Czerwcowe mamusie 2017 cz. I - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-17, 02:29   #1591
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela a jak Blanka zniosla szczepienie? Nie miała gorączki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 02:51   #1592
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela z tym wacikiem to ja tez tak czasem robię i jak po szczepieniu ?

Monia No jasne. Jak kazała to trzeba spr tez bym biegła ale właśnie to mnie trochę zastanawia..

Jednak wole jak mały zasypia po 22 bo przynajmniej obudzi się o po 2 a tak o 21 i pobudka o 1, teraz o 3:30 i pewnie jeszcze będzie około 6 i może zaśnie nam do 8 eh 3 pobudki a tak są dwie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 03:04   #1593
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Moj wczoraj padl o 20 i obudzil sie cos o 3.20. Gdyby nue fakt ze musze dzis wstac ok7 to pewnie bym wykorzystała wilny wieczór a tak to poszlam szybciej spac Zobaczymy jak bedzie dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 03:17   #1594
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez magdus1747 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś ma podobny problem z karmieniem? Kp, mały zaczyna jeść, weźmie kilka-kilkanaście łyków i zaczyna płakać lub piszczeć, cały się pręży i puszcza bąki. Trzeba wtedy go odstawić i ponosić aż się uspokoi. Czasem nie zdąże go przystawić a już ryk. Odgina się do tyłu, sztywnieje i płacz. Przez to muszę karmić go co pół godziny bo nigdy nie dojada :/ w nocy je normalnie i zasypia dalej.
U nas kupa i bąki to tylko przy jedzeniu praktycznie. Przestaje wtedy ssać, pręży się i stęka, na twarzy purpura, uleje zawsze z tego wysilku, czasem też zaplacze, zrobi co ma zrobić i wraca do jedzenia. Odrywa się od piersi ale nie na tyle by ją nosić.. Podaje jej Espumisan i Dicoflor. Jak jej nie podam min 40 kropel Espumisanu na dzień albo zapomnę o Dicoflorze to jest masakra z brzuszkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:17 ---------- Poprzedni post napisano o 04:14 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Vela z tym wacikiem to ja tez tak czasem robię i jak po szczepieniu ?

Monia No jasne. Jak kazała to trzeba spr tez bym biegła ale właśnie to mnie trochę zastanawia..

Jednak wole jak mały zasypia po 22 bo przynajmniej obudzi się o po 2 a tak o 21 i pobudka o 1, teraz o 3:30 i pewnie jeszcze będzie około 6 i może zaśnie nam do 8 eh 3 pobudki a tak są dwie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ania, myślałam że tylko ja taka udana i wredna że dziecko w mokrym body trzymam 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 03:24   #1595
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Też szukam sukienki na chrzest, ta z Pepco jest swietna! Pasuje idealnie, chyba też się skusze ☺
Mam jedną taką fajną białą ale ona jest bardzo letnia, na wrzesień może być już za chłodna. W sumie to pasowaloby mi coś z długim rękawem, albo ewentualnie jakiś sweterek do tego 🤔
W smyku są fajne sukienki białe z długim rękawem właśnie ale za 80 - 90 zł. Nie dam tyle...bez przesady. Muszę przejść się do Pepco 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------



Dzięki Ewelinka za ten blog! Jest świetny. Nie tylko pod względem artykułów dotyczących HNB ale ogólnie dużo fajnych i ciekawych informacji ☺
Mam lekturę do karmien 😉



Jelonek Ty to umiesz pocieszyć 😘 Ta perspektywa whisky...😂 To mnie trzyma😂
Tak poważnie to zdaje sobie sprawę z tego że jesli teraz przetrwam to nic mnie już nie złamie i będę na prawdę z siebie dumna tylko właśnie tu nasuwa się pytanie jak to zrobić by nie zwariować... Nic to, trzeba zacisnąć zęby i czekać na lepszy czas ☺



Tak zupełnie poważnie to jak czasami Was czytam to mnie szlag trafia. Dołuje się jeszcze bardziej. Czasami. Jak mam gorszy dzień. Myślę sobie dlaczego moja nie może tak spać? Dlaczego moja się tak nie uśmiecha? Dlaczego moja sama nie zasypia? Itd. Ale to tylko chwila i mija. Za bardzo się z Wami zzylam żeby nie wchodzić na forum 😀 Piszcie wszystko, ja za to nie muszę wszystkiego czytać 😉

Moniam pamiętam mniej więcej Twoje posty i widzę że u Ciebie też nie jest kolorowo. Takie nam się diabelki trafiły.
Najgorsza ta zmiana pampersa. Przed wczoraj przez cały dzień zmieniłam jej go tylko 5 razy bo na więcej nie pozwoliła.... Nie wiem czemu tak ma. Ledwo co ją położę na przewijak to włącza się syrena. Na łóżku to samo. A pielęgnacja po kąpieli to istne pole bitwy.
A i jeszcze jak uleje, a ulewa często i np. 3 razy w ciągu dnia trzeba ją przebierać. Wrzask na całą wieś. Disiaj mi sąsiadka która mieszka 200 metrów dalej mówi że słychać mała codziennie jak płacze i co jej się dzieje 🙄 Donosny ma Blanka głos nie ma co 😉
Nieraz leży mokra pół dnia w mokrym i brudnym z mleka body, podkładam tylko waciki między skóre a ubranie żeby zimnego nie czuła 😐

Teraz śpi po szczepieniu na dole z tatą. Mąż mecz ogląda więc ją pilnuje. Idę zatem spać może chociaż z 30 minut się kimne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja caly czas zyje mysla ze kiedys to minie i pozostana tylko wspomnienia. Czasem nachodzi mnie myśl czy to przypadkiem nie jest spowodowane trudnym porodem zarowno w moim jak i Twoim przypadku ale z drugiej strony nie tylko my taki mialysmy Blanka juz niedlugo skonczy 3 miesiące i trzymam kciuki ze wszystko sie unormuje i w koncu bedziesz miala radosna i cicha dziewczynkę.
Swoja droga jak Ola ma lepszy dzien, mniej placze i wiecej spi to zastanawiam się czy wszystko ok i ciagle sprawdzam czy oddycha tak sie juz przyzwyczailam do jej nie spania i darcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 03:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Vela z tym wacikiem to ja tez tak czasem robię i jak po szczepieniu ?

Monia No jasne. Jak kazała to trzeba spr tez bym biegła ale właśnie to mnie trochę zastanawia..

Jednak wole jak mały zasypia po 22 bo przynajmniej obudzi się o po 2 a tak o 21 i pobudka o 1, teraz o 3:30 i pewnie jeszcze będzie około 6 i może zaśnie nam do 8 eh 3 pobudki a tak są dwie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie też tak. Ostatnia noc zasnela przed 22 i pobudka przed 4 byla a wczoraj po 20 padla i nie dość ze i tak przed 22 ja dokarmialam to pobudki o 1 i 3 byly a po tej drugiej jak ja wsadzilam do lozeczka to sie obudzila i smiala sama do siebie, dopiero przed chwila zasnela i w dodatku caly czas sie wierci wiec nie wiem jak dlugo to potrwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 03:26   #1596
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Vela a jak Blanka zniosla szczepienie? Nie miała gorączki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Była bardzo dzielna ☺
Miała 3 wklucia, 5w1, zoltaczke i pneumokoki. Zaplakala przy każdym wkluciu ale bardziej płacze przy zmianie pampersa więc nie zrobiło to na mnie wrażenia. Najbardziej bolala ją nozka bo az zaczęła nia kopać i mąż musiał mocno trzymać, wtedy się nam zniosła, ale szybki podmuch w twarz, 10 sekund tulenia i już spała ☺ Wszystko w pozycji pionowej oczywiście 😉 Bardziej to mąż przeżywał i o mało co się nie poplakal. Ja przyzwyczajona do takich dźwięków więc tylko przytulalam. Szczepilismy o 17, najwyższa temperatura to 37.5 więc póki co obeszło się bez gorączki. Mam nadzieję że tak już zostanie.
Dużo śpi jak na nią. Pobudki co 3, 4 godziny więc odsypia te przeżycia. Zobaczymy co będzie jutro, a właściwie dzisiaj ☺
Waży już 5800 😱
Nastepne szczepienie mamy za 8 tygodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 03:27   #1597
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
U nas kupa i bąki to tylko przy jedzeniu praktycznie. Przestaje wtedy ssać, pręży się i stęka, na twarzy purpura, uleje zawsze z tego wysilku, czasem też zaplacze, zrobi co ma zrobić i wraca do jedzenia. Odrywa się od piersi ale nie na tyle by ją nosić.. Podaje jej Espumisan i Dicoflor. Jak jej nie podam min 40 kropel Espumisanu na dzień albo zapomnę o Dicoflorze to jest masakra z brzuszkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:17 ---------- Poprzedni post napisano o 04:14 ----------



Ania, myślałam że tylko ja taka udana i wredna że dziecko w mokrym body trzymam 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na poczatku na kazde ulanie body zmieniałam, tetry tez ze 3-4 razy dziennie a teraz mi sie zdarzy ze wole ja w mokrym zostawic a zeby pospala dluzej niz przebierac co chwila i silowac sie z nia i jej darciem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 03:41   #1598
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela jesteś wspaniała mamą ,przetrwasz wszystko miłość dodaje ci powera oby jak najszybciej minęły U was płacze...
Cieszę się ze Blanka dzielnie zniosła szczepienia ,zuch dziewczynka i fajnie że nie miała temperatury.

U nas dziś dwie pobudki z tym że sama ją wzięłam bo cycki kamienie :/
W dzien jadą co chwilę bo gorąco i produkcja wzrosła a w nocy nie ma kto spijac.
Też mM tak samo magdus ,moja robi identycznie napije się troszkę a później kombinuje i walczy z cycem ,łapie, puszcza ,szarpie ,lize wieczorem też zdawałam jej już na leżąco bo już nie wiedzialam jak ja trzymać.

Ucho mnie napier...... spać się nie da


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 03:52   #1599
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

A tyle razy co mnie obsrala czy obsikala... ona w ogóle lubi sikac wtedy kiedy zmieniam pampersa. Wtedy kiedy ściągnę starego a nie zdążę założyć nowego 😂 I wbrew pozorom nie leci pod pupę tylko robi się niezła fontanna. Moje nogi i podłoga zawsze obrywaja 😉
No a przez to że często nie da się jej przebrać i sił starczy tylko na ściągniecie pampersa to lulam z gołym tylkiem. Wtedy jak się zesika to od biustu do kolan jestem mokra. Jak siurnie przy jedzeniu to rogal głównie obrywa. Ostatnio też kanapie się dostało bo jadla bez pampersa.

A kupkę to ostatnio pięknie w rękę zlapalam 😂 Przewijalam z kupy, podkładam nowego pampersa pod tyłek a tu idzie kolejna część. Idealnie do ręki 😂
Dziś za to tak się usrala że wszystko przecieklo. Pampers, body uwalone po pachy, pół rogala. Jeszcze musialam ją szybko wykąpać pod prysznicem przed szczepieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:52 ---------- Poprzedni post napisano o 04:43 ----------

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Vela jesteś wspaniała mamą ,przetrwasz wszystko miłość dodaje ci powera oby jak najszybciej minęły U was płacze...
Cieszę się ze Blanka dzielnie zniosła szczepienia ,zuch dziewczynka i fajnie że nie miała temperatury.

U nas dziś dwie pobudki z tym że sama ją wzięłam bo cycki kamienie :/
W dzien jadą co chwilę bo gorąco i produkcja wzrosła a w nocy nie ma kto spijac.
Też mM tak samo magdus ,moja robi identycznie napije się troszkę a później kombinuje i walczy z cycem ,łapie, puszcza ,szarpie ,lize wieczorem też zdawałam jej już na leżąco bo już nie wiedzialam jak ja trzymać.

Ucho mnie napier...... spać się nie da


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😘😘😘

Ja właśnie nspoilam moje dziecko, dzisiaj tylko póki co dwa razy się obudziła od 21 😱
Z tego powodu cycki o mało co mi nie wybuchly i pomimo jedzenia właśnie odciagnęłam z drugiej piersi bo zaczęły mnie już boleć. Zamrozilam i idę spać dalej ☺

Jej kurcze współczuję tego bólu. Raz miałam zapalenie ucha to chciałam po ścianach chodzić. Antybiotyk nie pomaga?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 06:08   #1600
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Vela a może idź z nią do innego lekarza jesCze, eh nie wiem
Może ja ta krtań mega meczy, biedaczka ciężko coś doradzać jak się nie jest w takiej sytuacji moZe tez ja kolki męczą.. cholera wie

Ewelinka eh jak ciotka taka chętna to miejmy nadzieje, ze ogromnym prezentem sypnie eh a pewnie chce dobry obiad zjeść

Dziś rozmawiałam z kuzynka my wzmożonego napięcia, to chyba niezły biznes teraz, co drugie dziecko ma a kiedyś nikt nie miał, ja pytałam o ta lekarkę to pow, ze owszem trzepie mocno nóżkami, czasem się wygina w c ale to normalne, ze taka moda na to napięcie, rodzice się boja a rehabilitanci cieszą, ciekawe jAk jest naprawdę

Ewelinka wy robicie tak jak my ale to chyba dobrze, ze mamy pomoc, mamy się czuć gorsze? Chyba nie
Przecież nie wyrwę Mikiego z rak mamy jak z nami mieszka..

My mamy młoda chrzestna.. ma 17 lat bardzo chce nosić na rękach a widzę, ze nie potrafi, mały już jest ciężki i tak go sobie przekładają z teściowa z ręki do ręki a mały się wkurza i mówię, ze potem jest rozdrażniony a te nic.. tak to ok wszystko fajnie ale boje się bo nie raz przyniosła mi go w rękach wiec wyciągała z wózka i jestem ciekawa jak, No ale liczyli na to wszyscy ze będzie chrzestna ale czy byłaby czy nie to dalej jest ciotka i robiłaby to samo .. zobaczymy .. teraz im zostawiam małego w piątek to im powiem żeby go tak nie przekładały bo on się wkurza i się nie uspokaja.... a to nie jest lalka. Siostra męża się potem obraza na swoją mamę nawet ze go jej na ręce nie daje.. eh powinna się cieszyć ze go wozi..

Magda mój tez nie lubi na fasolkę, chociaż u teścia leżał tak godzinę, chyba to kwestia rak, u niektórych lubi u niektórych nie.. piąstki tez ma zaciśnięte , jest mega aktywny czasem ale z reguły jak już długo leży, czasem wygina się w c i pediatra mi pow to co napisałam wyżej...

Ewelinka super ta sukieneczka

Vanesska Wow ile ciuchów
Superowe

Ja dziś miałam gości i przesadziłam z słodkim a waga zepsuta może to i dobrze
Na jutro mam tez chipsy bo wpada kumpela.. od pon znowu dieting Bo w piątek zjem nachosy to niema sensu wcześniej zaczynać haha

Vanesska to jak się prawidłowo nosi np albo przewija ? Wydaje mi się ze robię to ok a patrząc na to jak ty nosisz to robię tak samo miałam schizy nt noszenia i co chwile mamę pytałam czy dobrze itp a podnoszę tak jak położne to robiły i pediatra , trochę na bok i tak brzuchem w dół i od razu do siebie, niestety czasem za paszki podtrzymując główkę, wiem ze zle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ania byliśmy już u trzech. Każdy mówi to samo. Fizjologia, musi minąć samo.
Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Ja caly czas zyje mysla ze kiedys to minie i pozostana tylko wspomnienia. Czasem nachodzi mnie myśl czy to przypadkiem nie jest spowodowane trudnym porodem zarowno w moim jak i Twoim przypadku ale z drugiej strony nie tylko my taki mialysmy Blanka juz niedlugo skonczy 3 miesiące i trzymam kciuki ze wszystko sie unormuje i w koncu bedziesz miala radosna i cicha dziewczynkę.
Swoja droga jak Ola ma lepszy dzien, mniej placze i wiecej spi to zastanawiam się czy wszystko ok i ciagle sprawdzam czy oddycha tak sie juz przyzwyczailam do jej nie spania i darcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 03:20 ----------


U mnie też tak. Ostatnia noc zasnela przed 22 i pobudka przed 4 byla a wczoraj po 20 padla i nie dość ze i tak przed 22 ja dokarmialam to pobudki o 1 i 3 byly a po tej drugiej jak ja wsadzilam do lozeczka to sie obudzila i smiala sama do siebie, dopiero przed chwila zasnela i w dodatku caly czas sie wierci wiec nie wiem jak dlugo to potrwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy czytałaś ten artykuł który wstawila Kamila ale ja zrobiłam w sobotę na imprezie to samo. Blanka poszla spać gdzieś ok. 19:30. Godzina 20 - śpi, 21 - śpi, 22 - śpi. Od 22 zaczęłam chodzić na górę co 10 minut do samej 24 (wtedy się obudziła). A dodam że mamy elektroniczną nianię i słychać każde stekniecie. Znajomi patrzyli na mnie jak na wariatke a dla mnie był to fenomen że ona tyle śpi i latalam sprawdzać czy oddycha bo taki długi sen to aż niemożliwe.
Potem przeczytałam że nie tylko ja tak robię i mi ułożyło 😉

Od 4 meczymy się z brzuszkiem. Wykrakalam chyba. Poszły już Windii w ruch ale żadnego efektu, nic nie poszlo. Masowanie brzuszka też nic nie dało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:00   #1601
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

U mnie w nocy co 2 h pobudka i kupka za każdym razem a teraz nawet godzina spania i brzuch meczy.. pomasowalam i poszła aż strzeliło ale zwarta i na przewijaku Znowu masowanie i już poszła wodnista eh nie wiem czemu. Do tego chrumka musimy co drugi dzień minimum nos czyścić i wychodzą zielone kozice i tak od urodzenia w sumie nam tez dorosłym się zbierają ..




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 07:30   #1602
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
U mnie w nocy co 2 h pobudka i kupka za każdym razem a teraz nawet godzina spania i brzuch meczy.. pomasowalam i poszła aż strzeliło ale zwarta i na przewijaku Znowu masowanie i już poszła wodnista eh nie wiem czemu. Do tego chrumka musimy co drugi dzień minimum nos czyścić i wychodzą zielone kozice i tak od urodzenia w sumie nam tez dorosłym się zbierają ..




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja masuje, wkladam rurki i nic. Do tego chyba zaczyna nam się gorączka. 38 stopni mamy, teraz usnęła.
Ja czyszcze nosek 3-4 razy dziennie bo często ma zatkany. Dzisiaj już 2 razy katarek poszedł w ruch.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:48   #1603
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Biorę antybiotyk jedna ampułka dziennie więc dziś dopiero wezmę drugą ,całą noc ucho rwało i czułam kłucie jak szpilą a dodatkowo takie rozpieranie jak by mi tam coś się wiercilo w środku no spać przy tym ciężko

Właśnie moją puściła pawiora na pół metra oj jojjoj

Czyli jednak Blanka gorączkuje biedulka

Moja dziś pięknie spała w nocy myślałam ze mi cyce rozerwie musiałam brać na śpiocha







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 08:00   #1604
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

U nas znów impreza od 3. No nie chce spać i już.

My szczepienie będziemy mieć w przyszłym tygodniu. Jeszcze się do gina nie wybrałam. Zarobiona jestem
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 08:00   #1605
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela, jesteś wspaniałą mamą. To co teraz przejdziesz tylko Cię wzmocni i bunt nastolatki nie zrobi na Tobie wrażenia
A tak serio to mega podziwiam Ciebie i męża za wytrwałośc



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 08:19   #1606
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Też tak mówię,że później Blanka będzie najgrzeczniejsza ze wszystkich a nasze okażą się diabelkami





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 08:22   #1607
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ale Tymek ma pryszczala. Już mu ładnie trądzik schodził,zostały tylko pojedyncze krostki z białym czubeczkiem. Musiał jedną w nocy rozdrapać, bo bardzo podeszła ropą. Dioda jak jego głowa
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 08:57   #1608
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

O jej pryszcz? moja ma okropnie szorstkie policzka ,nie wiem kod czego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 10:19   #1609
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez magdus1747 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś ma podobny problem z karmieniem? Kp, mały zaczyna jeść, weźmie kilka-kilkanaście łyków i zaczyna płakać lub piszczeć, cały się pręży i puszcza bąki. Trzeba wtedy go odstawić i ponosić aż się uspokoi. Czasem nie zdąże go przystawić a już ryk. Odgina się do tyłu, sztywnieje i płacz. Przez to muszę karmić go co pół godziny bo nigdy nie dojada :/ w nocy je normalnie i zasypia dalej.
U mnie podobnie. I to zazwyczaj przy prawej piersi która bardziej mleczna jest :P I robi wtedy z sutka żelka, ciągnie, marudzi, wierzga a po kilku minutach już normalnie je. Może mu się nie podoba jak leci na początku...


Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
No właśnie ja tez jestem zdziwiona tym placzem 😊 ostatnio rozmawialam z babcią i oytala czy Marcel w ogole umie plakac 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------


U mnie jest podobnie czasem ale nie zawsze. Dzis byl przy piersi, zaczal sie prezyc, marudzic, denerwowac się. Tak kilka razy. A karmilam go tak po 30 min z przerwami. Mleko niby lecialo ale chyba malo. W koncu podalam mu mn i wypil cala butle 😱czyli co.....nie najadl sie mimo ze tjwil przy mnie spory czas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

To moze faktycznie przesadzaj a z tym.napieciem. fakt ze nigdy wczesniej nie slyszalam.aby ktos mial.problem. moja siostra czy brat jak sie urodzili to tez nie slyszalam nic na ten temat. A mialam w koncu 17 i 20 lat wiec cos bym pamietala 😊
A ja tu sie przejmuje ze jak lekarz powie to swiete i trzeba jezdzic. Kurde mam.stresa bo jutro jedziemy na kontrole. Trzymajcie kciuki aby ominela nas rehabilitacja i za szczepienie- tez jutro mamy 😯
Kurcze ale roznice cenowe są za te szczepionki. Dzwonilam do 3 aptek i ceny za prevenar 13 są: 239 zl, 259 zl i UWAGA 379 zl. Kobieta z tej ostatniej sie pyta czy zamowic dla mnie 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda z tymi szczepionkami. Jak sprawdzałam pod koniec ciąży to sprawdziłam na doz i stwierdziłam że nas na rota nie stać, bo miesięcznie za 6w1, pneumo i rota za dużo wychodziło. A jak znalazłam lepszą cenę to się okazało ze nie jest tak źle.


Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Vela z tym wacikiem to ja tez tak czasem robię i jak po szczepieniu ?

Monia No jasne. Jak kazała to trzeba spr tez bym biegła ale właśnie to mnie trochę zastanawia..

Jednak wole jak mały zasypia po 22 bo przynajmniej obudzi się o po 2 a tak o 21 i pobudka o 1, teraz o 3:30 i pewnie jeszcze będzie około 6 i może zaśnie nam do 8 eh 3 pobudki a tak są dwie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja się właśnie zastanawiam czy da się przeprogramować spanie dziecka?? Próbowała któraś?
Robiliśmy kąpiele o 20 to o 21 mniej więcej zasypiał. Ale kilka dni z rzędu uparcie mi po 19 się drze że już głodny, je i zasypia i potem go budziłam o tej 20. Wczoraj stwierdziłam, że szkoda go budzić i spał od 19.30 do 1. Wolałabym żeby później zasnął i pozniej sie obudził bo o 21 nie pojde spac... Ale nie wiem czy jest sens próbować jak ma taki rytm naturalny.

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
U nas kupa i bąki to tylko przy jedzeniu praktycznie. Przestaje wtedy ssać, pręży się i stęka, na twarzy purpura, uleje zawsze z tego wysilku, czasem też zaplacze, zrobi co ma zrobić i wraca do jedzenia. Odrywa się od piersi ale nie na tyle by ją nosić.. Podaje jej Espumisan i Dicoflor. Jak jej nie podam min 40 kropel Espumisanu na dzień albo zapomnę o Dicoflorze to jest masakra z brzuszkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:17 ---------- Poprzedni post napisano o 04:14 ----------



Ania, myślałam że tylko ja taka udana i wredna że dziecko w mokrym body trzymam 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha ja Jerzyka góra raz dziennie przebieram. Zła matka. Leży w takim mokrym. Ale musałabym go co chwilę przebierać dosłownie a jemu nie przeszkadza raczej bo nie marudzi :P

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
A tyle razy co mnie obsrala czy obsikala... ona w ogóle lubi sikac wtedy kiedy zmieniam pampersa. Wtedy kiedy ściągnę starego a nie zdążę założyć nowego 😂 I wbrew pozorom nie leci pod pupę tylko robi się niezła fontanna. Moje nogi i podłoga zawsze obrywaja 😉
No a przez to że często nie da się jej przebrać i sił starczy tylko na ściągniecie pampersa to lulam z gołym tylkiem. Wtedy jak się zesika to od biustu do kolan jestem mokra. Jak siurnie przy jedzeniu to rogal głównie obrywa. Ostatnio też kanapie się dostało bo jadla bez pampersa.

A kupkę to ostatnio pięknie w rękę zlapalam 😂 Przewijalam z kupy, podkładam nowego pampersa pod tyłek a tu idzie kolejna część. Idealnie do ręki 😂
Dziś za to tak się usrala że wszystko przecieklo. Pampers, body uwalone po pachy, pół rogala. Jeszcze musialam ją szybko wykąpać pod prysznicem przed szczepieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:52 ---------- Poprzedni post napisano o 04:43 ----------


😘😘😘

Ja właśnie nspoilam moje dziecko, dzisiaj tylko póki co dwa razy się obudziła od 21 😱
Z tego powodu cycki o mało co mi nie wybuchly i pomimo jedzenia właśnie odciagnęłam z drugiej piersi bo zaczęły mnie już boleć. Zamrozilam i idę spać dalej ☺

Jej kurcze współczuję tego bólu. Raz miałam zapalenie ucha to chciałam po ścianach chodzić. Antybiotyk nie pomaga?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha to masz niezłe przeboje. To w sumie mogłabyś spróbować tzw. NHN- zamiast do pieluszki dzieci się załatwiają do pojemniczka albo umywalki, wc czy nocnika. Nawet w kursie uczestniczyłam bo chciałabym czasem spróbować ale Jerzyk jak na razie chyba głównie przez sen robi :P

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Ale Tymek ma pryszczala. Już mu ładnie trądzik schodził,zostały tylko pojedyncze krostki z białym czubeczkiem. Musiał jedną w nocy rozdrapać, bo bardzo podeszła ropą. Dioda jak jego głowa
Jerzyk też ma ale pojedyncze tylko. Na nosku mu się utrzymuje cały czas. Smieję się, że mam ochotę to wycisnąć
Po szczepionce miał taką ropę obrzydliwą że jak pękło to kilka minut wypływała... Taka mega gęsta żółto- zielona. To żeby było szybciej to minimalnie to uciskałam.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
O jej pryszcz? moja ma okropnie szorstkie policzka ,nie wiem kod czego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może potówki?
Jak to moja doula powiedziała, stwierdzenie że ma się gładką skórę jak pupa niemowlęcia jest pomyłką :P

Nam się znowu odparzenie zrobiło na tyłku.

I ładnie spał w nocy ale o 5 stwierdził że już jest wyspany. I już nie chciał spać albo przysypiał na chwilę i znowu cyc. I tak z nim przeleżałam do 8 ale nie wysypiam się z nim w łóżku bo bardziej czuwam i częściej się budzę.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 10:22   #1610
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
U mnie podobnie. I to zazwyczaj przy prawej piersi która bardziej mleczna jest I robi wtedy z sutka żelka, ciągnie, marudzi, wierzga a po kilku minutach już normalnie je. Może mu się nie podoba jak leci na początku...




To prawda z tymi szczepionkami. Jak sprawdzałam pod koniec ciąży to sprawdziłam na doz i stwierdziłam że nas na rota nie stać, bo miesięcznie za 6w1, pneumo i rota za dużo wychodziło. A jak znalazłam lepszą cenę to się okazało ze nie jest tak źle.




Ja się właśnie zastanawiam czy da się przeprogramować spanie dziecka?? Próbowała któraś?
Robiliśmy kąpiele o 20 to o 21 mniej więcej zasypiał. Ale kilka dni z rzędu uparcie mi po 19 się drze że już głodny, je i zasypia i potem go budziłam o tej 20. Wczoraj stwierdziłam, że szkoda go budzić i spał od 19.30 do 1. Wolałabym żeby później zasnął i pozniej sie obudził bo o 21 nie pojde spac... Ale nie wiem czy jest sens próbować jak ma taki rytm naturalny.




Hahaha ja Jerzyka góra raz dziennie przebieram. Zła matka. Leży w takim mokrym. Ale musałabym go co chwilę przebierać dosłownie a jemu nie przeszkadza raczej bo nie marudzi



Haha to masz niezłe przeboje. To w sumie mogłabyś spróbować tzw. NHN- zamiast do pieluszki dzieci się załatwiają do pojemniczka albo umywalki, wc czy nocnika. Nawet w kursie uczestniczyłam bo chciałabym czasem spróbować ale Jerzyk jak na razie chyba głównie przez sen robi



Jerzyk też ma ale pojedyncze tylko. Na nosku mu się utrzymuje cały czas. Smieję się, że mam ochotę to wycisnąć
Po szczepionce miał taką ropę obrzydliwą że jak pękło to kilka minut wypływała... Taka mega gęsta żółto- zielona. To żeby było szybciej to minimalnie to uciskałam.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------



Może potówki?
Jak to moja doula powiedziała, stwierdzenie że ma się gładką skórę jak pupa niemowlęcia jest pomyłką

Nam się znowu odparzenie zrobiło na tyłku.

I ładnie spał w nocy ale o 5 stwierdził że już jest wyspany. I już nie chciał spać albo przysypiał na chwilę i znowu cyc. I tak z nim przeleżałam do 8 ale nie wysypiam się z nim w łóżku bo bardziej czuwam i częściej się budzę.
Też mam ochotę to wycisnąć. Sobie już bym dawno to zrobiła, ale jemu nie ruszam, ale co spojrzę, to mnie paluszki świerzbią
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 10:55   #1611
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Może i potówki to są tyle że ma tylko na policzkach nigdzie już nie zauważyłam.

Moja zaś na początku piję ładnie a później walczy z cycem jak już taki miękki się robi to się tyle nadenerwuje że szok! Wczoraj nie dojadala bo był upał i tylko spijała poczatkowe mleko i zasypiała ,dziś jest ciut lepiej nawet zjada sporo ale też już się uspiła przy cycu...
Pogoda dziś bez słońca ale gorąco tzn duszno prawie 27 stopni.
Ucho jak by mniej boli ale mam wrażenie że jest zatkane, rano wzięłam drugą dawkę leku oczyscilam z wierzchu patyczkiem to jakby ropa z krwią wyplywala, zajrzałam sobie do środka bo mam mikroskop do telefonu (cud techniki) to nie fajnie wygląda ale lepsze niż wczoraj.

Jaki kolor oczu mają wasze dzieci???
Moja ma niebieskie ale już widzę że wpada lekko piwny kolor
Do 2 lat zmieniają się oczy?
Wiem że moja miała błękitne U teraz ma zielono brązowe takie pomieszane.







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:02   #1612
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

niebieskie takie szafirowe ale na pewno takie nie zostana
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:06   #1613
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Wpadam tylko na chwilę. Byliśmy na kontroli w poradni kontroli rozwoju wczesniaka, mały waży 6010 czyli jak na swój wiek to myślę w sam raz.

Vela były 2 dziewczyny z dziećmi, jedna opowiadała co jej córka wyprawia to jakbym Ciebie słyszała, wózek nie, łóżeczko nie, tylko na rękach i to na stojąco bo na siedząco też źle. Wieczne krzyki i płacze. Ta druga powiedziała ze u nich było to samo i okazało się ze jej corce jeszcze zoltaczka nie zeszła i dostali skierowanie do szpitala, dali dziecku glukoze i jakiś lek i mówiła że normalnie jak ręką odjąl te wrzaski i płacze. I tak rozmawiałyśmy ze albo to po prostu miało minąć i taki zbieg okoliczności albo faktycznie coś było związane z tą zoltaczką. I tak sobue o Was pomyślałam, jak u was z bilirubiną?
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:06   #1614
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Mój ma takie szare oczka. Może będzie miał mój kolor oczu. Starsza ma nieokreśloną barwę jak ojciec.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:08   #1615
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela brawo dla Blanci za dzielne szczepienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:10   #1616
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Wpadam tylko na chwilę. Byliśmy na kontroli w poradni kontroli rozwoju wczesniaka, mały waży 6010 czyli jak na swój wiek to myślę w sam raz.

Vela były 2 dziewczyny z dziećmi, jedna opowiadała co jej córka wyprawia to jakbym Ciebie słyszała, wózek nie, łóżeczko nie, tylko na rękach i to na stojąco bo na siedząco też źle. Wieczne krzyki i płacze. Ta druga powiedziała ze u nich było to samo i okazało się ze jej corce jeszcze zoltaczka nie zeszła i dostali skierowanie do szpitala, dali dziecku glukoze i jakiś lek i mówiła że normalnie jak ręką odjąl te wrzaski i płacze. I tak rozmawiałyśmy ze albo to po prostu miało minąć i taki zbieg okoliczności albo faktycznie coś było związane z tą zoltaczką. I tak sobue o Was pomyślałam, jak u was z bilirubiną?
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:12   #1617
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
I fajny dresik
Przecudne ubrania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:20   #1618
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Moj ma niebieskie.
No a tak w ogole to juz wrocilismy do domu. Jednak rehabilitacja nas czeka 😭
Bylismy tez na szczepieniu pneumo. Zaplakal doslownie chwile a potem sie juz smial. Mam nadzieje ze.nic nie wyniknie zlego po tym szczepineou. Marcel sie najadl i bawi sie rączkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Aaaa.....i wazy ok. 5300g 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:23   #1619
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość

Vanesska to jak się prawidłowo nosi np albo przewija ? Wydaje mi się ze robię to ok a patrząc na to jak ty nosisz to robię tak samo miałam schizy nt noszenia i co chwile mamę pytałam czy dobrze itp a podnoszę tak jak położne to robiły i pediatra , trochę na bok i tak brzuchem w dół i od razu do siebie, niestety czasem za paszki podtrzymując główkę, wiem ze zle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Powinno sie nosić na fasolkę tylko pilnować żeby leżał równo w symetrii, nosić tylko tyłem do sobie, nóżki podkulone, reka podtrzymywać za uda nie za dupkę i nóżki w lekkim rozkroku, druga ręka podtrzymywać klatkę piersiową.
Podczas przebierania przekręcić na boczki nie ciągnąć pupy za nóżki do góry,
Ubuerajac ciuszki też jak najczęściej układać na boki a nie wszystko na pleckach.
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:29   #1620
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ania coś takiego, tylko jeszcze bardziej powinien być skulony
Ale do zdjęcia to wiesz bierze się szybko i byle jak
__________________
K&K 💙

Edytowane przez vanessa1781
Czas edycji: 2017-08-21 o 06:26
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 15:08:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.