Singielki 25 +. Część X - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-10, 14:42   #4951
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Hm.Napisałam jak się z tym czuję, jak to wygląda z mojej strony i jak poradziła leno4ka, że jak nie jest zainteresowany to niech oszczędzi czasu i nie krzywdzi. Powiedział, że on nic nie wie, żebym ja zrobiła jak uważam, a on się dostosuje na co ja odpisałam, że nie zrobię jak uważam, bo nikogo nie zmuszę do spotkań,kontaktu,uczuć. No i jest cisza, brak odpowiedzi Ale jakoś mi lżej mimo gry w milczenie
Totalnie tego nie rozumiem
W tej sytuacji pozostaje zdecydować, że nic z tego, bo przecież nie będziesz się zadawać z inteligentnym inaczej.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Ja bym ich nazwała po prostu niezbyt zainteresowanymi. Ale fakt, brak im jaj żeby powiedzieć o tym wprost.
Zastanawia mnie, skąd tyle wolnego czasu u tych niezbyt zainteresowanych bezjajowców. Rozumiem pojedyncze przypadki, ale okazuje się, że to cała rzesza chłopców angażujących swój czas i energię w znajomości, na które de facto nie mają ochoty - po co? Zwodzenie ludzi jest aż tak zabawne?
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 15:06   #4952
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;77847011]Handzia, Ty chcesz, żeby pisał a nie pisze. A Angina mógłby przestać do mnie pisać a pisze jak szalony. Coś mi się wydaje, że ta nasza znajomość nam nie wypali Tylko mi miesza w głowie. On chyba myśli, że jak do mnie napisze to nie będę tak tego kosza przeżywać i nie będzie mi z tego powodu przykro. A jest jak jest. Faktycznie, że humor mam lepszy, ale to dlatego (czas się przyznać przed samą sobą), że rozbudza moją nadzieję. A wiemy, że nic z tego nie będzie [/QUOTE]
myslę, że tak uważa właśnie

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Bo ja za cholerkę bym nie wiedziała, że ktoś mnie usunął Nie wchodzę na czyjeś profile, no chyba że żeby coś sprawdzić ( tak jak na aszin ostatnio ubzdurało mi się, że ma w listopadzie urodziny i musiałam obczaić )



-------------------------------
Z nowości: jutro mam spotkanie numer 2

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



Ja jestem zdania, że w takich wypadkach najlepszy jest brak kontaktu... Chociaż na początku dopóki nie przetrawi się tej sytuacji
powodzenia jutro

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Dziwne tym bardziej, że teraz pisze ze mną tak...oschle i nijak. No ja rozumiem brak humoru z powodu problemów prywatnych, ale co ja mam teraz zrobić? Skakać? Stawać na rzęsach? Nie wiem nawet czy powinnam zaczynać z nim ten temat w tym momencie ...

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------



Omg, może weź jakieś leki nasenne dzisiaj co ? Chociaż mi nie pomagają, dzisiaj budziłam się co 1-2h żeby sprawdzić czy przypadkiem napisał, taaa w środku nocy
uważam,że to nie jest usprawiedliwienie na dluższą metę. Nie może Cię ciągle "karać"
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
brzmi jakby ściemniał


mnie ostatnio starzy w weekend wkurzyli, ale nawet nie chce mi się pisać
na szczeście nie musze z nimi siedziec, spakowałam plecak i wróciłam do siebie, tu mam ciszę, spokój i nikt mi nad głowa nie jojczy
cisza i spokój ponad wszystko
Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Hm.Napisałam jak się z tym czuję, jak to wygląda z mojej strony i jak poradziła leno4ka, że jak nie jest zainteresowany to niech oszczędzi czasu i nie krzywdzi. Powiedział, że on nic nie wie, żebym ja zrobiła jak uważam, a on się dostosuje na co ja odpisałam, że nie zrobię jak uważam, bo nikogo nie zmuszę do spotkań,kontaktu,uczuć. No i jest cisza, brak odpowiedzi Ale jakoś mi lżej mimo gry w milczenie
Totalnie tego nie rozumiem
dostosuje się do relacji? A jeśli uznasz,że chcesz związku, to w niego wejdzie, bo się dostosuje?
Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Ja bym ich nazwała po prostu niezbyt zainteresowanymi. Ale fakt, brak im jaj żeby powiedzieć o tym wprost.
zgadzam się
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 15:10   #4953
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Ja bym ich nazwała po prostu niezbyt zainteresowanymi. Ale fakt, brak im jaj żeby powiedzieć o tym wprost.
dokładnie
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 15:27   #4954
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja bym to odebrała jako : "Nic Ci nie mogę obiecać. Jeśli chcesz mieć kontakt to okej, a jeśli nie chcesz to też to zrozumiem."
Czyli mu nie zależy z resztą tak się nie zachowuje facet, któremu zależy

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Kuva co!!! Zdecyduj, ze ma Cię kochać, a on się dostosuje? Zdecyduj, że się widzicie, a on się dostosuje? No palant.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Normalnie koleś jakiś nieogarnięty. Dałabym sobie spokój...
[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;77855171]ale jak to że on zrobi jak Ty uważasz ? to jakis absurd albo się chce z Tobą widywać i spotykać albo nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Mówicie odpuścić? Tak bez słowa? Kurcze. Ciężkie to będzie dla mnie, bo zrobił mi dużo nadziei, a potem nagle olał.No i po co



[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7785758 1] W tej sytuacji pozostaje zdecydować, że nic z tego, bo przecież nie będziesz się zadawać z inteligentnym inaczej.

Zastanawia mnie, skąd tyle wolnego czasu u tych niezbyt zainteresowanych bezjajowców. Rozumiem pojedyncze przypadki, ale okazuje się, że to cała rzesza chłopców angażujących swój czas i energię w znajomości, na które de facto nie mają ochoty - po co? Zwodzenie ludzi jest aż tak zabawne?[/QUOTE]

No jeszcze, gdyby mi nie dawał nadziei na coś więcej to plułabym sobie w brodę za zaangażowanie, a nie obwiniała jego. Ale on jeszcze 7-10 dni temu mówił, że nawet jak wyjedzie to sobie poradzimy, spróbujemy, że to nie problem, że mu bardzo na mnie zależy i że czuje to co ja... Aha

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
myslę, że tak uważa właśnie


powodzenia jutro


uważam,że to nie jest usprawiedliwienie na dluższą metę. Nie może Cię ciągle "karać"

cisza i spokój ponad wszystko

dostosuje się do relacji? A jeśli uznasz,że chcesz związku, to w niego wejdzie, bo się dostosuje?

zgadzam się
Chyba trafiłam w zły moment w jego życia, kiedy ma masę problemów prywatnych, które go dobijają... To po co mu kolejny 'problem'
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 15:28   #4955
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Handzia jemu po prostu nie zalezy. I nie usprawiedliwiaj go problemami prywatnymi bo gdyby to byla przyczyna to inaczej by mówił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 15:30   #4956
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25 +. Część X

handzia, no ja bym się już więcej nie angażowała. może ma problemy i wszystko można zrozumieć ale jak się zamyka no to nic na siłę. a potem jak będziecie już w poważniejszej relacji i on będzie miał problemy to co ? znów Cię oleje i będzie uważał że to ok ?

ja już miałam takiego co się wszystko kręciło na około jego problemów. jak ja miałam poważny w moim życiu to mnie zostawil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 16:16   #4957
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
:
Z nowości: jutro mam spotkanie numer 2 [COLOR="Silver
powodzenia!

byłyście w Rossmanie? ja zakupy poczyniłam i byłam na pazurkach i brwiach, także dzień dla urody
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-10, 16:27   #4958
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
powodzenia!

byłyście w Rossmanie? ja zakupy poczyniłam i byłam na pazurkach i brwiach, także dzień dla urody
Ja robilam przez aplikacje zakupy. Stacjonarnie to nie mam cierpliwosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 16:27   #4959
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Handzia, a odpisał cos?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 16:38   #4960
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Handzia tule mocno;*
Rzeczywiście ponuro tu ostatnio na naszym wątku.
Ja dzisiaj z tego wszystkiego nie poszłam do pracy. Smęce tym moim chłopakom o tym jak bardzo tamten był naj więc postanowiłam, ze dzis im odpuszczę.
Mózg jest głupi bo przypomina najlepsze chwile. Ehhh;(

A tak wgle to polecam na dopięcie zdołowania piosenkę klasyk:

__________________


Edytowane przez comablack89
Czas edycji: 2017-10-10 o 17:14
comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 17:34   #4961
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Handzia tule mocno;*
Rzeczywiście ponuro tu ostatnio na naszym wątku.
Ja dzisiaj z tego wszystkiego nie poszłam do pracy. Smęce tym moim chłopakom o tym jak bardzo tamten był naj więc postanowiłam, ze dzis im odpuszczę.
Mózg jest głupi bo przypomina najlepsze chwile. Ehhh;(

A tak wgle to polecam na dopięcie zdołowania piosenkę klasyk:


Przepraszam, ale jak widzę Chylińską, to nie mogę się przestać śmiać, bo przypominają mi się jej wygibasy i popowe wcielenie

A ja do zamulaczy dołączam. Sytuacja w pracy już mnie przerosła. W czwartek mam rozmowę pt "albo mi znajdujecie inną rolę albo zespół, albo nara". Z aktualnymi ludźmi nie daję rady pracować

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja robilam przez aplikacje zakupy. Stacjonarnie to nie mam cierpliwosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo u mnie. Nie chcę się przekopywać, więc wieczorem będę robić zamówienie internetowe
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-10, 17:47   #4962
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Też zamulam. Jednak potrzebuję więcej snu na dobę niż pół godziny, ale do tabletek nie zamierzam już wracać.
Matka mnie wypytuje o W., ona myśli, że ja mam na tę sytuację wywalone

W niedziele zaczynam studia

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Handzia tule mocno;*
Rzeczywiście ponuro tu ostatnio na naszym wątku.
Ja dzisiaj z tego wszystkiego nie poszłam do pracy. Smęce tym moim chłopakom o tym jak bardzo tamten był naj więc postanowiłam, ze dzis im odpuszczę.
Mózg jest głupi bo przypomina najlepsze chwile. Ehhh;(

A tak wgle to polecam na dopięcie zdołowania piosenkę klasyk:
Ponuro, ale chociaż niektórym z nas się układa w miłości - Szefowej, Aszin, Atavish no i prawdopodobnie Dadze

Ja postanowiłam już odpuścić te nowe znajomości, chamskie, ale wiele osób po prostu poblokowałam na fb i telefonie.
No tylko sprawy z W. jeszcze nie mogę odpuścić, ale daję sobie czas, chyba chciałam za szybko wszystko.
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 18:23   #4963
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Melduję się po powrocie z fitnessu. Piekę ciastka z masła orzechowego w nagrodę

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7785758 1] W tej sytuacji pozostaje zdecydować, że nic z tego, bo przecież nie będziesz się zadawać z inteligentnym inaczej.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



Zastanawia mnie, skąd tyle wolnego czasu u tych niezbyt zainteresowanych bezjajowców. Rozumiem pojedyncze przypadki, ale okazuje się, że to cała rzesza chłopców angażujących swój czas i energię w znajomości, na które de facto nie mają ochoty - po co? Zwodzenie ludzi jest aż tak zabawne?[/QUOTE]
Wiesz, może akurat nie mają co robić, może spotykają się na zasadzie "zobaczę, czy coś z tego będzie", a potem stwierdzają, że jednak nie, może spotykają się, żeby pobyć sobie z kobietą i czekają aż znajdą tą właściwą. Ludzie mają różne motywacje. Dla mnie wszystko jest ok, pod warunkiem, że mówi się szczerze, jak wygląda sytuacja.

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość

Przepraszam, ale jak widzę Chylińską, to nie mogę się przestać śmiać, bo przypominają mi się jej wygibasy i popowe wcielenie

A ja do zamulaczy dołączam. Sytuacja w pracy już mnie przerosła. W czwartek mam rozmowę pt "albo mi znajdujecie inną rolę albo zespół, albo nara". Z aktualnymi ludźmi nie daję rady pracować

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------



To samo u mnie. Nie chcę się przekopywać, więc wieczorem będę robić zamówienie internetowe
Odnośnie Chylińskiej to faktycznie miała ten popowy epizod (w sumie każdy ma różne etapy w życiu, ja jej za to nie potępiam ani nie wyśmiewam), ale wróciła do ostrego grania - byłam na jej koncercie, nowa płyta, stare przeboje ONA, było ostro, rockowo i zarąbiście Poczułam potrzebę obrony
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 18:25   #4964
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Melduję się po powrocie z fitnessu. Piekę ciastka z masła orzechowego w nagrodę


Wiesz, może akurat nie mają co robić, może spotykają się na zasadzie "zobaczę, czy coś z tego będzie", a potem stwierdzają, że jednak nie, może spotykają się, żeby pobyć sobie z kobietą i czekają aż znajdą tą właściwą. Ludzie mają różne motywacje. Dla mnie wszystko jest ok, pod warunkiem, że mówi się szczerze, jak wygląda sytuacja.


Odnośnie Chylińskiej to faktycznie miała ten popowy epizod (w sumie każdy ma różne etapy w życiu, ja jej za to nie potępiam ani nie wyśmiewam), ale wróciła do ostrego grania - byłam na jej koncercie, nowa płyta, stare przeboje ONA, było ostro, rockowo i zarąbiście Poczułam potrzebę obrony
Byłam w maju na jej koncercie i potwierdzam, nie jestem jej fanką, ale koncert był świetny!
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 19:12   #4965
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Byłam w maju na jej koncercie i potwierdzam, nie jestem jej fanką, ale koncert był świetny!
Prawda? Aż sobie zapodałam koncertową wersję "Zostaw mnie"
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 19:15   #4966
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Handzia jemu po prostu nie zalezy. I nie usprawiedliwiaj go problemami prywatnymi bo gdyby to byla przyczyna to inaczej by mówił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
teraz to widzę

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;77859356]handzia, no ja bym się już więcej nie angażowała. może ma problemy i wszystko można zrozumieć ale jak się zamyka no to nic na siłę. a potem jak będziecie już w poważniejszej relacji i on będzie miał problemy to co ? znów Cię oleje i będzie uważał że to ok ?

ja już miałam takiego co się wszystko kręciło na około jego problemów. jak ja miałam poważny w moim życiu to mnie zostawil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nic na siłę, tak. Muszę w takim razie napisać mu chociaż, żeby mi na snapie nie spamował bo ciągle to robi przypominając o sobie.

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Handzia, a odpisał cos?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wysyła tylko jakieś nic nie znaczące snapy, typu 'mój piesek' , 'idę na siłownię' , 'oglądam serial' :roll eyes:
Shawtty co byś zrobiła ?



Mam dzisiaj randkę sama z sobą pohennowałam włosy, zrobiłam pycha obiad, nałożyłam peeling i maskę na twarz, w której siedziałam 2h bo pochłonęło mnie rysowanie
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 19:24   #4967
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
teraz to widzę



Nic na siłę, tak. Muszę w takim razie napisać mu chociaż, żeby mi na snapie nie spamował bo ciągle to robi przypominając o sobie.



Nie wysyła tylko jakieś nic nie znaczące snapy, typu 'mój piesek' , 'idę na siłownię' , 'oglądam serial' :roll eyes:
Shawtty co byś zrobiła ?



Mam dzisiaj randkę sama z sobą pohennowałam włosy, zrobiłam pycha obiad, nałożyłam peeling i maskę na twarz, w której siedziałam 2h bo pochłonęło mnie rysowanie
Zapytała go, czy jednak ma humor do wysyłania przygłupich snapów, a na poważniejsze rozmowy to już nie.

Takie problemy, a piesełki wysyła. Ja rozumiem, że ma 22 lata, ale niech się ogarnie, bo zachowuje się śmiesznie
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 19:26   #4968
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
teraz to widzę



Nic na siłę, tak. Muszę w takim razie napisać mu chociaż, żeby mi na snapie nie spamował bo ciągle to robi przypominając o sobie.



Nie wysyła tylko jakieś nic nie znaczące snapy, typu 'mój piesek' , 'idę na siłownię' , 'oglądam serial' :roll eyes:
Shawtty co byś zrobiła ?



Mam dzisiaj randkę sama z sobą pohennowałam włosy, zrobiłam pycha obiad, nałożyłam peeling i maskę na twarz, w której siedziałam 2h bo pochłonęło mnie rysowanie
Kurcze, dla mnie ten facet jest totalnie szczeniacki. Albo ja jestem już tak stara.

Fajnie, że zrobiłaś sobie taki czas dla siebie
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 20:27   #4969
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Porozmawialiśmy.
On jednak nie wyobraża sobie poznawania się na tę odległość-rozumiem i nie rozumiem, bo jeszcze tydzień temu był w stanie spróbować, przecież to by nie ciągnęło się latami.
Nie umiał się określić właśnie przez tę przeszkodę-rozumiem
On chciałby zachować kontakt -nie rozumiem i nie chcę
On nie rozumie czemu zrywam z nim kontakt na amen-niech się pocałuje w nos
Poryczałam się-nie rozumiem, bo to nie była długa i intensywna znajomość
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-10, 20:31   #4970
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Wracam z filmu - meeega

Długie, powolne ujęcia, cudna muzyka, klimat, scenariusz co trzyma się kupy, dużo zadumy... Jestem bardzo na tak
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 20:50   #4971
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Handzia Misiu, nieważne, że to nie była długa znajomość, pisałaś, że możesz z nim gadać bez przerwy i jest świetny w łóżku, trudno się rozstawać z takimi osobami, własnie też przypomniałam sobie o W., kuva mać, przykro mi i tulę ;*
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 21:24   #4972
Agacik
Raczkowanie
 
Avatar Agacik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 144
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a co to znaczy "ktoś mi okaże zainteresowanie?"

W sensie, że jakiś facet na imprezie podejdzie i poprosi o numer/zaprosi na drinka/kawę? "Nie, nie jestem zainteresowana" i wszystko
Nie nie, chodzi mi o to, że ktoś jest zainteresowany moim życiem, codziennie dużo gadamy, zna osobiście lub z opowiadań moją rodzinę i przyjaciół i pyta o nich i moje sprawy i chce ze mną spędzać czas.....


Handzia to już teraz chyba wszystko jasne dla ciebie. Trzymaj się kochana i płacz ile potrzebujesz

Classic mogę prosić o przepis na ciastka?
Agacik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 21:52   #4973
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cześć dziewczyny
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 22:08   #4974
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czy Ty kiedykolwiek odniesiesz się do tego, co tu się pisze?
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 22:12   #4975
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Handzia, uściski! współczuję
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 22:29   #4976
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Czy Ty kiedykolwiek odniesiesz się do tego, co tu się pisze?

aszin zazwyczaj nie czytam
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 22:33   #4977
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
aszin zazwyczaj nie czytam
To za przeproszeniem na ch.. tu wchodzisz jeszcze? czytać nie, pisać nie... ja nie widzę tu żadnej logiki
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 22:42   #4978
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

czy uprawiałyście kiedyś "seks na odległość" ze swoim chłopakiem?
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 22:43   #4979
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Porozmawialiśmy.
On jednak nie wyobraża sobie poznawania się na tę odległość-rozumiem i nie rozumiem, bo jeszcze tydzień temu był w stanie spróbować, przecież to by nie ciągnęło się latami.
Nie umiał się określić właśnie przez tę przeszkodę-rozumiem
On chciałby zachować kontakt -nie rozumiem i nie chcę
On nie rozumie czemu zrywam z nim kontakt na amen-niech się pocałuje w nos
Poryczałam się-nie rozumiem, bo to nie była długa i intensywna znajomość
Biedaku Czułabym się oszukana na Twoim miejscu i to bardzo.


Wróciłam z kina. Spotkaliśmy się, przyjechał po mnie po pracy, chwilę pogadaliśmy o bzdetach, potem film, potem odwiozl mnie do domu. Koniec. Na poważne tematy nie rozmawialiśmy. Nie jestem w stanie się z nim spotykać na kumpelskich zasadach
Poczekam aż urlop mu się skończy i wtedy będzie miał mniej czasu na kontakt ze mną i może samo to umrze śmiercią naturalną
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 22:43   #4980
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X



Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-11 14:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.