Czerwcówki 2016 cz. 4 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-09, 21:37   #451
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Oooo jakie przyjemne tematy z wieczora wrzaski, rzygi, nietrzymanie moczu... Jeszcze tylko upławy i pieczenie i gotowa teklama środków antykoncepcyjnych

Nie straszcie tak tymi dolegliwościami Masurian! Ja tam nie cierpiałam na żadną dolegliwość poza sikaniem co 5minut zgagę mialam przez 3dni a mdlości w ogóle


Oj tam, raz już w ciąży była to chyba wie czego się może spodziewać

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ja noworodki kocham, rozczulają mnie takie wątłe kruszynki. Zawsze się wgapiam z rozanieloną miną do cudzych wózków.
Oj chciałabym żeby tak na jeden dzień, no może dwa, Ignaś stał się noworodkiem albo jeszcze lepiej, żeby wrócił do brzucha.

Ciąże akurat też dobrze przechodzę także nie mogę narzekać.
agusia pamiętam, że my już wszystkie cieszyłyśmy się dobrym samopoczuciem 2. trymestru, a Ty biedna dalej rzygałaś i rzygałaś.
Ale to znaczy, że masz silny oganizm! Nasze się już poddały, a Twój cały czas próbował wypluć pasożyta
O w życiu! Czasem jak mi Marysia staje między nogami i uderza główką w krocze, to jej mówię, że zwrotów nie przyjmuję, już raz stamtąd wylazła i wystarczy

Hahaha!
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 21:49   #452
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ja noworodki kocham, rozczulają mnie takie wątłe kruszynki. Zawsze się wgapiam z rozanieloną miną do cudzych wózków.
Oj chciałabym żeby tak na jeden dzień, no może dwa, Ignaś stał się noworodkiem albo jeszcze lepiej, żeby wrócił do brzucha.

Ciąże akurat też dobrze przechodzę także nie mogę narzekać.
agusia pamiętam, że my już wszystkie cieszyłyśmy się dobrym samopoczuciem 2. trymestru, a Ty biedna dalej rzygałaś i rzygałaś.
Ale to znaczy, że masz silny oganizm! Nasze się już poddały, a Twój cały czas próbował wypluć pasożyta

Honcia no niezły wiek na pierwszą kaszkę z butli A Marcelinka piła w ogóle coś wcześniej z butelki?
Wypluć pasożyta

M pila z butalki odciągnięty pokarm jak miala 6 tygodni. Później zapomniala co się z tym robi i gryzla smoczek zamiast cycać

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość


Oj tam, raz już w ciąży była to chyba wie czego się może spodziewać


O w życiu! Czasem jak mi Marysia staje między nogami i uderza główką w krocze, to jej mówię, że zwrotów nie przyjmuję, już raz stamtąd wylazła i wystarczy

Hahaha!
Hehe moja też miala taką fazę
Na szczęście już jej przeszlo
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 06:31   #453
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień Dobry!
Pobudka o 7. i nie dało się już w żaden sposób dziecka spacyfikować.
Może się dzisiaj wybiorę z dziećmi do Auachana na resztę szkolno wyprawkowych zakupów . Może pierwszy raz w życiu uda mi się to załatwić wcześniej niż 31. sierpnia kiedy to tylko puste półki i bajzel w sklepach

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość


Oj tam, raz już w ciąży była to chyba wie czego się może spodziewać


O w życiu! Czasem jak mi Marysia staje między nogami i uderza główką w krocze, to jej mówię, że zwrotów nie przyjmuję, już raz stamtąd wylazła i wystarczy

Hahaha!
Hahaha! Ja to bym chciała żeby wrócił na chwilę żebym miała ze dwa dni spokoju i noc bez pobudki. Za dzieckiem w brzuchu nie trzeba biegać, nie trzeba osobnych posiłków przygotowywać i nie jęczy. Oczywiście jakby już miał wyjść to nie przez krocze przecież

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Wypluć pasożyta

M pila z butalki odciągnięty pokarm jak miala 6 tygodni. Później zapomniala co się z tym robi i gryzla smoczek zamiast cycać
Łał i załapała picie z butli bez problemu? Nieźle
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 06:40   #454
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!
Pobudka o 7. i nie dało się już w żaden sposób dziecka spacyfikować.
Może się dzisiaj wybiorę z dziećmi do Auachana na resztę szkolno wyprawkowych zakupów . Może pierwszy raz w życiu uda mi się to załatwić wcześniej niż 31. sierpnia kiedy to tylko puste półki i bajzel w sklepach



Hahaha! Ja to bym chciała żeby wrócił na chwilę żebym miała ze dwa dni spokoju i noc bez pobudki. Za dzieckiem w brzuchu nie trzeba biegać, nie trzeba osobnych posiłków przygotowywać i nie jęczy. Oczywiście jakby już miał wyjść to nie przez krocze przecież



Łał i załapała picie z butli bez problemu? Nieźle
U nas pobudka o 5:30 bo jakiś idiota policjant przejechał przez wioskę na sygnale zaczeły mu wtórować psy sąsiada (5 szt) i po spaniu

Do butelki dawałam jej czasem resztkę niezjedzonej kaszki zeby zobaczyć czy pociągnie i dopiero wczoraj zajarzyła o co cho
Po wyprawkę śmigajcie z rańca bo dzisiaj Matki Boskiej Pieniężnej i w południe już będzą wszędzie dzikie tłumy
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 07:42   #455
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień dobry!

Jaka u nas w nocy była burza! Musiałam wszędzie okna pozamykać bo tak padało, a poza tym te grzmoty były przerażające... Na szczęście Marysi w ogóle to nie zbudziło
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 10:35   #456
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ja noworodki kocham, rozczulają mnie takie wątłe kruszynki. Zawsze się wgapiam z rozanieloną miną do cudzych wózków.
Oj chciałabym żeby tak na jeden dzień, no może dwa, Ignaś stał się noworodkiem albo jeszcze lepiej, żeby wrócił do brzucha.

Ciąże akurat też dobrze przechodzę także nie mogę narzekać.
agusia pamiętam, że my już wszystkie cieszyłyśmy się dobrym samopoczuciem 2. trymestru, a Ty biedna dalej rzygałaś i rzygałaś.
Ale to znaczy, że masz silny oganizm! Nasze się już poddały, a Twój cały czas próbował wypluć pasożyta

Honcia no niezły wiek na pierwszą kaszkę z butli A Marcelinka piła w ogóle coś wcześniej z butelki?
A ja pamiętam jak Wam zazdrościłam dobrego samopoczucia koniec końców organizm wypluł pasożyta i tak miesiąc przed terminem

Śliweczko aż ciśnie mi się na usta, po Twoim opisie jak to uwielbiasz noworodki, abyś kolejnego sobie zrobiła wybacz, ale musiałam

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:36   #457
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Ale dziecko będzie noworodkiem tylko miesiąc, a potem to co mam z nim zrobić?
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 13:03   #458
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ale dziecko będzie noworodkiem tylko miesiąc, a potem to co mam z nim zrobić?
Włożyć z powrotem do brzucha

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 13:39   #459
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ale dziecko będzie noworodkiem tylko miesiąc, a potem to co mam z nim zrobić?
Agusi wręczyć
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 13:42   #460
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Agusi wręczyć
Hahaha na pól popołudnia chętnie

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:58   #461
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Mój mąż znowu przesunął swój urlop... nie mam już siły do niego, pracoholik zakichany
Miał iść początkiem lipca, potem w połowie a już na 463974% od poniedziałku i co?? I sro... Bo jest milion rzeczy ważniejszych w firmie... Ehh...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 15:09   #462
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Pożartowałyśmy to teraz coś z innej beczki

Drogi Mężu agusi Pewnie nie wiesz ale byłam na tyle głupia, że pozwoliłam mojemu dziecku bawić się swoim telefonem, żeby mieć chwilkę spokoju. Przez to aktualnie używam prehistorycznej cegły, na której nie mogę zajrzeć co się dzieje aktualnie na wizażu, fb i ogólnie w wielkim świecie Słyszałam, żeś spec od chińskich technologii, które to nie nadwyrężają zbyt portfela a pozwalają być "na bieżąco".
Może miałbyś ochotę wspomóc w poszukiwaniach kompletnie zieloną w tym temacie koleżankę żony. Nie zależy mi na żadnych super funkcjach, najlepiej żeby urządzenie nie było zbyt skomplikowane w obsłudze i intuicyjne, robiło w miarę wyraźne zdjęcia i filmiki. W zamian oferuję opiekę nad Waszą córeczką gdy będziecie mieli ochotę wyskoczyć gdzieś we dwoje
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
sliweczka85
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 15:13   #463
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Pożartowałyśmy to teraz coś z innej beczki

Drogi Mężu agusi Pewnie nie wiesz ale byłam na tyle głupia, że pozwoliłam mojemu dziecku bawić się swoim telefonem, żeby mieć chwilkę spokoju. Przez to aktualnie używam prehistorycznej cegły, na której nie mogę zajrzeć co się dzieje aktualnie na wizażu, fb i ogólnie w wielkim świecie Słyszałam, żeś spec od chińskich technologii, które to nie nadwyrężają zbyt portfela a pozwalają być "na bieżąco".
Może miałbyś ochotę wspomóc w poszukiwaniach kompletnie zieloną w tym temacie koleżankę żony. Nie zależy mi na żadnych super funkcjach, najlepiej żeby urządzenie nie było zbyt skomplikowane w obsłudze i intuicyjne, robiło w miarę wyraźne zdjęcia i filmiki. W zamian oferuję opiekę nad Waszą córeczką gdy będziecie mieli ochotę wyskoczyć gdzieś we dwoje
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
sliweczka85
Mąż wróci do domu to mu pokaże wiadomosc od Ciebie i prześle Ci parę linków pozniej

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

A jak duzy ekran może byc? Bo ja np mam 6 cali

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 15:20   #464
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Mój mąż znowu przesunął swój urlop... nie mam już siły do niego, pracoholik zakichany
Miał iść początkiem lipca, potem w połowie a już na 463974% od poniedziałku i co?? I sro... Bo jest milion rzeczy ważniejszych w firmie... Ehh...
Też bym się wkurzyła. Przytulam.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Mąż wróci do domu to mu pokaże wiadomosc od Ciebie i prześle Ci parę linków pozniej

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

A jak duzy ekran może byc? Bo ja np mam 6 cali

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
Hmmm.. ale ja nie wiem ile to 6 cali Mieści się w dłoni?
Bo chyba nie chcę jakiegoś wielkiego jak prawie tablet.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 15:29   #465
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Mój mąż znowu przesunął swój urlop... nie mam już siły do niego, pracoholik zakichany
Miał iść początkiem lipca, potem w połowie a już na 463974% od poniedziałku i co?? I sro... Bo jest milion rzeczy ważniejszych w firmie... Ehh...
O rany, też bym się wkurzyła
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Pożartowałyśmy to teraz coś z innej beczki

Drogi Mężu agusi Pewnie nie wiesz ale byłam na tyle głupia, że pozwoliłam mojemu dziecku bawić się swoim telefonem, żeby mieć chwilkę spokoju. Przez to aktualnie używam prehistorycznej cegły, na której nie mogę zajrzeć co się dzieje aktualnie na wizażu, fb i ogólnie w wielkim świecie Słyszałam, żeś spec od chińskich technologii, które to nie nadwyrężają zbyt portfela a pozwalają być "na bieżąco".
Może miałbyś ochotę wspomóc w poszukiwaniach kompletnie zieloną w tym temacie koleżankę żony. Nie zależy mi na żadnych super funkcjach, najlepiej żeby urządzenie nie było zbyt skomplikowane w obsłudze i intuicyjne, robiło w miarę wyraźne zdjęcia i filmiki. W zamian oferuję opiekę nad Waszą córeczką gdy będziecie mieli ochotę wyskoczyć gdzieś we dwoje
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
sliweczka85


Mnie właśnie dziecko wykiwało - niby zmęczona, pokładająca się, ale przez pół godziny nie zasnęła. Trudno, ale za to będę miała więcej wieczoru dla siebie, bo padnie pewnie o 19
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 15:59   #466
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Też bym się wkurzyła. Przytulam.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------



Hmmm.. ale ja nie wiem ile to 6 cali Mieści się w dłoni?
Bo chyba nie chcę jakiegoś wielkiego jak prawie tablet.
To 6 cali odpada

A moze jeszcze niech Honcia Ci co nieco podesle? Bo z tego co pamietam tez maja chinskie fony

mąż juz przeglada alliexpress

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 19:08   #467
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Hejo



Oj tam odrazu zła matka Ostatnio Kinia wygrzebała z podłogi Lejsa i zadowolona sobie chrupała



Brawo dla dziewczynek Moja Kinia juz ma za soba pierwsze kroczki, ale jakoś nie ma ochoty jeszcze chodzić



Ah zazdroszczę Wam tego spotkania. Szkoda, że mnie się nie udało dotrzeć ale może jeszcze będzie okazja!



Tak to jest jak się daje dzieciom nie to co nie dla nich Oby dało się zgrać zdjęcia i filmiki.



:O Kinia jeszcze nie ma takiego buntu, ale kto wie co będzie za miesiąc, dwa..



Ja też muszę złożyć wniosek. Ale dobrze, że można zrobić to on-line. Taaaka leniwa matka ze mnie haha



U nas odkąd jest jedna drzemka Kinia zasypia w 5 minut



Brawo!!



Po co spać. Sen jest dla słabych



Według mnie to nic dziwnego Jest zafascynowany wnuczką i pewnie z czasem może trochę mu przejdzie
Noo mam nadzieję ze okazja bedzie
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
No to oby już nocki były lepsze


A jak tam po powrocie do pracy, przyzwyczaiłaś się już?

Ja właśnie czekam na ten etap kiedy będę mogła zawieźć Marysię do dziadków na kilka dni...
Marysia woli nadal na czterech. Tupta sobie trochę, ale jak się spieszy to leci na czworaka

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------


Pewnie przejdzie, jak wnuczka zacznie gadać i mu powie żeby spadał
Generalnie jest nieźle n w pracy poki co taryfa ulgowa, ale po urlopie już sie skończy. A Gabi lepiej mi śpi odkąd mniej mnie w domu. Ale do cyca od razu ciagnie jak tylko wejdę
Cytat:
Napisane przez masuriangirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny cały czas Was czytam. U nas się trochę podziało: w sobotę Olek przegryzl kapsulke do prania. Nie pytajcie jak ją znalazł. Doslownie sekunda nieuwagi. Śmigłowiec zabral go do szpitala. Koszmar. Na szczęście jesteśmy przy nim z M. cały czas. Jego stan jest dobry. Powoli zaczyna rozrabiac. Jakby mało było nam wrażeń - dziś rano zrobilam test ciążowy - wyszedl pozytywny. Tyle atrakcji mamy na urlopie...

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
O matko, dobrze, ze szybko zareogowaloscie. Zdrówka dla olusia niech szybko dojdzie do siebie!
No i oczywiście gratuluję!!!!
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ostatnio mówię mężowi, że Iga jest nadpobudliwa, Igor flegmatyczny to może chociaż Ignaś będzie "normalny", a on powiedział, że jak nie to może następne dziecko będzie... Ja się zakrztusiłam śliną jak to usłyszałam, a on do mnie "lepiej być przygotowanym niż zaskoczonym"
Ma poczucie humoru moj też już wspomina o trzecim. Tylko najpierw musi robotę zmienić.
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!
Ignaś się wczoraj wieczorem co chwilkę budził, o 23. było pierwsze karmienie, położyłam go w łóżeczku i poszłam spać. O dziwo dane mi było pospać aż do 2.! Potem go wzięłam do łóżka, pocycał i UWAGA
obudził mnie o 6:30! Szok po prostu! Nie zapowiadała się z wieczora taka fajna noc, a tu proszę.. Pobudka wcześnie ale coś za coś, wolę jednak noc bez tryliarda pobudek
Oby tendencja się utrzymała.

Jutro jedziemy po moim.powrocie.z.pracy na urlop. Najpierw olsztyn na weekend, a potem wioska pod Węgorzewem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 19:20   #468
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
To 6 cali odpada

A moze jeszcze niech Honcia Ci co nieco podesle? Bo z tego co pamietam tez maja chinskie fony

mąż juz przeglada alliexpress

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
My mamy 6-cio calowe Homtomy ht7pro. Jak mi brak drugiej ręki to klikam nosem niestety nic nie doradzę bo nam zamawial znajomy męża, my jesteśmy obydwoje zieloni w tym temacie
Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Noo mam nadzieję ze okazja bedzie

Generalnie jest nieźle n w pracy poki co taryfa ulgowa, ale po urlopie już sie skończy. A Gabi lepiej mi śpi odkąd mniej mnie w domu. Ale do cyca od razu ciagnie jak tylko wejdę

O matko, dobrze, ze szybko zareogowaloscie. Zdrówka dla olusia niech szybko dojdzie do siebie!
No i oczywiście gratuluję!!!!

Ma poczucie humoru moj też już wspomina o trzecim. Tylko najpierw musi robotę zmienić.

Oby tendencja się utrzymała.

Jutro jedziemy po moim.powrocie.z.pracy na urlop. Najpierw olsztyn na weekend, a potem wioska pod Węgorzewem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udanego wypoczynku
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 19:52   #469
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Od mego męża

Droga Śliweczko, koleżanko mojej żony, w odpowiedzi na Twoją prośbę przesyłam Ci zaprojektowane przez chińskich zjadaczy ryżu, nowe, a przede wszystkim tanie telefony. Nie spodziewaj się jednak wodotrysków, urządzenia te są przyzwoite, ale nie gwarantuję bezproblemowego użytkowania (z drugiej strony zamówiłem już sporo telefonów i każdy dobrze służy).

Jeśli zależy Ci na czasie (przy zamówieniu wybrać kraj wysyłki-Niemcy(tak naprawdę wysyłka jest z Polski):
- https://pl.aliexpress.com/store/prod...19d53f61odvtKc
- https://pl.aliexpress.com/store/prod...624dccb6xx9zIY


Prosto z Chin:
-https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Leagoo-M8-Pro-Dual-Back-Camera-Fingerprint-MT6737-Quad-Core-Android-6-0-2GB-RAM/2025030_32796842470.html? spm=a2g17.12010610.0.0.42 a8b905vKxayV
-https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-4X-4-X-Mobile-Phone-Snapdragon-435-Octa-Core-5-0-2-5D/311331_32797292795.html?s pm=a2g17.12010608.0.0.241 164b4J4gkqn

Możesz przejrzeć także te sklepy (z nich zamawiam), może coś innego Ci się spodoba:
-https://pl.aliexpress.com/store/2025030/search?spm=a2g17.12010615 .0.0.4893046bTtlzRV&origi n=n&SortType=orders_desc

-https://www.aliexpress.com/store/311331?spm=a2g17.10010108 .0.0.61dcfafeDI9oHx

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 06:53   #470
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Od mego męża

Droga Śliweczko, koleżanko mojej żony, w odpowiedzi na Twoją prośbę przesyłam Ci zaprojektowane przez chińskich zjadaczy ryżu, nowe, a przede wszystkim tanie telefony. Nie spodziewaj się jednak wodotrysków, urządzenia te są przyzwoite, ale nie gwarantuję bezproblemowego użytkowania (z drugiej strony zamówiłem już sporo telefonów i każdy dobrze służy).

Jeśli zależy Ci na czasie (przy zamówieniu wybrać kraj wysyłki-Niemcy(tak naprawdę wysyłka jest z Polski):
- https://pl.aliexpress.com/store/prod...19d53f61odvtKc
- https://pl.aliexpress.com/store/prod...624dccb6xx9zIY


Prosto z Chin:
-https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Leagoo-M8-Pro-Dual-Back-Camera-Fingerprint-MT6737-Quad-Core-Android-6-0-2GB-RAM/2025030_32796842470.html? spm=a2g17.12010610.0.0.42 a8b905vKxayV
-https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-4X-4-X-Mobile-Phone-Snapdragon-435-Octa-Core-5-0-2-5D/311331_32797292795.html?s pm=a2g17.12010608.0.0.241 164b4J4gkqn

Możesz przejrzeć także te sklepy (z nich zamawiam), może coś innego Ci się spodoba:
-https://pl.aliexpress.com/store/2025030/search?spm=a2g17.12010615 .0.0.4893046bTtlzRV&origi n=n&SortType=orders_desc

-https://www.aliexpress.com/store/311331?spm=a2g17.10010108 .0.0.61dcfafeDI9oHx

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
Bardzo dziękuję!

(dziwnie czytać tu na forum zdania napisane w formie męskiej )

Lecę oglądać
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 06:59   #471
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Honciu znam ból z tym
Urlopem. Ja też czekam na urlop tz i chyba się nie doczekam.

Elaine udanego urlopu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 07:51   #472
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Udanego wypoczynku elaine
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 08:06   #473
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Sliweczko wybralas cos? Czy mąż ma jeszcze czegos poszukac?

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 08:08   #474
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień dobry
U nas znów patelnia
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 08:21   #475
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U nas znów patelnia
U nas dziś w końcu chłodniej

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:16   #476
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dziewczyny, jak wygląda wysypka od trzydniowki?
Franio miał ostatnio kilka dni gorączkę, podejrzewalismy zęby. Wczesniej Były też brzydkie kupy i katar. A wczoraj dostał wysypki, Ale mi się wydaje ze teściową wyprala mu w czymś ubranka.
Ta wysypka to takie małe plamki na brzuchu i plecach.
Na nogach ani przedramionach nic nie ma. Wygląda że pod koszulka jest wysypka a nigdzie indziej nie ma.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:21   #477
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

U nas też patelnia. Już mam tego dosyć
W domu mam 28 stopni, a na zewnątrz w cieniu już 29. Tragedia!

agusia no wszystkie fajne chyba. Tylko popatrzyłam na kurs $ i myślałam że będzie mniejszy
Nie wiem czy się nie rozejrzę jednak za czymś trochę tańszym, bo chiński telefon za 100$ wyjdzie mnie niewiele taniej niż najprostszy smartfon w sklepie w Pl. (moja mama niedawno kupiła jakiś tam lenovo za 500 zł. i całkiem fajny jest). No i jest to ryzyko, że nie ma normalnej gwarancji...
Patrzyłam w tym sklepie i znalazłam np. takiego Homtoma taniego:
https://pl.aliexpress.com/store/prod...4fed617eIcqbZ1
Opinie ma dobre, może byłby ok
Ciężki wybór
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:48   #478
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wygląda wysypka od trzydniowki?
Franio miał ostatnio kilka dni gorączkę, podejrzewalismy zęby. Wczesniej Były też brzydkie kupy i katar. A wczoraj dostał wysypki, Ale mi się wydaje ze teściową wyprala mu w czymś ubranka.
Ta wysypka to takie małe plamki na brzuchu i plecach.
Na nogach ani przedramionach nic nie ma. Wygląda że pod koszulka jest wysypka a nigdzie indziej nie ma.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marcelina miala wysypkę na klatce piersiowej, pleckach i ramionach. Takie male czerwone krosteczki jak potówka w zasadzie wyglądały. U nas gorączka odpuścila w piatek wieczorem a w sobotę w południe zaczela wychodzić wysypka.
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
U nas też patelnia. Już mam tego dosyć
W domu mam 28 stopni, a na zewnątrz w cieniu już 29. Tragedia!

agusia no wszystkie fajne chyba. Tylko popatrzyłam na kurs $ i myślałam że będzie mniejszy
Nie wiem czy się nie rozejrzę jednak za czymś trochę tańszym, bo chiński telefon za 100$ wyjdzie mnie niewiele taniej niż najprostszy smartfon w sklepie w Pl. (moja mama niedawno kupiła jakiś tam lenovo za 500 zł. i całkiem fajny jest). No i jest to ryzyko, że nie ma normalnej gwarancji...
Patrzyłam w tym sklepie i znalazłam np. takiego Homtoma taniego:
https://pl.aliexpress.com/store/prod...4fed617eIcqbZ1
Opinie ma dobre, może byłby ok
Ciężki wybór
Śliweczko no niestety gwarancji na alli nie uświadczysz. Moze faktycznie lapiej kupić nawet w markecie jakiegoś fona? Ja bym pewnie teraz tak zrobila i do tego wykupila ubezpieczenie M rzucila moim telefonem i kiepsko teraz slychać ale nie mogę go nattawić ani nic bo jak...

Moze coś takiego? Polski producent
https://www.krugermatz.com/pl/p/MOVE-6-mini-/2502
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:10   #479
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Hmm to zgadzalby się mniej więcej czas wyjścia wysypki (gorączkę ostatnia miał w nocy z wtorku na środę, a wysypka wyszła w czwartek chyba koło południa)
Ale forma nie do końca, bo to właśnie nie są typowe krostki tylko takie małe plamki hmm.


Kruger&matz miałam telefon, chyba nawet ten model move. Był super, Ale niestety upadł na chodnik i nie przeżył. Taki minus ze pęknięty wyświetlacz =niedziałający dotyk. W HTC jak pękł mi wyświetlacz to jeszcze długo korzystałam z popekanego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:32   #480
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Hmm to zgadzalby się mniej więcej czas wyjścia wysypki (gorączkę ostatnia miał w nocy z wtorku na środę, a wysypka wyszła w czwartek chyba koło południa)
Ale forma nie do końca, bo to właśnie nie są typowe krostki tylko takie małe plamki hmm.


Kruger&matz miałam telefon, chyba nawet ten model move. Był super, Ale niestety upadł na chodnik i nie przeżył. Taki minus ze pęknięty wyświetlacz =niedziałający dotyk. W HTC jak pękł mi wyświetlacz to jeszcze długo korzystałam z popekanego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego pisałam tez o ubezpieczeniu. Siostrzenica roztrzaskala fona o kostkę brukową i wymienili jej na nówkę w ramach ubezpieczenia
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 10:20:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.