Czerwcowe mamusie 2017 cz. I - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-01, 20:31   #2311
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Super zestaw. Gdzie kupowałaś i za ile?

Ja dzisiaj miałam wyprawę z małym autem na drugi koniec Warszawy po słuchawki wygłuszające i chustę. Jak dojechałam na miejsce to musiałam małego przebrać w aucie i nakarmić. Karmienie ma swój urok ale przebieranie niezbyt wygodnie bo mi się mały zsuwał Bo przewijak jest śliski a nie ryzykowałam pobrudzenia tapicerki

Jak się słuchawki sprawdzą to chyba kupimy. Wypożyczenie tanie ale albo trzeba jechać albo doliczyć koszta wysyłki a one do 10 roku życia są to warto kupić. Jednorazowe wypożyczenie na minimum 3 dni 12 zł. 3 wesela to już 36 zł plus paliwo. A nowe kosztują 99 zł i zostają a potem można sprzedać Dzisiaj małemu przymierzałam bo się bałam że mu się nie będzie podobało że coś ma na głowie ale luzik. Może nie będzie tak źle

Jerzyk coraz bardziej aktywny bo nawet nie spał całą drogę w aucie jak zwykle. I cały dzień nie spał dopiero teraz padł. Ale normalnie usnął na siedząco u taty na kolanach

Daga mi cynk wysłała, że moja wymarzona chusta jest na jednej z grup. I konsternacja bo kasy nie mam a chusta jest... Dobrze, że mam w październiku imieniny i mama się zgodziła zasponsorować. Swoją sprzedaję i będę miała na plecak i nerkę do kompletu. Miałam zostawić bo cienka na lato ale mam nadzieję że do lata już schudnę to krótszą kupię

Poćwiczyłam i czas się pakować na wesele
Kupilam wlasnie w fashionchild. Na fb znalazlam tą babke. Oczywiscie oryginalny komplet byl w granacie a ja sobie pepitke wymyslilam i tak mi uszyla. Placilam za twn komplet 80 zl. No ale wzielam dodatkowo muszle na gumce to 15 zl za muchę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

My juz po spowiedzi i naukach, maly nakarmiony, spi a ja sie wIelam za pieczenie ciasta i przygotowywanie potraw. Oj posiedze troche....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 21:26   #2312
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Kupilam wlasnie w fashionchild. Na fb znalazlam tą babke. Oczywiscie oryginalny komplet byl w granacie a ja sobie pepitke wymyslilam i tak mi uszyla. Placilam za twn komplet 80 zl. No ale wzielam dodatkowo muszle na gumce to 15 zl za muchę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

My juz po spowiedzi i naukach, maly nakarmiony, spi a ja sie wIelam za pieczenie ciasta i przygotowywanie potraw. Oj posiedze troche....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam że organizujesz to w domu. Szacun, na prawdę. Mnie by się nie chciało, najpierw stać przy garach, potem obsługiwać gości a na końcu wszystko posprzątać. Nie z moim dzieckiem i zapałem 😉
My niby płacimy 70 zł za osobę, ale jak tak policzylismy koszty zakupów, zużycie prądu przy gotowaniu, wody przy zmywaniu, no i nasz czas, wysiłek, zmęczenie to wyszło nam na to samo.
Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Matylda nie spi od 6 rano. Zaraz coś mnie trafi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przybij piątkę.

Dzięki za komplementy 😘 Jest to jakieś pocieszenie heh 😉


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 21:38   #2313
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela my tez tyle płacimy plus tort 120 zł. Idę, ucieram wąsa i nic mnie nie interesuje.

U nas znowu rwanie cyca, już nie mam siły, boje się jutra, w dodatku każdy będzie miał w sobie %%


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Naszczescie zasnął po wielkiej walce z cycami i trochę się napił, ciekawe do ktorej będzie spać. Poza tym dziś jak mnie widział to płakał, No jakiegoś focha miał na mnie ewidetnie....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 22:47   #2314
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Podziwiam że organizujesz to w domu. Szacun, na prawdę. Mnie by się nie chciało, najpierw stać przy garach, potem obsługiwać gości a na końcu wszystko posprzątać. Nie z moim dzieckiem i zapałem 😉
My niby płacimy 70 zł za osobę, ale jak tak policzylismy koszty zakupów, zużycie prądu przy gotowaniu, wody przy zmywaniu, no i nasz czas, wysiłek, zmęczenie to wyszło nam na to samo.

Przybij piątkę.

Dzięki za komplementy 😘 Jest to jakieś pocieszenie heh 😉


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehhh.....juz sie przyzwyczaila ze robimy w domu 😃 no ale nie bedzie az tak duzo osob bo robimy na 2 dni. Jutro z nami bedzie 11 osob a w nd 13. No i licze na pomoc meza czy siostry albo szwagierki. Tez jak jezdze do nich to im zawsze pomagam w trakcie imprezy. A sprzatanie i mtcie garow zostawie mezowi. Niech tez cis zrobi.
Dzis mbie wkurzyl bo wrocilismy z kosciola, maly zasnal, ja do kuchni a ten mecz ogladal. No a potem poszedl spac i nawet kur.na sie nie wykapal bo byl zmeczony!!!! Posciel swieza wiec kazalam mu sie unyc a on poszedl spac do salonu. No i znowu zostaje sama na nic z malym😤😖 a król sie wyspi bo mu sie prysznica nie chciało wziazc. Jestem tak na niego wsciekla ze masakra. Jutro juz mu wymyslilam zadania😤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 22:57   #2315
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Vela my tez tyle płacimy plus tort 120 zł. Idę, ucieram wąsa i nic mnie nie interesuje.

U nas znowu rwanie cyca, już nie mam siły, boje się jutra, w dodatku każdy będzie miał w sobie %%


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Naszczescie zasnął po wielkiej walce z cycami i trochę się napił, ciekawe do ktorej będzie spać. Poza tym dziś jak mnie widział to płakał, No jakiegoś focha miał na mnie ewidetnie....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My za tort 240. Strasznie drogo kurde ale chciałam wypróbować pewną cukiernie. Zobaczymy jaki będzie.
Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Ehhh.....juz sie przyzwyczaila ze robimy w domu 😃 no ale nie bedzie az tak duzo osob bo robimy na 2 dni. Jutro z nami bedzie 11 osob a w nd 13. No i licze na pomoc meza czy siostry albo szwagierki. Tez jak jezdze do nich to im zawsze pomagam w trakcie imprezy. A sprzatanie i mtcie garow zostawie mezowi. Niech tez cis zrobi.
Dzis mbie wkurzyl bo wrocilismy z kosciola, maly zasnal, ja do kuchni a ten mecz ogladal. No a potem poszedl spac i nawet kur.na sie nie wykapal bo byl zmeczony!!!! Posciel swieza wiec kazalam mu sie unyc a on poszedl spac do salonu. No i znowu zostaje sama na nic z malym😤😖 a król sie wyspi bo mu sie prysznica nie chciało wziazc. Jestem tak na niego wsciekla ze masakra. Jutro juz mu wymyslilam zadania😤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nas też tylko 11 osób będzie. Rodzice, chrzestni z partnerami i my. A i mój dziadek.

Boję się tego chrztu. Mam obawy żeby mała nie wpadla w kosciele w swoją histerię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 23:03   #2316
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
My za tort 240. Strasznie drogo kurde ale chciałam wypróbować pewną cukiernie. Zobaczymy jaki będzie.

Nas też tylko 11 osób będzie. Rodzice, chrzestni z partnerami i my. A i mój dziadek.

Boję się tego chrztu. Mam obawy żeby mała nie wpadla w kosciele w swoją histerię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bedzie dobrze zobaczysz. Nie martw sie na zapas. Chociaz łatwo mi pisac....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 05:26   #2317
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Vela mi robi dziewczyna prywatnie może dlatego taka cena

Dziecko mi się popsuło.. spał po 7 h a teraz po 4 a potem po 2 do tego ma problem z kupa przez ta alergie i dziś wybudziły gazy bo wczoraj sab podałam tylko 2 razy.. teraz dopiero kupka poszła przy cycu a dziś ma być intensywny dzień jak mały zaraz nie zaśnie to chyba go sprzedam mamie po 7 na godzinę bym dostała bo padnę przy tych gościach ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-02, 05:40   #2318
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej hej my od 5 w trasie. Mała śpi, pies śmierdzi, zapakowani jak cygany 3 osoby dorosłe i dziecko.

Piszcie o swoich przygotowaniach do chrztu to się jakoś przygotuje do naszej imprezy
Vela, u mnie pewnie podobna cena za tort, zwłaszcza ze konkurencji za dużej nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 06:39   #2319
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
My za tort 240. Strasznie drogo kurde ale chciałam wypróbować pewną cukiernie. Zobaczymy jaki będzie.

Nas też tylko 11 osób będzie. Rodzice, chrzestni z partnerami i my. A i mój dziadek.

Boję się tego chrztu. Mam obawy żeby mała nie wpadla w kosciele w swoją histerię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez sie tego balam. A mala przespala cala uroczystosc nawet jak ja ksiądz po glowie lal wodą. Az mi glupio bylo bo mu nagadalam ze ma kolki i dlatego nie chce byc na mszy wieczornej a ta przebudzila się dopiero na koniec i tak byla zainteresowana swiatlami i obrazami ze nawet nie pisknela. Bedzie dobrze mojej szwagierki dziecko darlo sie całą msze na chrzcie.. takie to spokojne bylo a jak weszli do kościoła to ryk od samego poczatku do samego konca. Nic nie pomagało. Jak wyszli z kościoła spokój od razu Kacper ma już lata a do tej pory wszyscy o tym pamiętają i to wspominaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 06:44   #2320
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

1504331038389.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 06:47   #2321
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ja mialam taki tort. Oprocz figurki wszystko jadalne. Smietanowo brzoskwiniowy, postawiłam na smak a nie wygląd i nie uchowal sie ani kawałek bo taki pyszny, lekki. Nie lubie tortow z lukrem bo co prawda wygladaja pieknie ale smak zazwyczaj pozostawia wiele do zyczenia bo skupiaja sie wlasnie na ozdobieniu. Za moj zaplacilam 100 zl ale byl duzy bo to na 25 osób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-02, 08:27   #2322
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ja mam mieć z musem malinowym z mascarpone z kawałkami czekolady. U mnie nawet siostra nie dała kartek do spowiedzi, muszę zapytac czy je potrzebujemy i zgłosić chrzestnego. Jakoś specjalnie się nie przygotowuje, kiecke stara bo kasy nie mam, menu ustalam tydzień przed.. sweterek do małego muszę kupić i spr to co chce mu ubrać jak będzie wyglądać..
tort klepnąć i gości zaprosić, zaproszenia już mamy...

Ewelinka udanego wypadu

Czekamy na foty

Jo od 6 na nogach z małym karmienie kupa rzygi noszenie i ryk, mama chciała uspac ale pow ze ja to zrobie, udało się po ogromnej walce o 7:30 padł.... teraz to już w ogóle się do mnie nie uśmiechnie .. do babci owszem .. taka zła matka ze mnie bo ululac dziecko chce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 09:26   #2323
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze zobaczysz. Nie martw sie na zapas. Chociaz łatwo mi pisac....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak będzie płakać to nie pierwsze dziecko które płakało w trakcie chrztu. Taki urok dzieci ;p

My juz w drodze. Bambetli mamy jak na tydzień wakacji ;p



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 10:09   #2324
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej😉
My jeszcze lezymy w lozku, mala zasypia przy cycu a jeszcze nawet nie zaczelysmy dnia😁
Mialysmy kilka pobudek, w tym rzyg na dwa metry I mycie podlogi I lustra😱

Po sniadaniu pakujemysie w chuste I idziemy po cos dobrego na obiad. Co dzisiaj macie? Jakos nie mam weny



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 14:07   #2325
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Witam. My nadal na Kaszubach. Wczoraj zwiedzaliśmy i spacerowalaismy po Bytowie. Dzis Kartuzy. Pol godziny temu zepsula sie pogoda i zaczelo kropic ;( wcześniej kawkowalismy u rodzinki i Corka skakala na trampolinie i bawila sie na dworze. A teraz przyjechalismy do parku miniatur i kropi ;/ maz poszedl z Corka a ja siedze z Adaskiem w samochodzie..akurat spi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
Witam. My nadal na Kaszubach. Wczoraj zwiedzaliśmy i spacerowalaismy po Bytowie. Dzis Kartuzy. Pol godziny temu zepsula sie pogoda i zaczelo kropic ;( wcześniej kawkowalismy u rodzinki i Corka skakala na trampolinie i bawila sie na dworze. A teraz przyjechalismy do parku miniatur i kropi ;/ maz poszedl z Corka a ja siedze z Adaskiem w samochodzie..akurat spi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie sie zorientowałam ze bede ie pada juz ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 15:26   #2326
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Ja mialam taki tort. Oprocz figurki wszystko jadalne. Smietanowo brzoskwiniowy, postawiłam na smak a nie wygląd i nie uchowal sie ani kawałek bo taki pyszny, lekki. Nie lubie tortow z lukrem bo co prawda wygladaja pieknie ale smak zazwyczaj pozostawia wiele do zyczenia bo skupiaja sie wlasnie na ozdobieniu. Za moj zaplacilam 100 zl ale byl duzy bo to na 25 osób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Ja mam mieć z musem malinowym z mascarpone z kawałkami czekolady. U mnie nawet siostra nie dała kartek do spowiedzi, muszę zapytac czy je potrzebujemy i zgłosić chrzestnego. Jakoś specjalnie się nie przygotowuje, kiecke stara bo kasy nie mam, menu ustalam tydzień przed.. sweterek do małego muszę kupić i spr to co chce mu ubrać jak będzie wyglądać..
tort klepnąć i gości zaprosić, zaproszenia już mamy...

Ewelinka udanego wypadu

Czekamy na foty

Jo od 6 na nogach z małym karmienie kupa rzygi noszenie i ryk, mama chciała uspac ale pow ze ja to zrobie, udało się po ogromnej walce o 7:30 padł.... teraz to już w ogóle się do mnie nie uśmiechnie .. do babci owszem .. taka zła matka ze mnie bo ululac dziecko chce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziewczyny, ale mi ochoty robicie. Pochłonęłabym taki tort chyba w 5 minut

Moniamm ale mało zapłaciłaś. Ja za tyle osób to z 200-250 bym musiała dać. Babci na urodziny na 15 osób dawali jakieś 120 :/

Pannaanna_87 teraz to się już w ogóle ośliniłam, moje smaki

Musiałam nad morze pojechać żeby dziecko mi spało w dzień. Pięknie śpi. Aż się boje co w nocy będzie 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 17:02   #2327
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

My juz na weselu . Cała drogę spal . Potem przerwa i w kościele znowu spał. Ale teraz młodych nie widziałam bo zgłodnial i juz chyba pół godziny na cycku. Mam zamiar go w chustę zamotac ze słuchawkami. Jest jakaś para z małą, ma ze 4 miesiące max i ja bez słuchawek trzymają a tam kurde tak głośno jest... nie chodzi o to ze ny mu przeszkadzało ale to strach jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 17:14   #2328
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Bo to trochę po znajomości ;-) u nas pogoda tez paskudna zimno i pochmurno ale jeszcze nie leje. Mala ma wisielczy humor, ciagle marudzi. Pospala chwile w wozku na podworku a tak to nic.
W nastepnym tygodniu ma byc brzydko wiec bedziemy glownie w domu siedziec, maz będzie mial przerwe od prac polowych to odciazy mnie z opieką nad mala i bede miala wiecej czasu. Moze nadrobie w koncu wszystko i za tego fb sie wezme. W planach mam tez przygotowywanie słoików z kapusta czerwona i buraczkami.
Wczoraj kupilam bataty i jedlismy na kolacje frytki, reszte zamierzam upiec w piekarniku i zamrozic dla malej na zime.
Ewelinka, sarenka udanych wypoczynkow!
Vela, Monia powodzenia na chrzcinach (swoja droga tez podziwiam ze organizujesz to sama i to przez dwa dni!)
Paula baw sie dobrze na weselu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 17:22   #2329
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Ja mam mieć z musem malinowym z mascarpone z kawałkami czekolady. U mnie nawet siostra nie dała kartek do spowiedzi, muszę zapytac czy je potrzebujemy i zgłosić chrzestnego. Jakoś specjalnie się nie przygotowuje, kiecke stara bo kasy nie mam, menu ustalam tydzień przed.. sweterek do małego muszę kupić i spr to co chce mu ubrać jak będzie wyglądać..
tort klepnąć i gości zaprosić, zaproszenia już mamy...

Ewelinka udanego wypadu

Czekamy na foty

Jo od 6 na nogach z małym karmienie kupa rzygi noszenie i ryk, mama chciała uspac ale pow ze ja to zrobie, udało się po ogromnej walce o 7:30 padł.... teraz to już w ogóle się do mnie nie uśmiechnie .. do babci owszem .. taka zła matka ze mnie bo ululac dziecko chce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja dziś w przerwach między cycem zrobiłam dla teściów na rocznicę taki właśnie tort mascarpone z malinami.

Ja jeszcze nic kompletnie nie załatwiłam z chrztem. Tyle tylko, że chrzestnych zapytaliśmy.

Ledwo co patrzę na oczy. Już syna proszę, żeby choć co 2 h te pobudki były, bo jestem mombie
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-02, 17:23   #2330
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

FB_IMG_1504369405307.jpg
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 17:36   #2331
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 18:25   #2332
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Hahaha😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 20:10   #2333
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Jakie to prawdziwe 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 09:02   #2334
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ten mój syn, to naprawdę snu nie lubi. Teraz pierwsza drzemka od 5 rano, a zaraz będziemy wychodzić na imprezkę do teściów.

Zaczynają mi włosy wypadać Na twarzy pierwsze pryszcze od ponad roku. Że tak powiem MASAKRA!
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 09:36   #2335
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Mi już wypadać powoli przestają, minimalna poprawa ale jest

W piątek moja wstała po 6 a poszła spać kolo 22... drzemek prawie wcale, po kilka minut jak jadła :/ po 17 juz była małym zmęczonym jojczącym potworkiem, ale spać nie poszła bo po co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 09:42   #2336
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Jelonek mi też pryszcze wychodzą. . Ale włosy się trzymają jeszcze u ciesze się póki mogę takich ładnych to dawno nie miałam.

Pije teraz kawkę. Generalnie wesele bardzo udane. Jedyny minus to ze mój mąż się nastukal jak meserszmidt i jeszcze nie śpi. .. tak jest 10.30. ..

Ale samo wesele spoko. Najpierw mały w chuście i słuchawkach . O 20 poszłam go położyć. Chyba brak kąpieli albo to ze spal tak długo skutkowało tym ze nie chciał spać nie płakał ale leżał sobie i patrzyl. A tak bym go nie zostawiła. Karmiłam go 3 razy. Dobrze ze max był jeszcze trzeźwy to go ululal.
Po tańczylismy nawet
Ale miałam stresa.... Na piłam się małej lampki wina. Mały spal ostatnio cały czas do 2-3 . A tu o 12 pobudka. Miałam dociagniete ale nie chciał butli. .. to dałam mu cycka po 2 godzinach... wyrodna matka. .. mam nauczkę teraz bo mega się zdenerwowalam. Spal do 4. ja przed 2 wróciłam do pokoju ale co pół godziny chodziłam sprawdzać czy wszystko ok chociaż spal i niania była. Wiec poza wpadka z winem było naprawdę fajnke. Mąż się upil na romantycznie. Przynajmniej do czasu aż byłam bo potem to szkoda słów. ..

A i oczywiście zdjęcia żadnego nie mam po za zdjęciem makijażu w aucie ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 11:24   #2337
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Paula fajnie ze wesele się udało. Nasza imprezka wczoraj tez ale małego o 21 zawiozłam do domu bo za głośno było , nie spałby tam, nakarmiłam i wróciłam i posiedzieliśmy do 24... mały od tej 21 pospal do 4:20 później od 5 do 7 i mama mi go uspala jeszcze od 7:30 do 9 w wózku, zaczal od wczoraj Znowu mocno ulewal, tez na metry.. a kupki nieco lepsze

poszalałam wczoraj na food truckach było pysznie a mały został z babcia bo sipialo i bylo zimno..

Mój mąż tez się wczoraj nawalił, naszczescie dziś bez kaca
Zaraz jadę po znajomych, zjedzą u nas obiad i wracają do domu ale za miesiąc na chrzcinach będziemy się widzieć
Na wiosnę z małym my ich odwiedzimy i ta nieszczęsna Łódź


Jelonek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 12:38   #2338
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Ten mój syn, to naprawdę snu nie lubi. Teraz pierwsza drzemka od 5 rano, a zaraz będziemy wychodzić na imprezkę do teściów.

Zaczynają mi włosy wypadać Na twarzy pierwsze pryszcze od ponad roku. Że tak powiem MASAKRA!
Mi juz od dawna wypadaja garściami. Co najlepsze zauwazylam ze pod pachami i na nogach tez mam takie placki gdzie nie ma wlosow wiec na to wyglada ze nie tylko z glowy wypadaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 12:44   #2339
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Mi juz od dawna wypadaja garściami. Co najlepsze zauwazylam ze pod pachami i na nogach tez mam takie placki gdzie nie ma wlosow wiec na to wyglada ze nie tylko z glowy wypadaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam pod pachami placki, ale pomyślałam, że takie omijaki zrobiłam.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 12:48   #2340
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

U nas pobudka o 2.15 a potem o 6 i spala do 10 prawie. Poszla spac przed 21. Rano lezac jeszcze w lozku z mezem zakrztusila się i zwymiotowala tak ze cala byla brudna, nawet oko miala w rzygach. Jak ja nie lubie i boje sie takich sytuacji.. po wszystkim jeszcze będąc czerwona, obrocila się do mojego meza i sprzedala mu mega uśmiech. Chyba mu podziekowala ze ja uratowal.. Teraz jest na drugiej drzemce bo po 11 spala pol h. Mala sie staje coraz bardziej mamusina. Jak mnie nie widzi dlugo i w koncu mnie zobaczy to zaczyna sie usmiechac i gadac. Jakie to słodkie i guga coraz wiecej, zali sie i piszczy. Brakuje mi juz pamieci w telefonie przez ilosc zdjec i filmow malej szkoda ze pogoda brzydka, chcialam isc na spacer z Ola, mezem i psem ale jak nie przestanie padac to chyba sobie darujemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 15:08:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.