Styczniówki 2018 - część II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-27, 17:23   #3721
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

My już jesteśmy po wizycie
Szyjka elegancka, doktorka zachwalala. Dalej mierzy 3,8 cm czyli nic się nie skrocila 😀
Pochwalila mnie, że ładnie leżę... hehe, a ja wczoraj cały dom wysprzatalam, no i trochę się martwiłam o ta szyjke. Ale doktorce nic nie wspominałam żeby zrypki nie dostać. 😝
Bobasa nie podgladalysmy dziś.

No i doktorka mówi,że coraz większe mamy szansę aby urodzić w terminie. W poniedziałek zaczniemy 32 tc

Co do morfologi, no to mam nie brać żelaza razem z magnezem. No i brać 2x1.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 17:26   #3722
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Lovvi23 Pokaż wiadomość
My już jesteśmy po wizycie
Szyjka elegancka, doktorka zachwalala. Dalej mierzy 3,8 cm czyli nic się nie skrocila 😀
Pochwalila mnie, że ładnie leżę... hehe, a ja wczoraj cały dom wysprzatalam, no i trochę się martwiłam o ta szyjke. Ale doktorce nic nie wspominałam żeby zrypki nie dostać. 😝
Bobasa nie podgladalysmy dziś.

No i doktorka mówi,że coraz większe mamy szansę aby urodzić w terminie. W poniedziałek zaczniemy 32 tc

Co do morfologi, no to mam nie brać żelaza razem z magnezem. No i brać 2x1.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładna szyjka! 😊
Super że wizyta udana.

Ja dzisiaj zrobiłam porządek w szafie. Muszę trochę ciuchów oddać tylko nie wiem gdzie i komu 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 17:43   #3723
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Lovvi23 Pokaż wiadomość
My już jesteśmy po wizycie
Szyjka elegancka, doktorka zachwalala. Dalej mierzy 3,8 cm czyli nic się nie skrocila 😀
Pochwalila mnie, że ładnie leżę... hehe, a ja wczoraj cały dom wysprzatalam, no i trochę się martwiłam o ta szyjke. Ale doktorce nic nie wspominałam żeby zrypki nie dostać. 😝
Bobasa nie podgladalysmy dziś.

No i doktorka mówi,że coraz większe mamy szansę aby urodzić w terminie. W poniedziałek zaczniemy 32 tc

Co do morfologi, no to mam nie brać żelaza razem z magnezem. No i brać 2x1.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo za szyjkę 😊 witamina c pomaga przyswoić żelazo, mi położna poleciła jeść dużo papryki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 17:49   #3724
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Lovvi gratuluję dobrych wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 18:03   #3725
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Hej dziewczyny...

Nawet nie wiem od czego zacząć.. może od tego, że przedwczoraj w nocy wylądowałam w szpitalu.. do którego sama pojechałam taxą, bo nie miał mnie kto zawieść.. no ale ok... rozumiem.. Na szczęście na izbie przyjęć nie było totalnie nikogo, więc nie musiałam znosić jakiś dziwnych spojrzeń..

Przyjechałam tam, bo chciałam się upewnić czy z bobasem wszystko w porządku.. nie czułam ruchów.. Tak kazał mi mój lekarz, żeby za każdym razem po moim incydencie chorobowym jechać i kontrolować, bo może się przydarzyć niedotlenienie macicy i takie tam... więc jeżdżę, ale chyba już przestanę..
Przy poprzedniej wizycie w szpitalu miesiąc temu (w innym mieście) powiedzieli mi, że w sumie to po co Pani tu przyjechała, powiedziałam że tak mi lekarz kazał....
Teraz w szpitalu w moim mieście powiedziałam to samo, a oni mi na to, że powinnam mieć skierowanie na ktg, bo tak każdy mógłby sobie przyjeżdżać i sprawdzać.. i że mam sobie kupić detektor tętna... Nie no porażka......
W tym szpitalu 2 razy rodziłam...pracuje tam mój lekarz... a oni mi z takimi tekstami wylatują...
Ja podczas moich akcji chorobowych (których szczerze nienawidzę) tracę przytomność na co najmniej 5 minut i nie wiem co dzieje się z dzieciątkiem w brzuchu...
Prowadzę działalność, w związku z czym opłacam składki zdrowotne.. i co ? nie mam prawa skorzystać z takiej wizyty w szpitalu?

Tak mi jest smutno od tych 2óch dni.... nie dość że ..to akurat ja muszę być chora..i to chora nieuleczalnie.. to jeszcze takie traktowanie służby zdrowia

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Noworodek dostaje w szpitalu zastrzyk z wit K i na tym koniec? Nie trzeba tego więcej dziecku podawać? A witaminę D jaka najlepiej kupić?
Ja mam taką : https://pl.iherb.com/pr/california-g...oz-10-ml/65958

W sumie wszystkie kosmetyki i suplementy kupuję z iherb.. tak się wkręciłam

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez literape Pokaż wiadomość
jak to nie? to jakim cudem przystawia sie sam do piersi? przeciez glowa niemowlaka nie jest całkiem wiotka....


no wlasnie, podalas sama im nr telefonu. ja pudelko zgarnelam a telefonu nie podalam i nikt mnie nie meczył. przeciez nie kazdy musi posiadac telefon


witam. dzisiaj obchodze 28 urodziny. syn zapytał czy to tyle, ile mają dinozaury. no prawie że.
najlepszego
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 18:21   #3726
Barb83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 415
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Lovvi i Millygirl-gratuluje udanych wizyt.



Literape i LittleBeetle-wszystkiego najlepszego
Barb83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 18:39   #3727
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Djerba, ale zbadali Cię w końcu? Porażka. Szpitale są po to żeby pomagać. A już szczególnie, że nie było nikogo na izbie. Sprawdzenie czynności życiowych płodu to jest dosłownie chwilka. Jak mnie przyjmowali teraz do szpitala to na wejściu miałam 1-minutowe usg i dopiero na oddziale szczegółowe badanie. Powiedz swojemu lekarzowi o tej sytuacji, może Ci wystawi skierowanie bez daty w razie potrzeby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 18:46   #3728
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Djerba Bardzo Ci współczuję. Wszystko w porządku z dzieckiem ?

Brak mi słów na to co się wyczynia w służbie zdrowia, przecież płacimy składki i to nie małe i w zamian takie traktowanie. Ja jak zaczęłam krwawić w ciąży i pojechałam na IP to lekarka mnie przywitała "Czego Pani chce? " no kur***. Rozumiem Cię w zupełności, martwisz się czy wszystko w porządku i jeszcze takie traktowanie. Jest szansa żebyś rodziła w innym szpitalu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 19:13   #3729
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Wszystkiego naj naj solenizantkom

Djerba ale sprawdzili w koncu, wszystko ok z maluchem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 19:49   #3730
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Tak, podłączyli mnie do tego cholernego ktg i przylazł później jakiś gin, który był dopiero w trakcie robienia specjalizacji.. i nie wiem czy to przez brak doświadczenia czy co, ale był tak nieprzyjemny i tak mnie bolało jak badał... że gdybym miała więcej sił to bym mu powiedziała..

Z dzidziusiem wszystko ok i wiele bym dała, żeby przyśpieszyć ten czas.. żeby już był grudzień.. bo wiem, że taka sytuacja może jeszcze raz mi się przydarzyć.. a przecież męża nie ma... i jest mi to ciężko ogarniać logistycznie
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 19:59   #3731
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Witaminę K również słyszałam że w szpitalu podają a potem w domku tylko D podajemy
Ale myślę że każdej z Nas powie o tym lekarz.
A gdzie rodzisz w Bydgoszczy czy tutaj Piotrków?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pod koniec listopada jadę juz do Bydgoszczy do rodziców, 2 grudnia biorę ślub i do porodu już zostaje w Bydgoszczy. Po porodzie następne 3-4 tyg też będę u rodziców. Dopiero później wracamy do Piotrkowa.
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 20:03   #3732
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Tak, podłączyli mnie do tego cholernego ktg i przylazł później jakiś gin, który był dopiero w trakcie robienia specjalizacji.. i nie wiem czy to przez brak doświadczenia czy co, ale był tak nieprzyjemny i tak mnie bolało jak badał... że gdybym miała więcej sił to bym mu powiedziała..

Z dzidziusiem wszystko ok i wiele bym dała, żeby przyśpieszyć ten czas.. żeby już był grudzień.. bo wiem, że taka sytuacja może jeszcze raz mi się przydarzyć.. a przecież męża nie ma... i jest mi to ciężko ogarniać logistycznie
To dobrze że z dzieckiem w porządku.
Powiem Ci szczerze że też już chcę grudzień. Chciałabym skończyć wyprawkę i już spokojnie czekać.

Mój mąż poszedł na imprezę, trochę mnie to wkurza. Ja sobie odpuszczam z wiadomych powodów, jego nie chcę specjalnie ograniczać ale jakoś nie czuję się z tym dobrze. Ja sama w domu a on się bawi, to niesprawiedliwe... ale jak tylko mała się urodzi to się skończy, zagonię go do roboty. 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 20:03   #3733
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Tak, podłączyli mnie do tego cholernego ktg i przylazł później jakiś gin, który był dopiero w trakcie robienia specjalizacji.. i nie wiem czy to przez brak doświadczenia czy co, ale był tak nieprzyjemny i tak mnie bolało jak badał... że gdybym miała więcej sił to bym mu powiedziała..

Z dzidziusiem wszystko ok i wiele bym dała, żeby przyśpieszyć ten czas.. żeby już był grudzień.. bo wiem, że taka sytuacja może jeszcze raz mi się przydarzyć.. a przecież męża nie ma... i jest mi to ciężko ogarniać logistycznie
Boże wspolczuje Kochana !!!.
Niestety ludzie nie rozumieją jak Ci ciężko jest żyć z taką przypadłościa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 20:08   #3734
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
nikopoia nam położna mówiła, że na kąpiel można się nie zgadzać ale wit K i zabieg credego jak najbardziej tak. Podczas porodu mogą się różne krwiaki zrobić w główce dziecka itp i bezpieczniej jest podać witaminę
Co to jest zabieg credego???? Brzmi fatalnie 😒
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 21:33   #3735
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Djerba, bardzo współczuję tego, co przeszłaś. Dobrze, że z maluszkiem ok. A jak z Tobą? Wszystko dobrze, nic Ci nie zagraża (przepraszam, jeśli to pytanie jest głupie, ale nie wiem na co chorujesz)?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 21:40   #3736
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Spóźnione życzenia urodzinowe i imienowe dziewczyny!

Djerba - to jest właśnie najgorsze, że człowiek płaci co miesiąc nie małe składki i jednak należy mu się tą opieką zdrowotna a nie czuje się jakby jeszcze przeszkadzal. Grunt że sprawdzili i z maluszkiem wszystko ok, silna babeczka jesteś ze dajesz Sobie ze wszystkim radę sama zdrówka

sweetChoco ja też nie zabraniam mężowi wyjść (oczywiście w miarę rozsądku, ale rzadko tak wychodzi), Ale w srodeczku smutno, że jednak się zostaje sama w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 21:43   #3737
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość

sweetChoco ja też nie zabraniam mężowi wyjść (oczywiście w miarę rozsądku, ale rzadko tak wychodzi), Ale w srodeczku smutno, że jednak się zostaje sama w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie nie chcę być taką kobietą ktora mówi," ja nie mogę to ty też nie". Ale jednak w środku jest mi z tym nie fajnie. No nic, jutro na spokojnie z nim pogadam, może zrozumie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 21:55   #3738
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Moj maz to ostatnio non stop ma imprezy, z tym ze to sluzbowe wiec nawet jakbym mogla i chciala to z nim nie pojde bo to bez osob towarzyszacych. Ja wtedy jade do rodzicow zeby nie siedziec sama i sie nie wkurzac. Teraz mi to w zasadzie nie przeszkadza, ale jak juz maly sie urodzi to szybko mu ukroce tak czeste wyjscia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 22:26   #3739
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Mój Tz nigdzie beze mnie nie wychodzi. 😁 Wszędzie wychodzimy razem - tzn mam na myśli imprezki , spotkania ze znajomymi. Mamy zasadę: razem albo w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 22:27   #3740
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Djerba skandal, ze placi sie takie pieniadze na sluzbe zdrowia, jest sie ciezarna, czyli wymagasz od razu wiekszej opieki lekarskiej, a tu takie traktowanie. Zero ludzkich odruchow. Wazne, ze z dzieciatkiem wszystko w porzadku.

My imprezowi jeszcze jestesmy wspolnie, ale wychodzimy pierwsi. Jedynie na weselu tz zostal, a ja wrocilam sobie wczesniej.
Jutro ja bede 'imprezowac' wybierac sie na noc do przyjaciolki, wiec caly dzien poswiecamy na knajpy i dobre jedzenie, a pozniej jak jeszcze dam rade to pojdziemy do kina, ewentualnie seans w domu i ploteczki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 22:40   #3741
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Tak, podłączyli mnie do tego cholernego ktg i przylazł później jakiś gin, który był dopiero w trakcie robienia specjalizacji.. i nie wiem czy to przez brak doświadczenia czy co, ale był tak nieprzyjemny i tak mnie bolało jak badał... że gdybym miała więcej sił to bym mu powiedziała..

Z dzidziusiem wszystko ok i wiele bym dała, żeby przyśpieszyć ten czas.. żeby już był grudzień.. bo wiem, że taka sytuacja może jeszcze raz mi się przydarzyć.. a przecież męża nie ma... i jest mi to ciężko ogarniać logistycznie
Najważniejsze, że z małym wszystko ok, ale współczuję takiego traktowania. Dużo zdrówka dla Ciebie 😘

Mi się wcale nie spieszyło do porodu, bo super czuję się w ciąży i cieszy mnie ten stan. Tak było do wczoraj. Teraz chcę szybko grudnia, żeby po świętach powiedzieć moim Twixom, że mogą wyjść. Muszę dotrwać w trójpaku, no muszę.

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
To dobrze że z dzieckiem w porządku.
Powiem Ci szczerze że też już chcę grudzień. Chciałabym skończyć wyprawkę i już spokojnie czekać.

Mój mąż poszedł na imprezę, trochę mnie to wkurza. Ja sobie odpuszczam z wiadomych powodów, jego nie chcę specjalnie ograniczać ale jakoś nie czuję się z tym dobrze. Ja sama w domu a on się bawi, to niesprawiedliwe... ale jak tylko mała się urodzi to się skończy, zagonię go do roboty. 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mojemu nie bronię wyjść, ale też czuję w środku smutek, jak go nie ma.

Zamówiłam koszule do karmienia i zaczęłam zapełniać koszyk w gemini. Teraz mam w planie wybór laktatora. To dopiero będzie wyzwanie.

Spokojnej nocy mamuśki 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 07:29   #3742
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

dzień dobry,
djerba brak słów na personel
Co do wychodzenia to my byliśmy nierozłączni ale jak się córa urodziła a nie mam z kogo pomocy skorzystać to nie stoję mężnemu na drodze bo i tak wychodzi raz na ruski rok i często sama go chce wygonić by odpoczął od nas (pracuje z domu więc jesteśmy 99% czasu razem) Nawet na zjazd integracyjny go puściłam, mam pełne zaufanie do niego sama bym korzystała jakbym tylko mogła

Zaraz na usg jadę, proszę o mocne kciuki bo nie wiem jak to będzie wyglądać
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 07:40   #3743
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

littleBeetle mocne kciuki daj znać po

Witam się i ja ! moja córka bardzo mnie musi kochać bo już od 5 chciała z mama urzedowac, więc jestem padnieta
Dobrze, że moja młodsza siostra przyjechała, która córka uwielbia to mam chwilę wytchnienia

Dziewczyny jak przyjdą wam te koszule z dolcesono/ slodkisen to pokażcie zdjęcie + info jaki rozmiar nosicie i jaki wzieliscie bo chce w tym tygodniu zamówić, a mam problem bo boję że że L/XL będzie za duza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 07:45   #3744
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Djerba - masakra jak Cię potraktowali.Ale najważniejsze że z dzieckiem wszystko ok.



Maja - ja chcę rodzić w Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 07:55   #3745
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Dzień dobry 😉

Little - kciuki za wizytę, czekamy na wieści


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 08:33   #3746
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

LittleBeetle powodzenia dzisiaj 😊 ja już stęskniłam się za widokiem małej. Dopiero w piątek ją zobaczę.

Dostałam maila że wysłano już te koszule z dolce sonno. Pewnie będą w poniedziałek to dam znać i wrzucę zdjęcia.

Miłego weekendu brzuchatki 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 13:06   #3747
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Ja już w domu odpoczywam.
Powiem Wam, że najcięższe usg na jakim byłam...
czekałam dobrą godzinę jak nie lepiej a jak już weszłam okazało się, że w środku same lekarki, które się uczą stąd badanie bardzo długie. Po jakiś 5-10minutach zrobiło mi się słabo, czułam jakbym miała zejść zaraz na szczęście chyba zobaczyli, że mi słabo i część badania robili na boku. Bardzo ciężko przeszłam to badanie (pierwszy raz mi się to zdarzyło), leżąc na plecach czułam jakbym zbyt płytko oddychała. Ledwo wyszłam z gabinetu
Co do synusia to wszystko ok choć trochę czuje zawód, smutek sama nie wiem jak to nazwać bo synek jest znów malutki jak na swój wiek
jednym słowem powtórka z rozrywki wg dzisiejszego usg 900g z hakiem - 27t5d. Lekarka pytała o córę i stwierdziła, że taki urok. Po cichu jak usłyszałam na prenatalnych, że chłopak to pomyślałam sobie, że przynajmniej uniknę stresu bo chłopcy zwykle więksi są a tu chyba nie dane mi będzie
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 13:26   #3748
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

LittleBeetle, chyba nie jest taki malutki. Jesteśmy równo tygodniami ciąży, jeden mój Twix ma niecałe 900g, drugi tylko troszkę ponad 1000g i lekarka w szpitalu mówiła mi, że jak na bliźniaki to super, bo na ogół są mniejsze, a moje na tym etapie odpowiadają wagowo dzieciom z pojedynczej ciąży. Jeszcze synuś Cię zaskoczy wagowo😊 teraz sobie odpocznij i się nie smuć 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 13:55   #3749
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
LittleBeetle, chyba nie jest taki malutki. Jesteśmy równo tygodniami ciąży, jeden mój Twix ma niecałe 900g, drugi tylko troszkę ponad 1000g i lekarka w szpitalu mówiła mi, że jak na bliźniaki to super, bo na ogół są mniejsze, a moje na tym etapie odpowiadają wagowo dzieciom z pojedynczej ciąży. Jeszcze synuś Cię zaskoczy wagowo😊 teraz sobie odpocznij i się nie smuć 😘
wiesz co na wykresach jest poniżej tych linii prawie na każdym
no nic powinnam chyba przywyknąć
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 15:50   #3750
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Styczniówki 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Ja już w domu odpoczywam.
Powiem Wam, że najcięższe usg na jakim byłam...
czekałam dobrą godzinę jak nie lepiej a jak już weszłam okazało się, że w środku same lekarki, które się uczą stąd badanie bardzo długie. Po jakiś 5-10minutach zrobiło mi się słabo, czułam jakbym miała zejść zaraz na szczęście chyba zobaczyli, że mi słabo i część badania robili na boku. Bardzo ciężko przeszłam to badanie (pierwszy raz mi się to zdarzyło), leżąc na plecach czułam jakbym zbyt płytko oddychała. Ledwo wyszłam z gabinetu
Co do synusia to wszystko ok choć trochę czuje zawód, smutek sama nie wiem jak to nazwać bo synek jest znów malutki jak na swój wiek
jednym słowem powtórka z rozrywki wg dzisiejszego usg 900g z hakiem - 27t5d. Lekarka pytała o córę i stwierdziła, że taki urok. Po cichu jak usłyszałam na prenatalnych, że chłopak to pomyślałam sobie, że przynajmniej uniknę stresu bo chłopcy zwykle więksi są a tu chyba nie dane mi będzie
Podrosnie 😁
U mnie 26t4d mała miała 920 gram
A 28t4d 1350 gram



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 13:20:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.