nasza klasa... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 17:50   #1
yvonne75
Przyczajenie
 
Avatar yvonne75
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 2

nasza klasa...


co myslicie o odnajdywaniu starych milosci i "odgrzewaniu starych obiadow"?niejeden artykul temu poswiecony przeczytalam i wiecie co?zastanawiam sie ile malzenstw sie z tego powodu rozleci...
yvonne75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 17:59   #2
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: nasza klasa...

Tez o tym wiele slyszalam.Jest w tym cos....To wlasnie ciemna strona odnajdywania i odgrzewania straych znajomosci a co za tym idzie starych milosci.
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 18:00   #3
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: nasza klasa...

szczerze mówiąc nie mam o tym zdania. jeśli ktoś chce odgrzebywać stare znajomości to nikt mu tego nie zabroni.



ja nie mam konta na naszej klasie i jakoś żyję.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 18:01   #4
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: nasza klasa...

O tak NK zmieniła zycie sporo osób. Niektórym to pomogło innym zaszkodziło. Nie raz czytałam posty dziewczyn o ty jak byłe ich tż sie odzywają przez ten portal itd. i gryzą sobie paznokcie z obawy.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 18:04   #5
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: nasza klasa...

Już jest taki wątek dość obszerny o naszej-klasie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 18:06   #6
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: nasza klasa...

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
O tak NK zmieniła zycie sporo osób. Niektórym to pomogło innym zaszkodziło. Nie raz czytałam posty dziewczyn o ty jak byłe ich tż sie odzywają przez ten portal itd. i gryzą sobie paznokcie z obawy.

ja właśnie dlatego nie zakładałam tam konta. lepiej nie denerwować samej siebie, że jakaś dziewczyna pisze mu komentarz na n-k. po co samej sobie przysparzać stresu? i przy okazji Tż? gdybym zobaczyła taki komentarz to bym była cholernie zazdrosna, kipiała ze złości, zdołowałabym się, traciła pewność siebie, a przy okazji męczyła mojego Tż pytaniami o tą dziewczynę. wiem, ze mnie kocha, ale takie sytuacje doprowadzają mnie do szału.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 18:13   #7
yvonne75
Przyczajenie
 
Avatar yvonne75
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 2
Dot.: nasza klasa...

sama idea naszej klasy nie jest wcale taka zla.jesli chodzi o stare sympatie,trzeba miec niestety wiele samozaparcia,zimnej krwi i jasnego spojrzenia na to wszystko.oj kobiety ,niebezpieczna to gra...wiem co mowie....
yvonne75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 19:54   #8
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: nasza klasa...

Na plotkowym jest już taki wątek
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 19:58   #9
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: nasza klasa...

jeżeli związek jest silny i zbudowany na szczerości i miłości takie sytuacje raczej nie będą miały mijsca....próba dla wielu ziązków
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 20:16   #10
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: nasza klasa...

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
jeżeli związek jest silny i zbudowany na szczerości i miłości takie sytuacje raczej nie będą miały mijsca....próba dla wielu ziązków
Też mi się tak wydaje szczerze mówiąc nie przyszła mi nawet do głowy możliwość dokopywania komuś przez n-k... ale to pewnie dlatego, że mój wtedy-jeszcze-TŻ konta tam nie ma (zresztą do tej pory) Chociaż... na gronie też obserwowałam jak dodaje kolejne koleżanki i nie byłam zazdrosna, bo wiedziałam że nie mam o co. słowem, sama w sobie n-k nie wydaje mi się zagrożeniem.
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 20:42   #11
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: nasza klasa...

Mam na n-k swoje konto, mój mąż też ma. Znalazłam wielu strarych znajomych, dawne sympatie też. Wspominam ich z pewnym sentymentem, miło mi się czyta komplementy pod moim adresem i pewnie latem chętnie spotkamy sie przy jakimś piwku. Byc może teraz, kiedy sie nawzajem znależlismy, uda się te znajomości podtrzymać. I do tego służy mi ten portal. Nie do odgrzewania dawnych uczuć. A mój mąż az puchnie z dumy kiedy czyta pod moim zdjęciem komentarze jak to podobno pięknie wygladam. No ale moje znajomości są sprzed dwudziestu lat, więc jakakolwiek zazdrość i obawa o trwałość naszego zwiazku byłaby chyba dziwna

A ja to nawet nie mam o kogo być zazdrosna, bo jego znajomi to prawie sami faceci (najpierw technikum, potem studia na politechnice więc kobiet raczej mało). Jest jedna dziewczyna (kobieta), kiedyś obiekt westchnień. Wiem, że ma miłe wspomnienia, kiedyś się w niej podkochiwał (razem z połową wydziału). Cóż, dawnych wspomnien czar.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 10:57   #12
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: nasza klasa...

pierwszych miłości sie nie zapomina, przyznajcie same,zawsze ma się do nich sentyment i wzbudzają silne uczucia a jeśli te uczucia są jak najbardziej dobre i to z obu ston to może się cos odrodzic na nowo
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:03   #13
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: nasza klasa...

Eee tam przecież nie będę się bała że mój TŻt sobie znajdzie była miłość i mnie zostawi. Jak by miał w planach mnie zostawić to czy przez naszą klase czy nie to i tak by to zrobił. Więc bez różnicy. A nk uważam za fajny pomysł bo znalazłam ludzi z którymi się lata nie widziałam np. z dzieciństwa, czy z wakacji.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:06   #14
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: nasza klasa...

Moj TŻ ma swoja byla w znajomych, ale to tylko dlatego bym byla zazdrosna Na poczatku troche bylam, ale przeszlo mi. Wstawil sobie ze mna fotke, wiec wiem ze mu zalezy Zreszta jego ex zbyt wielka krzywde mu zrobila by do niej wrocil.

Przyznam szczerze ze nie mam w znajomych facetow, ktorymi bylam kiedys zauroczona, bo i po co. Zmienilam gust, nie utrzymuje kontaktu z nimi i dobrze mi z tym.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:23   #15
magda1kw
Raczkowanie
 
Avatar magda1kw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 77
GG do magda1kw
Dot.: nasza klasa...

wszyscy się czepiają NK , a dla mnie to bez sensu. Jak zakładałam konto, to nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogłabym szukać tam swoich starych miłości ... Poza tym, jak ktoś nie lubi tej strony to niech nie zakłada konta, proste.
Myśle, że takie portale są dla ludzi rozumnych , a nie buraków. I nie roazumiem po co ta ogólna krytyka? Komu to przeszkadza?
Mój Tata dzięki NK poznajdywał swoich kolegów z młodych lat, naprawde miał przy tym super zabawe. A ja nie tylko wiem co u moich koleżanek z klasy ale także poodnajdywałam osoby z którymi już dawno straciłam kontak. Wznowiłam przyjaźnie. I po to ten portal jest!!
magda1kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:55   #16
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: nasza klasa...

Szczerze mówiąc, jak czytam to mi się płakać chce.. Z założenia nasza-klasa jest społecznością, gdzie odnajduje się starych znajomych ze szkoły, klasy itd. Czytając o Waszych wielkich zazdrościach i problemach egzystencjalnych "bo była dziewczyna mojego tżta napisała mu komentarz".. ręce opadają.. Nie chciało mi się sprawdzać, ile macie lat, ale poziom postów odpowiada czternastolatkom. Przepraszam za ostre słowa, ale pierwszy raz spotkałam się z takimi opiniami i naszej-klasie.
__________________
- Cicho! .. bo nie słyszę..
- Czego nie słyszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 13:08   #17
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: nasza klasa...

Jeśli związek jest prawdziwy i dojrzały, to taka nasza-klasa nic nie przeszkodzi
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 13:17   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: nasza klasa...

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jeśli związek jest prawdziwy i dojrzały, to taka nasza-klasa nic nie przeszkodzi
dokladnie a jesli nie to i bez NK sie rozleci.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 13:19   #19
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: nasza klasa...

U mnie w domu nasza-klasa zdążyła już zrobić wiele złego. Mój tato, znalazł dziewczynę, z którą był jeszcze nim poznał Mamę. I co? Pisali do siebie słodkie wiadomości, między innymi o tym, co razem przeszli i co najbardziej moją Mamę obruszyło (zna skłonności mojego ojca do licznych romansów), że będzie myślał o tej dawnej miłości, w sylwestra, o północy. Pragnę napomknąć, że sylwestra spędzał z Mamą. Wiem, zastanawiacie się, skąd moja Mama wie o tych wiadomościach. Wytropiła je. To nie fair, ale rozgrzeszam ją tym, że po tylu romansach też chyba zaczęłabym kontrolować swojego faceta
Smutne to. Ale przynajmniej mogłam się wygadać.
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 15:05   #20
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: nasza klasa...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=258218 ten portal jest chyba naprawdę złowieszczy
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 15:24   #21
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: nasza klasa...

byłam w styczniu na spotkaniu klasowym po 8 latach niewidzenia się, prawie cała klasa dopisała, moja kumpela zaczęła dalikatnie flirtować z chłopakiem z klasy (nawiasem mówiąć wcześniej opowiadał mi że w tym roku ma zamiar się oświadczyć dziewczynie, ze jest z nią 3 lata etc). w sumie nikt się nie dziwił że się dobrze razem bawią bo zawsze ich do siebie ciągnęło...a skończyło się tak że wylądowali w hotelu...
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 15:47   #22
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: nasza klasa...

na forum plotka dziewczyna właśnie rozpacza bo odkryła przez przypadek że jej facet prowadzi drugie życie bo znalazła tam wiadomości od jego DRUGIEj OBECNEJ dziewczyny która była kiedyś jego koleżanką i odnowili znajomość na NK,głupotą byłoby obwinianie portalu za takie rzeczy tylko ludzi którzy wykorzystuja to jako okazję do odnowienia zażyłosci co jest znacznie prostsze od zawierania nowych,bo nie trzeba już nic żmudnie ropalać,wystarczy podgrzać...
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 16:55   #23
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: nasza klasa...

Cytat:
Napisane przez kejti1987 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, jak czytam to mi się płakać chce.. Z założenia nasza-klasa jest społecznością, gdzie odnajduje się starych znajomych ze szkoły, klasy itd. Czytając o Waszych wielkich zazdrościach i problemach egzystencjalnych "bo była dziewczyna mojego tżta napisała mu komentarz".. ręce opadają.. Nie chciało mi się sprawdzać, ile macie lat, ale poziom postów odpowiada czternastolatkom. Przepraszam za ostre słowa, ale pierwszy raz spotkałam się z takimi opiniami i naszej-klasie.
No to Ci podpowiem. mam 39. A teraz pokaż mi w moim poście problemy egzystencjalne i wielką zazdrość.

Edytowane przez to ja magda
Czas edycji: 2008-06-06 o 16:56 Powód: błąd
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:01   #24
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: nasza klasa...

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
na forum plotka dziewczyna właśnie rozpacza bo odkryła przez przypadek że jej facet prowadzi drugie życie bo znalazła tam wiadomości od jego DRUGIEj OBECNEJ dziewczyny która była kiedyś jego koleżanką i odnowili znajomość na NK,głupotą byłoby obwinianie portalu za takie rzeczy tylko ludzi którzy wykorzystuja to jako okazję do odnowienia zażyłosci co jest znacznie prostsze od zawierania nowych,bo nie trzeba już nic żmudnie ropalać,wystarczy podgrzać...

kilka postów wczesniej podałam właśnie linka
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:08   #25
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: nasza klasa...

Moje zycie też się zmieniło przez NK. Odkrylam na koncie mojego faceta korespondencje z innymi laskami i postanowilam odejsć, od kilku dni jestem już wolna.

Nie lubię tego portalu. Mam konto ale na razie tylko tak, żeby nikt nie mógl go odnaleźć wpisując w wyszukiwarkę, bez opcji komentarzy, tak dla spokoju
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:12   #26
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: nasza klasa...

Cytat:
Napisane przez kejti1987 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, jak czytam to mi się płakać chce.. Z założenia nasza-klasa jest społecznością, gdzie odnajduje się starych znajomych ze szkoły, klasy itd. Czytając o Waszych wielkich zazdrościach i problemach egzystencjalnych "bo była dziewczyna mojego tżta napisała mu komentarz".. ręce opadają.. Nie chciało mi się sprawdzać, ile macie lat, ale poziom postów odpowiada czternastolatkom. Przepraszam za ostre słowa, ale pierwszy raz spotkałam się z takimi opiniami i naszej-klasie.
Wlasnie z zalozenia , a opini jest raczej masa na roznych forach.
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 10:48   #27
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: nasza klasa...

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
No to Ci podpowiem. mam 39. A teraz pokaż mi w moim poście problemy egzystencjalne i wielką zazdrość.
Nie wiem czy zauważyłaś, że w tym wypadku nie był to komentarz przeznaczony dla Ciebie.

Cytat:
Napisane przez Zosia#23#
Wlasnie z zalozenia , a opini jest raczej masa na roznych forach.
Właśnie o to chodzi.. na różnych forach.. z moich znajomych nikt jeszcze nie miał najmniejszego problemu z naszą-klasą, a każdy ma jakieś swoje dawne miłości, przyjaźnie itp. Ja mam moich wszystkich byłych na naszej klasie, zresztą z częścią z nich mam najbardziej normalny i naturalny kontakt. Uważam, że to nie nasza-klasa jest winna, tylko ludzie, bo co to za różnica, czy dzisiaj znajdzie kogoś przez naszą-klasę, czy jutro pozna w parku? To co, zamknąć parki?
__________________
- Cicho! .. bo nie słyszę..
- Czego nie słyszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 11:00   #28
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: nasza klasa...

Cytat:
Napisane przez kejti1987 Pokaż wiadomość
Uważam, że to nie nasza-klasa jest winna, tylko ludzie, bo co to za różnica, czy dzisiaj znajdzie kogoś przez naszą-klasę, czy jutro pozna w parku? To co, zamknąć parki?
Ot! co!

Ludzie zwalają wszystko na naszą klasę. Najlepiej zwalić swoją głupotę czy chwilową słabość na rzecz martwą która nie potrafi oddać riposty. Ale ludzie tacy byli i będą. Że każdy dookoła jest winny tylko nie oni.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 11:53   #29
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: nasza klasa...

Nie wiem czy zauważyłaś, że w tym wypadku nie był to komentarz przeznaczony dla Ciebie.

No właśnie adresata jakoś nie zauważyłam, a uogólnień nie lubię. Ale mniejsza o to.

Sama jak czytam niektóre wypowiedzi to zastanawiam się, skąd u tak wielu wizażanek taki straszny brak pewności siebie, swojego związku i zaufania do partnera. Jak bardzo trzeba czuć sie niepewnie, żeby szukać zagrożenia dla związku w tego typu portalu? Żeby tak prawie histerycznie reagować na wpisy koleżanek z przeszłości? Żeby tak bardzo obawiać się róznych eks?
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 12:04   #30
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: nasza klasa...

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
Sama jak czytam niektóre wypowiedzi to zastanawiam się, skąd u tak wielu wizażanek taki straszny brak pewności siebie, swojego związku i zaufania do partnera. Jak bardzo trzeba czuć sie niepewnie, żeby szukać zagrożenia dla związku w tego typu portalu? Żeby tak prawie histerycznie reagować na wpisy koleżanek z przeszłości? Żeby tak bardzo obawiać się róznych eks?
A moze nie sa pewne bo zostaly skrzywdzone kiedys? Na zaufanie trzeba sobie zapracowac. Przez glupia rzecz latwo do kogos zaufanie stracic, a jeszcze trudniej odbudowac to zaufanie.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.