Sierpniowe PM-ki 2017 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-12, 08:46   #541
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

kaari, Taube, czy któraś jeszcze?

Dziewczyny, życzę Wam, żeby ten dzień był spokojny i radosny
Niech los Wam sprzyja na nowej drodze życia.
Życzę Wam też wytrwałości, żeby udało się uskutecznić wszystko to, co dziś będziecie przysięgać
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 08:10   #542
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Bardzo dziękuję za życzenia! To był najlepszy dzien w moim życiu! ****

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 08:21   #543
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za życzenia! To był najlepszy dzien w moim życiu! ****
Opowiadaj jak było, kobietko

Moja kolej już za 4 dni
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 07:29   #544
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Opowiadaj jak było, kobietko

Moja kolej już za 4 dni
Będzie opowiadanie w częściach jak znajdę chwilkę czasu
12.08 na 8.30 byłam u fryzjera. Czesala mnie żona kuzyna, która ma swój salon fryzjerski. Wyszło pięknie - jeszcze lepiej niż na próbnym Później makijaż - wyszło cudownie. Nawet mój fotograf mówił, że wyglądałam przepięknie Później ubieranie sukni, dodatki. Czekając na przyjazd pana młodego zaczęłam się denerwować. Wcześniej nie było ani grama stresu. Przyjechał Filip, przywitanie się ze wszystkimi. Zespół grał. Później błogosławiny i do Kościoła. Trochę przeszkadzał mi welon, bo miałam strasznie długi i cały czas poprawiałam. W kościele stres zaraz odszedł. Przysięga podobno wyszła nam pięknie, zero pomyłek. Niektorzy nawet płakali ze szczęścia. Nawet fotografowi poleciała łezka. Po wyjściu z Kościoła nasi znajomi wyrzucili róże z wyrzutni, akurat zawial wiaterek i wszystko super poleciało do góry życzenia, zdjęcie i pojechaliśmy na sale CDN bo jadę do dentysty wyrywać czwórki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 12:25   #545
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cz. 2. <
Oczywiście jako to na wsi były bramy. Jedna brama była super. Musieliśmy wyjść z auta bo koleżanka z pracy mojej mamy wraz z dziećmi zrobila bramę śpiewająca plus akordeon. Sami wymyslili tekst przyśpiewek. Na prawdę super. Na sali tradycyjnie przywitali nas chlebem i solą. Później szampan, rozbicie kieliszków oraz przywitanie gości weselnych marszem. Nie mieliśmy odgrywek. Obiadek i czas na pierwszy taniec. Wszyscy myśleli, że będzie tradycyjnie jakiś wolny, a my zaczelismy wolno a później zepsuła się niby muzyka i pojechaliśmy śmiesznie była składanka z co ja zrobilem ze się ożeniłem, chodz chodz na siano, nie bądź taki szybki Bill itp. Goście zachwyceni, wszycy kręcili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cz3.
Później trwała normalna zabawa. Koło 18 zrobiliśmy chwilkę dla dzieci. 4 piosenki😊dzieciaki dostały prezenty od państwa młodych oraz upominki od starostów😊o 20 mieliśmy podziękowania dla rodziców oraz galę oscarową. Rodzice dostali kosze ze słodkościami oraz ramki z naszymi zdjeciami, a osacry trafiły do osób, które pomogły w organizacji wesela druzbowie, starości, świadkowie, foto oraz kamerzysta. Oscara dostał tez nasz lokal za profesjonalną organizacje wesela😊wszyscy byli w szoku, ze z taka łatwością mówiłam do mikrofonu, prowadziłam tą gale. Wyszło niesamowicie😊o 24 wiadomo oczepiny, konkursy, zabawy. Ostatni goście wyszli przed 5 i my kolo 5 poszlismy spać 😇 rano o 9 było sniadanko i mini poprawiny do 16



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 14:27   #546
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Co to są odgrywki?

Jejku, ależ to się czyta! Jakbym tam była
Pokażesz jakieś foteczki? Wiadomka, buźka zamalowana, ale tak ogólnie, jak się prezentowałaś, jak sala, jak bukiet

Ja mam takiego stresa, że już dziś mam biegunkę z nerwów i mi ściska gardło, boję się, że w ogóle się nie wysłowię Za 3 dni o tej porze będę żoną...

Zrobiłam ozdoby na auto, ale tak myślę, że chyba za dużo będzie, te kokardy i te tiule z tyłu, nie? Jeszcze przymierze, najwyżej tiule użyje do sesji.

Zrobiłam też detal do zdjęć obrączek (będzie mech na dnie tej kuli). Podoba mi się, zostawię go na pamiątkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170812_180712.jpg (84,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170813_111451.jpg (140,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170812_223941.jpg (68,4 KB, 19 załadowań)
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 17:58   #547
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Co to są odgrywki?

Jejku, ależ to się czyta! Jakbym tam była
Pokażesz jakieś foteczki? Wiadomka, buźka zamalowana, ale tak ogólnie, jak się prezentowałaś, jak sala, jak bukiet

Ja mam takiego stresa, że już dziś mam biegunkę z nerwów i mi ściska gardło, boję się, że w ogóle się nie wysłowię Za 3 dni o tej porze będę żoną...

Zrobiłam ozdoby na auto, ale tak myślę, że chyba za dużo będzie, te kokardy i te tiule z tyłu, nie? Jeszcze przymierze, najwyżej tiule użyje do sesji.

Zrobiłam też detal do zdjęć obrączek (będzie mech na dnie tej kuli). Podoba mi się, zostawię go na pamiątkę
Odgrywki - marsze dla gości za ktore placa orkiestrze wrzuce fotki we wolnej chwili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 18:48   #548
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Łał ! Uświadomiłam sobie ,że ja płacę jeden kobiecie i ona robi to wszystko za mnie te ozdoby na auto,sala strojona jest w cenie jedzonka.A wy tak to same?A wgl na dom (co zrobić?) mam 250 m dom i wielka działkę 3000tys m ,nie wiem jak ja ozdobić balony trochę oklepane i takie bez polotu.A rodzica wymyśliłam , że dostaną figurki drewniane do ogrodu (czasu mało ) ,ale dzięki pomocy mojego Tż klienta ,który ma usługi stolarskie zrobi to ,ale dowiezie prosto na salę wiec nie wiem jak to będzie wyglądać.Ps; czy fotograf jechał/jedzie ,z wami? Mój mi to zaproponował ,ale mój TŻ średnio widzi ten pomysł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 19:41   #549
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Odgrywki - marsze dla gości za ktore placa orkiestrze wrzuce fotki we wolnej chwili
Takie coś? Ale fajne to jest, aż mi się mordka śmieje, u nas nie ma takiego zwyczaju No ale z kasy trzeba wyskoczyć, i to wszystko kamera uwiecznia, nie ma żartów

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Łał ! Uświadomiłam sobie ,że ja płacę jeden kobiecie i ona robi to wszystko za mnie te ozdoby na auto,sala strojona jest w cenie jedzonka.A wy tak to same?A wgl na dom (co zrobić?) mam 250 m dom i wielka działkę 3000tys m ,nie wiem jak ja ozdobić balony trochę oklepane i takie bez polotu.A rodzica wymyśliłam , że dostaną figurki drewniane do ogrodu (czasu mało ) ,ale dzięki pomocy mojego Tż klienta ,który ma usługi stolarskie zrobi to ,ale dowiezie prosto na salę wiec nie wiem jak to będzie wyglądać.Ps; czy fotograf jechał/jedzie ,z wami? Mój mi to zaproponował ,ale mój TŻ średnio widzi ten pomysł.
Mistrzem DIY jest u nas Taube (gdzie ona?)
Ja zrobiłam tylko te ozdoby na auto i bombkę, bo mnie to to wyniosło w sumie 11zł, za 4 konkretne kokardy (każda zrobiona z 2 metrów tkaniny).

Dekorację sali mam w cenie, a zaproszenia/winietki zamawiałam, bo wyszły takie groszowe sumy, że nie opłacało się w ogóle z tym bawić.

Może wstążki zamiast balonów?


No czasem fotograf jedzie z parą młodą i im cyka fotki po drodze, wewnątrz auta
U mnie fotograf wkracza później, więc nie mam tej kwestii przemyślanej

Edytowane przez bona_fide
Czas edycji: 2017-08-14 o 19:49
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 21:35   #550
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Jako, że dziś sobota, to wszystkim dzisiejszym PMką życzę szczęścia i wytrwałości z drugą połową.
W razie kryzysu: naprawiajcie a nie wymieniajcie.
Dobrej pogody też życzę, i żeby niebo parę kropel uroniło (chociaż u mnie od rana leje)
Żeby wszystko poszło po Waszej myśli
Dziękuję, poszło wszystko lepiej niż to zaplanowałam

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
kaari, Taube, czy któraś jeszcze?

Dziewczyny, życzę Wam, żeby ten dzień był spokojny i radosny
Niech los Wam sprzyja na nowej drodze życia.
Życzę Wam też wytrwałości, żeby udało się uskutecznić wszystko to, co dziś będziecie przysięgać
Dziękuję, było super!

Dziewczyny, nie spodziewałam się, że wyjdzie TAK idealnie.
Zero stresu do samego końca. Rano przyszła do mnie przyjaciółka, pomogła mi ubierać klatkę balonami, potem zjadłam śniadanko, poszlam na fryzurę - również wyszła lepiej niż na próbnym. Makijaż postanowiłam zrobić sama i tak też się udało 70zł w kieszeni. Potem przyjechał kamerzysta i fotograf, chwilę później znów przyjaciółka, zrobiła bramę. Mnie druhna ubrała, choć do samego przyjazdu pana młodego to trwało bo suknię się ciężko wiązało i ciut była za długa tak w ogóle i w trakcie wesela się wyciągnęła i ludzie trochę deptali, ale to jedyny mankament. Pogoda była przecudowna do końca. Poszliśmy orszakiem pod kościół, ślub był piękny, kościół super udekorowany, tylko mi podczas przysięgi załamał się głos i była chwila ciszy,bo czułam jak mi łzy napływają, koleżanki też płakały jak bobry podobno ale nie uroniłam łezki, byłam twarda przy marszu mendelsohna wszyscy patrzyli na nas z ławek, kościół był pełny, goście dopisali. Potem przejechaliśmy eLką na salę i tam też piękne dekoracje, juz w moim wydaniu, ale wszystko wyszło perfekcyjnie i z klasą. Styl vintage w 100%. Jedzenie i tańce były na tej samej sali, ludzie siedzieli przy okrągłych stołach. Jedzenie trochę słabe, ale przy całokształcie nie miało to większego znaczenia. Cdn. Mąż wraca spod prysznica
Załączam zdjęcie naszego pięknego tortu, przez który byłam pod OGROMNYM wrażeniem <3 Dołączam też oryginalne zdjęcie, jakie dołączyłam do zamówienia cukierni. Troszkę koślawo wyszło z jednej strony, ale i tak był perfekcyjny!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png tort.png (118,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: png tort klatka.png (712,5 KB, 18 załadowań)
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 21:56   #551
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Taube, tort piękny, bardzo oryginalnym na pewno nikt się z takim wcześniej nie spotkał - tylko coś mało Ciebie widać tam z tyłu If you know what I mean

Jak Wam zazdroszczę (tak pozytywnie), że macie to już za sobą
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 22:02   #552
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Niby mamy za sobą, ale z chęcią chciałabym to przeżyc jeszcze raz. Było tak pięknie, że aż łezki mi się lały pod koniec imprezy i w ogóle byłam wzruszona, jak się każdy dobrze bawi. To było wyjątkowe wesele. Wielu gości tak stwierdziło, że było oryginalnie Jestem z siebie dumna
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 22:03   #553
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Szybkie pytanie do wszystkich (już) Mężatek

Organiście, Księdzu to wiadomo, ale ale
Płaciłyście może Kościelnemu?

Tak mi się teraz nasunęło
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 22:23   #554
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
Niby mamy za sobą, ale z chęcią chciałabym to przeżyc jeszcze raz. Było tak pięknie, że aż łezki mi się lały pod koniec imprezy i w ogóle byłam wzruszona, jak się każdy dobrze bawi. To było wyjątkowe wesele. Wielu gości tak stwierdziło, że było oryginalnie Jestem z siebie dumna
Życzyć wszystkim takich cudownych wspomnień

Ja to na razie to mam głównie pietra, czy nie będzie żadnych scysji, afer i płaczów Póki co mam nastawienie pt. " jak przetrwać rodzinną imprezkę"

Aaaaa, skoro owocowykoktail pyta, to ja też zapytam, dziewczyn które ślubują cywilnie - macie muzyków w USC? Jak tak, to jakie utwory wybrałyście?
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 08:46   #555
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Szybkie pytanie do wszystkich (już) Mężatek

Organiście, Księdzu to wiadomo, ale ale
Płaciłyście może Kościelnemu?

Tak mi się teraz nasunęło
Tak my płaciliśmy



Hej
Wrzucam jedna foteczke. Na razie mamy mega dużo zdjęć od gosci. Czekamy na te od fotografa
received_1789511167728201.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 09:27   #556
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Super się czyta Wasze relacje <3 Strasznie Wam zazdroszczę, że już jesteście po
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 09:43   #557
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Wink Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Szybkie pytanie do wszystkich (już) Mężatek

Organiście, Księdzu to wiadomo, ale ale
Płaciłyście może Kościelnemu?

Tak mi się teraz nasunęło
Hehe nie do końca wiadomo, bo my za ślub ani za zapowiedzi w moim kościele nie płaciliśmy NIC a to dlatego, że nikt sie nie upomniał. Za każdym razem przyjmował nas inny ksiądz i tak wyszło. Płaciliśmy tylko organiście.

C.D.
Na sali zgromadzili się wszyscy goście i po obiedzie zespół zaprosił nas do pierwszego tańca. Mieliśmy układ (troszkę pozmieniany)
KLIK i bardzo się martwiliśmy, że coś nie pójdzie albo mąż się potknie o moją suknię, ale wyszło perfekcyjnie Goście byli pod ogromnym wrażeniem, niektórzy płakali przy tym Tak otworzyliśmy parkiet i bardzo dużo osób się bawiło, wszystko dzięki temu, że jedzenie było na jednej sali z parkietem. Atrakcją była też księga gości z polaroidem. Przejrzeliśmy ją wczoraj i bardzo fajnie wyszło Wiele osób się wpisało i wkleiło foto, niektórzy też zakosili fotki dla siebie, ale to normalne, na ok 115 osób poszło równe 40 zdjęć. Ciągle przy tej księdze stał tłumek ludzi ustawionych w kolejkę. Słodki stół też był, całkowicie w mojej aranżacji i wg mojego pomysłu (fotka w załączniku) Choć ta fotka była robiona jeszcze przed weselem i nie stało to dokładnie tak, bo obok były jeszcze inne części jak np. owoce, kawa itd. Wszystkie te naczynka i akcesoria były moje, jakby ktoś był ciekawy skąd ten zestaw, to zdradzę, że z English Home - była super promocja na te białe naczynka. Ogólnie wesele jak to wesele, ludzie się bawili do 5 rano, parkiet nie stał pusty. Mieliśmy też mini sesję w ogrodzie przy pergoli. Podziękowania dla rodziców też wypadły fajnie, potem był tort, którego fotkę wrzuciłam wczoraj. Jak wszedł na salę, to oniemiałam z zachwytu, bo cukiernia tak wiernie odtworzyła mój pomysł z internetu. Oczepiny także fajnie wypadły, bez spiny i bez głupot. Zespół dał radę. Chcieliśmy też puścić lampiony życzeń, ale wiał mocny wiatr i tylko zjaraliśmy 3 sztuki
Wesele było przewspaniałe, goście się wybawili, opinie też bardzo serdeczne, każdy twierdził, że jeszcze nie był na TAKIM weselu, bo wszystko było tak oryginalne i dobrze zorganizowane. Mogę być z siebie dumna, bo sama obmyśliłam i zrealizowałam całą koncepcję od A do Z. Narzeczony tylko mnie wspierał i się zbytnio nie wtrącał - i dobrze! Bo miałam wolną rękę. W sumie do tego wesela przygotowywałam się od października 2015 roku, narobiłam duuuużo dekoracji, z czego część w ogóle nie została użyta, ale ogarnę co tam zostało i posprzedaję Mogę więc posumować, że to był zdecydowanie najpiękniejszy dzień w moim życiu.

Teraz trzymam kciuki za pozostałą resztę Która z Was ma najbliżej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4351.jpg (105,0 KB, 27 załadowań)
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 11:38   #558
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

My za 4 dni
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 11:41   #559
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

My za 2 dni
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-15, 12:43   #560
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Super mam nadzieję, że będziecie mieć równie piękną pogodę jak u nas była Nie zapomnijcie wystawić bucików na parapet.
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 15:30   #561
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Hej
Wrzucam jedna foteczke. Na razie mamy mega dużo zdjęć od gosci. Czekamy na te od fotografa
Załącznik 7193941
No to już wiem, co miałaś na myśli, opowiadając o swojej sukni Była piękna i super w niej wyglądałaś Bukiet bardzo w moim stylu
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 17:06   #562
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Dziewczyny ,moje buty są straszne chodzę w nich jak taki żołnierz.Jakie macie miałyście ? Chce kupić nowe coś czuję , że w tych nie dam rady. :'(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 18:49   #563
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Ja mam najzwyklejsze białe na platformie (i szpilce) z deichmanna. I na zmianę baleriny w fuksji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 18:55   #564
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
My za 2 dni
W czwartek?

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,moje buty są straszne chodzę w nich jak taki żołnierz.Jakie macie miałyście ? Chce kupić nowe coś czuję , że w tych nie dam rady. :'(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam takie prawie płaskie (1 cm obcas) w kolorze przewodnim (lawendowy) z doczepionymi kokardami
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 19:16   #565
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

To kupię nowe teraz w CCC niby wyprzedaże,a butów nigdy nie jest za mało.Umnie problem taki że mam sztuple stopki,jak ubrałam baleriny to masaka stopa brzydko leżała .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 19:39   #566
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
No to już wiem, co miałaś na myśli, opowiadając o swojej sukni Była piękna i super w niej wyglądałaś Bukiet bardzo w moim stylu
Dziękuję bardzo!

Zdjęcie naszego tortu. Ktoras z Was chciała zobaczyć. Jak na razie mamy zdjęcia tylko od gości, więc szału nie ma

IMAG9783.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 20:08   #567
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez AmyR23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,moje buty są straszne chodzę w nich jak taki żołnierz.Jakie macie miałyście ? Chce kupić nowe coś czuję , że w tych nie dam rady. :'(
Mam takie, z Ryłko:

Jak je kupowałam to w sklepach były same sandały i trochę je wzięłam "z braku laku", bo chciałam mieć czas żeby je rozchodzić, ale teraz stwierdzam, że to w sumie zupełnie dobry wybór, no i są szczupłe, więc może i na Ciebie by pasowały?

Cytat:
Napisane przez Janna_ Pokaż wiadomość
W czwartek?
Si, si, w czwartek.

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo!

Zdjęcie naszego tortu. Ktoras z Was chciała zobaczyć. Jak na razie mamy zdjęcia tylko od gości, więc szału nie ma

Załącznik 7194446
Śliczny

Ja nie mam pojęcia, jaki będę miała tort Oby był smaczny, wygląd zniesę
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 08:18   #568
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Ja mam takie:


Szukam teraz kolorowych szpilek na poprawiny. Widziała któraś gdzieś?
Coś w takim stylu:
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-6618/376558
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 09:29   #569
201709131127
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 435
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

U mnie problem taki ,że TŻ niski znaczy on w dowodzie 178 ja a ja 175 a jestem o połowę głowy większa ,ale to szczegół.Moja suknia na 175-178 cm jest dużo szaleć nie mogę.Owocowykoktajl mierzyłam takie ,ale w tych mój TŻ jak krasnal do mnie hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201709131127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 09:31   #570
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

U mnie też już po. Wszystko się udało i wszyscy wyszli bardzo zadowoleni . Na razie nie mam czasu nic więcej napisać, ale jak się zrobi trochę luźniej to pewnie zdam relację . Dziewczynom które są jeszcze przed polecam niczym się nie przejmować i czerpać z tego dnia jak najwięcej .
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-01 15:47:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.