Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-14, 09:57   #3001
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Izis89 Pokaż wiadomość
A powieccie mi co do spania to w jakiej pozycji najczęściej spicie ? Na lewym bólu jest najbardziej zalecana bo maluszek najlepiej dotleniony ale to w nocy się nie kontroluje choć poloze się na lewym boku to i tak czasem budzę się no wznak tez tak macie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od zawsze śpię na bokach, na lewym zasypiam. My z mężem śpimy zawsze na tym samym boku, jak ona się odwraca to ja też i odwrotnie. Ale ostatnio często budzę się na wznak co rzadko mi się zdarzało. A z odwracaniem się na szczęście jeszcze problemów nie mam, stękam czasem wieczorem w momencie kłądzenia się do łóżka lub wstawania z niego
Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
ojej współczuję smrodków remontowych i koniecznie wietrz się ja mam od początku taki węch jak owczarek niemiecki. Ostatnio stwierdziłam, że pranie Franka mi nie odpowiada zapachowo ( prałam w kapsłułkach lovela). Zapytałam Męża czy czuje, że to jakiś dziwny zapach to stwierdził, że nie kuma o co mi chodzi.
Z tym przekręcaniem się z boku na bok w nocy to myślałam, że tylko ja jestem taką kluchą, że jęcze i stękam. Mąż podzielił moje wstawanie w nocy na etapy, budzę się-gramole z poduchy-stękam- odwracam na bok- próbuję wstać (nadal stękając). Oczywiście nie muszę dodawać, ze zawszę go budzę moimi akrobacjami i dźwiękami.
Ja w pierwszej ciąży miałam tak wyczulony węch że masakra. Dosłownie wszystko dla mnie miało zapach, było to bardzo uciążliwe. Teraz na szczęście ten objaw mnie ominął
Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Mi też apetyt się zwiększył teraz. Zjem coś i za godzinę już myślę że znowu coś bym jadła 😝 ale staram się trzymać zasady jedzenia co 3 godziny. Chociaż nie jest łatwo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też teraz ciągle głodna jestem choć często sama nie wiem co bym zjadła (oczywiście najchętniej to byłoby coś słodkiego ale że staram się nie jeść słodyczy to potem muszę kombinować żeby znaleźć coś co mi posmakuje). No i też staram się jeść co 3 godziny ale jak zjem mniej to muszę co 2 bo od razu boleści w żołądku dostaję z głodu.
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 10:00   #3002
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

A propo słodkości, ciut zdrowsza wersja. Babeczki owsiano-jabłkowe 😊 IMAG1252.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 10:01   #3003
Izis89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 189
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aknowi88 Pokaż wiadomość
Ja od zawsze śpię na bokach, na lewym zasypiam. My z mężem śpimy zawsze na tym samym boku, jak ona się odwraca to ja też i odwrotnie. Ale ostatnio często budzę się na wznak co rzadko mi się zdarzało. A z odwracaniem się na szczęście jeszcze problemów nie mam, stękam czasem wieczorem w momencie kłądzenia się do łóżka lub wstawania z niego

Ja w pierwszej ciąży miałam tak wyczulony węch że masakra. Dosłownie wszystko dla mnie miało zapach, było to bardzo uciążliwe. Teraz na szczęście ten objaw mnie ominął

Ja też teraz ciągle głodna jestem choć często sama nie wiem co bym zjadła (oczywiście najchętniej to byłoby coś słodkiego ale że staram się nie jeść słodyczy to potem muszę kombinować żeby znaleźć coś co mi posmakuje). No i też staram się jeść co 3 godziny ale jak zjem mniej to muszę co 2 bo od razu boleści w żołądku dostaję z głodu.
Ja mam tak samo jak tylko do kuchni wchodzę to od razu bym coś perzekasila oszukuje sie marchewka czesto i pomaga a do słodyczy ostatnio mnie strasznie ciągnie i przynajmniej 2 razy w tygodniu cos piekę wydaje mi się ze to nie takie chemia jak w sklepie i oczywiście smaczniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izis89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 10:04   #3004
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Mnie nawet poducha nie powstrzymuje i budzę się na plecach

I tez jestem głodna cały czas. Zjem obiad i po godzinie już szukam czegoś w lodowce.

Msm nadzieje ze te ostatnie trzy miesiące nie przytyje aż tyle a tu wszędzie piszą ze teraz się zacznie. Strach się bac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 10:08   #3005
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Mnie nawet poducha nie powstrzymuje i budzę się na plecach

I tez jestem głodna cały czas. Zjem obiad i po godzinie już szukam czegoś w lodowce.

Msm nadzieje ze te ostatnie trzy miesiące nie przytyje aż tyle a tu wszędzie piszą ze teraz się zacznie. Strach się bac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nic sie nie zacznie...nic sie nie zacznie...:pa la:
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 10:35   #3006
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez anita-p Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Widzę, że Was też dopada twardnienie brzucha. Ja przez to wylądowałam w sierpniu w szpitalu na 8 dni. Nie ma co tego bagatelizować, przede wszystkim trzeba podczas wizyt kontrolować szyjkę i mimo wszystko się oszczędzać. Choć niektóre z tych skurczy są naturalne i niegroźne.

Wczoraj też zaczęłam odczuwać lekkie ciągnięcie w okolicach kości łonowej, no i lekka panika, że coś się dzieje niedobrego. Ale widzę, że u Was podobnie.

Mam do Was pytanie, bo nie wiem na co się zdecydować. Czym będziecie okrywać Dziecko do spania w łóżeczku? Woombie, kołderka, kocyk, śpiworek, otulacz? Co wybieracie?
Mam ten sam dylemat, cały czas myślałam że woombie i kocyk wystarczy ale biorąc pod uwagę że będzie to zima czy warto sie zaopatrzyć w kołderkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 11:08   #3007
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Zapisałam się na warsztaty z chustonoszenia i wiązania chusty 29 września u mnie w Szczecinie Powoli moje życie zaczyna się kręcić tylko wokół dzieciaka
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 11:12   #3008
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Mam ten sam dylemat, cały czas myślałam że woombie i kocyk wystarczy ale biorąc pod uwagę że będzie to zima czy warto sie zaopatrzyć w kołderkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na razie kupiłam dwa otulacze muslinowe i dwa kocyki, jeden cienszy a drugi grubszy. Oraz rożek i się okaże w praniu jak to będzie z tym spaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 11:13   #3009
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Mam ten sam dylemat, cały czas myślałam że woombie i kocyk wystarczy ale biorąc pod uwagę że będzie to zima czy warto sie zaopatrzyć w kołderkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja chyba otulacz i ewentualnie śpiworek na początku. Jednak grzejniki grzeją i w domu nie jest wcale zimno. Zawsze można ubrać cieplejszy pajacyk. A pod te woombie to tylko Body się zakłada?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 11:18   #3010
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Zapisałam się na warsztaty z chustonoszenia i wiązania chusty 29 września u mnie w Szczecinie Powoli moje życie zaczyna się kręcić tylko wokół dzieciaka
i tak przez następne naście lat...żarcik
a ja chyba mam wózek, czekam na maila z potwierdzeniem
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 11:27   #3011
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja mam 3 rożki, z 4 czy 5 kocyków i do łóżeczka mam pościel. Wszystkie dzieciaki spały u nas w pościeli i nie wyobrażam sobie inaczej. Natomiast wszystko zależy od tego, jaka będzie temperatura. Ale na noc do łóżeczka i pod kołderkę, a w dzień to zależy jak leży :P
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 11:34   #3012
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
Ja mam 3 rożki, z 4 czy 5 kocyków i do łóżeczka mam pościel. Wszystkie dzieciaki spały u nas w pościeli i nie wyobrażam sobie inaczej. Natomiast wszystko zależy od tego, jaka będzie temperatura. Ale na noc do łóżeczka i pod kołderkę, a w dzień to zależy jak leży :P
3 rożki wow, ja jeden w koszyku ten minky i chyba pójdę w kocyki. W lamillou sa super ale ceny kosmos. Może jeden kupię bo takie ładne
Pościeli nie mam ale to zostawiam na ost chwile bo nie wiemy jeszcze jakie łóżeczko będzie ostatecznie
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 11:39   #3013
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Haha ja kupiłam od dziewczyny 3 za 30zl w idealnym stanie, bo i tak z nich szybko wyrośnie

Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 11:40   #3014
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Zapisałam się na warsztaty z chustonoszenia i wiązania chusty 29 września u mnie w Szczecinie Powoli moje życie zaczyna się kręcić tylko wokół dzieciaka
Zazdro, tez bym chciała ale nie mam jak... moze po porodzie kogos do domu sciagne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 12:03   #3015
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Zazdro, tez bym chciała ale nie mam jak... moze po porodzie kogos do domu sciagne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogę wam zeskanować instrukcję obrazkową z pudełka z moją chustą, niby wydaje się to proste. Tylko kompletnie nie wiem jak to wyjdzie z ruchliwym dzieckiem poznam inne matki, dowiem się czegoś więcej może.

W szkole rodzenia zostały mi jeszcze do przerobienia tylko "wyprawka", "pierwsza pomoc" i "kąpiel noworodka"; jakoś się nie czuję strasznie dobrze przygotowana do macierzyństwa, mam jakieś mgliste pojęcie jak je przewijać ale nie wiem jak podnosić dziecko
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 12:35   #3016
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Mogę wam zeskanować instrukcję obrazkową z pudełka z moją chustą, niby wydaje się to proste. Tylko kompletnie nie wiem jak to wyjdzie z ruchliwym dzieckiem poznam inne matki, dowiem się czegoś więcej może.

W szkole rodzenia zostały mi jeszcze do przerobienia tylko "wyprawka", "pierwsza pomoc" i "kąpiel noworodka"; jakoś się nie czuję strasznie dobrze przygotowana do macierzyństwa, mam jakieś mgliste pojęcie jak je przewijać ale nie wiem jak podnosić dziecko
Ja dziś mam spotkanie z pediatrą w szkole rodzenia. Ciekawe, czy coś mądrego powie o szczepionkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
3 rożki wow, ja jeden w koszyku ten minky i chyba pójdę w kocyki. W lamillou sa super ale ceny kosmos. Może jeden kupię bo takie ładne
Pościeli nie mam ale to zostawiam na ost chwile bo nie wiemy jeszcze jakie łóżeczko będzie ostatecznie
Nooo właśnie ceny kosmiczne tych kocyków! Ja kupiłam jakieś dwa po 30 zł chyba ale też planuję zaszaleć i kupić taki jeden ładniejszy ...jak będę miała fundusze na niego po zakupie innych potrzebniejszych rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 12:39   #3017
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja dziś mam spotkanie z pediatrą w szkole rodzenia. Ciekawe, czy coś mądrego powie o szczepionkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------


Nooo właśnie ceny kosmiczne tych kocyków! Ja kupiłam jakieś dwa po 30 zł chyba ale też planuję zaszaleć i kupić taki jeden ładniejszy ...jak będę miała fundusze na niego po zakupie innych potrzebniejszych rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To sie później podziel wiedzą 😉

U mnie dziś kurier za kurierem, sasiad na mnie juz dziwnie patrzy 😂

Moje woombie za 8 dyszek :


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez czechowiczanka89
Czas edycji: 2017-09-14 o 12:45
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 12:47   #3018
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

20170914_134320.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 12:50   #3019
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Piękne 😍 też muszę w końcu zakupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 12:53   #3020
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczynki, czy ten zestaw jest coś wart? celuje własnie w zestaw zeby wszystko mieć w jednym miejscu ale jeśli kicha no to może luzem
http://allegro.pl/akuku-duzy-zestaw-...450175718.html
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 12:55   #3021
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy ten zestaw jest coś wart? celuje własnie w zestaw zeby wszystko mieć w jednym miejscu ale jeśli kicha no to może luzem
http://allegro.pl/akuku-duzy-zestaw-...450175718.html
Położna na szkole rodzenia mówiła że lepiej szczotka ze sztucznego wlosia twardszego żeby wyczesac ładnie główkę i mówiła żeby nie kupować maleńkich nożyczek tylko większe, bo te małe ciężko trzymać a co dopiero obcinać pazurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez myszka_11
Czas edycji: 2017-09-14 o 12:56
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 12:58   #3022
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Położna na szkole rodzenia mówiła że lepiej szczotka ze sztucznego wlosia twardszego żeby wyczesac ładnie główkę i mówiła żeby nie kupować maleńkich nożyczek tylko większe, bo te małe ciężko trzymać a co dopiero obcinać pazurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak niunia będzie taka włochata po urodzeniu jak mamusia to i twarda szczotka nic nie da bardziej się zastanawiam nad jakością nożyczek i cążek.
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 13:11   #3023
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ogólnie te nożyczki dla dzidziusiów z okrągłymi końcówkami tragiczne są, ja kupiłam już ze 3 sztuki i żadnymi nie dałam rady obciąć córce paznokci. Przez to że są okrągłe to ta blach na końcu jest gruba i nijak nie można podejść pod tak cieniutki paznokieć. Zawsze wracałam do takich zwykłych malutkich spiczastych bo nimi tylko mogłam krótko paznokieć obciąć.
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 13:57   #3024
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja nożyczkami bym się w ogóle nie podjęła używam tylko obcinacza. Jeden cyk i juz
Mi się marzą kocyki z lullalove
A szczotka moim zdaniem im bardziej miękka tym lepsza, główka taka mega delikatna. Co ta położna chce wyczesywac?
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 14:12   #3025
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Ja nożyczkami bym się w ogóle nie podjęła używam tylko obcinacza. Jeden cyk i juz
Mi się marzą kocyki z lullalove
A szczotka moim zdaniem im bardziej miękka tym lepsza, główka taka mega delikatna. Co ta położna chce wyczesywac?
Pewnie ciemieniuche. To chyba nie wezme tego zestawu. Kiedy sie obcina pierwszy raz? I tak bedzie obcinal moj maz bo ja to sie nawet kotom boje a co dopiero takiemu maluszkowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 14:29   #3026
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Pewnie ciemieniuche. To chyba nie wezme tego zestawu. Kiedy sie obcina pierwszy raz? I tak bedzie obcinal moj maz bo ja to sie nawet kotom boje a co dopiero takiemu maluszkowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, ciemieniuszke ale pewnie co położna to inna szkoła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 15:11   #3027
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Ja nożyczkami bym się w ogóle nie podjęła używam tylko obcinacza. Jeden cyk i juz
Mi się marzą kocyki z lullalove
A szczotka moim zdaniem im bardziej miękka tym lepsza, główka taka mega delikatna. Co ta położna chce wyczesywac?
Dokladnie, obcinaczem rach ciach

Na początku sie chyba nie obcina, bo maluchom taka blonka przyrasta. Polozna jak przyszła za którymś razem to mówiła ze juz mozna, ale nie pamiętam na jakim bylismy etapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 17:36   #3028
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

No wiem, że ciemieniuchę, ale nie zawsze jest taki problem, wiec czym czesac na codzień? A na ciemieniuchę można podczas kąpieli masować pieluszką tetrową na przykład
Paznokcie tez były zadaniem mojego tzta ja się odważyłam po kilku miesiącach dopiero. A pierwsze paznokcie się ukruszą jakoś po tygodniu i potem kolejne już jak urosną można obcinać (o ile dobrze pamiętam)
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 17:47   #3029
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
No wiem, że ciemieniuchę, ale nie zawsze jest taki problem, wiec czym czesac na codzień? A na ciemieniuchę można podczas kąpieli masować pieluszką tetrową na przykład
Paznokcie tez były zadaniem mojego tzta ja się odważyłam po kilku miesiącach dopiero. A pierwsze paznokcie się ukruszą jakoś po tygodniu i potem kolejne już jak urosną można obcinać (o ile dobrze pamiętam)
Nam mówiła że można dać oliwke na główkę po kąpieli i wtedy fajnie się zmiękcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 18:21   #3030
klaudianawizazu
Raczkowanie
 
Avatar klaudianawizazu
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 57
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hejka, witam wszystkich! Podczytuje, nadrabiam ale kupe tego jest 😅 Kupilam dużo ubranek i rzeczy higienicznych, wozek, bujaczek, chyba prawie wszystko Odezwe się jak wroce z urlopu. Poki co przed snem będę czytała po kilka stron żeby się dowiedzieć jak Wam idzie. Zycze wszystkim zdrówka i do zgadania!
klaudianawizazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.