też, taka listę zrobię sobie. A dla siebie biżuterię ?
Nie wiem u mnie wyszło np. nic pożyczonego nie mam ;( Ani starego ;(

A co robicie na podziękowania dla gości ? Ja już 6 razy zmieniłam koncepcje ,sama już nie wiem ,a mój Tż (na to odpowiada ,a po co to się daję ehh)


Macie fajnych teściów ??
Z biżuterii to tylko kolczyki (jakieś stare założe) no i pierścionek zaręczynowy
Ogólnie nie jestem za zababonami, ale nowa będzie suknia, buty, stara biżuteria, bo nie chce nowej kupować, niebieskie ma być niebo , a pożyczone - chyba nic
Podziękowania są w toku, właśnie tworzę etykiety .... czacha dymi od tego. Robimy mini buteleczki z alkoholem, a dla dzieci będą buteleczki z bańkami mydlanymi.
Teściowie spoko, czasami mają jazdy, ale da się z nimi żyć

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Janna_ Pokaż wiadomość
Jaką piosenkę macie?
Coldplay - Viva la vida
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 22:22   #482
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Jeśli mam cywilny to muszę potwierdzać datę przed ślubem??? Bo już sama nie wiem...
Wydaje mi się, że nie - kazali przyjść 20 min przed ślubem do USC - i tyle.

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Nie wiem u mnie wyszło np. nic pożyczonego nie mam ;( Ani starego ;(

A co robicie na podziękowania dla gości ? Ja już 6 razy zmieniłam koncepcje ,sama już nie wiem ,a mój Tż (na to odpowiada ,a po co to się daję ehh)


Macie fajnych teściów ??
Teściową mam miłą, za to teścia miałabym najlepszego na świecie, ale mu się zmarło rok temu Będzie mi go brakowało tego dnia, bo poza tym, że był super człowiekiem, to bardzo mnie lubił, i na pewno by się cieszył, że bierzemy ślub.

Nie mam podziękowań, w ogóle zaczynam wpadać w jakąś taką panikę, że wyjdzie z tego "stypa", a nie wesele - bo mało tych weselnych elementów będzie. Żadnych przenosin przez próg, pierwszego tańca, podziękowań. Kupiłam krówki personalizowane, ale teraz mało mi się wydaje. Buty wybrałam na obcasie i zaczynam wątpić, czy to dobry pomysł, bo TŻ jest mojego wzrostu. Mnóstwo wątpliwości, ale staram się zachować spokój, jakoś
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 22:29   #483
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Moi teściowie też są spoko. Bardzo mili ludzie. Tylko ja mimo tak długiego czasu znajomości ciągle się ich wstydzę. Może to też dlatego, że jesteśmy z zupełnie innych bajek. Ich rodzina jest taka spokojniejsza, a moja to taka polska "włoska" rodzinka .

Piosenkę mamy Ed Sheeran-Perfect. Mieliśmy mieć układ choreograficzny z walcem, ale wymyśliliśmy coś prostszego. Taki zwyczajny wolny taniec w parze, dużo obrotów i innych takich ozdobników. To nam znacznie lepiej wychodzi.

Jeśli chodzi o te stare, pożyczone itd. to ja nie mam i się tym nie przejmuję jakoś specjalnie . W ogóle póki co się niczym nie przejmuję. Myślicie, że mnie to jeszcze dopadnie?

U mnie jeszcze nie do końca wszystko ogarnięte :P Dopinamy jakieś drobiazgi jak czytania w kościele i ugadywanie się z gośćmi kto jak jedzie, gdzie śpi itd . W mojej okolicy ma być chłodno w sobotę więc dzisiaj robiłyśmy jeszcze z mamą akcję "sweterek" i udało się kupić na szczęście . Poza tym jutro mam zamiar wysłać ostatnią część magisterki i zostanie tylko poprawianie. Może wyrobię się jednak w tym roku Trzymajcie kciuki
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 07:24   #484
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez jaaaania Pokaż wiadomość

Piosenkę mamy Ed Sheeran-Perfect. Mieliśmy mieć układ choreograficzny z walcem, ale wymyśliliśmy coś prostszego. Taki zwyczajny wolny taniec w parze, dużo obrotów i innych takich ozdobników. To nam znacznie lepiej wychodzi.

(...)

U mnie jeszcze nie do końca wszystko ogarnięte :P Dopinamy jakieś drobiazgi jak czytania w kościele i ugadywanie się z gośćmi kto jak jedzie, gdzie śpi itd . W mojej okolicy ma być chłodno w sobotę więc dzisiaj robiłyśmy jeszcze z mamą akcję "sweterek" i udało się kupić na szczęście . Poza tym jutro mam zamiar wysłać ostatnią część magisterki i zostanie tylko poprawianie. Może wyrobię się jednak w tym roku Trzymajcie kciuki
My też idziemy w wolny taniec, z ozdobnikami. Załatwiamy ciężki dym, żeby zasłonić niedociągnięcia Jeszcze nie zaczęliśmy ćwiczyć
Jeszcze magisterkę piszesz ?? Podziwiam !!! Ja już świra dostaję, przez nawał prac związanych ze ślubem, a co dopiero załatawiać inne tematy...
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 07:26   #485
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Noo, to ja na opak, mojej rodzinki się "wstydzę", bo w znacznej części jest poskłócana, konfliktowa, marudna i roszczeniowa. Oby jakiś szopek nie było...

Zobaczcie, jaka fajna inspiracja na sesję (załączam, znalezione na slubnaglowie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg thumb_69096_post_catalog_photo.jpeg (114,0 KB, 23 załadowań)
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 07:36   #486
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

U nas Tez mniej więcej wszystko załatwione. Mama właśnie pojechala z TŻ do hurtowni kupić tiule i ozdoby na sale, aja się szykuje do fryzjera na odrost i odświeżenie koloru

Dzisiaj zaczynamy pracować nad pierwszym tańcem - mamy śmieszny, więc może być śmiesznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:01   #487
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Noo, to ja na opak, mojej rodzinki się "wstydzę", bo w znacznej części jest poskłócana, konfliktowa, marudna i roszczeniowa. Oby jakiś szopek nie było...
U mnie taka sama rodzina, z kolei rodzina TŻ jest do rany przyłóż...
Ja też się boję szopek, choć nie zaprosiłam całej roszczeniowej i pokłóconej "elity"...
Chyba zaczynam się stresować !
Im bliżej do ślubu to tym więcej się kłócę z TŻ o pierdoły... Ja chce już zamykać tematy, a on zaczyna dopiero myśleć o ślubie i zaczyna wymyślać i rozdrabniać się na części pierwsze
I uwaga !!! Chce kupić jednak garnitur !!!

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
U nas Tez mniej więcej wszystko załatwione. Mama właśnie pojechala z TŻ do hurtowni kupić tiule i ozdoby na sale, aja się szykuje do fryzjera na odrost i odświeżenie koloru

Dzisiaj zaczynamy pracować nad pierwszym tańcem - mamy śmieszny, więc może być śmiesznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też w sobotę robię odrost
Kiedy macie ślub ?

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Mam głupie pytanie....
Jaką bieliznę zakładacie pod suknie ??
Stanika nie mam, ale nie wiem jak majtki... Mam rozporek, który idzie bardzo wysoko i boje się, że przy jakiś wygłupach będzie mi widać majtki...
Białe ? Nude ? Kornkowe ? Gładkie ?
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 08:03   #488
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

U nas, mimo ekscesu w weekend, do przodu.


Czekamy na kosztorys z sali, żeby zapłacić.
Zespół opłacony.
Fotograf opłacony.
Paczuszki dla dzieci ze słodyczami spakowane.
Podziękowania dla świadka spakowane, dla babci też.
Dla chrzestnego i rodziców się zrobią w piątek przed ślubem, bo będzie w nich czekolada i nie chcemy, żeby zsiwiała.
Stroje skompletowane. Luby dziś garniak mierzy i w razie czego oddajemy w weekend do poprawki.
Brakuje nam kiecki na poprawiny i koszuli. Nie umiem znaleźć nic "wow".

Polecam Wam zrobić listę kilku dni przed, rozpiskę, jakby plan i powiesić w widocznym miejscu. U nas wylądowała na lodówce.
Dzięki temu nic Wam nie umknie a jak się coś przypomni to można dopisać.
Wrzucam foto.
1502175421323.jpg

Niebieskie mam- podwiązka
Stare mam- 2 kolczyki w uszach
Nowe mam- cały strój
Pozyczonego brak. Chyba do Mamy uderzę

Tesciowie.. Luby ma na pewno lepszych
Moi rodzice go uwielbiają, traktują jak syna etc etc. A jego mnie- szkoda słów, takie "zło konieczne co im dziecko z domu zabrała" (to nic, że poznaliśmy się xxx km od rodzinnych domów )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:11   #489
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Ja wam powiem, że ja mam inny problem. Przez te przygotowania i nawał innych zawodowych obowiązków zrobił się straszny syf w domu...

I nie mam kiedy się za to zabrać
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:17   #490
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Chyba zaczynam się stresować !
Im bliżej do ślubu to tym więcej się kłócę z TŻ o pierdoły... Ja chce już zamykać tematy, a on zaczyna dopiero myśleć o ślubie i zaczyna wymyślać i rozdrabniać się na części pierwsze
I uwaga !!! Chce kupić jednak garnitur !!!
To u facetów normalne, oni mają wyższy próg podjęcia działań, wytaczają się ze swej jaskini dopiero, jak u progu siedzi tyranozaur, wcześniej nie marnują energii. Widać przyszła pora na garnitur
Ja cały czas czekam, TŻ ma nadal duuużo czasu

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Mam głupie pytanie....
Jaką bieliznę zakładacie pod suknie ??
Stanika nie mam, ale nie wiem jak majtki... Mam rozporek, który idzie bardzo wysoko i boje się, że przy jakiś wygłupach będzie mi widać majtki...
Białe ? Nude ? Kornkowe ? Gładkie ?
Założyłabym białe, wygodne, bezpiecznie zabudowane Czy koronkowe czy nie, co tam wolisz. Ja bym wzięła chyba gładkie, żeby nie było, że się tyłek zapoci i poobciera, albo co gorsze, koronka zacznie swędzieć
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 09:02   #491
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Mam głupie pytanie....
Jaką bieliznę zakładacie pod suknie ??
Stanika nie mam, ale nie wiem jak majtki... Mam rozporek, który idzie bardzo wysoko i boje się, że przy jakiś wygłupach będzie mi widać majtki...
Białe ? Nude ? Kornkowe ? Gładkie ?
Ja mam gładki biustonosz z głębokim dekoltem i bez ramiączek, w cielistym kolorze. Do tego laserowo wycinane majtki, też gładkie i cieliste. Tylko te moje są takie bardziej zabudowane i trochę wyższe, bo takie akurat wolę, ale były też takie bardziej wycięte, bliższe figom. Wszystko z Intimissimi.

Edytowane przez jaaaania
Czas edycji: 2017-08-08 o 09:03
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 09:39   #492
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
U mnie taka sama rodzina, z kolei rodzina TŻ jest do rany przyłóż...
Ja też się boję szopek, choć nie zaprosiłam całej roszczeniowej i pokłóconej "elity"...
Chyba zaczynam się stresować !
Im bliżej do ślubu to tym więcej się kłócę z TŻ o pierdoły... Ja chce już zamykać tematy, a on zaczyna dopiero myśleć o ślubie i zaczyna wymyślać i rozdrabniać się na części pierwsze
I uwaga !!! Chce kupić jednak garnitur !!!

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------


Ja też w sobotę robię odrost
Kiedy macie ślub ?

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Mam głupie pytanie....
Jaką bieliznę zakładacie pod suknie ??
Stanika nie mam, ale nie wiem jak majtki... Mam rozporek, który idzie bardzo wysoko i boje się, że przy jakiś wygłupach będzie mi widać majtki...
Białe ? Nude ? Kornkowe ? Gładkie ?
12.08
Co do bielizny to ja mam wszyte miski i nie zakładam biustonosza a majtki gładkie, z delikatna koronka białe figi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 10:04   #493
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Co powiecie na danie rodzicom w ramach podziękowań po butelce wina z firmy Kondrat ? W skrzyneczce z logiem firmy Kondrat ?
Czy lepiej skrzyneczka aby miała napisy na sobie "Dziękujemy" ??

Mam dylemat...Gdyż takie personalizowane są dość drogie, a i tak to wino byłoby tylko dodatkiem do innej niespodzianki jaką szykujemy.
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 10:40   #494
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Co powiecie na danie rodzicom w ramach podziękowań po butelce wina z firmy Kondrat ? W skrzyneczce z logiem firmy Kondrat ?
Czy lepiej skrzyneczka aby miała napisy na sobie "Dziękujemy" ??

Mam dylemat...Gdyż takie personalizowane są dość drogie, a i tak to wino byłoby tylko dodatkiem do innej niespodzianki jaką szykujemy.
A nir lepiej Ci zamówić same skrzyneczki z dowolnym grawerunkiem i dokupić wino jakir lubią? Wyjdzie taniej niż u Konrada

Np takie http://allegro.pl/skrzynka-na-wino-g...ca-i6750579182

My zamówiliśmy karafki z grawerem, a do środka brandy

Edytowane przez owocowykoktajl
Czas edycji: 2017-08-08 o 10:45
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 11:02   #495
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
U mnie taka sama rodzina, z kolei rodzina TŻ jest do rany przyłóż...
Ja też się boję szopek, choć nie zaprosiłam całej roszczeniowej i pokłóconej "elity"...
Chyba zaczynam się stresować !
Im bliżej do ślubu to tym więcej się kłócę z TŻ o pierdoły... Ja chce już zamykać tematy, a on zaczyna dopiero myśleć o ślubie i zaczyna wymyślać i rozdrabniać się na części pierwsze
I uwaga !!! Chce kupić jednak garnitur !!!

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------


Ja też w sobotę robię odrost
Kiedy macie ślub ?

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Mam głupie pytanie....
Jaką bieliznę zakładacie pod suknie ??
Stanika nie mam, ale nie wiem jak majtki... Mam rozporek, który idzie bardzo wysoko i boje się, że przy jakiś wygłupach będzie mi widać majtki...
Białe ? Nude ? Kornkowe ? Gładkie ?
No to swietnie, ze się zdecydował
Ja kupilam komplet bielizny z Ava model 605 lala, czyli bardotka, majtki takie ozdobne z koronką i pas do pończoch.
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 11:44   #496
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

1. kościół - jest tylko wybranie księdza zostało ale to po 23 dopiero,strojenie kościoła też załatwione za 100 zł (my mamy wygodę taką,że nikogo nie ma przed nami i po Nas Napisze ile nam to wyszło jeszcze razem 600 zł
2. strój Panna młoda cały komplet suknia,welon,buty,biżuter ia,podwiązka - 1800 zł
3. garniak Tż i dodatki - 1500 zł (z czego garniak 1 tysiak )
4. tort ,ciasta -zamówione już dawno mamy 15 szt ciasta i 3 torty.
5. kwiaty i butonierki -250 zł
6. menu ustalone- tylko jutro jadę listę gości bo się zmieniła
8. samochód - mamy biały jeep(jeszcze nie wiem jak do niego wejdę hehe)-200zł
9. makijaż i fryzjer - zorganizowane,(próbny fryzjer był koszt 50 zł a razem 150zł,makijaż za darmo kuzynka makijażystka )
10.Jutro 6.30 hurtownia dokupić napoje ,alkohol już dawno jest(Daj mi Boże moc by okleić 250 butelek alkoholu) -ceny nie znam ,bo mojego Tż wujek ma hurtownie
11. obrączki mamy już od roku (1545 zł)
12. podziękowania dla rodziców (300zł)
13. koszyczek ratunkowy - mam już w maju był gotowy (mój Tż ,a po co to?)
14. fotograf -jest ,przed ślubem sesja 1000zł
15.Orkiestra -2500 zł / na poprawiny jedynie muszę muzykę ogarnąć (znaleźć dysk z muzyką przepadł.._
16.Podziękowania dla gości będę robiła sama
17. Dla gości do raczki tzn pudełka na ciasto mam .za 40 szt zapłaciłam 40 zł
18.Strojenie sali jest -w kosztach sali.


chyba to wszystko uff)
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 11:44   #497
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Mi to się nie podobają te wszystkie grawerunki i personalizacje gdzie popadnie: "dziękujemy za przybycie" na winietkach, "dziękujemy" na skrzynce na koperty, na metce od wódki, na filmiku dla rodziców "dziękujemy" x30, na pudełku na ciasto kolejne "dziękujemy", jeszcze tylko papieru toaletowego z "dziękujemy" brakuje do kompletu Nooo, oczywiście przejaskrawiam w tym momencie, specjalnie, w celach żartobliwych.

Skoro dziękujecie rodzicom oficjalnie, przy wszystkich, to już ta skrzyneczka na wino obędzie się bez kolejnego "dziękuję", moim zdaniem
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 11:57   #498
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Czy wasi Tż , Wam pomagają ?

Bo mój jak ma coś robić to wole, by nie robił nic bo i tak wychodzi na opak;/ Składanie kartonów kongo wyszło napisem do dołu :P


Oddałam buty do szewca ,bo jednak się mi nie rozciągnęły
Buty na zmianę trampeczki ;D
Na poprawiny kupiłam z wyprzedaży sukienkę z 200 zł na 30 zł )

Kobiety pomocy jak wybielić facetowi paluszki,rączki .Jest on mechanikiem samochodowym, jak opierniczę ubiera rękawiczki,ale to nie upilnujesz Ma czarne ręce ;((( Kwasem z cytryny?
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 12:05   #499
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Czy wasi Tż , Wam pomagają ?

Bo mój jak ma coś robić to wole, by nie robił nic bo i tak wychodzi na opak;/ Składanie kartonów kongo wyszło napisem do dołu :P


Oddałam buty do szewca ,bo jednak się mi nie rozciągnęły
Buty na zmianę trampeczki ;D
Na poprawiny kupiłam z wyprzedaży sukienkę z 200 zł na 30 zł )

Kobiety pomocy jak wybielić facetowi paluszki,rączki .Jest on mechanikiem samochodowym, jak opierniczę ubiera rękawiczki,ale to nie upilnujesz Ma czarne ręce ;((( Kwasem z cytryny?

Gdzie kupiłaś sukienkę na poprawiny? Ja właśnie ruszam na łowy

Mój TŻ mi pomaga jeśli mu powiem konkretnie zadzwoń tam i tam, załatw to i to. Tak to sam rzadko wychodzi z inicjatywą

Cytryną spróbuj
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 12:11   #500
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Taube - piękny, śliczny po prostu, i niedrogi! Fajnie, zapamiętam sobie tę firmę, trudno spotkać staniki w nietypowych rozmiarach typu 65G, i to jeszcze w tej cenie. Bomba!

AmyR23 - pomagać to nie pomaga zbytnio, cud, że go wzięło i sam z siebie załatwił fotografa, i że znosi moje wymysły On to by najchętniej wziął ślub w stylu my + świadkowie, bez tej całej otoczki, wkurza go wydawanie kasy na imprezy, ciuchy, bukiety, chętniej by sobie kupił odkurzacz samojezdny #romantyk

Do kosmetyczki go można oddelegować ostatecznie. A z mniej drastycznych środków, to jest taka fajna pasta do rąk z trocinami, nie pomnę już kto to produkował, ale jest lepsza od zwykłych past BHP. I pożycz mu jakiś swój peeling, z tych ziarnistych

Edytowane przez bona_fide
Czas edycji: 2017-08-08 o 12:13
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 13:22   #501
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

H & M
I to fuksem bo już byłam zniechęcona po maratonie przymierzalni .(już chciałam szyć )

nie no takie dzwonienie to też,załatwia i jeżdżenie po 15 razy do hurtowni bo cos się mi przypomniało hi

Spróbuje ,najwyżej szczoteczkę do zębów dostanie cif i sprzątać 3 łazienki będzie to mu się wybieli

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Peeling robię mu sama kręci nosem , że on nie baba ;-) ale wypróbuję wszelakie sposoby. Chodził na parafinę i było już fajnie ,ale jak to faceta zawsze coś niepodpasuje mu. To z moim nie było tak Źle też narzeka na te księga gości,prezenciki dla gości i że za drogo . Większość i tak sama załatwiałam ,on Tylko alko i samochód inicjatywa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 13:49   #502
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
H & M
I to fuksem bo już byłam zniechęcona po maratonie przymierzalni .(już chciałam szyć )

nie no takie dzwonienie to też,załatwia i jeżdżenie po 15 razy do hurtowni bo cos się mi przypomniało hi

Spróbuje ,najwyżej szczoteczkę do zębów dostanie cif i sprzątać 3 łazienki będzie to mu się wybieli

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Peeling robię mu sama kręci nosem , że on nie baba ;-) ale wypróbuję wszelakie sposoby. Chodził na parafinę i było już fajnie ,ale jak to faceta zawsze coś niepodpasuje mu. To z moim nie było tak Źle też narzeka na te księga gości,prezenciki dla gości i że za drogo . Większość i tak sama załatwiałam ,on Tylko alko i samochód inicjatywa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja praktycznie wszystko sama załatwiam. Dopiero teraz zaczyna się włączać w pomoc i zmieniać moje koncepcje
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 14:25   #503
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Przewidujecie bramy ? Bo tak myślę, że mojego Tż znajomi ze straży pożarnej mogą na taki genialny plan wpaść.😃

Macie coś dla dzieci ? Ja robię sama słodki stół( z racji , że jestem cukiernikiem ) i mam animatorkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 14:30   #504
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Przewidujecie bramy ? Bo tak myślę, że mojego Tż znajomi ze straży pożarnej mogą na taki genialny plan wpaść.😃

Macie coś dla dzieci ? Ja robię sama słodki stół( z racji , że jestem cukiernikiem ) i mam animatorkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przewiduje bramy - jestem z małej miejscowości

My dla dzieci mamy osobny stolik na sali, dla młodszych książki, dla straszych słodkości plus starości tez robią dla nich jakieś paczuchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 17:38   #505
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Przewidujecie bramy ? Bo tak myślę, że mojego Tż znajomi ze straży pożarnej mogą na taki genialny plan wpaść.😃

Macie coś dla dzieci ? Ja robię sama słodki stół( z racji , że jestem cukiernikiem ) i mam animatorkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy kredę do rysowania po chodniku, bańki mydlane (dla każdego po 1szt), kredki ołówkowe i świecowe, 40 szt kolorowanek, papier na rolce do bazgrania.
Do kompletu paczuchy słodkości po 1 szt dla każdego dzieciaczka, zapakowane w celofan i wstążeczkę (napój, knoppers, 7days, żelki, biszkopty, krakersy, mamba, mentosy).
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 18:18   #506
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Przewidujecie bramy ? Bo tak myślę, że mojego Tż znajomi ze straży pożarnej mogą na taki genialny plan wpaść.😃

Macie coś dla dzieci ? Ja robię sama słodki stół( z racji , że jestem cukiernikiem ) i mam animatorkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas bramy to nie wiem, ale koleżanki za darmo nie wpuszczą TŻ po mnie
dla dzieci mamy kolorowanki + kredki, bańki mydlane i trampolinę na ogrodzie, ale wiele ich nie będzie.

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Czy wasi Tż , Wam pomagają ?
My dzisiaj zwieźliśmy dekoracje na salę no i mój TŻ strasznie marudził - a po co to? a po co tamto? mówi, że dla niego to nieistotne, ale jest ciekawy jaką miałam koncepcję. Poza tym strasznie marudzi, wiec wolę sama zrobić niż z nim i wysłuchiwać jęków.
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 19:24   #507
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Mój właśnie objeżdża trasę z kierowcą ,bo okazało się , że w ten dzień coś jest zorganizowane w mieście i przez naszą trasę jest bieg i ruszają o 16:30 uhhh i mam nerwa chyba pójdę do prezydenta mu nagadac ,przynajmniej mi ulży. W moim kościele droga jest jedno kierunkowa .😟😠😡 Mój TŻ chce wykorzystać kolegów ze straży aby jednak walić pod prąd,ale słabo to widzę 😠

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Mamy kredę do rysowania po chodniku, bańki mydlane (dla każdego po 1szt), kredki ołówkowe i świecowe, 40 szt kolorowanek, papier na rolce do bazgrania.
Do kompletu paczuchy słodkości po 1 szt dla każdego dzieciaczka, zapakowane w celofan i wstążeczkę (napój, knoppers, 7days, żelki, biszkopty, krakersy, mamba, mentosy).
Mi animatorka robi jakieś piniaty,zabawy z piłką i się przebiera za minionka do tego zespół, robi zabawy pokoleniowe niezbyt i wiem o co chodzi w tym .A ja menu chyba przesadziłam( żelki sama robię ,ciasteczka,babeczki,nawe t napój wyskokowy z bombelkami i tu mogę szaleć bo dzieci nie są uczuleniowe i nie muszę dzielić na alergików , sałatki owocowe,robią jeszcze z animatorką prezent dla Nas tablica i odciski palców coś czuję , że i stopy się tam znajdą )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 08:04   #508
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

U mnie będzie mało dzieci, ale jedyne co mam przygotowane to bańki mydlane.
Bram mam nadzieje, ze nie będzie - bo nie lubie tego motywu...
Będę mieć w domu uszykowane cukierki w torebkach dla tych którzy przyjdą złożyć życzenia w domu czyli 6 torebek

Szykujecie coś dla tych, którzy przyjdą złożyć życzenia pod kościół/ urząd ?
My mamy w plenerze i nawet nie przewidujemy, że ktoś się pofatyguje, ale w sumie nie wiem...
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 08:59   #509
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Kupiłam krówki personalizowane dla osób które przyjdą do USC, a jak nikt nie przyjdzie, to wezmę do pracy.

Został tydzień do ślubu. Dopinanie wszystkiego. Kosztów związanych z salą i przyjęciem wyszło nam 4200zł, przy czym w cenie jest już wino musujące, przystawka, zupa, drugie danie, tort, napoje, ciastka, kawa/herbata i dekoracja stołów. Bardzo mnie cieszy, że wszystko załatwia sala, sporo szukaniny i wybierania mi odpadło. Jeżeli chodzi o mnie, to buty 240zł, sukienka - 270zł, niby nie dużo, ale do tego dochodzi fryzjer i kosmetyczka - w sumie 300zł, stroik na głowę - 100zł, no i bukiecik - jeszcze nie załatwiałam, ale jakiś niskobudżetowy chcę Zaproszenia i winietki - 70zł. Fotograf - nie wiem jak tam się TŻ poumawiał.

Ogólnie czym bliżej ślubu, tym mniej ekscytacji we mnie. TŻ ciągle żartuje, że jeszcze ma szansę się rozmyślić, albo coś się może wydarzyć, co go uratuje od ślubu, no wiem że to takie męskie droczenie się, ale słyszę to co chwila, do mnie, do rodziny, do kolegów, że już po prostu uszy więdną. Nie biorę sobie tego bardzo do serca, bo to on ostatecznie wyszedł z całą inicjatywą, ale takie gadanie jednak kisi nastrój.
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 09:45   #510
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Kupiłam krówki personalizowane dla osób które przyjdą do USC, a jak nikt nie przyjdzie, to wezmę do pracy.

Ogólnie czym bliżej ślubu, tym mniej ekscytacji we mnie. TŻ ciągle żartuje, że jeszcze ma szansę się rozmyślić, albo coś się może wydarzyć, co go uratuje od ślubu, no wiem że to takie męskie droczenie się, ale słyszę to co chwila, do mnie, do rodziny, do kolegów, że już po prostu uszy więdną. Nie biorę sobie tego bardzo do serca, bo to on ostatecznie wyszedł z całą inicjatywą, ale takie gadanie jednak kisi nastrój.
Mnie też dużo osób dołuje, nie tyle gadaniem, że młody się wycofa, ale tym tworzeniem spinki ogólnoślubnej, że "to już niedługo, zaraz, za chwilę, o boże, boże, jak się czujesz ?, denerwujesz się ?, załatwiłaś wszystko ?, jeszcze tego nie masz ?, zdążysz ?, dlaczego taki kolor, a po co to, a po co tamto ?, dlaczego tak późno ? "
Wczoraj rozważałam pójście do psychologa... serio co chwilę chodzę nerwowa, płaczę... nie radzę sobie z niektórymi sytuacjami, TŻ próbuje jeszcze podtrzymywać mnie na duchu i jakoś tak przy nim jeszcze daję radę...
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-01 15:47:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.