Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-24, 14:28   #691
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Opuchlizna to bardzo indywidualna sprawa. Ja byłam opuchnięta ponad 3 tyg właśnie po stylage M, wiec Lamaya tez może być. Zwłaszcza, że zaraz po zabiegu wyglądała inaczej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 16:14   #692
Lamaya
Raczkowanie
 
Avatar Lamaya
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 48
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Dziękuję za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Miałaś robione bardzo gęstym kwasem (moim ulubionym), wiec opuchlizna jest jeszcze na 100 proc. Jeśli po zabiegu wyglądałaś Ok, to tak mniej więcej będziesz wyglądać po zagojeniu. Kwas się nie "rozpreża" po zabiegu (niby jak się pije dużo wody to tak, ale chyba nieznacznie). Ja po tym preparacie byłam spuchnięta 3 tyg, jak nie miesiąc daj sobie jeszcze czas.
Na pocieszenie powiem Ci, że nie masz wielkich ust. 0,5 ml to jest bardzo malutko. Jeśli po miesiącu, dalej będziesz się źle czuła, to ja będąc na Twoim miejscu dołożyłabym w dół. Załącznik 7247136


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Opuchlizna to bardzo indywidualna sprawa. Ja byłam opuchnięta ponad 3 tyg właśnie po stylage M, wiec Lamaya tez może być. Zwłaszcza, że zaraz po zabiegu wyglądała inaczej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby wiem, że 0,5ml to bardzo malutko, jednak u mnie bardzo zauważalna zmiana....
Trochę mnie pocieszyłas (i uspokoiłas), że u Ciebie też tak długo się goiło.

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Opuchlizny już nie masz na 100% po dwóch tygodnikach. Stylage jest owsem gesty ale to nie ma nic do rzeczy...
Źle się wstrzyknęła moim zdaniem... albo nie podala preparatu w dolna wargę.
Nie pij wody za dużo, sporo ćwicz tak aby przyspieszyć przemianę materii wtedy kwas szybciej się wchłania
Mogła podać za dużo kwasu w kontur, co wypchnęło usta
Tak, umknęło mi gdzieś - dolnej w ogóle nie ruszała. Chciałam 'uwidocznić' tylko górną delikatnie. Jako laik, nie spodziewałam się, że ona będzie tak odstawać, też nie wiedziałam wcześniej, że kwas w kontur wypycha usta do przodu

Pani zaproponowała, żebym poczekała do miesiąca - jeżeli wtedy nadal będzie wyglądać tak samo wstrzyknie trochę w dolną dla wyrównania, więc cierpliwie czekam...
Lamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 06:48   #693
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Lamaya Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi







Niby wiem, że 0,5ml to bardzo malutko, jednak u mnie bardzo zauważalna zmiana....
Trochę mnie pocieszyłas (i uspokoiłas), że u Ciebie też tak długo się goiło.



Tak, umknęło mi gdzieś - dolnej w ogóle nie ruszała. Chciałam 'uwidocznić' tylko górną delikatnie. Jako laik, nie spodziewałam się, że ona będzie tak odstawać, też nie wiedziałam wcześniej, że kwas w kontur wypycha usta do przodu

Pani zaproponowała, żebym poczekała do miesiąca - jeżeli wtedy nadal będzie wyglądać tak samo wstrzyknie trochę w dolną dla wyrównania, więc cierpliwie czekam...
Nie powinno wypychac tylko podnosic, uwydatniac. Nie powinna tak odstawac i dziwne ze kompletnie nie ruszyła dołu, chocby delikatnie konturu...
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2017-09-25 o 07:31
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 13:21   #694
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Ja w czwartek powiekszałam i lewa strona jest nadal wieksza od prawej, mam nadzieje ze to tylko opuchlizna 😔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 13:57   #695
LadyJagoda
Zakorzenienie
 
Avatar LadyJagoda
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 490
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Kochane, przeczytałam wątek, ale wciąż nie wiem
Katowice / Gliwice kogo polecacie ?
LadyJagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 20:45   #696
Domizy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cześć dziewczyny.

Jestem właśnie po zabiegu. Na ustach pojawił sie duży siniak i czuje duże grudki. Użyliśmy kwasu Filorga 1 ml.

Jak to jest z tymi grudkami? Lekarz powiedziała, żeby nie masować ale czytam, że wiele z was to robi. Czy macie też takie białe jakby krostki na ustach? Chyba troche panikuje bo w każdym miejscu ukłucia mam grudkę.

Nizej zdjecie przed i po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DB9AE1C2-140C-4FA2-905B-9B016BC3E5C0.jpg (88,5 KB, 220 załadowań)
Domizy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 15:22   #697
BognaSand
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Tak, było juz na wątku. Jest kilka rodzajów tego preparatu. Osobiście miałam styczność z Mką i XL , jak chcesz delikatnie to S pewnie, M jest trwalsza od niej podobno, choć ja z Ską nie miałam styczności. XL i XXL do ust sie nie nadaje , za twarde- to produkty raczej do wolumetrii. Generalnie mogę polecić, warto dorzucić produktu po 6-8 mies bo po takim czasie efekt juz mocno słabnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki za odpowiedź... no zrobiłam sobie Mką jestem bardzo zadowolona z efektów dla mnie jest idealnie bo są powiększone ale tak naturalnie, a nie jak u klauna sam zabieg też okazał się do przeżycia teraz zoabczymy na ile będzie się utrzymywał zabieg... trochę tylko mam suche usta i niew eim czy tak być powinno być?
BognaSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-29, 18:32   #698
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez LadyJagoda Pokaż wiadomość
Kochane, przeczytałam wątek, ale wciąż nie wiem
Katowice / Gliwice kogo polecacie ?
dr Grażyna Wachowicz MedBeauty w Katowicach
Robię u niej usta od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest lekarzem, a nie kosmetyczką, a do tego salon ma fajny program lojalnościowy, po powiększaniu ust dostajesz tyle punktów, że możesz do tego skorzystać np. z mikrodermabrazji za darmo
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 14:21   #699
Louisebelcher
Przyczajenie
 
Avatar Louisebelcher
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 22
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
dr Grażyna Wachowicz MedBeauty w Katowicach
Robię u niej usta od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest lekarzem, a nie kosmetyczką, a do tego salon ma fajny program lojalnościowy, po powiększaniu ust dostajesz tyle punktów, że możesz do tego skorzystać np. z mikrodermabrazji za darmo
Masz zdjęcia jak to robi? Ja miałam u Pierzchały w Katowicach. Doktorka mawia, że żeby uczciwie zrobić usta trzeba kilka razy na poprawki wracać ( za to się już nie płaci). Miałam słaby łuk kupidyna po tym zabiegu i chciałabym miec ładnie zrobione z łukiem ale leciutko podwinięte. Efekt zależy od własnego gustu i techniki lekarza a wolałabym nie chodzić na powiększenie gdzie skończę jak glonojad
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Louisebelcher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 14:48   #700
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Louisebelcher Pokaż wiadomość
Masz zdjęcia jak to robi? Ja miałam u Pierzchały w Katowicach. Doktorka mawia, że żeby uczciwie zrobić usta trzeba kilka razy na poprawki wracać ( za to się już nie płaci). Miałam słaby łuk kupidyna po tym zabiegu i chciałabym miec ładnie zrobione z łukiem ale leciutko podwinięte. Efekt zależy od własnego gustu i techniki lekarza a wolałabym nie chodzić na powiększenie gdzie skończę jak glonojad
To znaczy jak zdjęcia jak to robi? Nie robię zdjęć, kiedy jestem na fotelu i mdleję W każdym razie pani doktor ostrzykuje mi tylko czerwień wargową i układa kwas, a potem zostawia kropelkę preparatu, która jest ważna jeszcze miesiąc i mogę z niej skorzystać gdyby była potrzebna poprawka (bez dopłaty), ale do tej pory jeszcze nigdy nie skorzystałam. Nie wiem jak się odnieść do tego, że trzeba robić kilka poprawek, być może coś w tym jest że w każdych ustach może się trochę inaczej ułożyć kwas, czego od razu nie widać z powodu opuchlizny. Mi Pani doktor też mówiła o możliwej drobnej asymetrii do poprawy, ale ja zawsze jestem zadowolona. Mogę wrzucić zdjęcia ust sprzed paru lat i dzisiaj Pewnie to jest składowa umiejętności lekarza i konkretnych ust, w końcu to ciało a nie plastelina, więc u kogoś faktycznie mogą wyjść poprawki, a u mnie nie.

Nad łukiem kupidyna się jakoś nie zastanawiałam w swoim przypadku, bo miałam inne zastrzeżenia do swoich ust, które były priorytetowe Zawsze możesz się umówić na darmową konsultację. A czemu w ogóle chcesz zmienić lekarza?
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 15:48   #701
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Załączam zdjęcia przed i po kilku latach. Nie zrobiłam tego od jednego strzału, tylko powoli dokładałam. Aktualne usta robione były prawie 1,5 roku temu i na razie nie będę dokładać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta kiedys.JPG (8,1 KB, 666 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta teraz.JPG (9,0 KB, 200 załadowań)
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-01, 22:09   #702
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcia przed i po kilku latach. Nie zrobiłam tego od jednego strzału, tylko powoli dokładałam. Aktualne usta robione były prawie 1,5 roku temu i na razie nie będę dokładać.
Ile ml masz w ustach 😊???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 16:49   #703
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Ciężko powiedzieć, może 2-3? Nie umiem tego dokładnie określić, bo kwas się wchłania, ale co przychodziłam uzupełniać to chciałam więcej tak już jest. Poza tym nie wiem nigdy ile dokładnie poszło w usta, bo zazwyczaj robię coś jeszcze - za jedną ampułką część idzie w usta, a np. 2 kropelki w brodę.

Przeanalizowałam sobie historię wizyt i wygląda to tak:
luty 2014 - pierwszy raz, zrobiłam 1 ml
wrzesień 2014 - 1 ml
przerwa na aparat orto
kwiecień 2016 - 0,5 ml
wrzesień 2016 - 0,8 ml
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 10:31   #704
Maaybee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Czy któraś z Was słyszała coś o kwasie hialuronowym Hafiller?
Maaybee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 15:09   #705
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cześć dziewczyny Wymarzyłam sobie piękne usta. Przebrnęłam przez 2 wątki i jestem umówiona na jutro na 16.30 Pokażę Wam fotki przed i po. Płacę 800 zł za 1 ml.

Wrzuciłam zdjęcia stanu faktycznego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3437.JPG (75,1 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3585.JPG (82,7 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3592.JPG (77,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3597.JPG (75,3 KB, 85 załadowań)
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun

Edytowane przez onyks
Czas edycji: 2017-10-11 o 18:37
onyks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 23:03   #706
Yappek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Witam, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Który preparat do powiększania ust jest najbezpieczniejszy tudzież najlepszy ?
Yappek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 14:03   #707
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Robiłam usta wczoraj i moja górna warga jest znacznie większa od dolnej :/ Czy to możliwe, żeby spuchła mi tylko górna?
Dolna jest właściwie taka sama jak przed zabiegiem a górna wygląda jak kaczy dziób :/
Miałam podany Juvederm w górną większą ilość w kontur i czerwień a w dolną chyba tylko w czerwień. Co o tym myślicie? Wyrówna się?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171017_110932.jpg (49,2 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171017_145232.jpg (58,9 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171017_145242.jpg (57,7 KB, 176 załadowań)

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2017-10-17 o 14:09
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 15:16   #708
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Moim zdaniem się wyrówna bo też tak miałam 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 19:55   #709
Riri_x
Przyczajenie
 
Avatar Riri_x
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

ja robię gęstym kwasem hialuronowym, jakoś taki mi najbardziej odpowiada. niestety gwarantowana jest przy nim duża opuchlizna. za pierwszym razem się wystarszyłam , ale piłam dużo wody i było ok. no ale musze przyznac ze opuchlizna trzymala sie kilka tygodni.
__________________
''Niekontrolowane namiętności są przeważnie niczym więcej niż szaleństwem.''
Thomas Hobbes
Riri_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 20:33   #710
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem się wyrówna bo też tak miałam 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, a jak długo Ci się to wyrównywało? Też miałaś taką dużą różnicę?
Na prawdę tego nie rozumiem, dolna warga jest całkiem normalna a górna wygląda okropnie :/
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 19:24   #711
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cześć Dziewczyny! Przeczytałam cały wątek i jestem teraz na 100% pewna, że chciałabym powiększyć usta.

Zależy mi na tym by mieć pełne, bardziej krągłe usta.
Chciałabym również zlikwidować lekką asymetrię, którą widać na załączonych zdjęciach.
Na dwóch pierwszych zdjęciach usta są lekko pomalowane (bez konturówki), na drugim bez niczego..
Jestem już umówiona na wizytę w salonie w tą sobotę.
Przy okazji chciałabym zrobić sobie lipolizę podbródka, ale nie wiem czy zdecyduję się na dodatkowe kłucie w ten sam dzień

W każdym razie zdecydowałam się na 1 mln preparatu Neauvia Intense Lips, który ponoć jest bardziej gęsty i daje wyraźniejszy efekt.

Myślicie, że po 1 mln będzie widoczny efekt?
Tak jak wspominałam zależy mi bardzo na efekcie pełnych ust ( takich w stylu Star90)
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22834626_10210636117395396_1379762091_n (2).jpg (33,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22850411_10210636119435447_1507220057_o.jpg (51,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22878978_10210636122075513_1751911662_o.jpg (46,6 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez zorzanna
Czas edycji: 2017-10-30 o 18:54
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 23:53   #712
Natala80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 74
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

A miała któraś z Was jakieś ciężkie powikłania po powiększaniu?
Natala80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 09:40   #713
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Przeczytałam cały wątek i jestem teraz na 100% pewna, że chciałabym powiększyć usta.



Zależy mi na tym by mieć pełne, bardziej krągłe usta.

Chciałabym również zlikwidować lekką asymetrię, którą widać na załączonych zdjęciach.

Na dwóch pierwszych zdjęciach usta są lekko pomalowane (bez konturówki), na drugim bez niczego..

Jestem już umówiona na wizytę w salonie w tą sobotę.

Przy okazji chciałabym zrobić sobie lipolizę podbródka, ale nie wiem czy zdecyduję się na dodatkowe kłucie w ten sam dzień



W każdym razie zdecydowałam się na 1 mln preparatu Neauvia Intense Lips, który ponoć jest bardziej gęsty i daje wyraźniejszy efekt.



Myślicie, że po 1 mln będzie widoczny efekt?

Tak jak wspominałam zależy mi bardzo na efekcie pełnych ust ( takich w stylu Star90)

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz takie jak Star90 to raczej 1 ml będzie za mało. Ale tez zależy jak Ci go rozmieści. Ja po 1 ml mam duże, nie takie jak byś chciała, ale brakuje niewiele. Zrób 1ml i najwyżej dołożysz jak się już wygoisz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Natala80 Pokaż wiadomość
A miała któraś z Was jakieś ciężkie powikłania po powiększaniu?

Jestem na tym wątku bardzo długo i się nie spotkałam. Chodzi Ci o np uszkodzenia nerwów?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 20:35   #714
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Kocurasek, 1ml na początek tylko. Na pewno po jakimś czasie gdy usta już się wygoją i dojdą do siebie, dostrzyknę więcej.
Z tego co pamiętam Star miała ostrzykiwane usta regularnie.

Myślicie jednak, że po pierwszym razie będzie widać jakąkolwiek różnicę?
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 12:38   #715
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Jestem świeżo po zabiegu.
Przyjmowała mnie bardzo miła Pani doktor, która dokładnie wypytała się o efekt na jakim mi zależy.
Przede wszystkim na samym początku stwierdziła, że na pewno będzie potrzebna kolejna wizyta, gdy już usta dojdą do siebie, bo podczas pierwszej będzie pracować przede wszystkim and konturem, wyrównywać asymetrię, a dopiero podczas następnej wizyty zadbamy o objętość.

Bardzo spodobało mi się to podejście i to że zostało powiedziane w prost, że nie można pchać za dużo kwasu na raz, bo wtedy łatwo o efekt kaczego dzioba

Oglądnęła mnie dokładnie i okazało się że mam sporo własnej czerwieni wargowej ( ale usta niejako chowają się w dół) i po prostu trzeba ją wydobyć. To dobra wiadomość bo w perspektywie czasu może sie okazac że potrzebuję o wiele mniej kwasu niż myślałam.

Wybrałam kwas Neauvia Intense Lips, który jest kwasem bardzo gęstym. Pani doktor pracuje jeszcze na preparatach Juvaderm, ale sama powiedziała że Nuevia jest dla mnie w tym momencie lepsza.
Co prawda lubi pracować na preparatch Juvaderm, ale polecane są one raczej do "odświeżania" i delikatnego podkreślania ( ja miałam wyrównywaną asymetrię).

Zostałam znieczulona maścią ( ale nie Emlą, ponoć mocniejszą) i po ok. 15 minutach gdy przestałam już kompletnie czuć usta, zaczęło się nakłówanie.
Miłe ono, przyznaję nie było, zwłaszcza że sporo kwasu zostało podane w kontur. Najbardziej nieprzyjemne było modelowanie łuku kupidyna. Nakłuć na pewno było kilkanaście na całe usta. Straciłam rachubę

Z oczu pociekły mi zły, ale to ponoc normalne

Pani doktor przy prawie każdym kłuciu rozmasowywała mi usta( nieprzyjemne).

Cały zabieg trwał może 20 minut?

Pani doktor była zaskoczona że już przy 1 mln osiągnęłyśmy efekt pełnych ust i powiedziała, że być może więcej nie będzie potrzebne, bo przy mojej drobnej twarzy nie można przedobrzyć

Ta ukryta czerwień wargowa zrobiła swoje i po prostu trzeba było ją wydobyć.

W każdym razie za 3 tygodnie mam się pokazać I wtedy zdecydujemy co dalej.

Po wyjściu z gabinetu musiałam przejść całą Galerię i wydawało mi się że każdy widzi że coś robiłam z ustami Chociaż pewnie coś w tym jest bo gdy wróciłam do domu i mama rzuciła na mnie okiem, od razu powiedziała: "powiększałaś usta!"

Jestem bardzo opuchnięta, tak bardzo że aż bad górną wargą robią mi się takie cienie, a po lewej stronie mam takie małe załamianie w skórze?

Kurcze...czy tak naprawdę ma to wyglądać na razie? Nie dziwie sie że mama to zauważyła, bo wyglądam jak dorodny glonojad

Dziewczyny, co sądzicie??

Wrzucam zdjęcia przed ( na 3 pierwszych przed, 3 ostatnie po ) i 1,5 godziny po zabiegu.

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22882487_10210646473614295_1089034098_o (1).jpg (51,8 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22883206_10210646475454341_939542041_n.jpg (33,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22878978_10210636122075513_1751911662_o (1).jpg (46,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22882235_10210646482774524_2056658649_o.jpg (61,5 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22894888_10210646476574369_1823255798_n.jpg (23,3 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22883100_10210646476814375_1379457524_n.jpg (27,7 KB, 103 załadowań)

Edytowane przez zorzanna
Czas edycji: 2017-10-30 o 18:53
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 13:59   #716
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Kocurasek, 1ml na początek tylko. Na pewno po jakimś czasie gdy usta już się wygoją i dojdą do siebie, dostrzyknę więcej.

Z tego co pamiętam Star miała ostrzykiwane usta regularnie.



Myślicie jednak, że po pierwszym razie będzie widać jakąkolwiek różnicę?

Będzie, będzie ja po 1 ml mam bardzo duże usta. Lepiej dodawać stopniowo niż przesadzić na początku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 14:17   #717
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Zgłaszam się trzeciego dnia po powiększeniu ust.
Nad górną wargą wyskoczyły mi 2 małe siniaczki, które niestety są dosyć widoczne.
Jestem jeszcze spuchnięta i niestety każdy, kto do tej pory mnie widział, zadawał pytanie co się stało lub czy nie zostałam pobita;/
Niestety, u mnie w ogóle nie sprawdza się ta opcja, że od razu po zabiegu wracam do "normalnego" życia i nikt niczego nie zauważa.

To co mnie trochę niepokoi, to to, że nadal górna warga jest większa niż dolna i gdy patrzy się na nią z profilu, widać, że trochę wystaje ponad dolną - daje to efekt dzióbka.
Czy też tak miałyście?
Więcej kwasu miałam podawany w kontur i właśnie w górną wargę, by wyrównać asymetrię, więc to zapewne dlatego.
Mam nadzieję, że to się wchłonie za jakiś czas, gdy już wszystko się wygoi.

Za miesiąc jestem umówiona na dostrzyknięcie 1 mln, jeżeli będę chciała jeszcze trochę je powiększyć.

Co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23131399_10210659628383156_406290413_o.jpg (48,0 KB, 202 załadowań)
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 20:14   #718
amandzicho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Bardzo wam polecam dziewczyny powiększenie sobie ust. Oczywiście jeśli macie takie malutkie jak ja miałam. Ja od jakiegoś czasu wypełniam sobie górną wargęi odrobinę dolną kwasem hialuronowym w xxx i mam takie super usta. Tylko nie idźcie do jakiś kosmetyczek kiepskich żeby nie spieprzyły wam ust bo już kilka takich lasek widziałam.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-11-02 o 10:30 Powód: Link.
amandzicho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 15:20   #719
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Zgłaszam się trzeciego dnia po powiększeniu ust.
Nad górną wargą wyskoczyły mi 2 małe siniaczki, które niestety są dosyć widoczne.
Jestem jeszcze spuchnięta i niestety każdy, kto do tej pory mnie widział, zadawał pytanie co się stało lub czy nie zostałam pobita;/
Niestety, u mnie w ogóle nie sprawdza się ta opcja, że od razu po zabiegu wracam do "normalnego" życia i nikt niczego nie zauważa.

To co mnie trochę niepokoi, to to, że nadal górna warga jest większa niż dolna i gdy patrzy się na nią z profilu, widać, że trochę wystaje ponad dolną - daje to efekt dzióbka.
Czy też tak miałyście?
Więcej kwasu miałam podawany w kontur i właśnie w górną wargę, by wyrównać asymetrię, więc to zapewne dlatego.
Mam nadzieję, że to się wchłonie za jakiś czas, gdy już wszystko się wygoi.

Za miesiąc jestem umówiona na dostrzyknięcie 1 mln, jeżeli będę chciała jeszcze trochę je powiększyć.

Co sądzicie?

Nic się nie martw, każda z nas przez tydzień wygląda jak kaczuszka
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 15:33   #720
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Dziewczyny, przyznam, ze ciezko mi przekopać caly wątek.
Gdzie polecacie powiekszyc usta w Warszawie?

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.