PM 2017 cz.54 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-14, 19:18   #4621
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
nie.
a polecasz?
Everlasting jest genialny. Najlepszy podkład jaki miałam. Nie jest ciężki a kryje naprawdę nieźle. Ja nim sobie nawet przykryłam w krytycznym momencie limo pod okiem Jak będę w lepszej sytuacji finansowej to na pewno go kupię. I ma sporo kolorów więc można dobrać. 103 albo 105 powinien być Ci dobry. Spróbuj próbke chociaż, może też Ci podpasuje. Dla mnie był idealny.

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Czemu Cię dziwi? Chyba logiczne że Tz karli nie rzuci pracy i nie pojedzie do niej to jej łatwiej się przenieść. Wiesz któreś z nich musiało podjąć decyzję by być daleko od rodziny.



Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
Ktoś musiał decyzję podjąc, niestety w związkach na odległość tak jest że prędzej czy później któreś musi się przeprowadzić.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:21   #4622
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
jak mój poprzedni facet miał dziwne nazwisko, to twierdziłam, że nie zmienię swojego po ślubie a że mąż ma jednak ładne to zmieniłam zdanie

siedzę nad tą pracą i ryczę z bezsilności. Jeśli szef się jutro dowie to mam przewalone
Może nie będzie tak źle?

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Wow, serio?
W ogóle przeszły mi 3 tysie obok nosa, w mojej firmie tyle dają jak się przenosisz min. 100km. A ja głupia nie wiedziałam i od razu podałam tutejszy adres

W ogóle jak mi się wydatki nagromadziły U mechanika pewnie wydam miliony, muszę kupić laptopa. A ze mnie taki żyd Szczególnie na rzeczy które muszę a nie chcę
Dobije Cię,że bon zasiedleniowy to prawie 8 tysięcy

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:22   #4623
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: PM 2017 cz.54

Magdenka może jakoś się uda to wszystko naprawić i będzie ok
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:23   #4624
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
:


Wiesz, tu chodzi o całe przyszłe życie, więc rzucenie pracy i pojechanie do niej nie wydaje się takie głupie No ale kwestia podejścia, ja np. jestem bardzo rodzinna i nie wyobrażam sobie mieszkać taki kawał od rodziny, a mój Tż wręcz przeciwnie. Plus nie wyobrażam sobie zamienić Trójmiasta na Śląsk, no ale to tylko moje zdanie. Jak pisałam, jeśli Karli i jej Tżowi tak odpowiada no to super, tylko życzyć szczęścia
Hmm,patrzę trochę na realia. Wiesz za chwilę zostaną rodzina,będą musieli się sami utrzymywać i jej Tz miałby wyjechać na drugi koniec Polski i być może znaleźć pracę i wiele,wiele mniej płatna? Bo moim zdaniem trzeba pod tym kątem patrzeć. Jak jedna strona ma super pracę,z dobra płacą to niestety trzeba iść tam gdzie ona jest.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:25   #4625
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Może nie będzie tak źle?
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Magdenka może jakoś się uda to wszystko naprawić i będzie ok
zobaczymy czy będzie drążył temat i pytał o szczegóły opóźnienia zamówienia. Ale to jego oczko w głowie, kluczowy klient, który robi zamówienia na gruby piniondz. Mam nadzieję, że grafik będzie mnie krył, ale nie mogę tego od niego oczekiwać
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:30   #4626
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
zobaczymy czy będzie drążył temat i pytał o szczegóły opóźnienia zamówienia. Ale to jego oczko w głowie, kluczowy klient, który robi zamówienia na gruby piniondz. Mam nadzieję, że grafik będzie mnie krył, ale nie mogę tego od niego oczekiwać
Napisze Ci coś na PW na poprawę humoru
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:32   #4627
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość

Dobije Cię,że bon zasiedleniowy to prawie 8 tysięcy
Niee, to mnie aż tak nie dobiło, bo i tak nie miałam opcji zarejestrować się w UP na 3 miesiące :P

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Hmm,patrzę trochę na realia. Wiesz za chwilę zostaną rodzina,będą musieli się sami utrzymywać i jej Tz miałby wyjechać na drugi koniec Polski i być może znaleźć pracę i wiele,wiele mniej płatna? Bo moim zdaniem trzeba pod tym kątem patrzeć. Jak jedna strona ma super pracę,z dobra płacą to niestety trzeba iść tam gdzie ona jest.
Tak jak pisałam, kwestia podejścia i dogadania się z drugą stroną. Karla nie miała problemu z przeprowadzką i fajnie, ja bym miała i też nie uważam żeby to było złe. Praca taka lub inna znajdzie się wszędzie (chyba że jakieś zadupie jak moje rodzinne strony) a są rzeczy ważniejsze niż pieniądze. No ale nieważne, nie jestem w związku na odległosć i raczej nigdy nie będę, od tego by trzeba zacząć
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 19:40   #4628
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: PM 2017 cz.54

Hej nie próbuje nawet nadrobić tylu stron, postaram się, od przyszłego tygodnia się bardziej regularnie udzielać i napisać relacje.
Nie mogę się doczekać zdjęć, szczegolnie z pleneru
Dziękuje za bransoletke, dostalam wczoraj od Muszki i Muszce za spotkanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:43   #4629
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Hmm,patrzę trochę na realia. Wiesz za chwilę zostaną rodzina,będą musieli się sami utrzymywać i jej Tz miałby wyjechać na drugi koniec Polski i być może znaleźć pracę i wiele,wiele mniej płatna? Bo moim zdaniem trzeba pod tym kątem patrzeć. Jak jedna strona ma super pracę,z dobra płacą to niestety trzeba iść tam gdzie ona jest.
Zgadzam się a wręcz nawet uważam, że zbytnie przywiązanie do rodziców może być szkodliwe ja np. marzę o tym, żeby teściowa mieszkała jeszcze ze 100 km dalej Ostatnio powiedziała, że musimy mieć taki dom z wielkim tarasem jak nasza rodzinka w Szwecji, a ona będzie wtedy do nas przyjeżdżać, siedzieć na tarasie i zajmować się wnukami

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Napisze Ci coś na PW na poprawę humoru
dzięki pocieszyło mnie to. Ale przyniosę na wszelki wypadek jutro czekoladki dla współpracowników
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:59   #4630
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
Strasznie długo, mi dziewczyna robiła 2h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



Nie lepiej zmienić podkład? :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jak się nie używa frezarki i lampy ledowej to przedłużanie zawsze trochę potrwa. No i my jeszcze sobie gadamy :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
A ile obejrzałaś ?



Masakra z tymi urzędami

znajdziecie coś w końcu

Bo ja to już nawet nie mówię



Jak malowała mnie na plener dziewczyna to poleciła mi z Mary Kay tak na co dzień, ale nie używałam to nie wiem Teraz mam ten co pisałam wcześniej i u mnie się nawet sprawdza dobrze


Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Nawet jakbyś się nazywała Głąb albo inna Kutasinska?

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Jak widziałam Cię na grupie to pomyślałam tak jak w przypadku Mecassie że miałyście takie piękne nazwiska

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka


Ale tak się nie nazywam, wiec to nie będzie nigdy moim problemem :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:00   #4631
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
jak mój poprzedni facet miał dziwne nazwisko, to twierdziłam, że nie zmienię swojego po ślubie a że mąż ma jednak ładne to zmieniłam zdanie

siedzę nad tą pracą i ryczę z bezsilności. Jeśli szef się jutro dowie to mam przewalone
a jakie nazwisko miał ex?

może się nie dowie
Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Wow, serio?
W ogóle przeszły mi 3 tysie obok nosa, w mojej firmie tyle dają jak się przenosisz min. 100km. A ja głupia nie wiedziałam i od razu podałam tutejszy adres

W ogóle jak mi się wydatki nagromadziły U mechanika pewnie wydam miliony, muszę kupić laptopa. A ze mnie taki żyd Szczególnie na rzeczy które muszę a nie chcę
najgorzej jak kasa ucieka sprzed nosa
ja też mam sporo wydatków, przydałaby się ta praca, czemu nie dzwonią?
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Everlasting jest genialny. Najlepszy podkład jaki miałam. Nie jest ciężki a kryje naprawdę nieźle. Ja nim sobie nawet przykryłam w krytycznym momencie limo pod okiem Jak będę w lepszej sytuacji finansowej to na pewno go kupię. I ma sporo kolorów więc można dobrać. 103 albo 105 powinien być Ci dobry. Spróbuj próbke chociaż, może też Ci podpasuje. Dla mnie był idealny.
103 jest najjaśniejszy?
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Hmm,patrzę trochę na realia. Wiesz za chwilę zostaną rodzina,będą musieli się sami utrzymywać i jej Tz miałby wyjechać na drugi koniec Polski i być może znaleźć pracę i wiele,wiele mniej płatna? Bo moim zdaniem trzeba pod tym kątem patrzeć. Jak jedna strona ma super pracę,z dobra płacą to niestety trzeba iść tam gdzie ona jest.
zgadzam się w 100 %
Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Zgadzam się a wręcz nawet uważam, że zbytnie przywiązanie do rodziców może być szkodliwe ja np. marzę o tym, żeby teściowa mieszkała jeszcze ze 100 km dalej Ostatnio powiedziała, że musimy mieć taki dom z wielkim tarasem jak nasza rodzinka w Szwecji, a ona będzie wtedy do nas przyjeżdżać, siedzieć na tarasie i zajmować się wnukami
no u mnie też by się przydało, żeby teściowa mieszkała jeszcze dalej
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 20:02   #4632
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: PM 2017 cz.54

Anemone nie wiem czy przed 103 nie ma jeszcze jakiegos koloru, tzn na pewno jest ale nie wiem czy u nas. Musialabys na stronie Douglasa zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:10   #4633
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
a jakie nazwisko miał ex?
nie jakieś obraźliwe czy coś, ale dziwne, ciężkie do zapamiętania i po prostu mi się nie podobało może dlatego nie chciałam za niego wyjść

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

z jasnych podkładów drogeryjnych może być loreal perfect match. Lumene ma też wszystko dla bladziochów
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:14   #4634
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Anemone nie wiem czy przed 103 nie ma jeszcze jakiegos koloru, tzn na pewno jest ale nie wiem czy u nas. Musialabys na stronie Douglasa zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
nie jakieś obraźliwe czy coś, ale dziwne, ciężkie do zapamiętania i po prostu mi się nie podobało może dlatego nie chciałam za niego wyjść

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

z jasnych podkładów drogeryjnych może być loreal perfect match. Lumene ma też wszystko dla bladziochów
nazwisko TŻ średnio mi się podoba, ale nie jest to Psikuta z S na końcu, więc nie narzekam

bladziochy może i się ucieszą, ale dla wymagających bladziochów też jest ok?
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:14   #4635
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
jak mój poprzedni facet miał dziwne nazwisko, to twierdziłam, że nie zmienię swojego po ślubie a że mąż ma jednak ładne to zmieniłam zdanie

siedzę nad tą pracą i ryczę z bezsilności. Jeśli szef się jutro dowie to mam przewalone

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość

najgorzej jak kasa ucieka sprzed nosa
ja też mam sporo wydatków, przydałaby się ta praca, czemu nie dzwonią?
Oj przydałaby się praca przydała
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:15   #4636
oljaa
Zakorzenienie
 
Avatar oljaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 745
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Zgadzam się a wręcz nawet uważam, że zbytnie przywiązanie do rodziców może być szkodliwe ja np. marzę o tym, żeby teściowa mieszkała jeszcze ze 100 km dalej Ostatnio powiedziała, że musimy mieć taki dom z wielkim tarasem jak nasza rodzinka w Szwecji, a ona będzie wtedy do nas przyjeżdżać, siedzieć na tarasie i zajmować się wnukami


dzięki pocieszyło mnie to. Ale przyniosę na wszelki wypadek jutro czekoladki dla współpracowników
Dalej chcesz 20m2 więcej i balkon?

Trzymam kciuki, oby wszystko poszło bokiem

Ja ostatnio często się mylę przez co mam opóźnienia w wynikach podziwiam dziewczynę z którą współpracuję za wytrwałość, codziennie powinnam przynosić jej czekoladki
oljaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:25   #4637
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: PM 2017 cz.54

Ja z podkladu Loreala byłam srednio zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:35   #4638
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Wszysciutko miałam identycznie jeszcze tak mnie brzuch od okresu nawal że myślałam że nie wysiedze. A paznokcie mam teraz dramat.
Ile u Was biorą za ściągnięcie paznokci?

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
Chyba ok 20 zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Ja ostatecznie kupiłam ten Pierre Rene Skin Balance. Jest super jaśniutki, dłuuugo się trzyma, dobrze kryje, ale nie wygląda nienaturalnie. Tylko tak jak mówiłyście, trzeba uważać bo lubi się ciastkować

Wiesz, tu chodzi o całe przyszłe życie, więc rzucenie pracy i pojechanie do niej nie wydaje się takie głupie No ale kwestia podejścia, ja np. jestem bardzo rodzinna i nie wyobrażam sobie mieszkać taki kawał od rodziny, a mój Tż wręcz przeciwnie. Plus nie wyobrażam sobie zamienić Trójmiasta na Śląsk, no ale to tylko moje zdanie. Jak pisałam, jeśli Karli i jej Tżowi tak odpowiada no to super, tylko życzyć szczęścia
To jedyny podkład który na mojej praktycznie bezproblemowej buzi wyglądał prze-tra-gicz-nie.

Z tego co pamiętam karła chciała wynieść się od rodziców 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:46   #4639
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: PM 2017 cz.54

Dobry wieczór
Kupiliśmy dziś łóżko pierwszy małżeński zakup ale musieliśmy wszystkie meble wynieść i jesteśmy padnięci. Do tego szukamy auta drugi dzień a już mamy dosyć. Znaleźliśmy super auto ale coś za bardzo rzuca tyłem

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
A jak to czujesz? Odpowiednio głęboko włożony tampon jest niewyczuwalny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


po prostu czuję że tampon jest pełny, przecież zawsze czuć, że tampon jest już napełniony, takie nieprzyjemne uczucie, tak jak leci w przypadku noszenia podpaski.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 20:53   #4640
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Chodziło raczej o to żeby na wszelki wypadek pójść spytać, ogarnąć u lekarza Tak samo jak zrobiłaś z tarczycą. Ja jak sobie coś "wymyślę" to od razu lecę do lekarza, więc pewnie jestem z tych o których piszesz że z byle czym latają Ale wolę to niż coś przeoczyć i potem cierpieć.



Same chciałyście to teraz nie marudźcie!


Super Ja to kiedyś w ogóle nie chciałam brać ślubu (albo inaczej - było to dla mnie totalnie abstrakcyjne bo myślałam że nigdy nikogo nie będę miała ), zmieniło mi się jak poznałam K.


Ja tak samo Już ostatnio chłopakom w pracy zrobiłam prawie awanturę, bo jeden do mnie powiedział po nazwisku Tża, bo "przecież i tak zmienię", a ja że niby czemu? Ja lubię swoje nazwisko, na co on: "ale taka tradycja... to co, weźmiesz podwójne?" Wkurza mnie takie przeświadczenie w społeczeństwie, że kobieta MUSI wziąć nazwisko męża, ewentualnie w ostateczności podwójne


Ja ostatecznie kupiłam ten Pierre Rene Skin Balance. Jest super jaśniutki, dłuuugo się trzyma, dobrze kryje, ale nie wygląda nienaturalnie. Tylko tak jak mówiłyście, trzeba uważać bo lubi się ciastkować





Ja gdybym nie lubiła swojego nazwiska (chociaż każde można polubić, zalezy od człowieka, moje też nie jest jakieś super eleganckie, raczej głupie powiedziałabym) to bym na pewno zmieniła, bez przesady z tymi zasadami, to tylko nazwisko, tak samo jak imię to tylko imię Ale Lunie nie chodziło chyba o sytuację gdy miałaby inne nazwisko
No i zgadzam się że niektóre dziewczyny miały piękne nazwiska


Współczuję wam dziewczyny, ja robię sobie sama hybrydy w niecałą godzinę, zdejmuję też sama i nie mam poniszczonych pazurów


Wiesz, tu chodzi o całe przyszłe życie, więc rzucenie pracy i pojechanie do niej nie wydaje się takie głupie No ale kwestia podejścia, ja np. jestem bardzo rodzinna i nie wyobrażam sobie mieszkać taki kawał od rodziny, a mój Tż wręcz przeciwnie. Plus nie wyobrażam sobie zamienić Trójmiasta na Śląsk, no ale to tylko moje zdanie. Jak pisałam, jeśli Karli i jej Tżowi tak odpowiada no to super, tylko życzyć szczęścia
Standard na szczescie nikt już ze mną na takie tematy nie dyskutuje

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
nie jakieś obraźliwe czy coś, ale dziwne, ciężkie do zapamiętania i po prostu mi się nie podobało może dlatego nie chciałam za niego wyjść

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

z jasnych podkładów drogeryjnych może być loreal perfect match. Lumene ma też wszystko dla bladziochów


Dla mnie to nie kwestia tego czy nazwisko jest ładne czy nie. Po prostu nie odczuwam najmniejszej potrzeby by zmieniać swoje obecne. Jest bardzo średnie, ale moje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:55   #4641
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: PM 2017 cz.54

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;77145076]Dobry wieczór
Kupiliśmy dziś łóżko pierwszy małżeński zakup ale musieliśmy wszystkie meble wynieść i jesteśmy padnięci. Do tego szukamy auta drugi dzień a już mamy dosyć. Znaleźliśmy super auto ale coś za bardzo rzuca tyłem





po prostu czuję że tampon jest pełny, przecież zawsze czuć, że tampon jest już napełniony, takie nieprzyjemne uczucie, tak jak leci w przypadku noszenia podpaski.
[/QUOTE]
jakie to łóżko? testowaliście już?

zgadzam się, ja zawsze czuję, ze tampon jest pełny, ale raczej wtedy czuję coś w stylu ucisku w podbrzuszu

sory za zmianę avatara, ale nie mogłam się oprzeć
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:59   #4642
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: PM 2017 cz.54

Nivea dobrze pamięta już od paru lat chce się wyprowadzić daleko. Do Gdańska też jest kawałek ale było to na tyle blisko że miałam "obowiazek" przyjeżdżać co weekend chyba że miałam mieć w poniedziałek ważne koło moi teściowej mieszkają w Norwegii, a szkoda bo ich baaardzo lubię a na typowym Śląsku będę tylko studiować, po ślubie zamieszkam w tz rodzinnym domu na wsi, z ogródkiem tz bierze się po malu za remont naszej przyszłej sypialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:00   #4643
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Dot.: PM 2017 cz.54

Missi zazdroszcze łóżka. Mój mąż nie chce do wynajmowanego.

Pozdrawiam z łazienki. Dopadła mnie grypa żołądkowa. Żołądek boli mnie jak ... Jutro moja zmienniczka ma wolne. Pierwszy dzień od ponad 2 tygodni. Zastanawiam się czy pisać jej żeby była pod telefonem.
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:04   #4644
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Nivea dobrze pamięta już od paru lat chce się wyprowadzić daleko. Do Gdańska też jest kawałek ale było to na tyle blisko że miałam "obowiazek" przyjeżdżać co weekend chyba że miałam mieć w poniedziałek ważne koło moi teściowej mieszkają w Norwegii, a szkoda bo ich baaardzo lubię a na typowym Śląsku będę tylko studiować, po ślubie zamieszkam w tz rodzinnym domu na wsi, z ogródkiem tz bierze się po malu za remont naszej przyszłej sypialni
a ten rodzinny dom TŻ na wsi, to nie na Śląsku?
Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Missi zazdroszcze łóżka. Mój mąż nie chce do wynajmowanego.

Pozdrawiam z łazienki. Dopadła mnie grypa żołądkowa. Żołądek boli mnie jak ... Jutro moja zmienniczka ma wolne. Pierwszy dzień od ponad 2 tygodni. Zastanawiam się czy pisać jej żeby była pod telefonem.
my kupiliśmy do wynajmowanego, bo nie mielibyśmy na czym spać

kurczę, żołądek to najgorsze co może dopaść Od siebie polecam buscopan. Kiedyś weszłam blada jak ściana ledwo trzymając się na nogach do apteki i poprosiłam pana o najsilniejszy lek rozkurczowy na żołądek Działa!
ewentualnie No-spa i krople żołądkowe do tego gorzka herbata
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:06   #4645
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Zgadzam się a wręcz nawet uważam, że zbytnie przywiązanie do rodziców może być szkodliwe ja np. marzę o tym, żeby teściowa mieszkała jeszcze ze 100 km dalej Ostatnio powiedziała, że musimy mieć taki dom z wielkim tarasem jak nasza rodzinka w Szwecji, a ona będzie wtedy do nas przyjeżdżać, siedzieć na tarasie i zajmować się wnukami
Co do zbytniego przywiązania to się zgadzam, np. rodzice Tża wciąż mieszkają z jego babcia, tak to bym w zyciu nie chciała. Ale takie 100km żeby bezproblemowo wpadać co parę tygodni to akurat.

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
ja też mam sporo wydatków, przydałaby się ta praca, czemu nie dzwonią?
Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Oj przydałaby się praca przydała
Spokojnie dziewczyny, znajdziecie na pewno

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;77145076]Dobry wieczór
Kupiliśmy dziś łóżko pierwszy małżeński zakup ale musieliśmy wszystkie meble wynieść i jesteśmy padnięci. [/QUOTE]
Pierwszy i najważniejszy

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Nivea dobrze pamięta już od paru lat chce się wyprowadzić daleko. Do Gdańska też jest kawałek ale było to na tyle blisko że miałam "obowiazek" przyjeżdżać co weekend chyba że miałam mieć w poniedziałek ważne koło moi teściowej mieszkają w Norwegii, a szkoda bo ich baaardzo lubię a na typowym Śląsku będę tylko studiować, po ślubie zamieszkam w tz rodzinnym domu na wsi, z ogródkiem tz bierze się po malu za remont naszej przyszłej sypialni
Czemu obowiązek przyjeżdżać co weekend? Ja na początku w sumie też tak jeździłam, ale bez nacisków, potem przestałam i teraz jeżdżę tak co 2-3 tygodnie i jest mi z tym ok. O ile nie miałabym okropnych relacji z rodziną to nie wyobrazam sobie mieszkać tak daleko Podziwiam wszystkich którzy np. mieszkają za granicą.
Dom z ogródkiem, super Tż odziedziczył po rodzicach czy oni potem wrócą i z wami zamieszkają?
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:08   #4646
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: PM 2017 cz.54

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;77145076]Dobry wieczór
Kupiliśmy dziś łóżko pierwszy małżeński zakup ale musieliśmy wszystkie meble wynieść i jesteśmy padnięci. Do tego szukamy auta drugi dzień a już mamy dosyć. Znaleźliśmy super auto ale coś za bardzo rzuca tyłem



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

jakie auto planujecie?
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:10   #4647
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
jakie to łóżko? testowaliście już?

zgadzam się, ja zawsze czuję, ze tampon jest pełny, ale raczej wtedy czuję coś w stylu ucisku w podbrzuszu

sory za zmianę avatara, ale nie mogłam się oprzeć
No właśnie tak patrzę, że chyba coś Ci się zmieniło

Czy któraś ma może na sprzedaż pudełka na ciasto ??? Nie zostało Wam po weselu ? Wzór obojętnie jaki, byleby nie z inicjałami i data ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:10   #4648
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Missi zazdroszcze łóżka. Mój mąż nie chce do wynajmowanego.
Mój były też nie chciał, ale łóżko które tu było tak mnie wkurzało wystającymi sprężynami od których miałam siniaki itd. że kupiłam sama materac

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
kurczę, żołądek to najgorsze co może dopaść Od siebie polecam buscopan. Kiedyś weszłam blada jak ściana ledwo trzymając się na nogach do apteki i poprosiłam pana o najsilniejszy lek rozkurczowy na żołądek Działa!
ewentualnie No-spa i krople żołądkowe do tego gorzka herbata
100x bardziej wolę przeziębienie czy cokolwiek niż grypę żołądkową Dołączam się do porad Anemone, życzę zdrówka, a od siebie dodam sposób na uporczywe mdłości który poznałam przy ostatniej grypie - wypić szybko szklankę wody i od razu Weź NoSpę na żołądek i koniecznie napisz do zmienniczki.
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:12   #4649
oljaa
Zakorzenienie
 
Avatar oljaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 745
Dot.: PM 2017 cz.54

Nam na szczęście zakup auta odpada, mieliśmy ostatnio poważną rozmowę z rodzicami TŻa no i jest nasze tylko trzeba ogarnąć, bo samochód był w połowie TŻa i jego taty, żaden nie chciał przeinwestować i niektóre mankamenty trzeba wyprostować ale nie narzekamy

Edytowane przez oljaa
Czas edycji: 2017-09-14 o 21:15
oljaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 21:13   #4650
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: PM 2017 cz.54

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Missi zazdroszcze łóżka. Mój mąż nie chce do wynajmowanego.

Pozdrawiam z łazienki. Dopadła mnie grypa żołądkowa. Żołądek boli mnie jak ... Jutro moja zmienniczka ma wolne. Pierwszy dzień od ponad 2 tygodni. Zastanawiam się czy pisać jej żeby była pod telefonem.
my kupiliśmy, bo już miałam dosyć spania na tych rozkładanych wersalkach co z tego, że w poprzednim mieszkaniu ledwo się zmieściło do sypialni

Za to teraz mieści się super


Kuruj się
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-16 15:11:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.