Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-18, 17:42   #31
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ooooj, ja to mam wlochy wszedzie i nie robie z tego problemu. A hormony w normie.
Ja też. Depilator + maszynka i jadę.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 22:21   #32
MaryGolld
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Cześć, liczę na pomoc czy ktoś poleci GODNY gabinet kosmetyczny w Krakowie w którym mogłabym zrobić elektrolizą?
MaryGolld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 06:35   #33
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Polecam salon kosmetyczny Pani Barbary Orczyk przy ulicy Podmiejskiej 19 w rzeczonym Krakowie.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 07:46   #34
MaryGolld
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

magbeth - dzięki za odpowiedz, czy robiłaś tam ten zabieg? ewentualnie orientujesz się może jak to wygląda cenowo?
MaryGolld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 09:45   #35
Zesue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 78
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Też mi rosną i chyba większości kobiet. Albo woskiem, albo po prostu zgól. Ja golę i jakoś nie zauważyłam, żeby mi grubsze odrastały, a z włosami na brzuchu chodzić nie będę xD.
Zesue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 10:53   #36
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Tak, robilam. Cena zalezy od czasu zabiegu a ten z kolei jest uzalezniony ile wlosow chcesz wyciachac ;-) Najlepiej zadzwon i dopytaj. U mnie nigdy nie bylo dluzej niz 15 minut co kosztowalo ok. 50 zl. Mnie zabieg robila najlepsza na swiecie Pani Izabella Czech.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 15:34   #37
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Pozwolę sobie odświeżyć temat, bo mam wątpliwości, co do moich włosów na brzuchu. Jestem ciemną blondynką z bardzo jasną karnacją (ale brwi i rzęsy mam czarne), a na brzuchu mam czarne włoski. To taki meszek, tylko właśnie nie jaśniutki, jak np. na twarzy, a delikatne, cienkie włoski w czarnym kolorze. Z odległości metra czy dwóch praktycznie tych włosów nie widać, oprócz jednego, który jest gruby i okropny i którego regularnie wyrywam :p Ale jak spojrzę na brzuch przy dobrym oświetleniu, to nie wygląda to ładnie. Dziewczyny tu pisały, że mają jasne te włoski, a ja się zastanawiam, czy coś ze mną nie tak. Do tego mam trądzik i boję się, że to jakieś zaburzenia hormonalne. Moja ginekolog twierdzi, że byłyby przy tym dodatkowe objawy, więc właśnie zastanawiam się, czy moje włoski można zaliczyć do nadmiernego owłosienia, czy są jednak zupełnie normalne...
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 16:23   #38
bozenka345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 114
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Normalne, tez mam takie włoski na brzuchu i pozbywam sie ich woskiem.
bozenka345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 19:31   #39
xxonemorenightxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Przeczytałam kilka forów internetowych na ten temat i po bardzo długim namyśle w końcu zdecydowałam się na rozjaśnianie i pozbycie się mojego kompleksu. Co prawda nigdy nie był to dla mnie problem, przez który nie mogłam normalnie funkcjonować, ale czasem trzeba zrobić coś dla siebie i własnego dobrego samopoczucia. Tak więc poszłam do pierwszego lepszego Rossmanna i kupiłam najtańszy rozjaśniacz z Joanny. Troche się obawiałam efektu, ponieważ moja skóra ma tendencje do uczulania, dlatego najpierw zrobiła tzw próbe alergiczną. Nic nie piekło tak więc zaczęłam nakładać na coraz to większe partie brzucha i wystarczyło prawie 5 min by włoski całkowicie się rozjaśniły. Aż jestem zdziwiona takim efektem. Miałam spore wątpliwości co do skuteczności tego produktu, ale sprawdził się znakomicie! Moja skóra ani troche nie została podrażniona, jedyny dyskomfort pojawił się jakieś 5 min po nałożeniu preparatu, kiedy zaczęło mnie dosyć mocno swędzieć. Brak jakiegokolwiek pieczenia, tylko odczuwalne swędzenie. To był znak, że czas zmywać to co nałożyłam. Efekt niesamowity, włosy są bardzo naturalnie rozjaśnione, niezauważalne w normalnym świetle. W przyszlości zastanawiam się nad powtórzeniem zabiegu, ale tym razem na rękach. Jednak chyba zdecyduje się na ten krok w zimie, kiedy nie będą one aż tak widoczne, ponieważ chwyciła mnie ładna opalenizna, a niestety preparat widocznie rozjaśnia także skórę.

Polecam ten sposób w warunkach domowych, bo w ciągu 15 min pozbyłam się kompleksu i nie żałuje podjętej decyzji. Czasem chyba warto zaryzykować
xxonemorenightxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 20:09   #40
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Ja pieprze, to ja mam ciemne wokol pepka, hormony w normie i jakos z tym zyje. Jasne wloski sa w 100% normalne, zadne hormony, zaden laser....... Trace wiare w swiat.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

A... To tylko archaiczny temat odkopany :/
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 21:02   #41
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 383
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Ja mam owłosienie którego by mi pozazdrościł niedźwiadek grizzly, mam owłosione plecy, ścieżkę poniżej pępka, pomiędzy piersiami, a nawet włosy na wierzchu stóp i to nie żaden meszek, a włoski z których przykład powinny brać te na głowie. Tysiąc badań, wszystko w normie, a więc nabijam kasę drogeriom i depiluję to wszystko woskiem. I jakoś z tym żyję. Jeśli hormony mam w normie i jestem zdrowa to nie histeryzuje z tego powodu, bo pewni mądrzy ludzie wymyślili depilację, która pozwala mi czuć się dobrze we własnym ciele.
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 09:21   #42
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Ja kiedyś przeciągnęłam maszynką po całej linii brzucha (tak mnie te włosy wkurzwiały!) i to był początek męczarni. Później doszły krostki, stany zapalne, alergia na nikiel ... KOSZMAR. Poszłam na depilację laserową brzucha - to było parę lat temu, miałam 5 zabiegów. Wtedy 1 zabieg kosztował 150 zł. Opisałam wszystko tu: KLIK Parę włosków zostało, ale ogromna większość odeszła w zapomnienie i mam ŚWIĘTY SPOKÓJ. Jeśli macie tylko możliwość, to zachęcam bo wg mnie warto. Chciałabym zrobić sobie nogi, ale mnie na to nie stać. Może kiedyś...
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 10:39   #43
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Włosy na brzuchu...wstydliwy temat u kobiet :c

Z tego co wiem to najlepszy jest laser. Kilka zabiegów i po problemie
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-22 11:39:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.