Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-03, 14:33   #721
karmelka2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Mugifigi straszne co piszesz! Jak można tak traktować ludzi. To jest Służba zdrowia, i oni są dla nas a nie my dla nich więc nie ma co się szczypać z nimi!!!

Weenie miomio gratki ! Dlaczego obie mialyscie cc? Co z tymi cc u nas ..

Lotso ale pozytywna jesteś, ja bym kur***rzucała w takich sytuacjach a TY chumor 😂

Joasiala cewnik nie jest zły, nie boli nic lekko nieprzyjemne przy zakładaniu.
karmelka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 14:47   #722
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny mamusie, pomocy. Wodnista kupka? Mam się martwić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 14:50   #723
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Dziewczyny mamusie, pomocy. Wodnista kupka? Mam się martwić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas kupki z tych rzadszych, podobno tak może być przy kp.Tak mi polozna mówiła.

Dziewczyny gratuluję dzieciaczkow 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 14:54   #724
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Buzn, ja ci powiem szczerze że kupkami przy kp się w ogóle nie przejmowałam, chyba że faktycznie już lala się woda np cały dzień. A tak to żadne kolory i konsystencje mnie nie wzruszaly. Na początku czytałam że zielona to źle, wodnista to źle itp, ale dziecko nie cierpiało, nie miało napietego brzuszka, nie płakało przy wydalaniu, więc wszystko poza tym dla mnie było norma tak po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 14:57   #725
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Super A mnie lekarz dzisiaj powiedział, że przy moim rozwarciu (ponad 2 cm) balonika nie założą, bo wypadnie, a Tobie zakładają? Mam nadzieję, że jednak u Ciebie ruszy naturalnie
Jak widać co lekarz to inna opinia. Zbadał mnie, zajrzał i stwierdzili, że balonik można spokojnie założyć. Mnie to już wszystko jedno, oby mała była zdrowa i było już po wszystkim.


Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Mugifigi straszne co piszesz! Jak można tak traktować ludzi. To jest Służba zdrowia, i oni są dla nas a nie my dla nich więc nie ma co się szczypać z nimi!!!

Weenie miomio gratki ! Dlaczego obie mialyscie cc? Co z tymi cc u nas ..

Lotso ale pozytywna jesteś, ja bym kur***rzucała w takich sytuacjach a TY chumor 😂

Joasiala cewnik nie jest zły, nie boli nic lekko nieprzyjemne przy zakładaniu.
Wiem, bo już raz miałam, ale i tak wolałabym poród całkowicie naturalny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 14:58   #726
GaTTa
Raczkowanie
 
Avatar GaTTa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 499
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez miomo Pokaż wiadomość
Wiem, że ja z mało aktywnych, ale przerwę ciszę - wczoraj niespodziewanie urodziłam

Rano miałam ktg, na którym nic się nie działo. Ok. 15 zaczęło mnie boleć całe "dno", ale nadal nic nadzwyczajnego. Po godzinie dostałam skurczy z krzyża i uznałam, że chyba trzeba to jednak sprawdzić. W samochodzie wyginało mji co 5 minut we wszystkie strony, a w szpitalu zapis ktg nic nie pokazywał. Zbadał mnie lekarz - 4 cm rozwarcia. Planowa cesarka miała być 09.10, ale postanowili ją zrobić i musiałam odczekać, aż upłynie 6 godzin od ostatniego posiłku, czyli jeszcze dwie. To były najdłuższe dwie godziny w moim życiu, skurcze z krzyża jeden za drugim, a ja bez znieczulenia ani nawet łyka wody przed cc. Lekarz powiedział, że moje cierpienia nie idą na marne, bo dziéki tym skurczom macica lepiej się obkurczy i mniej krwi stracę. Faktycznie tak było i mały jest już ze mną W 38t1d - 3790 g, 59 cm.

Wniosek mam jeden - rodzenie bez wspomagaczy (zzo, wanna itp) to MASAKRA
Serdeczne gratulacje 😍❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez weenie Pokaż wiadomość
Hej ja już po cc. Felka jednak drobna nie jest jak mowili na usg w czwartek. 53 cm i 3.5 kg
Dobrze ze juz to za mną bo strasznie sie stresowalam ale już jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje 😍❤



Kolejne rozpakowane mamusie 😊

Edytowane przez GaTTa
Czas edycji: 2017-10-03 o 15:05
GaTTa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 14:59   #727
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziski dziewczyny za szybką odpowiedź. Bo normalnie kłębek nerwów ze mnie już. Była twarozkowa cały czas i nagle od rana wodaa. Żółta, ale woda. Nie płacze inaczej i w ogóle nic się nie zmieniło tylko te kupki. Nie wiem czy ja mu zaszkodzilam jedzac coś, czy tak może być poprostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-03, 15:14   #728
mia26
Raczkowanie
 
Avatar mia26
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Gratuluję nowym mamusiom!
Migi współczuję sytuacji, wiele rzeczy jestem w stanie zrozumieć, w końcu dla położnych jesteśmy tylko kolejną w kolejce pacjentką, ale mimo wszystko należy każdej się szacunek, w końcu mamy XXI wiek, tym bardziej w takiej sytuacji jak poród czy dopiero zbliżający się poród, tym bardziej jak pierwszy raz przez to przechodzi się i nie wie, co człowieka czeka...
Ehh dla mnie ta służba zdrowia to ogólnie masakra, piszecie, co chwilę, że macie wizyty teraz częściej u lekarzy, a ja u swojego miałam 1 września a kolejna 20 października, bo przez miesiąc ma urlop.... i żadnego zastępstwa... Oczywiście idę prywatnie do drugiego lekarza w między czasie, bo co mi zostało, za długi okres bez kontroli, a poza tym ktoś musi mi ten peasser wyjąć w 37 tygodniu. Ale sam fakt zostawienia pacjentek bez opieki tak długi czas....

Gdyby dziś ktoś płacił za spanie i leżenie w łóżku to dużo zarobiłabym, kompletnie nic mi się nie chce, taki rozlazły ten dzień
mia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 15:21   #729
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Weenie gratulacje!!! ❤ nareszcie sie worek otworzył. Tylko same CC u nas.

Very u mnie już 23 kg na plusie, także powrót do formy na pewno będzie mnie kosztował jeszcze wiele łez. Na szczęście jest wsparcie męża . Moj wszystko obraca w żart czym mnie nieraz wkurza, ale to chyba lepiej niz miałby biadolic albo rozczulac sie nade mną 😊 póki on jest przekonany ze wszystko w porzadku to ja w to wierze. Tylko takie zjazdy człowiek ma przez tą końcówkę ciąży... Jakoś w II trymestrze czułam ze gory mogę przenosić a w ciąży być na okrągło, a teraz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba faceci mają takie podejście, bo mój też sobie żartuje, ale mnie to szczerze mówiąc gorzej wkurza. I jeszcze się potem dziwi, że się obrażam.
II trymestr to był bajka, ale i tak najgorszy był dla mnie I, tych wymiotów nigdy nie zapomnę, już wolę być ociężała, jak teraz i móc normalnie jeść.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 15:31   #730
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Nunny a ty już byłaś na wizycie czy dopiero będziesz szła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siedze w poczekalni
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 15:31   #731
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
To chyba faceci mają takie podejście, bo mój też sobie żartuje, ale mnie to szczerze mówiąc gorzej wkurza. I jeszcze się potem dziwi, że się obrażam.
II trymestr to był bajka, ale i tak najgorszy był dla mnie I, tych wymiotów nigdy nie zapomnę, już wolę być ociężała, jak teraz i móc normalnie jeść.
Ja do dzisiaj nie jem śledzia i barszczu ukraińskiego 😞 i nie wiem czy kiedykolwiek zjem! Aż mnie wzdryga jak pomyśle o tych wymiotach z I trymestru 😣 jeszcze chwilka... I będziemy się martwić innymi rzeczami 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-03, 15:45   #732
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Gratulacje dla nowych mamuś!
Migi to jak potraktowali Cię w szpitalu to jakaś masakra...

Dzisiejsza noc tez w skurczach ale byłam już nieprzytomna i budziłam się co jakiś czas. Od rana cisza, czasem mocne klucie że ruszyć się nie da. Rozwarcie chyba mi ruszylo ale co z tego jak na tym koniec...
Dzisiaj mama przyjedzie, zjem co dobrego przywiezie i już nic mnie nie powstrzyma przed porodem. Chciałabym urodzić przed piątkiem i wizytą gdzie lekarz chyba mnie wyśmieje, że znowu się pojawiłam jak na ostatniej wizycie byłam z takim rozwarciem 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 16:06   #733
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Mnie standardowo nic nie boli, nic się nie dzieje... brzuch mi bardziej twardnial kilka miesięcy temu niz teraz, w sumie teraz w ogole nie twardnieje

Jutro mam kontrolę w szpitalu. Jakos czuje, ze mnie zostawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 16:12   #734
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Haha
Problem w tym , że moja ochota jest zerowa . Czuję się jak wielka, pokraczna krowa 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha wiesz jakby nie patrzeć wszystkie jesteśmy pokracznymi krowami. Jak pisałam ostatnio "po" po prostu się śmiałam że jestem gigantem.
Cytat:
Napisane przez miomo Pokaż wiadomość
Wiem, że ja z mało aktywnych, ale przerwę ciszę - wczoraj niespodziewanie urodziłam

Rano miałam ktg, na którym nic się nie działo. Ok. 15 zaczęło mnie boleć całe "dno", ale nadal nic nadzwyczajnego. Po godzinie dostałam skurczy z krzyża i uznałam, że chyba trzeba to jednak sprawdzić. W samochodzie wyginało mji co 5 minut we wszystkie strony, a w szpitalu zapis ktg nic nie pokazywał. Zbadał mnie lekarz - 4 cm rozwarcia. Planowa cesarka miała być 09.10, ale postanowili ją zrobić i musiałam odczekać, aż upłynie 6 godzin od ostatniego posiłku, czyli jeszcze dwie. To były najdłuższe dwie godziny w moim życiu, skurcze z krzyża jeden za drugim, a ja bez znieczulenia ani nawet łyka wody przed cc. Lekarz powiedział, że moje cierpienia nie idą na marne, bo dziéki tym skurczom macica lepiej się obkurczy i mniej krwi stracę. Faktycznie tak było i mały jest już ze mną W 38t1d - 3790 g, 59 cm.

Wniosek mam jeden - rodzenie bez wspomagaczy (zzo, wanna itp) to MASAKRA
Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Niestety zostałam odesłana do domu. Dopiero teraz wracamy. Czuję się okropnie i następnym razem pojadę na izbę na serio z dzieckiem na rękach 😥 oczywiście ktg nic nie zapisało skurczy mimo że ja podczas zapisu je czułam... Położna była niemiła i powiedziała, że to jest ciąża ma boleć i z takimi głupotami się nie przyjeżdża tylko dopiero wtedy jak nie będę mogła z siebie słowa wykrztusic z bólu. Plamienie może być, glut też, rozwarcie też, czop to w ogóle bez znaczenia, albo odejście wód albo skurcze co 5 minut, reszta ich nie interesuje. Później kazała czekać na lekarza, przyszła fajna pani doktor, zrobiła mi usg wszystko ok, powiedziała, że gdybym miała dalej do szpitala to by mnie zostawiła ale skoro mam tak blisko to nie ma sensu blokowania łóżka bo nie mają miejsc. Pęcherz płodowy mam mocno napięty cokolwiek to znaczy, według niej mogę zacząć rodzić w każdej chwili. Gdyby nie to, że mój lekarz mówi mi to od trzech tygodni to może bym uwierzyła a tak to wiem, że końcówka ciąży to będzie trauma dla mnie. A na izbę już na pewno nie pojadę tak dla sprawdzenia bo czuję się wręcz jak upokorzona wariatka.
Przykro mi bardzo tyle czekania i jeszcze położna bicz;/ nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, ale myślę tak jak Kate pisała później że trzeba odpowiednio postępować z takimi.
Cytat:
Napisane przez weenie Pokaż wiadomość
Hej ja już po cc. Felka jednak drobna nie jest jak mowili na usg w czwartek. 53 cm i 3.5 kg
Dobrze ze juz to za mną bo strasznie sie stresowalam ale już jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Mnie standardowo nic nie boli, nic się nie dzieje... brzuch mi bardziej twardnial kilka miesięcy temu niz teraz, w sumie teraz w ogole nie twardnieje

Jutro mam kontrolę w szpitalu. Jakos czuje, ze mnie zostawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Gratulacje dla nowych mamuś!
Migi to jak potraktowali Cię w szpitalu to jakaś masakra...

Dzisiejsza noc tez w skurczach ale byłam już nieprzytomna i budziłam się co jakiś czas. Od rana cisza, czasem mocne klucie że ruszyć się nie da. Rozwarcie chyba mi ruszylo ale co z tego jak na tym koniec...
Dzisiaj mama przyjedzie, zjem co dobrego przywiezie i już nic mnie nie powstrzyma przed porodem. Chciałabym urodzić przed piątkiem i wizytą gdzie lekarz chyba mnie wyśmieje, że znowu się pojawiłam jak na ostatniej wizycie byłam z takim rozwarciem 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zjedz wszystko



Czytałam jeszcze ileś temu wrzesień, jak te dziewczyny narzekały że już chcą rodzić i myślałam sobie kurcze to aż tak? I faktycznie aż tak:d

Jest ciężko, do tego ciągły strach jak dziecko się mniej rusza. Ja też gotowa na poród ale z moim mega rozwarciem to potrwa wieki, chciałabym już sama urodzić a nie przez wywoływanie.
Z tą oxy to faktycznie dramat? Raz czytałam że pomaga i przyspiesza poród a raz że właśnie nie. Tylko jeden ciągły przerażający skurcz i nic to nie daje...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 16:25   #735
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny a jak to jest z becikowym? Na wizytę do mojej pani dr do gabinetu już nie idę.a kompletnie zapomniałam że trzeba mieć zaświadczenie że się chodziło od któregośtam tygodnia. W szpitalu mogą to wystawić na podstawie karty ciąży? Czy muszę iść do mojej pani dr?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 16:29   #736
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny za chwile bede miec ktg, u lekarza w przychodni, mam 4 cm.rozwarcia, jak beda skurcze to mowi ze mnie wysle do szpitala.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 16:32   #737
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Wy wszystkie przynajmniej macie jakiekolwiek rozwarcia, a ja zupełnie nic, to dopiero można być sfrustrowanym. Tyle poświęceń, a szyjka ani drgnie. Już mi się nie chce napadać na męża ani biegać po schodach czy sprzątać, bo w moim przypadku nic to nie daje. Jedyne czego się dorobiłam, to bolesne przepowiadacze. Już się wewnętrznie pogodziłam z tym, że w niedzielę idę do szpitala na wywołanie. Cóż, przynajmniej na spokojnie przejrzę jeszcze torby. Nawet oxy już się nie boję - myślę tylko o tym, żeby moja Sandi wreszcie zechciała wyjść.

Nunny, kciuki
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 16:39   #738
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny za chwile bede miec ktg, u lekarza w przychodni, mam 4 cm.rozwarcia, jak beda skurcze to mowi ze mnie wysle do szpitala.
No to kciuki, żeby skurcze były 4 cm to już nie przelewki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 17:26   #739
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Na razie skurcze sa jakiestam, poki co mam jechac do domu, ale jak cos mnie zacznie bolec to od razu do szpitala bo ta odleglosc...
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-03, 17:34   #740
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Nunny kciuki, zeby sie rozkrecilo.

Migifigi a ty jak się czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 17:42   #741
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Okropnie się czuję. Mam cały czas skurcze, cały czas mną wywija na łóżku, ale to trwa tak samo od początku, ani nie maleje ani nie rośnie, więc już chyba tak musi być.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 17:53   #742
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ale ja wlasnie juz sama nie wiem, bo mnie pika tu czy uwdzie, poboli co chwila i przestanie, teraz jeszcze jak przejedziemy 50 km to na pewno będę czula bole. Zebym na darmo nie pojechala...
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 18:13   #743
Akinom0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 188
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Okropnie się czuję. Mam cały czas skurcze, cały czas mną wywija na łóżku, ale to trwa tak samo od początku, ani nie maleje ani nie rośnie, więc już chyba tak musi być.
Byłam przekonana, że już urodzisz a tu proszę... Porozstrzelać ich... Nie rozumieją, że kobieta się martwi. Traktują jak jakąś za przeproszeniem świnie, która najlepiej aby przyjechała już z główką wystającą i tego samego dnia sobie poszła...

Dziewczyny gratulację, zazdroszczę Wam maluszków.

Pisałam na fb, moje rozwarcie magicznie się cofnęło, mały w ciągu 2 dni magicznie przybrał 300gram... a szyjka skrócona, wg gina i tak długa i przypuszczenia, że jak nie urodzę w ciągu tyhodnia to nie dam rady sn, zbyt duże ryzyko.

Ufam bardziej swojemu lekarzowi i sprzętowi niż temu szpitalnemu. Także wg niego 1cm rozwarcia, twardnienie brzucha wyczuwalne, ale nie wiadomo kiedy będę rodzić, bo chyba nie zapowiada się. Wg dzisiejszego usg 39+3 wg om 37+6


Nunny te jeżdżenie w kółko to też nie takie miłe... Obyś nie musiala się cofać.
Akinom0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 18:14   #744
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Migi wspolczuje:/:/

Nunny powodzenia! 4cm to jestes juz na polmetku..polwylocie??😀😀

Gratki dla rozpakowantch!
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 18:20   #745
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Weenie gratulacje 😊

A u mnie dziewczyny taki Sajgon ze wszystkim co się tylko da że nie wyrabiam.

Jeszcze tydzień temu chciałam już zacząć rodzić a teraz to się modlę by wytrzymać do kolejnego piątku. Bo jak nie to będę mieć problem z okiełznaniem rzeczywistości...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 18:38   #746
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Smerfetka1990 Pokaż wiadomość
Weenie gratulacje 😊

A u mnie dziewczyny taki Sajgon ze wszystkim co się tylko da że nie wyrabiam.

Jeszcze tydzień temu chciałam już zacząć rodzić a teraz to się modlę by wytrzymać do kolejnego piątku. Bo jak nie to będę mieć problem z okiełznaniem rzeczywistości...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co się dzieje?


Migi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016

Edytowane przez aguleekk
Czas edycji: 2017-10-03 o 18:39
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 18:41   #747
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Migi wspolczuje:/:/

Nunny powodzenia! 4cm to jestes juz na polmetku..polwylocie??😀😀

Gratki dla rozpakowantch!
Jak mi się zrobiło 4 cm rozwarcia, to po 2 godzinach syn był na świecie. Także dla mnie abstrakcją jest chodzenie z rozwarciem

W końcu u mnie w miarę dobre wyniki badań. Jutro robię kompletny dzień lenia i nie wychodzę z łóżka. Jedynie, żeby młodzież odprowadzić i przyprowadzić ze żłobka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 18:47   #748
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Oj, Migi, biedna ty a te skurcze dalej nieregularne?

GRTULACJE DLA ROZPAKOWANYCH!!! jakoś dopiero teraz doczytałam... aż wam zazdroszczę że wy już po,


chociaż dzisiaj jakoś nie mam siły na rodzenie, to może i dobrze że znów i ciągle nic się nie dzieje

A my właśnie sprzedalismy nasza pralkę, i zostaliśmy bez. Cieszę się bo ta mnie niesamowicie wkurzała, więc będę miała nowa tylko muszę się szybko decydować bo wieści głoszą, że będzie mi potrzebna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 18:51   #749
anulka_l7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 318
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Smerfetka, co się dzieje?

Ja dzisiaj po wizycie. Młoda waży 3600 (38+3 tc), nadal główka wysoko 😩 w poniedziałek mam się stawić na moje pierwsze ktg i na jego podstawie gin będzie decydować co dalej. Jak na razie obstawia cc 😱 oczywiście nadal nic nie wiem o mojej szyjce bo mnie nie zbadał, a tsh znów skoczyło 😒 i do tego jeszcze mimochodem wspominał, że "później go nie będzie w szpitalu"... No załamka. Teraz nie wiem czy molestować piłkę żeby pomóc małej i ryzykować rozwinięcie akcji czy lepiej czekać do poniedziałku. A do terminu zostało 12 dni 😩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulka_l7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 19:00   #750
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest z becikowym? Na wizytę do mojej pani dr do gabinetu już nie idę.a kompletnie zapomniałam że trzeba mieć zaświadczenie że się chodziło od któregośtam tygodnia. W szpitalu mogą to wystawić na podstawie karty ciąży? Czy muszę iść do mojej pani dr?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co wiem to musisz iść do swojej pani doktor.

Cytat:
Napisane przez Akinom0 Pokaż wiadomość
Nunny te jeżdżenie w kółko to też nie takie miłe... Obyś nie musiala się cofać.
Jestem już w mieszkaniu, 50 km. od szpitala także zaraz ide pod prysznic i jak coś mnie będzie brało to jedziemy z powrotem. Dopakowałam torbę i zobaczymy.

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7767145 6]Jak mi się zrobiło 4 cm rozwarcia, to po 2 godzinach syn był na świecie. Także dla mnie abstrakcją jest chodzenie z rozwarciem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie strasz, ja mam godzinę do szpitala
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-31 08:35:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.