Lutówki 2017 ❤ - część III - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-31, 09:42   #4771
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
haha wyobraziłam sobie dorosłego faceta jak sobie przysiada na schodku ze swoim rocznym synkiem i obaj zajadają się kebabami



ja to w ogóle nie wiem skąd oni czasem biorą te zalecenia co do miesiąca podawania



ja ze swojego wyjęłam wkładkę pod pupą ale boczne gąbeczki i tą pod głową zostawiam - w moim foteliku według mnie jest za dużo luzu jeszcze w okolicy głowy żeby tą wkładkę wyjąć no ale ja mam fotelik do 18kg więc siłą rzeczy jest w nim więcej miejsca niż w fotelikach do 13kg
Ja mam do 13 kg i wlasnie wydaje mi sie, ze jej ciasno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:22   #4772
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Just jak Kaja funkcjonuje cały dzień nad jeziorem? Co robi? Pytam z ciekawosci bo z Maksiem sobie nie wyobrażam takiego wypadu ale ja jestem panikara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie... Z Bartkiem na plaży dawało radę max 3h i trzeba było wracać do domu albo co najmniej zmienić otoczenie.


#rd
Dałam dziś małemu pierwszy raz kaszkę jaglaną i nie zasmakowała Zrobiłam na jego mm, dodałam jabłuszka... I nie chciał
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:29   #4773
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Eyo znam roczniaki zajadajace frytki i mcDonalds wiec... nic mnie nie zdziwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czytałam kiedyś na jakiejś śmieszkowej grupie na FB wpis pani, która w tramwaju widziała jak matka maluszkowi (takie na oko do roku ponoć, nie chodzące jeszcze) zdmuchiwała sól z frytek z Maca i dawała - wiadomo przecież, soli nie można bo niezdrowa

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ja też nie... Z Bartkiem na plaży dawało radę max 3h i trzeba było wracać do domu albo co najmniej zmienić otoczenie.


#rd
Dałam dziś małemu pierwszy raz kaszkę jaglaną i nie zasmakowała Zrobiłam na jego mm, dodałam jabłuszka... I nie chciał
spoko, ja pierwszy raz dostała kaszą w oko drugi i trzeci zresztą też...

właśnie mi się gotują warzywka na zupę z dyni i batata, ciekawe co moje dziecko powie na matczyną kuchnie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:48   #4774
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Zabieram ze soba fotelik samochodowy do PL i zastanawiam sie czy mozna wyjac wkladke. Mam na mysli taka wkladke, ktora jakby podpiera glowe noworodkowi? Nigdzie nie moge znalezc instrukcji do mojego fotelika.. Ktos cos?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A jaki masz fotelik ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:49   #4775
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Eyo no a jak, sol to biala smierc xD a troche przesmazonej frytury, ciapa ziemniaczana- samo zdrowie tzn i Starsza i ja jemuly frytki ale dostala je jak miala ponad 3 lata chyba pierwszy raz nie jestem restrykcyjna co do zywienia, jem niezdrowo no ale sa granice

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:50   #4776
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ja też nie... Z Bartkiem na plaży dawało radę max 3h i trzeba było wracać do domu albo co najmniej zmienić otoczenie.





#rd

Dałam dziś małemu pierwszy raz kaszkę jaglaną i nie zasmakowała Zrobiłam na jego mm, dodałam jabłuszka... I nie chciał


Hehe Moj tez nie chciał ani jaglanej ani ryżowej, na moim mleku, na mm, z jabłuszkiem, z bananem ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 11:33   #4777
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Pytanie mam
Jutro idziemy na wesele i ile powinnam odciągnąć mleka na powiedzmy dwa karmienia, ile butelkowe bobasy piją na raz? Mam już prawie 400ml i rozmyślam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ydzia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Boże nie jestem w stanie od jakiegoś czasu wbić się na forum w ogóle nie mam czasu na nic Hanuszka zrobiła się tak absorbujaca że szok....ciagle przewraca się z pleców na brzuch i odwrotnie pelza hopsa wszystko na raz do tego włączyło się jest mama jest spoko mamy nie ma trzeba płakać także żeby coś zrobić w domu wsadzam w tule i jedziemy
Wczoraj ostatnie szczepienie 5w1 Hania w ciągu 20 dni urosła 3 cm mamy już 70 a przytula prawie 300g. Więc dzisiaj po szczepieniu jest trochę senna i marudna.

A i też zaczęła tak śmiesznie robić noskiem jak się cieszy marszczy i wciąga powietrze

Aaaa i jeszcze jedno moja siostra w niedzielę urodzila Anię.
ANIA urodziła się bardzo bardzo duża 4860 g i 60 cm długa. Wychodziła na bohatera z rączką przy buzi z zaciśnięta piastka.
Siostra dobrze zniosła poród po 40 min od odejścia wód Ania była już na świeciejutro już może wyjdę że szpitala

Ale się rozpisalam ale znalazlam w końcu małą wolną chwilę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje, podziwiam, takie duże dziecko i dała radę sama
Mówię wczoraj do tż o Twojej starsze, że córeczka taka duża i tak szybko a u mnie od odejścia wód 25h... Tż na to "Nie ma się co dziwić, jak była taka duża to wypadła, no grawitacja "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Tż obudził nas dziś o 7, więc szybciutko spakowaliśmy małą i jedziemy na cały dzień nad jezioro


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bawcie się dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 11:36   #4778
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Zabieram ze soba fotelik samochodowy do PL i zastanawiam sie czy mozna wyjac wkladke. Mam na mysli taka wkladke, ktora jakby podpiera glowe noworodkowi? Nigdzie nie moge znalezc instrukcji do mojego fotelika.. Ktos cos?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym przy głowie nic nie ruszała to raczej mocno obniży bezpieczeństwo... I łatwiej też by było jakbyś napisała jaki masz fotelik
Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Eyo znam roczniaki zajadajace frytki i mcDonalds wiec... nic mnie nie zdziwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój już jadl frytki. Pieczone ziemniaczki. Mniam! też w knajpie prosiłam


Laski korzystając ze są super świeże warzywa ugotowalam gar bulionu na zupki. Myślicie że mogę w woreczkacj na mleko to zamrozić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 11:37   #4779
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
A jaki masz fotelik ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Graco Evo, komplent z wozkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 11:40   #4780
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Pytanie mam
Jutro idziemy na wesele i ile powinnam odciągnąć mleka na powiedzmy dwa karmienia, ile butelkowe bobasy piją na raz? Mam już prawie 400ml i rozmyślam
Na 2 karmienia na pewno wystarczy. U nas taka dzienna porcja to 150ml, nocna 180-210ml
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 11:41   #4781
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja bym przy głowie nic nie ruszała to raczej mocno obniży bezpieczeństwo... I łatwiej też by było jakbyś napisała jaki masz fotelik

Mój już jadl frytki. Pieczone ziemniaczki. Mniam! też w knajpie prosiłam


Laski korzystając ze są super świeże warzywa ugotowalam gar bulionu na zupki. Myślicie że mogę w woreczkacj na mleko to zamrozić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od dawna mrozimy tak bulion żeby niczego na kostkach rosołowych nie robić mrozimy w workach i w workach na kostki lodu, potem kilka jako baza do sosu bierzemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 11:42   #4782
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość


Laski korzystając ze są super świeże warzywa ugotowalam gar bulionu na zupki. Myślicie że mogę w woreczkacj na mleko to zamrozić?
A czemu by nie
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 11:43   #4783
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Na 2 karmienia na pewno wystarczy. U nas taka dzienna porcja to 150ml, nocna 180-210ml
Dzięki Ci kochana jeszcze mam cały dzień to naściągam trochę na zapas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 11:52   #4784
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Maksio dziś spał do 8. nie pamietam kiedy tak było ostatnio. chyba jak miał ze 4 miesiące. może czuje jesień w kościach oby to była zmiana na stałe!
no i mamy już 4 zęby
za zeby
Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Zabieram ze soba fotelik samochodowy do PL i zastanawiam sie czy mozna wyjac wkladke. Mam na mysli taka wkladke, ktora jakby podpiera glowe noworodkowi? Nigdzie nie moge znalezc instrukcji do mojego fotelika.. Ktos cos?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz z miesiac temu wyjęłam cała wkładkę dla noworodka.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 12:04   #4785
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
za zeby


Ja juz z miesiac temu wyjęłam cała wkładkę dla noworodka.
Ja wsadzilam Nadie i faktycznie bylo jej ciasno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Mam pytanie. Bede miala zestaw chusteczek nawilzanych bo akurat kupilam 4 paczki ale pewnie nie na dlugo starcza. Jakie chusteczki polecacie w Polsce? Uzywalysmy Water Wipes.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 12:09   #4786
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Ja wsadzilam Nadie i faktycznie bylo jej ciasno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Mam pytanie. Bede miala zestaw chusteczek nawilzanych bo akurat kupilam 4 paczki ale pewnie nie na dlugo starcza. Jakie chusteczki polecacie w Polsce? Uzywalysmy Water Wipes.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Różowe babydream z Ross
4x80 jest za 18zl gdzie w pl 1 paczka wsterwipes to 12zl plus przesyłka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 12:19   #4787
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
czytałam kiedyś na jakiejś śmieszkowej grupie na FB wpis pani, która w tramwaju widziała jak matka maluszkowi (takie na oko do roku ponoć, nie chodzące jeszcze) zdmuchiwała sól z frytek z Maca i dawała - wiadomo przecież, soli nie można bo niezdrowa



spoko, ja pierwszy raz dostała kaszą w oko drugi i trzeci zresztą też...

właśnie mi się gotują warzywka na zupę z dyni i batata, ciekawe co moje dziecko powie na matczyną kuchnie
O masakra... Ludzie są niesamowici...
Daniel uwielbia kaszki, woli nawet same, bez niczego. A warzywa - w sumie wszystko je, czasem się skrzywi przy pierwszej łyżce ale i tak potem normalnie je.
Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Gratulacje, podziwiam, takie duże dziecko i dała radę sama
Mówię wczoraj do tż o Twojej starsze, że córeczka taka duża i tak szybko a u mnie od odejścia wód 25h... Tż na to "Nie ma się co dziwić, jak była taka duża to wypadła, no grawitacja "
Hahaha coś w tym jest 😀
Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]Mam pytanie. Bede miala zestaw chusteczek nawilzanych bo akurat kupilam 4 paczki ale pewnie nie na dlugo starcza. Jakie chusteczki polecacie w Polsce? Uzywalysmy Water Wipes.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używam huggiesów i je polecam.z resztą one z Anglii są przecież 😀 pampersy za mokre a kindii za śliskie dla mnie. Tami z Rossmana mnie denerwowały, bo kiepsko wychodziły z opakowania i w ogóle zamknięcie krótko trzymało 😀 Babydream jeszcze nie używałam 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 12:43   #4788
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Sq mamy komplet jedynek

Dynaa ja roznych uzywalam i najlepsze chusteczki dla nas są hippa takie z drzewem. niezłe tez bobini były. kiedys 2 opakowania zużylam. wlasnie wrocilismy z ogródka. Maksio fascynuje się liscmi, a brzoza to w ogóle jego faworytka. weszlismy pod nią to az piszczal z uciechy

rybę po ilu tygodniach od wprowadzenia miesa mozna wprowadzic?
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 13:26   #4789
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

zrobiłam zupkę, jeszcze małej nie dawałam ale dynia + batata to jest dobra nawet bez dodatków i przypraw

pojechałyśmy w ogóle do mojej mamy na chwilkę, potem skoczyłyśmy do sklepów a potem odwiedzić TZ mamę w pracy - tego ostatniego pożałowałam bo najpierw jej powiedziałam, że dałam małej rano banan to usłyszałam pouczenie co i jak z tym bananem a potem jak powiedziałam, że zrobiłam zupkę z dynią i batatem to mina na batata była taka jakby małej co najmniej chciała muchomora podać najlepsze jest to, że ja zawsze myślałam, że to moja mama będzie takie komentarze robić (bo jest chociażby starsza o dobre 10 lat od rodziców TZ) a tymczasem ona na batata zareagowała "o to dobrze, niech próbuje"...

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Eyo no a jak, sol to biala smierc xD a troche przesmazonej frytury, ciapa ziemniaczana- samo zdrowie tzn i Starsza i ja jemuly frytki ale dostala je jak miala ponad 3 lata chyba pierwszy raz nie jestem restrykcyjna co do zywienia, jem niezdrowo no ale sa granice

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie no, wiadomo - do 18stki się dziecka nie utrzyma w braku świadomości istnienia frytek

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Pytanie mam
Jutro idziemy na wesele i ile powinnam odciągnąć mleka na powiedzmy dwa karmienia, ile butelkowe bobasy piją na raz? Mam już prawie 400ml i rozmyślam
(...)
Nadia na raz zjada albo 170 albo 200 ml gotowego mm - moim zdaniem 400ml spokojnie na dwie porcje wystarczy

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Od dawna mrozimy tak bulion żeby niczego na kostkach rosołowych nie robić mrozimy w workach i w workach na kostki lodu, potem kilka jako baza do sosu bierzemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja po kostkach (a raczej po czymkolwiek z glutaminianem sodu) mam mega migreny

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
(...)Mam pytanie. Bede miala zestaw chusteczek nawilzanych bo akurat kupilam 4 paczki ale pewnie nie na dlugo starcza. Jakie chusteczki polecacie w Polsce? Uzywalysmy Water Wipes.(...)
zdecydowanie różowe z Rossmanna --> link

normalnie są po 18zł za 4 paczki ale często są promocje i wtedy 4 paczki wychodzą za 13zł (ja wtedy robię zawsze mega zapas)

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
(...)
rybę po ilu tygodniach od wprowadzenia miesa mozna wprowadzic?
z tego co czytałam w standardach to można ryby normalnie podawać (jest ryzyko alergii ale tak samo jak w przypadku glutenu nie wykazano, że opóźnione podawanie uchroni przed alergią) zalecane są małe ilości, raz na tydzień przy czym powinny to być ryby tłuste, morskie i nie drapieżne
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-08-31 o 13:30
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 13:32   #4790
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Dzieki dziewczyny. Kupie na poczatek rozowe z Rossmanna Water Wipsy w Polsce sa drogie chociaz i tu nie sa tansze bo 2.50 £ za paczke ale przynajmniej tutaj byly stacjonarnie. Musze sie troche rozejrzec za rzeczami dla dzieci w Polsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 13:42   #4791
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Sq mamy komplet jedynek

Dynaa ja roznych uzywalam i najlepsze chusteczki dla nas są hippa takie z drzewem. niezłe tez bobini były. kiedys 2 opakowania zużylam. wlasnie wrocilismy z ogródka. Maksio fascynuje się liscmi, a brzoza to w ogóle jego faworytka. weszlismy pod nią to az piszczal z uciechy

rybę po ilu tygodniach od wprowadzenia miesa mozna wprowadzic?
U nas liście to też szał... Już mówiłam mężowi że jakby drzewo przed synem załatwił to byłoby mi łatwiej bo syna pod drzewo w wózku i przerwa na kawę

Ja rybę bym na równi z mięsem traktowała
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
zrobiłam zupkę, jeszcze małej nie dawałam ale dynia + batata to jest dobra nawet bez dodatków i przypraw

pojechałyśmy w ogóle do mojej mamy na chwilkę, potem skoczyłyśmy do sklepów a potem odwiedzić TZ mamę w pracy - tego ostatniego pożałowałam bo najpierw jej powiedziałam, że dałam małej rano banan to usłyszałam pouczenie co i jak z tym bananem a potem jak powiedziałam, że zrobiłam zupkę z dynią i batatem to mina na batata była taka jakby małej co najmniej chciała muchomora podać najlepsze jest to, że ja zawsze myślałam, że to moja mama będzie takie komentarze robić (bo jest chociażby starsza o dobre 10 lat od rodziców TZ) a tymczasem ona na batata zareagowała "o to dobrze, niech próbuje"...



nie no, wiadomo - do 18stki się dziecka nie utrzyma w braku świadomości istnienia frytek



Nadia na raz zjada albo 170 albo 200 ml gotowego mm - moim zdaniem 400ml spokojnie na dwie porcje wystarczy



ja po kostkach (a raczej po czymkolwiek z glutaminianem sodu) mam mega migreny



zdecydowanie różowe z Rossmanna --> link

normalnie są po 18zł za 4 paczki ale często są promocje i wtedy 4 paczki wychodzą za 13zł (ja wtedy robię zawsze mega zapas)



z tego co czytałam w standardach to można ryby normalnie podawać (jest ryzyko alergii ale tak samo jak w przypadku glutenu nie wykazano, że opóźnione podawanie uchroni przed alergią) zalecane są małe ilości, raz na tydzień przy czym powinny to być ryby tłuste, morskie i nie drapieżne
O ja też robię zapasy! Jak było 2+2gratis w Ross to kupiłam 20paczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 14:10   #4792
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Witam sie po paru dniach przerwy
Fantazja, Szzymonowi lekarz przepisal masc ze sterydami na.te.jego zmiany..
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 14:16   #4793
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Ja wsadzilam Nadie i faktycznie bylo jej ciasno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Mam pytanie. Bede miala zestaw chusteczek nawilzanych bo akurat kupilam 4 paczki ale pewnie nie na dlugo starcza. Jakie chusteczki polecacie w Polsce? Uzywalysmy Water Wipes.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Huggies w rossmanie. Tez sama woda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 14:28   #4794
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Czy Wasze dzieci się też tak z Wami siłują? Nie dość że kloc 8.5kg waży to jeszcze robi wszystko żeby mnie zajechać...
Trzymam przodem do siebie to się wykreca cały bo chce być przodem do świata i dodatkowo jedna Reka ode mnie odpycha... Po takich 5mkn mam dość jakbym go godzine śpiącego trzymala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 14:30   #4795
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Rybę razem z mięsem można podawać. Nie trzeba dłużej czekać 😀 Daniel też uwielbia drzewa u liście. Często się zwiesza na widok za oknem, jak wiatr porusza liśćmi 😁
Dzisiaj Daniel ćwiczy poruszanie do przodu 😮 już mu powolutku wychodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 15:23   #4796
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Maksio tez się wykreca. wszedzie chce byc, wszystko widziec, wszystkiego dotknąć. ręce mi omdlewają, choć waży ok 1 kg mniej od Maćka. ja bez nosidła bym nie dała rady. jak go wsadzę to trochę jest unieszkodliwiony i ręce mi odpoczywają. dziś nie chciał mi w ogóle spać popołudniu. kręci sie jak szalony na macie we wszystkie strony i lekko pełza, udaje mu się przesuwać. jestem zajechana. dobrze, że Tż wlasnie wrocil.

to dam jutro łososia Maksiowi. ciekawe czy posmakuje.
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 15:48   #4797
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Maksio tez się wykreca. wszedzie chce byc, wszystko widziec, wszystkiego dotknąć. ręce mi omdlewają, choć waży ok 1 kg mniej od Maćka. ja bez nosidła bym nie dała rady. jak go wsadzę to trochę jest unieszkodliwiony i ręce mi odpoczywają. dziś nie chciał mi w ogóle spać popołudniu. kręci sie jak szalony na macie we wszystkie strony i lekko pełza, udaje mu się przesuwać. jestem zajechana. dobrze, że Tż wlasnie wrocil.

to dam jutro łososia Maksiowi. ciekawe czy posmakuje.
No mój jak już jest plecamk do mnie to chce być przodme... Ale ja twardo nie wsadze w nosidlo póki nie usiądzie...
Maz miał być wcześniej to był jakiś wypadek i stoi w korku.... To tyulo w pl tak jest. Auto wjechało do rowu koło autostrady i 2 pasy na 2h zablokowane :/
W Indonezji miałam wypadek, karbol 7 samochodów. Po 30min było po wszystkim i przywrócono ruch... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2017-08-31 o 15:50
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 16:42   #4798
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci się też tak z Wami siłują? Nie dość że kloc 8.5kg waży to jeszcze robi wszystko żeby mnie zajechać...
Trzymam przodem do siebie to się wykreca cały bo chce być przodem do świata i dodatkowo jedna Reka ode mnie odpycha... Po takich 5mkn mam dość jakbym go godzine śpiącego trzymala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moj tak robi. Czasami ledwo go dam radę utrzymać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 17:14   #4799
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci się też tak z Wami siłują? Nie dość że kloc 8.5kg waży to jeszcze robi wszystko żeby mnie zajechać...
Wykręcanie się to u nas najmniejszy problem ale też tak robi... Bartek chce ciągle podskakiwać... CIĄGLE... Nie ma opcji żeby go posadzić na kolanach, od razu wybija się w górę i staje... i chce hopsać... wygląda jakby cały czas przysiady robił i po co ja z nim w ciąży na te fitnessy chodziłam, no po co?! mam za swoje

Jak złapałam go dziś za rączki żeby zobaczyć czy usiądzie to owszem, usiadł... al4 też od razu się wybił i wstał... Powoli nawet równowagę łapie stojąc.

Bardzo absorbujące zrobiły się te nasze dzieciaki... Dziś ładne jazdy miałam próbując jednocześnie hopsać, pracować (pilne zgłoszenia), robić pranie i prasować
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 17:26   #4800
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część III

ja dzis robilam nic.
byly momenty ze stalam, gapilam sie glupio w sciane i 30min go obracalam tak jak on chciał...
wiecie jak jest najszczesliwszy? jak mam wyprostowaną jedna reke przed iebie, On na niej siedzi a drugą go asekuruje... i najlepiej zebym machala reka gora dol i krecila sie jak dookoła siebie.... zadowoloooony!! pierwszy mysle bedzie na te karuzoele co na konikach w kolko sie jezdzi !
romantyk!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-05 11:51:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.