Znajomo¶æ z Arabem. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-09-19, 16:53   #91
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
S± strony internetowe dla osób jakby to powiedzieæ, ma³o wra¿liwych, gdzie s± wrzucane filmiki z miejsc wypadków samochodowych, nagrane samobójstwa przez ¶wiadków, egzekucje ISIS itp. Na tych stronach mo¿na znale¼æ materia³y z linczowania, bicia czy nawet ukamienowania kobiet przez swoich mê¿ów na oczach dziesi±tek osób, na ulicach gdzie s± bite i rozbierane do naga, a ¶wiadkowie( zwykli przechodnie) zamiast pomóc tej kobiecie to jeszcze dopinguj± mê¿a by mocniej uderza³ bo taka jest "wola" Allaha.
Czyli nadal nie wiemy gdzie. To, ¿e "s± strony internetowe", nie jest odpowiedzi± na pytanie.
Poza tym pisa³e¶, ¿e "tam" takie rzeczy s± dozwolone. Tam, czyli gdzie?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 16:58   #92
arabprincess
Przyczajenie
 
Avatar arabprincess
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
S± strony internetowe dla osób jakby to powiedzieæ, ma³o wra¿liwych, gdzie s± wrzucane filmiki z miejsc wypadków samochodowych, nagrane samobójstwa przez ¶wiadków, egzekucje ISIS itp. Na tych stronach mo¿na znale¼æ materia³y z linczowania, bicia czy nawet ukamienowania kobiet przez swoich mê¿ów na oczach dziesi±tek osób, na ulicach gdzie s± bite i rozbierane do naga, a ¶wiadkowie( zwykli przechodnie) zamiast pomóc tej kobiecie to jeszcze dopinguj± mê¿a by mocniej uderza³ bo taka jest "wola" Allaha.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------



Patologia jest wszêdzie, w jednych miejscach wystêpuje czê¶ciej a w innych rzadziej. Jestem ateist± i dla mnie nie ma znaczenia czy "damski bokser" jest katolikiem, muzu³maninem czy buddyst±. Powinien dostaæ odpowiedni± kare.
Ciekawe gdzie? ISIS ma tyle wspólnego z islamem co ja z zakonem to po pierwsze. Dwa, jest jedno nagranie w sieci gdzie kobieta zostaje ukamienowana przez ISIS za rzekom± zdradê ma³¿eñsk±. Filmik jednak koñczy siê szybko i nie wiadomo czy to nie jest zwyk³a prowokacja.
Porównywanie ISIS ze zwyk³ymi lud¼mi (w tym wypadku muzu³manów) jest niesprawiedliwe. Twoje posty pokazuj± jak bardzo ogólnikowo my¶lisz i jak obszerna jest Twoja wiedza.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
arabprincess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 16:58   #93
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez Grin Poka¿ wiadomo¶æ
czytam internet codziennie i ciagle jestem w szoku, ze po tym co sie dzieje w europie nadal sa osoby, ktore ich bronia.
im wiecej widze informacji o zamachach, morderstwach, gwaltach i tym, ze puszczaja ich wolno bo oni 'nie wiedzieli, ze tak nie wolno', tym wieksza nienawiscia do muzulmanow palam.
Wybacz ale dla mnie to jest chore. Islamistów i bydl±t z ISIS nienawidzê. Ale muzu³manów? Jest ich prawie dwa miliardy na ¶wiecie i ty ich wszystkich nienawidzisz? Bo ka¿dy z nich jest zamachowcem i gwa³cicielem?

To tak, jakby kto¶ powiedzia³ "nienawidzê katolików bo czytam o ksiêdzach gwa³c±cych dzieci i mê¿ach bij±cych ¿ony". Bez sensu.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 16:59   #94
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

no nie wierze, ze uwazacie ze w polsce jest tak samo zle jak bede na kompie to moze znajde mape z danymi o zamachach, europa zachodnia ma bombowa zabawe

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:00   #95
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77269861]Czyli nadal nie wiemy gdzie. To, ¿e "s± strony internetowe", nie jest odpowiedzi± na pytanie.
Poza tym pisa³e¶, ¿e "tam" takie rzeczy s± dozwolone. Tam, czyli gdzie?[/QUOTE]

Bliski Wschód, Indie, Egipt.
bestgore.com
Jak znajdziesz chwilê czasu to zagl±dnij i sama zobacz
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:01   #96
arabprincess
Przyczajenie
 
Avatar arabprincess
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Bliski Wschód, Indie, Egipt.
bestgore.com
Jak znajdziesz chwilê czasu to zagl±dnij i sama zobacz
Egipt- obrzezanie kobiet w¶rod Koptów. To nie s± muzu³manie.
Indie- jeszcze nie tak dawno rytua³ sati (hinduizm).
Bliski Wschód- gdzie dok³adnie?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
arabprincess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:03   #97
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez arabprincess Poka¿ wiadomo¶æ
Egipt- obrzezanie kobiet w¶rod Koptów. To nie s± muzu³manie.
Indie- jeszcze nie tak dawno rytua³ sati (hinduizm).
Bliski Wschód- gdzie dok³adnie?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Irak, Pakistan, Afganistan, Syria, Iran, Arabia Saudyjska, Jemen.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 17:08   #98
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez Grin Poka¿ wiadomo¶æ
no nie wierze, ze uwazacie ze w polsce jest tak samo zle jak bede na kompie to moze znajde mape z danymi o zamachach, europa zachodnia ma bombowa zabawe
W Polsce jest tak samo ¼le jak gdzie konkretnie? Zamach to twoim zdaniem jedyne zagro¿enie dla obywateli danego kraju? I nawet je¶li przytoczysz mapê za danymi o zamachach, to super, bêdziemy wiedzieli gdzie s± zamachy, natomiast nie ods³oni ona ¿adnej absolutnej prawdy na temat tego jacy s± muzu³manie.
Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Bliski Wschód, Indie, Egipt.
bestgore.com
Jak znajdziesz chwilê czasu to zagl±dnij i sama zobacz
Przegapi³e¶, ¿e w tym w±tku nie ma mowy o Bliskim Wschodzie, Indiach, ani Egipcie.
A je¶li powo³ujesz siê na jakie¶ konkretne dane i chcesz nimi co¶ udowodniæ, to musisz podaæ dok³adnie te dane, a nie jaki¶ jeden link do jakiej¶ strony, gdzie mo¿na znale¼æ patologie z ka¿dej dziedziny. Zreszt± nawet jak wkleisz link z kamieniowaniem albo czym¶ w tym stylu, to nie udowodnisz tym swojej tezy, ¿e niby takie praktyki s± powszechne i dozwolone.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:10   #99
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77270396]W Polsce jest tak samo ¼le jak gdzie konkretnie? Zamach to twoim zdaniem jedyne zagro¿enie dla obywateli danego kraju? I nawet je¶li przytoczysz mapê za danymi o zamachach, to super, bêdziemy wiedzieli gdzie s± zamachy, natomiast nie ods³oni ona ¿adnej absolutnej prawdy na temat tego jacy s± muzu³manie.
Przegapi³e¶, ¿e w tym w±tku nie ma mowy o Bliskim Wschodzie, Indiach, ani Egipcie.
A je¶li powo³ujesz siê na jakie¶ konkretne dane i chcesz nimi co¶ udowodniæ, to musisz podaæ dok³adnie te dane, a nie jaki¶ jeden link do jakiej¶ strony, gdzie mo¿na znale¼æ patologie z ka¿dej dziedziny. Zreszt± nawet jak wkleisz link z kamieniowaniem albo czym¶ w tym stylu, to nie udowodnisz tym swojej tezy, ¿e niby takie praktyki s± powszechne i dozwolone.[/QUOTE]
spoko, nie zamierzam sie kopac z koniem

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:13   #100
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez Grin Poka¿ wiadomo¶æ
spoko, nie zamierzam sie kopac z koniem
No jasne, przecie¿ musia³aby¶ zobaczyæ ¶wiat poza starannie wyselekcjonowanymi gor±cymi newsami o zamachach, poznaæ osobi¶cie muzu³manów, pomieszkaæ w Europie zachodniej czy co¶
Lepiej hodowaæ w sobie bezsensown± nienawi¶æ zza ekranu kompa
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:37   #101
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 156
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mnie opisujesz to pisz w formie mêskiej, nie ¿eñskiej

Nie tylko na podstawie miejsca pochodzenia przypisa³em mu z³e zamiary, Autorka napisa³a ¿e jest praktykuj±cym islamist±, a wszyscy wiedz± jak opisana jest w Koranie kobieta i jak nale¿y j± traktowaæ. Wnioski nasuwaj± siê same. W±tpie ¿eby on przeszed³ na katolicyzm i ¿y³ wed³ug kultury europejskiej. Cz³owieka nie da siê zmieniæ na si³e.
Lol.

Czyta³e¶ ty Bibliê?

Zreszt± twoje ostatnie wywody o dniach p³odnych te¿ ³adnie uprzedmiotawia³y kobiety, przygarnia³ kocio³ garnkowi.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Ja ¶lub z muzu³maninem dopuszczam. Ale nigdy nie pojadê z nim do krajów muzu³mañskich, niestety.

Mo¿emy zostac w Polsce, bardzo proszê.

To takie moje zabezpieczenie + test - je¶li siê zgodzi, to znaczy, ¿e nie szuka sobie kobiety wyznaj±cej islam lub takiej, która na niego przejdzie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Poka¿ wiadomo¶æ
W Koranie jest napisane ¿e mozna k³amaæ niewiernym, wiec on moze jej powiedziec wszystko. Dziwi mnie zawsze ¿e kobiety Europejki tak lec± do tych w których religie i kulture jest wpisane ¿e kobiete nalezy traktowaæ gorzej.
Zapewne jeste¶ katoliczk±. Przeczytaj Bibliê, zostaniesz ateistk±, gwarantujê.

I bez takich, ¿e to nieaktualne. Lisbeth przytoczy³a fragment Listu do Koryntian, na którym opiera siê stanowisko Ko¶cio³a odno¶nie kobiet-ksiê¿y. Wiêc nie jest to tylko teoretycznie gdzie¶tam napisane. Mê¿czyzna naucza, kobieta s³u¿y. Oczywi¶cie mo¿e nauczaæ inne kobiety. Jakie to wygodne, mog± siê same wzajemnie uczyæ gotowaæ i sprz±taæ. Ten Duch ¦wiêty pomy¶la³ o wszystkim. ^^

Jakkolwiek nie jestem bbuddystk± (choæ ich filozofiê ¿yciow± bardzo szanujê), jeden jedyny Budda Sjakamundi powiedzia³, ¿e mê¿czyzna, kobieta i dziecko s± równymi lud¼mi. A to by³o w V w.p.n.e. Ze wszystkich wiêkszych religii, oczywi¶cie.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez panama12 Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³a¶ Koran, czy Internet tak ci powiedzia³?

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------




W Koranie jest napisane ¿e mozna k³amaæ niewiernym, wiec on moze jej powiedziec wszystko. Dziwi mnie zawsze ¿e kobiety Europejki tak lec± do tych w których religie i kulture jest wpisane ¿e kobiete nalezy traktowaæ gorzej.
Czyta³a¶ Koran?

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



Morderstwa, gwa³ty ... hmmm brzmi znajomo, dok³adnie tak jak dzieje siê w Polsce i innych krajach chrze¶cijañskich. Nagle wszyscy zapomnieli o chrze¶cijañskich barbarzyñstwach z przesz³o¶ci ora o tym, ¼e wcia¿ chrze¶cijnie zabijaja swoje matki, dzieci. W islamie kobieta jest traktowana jako najwa¿niejsza osoba. A tutaj? Jak traktujemy swoje matki ...[/QUOTE]
Bo jak Polak zgwa³ci, to jest info "40-letni mê¿czyzna zgwa³ci³...", a jak Arab to jest info "muzu³manin zgwa³ci³..."

Trzeba zmieniæ w wiadomo¶ciach na "Katolik zgwa³ci³...", "ksi±dz zgwa³ci³...", "chrze¶cijanin zgwa³ci³..." wszystkich Polaków i policzymy statystyki.

Tylko kiedy to Polak to on jest ¶wirem, a kiedy Arab to mu Allah albo wielkie paj±ki kaza³y. A prawda taka, ¿e i tu i tu s± psychole, Koran to jedynie wyt³umaczenie dla niektórych.

Naprawdê mam przypominaæ, kto przez stulecia lata³ z zasran± ksi±¿k± i zabija³, nawraca³ i pali³ na stosie w Europie?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 17:44   #102
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 2 935
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Ja siê absolutnie zgadzam z Lisbeth i Limonka.
__________________
Nie dowiesz siê, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:45   #103
marcin_wojt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ
Lol.

Czyta³e¶ ty Bibliê?

Zreszt± twoje ostatnie wywody o dniach p³odnych te¿ ³adnie uprzedmiotawia³y kobiety, przygarnia³ kocio³ garnkowi.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Ja ¶lub z muzu³maninem dopuszczam. Ale nigdy nie pojadê z nim do krajów muzu³mañskich, niestety.

Mo¿emy zostac w Polsce, bardzo proszê.

To takie moje zabezpieczenie + test - je¶li siê zgodzi, to znaczy, ¿e nie szuka sobie kobiety wyznaj±cej islam lub takiej, która na niego przejdzie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------



Zapewne jeste¶ katoliczk±. Przeczytaj Bibliê, zostaniesz ateistk±, gwarantujê.

I bez takich, ¿e to nieaktualne. Lisbeth przytoczy³a fragment Listu do Koryntian, na którym opiera siê stanowisko Ko¶cio³a odno¶nie kobiet-ksiê¿y. Wiêc nie jest to tylko teoretycznie gdzie¶tam napisane. Mê¿czyzna naucza, kobieta s³u¿y. Oczywi¶cie mo¿e nauczaæ inne kobiety. Jakie to wygodne, mog± siê same wzajemnie uczyæ gotowaæ i sprz±taæ. Ten Duch ¦wiêty pomy¶la³ o wszystkim. ^^

Jakkolwiek nie jestem bbuddystk± (choæ ich filozofiê ¿yciow± bardzo szanujê), jeden jedyny Budda Sjakamundi powiedzia³, ¿e mê¿czyzna, kobieta i dziecko s± równymi lud¼mi. A to by³o w V w.p.n.e. Ze wszystkich wiêkszych religii, oczywi¶cie.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------



Czyta³a¶ Koran?

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



Morderstwa, gwa³ty ... hmmm brzmi znajomo, dok³adnie tak jak dzieje siê w Polsce i innych krajach chrze¶cijañskich. Nagle wszyscy zapomnieli o chrze¶cijañskich barbarzyñstwach z przesz³o¶ci ora o tym, ¼e wcia¿ chrze¶cijnie zabijaja swoje matki, dzieci. W islamie kobieta jest traktowana jako najwa¿niejsza osoba. A tutaj? Jak traktujemy swoje matki ...
Bo jak Polak zgwa³ci, to jest info "40-letni mê¿czyzna zgwa³ci³...", a jak Arab to jest info "muzu³manin zgwa³ci³..."

Trzeba zmieniæ w wiadomo¶ciach na "Katolik zgwa³ci³...", "ksi±dz zgwa³ci³...", "chrze¶cijanin zgwa³ci³..." wszystkich Polaków i policzymy statystyki.

Tylko kiedy to Polak to on jest ¶wirem, a kiedy Arab to mu Allah albo wielkie paj±ki kaza³y. A prawda taka, ¿e i tu i tu s± psychole, Koran to jedynie wyt³umaczenie dla niektórych.

Naprawdê mam przypominaæ, kto przez stulecia lata³ z zasran± ksi±¿k± i zabija³, nawraca³ i pali³ na stosie w Europie?[/QUOTE]


Jak mo¿na wgl braæ pod uwagê ¶lub z wyznawc± islamu. Trzeba mieæ nierówno pod sufitem.
__________________
Mikroreklama
marcin_wojt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:48   #104
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 156
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Ja jeszcze muszê, muszê.

Wasze kochane chrze¶cijañstwo, takie postêpowe i cudowne wobec kobiet skazuje je na ¶mieræ, je¶li tylko co¶ jej zagra¿a podczas porodu/ci±¿y.

Tacy jeste¶cie lepsi.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:50   #105
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77270596]No jasne, przecie¿ musia³aby¶ zobaczyæ ¶wiat poza starannie wyselekcjonowanymi gor±cymi newsami o zamachach, poznaæ osobi¶cie muzu³manów, pomieszkaæ w Europie zachodniej czy co¶
Lepiej hodowaæ w sobie bezsensown± nienawi¶æ zza ekranu kompa [/QUOTE]

czyli uwazasz, ze nic sie w europie nie zmienilo w ciagu ostatnich lat? ze pare/nascie/dziesiat lat temu bylo tak samo, tylko sie o tym nie mowilo?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:51   #106
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 6 085
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Limonka, ale tak szczerze, z ciekawosci wedlug ciebie nie ma ZADNEGO zagrozenia dla kobiet plynacego z islamu i przypadkiem jest, ze wiele przestepstw na kobietach popelnianych jest przez muzulmanow?
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:52   #107
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 156
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez marcin_wojt Poka¿ wiadomo¶æ
B
Jak mo¿na wgl braæ pod uwagê ¶lub z wyznawc± islamu. Trzeba mieæ nierówno pod sufitem.
Ano dla mnie to ten sam poziom co z naprawdê wierz±cym katolikiem.

Odpada. Z lud¼mi o tak zepsutej moralno¶ci staram siê nawet nie kolegowaæ. Bo albo masz moralno¶æ gdzie¶nie na miejscu, albo jeste¶ g³upi i nie rozumiesz/nie przeczyta³e¶ swojej super uber-m±drej ¶wiêtej ksi±¿ki.

Ale z takim ochrzczonym, bo tak, a niewierz±cym, czemu nie? Sama tak± osob±jestem. W kraju, gdzie mogê wzi±æ potem rozwód i po sprawie? Gdzie ró¿nica? Polak mnie nie wyt³ucze, jak go rêka za¶wierzbi? Jak bêdzie chcia³ to i cytat z Biblii na to znajdzie.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:55   #108
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez Grin Poka¿ wiadomo¶æ
czyli uwazasz, ze nic sie w europie nie zmienilo w ciagu ostatnich lat? ze pare/nascie/dziesiat lat temu bylo tak samo, tylko sie o tym nie mowilo?
Nic takiego nie napisa³am i nie wiem sk±d do w ogóle wziê³a¶.
[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7727166 1]Limonka, ale tak szczerze, z ciekawosci wedlug ciebie nie ma ZADNEGO zagrozenia dla kobiet plynacego z islamu i przypadkiem jest, ze wiele przestepstw na kobietach popelnianych jest przez muzulmanow?[/QUOTE]Zagro¿enie nie p³ynie ze strony islamu, tylko ze strony konkretnych ludzi. Raz, ¿e nie wszyscy s± muzu³manami, dwa, ¿e nie wszyscy muzu³manie stanowi± zagro¿enie z racji samego wyznawania islamu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:55   #109
arabprincess
Przyczajenie
 
Avatar arabprincess
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7727166 1]Limonka, ale tak szczerze, z ciekawosci wedlug ciebie nie ma ZADNEGO zagrozenia dla kobiet plynacego z islamu i przypadkiem jest, ze wiele przestepstw na kobietach popelnianych jest przez muzulmanow?[/QUOTE]
Przez ludzi wyznaj±cych islam i owszem. Oblewanie kwasem w Afganistanie czy Pakistanie, zabójstwa honorowe itp. Wynika to z praktyk kulturowych nie religijnych. W Koranie jest JEDEN werset mówi±cy o uderzeniu kobiety. Porównaj z Bibli±, doznasz szoku.
W Europie codziennie dochodzi do gwa³tów, mordów czy przemocy wobec kobiet. Z reszt±, u nas w Polsce wcale tego nie brakuje. A mo¿e to od nas p³ynie zagro¿enie?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
arabprincess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 17:56   #110
201801161104
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7727166 1]Limonka, ale tak szczerze, z ciekawosci wedlug ciebie nie ma ZADNEGO zagrozenia dla kobiet plynacego z islamu i przypadkiem jest, ze wiele przestepstw na kobietach popelnianych jest przez muzulmanow?[/QUOTE]



Zagro¿enie jest wtedy, kiedy kobieta nie wie, w_co siê pakuje,
oraz wtedy, kiedy muzu³manie na widok atrakcyjnie ubranej kobiety zachowuj± siê jak dzicy.
Wiele przestêpstw to zwyk³a statystyka.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
201801161104 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 17:59   #111
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 6 085
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Ja wiem, ze wypada sie powstrzymac od uogolniania, ale zaklinanie rzeczywistosci tez nie jest rozwiazaniem.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 18:00   #112
arabprincess
Przyczajenie
 
Avatar arabprincess
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez turtlethere Poka¿ wiadomo¶æ
Zagro¿enie jest wtedy, kiedy kobieta nie wie, w_co siê pakuje,
oraz wtedy, kiedy muzu³manie na widok atrakcyjnie ubranej kobiety zachowuj± siê jak dzicy.
Wiele przestêpstw to zwyk³a statystyka.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Ukhmmm, jako¶ bywa³am tyle razy w Istanbule w porze wakacyjnej i jako¶ muzu³manie na widok atrakcyjnie ubranej kobiety zachowywali siê normalnie. Polecam mniej stron internetowych.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
arabprincess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 18:00   #113
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7727192 1]Ja wiem, ze wypada sie powstrzymac od uogolniania, ale zaklinanie rzeczywistosci tez nie jest rozwiazaniem.[/QUOTE]O jakim zaklinaniu rzeczywisto¶ci mówisz? Kto i co tutaj zaklina?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 18:02   #114
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 6 085
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez arabprincess Poka¿ wiadomo¶æ
Ukhmmm, jako¶ bywa³am tyle razy w Istanbule w porze wakacyjnej i jako¶ muzu³manie na widok atrakcyjnie ubranej kobiety zachowywali siê normalnie. Polecam mniej stron internetowych.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Prosze cie, Istanbul jest miastem na poziomie europejskim, moze jakas gleboko polozona w Turcji wioska?
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 18:05   #115
201801161104
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez arabprincess Poka¿ wiadomo¶æ
Ukhmmm, jako¶ bywa³am tyle razy w Istanbule w porze wakacyjnej i jako¶ muzu³manie na widok atrakcyjnie ubranej kobiety zachowywali siê normalnie. Polecam mniej stron internetowych.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz


Masz szczê¶cie, ¿e nie pojecha³a¶ do Kolonii.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
201801161104 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 18:13   #116
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77271821]Nic takiego nie napisa³am i nie wiem sk±d do w ogóle wziê³a¶.
Zagro¿enie nie p³ynie ze strony islamu, tylko ze strony konkretnych ludzi. Raz, ¿e nie wszyscy s± muzu³manami, dwa, ¿e nie wszyscy muzu³manie stanowi± zagro¿enie z racji samego wyznawania islamu.[/QUOTE]
czy twoim zdaniem globalne zagrozenie plynie w takim samym stopniu od ludzi wyznajacych islam i od tych wyznajacych inne religie? (w europie)

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 201803080934
Czas edycji: 2017-09-19 o 18:16
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 18:17   #117
201801161104
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez Grin Poka¿ wiadomo¶æ
czy twoim zdaniem globalne zagrozenie plynie w takim samym stopniu od ludzi wyznajacych islam i od tych wyznajacych inne religie?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz


O ile mi wiadomo, w_KRL-D rz±dz± komuni¶ci-bezbo¿nicy.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
201801161104 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 18:24   #118
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez Grin Poka¿ wiadomo¶æ
czy twoim zdaniem globalne zagrozenie plynie w takim samym stopniu od ludzi wyznajacych islam i od tych wyznajacych inne religie? (w europie)
Tak, a przynajmniej nie widzê podstaw do twierdzenia, ¿e wyznawcy islamu s± dla ¶wiatowego pokoju wiêkszym zagro¿eniem ni¿ wyznawcy religii innych lub ¿adnych.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 18:24   #119
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77270396]W Polsce jest tak samo ¼le jak gdzie konkretnie? Zamach to twoim zdaniem jedyne zagro¿enie dla obywateli danego kraju? I nawet je¶li przytoczysz mapê za danymi o zamachach, to super, bêdziemy wiedzieli gdzie s± zamachy, natomiast nie ods³oni ona ¿adnej absolutnej prawdy na temat tego jacy s± muzu³manie.
Przegapi³e¶, ¿e w tym w±tku nie ma mowy o Bliskim Wschodzie, Indiach, ani Egipcie.
A je¶li powo³ujesz siê na jakie¶ konkretne dane i chcesz nimi co¶ udowodniæ, to musisz podaæ dok³adnie te dane, a nie jaki¶ jeden link do jakiej¶ strony, gdzie mo¿na znale¼æ patologie z ka¿dej dziedziny. Zreszt± nawet jak wkleisz link z kamieniowaniem albo czym¶ w tym stylu, to nie udowodnisz tym swojej tezy, ¿e niby takie praktyki s± powszechne i dozwolone.[/QUOTE]

Wiesz, widzia³em kilka przypadków w wiadomo¶ciach ¿e nied¼wied¼ zaatakowa³ cz³owieka. Ale ja twierdze ¿e nied¼wiedzie s± niegro¼ne, bo co z tego ¿e kilka z nich by³o gro¼nych i niebezpiecznych reszta jest s³odka i milusia. Dlatego jak spotkasz nied¼wiedzia to podejd¼ i pog³askaj go po g³owie, to bezpieczne.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-19, 18:26   #120
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

mowilysmy o europie, zanim odpisalas to zedytowalam bo wiedzialam ze ktos sie wcisnie z innym kontynentem w odpowiedzi, a nie o to pytam.

powinnam jeszcze zedytowac to 'globalne' bo sie bedziexie czepiac, a to wynik wylacznie mojej pomylki. ale teraz juz nie bede zmieniac bo post zostal zacytowany, wiec to tylko FYI

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 201803080934
Czas edycji: 2017-09-19 o 18:27
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-14 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.