Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-26, 20:02   #2791
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Mi tam po gaz nic nie dal... i mozna miec wymioty jak za duzo sie nawciagasz ale moze u niektorych dziala
Bedzie dobrze, wszystko jest do przezycia
Przypomnisz mi jakie imie wybraliscie?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 20:16   #2792
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość
Kate ja mam ,,urlop" cały czas juz bym najchętniej wróciła do pracy bo strasznie mi tęskno za pracą, ludźmi itd a tak to w kółko kaszka,pielucha,kupa itd... a teraz tym bardziej oczy dookoła głowy bo mały uczy sie chodzic a co u Was?

Nunny: a jak tam u Ciebie samopoczucie?
haha to jak u mnie, teraz tylko z brzuchem ciężej mi nadążyć za tą małą gadziną Parę dni temu nakryłam go jak przelewał mi chochlą wodę z wc do wiaderka do piasku Mówiłam tż, że jest coś za cicho, a ten się na mnie oburzył, że podejrzewam nasze dziecko o jakieś niecne czyny


Nunny wyobrażam sobie jak się boisz, bo też się tak bałam przed pierwszym porodem. Raczej zdążysz dojechać. Pierwszego dziecka nie rodzi się ot tak.
Mnie trochę ogarnął strach jak uświadomiłam sobie, że pewnie pojadę rodzić sama. Wolałabym by tż był obok.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 10:07   #2793
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Kate Noir - ile Tobie jeszcze zostalo? Gdzie ty bedziesz rodzic?

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Moj syn ostatnio psiknal sobie perfumem w oczy (a poszedl tylko rece umyc) i nie mogl jednego otworzyc conajmniej godzine.. juz myslalam ze bedziemy do szpitala jechac.. o innych wybrykach to czasami wstyd opowiadac... ale te jego teksty np wstan mi zrobic jesc kobieto (gdzie normalnie nigdy tak do mnie nie mowi), albo cos zrobilam nie po jego mysli to mi powiedzial " niektorzy to maja tupet".. wiekszosci to juz nawet nie pamietam bo to wszystko na porzadku dziennym.. albo mi robi wyklady jak juz mam dosc bo ciagle gada i pyta to mi mowi " mamusiu ty sie nie mozesz na mnie wkurzac ze ja sie pyyam, jestem jeszcze malym chlopcem i musze pytac zeby sie dowiedziec" , no i co tu dziecku powiedziec
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 10:14   #2794
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Kate Noir - ile Tobie jeszcze zostalo? Gdzie ty bedziesz rodzic?

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Moj syn ostatnio psiknal sobie perfumem w oczy (a poszedl tylko rece umyc) i nie mogl jednego otworzyc conajmniej godzine.. juz myslalam ze bedziemy do szpitala jechac.. o innych wybrykach to czasami wstyd opowiadac... ale te jego teksty np wstan mi zrobic jesc kobieto (gdzie normalnie nigdy tak do mnie nie mowi), albo cos zrobilam nie po jego mysli to mi powiedzial " niektorzy to maja tupet".. wiekszosci to juz nawet nie pamietam bo to wszystko na porzadku dziennym.. albo mi robi wyklady jak juz mam dosc bo ciagle gada i pyta to mi mowi " mamusiu ty sie nie mozesz na mnie wkurzac ze ja sie pyyam, jestem jeszcze malym chlopcem i musze pytac zeby sie dowiedziec" , no i co tu dziecku powiedziec
Mam termin 9 dni po Nunny ciekawe która z nas pierwsza urodzi
Rodzić będę w Warszawie, tam gdzie poprzednio, a przynajmniej tak planuję .

Ale masz mądrale w domu niezłe są te jego teksty gdyby tak mi dziecko powiedziało to by mnie zamurowało. A jak ogółem czuję się Kacper ? Nadal ma ten problem z brzuchem ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 10:17   #2795
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Kate Noir - poczekaj jeszcze troche i tez cie bedzie tak zamurowywac, to chyba normalne dla tego wieku
Kacper ok. Na razie spokoj ale te wymioty zawsze pojawiaja sie okolo listopada/grudnia wiec juz drze na sama mysl.
Za kilka dni rozpoczyna nowe przedszkoke wiec trzymajcie kciuki
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 18:05   #2796
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Mi tam po gaz nic nie dal... i mozna miec wymioty jak za duzo sie nawciagasz ale moze u niektorych dziala
Bedzie dobrze, wszystko jest do przezycia
Przypomnisz mi jakie imie wybraliscie?
Nie mamy jeszcze wybranego imienia Mamy 3 typy z czego jeden w sumie chyba odpadł, został do wyboru Mikołaj i Wojtek Chyba że coś jeszcze nam się po drodze spodoba.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Moj syn ostatnio psiknal sobie perfumem w oczy (a poszedl tylko rece umyc) i nie mogl jednego otworzyc conajmniej godzine.. juz myslalam ze bedziemy do szpitala jechac.. o innych wybrykach to czasami wstyd opowiadac... ale te jego teksty np wstan mi zrobic jesc kobieto (gdzie normalnie nigdy tak do mnie nie mowi), albo cos zrobilam nie po jego mysli to mi powiedzial " niektorzy to maja tupet".. wiekszosci to juz nawet nie pamietam bo to wszystko na porzadku dziennym.. albo mi robi wyklady jak juz mam dosc bo ciagle gada i pyta to mi mowi " mamusiu ty sie nie mozesz na mnie wkurzac ze ja sie pyyam, jestem jeszcze malym chlopcem i musze pytac zeby sie dowiedziec" , no i co tu dziecku powiedziec
Mały cwaniak

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Mam termin 9 dni po Nunny ciekawe która z nas pierwsza urodzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate ja z tymi terminami moimi to się już pogubiłam, generalnie coś czuję że nie dotrwam do października.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 19:56   #2797
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

nunny w którym szpitalu w RZE będziesz rodzić? haha miałam ten sam strach że wyląduje w tym szpitalu u nas i aż mnie poty zimne na samą myśl oblewały

małgoś ale masz agenta

kate wielki szacun dla Ciebie za ogarnianie małego łobuza w tak zaawansowanej ciąży
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-01, 20:04   #2798
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
nunny w którym szpitalu w RZE będziesz rodzić? haha miałam ten sam strach że wyląduje w tym szpitalu u nas i aż mnie poty zimne na samą myśl oblewały
Ja chcę rodzić w Jaśle, a jak nie Jasło to ProFamilia pewnie. Daj spokój, to nie szpital tylko rzeźnia A jak tam u was? Jak ty się czujesz w nowej roli? Zaczęliście już coś robić na działce?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 10:37   #2799
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja chcę rodzić w Jaśle, a jak nie Jasło to ProFamilia pewnie. Daj spokój, to nie szpital tylko rzeźnia A jak tam u was? Jak ty się czujesz w nowej roli? Zaczęliście już coś robić na działce?
2 tygodnie po mnie rodziła moja kuzynka właśnie tutaj u nas i ostatecznie miała cc ale opieka po porodzie to dramat jakiś... ale to dłuższa historia

ja rodziłam właśnie w ProF. są może różne opinie ale ja sobie bardzo chwalę

co do działki to czekamy na adaptacje projektu przez architekta i wyliczenia konstruktora(bo zmieniamy rodzaj fundamentów), powinno być wszytsko w przyszłym tygodniu i będziemy składać do starostwa

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

aha a co do nowej roli to już się przyzwyczaiłam, w końcu mały zaraz kończy 5 miesięcy odnalazłam się całkiem dobrze, nauczyłam się żyć bez snu bo przecież sen jest dla słabych mam ogólnie grzeczne i bezproblemowe dziecko ale niestety nocki mamy ciężkie
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 20:02   #2800
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

W którym szpitalu jest taka rzeźnia?

Mała jak teraz wyglądają u Was nocki ? Dla mnie najgorsze było to wieczne niewyspanie . Zupełnie nie kontaktowałam przez pierwszy miesiąc , a później z braku snu czułam , że robię się mniej bystra. Serio miałam problem z prostymi rzeczami . Dopiero jak w wieku ok 10 msc zaczął się budzić w nocy tylko raz poczułam , że wszystko wraca do normy . Ja bez snu nie potrafię funkcjonować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 13:12   #2801
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Mala_czarna dlatego podpytywalam cie o ta profamilie jakis czas temu
5 miesiecy juz?! Ale zlecialo, dopiero zdjecia wstawialas. Ja nastawiam sie na porod w jasle bo stamtad mam lekarza, do rzeszowa awaryjnie gdyby w jasle porodowka byla nieczynna :p

Kate rzeznia znajduje sie w debicy
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 20:49   #2802
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Kate ogólnie mam pogodne i bezproblemowe dziecko ale nocki są fatalne... milion pobudek chodzę nieprzytomna no ale w końcu będzie lepiej prawda?

nunny ja z porodu i opieki jestem naprawdę zadowolona. Jedyne co mi przeszkadzało to strasznie nadęci niektórzy lekarze. Za to położne mega pomocne!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 05:57   #2803
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Moja bratowa rodziła dwa razy w profamili. Pierwszy poród, łatwy bez komplikacji była mega zadowolona z opieki i szpitala. Dtugi poród zakończony cesarką po męcvzeniu jej kilka godzin żeby rodziął naturalnie, przy wadze dziecka 4,770 wspomina tragicznie .
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 08:21   #2804
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Mala czarna - juz 5 mcy??? pewnie ze sie kiedys doczekasz normalnych nocy. Ja w tej kwestii osiagnelam chyba level master u nas Kacper o ile mniej sie budzi to nadal sporo sie kreci, przezywa, a to placze, a to gada przez sen, smieje sie i nawet probuje spadac z lozka wiec jak przy kazdym jego ruchu przestawiam sie na czuwanie dla uspokojenia przewaznie dzieciakom sen szybciej sie poprawia... ale jestem swietnym przykladem ze mozna zyc bez snu to juz dobre ponad 3,5 roku

Kate - cos w tym jest ze czlowiek sie mniej bystry robi haha

A u nas zaczelo sie przedszkole. Poszlo gladko ale okazalo sie ze Kacpra pani ze starego przedszkola przeszla do tego nowego
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 12:42   #2805
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Nunny: tez mysle że zdążysz spokojnie dojechac, u mnie skurcze były od 4 rano a urodziłam o 14.22 Ja jak najbardziej moge Ci polecic szpital w Jasle, jeszcze jak sie trafi fajna zmiana położnych to bajka No ja bym Ci sie wcale nie dziwiła jakby tak jak mowisz wrzesień był Wasz, ja niby pierwsze dziecko rodziłam a dwa tygodnie przed terminem bedzie dobrze dasz rade
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 12:58   #2806
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość
Nunny: tez mysle że zdążysz spokojnie dojechac, u mnie skurcze były od 4 rano a urodziłam o 14.22 Ja jak najbardziej moge Ci polecic szpital w Jasle, jeszcze jak sie trafi fajna zmiana położnych to bajka No ja bym Ci sie wcale nie dziwiła jakby tak jak mowisz wrzesień był Wasz, ja niby pierwsze dziecko rodziłam a dwa tygodnie przed terminem bedzie dobrze dasz rade
Dziękuję Póki co jeszcze czekamy A co u was? Wracasz do pracy?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 13:08   #2807
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Termin z om mam na 11.10, ale wg usg dziecko jest starsze takze sama juz nie wiem. Ja czuje w kosciach ze wrzesien moze byc nasz Do szpitala w ktorym chcialabym urodzic mam 50 km. do najblizszego 3 minuty ale tam nie chcialabym wyladowac.
Ja do szpitala miałam 60 km i zdążyłam. W sumie 8 cm rozwarcia mialam bo mi się nie spieszyło do szpitala.

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Nie, nie pracuję już. Epidural to to samo co zzo? U nas w okolicy takie rzeczy ponoć tylko w profamilii i prywatnym szpitalu koło Tarnowa
Ja bez żadnego znieczulenia i gazu rodziłam i luzik mogę jeszcze raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 15:22   #2808
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Cześć Widzę że kompletnie nic się tutaj już nie dzieje, chciałam się pochwalić tym których nie mam na fb że 8 dni temu zostałam mamą Od kilku dni jesteśmy w domu i uczymy się siebie. Mały jest cudowny i jesteśmy w nim oboje zakochani na zabój
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 12:10   #2809
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

To ja tez sie pochwalę . Urodziłam w środę , Nunny jednak mnie prześcignęła o kilka dni od wczoraj jesteśmy w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-15, 18:13   #2810
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gratulacje dziewczyny! Życzę Wam samych radości z maluchami no i cóż - jak najszybszego dogadania się na tyle, żeby choć parę godzin się dało spokojnie przespać
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 00:44   #2811
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Nunny, Kate - gratuluje wam bardzo serdecznie!
Jak bedziecie mialy chwile to dajcie znac jak wrazenia z porodu.
Nunny - ty w koncu w terminie urodzilas?

U nas kiepsko... ja niecale 2 tyg temu znowu poronilam i nie moge sie pozbierac.. tym razem w 7tc ;(
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 16:41   #2812
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Dziękujemy 😘

Gosiu przykro mi . tulę Cię mocno . Jak byś chciała się wygadać to pisz 😘 . Nie wyobrażam sobie jak Ci ciężko Powiedz Kochana a jak wyniki Twoich badań ? Robiłaś podstawowe np. na tarczycę ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 23:58   #2813
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Kate - dzieki... ogolnie to chcialabym o tym przestac myslec ale nie umiem. Jeszcze wszyscy jak na zlosc albo w ciazy (nie to zebym komus zle zyczyla ale wiesz..) albo ciagle pytaja kiedy u mnie 2 dziecko i mam dosc. Kacper tez ciagle pyta czy on moze miec brata, a jak mu tlumacze ze to nie takie proste to pyta czy kupic nie mozna... ehhh szkoda gadac
ogolnie wyniki ok. Tsh ciut wyzsze jak dla tych co sie staraja ale przy Kacprze mialam jeszcze wyzsze i bylo ok. Moj gin probowala obnizyc mi naturalnie. Prolaktyna tez wyzsza ale bez tragedii, dostalam leki wiec pewnie ok juz.
Musze pojsc do gin i zobaczymy co teraz mi powie choc odechcialo mi sie wszystkiego
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 08:09   #2814
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosiu - trzymaj się! Wszystko się w końcu ułoży
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 15:45   #2815
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia tak mi przykro Mam nadzieję że wszystko się jednak jakoś poukłada i niedługo nam się pochwalisz że brzuszek już jest

Co do porodu, napisze w klubie
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 10:36   #2816
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosia - bardzo mi przykro, ale nie poddawajcie sie....
Nunny - przeczytalam wszystko
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 21:55   #2817
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Kate i Nunny- gratulacje!!! wszystkiego dobrego dla Was i maluszków i samych przespanych nocy

Gosia- bardzo mi przykro trzymam kciuki za Was by sie wszystko ułozyło
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 06:21   #2818
RoXi_7
Zadomowienie
 
Avatar RoXi_7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 193
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Gosiu Bardzo mi przykro Trzymaj się Kochana!
__________________
02.03.2007 r.
14.02.2011 r.
18.08.2012 r.
RoXi_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 07:29   #2819
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

Co slychac Kochane? Watek umarl JA szczerze mowiac tez na nic nie mam czasu ... W pracy sie zaczal najgorestszy okres wiec pracujemy po 6 dni w tygodniu, i chociaz pracujemy i tak duzo mniej niz w zeszlym roku, to jestem wyczerpana ... Dodatkowo, jak wiecie, duzo innych rzeczy na glowie i ostatnie 3 tygodnie uciekaja strasznie szybko ...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 08:56   #2820
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Podkarpackie Żonki - plotek ciąg dalszy :)

U mnie na razie bez większych zmian. Praca, praca, praca... i tak czas szybko leci, że nawet nie wiem kiedy się grudzień zrobił... tyle co było jeszcze ciepło.
W zeszłym tygodniu byłam na wyjeździe służbowym w SPA trochę wymoczyłam tyłek w jacuzzi i innych solankach, trochę pojadłam dobrego jedzenia i tyle. Wróciłam i siup z powrotem do szarej rzeczywistości
Powoli zaczynam się szykować do świąt - jakieś prezenty, ozdoby choinkowe i pierniki. Mam nadzieję, że zdążę :P
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-07 15:13:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.