Przyjaciółka mnie wystawiła - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-26, 11:05   #31
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Przyjaciółka mnie wystawiła

U mnie na studniówce siedzieliśmy przy stołach parami, zwyczajnie dobrze jest mieć osobę towarzyszącą.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
To, że mają się zdeklarować do końca października z pewnością nie wyklucza zmian.
Może wykluczać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 11:05   #32
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Przyjaciółka mnie wystawiła

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
No dobrze, rozumiem, ale jeśli ja bym się z kimś umówiła, to raczej nie wykręcałabym mu takiego numeru na sześć dni przed końcem października, a już na pewno bym przeprosiła.Tym bardziej, że ona w ogóle nie chciała iść i to ja w sumie ją prosiłam, żeby ze mną poszła, bo nie mam pary.
Zresztą, ona nie poznała tego chłopaka nagle,, tylko zna go od dłuższego czasu. Jeśli chciała z nim iść na studniówkę mogła mi powiedzieć o tym już od razu, a nie obiecywać, że idziemy razem.

Rozumiem Cię i uważam, że słusznie masz do niej żal.Mogła Tobie od razu powiedzieć, że możliwe, że z kimś pójdzie, a jeśli już zmieniła zdanie to powinna Cię przeprosić
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 11:14   #33
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Przyjaciółka mnie wystawiła

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
U mnie na studniówce siedzieliśmy przy stołach parami, zwyczajnie dobrze jest mieć osobę towarzyszącą.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------


Może wykluczać.
No ale to musiały być większe stoły, nie? My tez się deklarowaliśmy, z kim siedzimy przy stoliku, ale to nie znaczyło, ze idziemy w parze na studniówce
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 11:33   #34
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Przyjaciółka mnie wystawiła

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
No ale to musiały być większe stoły, nie? My tez się deklarowaliśmy, z kim siedzimy przy stoliku, ale to nie znaczyło, ze idziemy w parze na studniówce
No były większe, każda klasa miała swój i ważne było kto, gdzie i z kim siedział.
Z polonezem było podobnie, była para dziewczyn.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 11:42   #35
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Przyjaciółka mnie wystawiła

No my ustalaliśmy z kim siedzimy i z kim tańczymy poloneza, dużo osób tańczyło z kimś ze szkoły, ale nikt wtedy nie mówił, że idzie z tą osoba na studniówkę, siedzieliśmy tez po prostu w grupkach z klasy a później i tak się przesiadalismy w ciągu nocy i bawiliśmy się z różnymi osobami. Większość szkoły twierdziła, że idzie sama na studniówkę, bawiliśmy się grupowo, a nie tylko z partnerami.

Autorko, czyli wszyscy idą z partnerami? Nie ma koleżanek, które idą same i mogłabyś się z nimi bawić, ale niekoniecznie deklarować się jako pary?
__________________

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2017-10-26 o 11:45
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 11:57   #36
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Przyjaciółka mnie wystawiła

Tylko że tu nie chodzi tak naprawdę o brak pary itd, tylko o to, że przyjaciółka autorki wymiksowała się z ustaleń i teraz jeszcze rżnie głupa tym zdziwieniem że autorka nie ma pary. Dla mnie to słabe.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 12:00   #37
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Przyjaciółka mnie wystawiła

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tylko że tu nie chodzi tak naprawdę o brak pary itd, tylko o to, że przyjaciółka autorki wymiksowała się z ustaleń i teraz jeszcze rżnie głupa tym zdziwieniem że autorka nie ma pary. Dla mnie to słabe.
Może ona tez to potraktowała luźno, w końcu i tak tez będzie na tej studniówce? To zdziwienie owszem, nie na miejscu.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 13:56   #38
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Przyjaciółka mnie wystawiła

Ty i tak nie miałabyś z kim iść, więc jej ówczesna zgoda i obecna rezygnacja nie zmieniają nić w twojej sytuacji. Skoro nie masz kolegów, może zaproś inną koleżankę i będzie ok.

Zaproponowałaś jej wspólne siedzenie na studniówce, bo obie i tak nie miałyście innych opcji. Teraz ona ma i nie dziwi mnie, że skorzystała z niej bez wahania. Ale słowo przepraszam byłoby mile widziane.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 16:37   #39
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Przyjaciółka mnie wystawiła

U nas w szkole to normalne, że dziewczyny tańczą z dziewczynami poloneza, więc również to miałam na myśli.
Dzisiaj rozmawiałam z przyjaciółką i można powiedzieć, że się po części dogadałyśmy. Poruszyłam też ten temat z jedną z moich bliższych koleżanek, bardzo zdziwiła się zachowaniem mojej przyjaciółki i też nie mogła go zrozumieć, ale mi powiedziała, żebym się nie przejmowała, że będziemy trzymać się razem - ona idzie z bratem i mówi, że on będzie tańczył ze wszystkimi, a nie tylko z nią. Jedna z koleżanek też nie jest pewna, czy będzie miała parę, więc powiedziała mi, że jakby co będziemy tańczyć razem poloneza.
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi, bardzo mi pomogłyście
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 10:17   #40
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Przyjaciółka mnie wystawiła

Zachowanie koleżanki słabe, tymbardziej że trzeba określić już czy idzie się z osobą towarzyszącą czy samemu.

Swoją drogą, nie rozumiem tego szukania na siłę osoby towarzyszącej i mówię tu o rodzeństwie, kuzynach, kogokolwiek byleby tylko nie iść samemu. Później się okazuje że niby wszyscy mają pary a jak dokładniej podpytasz to tak naprawdę połowa mogłaby iść spokojnie sama i by nie było spiny ani stresu, że "olaboga tylko ja nie mam pary na studniowce!"

Jakbym mogła cofnąć czas to zamiast iść z ówczesnym chłopakiem, poszłabym sama, ale mama myślała, że ja tak mówię dla zgrywy a naprawdę byłoby mi smutno na imprezie tańczyłam z kolegami, bawiłam się z innymi i świetnie się bawiłam w większości sama i z koleżankami

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-28 11:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.