♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-14, 07:40   #31
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Witam
Widzę że udało wam się dokończyć pierwsza część

Ja od dwóch dni mam jakiegoś dola
A dziś wizyta o 17.40 trzymać kciuki proszę

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Ja też jestem 19+4 i też przytyłam 4 kg , ale mi lekarka nic nie mówiła że za dużo , w poprzedniej ciąży tylam dużo szybciej i więcej

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
Kciuki za wizyte!

Ja tez mam jakies 3kg na plus i nie uważam żeby to było za dużo. No bez.przesady. na pewno im wyższe BMI wyjściowe tym mniej powinno się przytyć ALE przy prawidłowym BMI zalecane/dozwolone jest około 10-15kg na plus także jak w połowie ma 4kg to nie wróżę aby przytyla więcej niż 12kg. Co za lekarz...
U nas też wietrzycho okrutne całą noc i teraz też szaleje....aż mi okna gwizdza...
Mnie zawsze głowa boli przy wietrznej pogodzie więc tylko czekam

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:42   #32
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Małpka kciuki!!!
ja mam za dwa tygodnie i naprawdę nie mogę się doczekać... jak dziecko

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:47   #33
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Właśnie do mnie dotarło, że połowa września. To za moment z października będą rodzić. A potem już tylko listopad, grudzień, styczeń i my
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:51   #34
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Ja przytyłam 3,5 i wydaje mi sie, ze to jest ok. Niektórzy lekarze to przesadzają strasznie
Wydaje mi sie ze chodziło o przytycie w krotkim czasie a nie cala ciaze, bo 4-5 to raczej normalnie. Poza tym jak mialaby przystopowac😂 chyba ze sie opycha na maksa ale czasem sie tyje mimo racjonalnego zywienia, inni puchna przez wodę i tez to idzie w wage.

I witam sie w nowym wątku💃
Pokazuje nasz kombinezonik na zime😍😍😍1505371865208.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:53   #35
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze chodziło o przytycie w krotkim czasie a nie cala ciaze, bo 4-5 to raczej normalnie. Poza tym jak mialaby przystopowac chyba ze sie opycha na maksa ale czasem sie tyje mimo racjonalnego zywienia, inni puchna przez wodę i tez to idzie w wage.

I witam sie w nowym wątku
Pokazuje nasz kombinezonik na zimeZałącznik 7234011

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo fajny pinguuuuś☺


Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:53   #36
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze chodziło o przytycie w krotkim czasie a nie cala ciaze, bo 4-5 to raczej normalnie. Poza tym jak mialaby przystopowac😂 chyba ze sie opycha na maksa ale czasem sie tyje mimo racjonalnego zywienia, inni puchna przez wodę i tez to idzie w wage.

I witam sie w nowym wątku💃
Pokazuje nasz kombinezonik na zime😍😍😍Załącznik 7234011

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słodki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:53   #37
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Jaki fajny pingwinek
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 07:57   #38
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Melduję się.

Co do fotelików, mamy teraz Axkid Rekid. Żałuję, że nie Duofix, ale wtedy nie mieliśmy auta z isofixem więc nie dało się... Ale bardzo żałuję...
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:59   #39
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Małpka - mocne kciuki za wizytę!
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:59   #40
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Novakia, ale fajny

U mnie bardzo napięta atmosfera, nie dopilnowałam wymiany dowodu i przystopowałam akcję z kredytem hipotecznym, który MUSZĘ dostać do 26 września, jestem załamana... Jak się nie uda, jak mi szybko nie wyrobią dowodu to cały plan chuj strzeli, będziemy mieli kredyt na dużo gorszych warunkach...
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:02   #41
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Novakia, ale fajny

U mnie bardzo napięta atmosfera, nie dopilnowałam wymiany dowodu i przystopowałam akcję z kredytem hipotecznym, który MUSZĘ dostać do 26 września, jestem załamana... Jak się nie uda, jak mi szybko nie wyrobią dowodu to cały plan chuj strzeli, będziemy mieli kredyt na dużo gorszych warunkach...
Uuuu idź i poproś w urzędzie, może przyśpieszą, wiem,że czasami to daje efekty.

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 08:07   #42
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Novakia, ale fajny

U mnie bardzo napięta atmosfera, nie dopilnowałam wymiany dowodu i przystopowałam akcję z kredytem hipotecznym, który MUSZĘ dostać do 26 września, jestem załamana... Jak się nie uda, jak mi szybko nie wyrobią dowodu to cały plan chuj strzeli, będziemy mieli kredyt na dużo gorszych warunkach...
Ranyyyy...agatka dobrze gada czasem trzeba się trochę pokajac udać zagubiona w czasoprzestrzeni kobietę i jeszcze w ciąży! ! To dopiero argument! Ubierz taką bluzkę żeby brzuch wyeksponować i leć na pewno się uda!!
Kciukasy!!!

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:07   #43
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Nie wiem, jak mówiłam nie wniosłam. Przeczytałam pare komentarzy i ta dziewczyna sie strasznie załamała.

Ja bym chciała przytyć max 12 kg, byłoby bosko. Juz teraz czuje sie ciężka...
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:09   #44
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

E tam, czasem tez nie sa wazne kg tylko jak się wyglada o ile jest to zdrowe jeszcze. Ja przytylam 15, a nie bylo widac, z tylu nikt nie poznal ze ciężarna i same komplementy zbieralam ze powinnam chodzic w ciazy caly rok (o ja dziekuje&#128514

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:13   #45
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Uuuu idź i poproś w urzędzie, może przyśpieszą, wiem,że czasami to daje efekty.

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
Byłam, ale pani tylko powiedziała, że czasem w dwa tygodnie się uda, a nie przepisowe trzy... Będę od poniedziałku codziennie sprawdzać...
Mój doradca mówi, żebym chociaż paszport miała... a mój ważnosć skończył w 2013...

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Ranyyyy...agatka dobrze gada czasem trzeba się trochę pokajac udać zagubiona w czasoprzestrzeni kobietę i jeszcze w ciąży! ! To dopiero argument! Ubierz taką bluzkę żeby brzuch wyeksponować i leć na pewno się uda!!
Kciukasy!!!

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Byłam, byłam, jeszcze z dzieckiem pod pachą i nic
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:13   #46
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
E tam, czasem tez nie sa wazne kg tylko jak się wyglada o ile jest to zdrowe jeszcze. Ja przytylam 15, a nie bylo widac, z tylu nikt nie poznal ze ciężarna i same komplementy zbieralam ze powinnam chodzic w ciazy caly rok (o ja dziekuje)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O proszę No mi poli co brzuch urósł - tak jak powinien i piersi. Reszta jest bez zmian. Szefowa mi mówił, ze wyglądam coraz piękniej, wiec albo dobrze kłamie, albo cos w tym jest
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:17   #47
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak mówiłam nie wniosłam. Przeczytałam pare komentarzy i ta dziewczyna sie strasznie załamała.

Ja bym chciała przytyć max 12 kg, byłoby bosko. Juz teraz czuje sie ciężka...
Przytyłam 9 kilo a i tak pod koniec ledwo chodziłam, jak kaczka wręcz. Ale ja rodziłam w 42 tygodniu i wydaje mi się, że te 4 ostatnie tygodnie to był gwóźdź do trumny, do 38 jeszcze ćwiczyłam intensywnie, a potem nastały największe upały i zaległam na kanapie... Teraz mam 1 kg na plusie, obstawiam więc, że koło 15 na wylocie będę miała, nie ćwiczę też póki co (nie mam kiedy i mam lenia ) i objadam się słodyczami, a w pierwszej ciąży miałam wstręt (chociaż wtedy raz w tygodniu odwiedzałam maka i kfc a teraz ze względu na K nie wchodzę tam )
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:42   #48
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
A dziś wizyta o 17.40 trzymać kciuki proszę

Trzymam kciuki

Dziewczyny, co do tych nieszczęsnych kilogramów. Na początku ciąży dostałam od mojej pani dietetyk taką rozpiskę. Na podstawie tej tabelki można sobie wyliczyć ile w teorii powinnyśmy przytyć do tej pory.
Jeśli ta dziewczyna startowała z prawidłową wagą i jest w 20 tygodniu, to powiedzmy że w I trymestrze przytyła maxa czyli 1,6 kg i do 20 tyg. mamy 8 tyg. x 0,4 kg i wychodzi 3,2 kg. Łącznie 4,8 kg. Więc albo niepoważny lekarz, albo ona w drugim trymestrze to wszystko przytyła.
IMG_8302.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez M a g d a l e n a
Czas edycji: 2017-09-14 o 08:47
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:43   #49
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Witam sie i ja. Wczoraj do nocy poprawialam ta prace. Nie wiem czy juz jest ok ale jade wlasnie po podpis. Sama jestem ciekawa, ktory wniosek dzisiaj zloze. Generalnie to chyba wczoraj zaliczylam histerie ciezarnej Przeciez ten miesiąc mnie nie zbawi a tak naprawdę to i tak nie mam nic lepszego do roboty. Ktos pytał o moj kierunek- magisterka z pielegniarstwa.

Ja mam normalna wagę i przytylam niecałe 2 kg. Troche mnie to martwi bo zaraz zaczynam 19t. No ale za tydzień ide do lekarza to zobacze co mi powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 08:49   #50
Betsy93
Rozeznanie
 
Avatar Betsy93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 706
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Witam się też w nowym wątku u nas piękne słoneczko świeci i ciepło, zapowiada się fajny dzień, a mnie coś od rana muli.. nie wiem co mi znowu nie spasowalo..a raczej Dzieciowi😉.
U mnie poki co nie całe 2kg na plusie w 19 tc.. nie wiem czy trochę nie za mało.. wszyscy mi mówią że poprostu malo przytyje w całej ciąży i powinnam się cieszyc. Ja czasem miałam 2 kg na plusie przed @..😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Betsy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:55   #51
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Witam sie i ja. Wczoraj do nocy poprawialam ta prace. Nie wiem czy juz jest ok ale jade wlasnie po podpis. Sama jestem ciekawa, ktory wniosek dzisiaj zloze. Generalnie to chyba wczoraj zaliczylam histerie ciezarnej Przeciez ten miesiąc mnie nie zbawi a tak naprawdę to i tak nie mam nic lepszego do roboty. Ktos pytał o moj kierunek- magisterka z pielegniarstwa.

Ja mam normalna wagę i przytylam niecałe 2 kg. Troche mnie to martwi bo zaraz zaczynam 19t. No ale za tydzień ide do lekarza to zobacze co mi powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja takie histerie i bez ciąży mam A mój syn histeryk po mnie
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 09:03   #52
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Szuu daleko masz do paszportowego? Znajomy miał podobną sprawę, że na gwałt potrzebował dowód osobisty i czekał na niego 3 tygodnie, ale podszedł do paszportowego i paszport w tydzień wydali. Sobie i moim pannom wyrabiałam w maju i też w tydzień miałyśmy do odbioru.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 09:04   #53
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Może faktycznie złożyć dwa wnioski, o dowód i o paszport, w obu miejscach gadka, że sprawa na wczoraj i zobaczyć, który wydadzą szybciej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 09:23   #54
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Ja bym się nie sugerowała tym,że tyle i tyle kg na trymestr. Każdy tyje indywidualnie, jedna osoba może na początku przybrać dużo a potem mniej a ktoś inny odwrotnie. Ja startowałam z prawidłowym BMI, jadłam normalnie tylko że względu na problemy zdrowotne nie ćwiczyłam i do 12 tygodnia przytyłam 3,5 kg, a teraz nic. Więc na 18 tydzień nam podobnie jak wy na plusie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 09:32   #55
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Hej dziewczyny

Wiem, ze rzadko pisze, ale ciagle was tu podczytuje na razie mamy chaos w domu, bo mała (1,5 roku) zaczęła żłobek, nie wiem jak to jest w Polsce, ale tutaj jest od 2 tygodni - do miesiąca na przystosowanie dziecka, wiec ustala się z pedagogiem co i jak, w jakich godzinach przychodzi, na ile zostawia. Póki co, nie jest złe, tfu tfu nie zapeszam
A my poznaliśmy płci naszych bliźniaków ale to na razie tajemnica, chcemy jeszcze poczekać na kolejne usg potwierdzające, a te dopiero 6 października.
Na razie siedzę na "krzywej cukrowej" czy jak to się zwie, fuj fuj
Buziaki i miłego dnia
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 10:21   #56
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Novakia, ale fajny

U mnie bardzo napięta atmosfera, nie dopilnowałam wymiany dowodu i przystopowałam akcję z kredytem hipotecznym, który MUSZĘ dostać do 26 września, jestem załamana... Jak się nie uda, jak mi szybko nie wyrobią dowodu to cały plan chuj strzeli, będziemy mieli kredyt na dużo gorszych warunkach...
Ojej, poproś powiedz jaka sytuacja ja tak miałam z dowodem dla córki że potrzebowałam szybko to w 4 dni mi wyrobili

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
E tam, czasem tez nie sa wazne kg tylko jak się wyglada o ile jest to zdrowe jeszcze. Ja przytylam 15, a nie bylo widac, z tylu nikt nie poznal ze ciężarna i same komplementy zbieralam ze powinnam chodzic w ciazy caly rok (o ja dziekuje)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja ostatnio 18 przytyłam i jak mówiłam to nikt mi nie wierzył , ale teraz bym chciała mało przytyć

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Dzięki za wszystkie kciuki, mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze , z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie denerwuje

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 10:30   #57
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Wiem, ze rzadko pisze, ale ciagle was tu podczytuje na razie mamy chaos w domu, bo mała (1,5 roku) zaczęła żłobek, nie wiem jak to jest w Polsce, ale tutaj jest od 2 tygodni - do miesiąca na przystosowanie dziecka, wiec ustala się z pedagogiem co i jak, w jakich godzinach przychodzi, na ile zostawia. Póki co, nie jest złe, tfu tfu nie zapeszam
A my poznaliśmy płci naszych bliźniaków ale to na razie tajemnica, chcemy jeszcze poczekać na kolejne usg potwierdzające, a te dopiero 6 października.
Na razie siedzę na "krzywej cukrowej" czy jak to się zwie, fuj fuj
Buziaki i miłego dnia
No wez nam.powiedz jakiej plci są dzieci. Przecież i tak się nie znamy to co to za tajemnica przed nami

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 11:22   #58
Anka19931
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 201
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Dziewczyny kiedyś wrzucałyście fajna komode z przewijakiem. Możecie wkleić linka bo ciężko będzie teraz znaleźć 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anka19931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 11:24   #59
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Anka19931 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedyś wrzucałyście fajna komode z przewijakiem. Możecie wkleić linka bo ciężko będzie teraz znaleźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W Ikei jest taki regał:
http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/spr/29828090/
I jeszcze takie coś widziałam:
http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/90256727/
http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/spr/89123601/
http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/20225334/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez M a g d a l e n a
Czas edycji: 2017-09-14 o 11:27
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 12:17   #60
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
U mnie bardzo napięta atmosfera, nie dopilnowałam wymiany dowodu i przystopowałam akcję z kredytem hipotecznym, który MUSZĘ dostać do 26 września, jestem załamana... Jak się nie uda, jak mi szybko nie wyrobią dowodu to cały plan chuj strzeli, będziemy mieli kredyt na dużo gorszych warunkach...
W czerwcu wyrabiałam sobie zarówno dowód jak i paszport, na paszport czekałam niecałe 2 tygodnie, na dowód 3 tygodnie. Lepiej złóż dwa wnioski


Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Ja bym się nie sugerowała tym,że tyle i tyle kg na trymestr. Każdy tyje indywidualnie, jedna osoba może na początku przybrać dużo a potem mniej a ktoś inny odwrotnie. Ja startowałam z prawidłowym BMI, jadłam normalnie tylko że względu na problemy zdrowotne nie ćwiczyłam i do 12 tygodnia przytyłam 3,5 kg, a teraz nic. Więc na 18 tydzień nam podobnie jak wy na plusie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze mówisz



Jak ja się cieszę, że jestem w ciąży teraz, kiedy mamy remont malarze pomalowali nam już pokój synka i nie spodobał mi się kolor (miał być lekko szary, wpadający w niebieski, gołębi, a wyszedł błękitny ). No i co? Malowanie od nowa normalnie pewnie bym się nasłuchała od męża, a tak to jest luzik


Zapisałam się do szkoły rodzenia, 16.10 zaczynamy

Edytowane przez karska
Czas edycji: 2017-09-14 o 12:32
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-19 09:27:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.