Mamusie marcowe 2017 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-27, 07:58   #3661
fruktola
Raczkowanie
 
Avatar fruktola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 250
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Matkoo co za czasy zeby w szpitalach takie tortury znosic i to jeszcze za doplata😦

Interewciu daj znac co mowili na obchodzie.

Wspolczuje ciezkich nocek ale jedna mysl pociesza ze juz blizej tych zabkow niz dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruktola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 07:58   #3662
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe 2017

interewcia współczuję przeżyć. To jest jednocześnie najgorsze i najwspanialsze, że zrobiliście operację teraz, bo nie będzie nic pamiętał... to jest ten plus, a minus, bo niestety rodzic już do końca życia będzie w sobie gdzieś to wspomnienie trzymał mam nadzieję, że Was dziś wypuszczą.

Co do wózka, u nas dzidziuś zaśnie, ale pod warunkiem, że buda spuszczona, inaczej jest za dużo wrażeń i bodźców i nie zaśnie i mogę jeździć trzy godziny i tylko będzie syrena, bo zmęczone. Tak samo było z gondolą. Nawet jak nie było słońca, które mogło razić po oczach do snu buda musiała być zaciągnięta.
A jeszcze co do parzenia - a może spróbujcie (o ile macie możliwość) przełożenia kierunku jazdy na przeciwny niż teraz? Ja wiem, że to w rodzicu jest ta bariera, że nie będzie widzieć swojego dziecka, ale tak naprawdę, to wcale nie jest takie złe (pod warunkiem, że jest okienko do zaglądnięcia i szybkiej oceny sytuacji )

U nas Camilia jest na porządku dziennym. Daję ją od razu przed mlekiem na noc. Czasami jeszcze podaję Nurofen jak budzi mi się z krzykiem w środku nocy i nie jest to krzyk z głodu. Pedicetamol też mamy w zanadrzu, ale daję Nurofen, bo on działa nie tylko przeciwbólowo, ale też przeciwzapalnie. Teraz moje dziecko pakuje wszystko co mu wpadnie w ręce do buzi i nie zawsze zdążę zareagować, więc to też trochę chroni przed jakimiś dziwnymi niespodziankami w buzi. U nas już jeden ząbek jest - póki co jeszcze w dziąśle, ale już go czuć pod palcem i idzie coś kolejnego, bo po tygodniu przerwy znowu są wszystkie objawy ząbkowania - katar, gorączka, rozdrażnienie, rzadsze kupki, wypieki na policzkach, mega ślinotok - to co było w 4 miesiącu to był zaledwie przedsmak obecnego, no i jak cokolwiek dorwie twardszego, to jeździ tym po dziąsłach, że aż skrzypi. No i szczepienia przez to odsunęłam, bo nie chcę mieć NOP-u. Po pierwszym ząbku wiem, że na chwilę te wszystkie rzeczy mijają, więc jak tylko przejdą, to lecę do przychodni i jak po badaniu będzie wszystko ok, to zaszczepimy.
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 08:03   #3663
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Oj współczuję ciężkich nocek, szczególnie Tobie Interewcia
Oby do domu.

U nas dziś całkiem nieźle poza wieczorną akcją jak poszłam pod prysznic i mała się obudziła w tym czasie. Starszak dał jej smoczka i śpiewał kołysanki póki nie wyszłam i potem mokra w ręczniku ja usypialam.

Almat ale słodko śpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 08:19   #3664
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ale koszmary dzisiaj nocne... U nas standard.

Interewcia oby szybko wypis był, szpitale to tragedia w ogóle nie są przygotowane na matki z dziećmi :-( A jedzenie mogłaś wykupić?

Almat słodko śpi

Sonia brawa dla starszaka!!

My też od razu na noc daliśmy apap, ale pomogło tylko tyle że budził się na oko (przestałam w ogóle patrzeć na zegarek) co godzinę. Potem jak przestał działać znowu pobudki co 2 minuty, więc daliśmy kolejna dawkę. Boli mnie to że takiemu maluchowi muszę leki podawać - jestem unikająca tabletek itd. no ale przecież nie pozwolę żeby się tak męczył i my przy okazji też.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 08:42   #3665
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Mamy blisko więc mąż mnie zmieniał na chwile a ja jechałam do domu pod prysznic i zjeść.
Mamy wypis, idziemy do domu
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 09:24   #3666
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Mamy blisko więc mąż mnie zmieniał na chwile a ja jechałam do domu pod prysznic i zjeść.
Mamy wypis, idziemy do domu
Brawo! Teraz z górki :-*

A tu na poprawę humoru Robert wita!
DSC_0036.JPGDSC_0038.JPG
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 09:29   #3667
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Interewcia, to odsypiajcie teraz a w.przerwie myśl o wózku

Asia, Pantera, łączę sie w bólu w takim razie.

Asia nasze "patenty" na wozek: jak mu najdzie czapka na oczy i nie protestuje to tak zostawiam, jak widze ze marudzi to daje go na brzuszek, zeby go bardziej zmęczyć, potem odkladam na plecy i kiedys wlaczalam Szumisia (sam mechanizm mam wyciągnięty) a teraz puszczam z telefonu kolysanke, ma piękna melodie (youbtube tytul to jakos 2h kolysanki usypianki). Kolezanki coreczka ostatnio przy niej tez usnela a jest z tych co wozek parzy.

Good Thing, czyli te kiepskie noce miną zanim ząbek sie wyjdzie? Bo tu nic na horyzoncie nie widzę i jak to ma tak wyglądać przez najblizsze dwa miesiące to musze się jakos przygotowac (czyli zamowic tira z Camilla, swoja droga drogie to to).

Niestety odlozony do łóżeczka sie budzil, wiec od 8 spi w babybjornie. Trudno. I tak lepsze to niz fotelik samochodowy. Ja pospalam do 10. Niedlugo wpada przyjaciolka, dotrzyma nam kilka godzin towarzystwa to dzień jakos minie.
I nawet u nas dzis slonce laskawie swieci
Lecę sie ogarnąć, bo zaraz pewnie pobudka na jedzenie.

O! Obudził sie sam, bez placzu i gada. Czyli sie wyspal, ufff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Edit: jest kupa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Interewcia, to odsypiajcie teraz a w.przerwie myśl o wózku

Asia, Pantera, łączę sie w bólu w takim razie.

Asia nasze "patenty" na wozek: jak mu najdzie czapka na oczy i nie protestuje to tak zostawiam, jak widze ze marudzi to daje go na brzuszek, zeby go bardziej zmęczyć, potem odkladam na plecy i kiedys wlaczalam Szumisia (sam mechanizm mam wyciągnięty) a teraz puszczam z telefonu kolysanke, ma piękna melodie (youbtube tytul to jakos 2h kolysanki usypianki). Kolezanki coreczka ostatnio przy niej tez usnela a jest z tych co wozek parzy.

Good Thing, czyli te kiepskie noce miną zanim ząbek sie wyjdzie? Bo tu nic na horyzoncie nie widzę i jak to ma tak wyglądać przez najblizsze dwa miesiące to musze się jakos przygotowac (czyli zamowic tira z Camilla, swoja droga drogie to to).

Niestety odlozony do łóżeczka sie budzil, wiec od 8 spi w babybjornie. Trudno. I tak lepsze to niz fotelik samochodowy. Ja pospalam do 10. Niedlugo wpada przyjaciolka, dotrzyma nam kilka godzin towarzystwa to dzień jakos minie.
I nawet u nas dzis slonce laskawie swieci
Lecę sie ogarnąć, bo zaraz pewnie pobudka na jedzenie.

O! Obudził sie sam, bez placzu i gada. Czyli sie wyspal, ufff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Edit: idzie kupa, wiec jednak sam z siebie sie nie do konca obudzil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
Interewcia jest i upragniony rane
Almat caly dzien staraj sie dzis odsypiac
U nas hmmm najlepsza noc od dawna 🤣 ja sie co chwile budzilam a mlody nie, spal w najlepsze. Dziwne bo praktycznie nic nie jadl, teraz cyca tez pociumcial 2 min i koniec. Daje teraz butle zobaczymy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 09:36   #3668
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Interewcia super ze do domu

U nas nocki od kilku dni ok- po skoku, katarze, zebach czy co to tam bylo jedna lub dwie pobudki z katarem lepiej choc do konca nie przeszedl za to nauczyla sie siadac tzn zdarzy jej sie usiasc bo moj Łobuziak nauczyl sie wstawac i koniec- narzekanie bo nie wiedziala co dalej w ogole to jest smieszna bo staje przy kanapie i rekami sie przenosi w bok a nogi w jednym miejscu takze wesolo mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 09:45   #3669
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Almat dzieki za rady, spróbuję ! A na brzuszku kladziesz w spacerowce czy w gondoli jeszcze jezdzicie?
Telefon z kolysankami gdzie dajesz? Obawiam sie ze jakbym polozyla w wózku to mała mi go dorwie..

U mas maly sukces, bo udalo mi sie ja godzine temu uśpić bez cyca, spi dalej, co prawda odlozona juz raz sie wybudziła, ale przed chwila drugi raz ją odlozylam i moze pospi jeszcze troche.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 10:00   #3670
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ktoś coś słyszał o Camarelo Eos? Bo taki oglądaliśmy po drodze ze szpitala () ale jakiś duży mi się wydaje.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 10:37   #3671
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja tam nie wiem czy mamy za duży fotelik do karmienia czy Ola taka mała. Jak ja tak poradzę jak Robert na zdjęciu to jej ledwo głowa wystaje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 10:40   #3672
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Younan już staje. Szok...

Asia widzisz trzeba było ponarzekac i już poprawa :-D

Sonia jak chcesz mogę zmierzyć ile cm jest od siedziska do tacki.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 11:01   #3673
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Youan Twoja corka szaleje, ale co sie dziwic jak obserwuje siostre

Asia my jeszcze w gondoli, wiec klade w nogach na kocyku. Puszczam z telefonu (mam ściągnięte) i wlaczam tryb samolotowy,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 12:01   #3674
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Pantera nie trzeba. Krzesełko jakie jest takie jest. Innego kupować nie będę, czekam aż dorosnie.

Asia ja trzymałam w spacerowce telefon w koszu jak Ola usypiala na spacerze przy kolysankach.

Ale u nas dziś wieje. Niby słoneczko ale przez gen wiatr chłodno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 12:56   #3675
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Interewcia, jak Igorek się czuje? Mam nadzieję, że w domu spokojniejszy.
Pantera, Almat, chłopaki cudo
Dziewczyny, co z recenzjami Chwalcie się, bo dawno nic nie kupiłam. Sonia, przyszły Ci może te niechodki? Do nas dziś przyszła cuuudna spódniczka. Nie mogę się doczekać, aż ją Zuźce przymierzę
Macie może taką mufkę na ręce do wózka? Żeby nie marzły dłonie zimą? Myślę o czymś takim.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 13:15   #3676
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Kajusia niestety jeszcze nie przyszly te niechodki. Coś mam dziś w skrzynce e mąż zabrał kluczyk nie wiem co ale obstawiam książeczkę z Fisher Price. Pokaż spódniczka na modelce.

Mufke mam na wish liście, muszę w końcu kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 13:23   #3677
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Igorek jest całkiem inny niż w szpitalu. Tatę i brata łapie, przytula, całuje i liże. Chyba za nimi tęsknił.
A tak w ogóle to testuje nowy wózek...
[IMG]https://uploads.tapatalk

Edytowane przez interewcia
Czas edycji: 2017-10-12 o 03:10
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 13:51   #3678
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Dziewczyny! Almat! Dzięki Wam dobre kobiety!!!
MOJE DZIECKO ZASNĘŁO W WÓZKU😍20170927_144935.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 14:11   #3679
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Podrzuce linki jak bede na kompie do sukienek ale bez szalu... za to kurtke nadali na poczcie polskiej wiec na dniach powinna byc u mnie czekaaaaam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 14:21   #3680
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Interewcia i jaki wózek?

Asia co pomogło?

Ja mufke chyba kupię od kogoś lokalnie, kto szyje.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 15:17   #3681
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

No wlasnie jaki wózek bo że zdjęć nie poznaje i co zadziałało u Ani?

Youan to tym bardziej pokaż co kupiłaś żebyśmy wiedziały czego nie brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 15:45   #3682
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Wózek camarelo eos.
Trochę duży ale poza tym wszystko mi się w nim spodobało. Zobaczymy jak będzie na spacerach. Dziś były testy w galerii i było ok.
Mało wózków było z pompowanymi kołami a na nasze warunki zimowe to musze takie mieć. Teraz też nie mam jak biegać po sklepach. Byliśmy w trzech sklepach i prawie w każdym takie same wózki. Ten joie litetrax 4 air mi się podoba ale 1200zl to jakoś wydaje mi się dużo za taki wózek. Ten kosztował 600zl więc spoko.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 17:00   #3683
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Hej

Wy to takie gaduły jesteście Ledwo narobiłam I widzę, że z Was też aliholiczki
Moja Lenka od kilku dni jest taka marudna, że szok, a była takim grzecznym dzieckiem. W nocy po kilka pobudek, w dzień ciężko zasnąć na drzemkę. Ktoś mi dziecko podmienil.

Marlenya usiade któregoś dnia do laptopa to wrzucę zdjęcie mojego ludzika michelin

Interewcia super, że już po wszystkim. Trochę dziwne, że Igorkowi nie podali od razu kroplowki, tylko bidulek się męczył My mamy camarelo carmela, gondola całkiem spoko, ale jak spacerówką trochę po domu pojezdzilam to jakoś średnio mi się podoba. Zobaczymy jak to będzie jak już się przesiadziemy do spacerówki





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 18:54   #3684
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Recenzja:
https://www.aliexpress.com/item/Cute...311.0.0.3Kj3rG
Wzięłam rozm. na 12 m-cy. W pasie ma regulację, więc można zmniejszyć obwód. Na Zuzię jest akurat, ale naciągnęłaby się spokojnie na grubsze dziecko.
No i świętujemy dziś 7 miesięcy W poradni rehabilitacyjnej wnikliwie zbadali moją córkę i wychodzi na to, że wszystko z rozwojem w normie. To Wasze dzieci za szybko się rozwijają ruchowo Moja normalnie A tak serio to nie mam się czym martwić, ale i tak się martwię
Też jestem ciekawa, po czym Ania zasnęła w wózku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3384.JPG (199,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3372.JPG (263,4 KB, 33 załadowań)
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 19:21   #3685
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia, tak sie nie robi wrzucasz bombe i uciekasz obstawiam kolysanke no i nie ma za co

Interewcia, ufff, fajnie, ze wsrod swoich pachent szybciej zdrowieje spacerówka ma piekne kolory daj znac po jakims czasie

Kajusia, nooo, tiule i te sprawy, marzą mi się sliczna Zuzia, rozesmiana, chyba jej sie prezent spodobal posiadanie syna jest jednak bezpieczniejsze dla domowego budżetu
No i skoro wnikliwie przebadali Ci Mała to musisz odpuścić. Jest zdrowa!!! A te nasze watkowe dzieci w większości sa do przodu, to na pewno pij meliske na spokojnie, na siedząco, jak czlowiek i ciesz sie tymi chwilami. Jeszcze sie za Zuzia nie raz nabiegasz i będziesz mówić "o ja głupia"

Co do Alli to nic nie klikalam ostatnio


Migotka, nooo... jakbym czytała o Szymku. Moje w nocy wciela sie w diabla a był aniolkiem. Także wiem co czujesz, ten wiek chyba tak ma
A probowalas czytac lutowki lub kwietniowki?
My to prawdziwe ślimaki przy nich

Witch, przez najblizsze dni bede spacerować po Olsztynie, jako Teodor Szacki Czytałaś?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 19:45   #3686
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Witch, przez najblizsze dni bede spacerować po Olsztynie, jako Teodor Szacki Czytałaś?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie,nie czytałam ale mam "Gniew" na półce.

Ja mam dzisiaj dzień wyjęty z życiorysu. Tak mnie w nocy żołądek rozbolał. Raz niby lepiej, mąż poszedł do pracy, ale zaraz wrócił. Nie miałam siły wstać i się Igą zająć. Także cały dzień przeleżałam, stan podgorączkowy i dopiero na wieczór odpuściło. Oby to tylko jednodniowe było.

No i dzisiaj mąż zabrał Igę na spacer,żebym mogła w ciszy odpocząć i co? Nawet mu nie zapłakała poszedł wręcz z nią do swojej pracy,bo jakieś pilne sprawy miał. Także jest nadzieja,że to koniec buntu. Albo tylko ja mam takiego pecha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 19:45   #3687
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ile taki zebalek sie wyzyna ? Widze juz kreske i mega delikatnie wyczuwalne palcem jak sie przejedzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 19:50   #3688
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Kurcze mam mega migrene. Dobrze że mąż w domu i ogarnia dzieci, bo ja nie dałabym rady.
A Igorek super, dobrze to znosi, tylko bardzo płacze przed spaniem. Jakby bał się zasnąć. Może to przez tą narkoze
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 19:53   #3689
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
Ile taki zebalek sie wyzyna ? Widze juz kreske i mega delikatnie wyczuwalne palcem jak sie przejedzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas to chyba była kwestia tygodnia, może nawet mniej.

Interewcia ucałuj Igorka od nas, zuch malutki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 19:56   #3690
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Witch, Interewcia trzymajcie się i zdrowia! Dobrze że są mężowie

Marlenya u nas od niedzieli tak jest, meega wolno idzie.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 15:30:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.