Sierpniowe PM-ki 2017 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-09, 10:09   #511
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

My wróciliśmy z hurtowni , może listę miałam ,ale mój szedł na żywioł z ilością w promocji była za 40 zł balantais (ja nie pijana) mój wzioł 5 uhh.To się wypiję ,my wieźliśmy piwo bezalkoholowe na poprawiny. Ja mam puki co luz ,ale fakt pyta się babcia TŻ ,czy jest wszystko .Jeszcze na tłuczenie szkła jajka zamówiłam u TŻ babci sztuka 400 ha .Zabieram się ,za robię próbne prezenciki dlaczego gości. Dziś oklejanie wódki mnie czeka 🙄
U tak teściowa mnie zabiła tekstem , że ona wolnego nie dostanie bo wybrała urlop no kur..😱😵😵 denerwuje mnie ona ,najlepiej wszystko pod nią robić primadonna jedna uhhh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Jak mogę sobie tu ponarzekać odrazy lżej . Czemu ja muszę mieć taką teściowa 😵😵 zołza nie kobieta.Wtraca się ,a jak moja mama pytała się o menu preferencje jedzenie to ona ,że my płacimy i mało ja to obchodzi..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 10:09   #512
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Mnie też dużo osób dołuje, nie tyle gadaniem, że młody się wycofa, ale tym tworzeniem spinki ogólnoślubnej, że "to już niedługo, zaraz, za chwilę, o boże, boże, jak się czujesz ?, denerwujesz się ?, załatwiłaś wszystko ?, jeszcze tego nie masz ?, zdążysz ?, dlaczego taki kolor, a po co to, a po co tamto ?, dlaczego tak późno ? "
U Ciebie spinka i gadanie, a u mnie ze strony rodziców kompletna zlewka, zero zainteresowania i rozmowy. Czasem sama zaczynam coś gadać, bo przydałaby się konsultacja czy doradzenie, ale nie podejmują tematu. Ciotka przynajmniej zapytała, jaką będę miała sukienkę, matka nie No ale z drugiej strony nikt mi się w nic nie wtrącał, nie narzucał kogo mam zaprosić itp. Taki plus.
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 10:19   #513
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
My wróciliśmy z hurtowni , może listę miałam ,ale mój szedł na żywioł z ilością w promocji była za 40 zł balantais (ja nie pijana) mój wzioł 5 uhh.To się wypiję ,my wieźliśmy piwo bezalkoholowe na poprawiny. Ja mam puki co luz ,ale fakt pyta się babcia TŻ ,czy jest wszystko .Jeszcze na tłuczenie szkła jajka zamówiłam u TŻ babci sztuka 400 ha .Zabieram się ,za robię próbne prezenciki dlaczego gości. Dziś oklejanie wódki mnie czeka 🙄
U tak teściowa mnie zabiła tekstem , że ona wolnego nie dostanie bo wybrała urlop no kur..😱😵😵 denerwuje mnie ona ,najlepiej wszystko pod nią robić primadonna jedna uhhh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Jak mogę sobie tu ponarzekać od razu lżej . Czemu ja muszę mieć taką teściowa 😵😵 zołza nie kobieta.Wtraca się ,a jak moja mama pytała się o menu preferencje jedzenie to ona ,że my płacimy i mało ja to obchodzi..
Jeszcze mnie oskarżyła , że sprzedaje ogórki(kupuje i sprzedaje drożej) .Gdzie ja mam 3 rzędy i podzieliłam się z babcia TŻ ,a ta mi jakie historię wali .
Jakby nie przyszła, nawet bym nie płakała 🙄😁


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 11:04   #514
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Mnie też dużo osób dołuje, nie tyle gadaniem, że młody się wycofa, ale tym tworzeniem spinki ogólnoślubnej, że "to już niedługo, zaraz, za chwilę, o boże, boże, jak się czujesz ?, denerwujesz się ?, załatwiłaś wszystko ?, jeszcze tego nie masz ?, zdążysz ?, dlaczego taki kolor, a po co to, a po co tamto ?, dlaczego tak późno ? "
Wczoraj rozważałam pójście do psychologa... serio co chwilę chodzę nerwowa, płaczę... nie radzę sobie z niektórymi sytuacjami, TŻ próbuje jeszcze podtrzymywać mnie na duchu i jakoś tak przy nim jeszcze daję radę...
Ja osobiście polecam każdemu pójście na kilka wizyt do psychologa jeśli czuje się, że jest jakiś problem. Z tym, że w tak krótkim czasie raczej Ci nie pomoże, bo to zazwyczaj długa procedura. Może wystarczy rozmowa z jakąś koleżanką? Wygadaj się, a jak to nie pomoże to polecam jakieś bieganie albo inny męczący sport, to bardzo rozluźnia. Mi wystarcza już nawet 20 min jakichś ogólnorozwojowych ćwiczeń w domu i jest lepiej

Nam zostało dogadanie czytań na sobotę, sprzątanie w domu, założenie zawieszek na alkohol, kupienie jakichś kilku spożywczych pierdółek i ogólnie zadbanie o swój wygląd Dalej się nie stresuję co bardzo mnie cieszy Dzisiaj się pakowałam i oczywiście wyszło tego zdecydowanie za dużo, ale przecież trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność :P Też tak macie?
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 19:08   #515
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Zabijcie mnie ...albo sama to zrobię. Zamawiam paczkę 24h kurierem czekoladki . A oto firma kurierska nie przyjechała, Pan konsultant uważa , że oni nie wysyłają spożywczych produktów. Gdzie to jest absurd bo firma od której to brałam ma z nimi umowę. Do tego Pan konsultant stwierdził że ta paczka będzie szła 3 dni bo zabrał ją inny kurier a poszła ona do Warszawy i prawdopodobieństwo że nie będzie fotanny jest 0..Powiedzcie ,przyjmować paczkę ? Czy wysłać kuriera na drzewo? Pytam nigdy nie byłam w takiej sytuacji 😡😡😡😡😡💨💨💨💨💨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 20:18   #516
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Zabijcie mnie ...albo sama to zrobię. Zamawiam paczkę 24h kurierem czekoladki . A oto firma kurierska nie przyjechała, Pan konsultant uważa , że oni nie wysyłają spożywczych produktów. Gdzie to jest absurd bo firma od której to brałam ma z nimi umowę. Do tego Pan konsultant stwierdził że ta paczka będzie szła 3 dni bo zabrał ją inny kurier a poszła ona do Warszawy i prawdopodobieństwo że nie będzie fotanny jest 0..Powiedzcie ,przyjmować paczkę ? Czy wysłać kuriera na drzewo? Pytam nigdy nie byłam w takiej sytuacji 😡😡😡😡😡💨💨💨💨💨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeczytaj regulamin tej firmy kurierskiej i tej z której zamawiałaś, jeśli rzeczywiście deklarują dowóz w 24h to ja bym nie przyjęła i żądała zwrotu pieniędzy. Spróbuj poszukać takiej czekolady do fontanny gdzieś stacjonarnie. W moim mieście da się znaleźć taką w pastylkach. Nie wiem też czy nie można tam czasem dać takiej czekolady z proszku, oczywiście pewnie już rozrobionej.
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 22:08   #517
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Mają 24 h właśnie zapłaciła za szybką paczkę 35 zł .Jutro i tak mnie nie ma cały dzień w rozjazdach więc i tak jej nie odbiorę .O 8 dzwonię do firmy z której to zamawiałam niech oni to już rozwiążą .Nie przyjmę paczki i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-09, 23:00   #518
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
ał.

Ogólnie czym bliżej ślubu, tym mniej ekscytacji we mnie. TŻ ciągle żartuje, że jeszcze ma szansę się rozmyślić, albo coś się może wydarzyć, co go uratuje od ślubu, no wiem że to takie męskie droczenie się, ale słyszę to co chwila, do mnie, do rodziny, do kolegów, że już po prostu uszy więdną. Nie biorę sobie tego bardzo do serca, bo to on ostatecznie wyszedł z całą inicjatywą, ale takie gadanie jednak kisi nastrój.
U mnie odwrotnie, choć też przeżyłam kryzys w ten poniedziałek, ale im blizej, tym więcej powera mam. Moze to dlatego, ze dzisiaj juz pierwsze dekoracje na sali porobione A jutro caly dzien tam spędzę, więc jest fajnie Moj tez gada, że jeszcze moze sie cos zdarzyc, ale wiem ,ze to zarty.
Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Mnie też dużo osób dołuje, nie tyle gadaniem, że młody się wycofa, ale tym tworzeniem spinki ogólnoślubnej, że "to już niedługo, zaraz, za chwilę, o boże, boże, jak się czujesz ?, denerwujesz się ?, załatwiłaś wszystko ?, jeszcze tego nie masz ?, zdążysz ?, dlaczego taki kolor, a po co to, a po co tamto ?, dlaczego tak późno ? "
Wczoraj rozważałam pójście do psychologa... serio co chwilę chodzę nerwowa, płaczę... nie radzę sobie z niektórymi sytuacjami, TŻ próbuje jeszcze podtrzymywać mnie na duchu i jakoś tak przy nim jeszcze daję radę...
U mnie nikt nie pyta jak sobie radzę, bo każdy wie, że sama wszystko przygotowuję i dostaję ciągle komplementy, że swietnie zorganizowana impreza, że dokladna rozpiska, plan dnia rozpisany elegancko, że niczego nie muszą się domyslac (głowie uslugodawcy tak piszą), bo wszystko mają jak na tacy, a mi to wylewa miód na serducho, że ktos docenia moje starania.

Oficjalnie POJUTRZE wychodzę za mąż )))
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 07:53   #519
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość

U mnie nikt nie pyta jak sobie radzę, bo każdy wie, że sama wszystko przygotowuję i dostaję ciągle komplementy, że swietnie zorganizowana impreza, że dokladna rozpiska, plan dnia rozpisany elegancko, że niczego nie muszą się domyslac (głowie uslugodawcy tak piszą), bo wszystko mają jak na tacy, a mi to wylewa miód na serducho, że ktos docenia moje starania.

Oficjalnie POJUTRZE wychodzę za mąż )))
Nas chwalił kamerzysta podczas nagrywek, że jesteśmy dobrze przygotowani, że mamy rozpisany plan, pobrane różne gadżety, stroje do różnych ujęć... że jeszcze z taką otwartą parą nie pracował
No i menedżerka była zszokowana, że zdążyłam ją zapytać o wszystko to, o co ona zwykle pyta panny młode
Ale boli jak najbliżsi nie doceniają.

Kochana, będę trzymać kciuki za to, aby to był Wasz najwspanialszy dzień !!!
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 08:59   #520
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Ja też się już nie mogę doczekać soboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 13:03   #521
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Życzę Wam ładnej pogody 😘. A ja pędzę do kwiaciarni brum brum 💨💨korek 💨💨 spa dziś uhh wkoncu czas na mnie ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 16:04   #522
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Pech chyba ,mnie nie opuszcza dziś kurier się pojawił ,swoją drogą dzwoni do mnie że stoi pod domem i gdzie ja jestem ,że on czasu czekać nie ma. To ja grzecznie,że też czekałam wczoraj na niego i go nie było i że ma narzeczonemu oddać paczkę.A tu dostałam taka wiązankę od Pana kuriera , że jak jutro przyjedzie zapodammu taka samom wiązankę z pisemna skargą . Ps.moja sala w piątek ma ślub od 18 do 3 rano.Ja się pytam,jak ja mam dowieść wódkę,picie i ozdoby +podziękowania wszystkie skoro tam jest impreza wgl zdarzą ze zmianą wystroju wesele kolor fioletowy i chaber ,a mój wiosenna zieleń i blady róż. Ehh:'(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 20:03   #523
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Dziewczyny, podziwiam Was za to wyluzowanie, ja mam kisiel w gaciach, a TŻ jeszcze większy, nie wiem, może to wiek robi swoje

Jutro MUSZĘ iść zamówić bukiet, bo to ostatnia chwila, a w żadnym się nie zakochałam i żaden nie jest "mój" chociaż mam ze 100 wersji zapisanych na dysku. Ten bukiet miałam zamiar kompletnie olać i iść z jakimś tanim badziewiem, ostatecznie on tylko na 10 minut w USC, ale zaczęłam przeglądać google'a i mam problem

AmyR23 - a nie masz kogoś, kto by Cię mógł wyręczyć w dowożeniu tego na salę? Zresztą, zapytaj managera sali, niech poda termin i niech to ogarniają.

Taube - jak tam dekoracje? Pochwalisz się fotkami?
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 21:42   #524
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość

Taube - jak tam dekoracje? Pochwalisz się fotkami?
O tak dzisiaj od 6 :00 jestem na nogach, dekorowalam sale cały dzien i dostałam az jakis wylew w udzie i mam połowe uda w siniaku ledwo juz stoje na nogach, a jutro jeszcze ozdobic slodki stol, auto i klatkę schodową u mnie w bloku. Pewnie ze wstawie fotki jak juz bedzie po wszystkim, bo nie mam czasu nawet. Dzisiaj jeszcze pazurki zdazylam zrobic Przyjaciolka mi zrobila fajny efekt, jaki chcialam. ale fotki wszelkie będą juz po.
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 23:05   #525
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
O tak dzisiaj od 6 :00 jestem na nogach, dekorowalam sale cały dzien i dostałam az jakis wylew w udzie i mam połowe uda w siniaku ledwo juz stoje na nogach, a jutro jeszcze ozdobic slodki stol, auto i klatkę schodową u mnie w bloku. Pewnie ze wstawie fotki jak juz bedzie po wszystkim, bo nie mam czasu nawet. Dzisiaj jeszcze pazurki zdazylam zrobic Przyjaciolka mi zrobila fajny efekt, jaki chcialam. ale fotki wszelkie będą juz po.
Dziś oglądałam Twojego FB - niezłe cudeńka tworzysz Już się nie dziwię, czemu robisz ślubne DIY, toż to zawodowstwo jest

Wybrałam bukiet, bo czas nagli. Zachwytu nie ma, ale przynajmniej pasuje do kreacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Katjan-morsiuskimppu.jpg (344,9 KB, 26 załadowań)
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 05:10   #526
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Dziś oglądałam Twojego FB - niezłe cudeńka tworzysz Już się nie dziwię, czemu robisz ślubne DIY, toż to zawodowstwo jest

Wybrałam bukiet, bo czas nagli. Zachwytu nie ma, ale przynajmniej pasuje do kreacji
Bardzo mi miło piękny bukiet
a ja jutro będę żoną
dziś ostatni dzień panieństwa. Ciężko uwierzyć
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 08:58   #527
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Ja na sali nie ma managera . Mam salę ,biznes jest rodzinny tam . Facet gotował kiedyś na statkach turystycznych i takie to pyszne wszystko . Właścicielka zapewniała ,że się wyrobią tym bardziej że byłam wczoraj mieli chrzciny, dziś mają bal policjanta ,a w sobotę weselę się śmiała , że dzień jak co dzień.Jasne świadkowie zawiozą alko i wszystko,ale ja mam naturę , że musi być idealnie jak nie jest potrafię robić od początku. Jutro panieński czuję picie i striptiz ale najpierw skok ze spadochronu za panienkę coś szalonego hihi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:02   #528
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

niebieski fioletowy róşowy bukiet ślubny Opole.020.JPG Bukiet chciałam taki ,tylko pozamieniać z goździkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:05   #529
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

.
.......

Dziewczyny wasi TŻ muchy czy jednak krawat ??

Edytowane przez 201709131127
Czas edycji: 2017-08-11 o 09:06
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 09:11   #530
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
.
.......

Dziewczyny wasi TŻ muchy czy jednak krawat ??
Mucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:34   #531
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło piękny bukiet
a ja jutro będę żoną
dziś ostatni dzień panieństwa. Ciężko uwierzyć
Co nie? Trzymam za Was kciuki, niech wszystko pójdzie jak marzenie Jaką pogodę zapowiadają u Was na jutro?

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Ja na sali nie ma managera . Mam salę ,biznes jest rodzinny tam . Facet gotował kiedyś na statkach turystycznych i takie to pyszne wszystko . Właścicielka zapewniała ,że się wyrobią tym bardziej że byłam wczoraj mieli chrzciny, dziś mają bal policjanta ,a w sobotę weselę się śmiała , że dzień jak co dzień.Jasne świadkowie zawiozą alko i wszystko,ale ja mam naturę , że musi być idealnie jak nie jest potrafię robić od początku. Jutro panieński czuję picie i striptiz ale najpierw skok ze spadochronu za panienkę coś szalonego hihi.
No dokładnie, oni pracują swoim, sprawdzonym rytmem, no i nie mają fryzjera ani kosmetyczki rano, więc zdążą powykładać wszystko

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
.
.......

Dziewczyny wasi TŻ muchy czy jednak krawat ??
Nie wiem, chyba krawat, bo wyszczupli sylwetkę

PS. Pojechał po garnitur.
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:09   #532
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
.
.......

Dziewczyny wasi TŻ muchy czy jednak krawat ??
Mucha

Taube powodzenia, będę trzymała kciuki!

Ja mam taki bukiet, tylko dodatkiem fioletu i różu

PS. W środę odebrałam sukienkę, jestem zachwycona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20155787_1822408554441634_8878374102838441828_n.jpg (47,1 KB, 23 załadowań)
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:23   #533
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
.
.......

Dziewczyny wasi TŻ muchy czy jednak krawat ??

Mucha

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Aaaaaa ja chyba zwariuje... nie idzie gości usadzić, już przerabaim 5 koncepcję
A dziś muszę podać listy na plan stołów

Czy można zatrzymać czas ??
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 13:26   #534
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Mucha

Aaaaaa ja chyba zwariuje... nie idzie gości usadzić, już przerabaim 5 koncepcję
A dziś muszę podać listy na plan stołów

Czy można zatrzymać czas ??
Miałam to samo, i o ile rodzinę TŻ usadziłam w 5 minut (wg starszeństwa i stopnia pokrewieństwa, raz dwa), o tyle nad moją modliłam się z godzinę, bo starszeństwo i stopień pokrewieństwa swoją drogą, a to, kto na kogo nie chce patrzeć, swoją. A jeszcze mamy jeden długi stół, więc kompletnie nieustawny...

Jest taka fajna aplikacja webowa, chyba Taube ją polecała - goscieprzystole.pl

A TŻ pojechał i kupił sobie garniaka, koszulę i krawat, płacąc za wszystko niecałe 600zł Czemu nie urodziłam się facetem...

Ja za to zamówiłam bukiet, florystka mi doradziła coś troszkę innego - 9 róż, że niby ta liczba symbolizuje szczęście, z czego jedna czerwona (szczera miłość), a reszta biała, i do tego nieco gipsówki, komponującej się ze stroikiem we włosach. Nie byłam do swojej koncepcji specjalnie przywiązana, więc luzik.

Kupiłam też kolczyki, zapłaciłam za nie słooono, bo 200zł, za srebro no ale trudno, jakoś przeboleję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0530f44a7bcd7bbbfe5f9d3963b1fe19.jpg (32,3 KB, 17 załadowań)
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 15:26   #535
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Śliczne kolczyki
Ja moje z łańcuszkiem i bransoletka kupiłam za 500 zł tylko dla tego, że nie uczulają. Nie ma to jak uczulenie mieć na srebro .:-(:-( Swoją droga czemu srebrna biżuteria ,anię złota ? Nie spotkałam się ze złota nigdzie ,a Wy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 16:09   #536
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Wydaje mi się, że na ślubach używa się dużo "sztucznej" biżuterii, z nieszlachetnych materiałów, często po prostu ze stali. Takie nieszlachetne kruszce są mimo wszystko bardzo podobne do białego złota czy srebra i wyglądają ładnie. Natomiast żółte złoto trudno "podrobić" tak, by wyglądało szlachetnie i nie-tandetnie. Dlatego wzięłam ozdobę na włosy na srebrnym drucie, a nie złotym. A potem już musiałam resztę pociągnąć, żeby nie mieszać za bardzo kruszców.
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 16:24   #537
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Ja zawsze byłam fanką Apart ,niestety ostatnio coś się pogorszyła jakoś( strasznie brzydka robi się biżuteria, jakoś nie ta ).Mowie o swoich odczuciach ,wiem każdy mówi co innego . Moja kuzynka zamówiła mi na eBayu .Zobaczymy ile wytrzyma.
Ja czasem wolę zapłacić więcej i mieć dobrą,ale nie zawsze to się sprawdza ,a niestety nie znam się na tym i zapewne często robią mnie w balona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 20:43   #538
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Mój Przyszły Ślubny ma muchę.

Ja biżuterię sztuczną, metal plus cyrkonie. I srebrna bransoletka: bo stara i pozyczona

Ze złota to kolczyk w uchu (trzeci), pierścionek zaręczynowy i obrączka. Ale ja to w ogóle biżuterii nie noszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 21:05   #539
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Co nie? Trzymam za Was kciuki, niech wszystko pójdzie jak marzenie Jaką pogodę zapowiadają u Was na jutro?
nawet nie wiem podobno mialy być burze, ale ciocia mówi, że nie zapowiadali jednak. Wolę nie sprawdzać i się nie wczuwać. Jak bedzie, tak będzie

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
.
.......

Dziewczyny wasi TŻ muchy czy jednak krawat ??
krawat
Cytat:
Napisane przez Janna_ Pokaż wiadomość
Mucha

Taube powodzenia, będę trzymała kciuki!

Dzięki to już JUTRO jest TEN dzień ^^ I wiecie co? zero stresu. Przed chwilą wróciłam z ubierania samochodu. narzeczony z drużbami pojechał na salę ogarnąć, a ja wziełam juz kąpiel i jem kolacyjke. Zero stresu, bo wiem, że wszystko już jest dopięte, więc nie ma potrzeby się stresować. Gorzej, jakby coś poszło nie tak, ale że już wszystkie dekoracje są ogarnięte po mojej koncepcji, to super. załączam taki przedsmak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4340.jpg (114,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4341.jpg (101,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4351.jpg (105,0 KB, 25 załadowań)
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 06:04   #540
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Jako, że dziś sobota, to wszystkim dzisiejszym PMką życzę szczęścia i wytrwałości z drugą połową.
W razie kryzysu: naprawiajcie a nie wymieniajcie.
Dobrej pogody też życzę, i żeby niebo parę kropel uroniło (chociaż u mnie od rana leje)
Żeby wszystko poszło po Waszej myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-01 15:47:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.