Styczniówki 2018 - część II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-18, 13:22   #3211
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ok, dam znać. Chociaż u mnie hemoglobina jeszcze w normie, tylko zbliżała się niebezpiecznie do dolnej granicy.
A bierzesz witaminy jakieś?
Ja mam teraz hemoglobinę 11.
Witaminy biorę, pewnie! Biorę Prenatal Classic+Prenatal DHA, D-Vitum K2 2000j., Tardyferon x2, MagneB6x2, kilka gramów wit.C dziennie I jem dużo i zdrowo
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 13:33   #3212
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Ja mam teraz hemoglobinę 11.
Witaminy biorę, pewnie! Biorę Prenatal Classic+Prenatal DHA, D-Vitum K2 2000j., Tardyferon x2, MagneB6x2, kilka gramów wit.C dziennie I jem dużo i zdrowo
Jejku, sporo tego
W sumie o to pytałam bardziej z ciekawości, bo sama ostatnio zmieniłam witaminy i wybór tego na rynku jest ogromny, a w każdych mi czegoś brakowało jak czytałam...
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 13:46   #3213
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Ja mam teraz hemoglobinę 11.
Witaminy biorę, pewnie! Biorę Prenatal Classic+Prenatal DHA, D-Vitum K2 2000j., Tardyferon x2, MagneB6x2, kilka gramów wit.C dziennie I jem dużo i zdrowo
O jejku 😁 dużo tego !
Ja swoich podstawowych tabletek mam dość

Luteina dp 2x1
Duphaston 2x1
Nospa 2x1
Magne b6 3x1

Do tego femiferal 1×1
Femibion 1x1


I w sumie to nie wiem jak ja to robię, że o wszystkich pamiętam 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 13:54   #3214
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Tak mi kazali brać, zarówno lekarz jak i położne. Lekarz mówił, żeby brać PrenatalDuo - mam oddzielnie kupione tabletki i kapsułki, nie wiem czy to ten sam skład, ale chyba tak - bo jest najlepszy dla mnie. Wcześniej brałam PregnaPlus i nie sprawdziło się, spadały mi szybko wyniki. A położne kazały brać jak najwięcej witaminy D i DHA ze względu na skurcze chociażby. Luteinę też biorę, teraz juz mniej bo 50mg x2.
Majka ja już nie zmienię na pewno, aż mnie głowa bolała od wyboru na rynku, już wiem, że od tego tak polecanego Omegamed pregna DHA to dwa razy więcej DHA ma Prenatal DHA i ma jeszcze EPA, a omegamed nie ma.
Lovvi ja z początku pisałam sobie na opakowaniach ile czego i karteczki zostawiałam na stołach wszędzie i ustawiałam przypomnienia w telefonie, ale od dwóch miesięcy jak tyle biorę to już pamiętam
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 14:09   #3215
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

SweetChoco olej teściową Ona już miała szansę się wykazać, teraz pora na Twoje decyzje i jeśli cos się nie przyda to będziesz wiedziała na następny raz

djerba moja mama też nie za bardzo była chętna, w końcu zebrało się we mnie i jej powiedziałam co mi leży na sercu. Chociaż może w sumie chyba raczej nie pomyslała o tym, że jednak mogłaby pomóc...Teraz podobno robi dla mnie zapasy i przyjedzie do mnie na kilka dni
A co do tego kolesia to jakieś teraz mam głupie obawy, że tylu jest idiotów na świecie i zwyczajnie się boję, że mnie walnie upadnę i coś się stanie... Niby ekstremalna sytuacja ale strachliwa jestem w pyskowaniu

LittleBeetle super! Aż żałuję, że do Tesco mam strasznie daleko

nikopoia a nie myślałaś, żeby zmienić lekarza? Przecież nie mozesz się znać na wszystkim...

cooos_ik super okazja z kombinezonem Co prawda nie jestem dzieciata, ale koleżanki uprzedzały, że jak się pojawi nowe dziecko to lepiej w tym czasie nie zaczynać posyłać starszaka... I tak życie mu się zmieni a jak dojdzie przedszkole- nowe, nieznane to może się poczuć odrzucone


Czy tylko ja nie mam takich problemów z krwią? Teraz musze morfologię zrobić, ale dwa miesiące temu płytki miałam grubo ponad 200 tys, żelazo powyżej średniej, reszta też praktycznie w normach się mieściła...
Może to dlatego, że jestem wybitnie mięsożerna Pozdrawiam znad steka
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 14:12   #3216
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Hejka
Może zacznę od tego ze mi wczoraj pyknela 100-wka.
Od wczoraj również jestem posiadaczką nowej zabawki dla dziecka czyli pessera( tak zazartowal lekarz). Samo włożenie może trwało minute i nic nie bolało. Pytając lekarza kiedy zdejmujemy zaskoczył mnie bo powiedział 34-35. Ja wiem ze pesser nie musi spowodować szybkiej akcji porodu ale jakby u mnie spowodował to jeszcze w grudniu urodze....eeee
Nie wiem dlaczego tak wcześnie oczywiście mówił ze to nie jest pewne ponieważ wszystko będziemy kontrolować a ja głupia nie zapytałam czemu w takim tygodniu juz. Może dlatego że noszenie pessera powoduje szybsze infekcje?i nie chce mnie narażać. Co nie zmienia faktu że globulki co drugi dzień już do końca musze używać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 14:27   #3217
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Majka ja już nie zmienię na pewno, aż mnie głowa bolała od wyboru na rynku, już wiem, że od tego tak polecanego Omegamed pregna DHA to dwa razy więcej DHA ma Prenatal DHA i ma jeszcze EPA, a omegamed nie ma.
Ja tak samo, spędziłam dłuugie godziny wybierając witaminy...
Teraz biorę Doppelherz Aktiv mama czy jakoś tak. Skład ma bardzo podobny do Prenatalu DHA (EPA ma nawet 2 x wiecej), a jakieś 30-50 % tańszy, zależnie od apteki.


Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość

Czy tylko ja nie mam takich problemów z krwią? Teraz musze morfologię zrobić, ale dwa miesiące temu płytki miałam grubo ponad 200 tys, żelazo powyżej średniej, reszta też praktycznie w normach się mieściła...
Może to dlatego, że jestem wybitnie mięsożerna Pozdrawiam znad steka
Nic tylko się cieszyć
U mnie jeszcze w normie, no ale na początku miałam hemoglobinę ok. 14,5, teraz 12,9, więc posiłkuję się tą pokrzywą
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 14:28   #3218
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
nikopoia a nie myślałaś, żeby zmienić lekarza? Przecież nie mozesz się znać na wszystkim...

Czy tylko ja nie mam takich problemów z krwią? Teraz musze morfologię zrobić, ale dwa miesiące temu płytki miałam grubo ponad 200 tys, żelazo powyżej średniej, reszta też praktycznie w normach się mieściła...
Może to dlatego, że jestem wybitnie mięsożerna Pozdrawiam znad steka
Niestety nie mogę zmienić lekarza, ten jest tu najlepszy i niby naprawdę jest dobry, po prostu ma czasem dziwne metody i jak widać nie dmucha na zimne.
On po prostu chce, żebym leczyła się naturalnie, tyle że to dla mnie niestety za mało.
Ja też mięsożerna jestem i wybitne warzywno- i owocożerna, przed ciążą miałam wspaniałe wyniki, wiem bo robiłam Po prostu ciąża mi nie służy najwyraźniej

Marlena może nie trzeba się będzie martwić, 35t to już 3 tygodnie przed donoszoną ciążą, zanim zacznie się coś dziać, to może być akurat Mam nadzieję, że lekarz podejmie dobrą decyzję kiedy go zdjąć I gratuluję stówki!

Majka ten Doppelherz Aktiv mama zdublowałby u mnie kwas foliowy, żelazo i magnez, więc odpada niestety

Edytowane przez nikopoia
Czas edycji: 2017-10-18 o 14:31
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 14:41   #3219
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość

Czy tylko ja nie mam takich problemów z krwią? Teraz musze morfologię zrobić, ale dwa miesiące temu płytki miałam grubo ponad 200 tys, żelazo powyżej średniej, reszta też praktycznie w normach się mieściła...
Może to dlatego, że jestem wybitnie mięsożerna Pozdrawiam znad steka
Ja też właściwie nie mam Tzn hemoglobinę mam na granicy, ale anemii jeszcze nie mam, płytki prawie 300tys. Ale ja startowałam z wysokiej hemoglobiny, więc miałam z czego tracić, bo też jestem wybitnie mięsożerna

Little, ja bym napisała do dziewczyny jak ona to widzi

djerba, przykre, że nie możesz się dogadać z mamą
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 14:42   #3220
Barb83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 415
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Czesc dziewczyny!

Gratuluje udanych zakupow.

Djerba-zycze zdrowka.

U mojej corki kaszel..bylysmy dzis u lekarza.mamy inhalacje i syrop.oby szybko przeszlo..

Do dziewczyn wahajacych sie z przedszkolem-jesli nie musicie posylac dzieciaczkow,ja bym poczekala do przyszlego wrzesnia-chociazby z tego wzgledu,ze beda wam przynosic choroby do domu..
Barb83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 14:43   #3221
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Little, ja bym napisała do dziewczyny jak ona to widzi
(
w sumie się sprawa sama rozwiązała bo w jednej paczce jednak nie jestem w stanie wysłać tyle tego wyszło
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 14:45   #3222
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Marlena mój gin na wizycie ostatniej przepraszał mnie z góry, jeśli będzie dzwonił do niego telefon, ale synowej ściągnęli pessar i od razu 3 cm rozwarcia i wisi mu na telefonie. Po czym dodał: "i czym się ona przejmuje? 1/3 porodu za nią, bez bólu i skurczy "
Więc zapytaj po prostu lekarza na następnej wizycie o swoje wątpliwości i nie stresuj się, bo ja widzisz - wszystko ma jakieś jasne strony
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 15:31   #3223
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
SweetChoco olej teściową Ona już miała szansę się wykazać, teraz pora na Twoje decyzje i jeśli cos się nie przyda to będziesz wiedziała na następny raz



djerba moja mama też nie za bardzo była chętna, w końcu zebrało się we mnie i jej powiedziałam co mi leży na sercu. Chociaż może w sumie chyba raczej nie pomyslała o tym, że jednak mogłaby pomóc...Teraz podobno robi dla mnie zapasy i przyjedzie do mnie na kilka dni

A co do tego kolesia to jakieś teraz mam głupie obawy, że tylu jest idiotów na świecie i zwyczajnie się boję, że mnie walnie upadnę i coś się stanie... Niby ekstremalna sytuacja ale strachliwa jestem w pyskowaniu



LittleBeetle super! Aż żałuję, że do Tesco mam strasznie daleko



nikopoia a nie myślałaś, żeby zmienić lekarza? Przecież nie mozesz się znać na wszystkim...



cooos_ik super okazja z kombinezonem Co prawda nie jestem dzieciata, ale koleżanki uprzedzały, że jak się pojawi nowe dziecko to lepiej w tym czasie nie zaczynać posyłać starszaka... I tak życie mu się zmieni a jak dojdzie przedszkole- nowe, nieznane to może się poczuć odrzucone





Czy tylko ja nie mam takich problemów z krwią? Teraz musze morfologię zrobić, ale dwa miesiące temu płytki miałam grubo ponad 200 tys, żelazo powyżej średniej, reszta też praktycznie w normach się mieściła...

Może to dlatego, że jestem wybitnie mięsożerna Pozdrawiam znad steka

Ja w sumie też mam dobre wyniki i niewiele łykam piguł - omegamed optima forte, euthyrox (bo niedoczynność mam od wielu lat) i czasem magnez. Z krwi to tylko płytki poniżej normy (ale przed ciąża zawsze miałam w dolnej granicy). A reszta idealnie a dietę mam taką sobie, bo mi ostatnio nic nie smakuje.

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Marlena mój gin na wizycie ostatniej przepraszał mnie z góry, jeśli będzie dzwonił do niego telefon, ale synowej ściągnęli pessar i od razu 3 cm rozwarcia i wisi mu na telefonie. Po czym dodał: "i czym się ona przejmuje? 1/3 porodu za nią, bez bólu i skurczy "
Więc zapytaj po prostu lekarza na następnej wizycie o swoje wątpliwości i nie stresuj się, bo ja widzisz - wszystko ma jakieś jasne strony

Dobre podejście

Musiałam zmienić swoje ambitne plany. Czuję, że mnie jakieś przeziębienie próbuje pokonać, więc na razie poleguję sobie i ogarnęłam parę rzeczy w domu. Na ćwiczenia do szkoły rodzenia też nie jadę, wolę nie ryzykować. Skoczę tylko na teorię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 16:04   #3224
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Przyszły mi pościele do łóżeczka i wypełnienie 😁 W sumie to nie takie jak chciałam.. Ale ostatecznie jeden komplet mi się bardzo podoba. Chyba nawet bardziej. A drugi jest taki sam jak pierwszy 😂 Ale dzwoniłam już do babeczki, bardzo w porządku... powiedziała żebym sobie wybrała ten drugi komplet jaki chce i wtedy ona wyśle kuriera, ten co mi się nie podoba kurier zabierze (tzn nie,że mi się on nie podoba, jest bardzo fajny.. Ale dwa takie same komplety - bez sensu )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 16:21   #3225
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Jejku ile Wy bierzecie tych tabletek! Ja tylko 2x MamaDHA, ale najwazniejsze, zeby Maluszki byly zdrowe.

Nikopoia a dolna granica hemoglobiny to nie jest 10,5? (Nie chce mi sie sprawdzac na wynikach) ja ostatnio mialam 11,5, pozniej spadlo do 11,2 i teraz chyba wzrosla do 12.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 16:29   #3226
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Ja młodą wyślę do przedszkola od września, tzn taki mam plan
W razie jakby chorowała albo będzie się kiepsko adaptować w co wątpię to będę jeszcze w domu. Będzie trochę ze mną i z dzidzią, wierzę że jakoś je ogarnę. A dzidzia potem do żłobka jak wrócę do pracy.

Mam jakis kryzys nic mi się nie chcę i czuje się jak orka
Zamówiłam myjki wielorazowe i wkładki laktacyjne wielorazowe. I cały czas kompletuję zamówienie z gemini, mieszam w tym koszyku tylko
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 16:58   #3227
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dziewczyny, piękne te Wasze zakupy

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Hejka
Może zacznę od tego ze mi wczoraj pyknela 100-wka.
Od wczoraj również jestem posiadaczką nowej zabawki dla dziecka czyli pessera( tak zazartowal lekarz). Samo włożenie może trwało minute i nic nie bolało. Pytając lekarza kiedy zdejmujemy zaskoczył mnie bo powiedział 34-35. Ja wiem ze pesser nie musi spowodować szybkiej akcji porodu ale jakby u mnie spowodował to jeszcze w grudniu urodze....eeee
Nie wiem dlaczego tak wcześnie oczywiście mówił ze to nie jest pewne ponieważ wszystko będziemy kontrolować a ja głupia nie zapytałam czemu w takim tygodniu juz. Może dlatego że noszenie pessera powoduje szybsze infekcje?i nie chce mnie narażać. Co nie zmienia faktu że globulki co drugi dzień już do końca musze używać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie lekarz zdejmuje w 36-37 tygodniu. Tamtym razem zdjął w 37 w środę a w sobotę synek był już na świecie
W dniu zdjęcia pessara miałam odstawić wszystkie leki. Następnego dnia po zdjęciu już zaczęły się skurcze, zaczął odchodzić czop. W piątek skurcze regularne, ale po nospie przechodziły i w sobotę nad ranem obudził mnie silniejsze. Poszłam się szykować i przeszło. A że nie czułam dzieciątka tego dnia, to pojechaliśmy z Tż na ktg i zostałam, bo już piękne rozwarcie było Mam nadzieję, że tym razem też szybko pójdzie

Cytat:
Napisane przez Barb83 Pokaż wiadomość

U mojej corki kaszel..bylysmy dzis u lekarza.mamy inhalacje i syrop.oby szybko przeszlo..
Zdrówka dla córeczki.

Cytat:
Napisane przez Millygirl Pokaż wiadomość
Mam jakis kryzys nic mi się nie chcę i czuje się jak orka
Zamówiłam myjki wielorazowe i wkładki laktacyjne wielorazowe. I cały czas kompletuję zamówienie z gemini, mieszam w tym koszyku tylko
Czuje się tak samo. Rano mam plany, że po przedszkolu wyjdę z synem na plac zabaw, a przytulam się do podusi i śpię. Dobrze, że mały zajmie się trochę sobą, ale mam takie wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie mam takich problemów z krwią? Teraz musze morfologię zrobić, ale dwa miesiące temu płytki miałam grubo ponad 200 tys, żelazo powyżej średniej, reszta też praktycznie w normach się mieściła...
Może to dlatego, że jestem wybitnie mięsożerna Pozdrawiam znad steka
U mnie morfologia też super, troszkę spadła, ale nie tak nisko
Byłam bardzo zdziwiona, bo praktycznie cały czas użerałam się z anemią. W pierwszej ciąży, bardzo spadła, lekarz w pewnym momencie powiedział, że jak tak dalej będzie to wyśle mnie do szpitala. Zaczęłam brać żelazo 2 razy dziennie, nie będę pisać jakie miałam przez to problemy No a potem stosowałam jabłka.
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 17:13   #3228
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Matko dostałam dwa wielkie kartony ubrań dla Małej... przeglądam już drugą godzinę i jeszcze trochę zostało... Jak skończę i mąż zaakceptuje moje wybory to się pochwalę
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:06   #3229
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

U mnie szewek doktorka chce ściągać równo w 37 tc będzie to połowa grudnia 🤤
Ale chciałabym najlepiej urodzić po terminie albo w terminie, już nawet podoba mi się ten 01.01.2018. Wiem, że mało to prawdopodobne, narazie modlę się żeby wytrzymać chociaż do tego 37 tygodnia ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 18:27   #3230
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

i u mnie morfo lepsza
odebrałam leżaczek
w ogóle kupiłam dziś córce sukienkę w lumpku...patrzę co to za sukienka to na zagranicznych stronach 50$ a na ali za 25$
dobry deal zrobiłam
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:35   #3231
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
i u mnie morfo lepsza
odebrałam leżaczek
w ogóle kupiłam dziś córce sukienkę w lumpku...patrzę co to za sukienka to na zagranicznych stronach 50$ a na ali za 25$
dobry deal zrobiłam
Fajna 😍😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:42   #3232
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
i u mnie morfo lepsza
odebrałam leżaczek
w ogóle kupiłam dziś córce sukienkę w lumpku...patrzę co to za sukienka to na zagranicznych stronach 50$ a na ali za 25$
dobry deal zrobiłam
Śliczna pokaż jak dojdzie bo ciekawa jestem jak na żywo

Ja na razie czekam na czapkę i komin z alie dla córki mam nadzieję że będą dobre bo zawsze to loteria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:45   #3233
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Śliczna pokaż jak dojdzie bo ciekawa jestem jak na żywo

Ja na razie czekam na czapkę i komin z alie dla córki mam nadzieję że będą dobre bo zawsze to loteria
właśnie identyczna bo ją w lumpku upolowałam za 17zł.... ten tiul z takich sztywniejszych i faktycznie się układa jak na zdjęciu.
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:50   #3234
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
właśnie identyczna bo ją w lumpku upolowałam za 17zł.... ten tiul z takich sztywniejszych i faktycznie się układa jak na zdjęciu.
piękna!
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 18:53   #3235
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Matko dostałam dwa wielkie kartony ubrań dla Małej... przeglądam już drugą godzinę i jeszcze trochę zostało... Jak skończę i mąż zaakceptuje moje wybory to się pochwalę
Pochwal się koniecznie ! 😊 na mnie ciuszki czekają u teściów po chłopakach. Może jakieś bardziej neutralne z nich wybiorę i będą dla małej .
Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
i u mnie morfo lepsza
odebrałam leżaczek
w ogóle kupiłam dziś córce sukienkę w lumpku...patrzę co to za sukienka to na zagranicznych stronach 50$ a na ali za 25$
dobry deal zrobiłam
Ale cudo! 😍
W lumpkach można znaleźć perełki. Ja idę jutro na polowanie, bo mam mało rzeczy w rozmiarze 62 i kilka bodziaków i pierdół chciałabym dokupić.

Wróciłam ze spotkania z koleżanką i mam dość. W autobusie mnie tak wytrzęsło że czuje się fatalnie. 😵


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:00   #3236
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Ale cudo! 😍
W lumpkach można znaleźć perełki. Ja idę jutro na polowanie, bo mam mało rzeczy w rozmiarze 62 i kilka bodziaków i pierdół chciałabym dokupić.

Wróciłam ze spotkania z koleżanką i mam dość. W autobusie mnie tak wytrzęsło że czuje się fatalnie. 😵
przyznam, że to chyba pierwsza perełka z lumpka dlatego cieszę się jak dziecko
Ale w mojej okolicy kiepskie lumpki są i drogie (wycena głównie po 18/36zł).

Heh nasze autobusy ostatnio częściej jeżdżę więc rozumiem....i łączę się w bólu bo jutro muszę do lekarki jechać
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 19:08   #3237
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

LittleBeetle superaśna sukienka 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 20:01   #3238
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dobra chwalę się, pokaże kilka rzeczy, które najbardziej mi wpadły w oko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg M1.jpg (135,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg M2.jpg (121,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg M4.jpg (95,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg M6.jpg (143,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg M7.jpg (127,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg M9.jpg (106,5 KB, 46 załadowań)
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 20:03   #3239
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Dobra chwalę się, pokaże kilka rzeczy, które najbardziej mi wpadły w oko
Ale fajniutkie 😍😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-18, 20:16   #3240
literape
Raczkowanie
 
Avatar literape
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 359
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość


Zachorowałam kiedyś podczas podróży na mało wdzięczna chorobę, w której płytki mi spadły grubo poniżej 100 tys. Nie podawali mi leków, za to kazali zajadać się świezym ananasem (w ilościach hurtowych) i pić sok z kokosa. Z sokiem,możesz mieć kłopoty, ale ananasa dostaniesz bez problemu.

U mnie też płytki lecą. Na razie 140 tys.
ja zaczynalam chyba z płytkami ok 120 tys. teraz mam poniżej 90 tys. a pierwszej ciazy do porodu szlam z plytkami na poziomie chyba 70 tys. cos mi tam dawali. mój gin oczywiscie to zlewa....


co do ananasa, zwlaszcza w ilosciach hurtowych: kiedys czytalam ze w ciazy sie nie zaleca bo wywołuje skurcze. ale nie wiem na ile to potwierdzone info.

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dzień doberek kobitki!

Ah..prawie 2 dni wyjęte z życiorysu.. Całodniowe wymioty, nawet po wodzie, rozwolnienie, gorączka... Mąż w morzu, moja mamuśka (tu bez komentarza, bo ona miała mnie w D....
kurde, niefajnie...

na szczescie moge na mame liczyc. jak ja poprosze o pomoc to prawie nigdy nie odmawia, chyba, ze faktycznie ma cos do roboty z tata albo robote w polu. ale mieszkamy razem, to tez inaczej, bo jestesmy na miescu i zarowno ona zna doskonale mojego syna jak i on ma wszystko na miejscu, jest u siebie, nikt nikomu nie musi nic tlumaczyc, tachac zabawek itd.
Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość

Oczywiście zostałam skrytykowana że bez sensu bo spodenki się nie przydają i że powinnam się słuchać bardziej doświadczonych itd. Wkurzyłam się i powiedziałam teściowej że na co wydaję to moja sprawa i jak się przyda to się przyda a jak nie to trudno. 😧

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to słuchaj bardziej doświadczonych: spodenki to swietna sprawa i moj syn prawie tylko w nich chodził!
jedyna moja uwaga, ze ja wole i teraz dokupuje tylko takie ze stopkami, bo spadajace skarpetki doprowadzaja do szału, ale moim zdaniem era śpiochow juz dawno minela.
u mnie krolowaly i beda krolowac: pajace i zestawy body+takie spodnie/półśpiochy
Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Marlena mój gin na wizycie ostatniej przepraszał mnie z góry, jeśli będzie dzwonił do niego telefon, ale synowej ściągnęli pessar i od razu 3 cm rozwarcia i wisi mu na telefonie. Po czym dodał: "i czym się ona przejmuje? 1/3 porodu za nią, bez bólu i skurczy "
Więc zapytaj po prostu lekarza na następnej wizycie o swoje wątpliwości i nie stresuj się, bo ja widzisz - wszystko ma jakieś jasne strony
moim zdaniem mial swieta rację :P i moj gon mi tez tak powiedzial, jak chodzilam 3 tydzien z rozwarciem na 3 cm. nic mnie nie bolało, nie mialam zadnych objawow a juz pierwsze cm mialam za sobą :P


dziewczyny z racji iz jak zwykle nadrabiam na koniec dnia to nie bede cytowac wszystkich zakupów, ale są swietne!

ba, sama dzisisj bylam na ciuchach i kupilam dwa kombinezony: jeden misiowy i drugi takie puchowy, w świetny wzór zwierząt leśnych za 20 zł. mysle, ze kupowanie odzieży wierzchniej dla córy moge uznać za zakończone. teraz tylko musze zrobic zakupy w aptece internetowej i poprzymierzac koszule do szpitala i porodu
literape jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 13:20:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.