I love POLE DANCE. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-27, 22:55   #1891
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: I love POLE DANCE.

Dziewczyny, macie wlasne rury w domu? Zastanawiam sie nad kupnem, ale nie wiem czy to na pewno dobry pomysl ( a cena rury niemała). wiadomo ze nie zrobi sie niektorych figur bez asekuracji lub nie widzac jak w pierwszej kolejnosci wykonuje je instruktorka. Ale takie raczej znane mozna pocwiczyc, czy nawet powzmacniac sie w ramach rozgrzewki lub porozciagac.Albo jakies spiny porobic ( na zajeciach glownie robie na statycznej). Czy wasze domowe rury sie przydaja?
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 10:31   #1892
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: I love POLE DANCE.

Nie uczę się nowych rzeczy na rurce domowej, raczej szlifuję to co już umiem, trenuję choreografie albo tworzę własne był czas kiedy wykorzystywałam rurkę do uczenia przyjaciółki
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 13:37   #1893
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pole dance

Hej,myślicie że nauczę się pole Dance jeśli będę raz w tygodniu chodzić na zajęcia?
Muszę jechać prawie dwie godziny do większego miasta, u mnie tych zajęć nie ma :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 15:19   #1894
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hej,myślicie że nauczę się pole Dance jeśli będę raz w tygodniu chodzić na zajęcia?
Muszę jechać prawie dwie godziny do większego miasta, u mnie tych zajęć nie ma :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy co masz na myśli przez "nauczę się" ja chodzę raz w tygodniu i jest ok

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 15:25   #1895
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hej,myślicie że nauczę się pole Dance jeśli będę raz w tygodniu chodzić na zajęcia?
Muszę jechać prawie dwie godziny do większego miasta, u mnie tych zajęć nie ma :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy co masz na myśli mówiąc "nauczę się". Chcesz chodzić na zajęcia dla przyjemności, nauczyć się konkretnych figur albo choreografii czy chcesz trenować na serio. Myślę, że nauka się nigdy nie kończy... lepiej raz w tygodniu niż wcale, czegoś się na pewno nauczysz. To też zależy od predyspozycji i treningu uzupełniającego.
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 15:28   #1896
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez yennefer94 Pokaż wiadomość
To zależy co masz na myśli mówiąc "nauczę się". Chcesz chodzić na zajęcia dla przyjemności, nauczyć się konkretnych figur albo choreografii czy chcesz trenować na serio. Myślę, że nauka się nigdy nie kończy... lepiej raz w tygodniu niż wcale, czegoś się na pewno nauczysz. To też zależy od predyspozycji i treningu uzupełniającego.
Dokładnie. Jesli nie zamierza sie być trenerka a chodzi sie dla siebiw to jak najbardziej warto. Sama tak chodzilam. Najlepiej dodac do tego chocby zwykle rozciaganie w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 13:07   #1897
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Zależy co masz na myśli przez "nauczę się" ja chodzę raz w tygodniu i jest ok

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez yennefer94 Pokaż wiadomość
To zależy co masz na myśli mówiąc "nauczę się". Chcesz chodzić na zajęcia dla przyjemności, nauczyć się konkretnych figur albo choreografii czy chcesz trenować na serio. Myślę, że nauka się nigdy nie kończy... lepiej raz w tygodniu niż wcale, czegoś się na pewno nauczysz. To też zależy od predyspozycji i treningu uzupełniającego.
Chce chodzić sobie o tak o Może kiedyś jak już będę mieszkać z TŻ to rurę bym kupiła, ale jak na razie nie mam możliwości
Chcę po prostu w razie czego umieć, ładnie się wyginać na rurce
Czyli chce chodzić dla przyjemności, ale też nauczyć się jakiś figur
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 13:15   #1898
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Chce chodzić sobie o tak o Może kiedyś jak już będę mieszkać z TŻ to rurę bym kupiła, ale jak na razie nie mam możliwości
Chcę po prostu w razie czego umieć, ładnie się wyginać na rurce
Czyli chce chodzić dla przyjemności, ale też nauczyć się jakiś figur
W takim razie raz w tygodniu wystarczy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 12:24   #1899
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Pole dance

Czesć Dziewczyny, są tu może osoby z Warszawy?

Czekam na otwarcie grupy podstawowej, może jesteście chętne?
Wtedy szybciej uzbierają się osoby i zaczniemy zajęcia
Poziom od zera, pon / środa 7:15 - 8:15
Pole Art Studio, obok Metro Natolin
Kaucja 100 zł, z kartami 0 zł dopłaty



Czekałam ale dziś dostałam maila że grupa się nie otworzy bez kontuzję instruktorki
IN SPIRAL (z kartami koszt 1 msc = 80 zł)
pon / środa 7:00 - 8:00
metro politechnika + 10 min autobusem

- - - - - - - - - - - - - - - -

Znacie może inne szkoły gdzie jest 0 zł lub 5 zł dopłat z kartami?
Niestety większość kursów nie ma wejść na multisport, trzeba płacić 199 zł np w Lejdis lub z multisportem 100 zł w Pole Dance Projekt, więc szukam miejsc gdzie jest 0 lub 5 zł dopłat z kartami.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-11-13 o 12:28
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 14:10   #1900
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Pole dance

inSpiral niby też honoruje Multisport, ale nie wiem czy z dopłatą czy nie.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 15:34   #1901
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: I love POLE DANCE.

Dziewczyny, pomocy
Chodzę na pole dance już 2 miesiące, 2 x w tyg. No i jest progress od początku, to na pewno. Jednak mam problem z rękami. Nadal nie bardzo radzę sobie z podstawowymi figurami, gdzie używa się głównie siły rąk. Z brzuchem też jest średnio. Za to nogi mam na tyle silne, że potrafię zrobić figury z poziomu wyżej... No i pytanie - co polecacie na wzmocnienie rąk i brzucha? Czy da się wyrównać ogólny poziom siły nogi = ręce = brzuch ?
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-06, 17:34   #1902
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: I love POLE DANCE.

Odpowiednia dieta + ćwiczenia na siłowni na ręce + brzuch lub ogólnorozwojowe kettle.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 17:41   #1903
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Odpowiednia dieta + ćwiczenia na siłowni na ręce + brzuch lub ogólnorozwojowe kettle.
Masz na myśli dietę redukcyjną? Żeby było mniej do dźwigania?
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 19:33   #1904
dymmek15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Masz na myśli dietę redukcyjną? Żeby było mniej do dźwigania?
Słabe ręce to słabe mięśnie. Ja mialam bardzo slabe ręce, troche lepiej z brzuchem. Mięśnie z kazdym treningiem beda silniejsze, ale jesli nie mozesz sie doczekac efektu, mozesz to przyspieszyc dodatkowymi cwiczeniami. U mnie jest 30 min rozgrzewki /cwiczen i na pewno gdybym powtarzala je poza treningiem efekt przyszedlby szybko. Na rece to chyba najllepiej "deska" na przedramionach i potem na dloniach. Moje rece byly niesamowicie slabe, nigdy nie bylam wstanie podciagnac sie nadrazku. Jakież bylo moje zdziwienie jak po ok 4 miesiacach pole dance udalo mi sie podciagnac kilka razy na trzepaku wiec albo cierpliwosci albo wiecej ćwiczen
dymmek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 21:34   #1905
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 260
Dot.: I love POLE DANCE.

Cześć dziewczyny

Właśnie dzisiaj zapisałam się i opłaciłam pierwsze 4 wejścia na zajęcia z instruktorką - zaczynam w środę z koleżanką i już nie możemy się doczekać!
Ogólnie mówiąc jestem raczej wysportowana, tj. biegałam, jak zrobi się cieplej to do tego wracam, do tego czasem poćwiczę na piłce brzuch albo też podciągam się na drążku. A jest coś, co warto jeszcze zrobić?
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 13:23   #1906
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Właśnie dzisiaj zapisałam się i opłaciłam pierwsze 4 wejścia na zajęcia z instruktorką - zaczynam w środę z koleżanką i już nie możemy się doczekać!
Ogólnie mówiąc jestem raczej wysportowana, tj. biegałam, jak zrobi się cieplej to do tego wracam, do tego czasem poćwiczę na piłce brzuch albo też podciągam się na drążku. A jest coś, co warto jeszcze zrobić?
polecam zerknac na instagram Kasi Bieleckiej, czesto udziela fajnych porad odnosnie cwiczen, wzmacniania. Warto tez sie porozciagac- na swoim kanale YT ma filmiki z przykladowymi treningami
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 07:50   #1907
dymmek15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez malinowamamba25 Pokaż wiadomość
polecam zerknac na instagram Kasi Bieleckiej, czesto udziela fajnych porad odnosnie cwiczen, wzmacniania. Warto tez sie porozciagac- na swoim kanale YT ma filmiki z przykladowymi treningami
Dokladnie tez korzystam z jej filmikow. Ok kilku tygodni rozciągam sie z Kasia Bielecka. Fajnie ze nie pokazuje ćwiczen i idzie dalej tylko ćwiczy razem z nami z odliczaniem czasu.
dymmek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 08:01   #1908
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pole dance

Dziewczyny, czy rurki malowane proszkowo mozna smarowac magnezja?
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 07:20   #1909
dymmek15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy rurki malowane proszkowo mozna smarowac magnezja?
Tak, jak najbardziej mozna, ale sa one mniej śliskie wiec nie koniecznie trzeba. Ja smaruje i rurke i ciało w razie potrzeby
dymmek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 15:18   #1910
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez dymmek15 Pokaż wiadomość
Tak, jak najbardziej mozna, ale sa one mniej śliskie wiec nie koniecznie trzeba. Ja smaruje i rurke i ciało w razie potrzeby
Dzieki! Ja sie strasznie slizgam niestety, ale kiedy odkrylam ze mozna smarowac tez rurke, to jest duuzo lepiej
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 22:37   #1911
zouuza_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 973
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja chodzę od 3 miesięcy do La Rosa Negra i bardzo polecam przy okazji dobry wieczór wszystkim rurkomaniaczkom

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez denearys Pokaż wiadomość
Hej, czy jest tutaj dziewczyna z Wrocławia, która uczęszcza na Pole dance i mogłaby polecić sprawdzone studio?
Ja chodzę od 3 miesięcy do La Rosa Negra i bardzo polecam przy okazji dobry wieczór wszystkim rurkomaniaczkom
zouuza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 16:05   #1912
KiedysToBylo
Raczkowanie
 
Avatar KiedysToBylo
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 113
Dot.: I love POLE DANCE.

Pole dance jest super . Czasami tylko odnoszę wrażenie, że niektóre niewiasty chodzą na zajęcia i uczą się nowych figur, aby mieć nowe zdjęcia i się nimi chwalić z instagramach, a średnio dbają o to, by mieć naprawdę zadowalające efekty i się w tym sporcie znacząco doskonalić. Zauważyłyście to zjawisko?
KiedysToBylo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 06:56   #1913
dymmek15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez KiedysToBylo Pokaż wiadomość
Pole dance jest super . Czasami tylko odnoszę wrażenie, że niektóre niewiasty chodzą na zajęcia i uczą się nowych figur, aby mieć nowe zdjęcia i się nimi chwalić z instagramach, a średnio dbają o to, by mieć naprawdę zadowalające efekty i się w tym sporcie znacząco doskonalić. Zauważyłyście to zjawisko?
Oczywiście, to zjawisko bardzo częste, glownie w poczatkowej fazie treningow, bo taka "niewiasta" czesto daleko nie zajdzie. Juz pomijajac fakt ze trzeba sie non stop usuwac takiej z kadru to mnie najbardziej denerwuje fakt, że do zrobienia jej zdjecia woła instruktorke, ktora musi przerywac prace
dymmek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 08:51   #1914
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 260
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez KiedysToBylo Pokaż wiadomość
Pole dance jest super . Czasami tylko odnoszę wrażenie, że niektóre niewiasty chodzą na zajęcia i uczą się nowych figur, aby mieć nowe zdjęcia i się nimi chwalić z instagramach, a średnio dbają o to, by mieć naprawdę zadowalające efekty i się w tym sporcie znacząco doskonalić. Zauważyłyście to zjawisko?
Ja chodzę na zajęcia prawie 2 miesiące i ani razu żadna z pań/dziewczyn nie robiła zdjęć - chociaż ja z koleżanką, gdy byłyśmy sobie na tzw. 'open studio' i byłyśmy same, dla wygłupów robiłyśmy sobie fotki a potem się z nich śmiałyśmy - nie będziemy ich nigdzie wrzucać, bo wstyd i hańba, z rury spadam więc czym mam się chwalić

Niestety tydzień temu przeciążyłam sobie nadgarstek, a po wczoraj boli mnie bardziej, tak że na zajęciach stałam i prawie nic nie robiłam, bo nie sposób było się utrzymać Na razie smaruję altacetem i liczę, że przejdzie.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 23:25   #1915
Anwera
Przyczajenie
 
Avatar Anwera
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 10
Dot.: Pole dance

Osobiście nie widzę niczego złego w robieniu sobie zdjęć, czy nagrywaniu się - wręcz jest to dobra praktyka, bo dzięki temu widzę swój postęp. Może są i osoby, które robią to wyłącznie, żeby pochwalić się zdjęciami na insta, ale osobiście takich nie spotkałam, a chodzę już około 3 lat i kilkakrotnie zmieniałam szkole pd
Anwera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 15:28   #1916
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: Pole dance

Ja byłam dzisiaj na pole chyba czwarty raz i było za☠☠☠iscie byłam sama tak, całkiem sama, bo to ranek był i było mega w końcu zaczęłam łapać mniej więcej o co chodzi w niektórych figurach, choć ból był niesamowity bardzo mi die podobalo, choć ból i zmęczenie było niesamowite to bardzo trudny i wymagający sport, szczególnie dla kogoś takiego, jak ja-kto ma słabe ręce ale warto, bo satysfakcja jest ogromna, jak się zrobi jakaś figurę xd polecam każdemu, szkoda, że nie będę mogła chodzić na te zajęcia częściej niż 1x w tygodniu o ile w ogóle będę mogła ehh chyba, że w piątki
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 18:55   #1917
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pole dance

Ja mam możliwość chodzić tylko raz w tygodniu muszę dojeżdżać do innego miasta bo u mnie nie ma
Jeszcze się nie zapisałam ale planuje! Musze w końcu się zapisać.
Choć nie powiem, z racji dorabiania w klubie(nie, nie tańczę stoję za barem) mam rurę pod nosem(w tym samym mieście co są zajęcia PD wiec tez na codzień niestety nie)

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 18:45   #1918
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 260
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez bordowka Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj na pole chyba czwarty raz i było za☠☠☠iscie byłam sama tak, całkiem sama, bo to ranek był i było mega w końcu zaczęłam łapać mniej więcej o co chodzi w niektórych figurach, choć ból był niesamowity bardzo mi die podobalo, choć ból i zmęczenie było niesamowite to bardzo trudny i wymagający sport, szczególnie dla kogoś takiego, jak ja-kto ma słabe ręce ale warto, bo satysfakcja jest ogromna, jak się zrobi jakaś figurę xd polecam każdemu, szkoda, że nie będę mogła chodzić na te zajęcia częściej niż 1x w tygodniu o ile w ogóle będę mogła ehh chyba, że w piątki
I jak Ci idzie? Bo ja z tygodnia na tydzień coraz bardziej lubię rurkę! Szkoda, że teraz wakacje - nie będę chodzić na zajęcia z instruktorką, gdyż prawdopodobnie moja grupa na wakacje zostanie rozwiązana - bo zostało tylko 6 osób, w tym 2 z nich nie będą na pewno chodzić. Od przyszłego roku akademickiego będę musiała zacząć na nowo. Ale mam alternatywę, bo mam praktyki w mieście, gdzie studiuję i mogę sobie ewentualnie wykupić karnet na open i chodzić ćwiczyć, ewentualnie podpatrzeć coś na you tubie i próbować.
A w domu się rozciągam prawie codziennie i widzę postępy.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja mam możliwość chodzić tylko raz w tygodniu muszę dojeżdżać do innego miasta bo u mnie nie ma
Jeszcze się nie zapisałam ale planuje! Musze w końcu się zapisać.
Choć nie powiem, z racji dorabiania w klubie(nie, nie tańczę stoję za barem) mam rurę pod nosem(w tym samym mieście co są zajęcia PD wiec tez na codzień niestety nie)

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
I jak, zapisałaś się?
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:01   #1919
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
I jak Ci idzie? Bo ja z tygodnia na tydzień coraz bardziej lubię rurkę! Szkoda, że teraz wakacje - nie będę chodzić na zajęcia z instruktorką, gdyż prawdopodobnie moja grupa na wakacje zostanie rozwiązana - bo zostało tylko 6 osób, w tym 2 z nich nie będą na pewno chodzić. Od przyszłego roku akademickiego będę musiała zacząć na nowo. Ale mam alternatywę, bo mam praktyki w mieście, gdzie studiuję i mogę sobie ewentualnie wykupić karnet na open i chodzić ćwiczyć, ewentualnie podpatrzeć coś na you tubie i próbować.
A w domu się rozciągam prawie codziennie i widzę postępy.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------



I jak, zapisałaś się?
Tak plus jeszcze sobie ćwiczę sama w klubie xD ale laski tam wywijaja cyrk

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 06:04   #1920
InesJoven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 12
Dot.: I love POLE DANCE.

Chciałabym się zapisać na zajęcia ale mój narzeczony uważa że to niestosowny "sport". Miałyście tez taki problem? Jemu to się kojarzy z klubami nocnymi. Może powinnam go zabrać na takie zajęcia i mu pokazać że to bardziej gimnastyka? Jakieś pomysły? Bo naprawdę bym chciała uczęszczać ale nie chce robić coś wbrew jemu.
InesJoven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 11:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.