Czerwcowe mamusie 2017 cz. I - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-18, 21:29   #1681
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela super jak miło czytać ze Blanka śpi wspaniale myślę że z dnia na dzień będzie Ci raz to lepiej



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 21:49   #1682
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela, mój aparat w tel to się powoli w ziemniaka zamienia i mu nie wierzę to poszłam się upewnić jeszcze a tu jednak ecru
Przykładałam do białych bucików i sweterka i jak dla mnie może być szczerze to nie chce mi się jeździć, szukać, kombinować i zamawiać z neta bo u mnie w mieście nie ma nic kompletnie innego.

Gratulacje dla męża a Ty odpoczywaj ile możesz

Matylda pospała dzisiaj w dzień w chuście i dopiero co zasnęła na tyle że dala się odłożyć do kołyski.
Z jednej strony fajnie jak mi pośpi w dzień bo jest mniej marudna potem a z drugiej strony późno chodzi spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 22:13   #1683
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej, zamiast spac to nadrabiam Was😉
My dzisiaj bylismy na dzialce, zrobilismy grila dla rodziny, w sumie dwoch rodzin😉 chcielismy zrobic takie nieoficjalne pepkowe I od razu rozdalismy zaproszenia na chrzciny.
Ja przyjechalam z mala wczesniej, wykapalam ja, nakarmilam, odleciala szybko a towarzystwo jeszcze baluje.

My mamy od tygodnia problemy z brzuszkiem😕 zwlaszcza nad ranem, mala sie prezy I dopiero masaz pomaga albo I nie... Biedulka moja😢

Co do noszenia dziecka...hmm ja chyba wszystko robie zle😛
Nosze przodem do siebie I tak bardziej brzuszek do brzuszka (pozycja jak w chuscie), jak nosze przodem do.swiata to trzymam za dupke.
Przy przewijaniu I ubieraniu nie przekladam na boczki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 22:45   #1684
Aniaaa87
Rozeznanie
 
Avatar Aniaaa87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mrągowo\Dublin
Wiadomości: 839
GG do Aniaaa87
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Dziewczyny ja po dwugodzinnym maratonie prasowania.Kregoslup mnie rabie od stania.Ja cały czas oglądam ubranka do chrztu w necie i nie mogę sie zdecydować.Bodokoszule biała mam po Olku z chrztu.Chyba dokupie tylko spodenki,sweterek i muszkę.Robimy małe chciny.tylko my,rodzice,chrzestni,rodz eństwo,babcia i jedna ciocia z rodzina.Zaproszeni sa tylko Ci z którymi utrzymujemy regularny kontakt.
Vela życzę Ci aby takich wieczorów było coraz więcej
Adatka przybij pione.Ja ostatnio tez mam jakies złe dni.Sama niewiem czego chce.Dobrze ze maz cierpliwy dla tych moich humorkow..
Ja Małego najczęściej trzymam jak pokazała na fotce Vanessa.Jakos Piotruś tak najbardziej lubi.
Mmona trzymam kciuki zeby problemy brzuszkowe Was opuscily


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 07:45   #1685
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Śniło mi się, że zrobiłam test i był pozytywny. Najpierw euforia, a potem ryk, bo jak to, mały ma 2 miesiące, chodzić nawet nie będzie jak urodzę. Dobrze, że to tylko sen A poza tym, to potem spania wcale nie było. Syn zadbał, aby się matce głupoty nie śniły
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 08:12   #1686
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vanesska ja głównie nosze tak, lub właśnie przerzucony przez plecy, No fasolki nienawidzi wiec jestem ciekawa jak inne dziewczyny noszą? Na fasolkę? Czy jak? Aha u nas jeszcze wspominana na tygrysa.

Mój tez jest taki aktywny podczas snu, teraz leżę w łóżku i tylko robię ciiii ciiii to czasem się uspokaja a jak nie to wstaje i jeszcze do tego poklepuje po pupce, jak działa na chwile to znaczy ze coś chce albo odbić albo kupka albo pierd albo głodny u nas kupki są codziennie

Muszę spróbować tego otulania chyba albo dziś go w rożki położę do spania

Co do body myślałam, ze najlepsze będą na guziki a okazało się, ze najlepsze są na zakładki

My wczoraj byliśmy w kinie, teściowie zajęli się małym, teściu po piwach znowu zaczal temat budowy, przez to jestem z mężem pokłócona eh mam dość już tez sytuacji

Vela u nas po sab simplex lepiej, dziś przespał 5 h ciągiem

W ogóle dostałam okres a jem już te tabsy No i ciagle pierś, moja płodność mnie przeraża

Wczoraj zarezerwowaliśmy już wakacje na przyszły rok!! Pokoje szły jak ciepłe bułeczki i ze znajomymi z dziećmi zgarnęliśmy ostatnie 3 apartamenty bo pokoi zwykłych juZ nie było. My z mama to akurat apartament się przyda. I teraz uwaga. 14 dni, Bułgaria w all, z ubezpieczeniem w razie rezygnacji nawet dzień wcześniej np choroby dziecka zwrot kosztów, wyszło nam na osobę 2360 zł ! Hotel bajka! Lecimy 1 czerwca najlepsze jest to ze w lipcu za ten sam hotel zapłacilibyśmy w trójkę plus Miki (ja mąż i moja mama) 17 tysięcy a my płacimy 7 także jaram się

W tui takie oferty wiec jak ktoś chce fajne hotele w niskich cenach to polecam.. tylko ze to rezerwacja prawie na rok wcześniej No ale ceny konkurencyjne bardzo..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 08:34   #1687
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Vanesska ja głównie nosze tak, lub właśnie przerzucony przez plecy, No fasolki nienawidzi wiec jestem ciekawa jak inne dziewczyny noszą? Na fasolkę? Czy jak? Aha u nas jeszcze wspominana na tygrysa.

Mój tez jest taki aktywny podczas snu, teraz leżę w łóżku i tylko robię ciiii ciiii to czasem się uspokaja a jak nie to wstaje i jeszcze do tego poklepuje po pupce, jak działa na chwile to znaczy ze coś chce albo odbić albo kupka albo pierd albo głodny u nas kupki są codziennie

Muszę spróbować tego otulania chyba albo dziś go w rożki położę do spania

Co do body myślałam, ze najlepsze będą na guziki a okazało się, ze najlepsze są na zakładki

My wczoraj byliśmy w kinie, teściowie zajęli się małym, teściu po piwach znowu zaczal temat budowy, przez to jestem z mężem pokłócona eh mam dość już tez sytuacji

Vela u nas po sab simplex lepiej, dziś przespał 5 h ciągiem

W ogóle dostałam okres a jem już te tabsy No i ciagle pierś, moja płodność mnie przeraża

Wczoraj zarezerwowaliśmy już wakacje na przyszły rok!! Pokoje szły jak ciepłe bułeczki i ze znajomymi z dziećmi zgarnęliśmy ostatnie 3 apartamenty bo pokoi zwykłych juZ nie było. My z mama to akurat apartament się przyda. I teraz uwaga. 14 dni, Bułgaria w all, z ubezpieczeniem w razie rezygnacji nawet dzień wcześniej np choroby dziecka zwrot kosztów, wyszło nam na osobę 2360 zł ! Hotel bajka! Lecimy 1 czerwca najlepsze jest to ze w lipcu za ten sam hotel zapłacilibyśmy w trójkę plus Miki (ja mąż i moja mama) 17 tysięcy a my płacimy 7 także jaram się

W tui takie oferty wiec jak ktoś chce fajne hotele w niskich cenach to polecam.. tylko ze to rezerwacja prawie na rok wcześniej No ale ceny konkurencyjne bardzo..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mąż właśnie pojechał do kuzyna po te krople. Zobaczymy. Może chociaż na ten brzuszek i wybudzanie przez bąki pomogą.

My też już zarezerwowalismy Chorwację na przyszły rok 😁
Teraz nic nie robię tylko odliczam do czerwca. Akurat wyjeżdżamy 9 czerwca będziemy roczek Blanki świętować w samochodzie 😉
Nas niestety wyjdzie sporo bo skusilismy się na mega wypasiony dom, na samej plaży z basenem, w dziczy. W dodatku bierzemy psa. Ale jak to mąż stwierdził raz można zaszaleć tym bardziej że w tym roku nigdzie tyłków nie ruszamy ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-19, 08:41   #1688
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ania, i jak film?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 09:02   #1689
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Śniło mi się, że zrobiłam test i był pozytywny. Najpierw euforia, a potem ryk, bo jak to, mały ma 2 miesiące, chodzić nawet nie będzie jak urodzę. Dobrze, że to tylko sen A poza tym, to potem spania wcale nie było. Syn zadbał, aby się matce głupoty nie śniły
Niezły sen
Mi się wczoraj śniło ze małego zostawiłam pod opieką jakiejś dziewczyny a ona go przez cały dzień nie Na karmiła i leżał sam w łóżeczku zamknięty i nie mogłam się do niego dostac. Uczucie tragiczne. ..

Dzisiejsza nocka super. Mamy rekord spał 6 godzin co prawda o 6 jak die obudził drugi raz to przez godzinę się bujalismy ale mu wybaczam ;p

Wczoraj pogotowalam. Mam żurek. Babeczki z ciecierzycy pyszne wuszly. O schab pieczony. Ostatnio szynkę robilan to lepsza była.


Kurde kot (nie wiem ktory) sika mi na kanapę. .. juz 3 raz. Mąż ochrzan dostał za kuwete... bo jak brudna to nie mogę mieć do kotów pretensji tylko dlaczego na kanapę. .. i nie mogę się tego zapachu pozbyć. .
Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Vanesska ja głównie nosze tak, lub właśnie przerzucony przez plecy, No fasolki nienawidzi wiec jestem ciekawa jak inne dziewczyny noszą? Na fasolkę? Czy jak? Aha u nas jeszcze wspominana na tygrysa.

Mój tez jest taki aktywny podczas snu, teraz leżę w łóżku i tylko robię ciiii ciiii to czasem się uspokaja a jak nie to wstaje i jeszcze do tego poklepuje po pupce, jak działa na chwile to znaczy ze coś chce albo odbić albo kupka albo pierd albo głodny u nas kupki są codziennie

Muszę spróbować tego otulania chyba albo dziś go w rożki położę do spania

Co do body myślałam, ze najlepsze będą na guziki a okazało się, ze najlepsze są na zakładki

My wczoraj byliśmy w kinie, teściowie zajęli się małym, teściu po piwach znowu zaczal temat budowy, przez to jestem z mężem pokłócona eh mam dość już tez sytuacji

Vela u nas po sab simplex lepiej, dziś przespał 5 h ciągiem

W ogóle dostałam okres a jem już te tabsy No i ciagle pierś, moja płodność mnie przeraża

Wczoraj zarezerwowaliśmy już wakacje na przyszły rok!! Pokoje szły jak ciepłe bułeczki i ze znajomymi z dziećmi zgarnęliśmy ostatnie 3 apartamenty bo pokoi zwykłych juZ nie było. My z mama to akurat apartament się przyda. I teraz uwaga. 14 dni, Bułgaria w all, z ubezpieczeniem w razie rezygnacji nawet dzień wcześniej np choroby dziecka zwrot kosztów, wyszło nam na osobę 2360 zł ! Hotel bajka! Lecimy 1 czerwca najlepsze jest to ze w lipcu za ten sam hotel zapłacilibyśmy w trójkę plus Miki (ja mąż i moja mama) 17 tysięcy a my płacimy 7 także jaram się

W tui takie oferty wiec jak ktoś chce fajne hotele w niskich cenach to polecam.. tylko ze to rezerwacja prawie na rok wcześniej No ale ceny konkurencyjne bardzo..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 09:18   #1690
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Niezły sen
Mi się wczoraj śniło ze małego zostawiłam pod opieką jakiejś dziewczyny a ona go przez cały dzień nie Na karmiła i leżał sam w łóżeczku zamknięty i nie mogłam się do niego dostac. Uczucie tragiczne. ..

Dzisiejsza nocka super. Mamy rekord spał 6 godzin co prawda o 6 jak die obudził drugi raz to przez godzinę się bujalismy ale mu wybaczam ;p

Wczoraj pogotowalam. Mam żurek. Babeczki z ciecierzycy pyszne wuszly. O schab pieczony. Ostatnio szynkę robilan to lepsza była.


Kurde kot (nie wiem ktory) sika mi na kanapę. .. juz 3 raz. Mąż ochrzan dostał za kuwete... bo jak brudna to nie mogę mieć do kotów pretensji tylko dlaczego na kanapę. .. i nie mogę się tego zapachu pozbyć. .



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno działa przemycie płynem do płukania jamy ustnej.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 09:54   #1691
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ewelinka fajny ale poprzednie części lepsze
Vela pewnie , odpoczniecie i to najważniejsze.. ja jak zarezerwowałam to miałam głupie myśli, ze samolot spadnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-19, 10:22   #1692
kacperkova
Zadomowienie
 
Avatar kacperkova
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 208
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Paula moglabys podzielić się przepisem na babeczki, nabrałam ochotę na nie

U mnie dzisiaj krupnik i makaron z brokułami.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Byłam w ciuchy, 4 dychy poszły, ale dopiero pierwszy raz od jakichś 4 miesięcy kupilam sobie sukienkę będzie na plac zabaw
Idę ściągać pranie, bo moje zdobycze się piora i trzeba zrobić miejsce na suszarce

Brzuch pobolewa mnie okresowo,ja jeszcze nie chce!!

Tadek zassysa swoje piąstki, aż słychać głośno.
__________________
Mamusia kwietniowa 2015


i

Mamusia majowa 2017


Książki: 6 /2017

Edytowane przez kacperkova
Czas edycji: 2017-08-19 o 10:23 Powód: Już
kacperkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 17:10   #1693
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez kacperkova Pokaż wiadomość
Paula moglabys podzielić się przepisem na babeczki, nabrałam ochotę na nie

U mnie dzisiaj krupnik i makaron z brokułami.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Byłam w ciuchy, 4 dychy poszły, ale dopiero pierwszy raz od jakichś 4 miesięcy kupilam sobie sukienkę będzie na plac zabaw
Idę ściągać pranie, bo moje zdobycze się piora i trzeba zrobić miejsce na suszarce

Brzuch pobolewa mnie okresowo,ja jeszcze nie chce!!

Tadek zassysa swoje piąstki, aż słychać głośno.
Ja też obstawiam, że okres zaraz do mnie wróci, bo śluz jak płodny mi się pojawił.

Tymek dziś sam się na macie zabawił pół godziny. Ja zdążyłam bezę do piekarnika wstawić.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 20:23   #1694
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Moja Ala dala mi dzisiaj posprzatac cala kuchnie😉 albo spala albo lezala.I sluchala muzyczki😁
Bylismy dzisiaj na urodzinach u M. chrzesniaczki...masakra.. .3 latka wyprawione jak wesele😨 lacznie z animatorem dla dzieci...
Przez ta kuchnie padalam na twarz ale.chociaz mala byla grzeczna, troche trzeba bylo ja pobujac we wozeczku ale ogolnie super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 20:30   #1695
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej hej
Matylda właśnie padła
Byliśmy dzisiaj na roczku u znajomych. Nasza mała super. Grzeczna, rozdawała uśmiechy, dawała się nosić obcym dla niej ludziom, co mnie bardzo zaskoczyło miałam czas żeby popróbować pysznosci ;p

Jutro jeszcze bardziej intensywnie bo jedziemy z rodzicami do rodziny. To już całodniowa wyprawa ale damy rade, droga około 3h, taka próba przed Kołobrzegiem

I ogólnie coś za grzeczna ostatnio, czekam aż to się zmieni hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 20:46   #1696
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Miki tez dziś grzeczny, dużo spał, a ja miałam gości w tym półroczna ślicznotkę ale był tak zmęczony, ze robiłam szybka kąpiel i poszedł spać o 20:30 jak nie on.. ciekawe o której pobudka, pewnie po 23 niestety dziś pod rząd była wodnista kupka ze śluzem i dosłownie kropeczki ze trzy krwi, co to może oznaczać? Jem wszystko, wczoraj jedynie wpadły nachosy i mirinda.. zobaczymy, czy jutro tez taka kupka będzie, oby nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 21:33   #1697
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Hej hej
Matylda właśnie padła
Byliśmy dzisiaj na roczku u znajomych. Nasza mała super. Grzeczna, rozdawała uśmiechy, dawała się nosić obcym dla niej ludziom, co mnie bardzo zaskoczyło miałam czas żeby popróbować pysznosci ;p

Jutro jeszcze bardziej intensywnie bo jedziemy z rodzicami do rodziny. To już całodniowa wyprawa ale damy rade, droga około 3h, taka próba przed Kołobrzegiem

I ogólnie coś za grzeczna ostatnio, czekam aż to się zmieni hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyżby to te magiczne 3 miesiące? 😉
Super! Oby już tak do końca.

U nas za to dzisiaj sajgon. Pierwszy raz Blanka nie zmruzyla oka cały dzień od 8 do 18. Nawet na mnie i na rękach. Nic. Nawet 5 minut. Oczy miała jak narkoman, zapuchniete i czerwone. Spać się chce ale nie usnie. Zasnela dopiero na mężu, pospala 40 minut. Teraz nareszcie śpi zobaczymy jak długo.

Plus dzisiejszego dnia jest za to taki że od wieki wieków nie było darcia po kąpieli. Smialismy się że wystarczyło podać 1 dawkę sab Simplex i już dziecko przestało wrzeszczeć 😂

Byłam dzisiaj z Blanka i mama u dziadków zaprosić ich na chrzciny, Blanka zmymiotowala i ulala 3 razy podczas godzinnej podróży... nie wyobrażam sobie jeździć z nią sama. Nie wiem kiedy się odwaze.

Ania właśnie, jak dawkujesz Sab Simplex? W ulotce jest napisane 15 kropel przed każdym karmieniem. Strasznie dużo mi się wydaje... 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 21:57   #1698
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela, Matylda tak ze snem dzień w dzień praktycznie walczy zamiast doceniać że mogą sobie bezkarnie drzemać to się stawiają baby jedne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 22:37   #1699
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Vela, Matylda tak ze snem dzień w dzień praktycznie walczy zamiast doceniać że mogą sobie bezkarnie drzemać to się stawiają baby jedne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tez taka uparta. Dopiero od tygodnia w ogole spi w dzien. Juz Wam pisalam ze sie martwie ze ona spi😛

Moj Maciek mi nie wierzy ze ona nie spala, jak mu opowiadalam ze ciezko mi cokolwiek w domu zrobic. Teraz ma urlop a Alicja stwarza pozory przed tatusiem😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 00:19   #1700
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

No tak pobudka po północy .. taki pełny cyc, ze na koniec ulał, ulał w łóżeczku, coś go jeszcze męczyło ale wzięłam do odbicia i zasnął, z drugiego muszę odciągnąć z 50 ml bo jak mały wstanie za 2 h to będzie to samo... cyce pełne, ciekawe od czego to zależy ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Dawkuje 15 kropel ale co drugie karmienie i jest lepiej, gazy tak nie wybudzają aczkolwiek jeszcze męczą czasem w nocy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Vela ja z tego samego powodu nie jeżdżę sama, plus mały się krztusi później tym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 09:56   #1701
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Podobno działa przemycie płynem do płukania jamy ustnej.
Widziałam właśnie. ALe z kanapy chyba zeszło tylko narzuta pachnie pomimo prania. Albo mam schizy, bo moje koty mają taki nietypowy słodki zapach moczu

Jeszcze jak to pisałam to mi zwymiotowała. Pierwszy raz taką ilość... Prawie jak człowiek, że aż musiałam rękawiczki zakładać a zazwyczaj malutko... Oby chora nie była. Podobno jak kot sika w inne miejsce niż kuweta to się powinno mocz zbadać bo to nie normalne a ja sobie nie wyobrażam jak złapać mocz u kota...

Cytat:
Napisane przez kacperkova Pokaż wiadomość
Paula moglabys podzielić się przepisem na babeczki, nabrałam ochotę na nie

U mnie dzisiaj krupnik i makaron z brokułami.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Byłam w ciuchy, 4 dychy poszły, ale dopiero pierwszy raz od jakichś 4 miesięcy kupilam sobie sukienkę będzie na plac zabaw
Idę ściągać pranie, bo moje zdobycze się piora i trzeba zrobić miejsce na suszarce

Brzuch pobolewa mnie okresowo,ja jeszcze nie chce!!

Tadek zassysa swoje piąstki, aż słychać głośno.
Babeczki:
-opakowanie ciecierzycy w zalewie
- 3 jajka
- 1,5 banana (może być jeden albo dwa ja miałam akurat połówkę to dorzuciłam)
- 1 łyżka miodu (jak lubisz słodkie to daj dwie), albo jakiś słodzik, cukier, co kto woli
- 2 łyżki stołowe kakao
* 1 łyżka masła orzechowego z kawałkami (to taki gratis, bez tego też wyjdzie, można też dodać posiekane orzechy)
- 1,5 łyżeczki sody
Całość zblendować. Po nałożeniu do formy ułożyć pokrojone śliwki. Robiłam różne i lepiej wyszły te w których rzuciłam śliwki w kostkę tak żeby zapadła się głęboko w ciasto.
Piec w 200 stopniach 20-30 minut- do suchego patyczka.

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Czyżby to te magiczne 3 miesiące? 😉
Super! Oby już tak do końca.

U nas za to dzisiaj sajgon. Pierwszy raz Blanka nie zmruzyla oka cały dzień od 8 do 18. Nawet na mnie i na rękach. Nic. Nawet 5 minut. Oczy miała jak narkoman, zapuchniete i czerwone. Spać się chce ale nie usnie. Zasnela dopiero na mężu, pospala 40 minut. Teraz nareszcie śpi zobaczymy jak długo.

Plus dzisiejszego dnia jest za to taki że od wieki wieków nie było darcia po kąpieli. Smialismy się że wystarczyło podać 1 dawkę sab Simplex i już dziecko przestało wrzeszczeć 😂

Byłam dzisiaj z Blanka i mama u dziadków zaprosić ich na chrzciny, Blanka zmymiotowala i ulala 3 razy podczas godzinnej podróży... nie wyobrażam sobie jeździć z nią sama. Nie wiem kiedy się odwaze.

Ania właśnie, jak dawkujesz Sab Simplex? W ulotce jest napisane 15 kropel przed każdym karmieniem. Strasznie dużo mi się wydaje... 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż tak mocno ulewa? Jerzykowi się ulewa ale tylko tyle, że mokry jest to na drogę mu chustkę zakładam na szyję, żeby bodziaka nie moczył.

Wczoraj zacytowałam Anię a nie odpisałam :P
Zazdroszczę wakacji :P
My w tym roku nigdzie nie jedziemy. Chciałam gdzieś na jesień ale te 3 wesela nas będą "trochę" kosztować więc wyjazdu nie będzie. Zwłaszcza, że oszczędności na lokatę wrzuciłam żeby nie ruszać :P
A za rok pewnie wersja oszczędnościowa do jakiejść jednostki wojskowej pojedziemy. Wakacje dla 3 osobowej rodziny z wyżywieniem za 1000 zł za tydzień potrafią wyjść. Oszczędzamy na wkład własny do mieszkania i trzeba mocno zacisnąć pasa, żeby to nie było za 15 lat......

Apropos oszczędzania, to jest fajne konto oszczędnościowe w banku Nest. Chcę odkładać dla Jerzyka na razie jakieś symboliczne 100 zł miesięcznie. Mają konto, gdzie po określeniu jaką kwotę i jak długo się będzie odkładać dostaje się premie za kolejne lata. Premie zwolnione z podatku Belki. I np. przy odkładaniu 100 zł przez 15 lat wychodzi w sumie prawie 3 tys. premii. Oczywiście o ile się będzie systematycznie odkładać i nie wyciągać kasy z konta.

Kurde te wesela mnie dołują w kwestii ubrania. Kupiłam sukienkę w Reserved. Nawet nie jest zła. Swoją drogą okazało się, że super kopertowy dekolt to plecy sukienki ale co tam :P Ale dół jest dopasowany i mi brzuch podkreśla... Ale nic rozkloszowanego co by mi się podobało nie znalazłam. A nie mam za bardzo kasy żeby sukienkę za 200 zł kupować. W dodatku albo mi stopa urosła albo tak się od szpilek odzwyczaiłam. Rozchadzam teraz po domu ale na pewno długo nie wytrzymam a balerinek nie mam... Powinnam kupić. Sukienki jeszcze oglądam jakieś używane moze cos upoluje, sama nie wiem. I jeszcze jak zimno będzie to już w ogóle bo w marynarki się nie mieszczę i płaszcza nie mam A to wszystko przez te cycki wielkie.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 12:24   #1702
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

No Paula nas te wakacje tez dużo nie wyjdą.. 2500 nie całe na osobę za 2 tyg A Miki wiadomo free. Kiecki eh ja się tez w biuście nie mieszczę wiec współczuje, może coś w mohito znajdziesz albo hm teraz jesCze na wyprzedażach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 17:02   #1703
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

My też chyba w przyszłym roku na Chorwacji wyladujemy jeszcze nie na 100% ale tak planujemy a jak nie to nad nasze morze...
Na fb poruszony był temat pazurków ,muszę przyznać że u nas nie ma problemu z obcinaniem ,mała leży ja obok wspieram się na łokciu i sobie gadamy a pazurki się obcinaja nawet rączką nie ruszy a jedynie paluszkami gmera gorzej by było z nogami bo wierzga bardzo ale jak na razie U stop ma króciutkie
U nas dziś leje okropnie niedziela do dupy
Moja zasypia ostatnio z pieluchą na głowie uwielbia po prostu pół godziny się męczy z uspieniem a wystarczy że jej położenia pieluche i moment zamyka oczy i śpi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 20:13   #1704
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
No Paula nas te wakacje tez dużo nie wyjdą.. 2500 nie całe na osobę za 2 tyg A Miki wiadomo free. Kiecki eh ja się tez w biuście nie mieszczę wiec współczuje, może coś w mohito znajdziesz albo hm teraz jesCze na wyprzedażach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cena jest spoko, ale generalnie wydatek 5 tys. zł to nie jest mało :P No ale trzeba w końcu zacisnąć pasa jak chcemy to mieszkanie kupić. Chociaż ja wewnętrznie mam obawy przez pakowaniem się w kredyt bo mam wrażenie, że nas na to nie stać. No ale będę miała trochę czasu na zastanowienia jak będziemy wdrażać oszczędności. Ładnie mi szło odkładanie kasy, ale jak zaczęłam wydawać na wyprawkę to jakoś mi się to rozpłynęło. Na macierzyńskim też się nie oszukuję, że odłożę, więc plan jest na minimum 2 lata a max 5.

Adatka no ja się cieszę, że u stóp tak nie rosną :P U rąk już 3 raz obcinałam. W szpitalu już musiałam bo miał takie długie pazury, chociaż niby się nie obcina.

Znowu sie mały dzisiaj męczył i spał w interwałach. I jeszcze ta pogoda, że byliśmy uziemieni

Już oglądałam w bonprixie ciuchy i miałam w koszyku spodnie z bluzką i baleriny na wesela ale stwierdziłam, że zrobię przegląd szafy. Znalazłam baleriny czarne eleganckie. Co prawda delikatnie ażurkowe więc jak będzie zimno to lipa ale moze nie bedzie zle. I mam dwie sukienki. Normalnie bym w takiej nie poszła na wesele ale jakos mam wrazenie ze mama karmiaca ma taryfe ulgowa :P Bo obie są z dzianiny w tym jedna czarna. Ale nie jest pogrzebowa bo to mini z baskinka. Mam do tego czerwone szpilki i dodatki eleganckie i bedzie git. Nawet marynarke moge zarzucic. Co prawda guzik ma daleko do zapiecia ale jako narzutka da rade :P Nie brałam ich pod uwage bo a) zazwyczaj mam bardziej eleganckie/ weselne kiecki b) nie wiedziałam ze nadaja się do karmienia. A okazuje się że się ładnie dekolt rozciaga w obu. Uffffff..... No tryb oszczędnosciowy mi się właczyl ewidetnie jak ciucha kupowac nie chce :P
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 20:32   #1705
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Paula to na pewno, ale ja tam jestem mistrzynią w oszczędzaniu, nie zarabiamy kokosów ale udaje nam się sporo zaoszczędzić, póki co nawet budowa bez kredytu idzie ale od wiosny już będziemy brać..

My mamy chyba skok, chwila przy cycu i płacz, z butelki zapomina jak się pije

Ale tez biegunkową kupka wiec chyba się przejdziemy wtorek do lekarza

Adatka mój tez tak zasypia z Pielucha moja mama mi tak robiła jak byłam mała, coś w tym musi być

Paula z opisu strój wydaje się sexy
Ja tak samo szukałam na chrzciny nowej kiecki a zapomniałam ze mam fajna zielona khaki z zamkiem na piersiach a ze to będzie październik to idealna

Jutro muszę zamowic Zaproszenia na chrzciny kompletnie o tym zapomniałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Ciekawe co u Arletka, znowu czytasz i milczysz

A Migotek się chyba od nas odpisała ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 21:00   #1706
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ja dziś narobiłam słodkości na imprezkę. Goście wszystko zjedli, do porannej kawy nie będzie. No i dobrze

Tymek dziś też trochę na macie poleżał zadowolony. Przypomniałam sobie o karuzelce i pierwszy raz od urodzenia w łóżeczku leżał. Oczywiście gdzieżby tam spał.

Ostatnio też przymierzałam sukienkę z zamkiem na dekoldzie, ale wszystkie fałdy mi podkreślała. Nie wiem co założę.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 22:01   #1707
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Jak zwykle zniklam na trochę z uwagi na zalegosci. Ale jiz jestem i nadrobilam. Dzieci śpią, Maz na nocce a ja czytalam zagryzajac orzeszki ziemne...
W skrocie: w piatek zabralam dzieci do Deblina na pokazy lotnicze. Maz byl w pracy. Na dworze upal. Corka uwielbia samoloty, ale niestety boi sie wszelkich glosnych dźwięków wiec wystraszyla sie samolotow ponaddzwiekowych, zaczela plakac i musialam zrezygnowac... Za duzy to dla Niej stres. No coz jest jeszcze mala... Adas za to spal i byl niewzruszony
Udalo mi sie na szczescie znalezc super miejsce przed sama brama lotniska i ogladalysmy pokazy w samochodzie gdy byly samoloty ponaddzwiekowe - zamykalam okna i wlaczalam muzyke. Corka byla szczesliwa...
Mam bzika na punkcie samolotow (Kacperkova-wiesz kto mnie zarazil ta miloscia do samolotow) Dlatego zal mi ze nie pojade w weekend na air show do Radomia ;( dobrze ze sie przekonałam ze Corka sie nie nadaje na pokazy bo jakby wyszlo w weekend to byloby jeszcze gorzej. Kurcze wyglada na to ze pielgrzymka i air show to dwie rzeczy w ktorych ogranicza mnie macierzystwo. W sumie... Maz mi pozwolil jechac samej ale chcialabym z Nimi...
Wczoraj basen i wizyta u tesciow.
Dzis caly dzien deszcz i rodzinny dzien w domu

Poratujcie. Mamy ekipe przyjaciół - jest Nas 6 par z dziecmi. No i postanowili wpasc do Nas a wlasciwie do Adasia w srode. Łącznie z dziecmi i Nami to 22 osoby! 3 nie moze wiec łącznie bedzie Nas 19! Z czego 10 doroslych. Co zrobic do jedZenia???
Oni mowia zeby nic nie robic , ze wpadna, posmiejemy sie i już. Ale ja jestem taka ze mi glupio tak z niczym. No musze cos. Macie jakies pomysly? Glownie chodzi o doroslych bo pewnie jakies alko bedzie wiec zeby byla zagrycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 22:29   #1708
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Widziałam właśnie. ALe z kanapy chyba zeszło tylko narzuta pachnie pomimo prania. Albo mam schizy, bo moje koty mają taki nietypowy słodki zapach moczu

Jeszcze jak to pisałam to mi zwymiotowała. Pierwszy raz taką ilość... Prawie jak człowiek, że aż musiałam rękawiczki zakładać a zazwyczaj malutko... Oby chora nie była. Podobno jak kot sika w inne miejsce niż kuweta to się powinno mocz zbadać bo to nie normalne a ja sobie nie wyobrażam jak złapać mocz u kota...



Babeczki:
-opakowanie ciecierzycy w zalewie
- 3 jajka
- 1,5 banana (może być jeden albo dwa ja miałam akurat połówkę to dorzuciłam)
- 1 łyżka miodu (jak lubisz słodkie to daj dwie), albo jakiś słodzik, cukier, co kto woli
- 2 łyżki stołowe kakao
* 1 łyżka masła orzechowego z kawałkami (to taki gratis, bez tego też wyjdzie, można też dodać posiekane orzechy)
- 1,5 łyżeczki sody
Całość zblendować. Po nałożeniu do formy ułożyć pokrojone śliwki. Robiłam różne i lepiej wyszły te w których rzuciłam śliwki w kostkę tak żeby zapadła się głęboko w ciasto.
Piec w 200 stopniach 20-30 minut- do suchego patyczka.



Aż tak mocno ulewa? Jerzykowi się ulewa ale tylko tyle, że mokry jest to na drogę mu chustkę zakładam na szyję, żeby bodziaka nie moczył.

Wczoraj zacytowałam Anię a nie odpisałam
Zazdroszczę wakacji
My w tym roku nigdzie nie jedziemy. Chciałam gdzieś na jesień ale te 3 wesela nas będą "trochę" kosztować więc wyjazdu nie będzie. Zwłaszcza, że oszczędności na lokatę wrzuciłam żeby nie ruszać
A za rok pewnie wersja oszczędnościowa do jakiejść jednostki wojskowej pojedziemy. Wakacje dla 3 osobowej rodziny z wyżywieniem za 1000 zł za tydzień potrafią wyjść. Oszczędzamy na wkład własny do mieszkania i trzeba mocno zacisnąć pasa, żeby to nie było za 15 lat......

Apropos oszczędzania, to jest fajne konto oszczędnościowe w banku Nest. Chcę odkładać dla Jerzyka na razie jakieś symboliczne 100 zł miesięcznie. Mają konto, gdzie po określeniu jaką kwotę i jak długo się będzie odkładać dostaje się premie za kolejne lata. Premie zwolnione z podatku Belki. I np. przy odkładaniu 100 zł przez 15 lat wychodzi w sumie prawie 3 tys. premii. Oczywiście o ile się będzie systematycznie odkładać i nie wyciągać kasy z konta.

Kurde te wesela mnie dołują w kwestii ubrania. Kupiłam sukienkę w Reserved. Nawet nie jest zła. Swoją drogą okazało się, że super kopertowy dekolt to plecy sukienki ale co tamAle dół jest dopasowany i mi brzuch podkreśla... Ale nic rozkloszowanego co by mi się podobało nie znalazłam. A nie mam za bardzo kasy żeby sukienkę za 200 zł kupować. W dodatku albo mi stopa urosła albo tak się od szpilek odzwyczaiłam. Rozchadzam teraz po domu ale na pewno długo nie wytrzymam a balerinek nie mam... Powinnam kupić. Sukienki jeszcze oglądam jakieś używane moze cos upoluje, sama nie wiem. I jeszcze jak zimno będzie to już w ogóle bo w marynarki się nie mieszczę i płaszcza nie mam A to wszystko przez te cycki wielkie.
Nawet mi nie mow o cycach! Ja nie mialam czasu na kupno sukienki przrd weslem, stwierdzilam ze mam kilka wiec sie nie przejmowalam. Ale nic nie zmierzylam przed.. wczoraj szykujemy sie, biore sukienke w ktorej chciałam isc a tu w cyckach sie nie zasune.. i tak samo we wszystkich innych. Zalamalam sie. Poszlam w tej co bylam na komunii w maju, zalozylam tylko paseczek i byla idealne tylko ciężko bylo karmic w niej. Z butami tez masakra, nie dosc ze w tylko jedne koturny weszlam (reszta eleganckich za mala) to mi pasek strzelił pod kosciolem. Dobrze ze mialam na przebranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
Jak zwykle zniklam na trochę z uwagi na zalegosci. Ale jiz jestem i nadrobilam. Dzieci śpią, Maz na nocce a ja czytalam zagryzajac orzeszki ziemne...
W skrocie: w piatek zabralam dzieci do Deblina na pokazy lotnicze. Maz byl w pracy. Na dworze upal. Corka uwielbia samoloty, ale niestety boi sie wszelkich glosnych dźwięków wiec wystraszyla sie samolotow ponaddzwiekowych, zaczela plakac i musialam zrezygnowac... Za duzy to dla Niej stres. No coz jest jeszcze mala... Adas za to spal i byl niewzruszony
Udalo mi sie na szczescie znalezc super miejsce przed sama brama lotniska i ogladalysmy pokazy w samochodzie gdy byly samoloty ponaddzwiekowe - zamykalam okna i wlaczalam muzyke. Corka byla szczesliwa...
Mam bzika na punkcie samolotow (Kacperkova-wiesz kto mnie zarazil ta miloscia do samolotow) Dlatego zal mi ze nie pojade w weekend na air show do Radomia ;( dobrze ze sie przekonałam ze Corka sie nie nadaje na pokazy bo jakby wyszlo w weekend to byloby jeszcze gorzej. Kurcze wyglada na to ze pielgrzymka i air show to dwie rzeczy w ktorych ogranicza mnie macierzystwo. W sumie... Maz mi pozwolil jechac samej ale chcialabym z Nimi...
Wczoraj basen i wizyta u tesciow.
Dzis caly dzien deszcz i rodzinny dzien w domu

Poratujcie. Mamy ekipe przyjaciół - jest Nas 6 par z dziecmi. No i postanowili wpasc do Nas a wlasciwie do Adasia w srode. Łącznie z dziecmi i Nami to 22 osoby! 3 nie moze wiec łącznie bedzie Nas 19! Z czego 10 doroslych. Co zrobic do jedZenia???
Oni mowia zeby nic nie robic , ze wpadna, posmiejemy sie i już. Ale ja jestem taka ze mi glupio tak z niczym. No musze cos. Macie jakies pomysly? Glownie chodzi o doroslych bo pewnie jakies alko bedzie wiec zeby byla zagrycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze mam ten sam problem. Brak czasu ale glupio tak nic nie postawic na stole. Ostatnio nauczylam sie jednak nie spinac. Dawniej potrafilam caly dzien przy garach siedziec a teraz cos na szybkiego, gotowce i tyle.. cos z ciasta francuskiego, muffinki na slodko i slono, wrapy z szynką i warzywami.. jakas salatka (np. na bazie makaronu albo ryzu to bedzie sycaca). Jesli chcesz cos typowo na cieplo to polecam jakas zapiekanke ziemniaczana czy makaronowa-szybko i smacznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 22:34   #1709
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mow o cycach! Ja nie mialam czasu na kupno sukienki przrd weslem, stwierdzilam ze mam kilka wiec sie nie przejmowalam. Ale nic nie zmierzylam przed.. wczoraj szykujemy sie, biore sukienke w ktorej chciałam isc a tu w cyckach sie nie zasune.. i tak samo we wszystkich innych. Zalamalam sie. Poszlam w tej co bylam na komunii w maju, zalozylam tylko paseczek i byla idealne tylko ciężko bylo karmic w niej. Z butami tez masakra, nie dosc ze w tylko jedne koturny weszlam (reszta eleganckich za mala) to mi pasek strzelił pod kosciolem. Dobrze ze mialam na przebranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------


Zawsze mam ten sam problem. Brak czasu ale glupio tak nic nie postawic na stole. Ostatnio nauczylam sie jednak nie spinac. Dawniej potrafilam caly dzien przy garach siedziec a teraz cos na szybkiego, gotowce i tyle.. cos z ciasta francuskiego, muffinki na slodko i slono, wrapy z szynką i warzywami.. jakas salatka (np. na bazie makaronu albo ryzu to bedzie sycaca). Jesli chcesz cos typowo na cieplo to polecam jakas zapiekanke ziemniaczana czy makaronowa-szybko i smacznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myslalam ze moze jakies mieso typu paleczki? Skrzydelka? Jak robicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 22:38   #1710
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

My po weselu i poprawinach. Wczoraj oprocz tego ze mi Ola cala msze poplakala i zlapal nas deszcz (raczej ulewa) podczas skladania zyczen przy kosciele to bylo super. Mielismy swoj pokój i chodziłam tam karmic ale jak po 20 mi mala zasnela i o 1 nie zamierzala sie budzic jeszcze stwierdzilismy ze zostajemy na noc. Zmienialismy sie z mezem, mama, bratem i bratowa w pilnowaniu jej i dotrwalismy prawie do 3 super bylo a mala spala mi pieknie w obcym miejscu. Pobudka przed 3 a potem o 8. Na poprawinach za to maskara, dluzej ja uspokajalam niz to wszystko bylo warte ale coz, kto przewidzi. Cala godzinna drogę do domu mi dzis przeplakala a jak tylko weszlismy do domu spokój. Widocznie miala już dość wrażeń
6 rocznica slubu za nami, pierwsza we 3 mielismy dedykację od zespolu bo gral ten sam co u nas na weselu a ze gosc który go założył pochodzi z naszej miejscowosci to sobie nas zapamietal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 15:08:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.