Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki" - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-07, 16:13   #2881
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Tak się zaczęłam zastanawiać, czy Julka faktycznie jest w ciąży, czy powiedziała tak żeby zatrzymać rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też o tym pomyślałam
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 17:53   #2882
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Kolejna drama Julki

Wiktor jest toksykiem ewidentnym i nawet mi się podoba jak jest to pokazane. Nie że od razu bije i krzyczy, tylko stopniowo, powoli osacza i robi wodę z mózgu.
Jakiś walor edukacyjny ma ten wątek.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 21:22   #2883
Missssska
Zadomowienie
 
Avatar Missssska
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 829
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Jak mnie ta Hania wkurza!!!!! Rozwydrzony bachor. I akurat w tej kwestii się z Robertem zgadzam.
__________________
„Odezwij się czasem ciekawy jestem gdzie i z kim teraz umierasz” Borszewicz
Missssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:01   #2884
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Te sukienki Patrycji, matko, ona jest bezkrytyczna wobec siebie. Sukienusie jak dla szczuplutkiej nastolatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:03   #2885
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Dlatego głupi ten wątek, bo wykształcona, a nawet badań nie zrobiła.

Pewnie o ciąży dowie się w ostatnim odcinku sezonu.

Oby dziecko nie było Jerzego.


Szkoda, że z tego ochroniarza zrobili takiego gbura.

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Tak się zaczęłam zastanawiać, czy Julka faktycznie jest w ciąży, czy powiedziała tak żeby zatrzymać rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też o tym pomyślałam.



Wkurza mnie wątek Patrycji, ale... może się ciekawie rozkręcić, kiedy zacznie wychodzić jaki Wiktor jest naprawdę i jak osaczył Patrycję.

Wątki z Ingą najchętniej bym przewijała.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:04   #2886
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;77780866]
Wiktor jest toksykiem ewidentnym i nawet mi się podoba jak jest to pokazane. Nie że od razu bije i krzyczy, tylko stopniowo, powoli osacza i robi wodę z mózgu.
Jakiś walor edukacyjny ma ten wątek.[/QUOTE]

Też tak uważam

Ciekawe czy po tym jak Wiktor ją uderzy Patrycja odejdzie Można obejrzeć tą scenę w internecie

Cytat:
Napisane przez Missssska Pokaż wiadomość
Jak mnie ta Hania wkurza!!!!! Rozwydrzony bachor. I akurat w tej kwestii się z Robertem zgadzam.
Okropna smarkula. Już od małego Inga ja rozpieszczała, ciągnęła kasę od Roberta na wszystkie jej zachcianki to teraz ma córeczkę, która jej nienawidzi
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:23   #2887
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Wg mnie Inga była zawsze dobrą matką dla Hani, może rzeczywiście zbyt poblazliwa, ale bez przesady, że ja tak rozpieszczala. Kryzys się zaczął przed wyjazdem Hani do USA, plus weszła w wiek nastoletni, więc chyba chcą pokazać to jako kryzys nastolatki.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-08, 13:44   #2888
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Missssska Pokaż wiadomość
Jak mnie ta Hania wkurza!!!!! Rozwydrzony bachor. I akurat w tej kwestii się z Robertem zgadzam.
Mnie tez

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Janna_ Pokaż wiadomość
Też tak uważam

Ciekawe czy po tym jak Wiktor ją uderzy Patrycja odejdzie Można obejrzeć tą scenę w internecie



Okropna smarkula. Już od małego Inga ja rozpieszczała, ciągnęła kasę od Roberta na wszystkie jej zachcianki to teraz ma córeczkę, która jej nienawidzi
Uderzy ja ? O jaaa
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 13:47   #2889
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Kto jak kto, ale Zuza nie powinna pouczać Patrycji, że źle robi angażując się w związek z Wiktorem (chociaż ma rację). Sama przecież wdała się w romans z ojcem przyjaciółki, rzuciła dla niego pracę i wyjechała na drugi koniec świata.

Ciekawi mnie wątek Doroty i Łukasza i ewentualna walka między nimi
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 14:33   #2890
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Wątki z Ingą najchętniej bym przewijała.
Ja to mam aż ciary żenady na tych scenach... Ok, Robert jest zbyt szorstki, ale on jako jedyny trzeźwo myśli i widzi co się dzieje. Inga broni Hani bo to jej córka - ok, ale za tym nie idzie żadna konstruktywna próba zmiany sytuacji. Jeszcze atakuje Roberta "nie wiedziałam że tak ci ciężko wychowywać moje dziecko, trzeba było o tym wcześniej myśleć".

I rozwaliła mnie ta scena z perfumami. Inga się cieszyła jakby jej dom na Majorce kupił co najmniej.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 15:25   #2891
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez LanaFlo20 Pokaż wiadomość
Kto jak kto, ale Zuza nie powinna pouczać Patrycji, że źle robi angażując się w związek z Wiktorem (chociaż ma rację). Sama przecież wdała się w romans z ojcem przyjaciółki, rzuciła dla niego pracę i wyjechała na drugi koniec świata.

Ciekawi mnie wątek Doroty i Łukasza i ewentualna walka między nimi
To byla jednak nieco inna sytuacja, zwiazek na odleglosc po prostu nie mialby sensu. Ale Zuza w Kanadzie by sobie pewnie znalazla prace, a Jerzy by sie do tego nie wtracal, bo nie byl tym typem czlowieka.No i co z tego, ze to ojciec przyjaciolki?
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 11:46   #2892
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Mi teraz to Dorotka w końcu się podoba i czekam na tej jej akcje , w stylu "materac pożycz od Matyldy"
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 14:15   #2893
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Wg mnie Inga była zawsze dobrą matką dla Hani, może rzeczywiście zbyt poblazliwa, ale bez przesady, że ja tak rozpieszczala. Kryzys się zaczął przed wyjazdem Hani do USA, plus weszła w wiek nastoletni, więc chyba chcą pokazać to jako kryzys nastolatki.
Dla mnie jest przegrana od momentu naciągania Roberta na najdroższy rower bo "dziecku odmówisz?". Wtedy już Hania nie rozumiała, że matki na coś nie stać a Inga nie starała się jej tego wytłumaczyć.
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 14:42   #2894
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

W wątku Zuzy wieje nudą. Zgadzam się co do badań. Lekarz mimochodem rzucił menopauzę, a co jeżeli chodziłby o coś poważniejszego. Wątek Jaśka nijaki.

Sceny z domu Ingi irytują mnie.

Na to co robi Patrycja patrze i nie wierzę, że tak mogła zgłupieć, ale z drugiej strony wiem, że takie sytuacje zdarzają się też w realnym życiu.
__________________


Edytowane przez mc266
Czas edycji: 2017-10-09 o 14:58
mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 18:44   #2895
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Janna_ Pokaż wiadomość
Dla mnie jest przegrana od momentu naciągania Roberta na najdroższy rower bo "dziecku odmówisz?". Wtedy już Hania nie rozumiała, że matki na coś nie stać a Inga nie starała się jej tego wytłumaczyć.
Sytuacja z rowerem zmienila moje myślenie o Indze. I jeszcze tak ślepo wierzyła i powtarzała słowa Dorotki.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:37   #2896
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Zapomniałam o tym rowerze.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 00:57   #2897
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Podczytuję Was,bo "Przyjaciółki" oglądałam na początku,potem zapomniałam o tym serial,ale w wakacje narobiłam ostatnie sezony.
Patrycja-wydaje mi się zupełnie inną osobą niż w I sezonie.Gdzie jest rozsądek i umiejętność obserwacji?Wątek z toksycznym facetem ma jednak potencjał,takie sytuacje zdarzają się w prawdziwym życiu.
Inga-w sumie ciekawy wątek.Robert jest facetem,który na piedestale stawia swoje dziecko,jego matka jest mniej ważna .Nie znoszę takich ludzi,traktuje partnerkę jak inkubator/nianię i gosposię. Inga przez jego podejście jest dużo mniej związana z Marysią niż z Hanią.A Hania to dzieciak z koszmarów,któremu od I sezonu mama ustępuje i pobłaża,zamiast wpoić jakieś zasady.Scenarzyści chyba przesadzają z tym okresem dojrzewania i okropieństwem nastolatek.
Zuza-oby ojcem dziecka nie był Jerzy.O wiele bardziej pasje do Jaśka.Chociaż kolejny cud medycyny jest trochę śmieszny,ciekawie byłoby zobaczyć Zuzę w nowej roli.
Anka-ten pomysł wyjazdu wydaje mi się tak nierealny,że nie potrafię nawet podejść do niego poważnie.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 06:03   #2898
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Patrycja zachowuje się dość typowo. Zdradzana w przeszłości, po ciężkich przejściach, spotyka księcia z bajki, który ją rozpieszcza i pozornie docenia. Racjonalizm odchodzi w dal

Co do Zuzy to wcale nie taki cud medycyny.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 08:09   #2899
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

No za tydzien juz ma byc o Zuzi ( jak to mowi Dagmar ), u gastrologa sie dowie, że jest w ciązy
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-12, 08:25   #2900
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

O Masz hehe ciaza
Ja podczytuje was cały czas. Przyjaciółki oglądam od pierwszego odcinka , zobaczcie ile to już zlecialo. Mam ochotę zacząć to od 1 odcinka .

Co do ról ...To jestem w stanie znieść te zmiany a jest jedna aktorka , której mina tak dziala mi na nerwy ,,że szok. Jak tylko widzę te nadęta gębę to mam ochotę strzelić jej między oczy ehh wydaje mi się , że w życiu prywatnym ta aktorka ( a raczej dziecko ) zachowuje się podobnie ...A mowa o kim ? Hehe każda wie normalne nie cierpię scen z jej udziałem , jest tragiczna - nawet grać nie potrafi. Co ona tam robi ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 15:25   #2901
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
O

Co do ról ...To jestem w stanie znieść te zmiany a jest jedna aktorka , której mina tak dziala mi na nerwy ,,że szok. Jak tylko widzę te nadęta gębę to mam ochotę strzelić jej między oczy ehh wydaje mi się , że w życiu prywatnym ta aktorka ( a raczej dziecko ) zachowuje się podobnie ...A mowa o kim ? Hehe każda wie normalne nie cierpię scen z jej udziałem , jest tragiczna - nawet grać nie potrafi. Co ona tam robi ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Julka?
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 17:13   #2902
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Hmm niee :/ chociaż kiedyś mnie denerwowala...zaczęła się częściej uśmiechać i mi przeszło.

Mówiłam o Hance :/ córka Ingi to Hanka , prawda ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 21:39   #2903
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Zuza: znowu sprawdzała menopauzę, co za nuda; po wizycie w toalecie chyba każda normalna kobieta zrobiłaby test no ale trzeba czekać nuda nuda; mam nadzieję, że okaże się w przyszłym odcinku ale czytałam, że może to być nawet za dwa odcinki; dobrze chociaż że Marek intryguje, jest trochę ciekawiej w tym wątku

Patrycja: obecnie chyba najciekawszy wątek, żal mi jej, po takiej akcji powinna się spakować, wyjść i nigdy nie wracać pewnie będzie jeszcze obrywać w następnych odcinkach, bardzo trudny i przykry wątek

Dorotka: szczerze mówiąc nie lubię tej wrednej baby i dobrze, że życie jej trochę da w kość, może spokornieje

Inga: Fajnie, że jest nić porozumienia z Robertem, coś mi się wydaje, że nie wytrzyma długo w domu i odzyska szacunek do Ingi, ostatecznie się pogodzą, zapanuje spokój i harmonia, będą pewnie jednak problemy z Hanią, moim zdaniem wątek jest ok, ciekawi mnie jak się rozwinie z Hanią, najlepsze jest to, że fotograf zniknął oby już nie wrócił

Ania: Strasznie się Paweł zachował, Ania taka biedna stała i patrzyła jak odchodzi , nie układa im się, mają inne wizje ale pewnie i tak się ostatecznie pogodzą; oczywiste jest, że Julka kłamie, te jej zakłopotane spojrzenia i podejrzenia męża, chciała tylko zatrzymać rodziców w domu, nudą wieje w tym wątku

Ogólnie sezon jest ok, nawet ciekawy, fajnie się ogląda.

Edytowane przez sql
Czas edycji: 2017-10-12 o 21:41
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 21:55   #2904
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki&quo t;

Mnie zaś nudzi wątek Ingi. Żyją jakoś tak osobno z tym Robertem, nic wspólnie nie robią, tylko się sprzeczają. Z Hanią pewnie będą jakieś akcje i Andrzejowi też da w kość.

Wątek Zuzy bardzo mi się podoba. Boję się, żeby tego nie zepsuli i żeby nie bylo jakichś akcji, że będzie ukrywać ciąże przed Jaśkiem czy coś. W końcu wyrzuciła z siebie jakieś głębsze uczucia

U Anki szkoda że się przez Julke pokomplikowało. Tak jak myślałam, Julka ściemnia z ciążą. Mam nadzieję, że Paweł z Anką się dogadają po wszystkim.

Co do Patrycji to coż, przykro się na to patrzy i też mi jej żal, ale z drugiej strony jest z facetem, o którym nic nie wie, ślepo zaopatrzona i teraz będą dopiero jaja z tego co czytałam, ale nie będę spoilerować.

Dorota dobrze zrobiła. Też za nią nie przepadam, ale Łukasz przegina ostro. Nie dość że ją zdradzał, to jeszcze chce rozwód z jej winy, żadnego honoru nie ma. Mam nadzieję, że mu się nie uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 22:14   #2905
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Podobał mi się dzisiejszy odcinek

Zuza wreszcie się otworzyła, mam nadzieję, że dziecko będzie Jaśka i scenarzyści nie będą już tak mieszać w jej życiu.

Patrycja ładnie oberwała, wychodzi na jaw prawdziwe oblicze Wiktora

Inga... bleeeeh Uwielbiałam Sochę w Brzyduli, wydawała mi się super aktorką, a teraz ciągle ta sama cierpiąca mina.

Szkoda, że Anka nie pojechała. Julka to wstrętna manipulatora. Wiem, że wielu osobom nie podoba się ten wątek podróży dookoła świata, ale ja akurat się z nim bardzo utożsamiam

Na biało spoilery:


Inga zdradzi Roberta z Jackiem
Wiktor wyjedzie z Mikołajem
Paweł i Anka odzyskają dom
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 22:41   #2906
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki&quo t;

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Mnie zaś nudzi wątek Ingi. Żyją jakoś tak osobno z tym Robertem, nic wspólnie nie robią, tylko się sprzeczają. Z Hanią pewnie będą jakieś akcje i Andrzejowi też da w kość.

Wątek Zuzy bardzo mi się podoba. Boję się, żeby tego nie zepsuli i żeby nie bylo jakichś akcji, że będzie ukrywać ciąże przed Jaśkiem czy coś. W końcu wyrzuciła z siebie jakieś głębsze uczucia

U Anki szkoda że się przez Julke pokomplikowało. Tak jak myślałam, Julka ściemnia z ciążą. Mam nadzieję, że Paweł z Anką się dogadają po wszystkim.

Co do Patrycji to coż, przykro się na to patrzy i też mi jej żal, ale z drugiej strony jest z facetem, o którym nic nie wie, ślepo zaopatrzona i teraz będą dopiero jaja z tego co czytałam, ale nie będę spoilerować.

Dorota dobrze zrobiła. Też za nią nie przepadam, ale Łukasz przegina ostro. Nie dość że ją zdradzał, to jeszcze chce rozwód z jej winy, żadnego honoru nie ma. Mam nadzieję, że mu się nie uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oni są siebie warci.
On zdradzał poprzednią żonę, więc można było się domyślać, że aktualną też zdradzi.
Ona nawet za bardzo nie ukrywała, że mąż jest dla niej tylko bankomatem.

Niestety, obawiam się, że on miał dzisiaj rację.
Łukasz jako prezes banku ma większe możliwości i znajomości niż osoba niepracująca (czy nawet agent nieruchomości, niech jej będzie )
Znajdzie takiego "Jeleńskiego" albo dwóch i po Dorotce
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 02:06   #2907
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Menopauza ma bardzo podobne objawy do ciąży. Lekarz jej nagadał o tej wczesnej menopauzie, całkowicie się zatopiła w tej myśli i odrzucała podświadomie ciążę
To wcale nie jest naciągany wątek, jest akurat bardzo realny
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 10:09   #2908
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

jak to Patrycja nic nie wiedziala o wiktorze,Anka i była szefowa Patrycji ostrzegały,ze to kawał sk.......na jest i viola, długo czekać nie musiała
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 18:48   #2909
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Wątek Patrycji, calkiem nieoczekiwanie, robi sie ciekawy i wazny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 08:56   #2910
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wątek Patrycji, calkiem nieoczekiwanie, robi sie ciekawy i wazny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podoba mi się

Ale wątek Julki bezsensu... nie jest to czasem pretekst ?
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-16 22:07:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.