Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 22:12   #901
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Pozdrowienia dla pozostałych singielek od Banana
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 22:16   #902
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

O rany Cam,wieki Cię nie widziałam.A co u Ciebie?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 12:37   #903
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

A dziekuje jakoś leci
Nadal pomieszkuje w Gdansku. Nadal stan skupienia zajety, jest nawet calkiem fajnie pomijajac drobne problemy które ma kazdy..
rzadziej na wizaz zagladam- wyleczylam sie z internetowego nałogu
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 22:15   #904
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

I ja również pozdrowić Was chce

i dodać iż.. jestem szcześliwa Zakochana po same uszy, nie widząca świata poza NiM Moim Czarodziejem..
bo mi aż z wrazenia tchu brakuje,na samą myśl iż on jest mój mój mój jeju..
A przeprowadzić sie także chce, i wiele innych planów mam co do mojej Miłości.


A czy to możliwe,iż lezac na plecach teskni sie bardziej?Bo ja kładac sie do snu,budzac sie w nocy czy otwierajac oczy rano tesknie po kroć bardziej i bardziej az w pewnej chwili z łez robi sie już morze a ja pływam i tone

co nie zmienia faktu ze upragnione Nasze wspolne chwile daja mi tyle energi,radosci, podekscytowania ze podnieść w stanie jestem 100kg;p wskoczyc do nieba po gwiazdke czy uśmiechac sie tak szeroko ze uśmiech mieć w koło głowy

Po prostu Kocham T
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 11:34   #905
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
I ja również pozdrowić Was chce

i dodać iż.. jestem szcześliwa Zakochana po same uszy, nie widząca świata poza NiM Moim Czarodziejem..
bo mi aż z wrazenia tchu brakuje,na samą myśl iż on jest mój mój mój jeju..
A przeprowadzić sie także chce, i wiele innych planów mam co do mojej Miłości.


A czy to możliwe,iż lezac na plecach teskni sie bardziej?Bo ja kładac sie do snu,budzac sie w nocy czy otwierajac oczy rano tesknie po kroć bardziej i bardziej az w pewnej chwili z łez robi sie już morze a ja pływam i tone

co nie zmienia faktu ze upragnione Nasze wspolne chwile daja mi tyle energi,radosci, podekscytowania ze podnieść w stanie jestem 100kg;p wskoczyc do nieba po gwiazdke czy uśmiechac sie tak szeroko ze uśmiech mieć w koło głowy

Po prostu Kocham T
eee... nie ten watek?
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:07   #906
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Fifcia faktycznie pomyliłas wątki tu o szczesliwych singlach Ale ja jako starejbywalczyni tutaj- bo ile Ty sie tu nasmuciłas, ze sama, ze nieszczesliwa- to.. no wybaczam Ci
Ciesze sie strasznie ze w koncu jestes szczesliwa. Tak w pełni, w 100%. Troszke zazdroszcze. Ja tez zakochana, szczesliwa ale głupia bo stwarzam sobie problemy, których w rzeczywistości nie ma.. Może kiedys mnie życie nauczy ze tak nie mozna- ciekawe czy będzie mocno bolało
Buziaki singielki. Ja i tak nadal twierdze, ze singlowanie to piękny stan
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:56   #907
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Fifcia, czyżby ułożyło ci sie z twoją wielką miłością, o której nie tak dawno pisałaś, czy raczej ułożyło się tak, że pojawiła się nowa wielka miłość?


Ja też zakochana. W muzyce i kulturze cygańskiej
Gryząc się w język, pozdrawiam i lece do obowiązków.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 21:51   #908
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

A właśnie,ze wątek dobry każdy wątek jest odpowiedni by dzielić sie z innymi swoim szczęściem


Tak to ten sam mój Aniołeczek hm.. ileż to niesamowicie dużo energii kosmicznej może dać drugiej osobie człowiek hi hi

Miłość,miłość,miłość A a a a.. niesamowicie w głowie mam planów co by z Nim,moim Szczęściem zajadać sie chmurami, skakać po drzewach, budować domki z piasku, patrzec jak ciuchutko gdy śpie obserwuje mnie, jeju.. rozmarzyłąm się..i pomyśleć ze ja to wszystko mam w jednej mojej kochanej istocie Ach.. T

O Cam ciesze się ze i Tyś szczęśliwie zakochanato gratuluje.

__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 08:57   #909
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
każdy wątek jest odpowiedni by dzielić sie z innymi swoim szczęściem
Jakoś niebardzo jestem w stanie sobie to "dzielenie się" wyobrazić. Pół na pól czy jak?


Miękkiej podusi życzę. I pod głowę, i pod pupę - przydaje się.
__________________

Edytowane przez ahinsa
Czas edycji: 2008-04-19 o 11:02
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 10:47   #910
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Fifciu,nic nie chce pisac,aleeee musze. Zejdz na ziemie,bo chyba bujasz w obłokach,co nie oznacza że nie ciesze się z Twojego szczęścia,bo ja też zakochana.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:20   #911
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Dzielić sie moge swoimi pozytywnymi odczuciami ale nie moją miłościa:P jestem zbyt zachłanna nie podziele sie Nim z żadna inna kobieta! tylko Mój Mój i Mój

Ee.. Atka czyżbym wyczuła nute zgryźliwości? Stąpam tardo po ziemi ale stać mnie na odrobinę fantazji i upiększenia swoich uczuć. nie każdy potrafi cieszyć sie z tego co ma.
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 12:33   #912
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Oj Fifciu Atka na pewno nie chciała byc zgryzliwa. Po prostu jestes zakochana do szalenstwa i moze nieco idealizujesz swojego partnera i uczucia. Wiesz nadejda dni z problemami, dni w których moze nie byc tak kolorowo jak piszesz. Ale oby sie Wam udalo. Moja milosc chyba jakas taka bardziej.. hm racjonalna.. o ile tak mozna powiedziec..
Ahi z tym awkiem to Cie nie poznałam.. Gdanszczanko
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:52   #913
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
Dzielić sie moge swoimi pozytywnymi odczuciami ale nie moją miłościa:P jestem zbyt zachłanna nie podziele sie Nim z żadna inna kobieta! tylko Mój Mój i Mój

Ee.. Atka czyżbym wyczuła nute zgryźliwości? Stąpam tardo po ziemi ale stać mnie na odrobinę fantazji i upiększenia swoich uczuć. nie każdy potrafi cieszyć sie z tego co ma.
Może troszke zgryźliwości w tym było. A to twój pierwszy facet,jeśli moge zapytać i wiedzieć. Jeśli tak,to rozumiem Cię jak najbardziej,jeśli nie to też jak najbrdziej.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 21:05   #914
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Cam, mam świadomość że zycie nie jest bajką i z każdym dniem narażeni jesteśmy na stos problemów. Ale o wiele łątwiej jest sie z nimi borykać u boku ukochanej osoby. Wiesz że masz na kim polegać, i masz świadomość ze nawet w czasie gorszych dni jest ktoś kto pomoże sie pozbierać i znajdzie rozwiązanie w nawet beznadziejnych sytuacjach.
Idealizuje?Ja nazywam osoby toteż uczucia po imieniu... jeśli jestem szcześliwa to jestem pojmuje uczucie emcjonalnie ale także z rozsądkiem. To nic złego iż chce trwać w zakochaniu jak najdłuzej prawda? Nie chce by bycie z moim ukochanym stało się rutyna, monotonią tak jak to zwykle dzieje sie w zwiazkach z dosc duzym stażem. Tak naprawde to jak pojmujemy uczucie, jak podchodzimy do danego problemu zależy w gruncie rzeczy od nas samych. Dlaczego mamy robić coś co robią inni?Bo tak wypada czy nie wypada? Miłość to wspólna droga przez zycie u boku drugiej osoby, to nie tylko kwiaty,wiersze,kolacje czy romantyczne spacery (owszem to też) ale nie możemy zapomnieć o podstawowych potrzebach i zasadach jakimi winien kierować sie człowiek a mianowicie troska-nie o siebie a o Niego, brak tu miejsca na egozizm-od tej pory myślisz i robisz coś w kolejnosci innej niż zwykle (najpierw On potem ja), opiekujesz sie ta osoba nawet gdy ona o tym nie mowi ale TY wiesz ze tego potrzebuje, dzielisz sie z Nim kazda swoja radoscią i zwierzasz ze słąbości, wysłuchujesz w milczeniu jego problemów a gdy widziesz ze sobie z tym nie radzi poprostu przytulasz mowiac ze bez wzgledu na wszystko jestes z Nim i pomożesz to wszystko poukladać... Miłość nie zawsze jest taka łatwa ot tak mowisz ze kochasz i juz myslisz ze wszystko jest w porzadku? Ot nic bardziej mylnego, to ciągłę starania. Nikt przeciez nam nie nakazuje sie starać ale to potzrba serca i wnętrze nam podpowiada by zrobic coś dla tej drugiej połowki, czyz nie jest pieknie spojrzeć na jego uśmiech i zadowolenie? Miłość to też walka. W końcu z nią wiązesz reszte swych dni, to pełno wyrzeczeń które zaowocują w przyszłosci, to trud ale i radość z osiagnietych sukcesów. Przede wszystkim nie można sie załamywać, warto dla tego uczucia poświecić i zrobić naprawde wiele. Ja jestem w stanie zrobić wszystko by Nasze wspolne zycie było piękne i niosło ze sobą jak najmniej zmartwień.
Czekałam naprawde długo na prawdziwe silne uczucie, na zakochanie. I teraz gdy doczekałąm sie tego mojego Księcia jestem naprawde szcześliwa.

Tak to mój pierwszy chłopak. Nigdy wcześniej nie czułam czegoś takiego. To piękne i niesamowite że los zesłał nam siebie. No cóż mam ukrywać jestem zakochana
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 22:47   #915
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Oj fifciu.Cieszę się że jesteś szczęśliwa i na pewno inne dziewczyny też.Tylko widzisz,co niektóre z nas to już "stare" baby z doświadczeniami na karku i po prostu nie chcemy żebyś tak barwnie jak opisujesz swoje uczucie i szczęscie opisywała kiedyś rozpacz.Nic poza tym.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 08:21   #916
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Czesc Dziewczyny!
Widze, że nasz staruch został odkopany.
Fajnie
Piszcie kochane co tam u was słychac.

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
Cam, mam świadomość że zycie nie jest bajką i z każdym dniem narażeni jesteśmy na stos problemów. Ale o wiele łątwiej jest sie z nimi borykać u boku ukochanej osoby. Wiesz że masz na kim polegać, i masz świadomość ze nawet w czasie gorszych dni jest ktoś kto pomoże sie pozbierać i znajdzie rozwiązanie w nawet beznadziejnych sytuacjach.
Idealizuje?Ja nazywam osoby toteż uczucia po imieniu... jeśli jestem szcześliwa to jestem pojmuje uczucie emcjonalnie ale także z rozsądkiem. To nic złego iż chce trwać w zakochaniu jak najdłuzej prawda? Nie chce by bycie z moim ukochanym stało się rutyna, monotonią tak jak to zwykle dzieje sie w zwiazkach z dosc duzym stażem. Tak naprawde to jak pojmujemy uczucie, jak podchodzimy do danego problemu zależy w gruncie rzeczy od nas samych. Dlaczego mamy robić coś co robią inni?Bo tak wypada czy nie wypada? Miłość to wspólna droga przez zycie u boku drugiej osoby, to nie tylko kwiaty,wiersze,kolacje czy romantyczne spacery (owszem to też) ale nie możemy zapomnieć o podstawowych potrzebach i zasadach jakimi winien kierować sie człowiek a mianowicie troska-nie o siebie a o Niego, brak tu miejsca na egozizm-od tej pory myślisz i robisz coś w kolejnosci innej niż zwykle (najpierw On potem ja), opiekujesz sie ta osoba nawet gdy ona o tym nie mowi ale TY wiesz ze tego potrzebuje, dzielisz sie z Nim kazda swoja radoscią i zwierzasz ze słąbości, wysłuchujesz w milczeniu jego problemów a gdy widziesz ze sobie z tym nie radzi poprostu przytulasz mowiac ze bez wzgledu na wszystko jestes z Nim i pomożesz to wszystko poukladać... Miłość nie zawsze jest taka łatwa ot tak mowisz ze kochasz i juz myslisz ze wszystko jest w porzadku? Ot nic bardziej mylnego, to ciągłę starania. Nikt przeciez nam nie nakazuje sie starać ale to potzrba serca i wnętrze nam podpowiada by zrobic coś dla tej drugiej połowki, czyz nie jest pieknie spojrzeć na jego uśmiech i zadowolenie? Miłość to też walka. W końcu z nią wiązesz reszte swych dni, to pełno wyrzeczeń które zaowocują w przyszłosci, to trud ale i radość z osiagnietych sukcesów. Przede wszystkim nie można sie załamywać, warto dla tego uczucia poświecić i zrobić naprawde wiele. Ja jestem w stanie zrobić wszystko by Nasze wspolne zycie było piękne i niosło ze sobą jak najmniej zmartwień.
Czekałam naprawde długo na prawdziwe silne uczucie, na zakochanie. I teraz gdy doczekałąm sie tego mojego Księcia jestem naprawde szcześliwa.

Tak to mój pierwszy chłopak. Nigdy wcześniej nie czułam czegoś takiego. To piękne i niesamowite że los zesłał nam siebie. No cóż mam ukrywać jestem zakochana
Fifciu gratuluje takiego stanu rzeczy. Oby trwał jak najdłuzej. Pamietaj tylko, ze nic nie trwa wiecznie.

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Oj fifciu.Cieszę się że jesteś szczęśliwa i na pewno inne dziewczyny też.Tylko widzisz,co niektóre z nas to już "stare" baby z doświadczeniami na karku i po prostu nie chcemy żebyś tak barwnie jak opisujesz swoje uczucie i szczęscie opisywała kiedyś rozpacz.Nic poza tym.
otóż to


pozdrawiam Was Kochane
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 21:49   #917
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Tak tak Fifciu wszystko rozumiem i tez sie ciesze z Twojego i swojego szczescia
Dobrego wieczoru.
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 23:23   #918
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Dołączam się do tematu.
Jakoś obecnie nie potrzebuję faceta :P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 18:43   #919
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

co sądzicie na temat obrączek dla singlii
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 19:25   #920
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Brzydkie, drogie, głupie.
Ideologie można dorobić nawet do gumy od majtek - żadna sztuka.
Ktoś robi na tym niezły interes.

Tyle mysle o obraczkach dla singli
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 23:21   #921
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Jam znowu Singielka
i nie omieszkam z tego nie skorzystać
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 00:26   #922
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Ale że po co takie obrączki?Dla oznaczenia się
Takie obrączkowe "juhu tutaj jestem"?
Eeee tam,wole obrączki ładne co są i dlatego są noszone


Zuzannko,miło widzieć jak odżywasz i stajesz się znów prawdziwą Zuzannką
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:14   #923
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Gratsy, Zuo

Teraz pozostaje czekać, aż Magda odżyje i stanie sie w końcu prawdziwą Magdą...

Zuo, masz misje



Czas na zmiany generalnie i globalnie.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:19   #924
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Ahinko droga,prawdziwa Magda umarła,a został jej cień.Niestety tak to już bywa.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:37   #925
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Madziu droga, jeżeli taka stara d... Jeżeli takie stare i zramolałe pośladki jak moje oczekują po samej sobie wprowadzenia "paru" zmian do dotychczasowego życia, plus oczekiwanie, że mi sie to uda... to wszystko jest możliwe...

... a wskrzeszenia umarłych to przy tym mały pikuś.

__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:54   #926
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Oj Ahinuś kochany
Wciąż próbuje i staram się.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 22:11   #927
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

łojej...
Jak mnie tu dawnooo nie było... pamięta mnie ktoś jeszcze?

jestem z Was dumna ze dalej prowadzicie wątek))))

Ja osobiście singielką już nie jestem... od 7 miesięcy szczęśliwie zakochana hihihi)))
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:27   #928
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

A ja sie trzymam
Fason trzymam.
Sama jedna
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 20:23   #929
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Ja nie singielka,ale wkrótce powróce więc się Ahi nie ciesz żeś sama
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 20:49   #930
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Szczęśliwe singielki czyli MY :-) cz. II

Ja też się trzymam dzielnie. I nie puszczę
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-20 20:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.