styl American Girl część II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 11:08   #4891
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
troszke kiczowata pani, ale fajnie maluje oczka, z tymi brwiami przegiecie, ale ladne sztuczne rzeski
To Polka?
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:08   #4892
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
troszke kiczowata pani, ale fajnie maluje oczka, z tymi brwiami przegiecie, ale ladne sztuczne rzeski
PASKUDA! zeby nie makijaż to nie mialaby w sobie w ogole ani odrobiny kobiety ;| na twarzy rzecz jasna
duskie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:09   #4893
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Elaiza186 Pokaż wiadomość
ona wyglada tragicznie,jak transwestyta
To samo chciałam napisać, ale stwierdziłam, że jeżeli to Polka i nie jest tranwestytą to zabrzmi to jednak niemiło. Ale co prawda to prawda.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:11   #4894
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: styl American Girl część II

victoria jak gumowa lalka barbie z figury, twarzy nie komentuje
cowgirl wklejam bo fajne wloski ma, ehh moze znacie cos fajnego na porost wlosow?
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:13   #4895
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: styl American Girl część II

dlatego napisalam kicz, ale zawsze cos z makijazu mozna podpatrzec, tak czy siak caly urok jej oczu jest przez sztuczne rzesy
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:14   #4896
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: styl American Girl część II

oj tam dziewczynki, ja też mam małe cycki ale za to fajną figurę i świetne nogi - każdy ma wady i zalety, trzeba kochać swoje ciało a nie krytykować. Też najbardziej lubie jak patrzą na mnie inne kobiety - bo faceci z reguły patrzą na wszystkie babki - tym bardziej że teraz sezon letni i kobietki w mini mykają
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:15   #4897
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja miałam w miekkim bikini 2 warstwę - siateczkę, pod którą wsadziłam wkładki, ale wyglądały tragicznie To musiałby być jakaś wyprofilowana gąbka.
tak sie zastanawiam nad odpowiednim wycieciem niezbyt grubej poduszki takie co kiedys w ramionach sie nosilo... mam takie w domu moze cos pokombinuje..
a wartwa druga to z siateczki slabo, mysle ze powinien byc material taki kostiumowy i lekko naciagniety zeby to forme trzymalo
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 11:17   #4898
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
tak sie zastanawiam nad odpowiednim wycieciem niezbyt grubej poduszki takie co kiedys w ramionach sie nosilo... mam takie w domu moze cos pokombinuje..
a wartwa druga to z siateczki slabo, mysle ze powinien byc material taki kostiumowy i lekko naciagniety zeby to forme trzymalo
To wszytsko brzmi bardzo skomplikowanie, ale mam nadzieję, że Ci sie uda
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:17   #4899
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
ja tez nie mam duzego biustu, do tego nie podoba mi sie ksztalt, i co mam zrobic? plakac? to mi nic nie da, dlatego najczesciej kupuje push up, na plaze tez, i od razu lepiej sie czuje i ta pewnosc siebie wraca, ale jakos coraz mniej interesuje mnie ten biust i mniej sie nim przejmuje, bo cycki to nie wszystko Zreszta nikt nie ma idealnej figury, ktos ma male piersi, za to nadrabia plaskim brzuszkiem albo zgrabnymi nogami czy tyleczekiem, trzeba znalesc swoje inne atuty i je eksponowac, a tamte upiekszac np. sztywnymi miseczkami i wtedy biust bedzie taki jaki chcemy, lub chociaz troche bardziej podobny do tego wymarzonego.

co do scian to ja mam rozowo blekitne, wiec calkiem podobne gusta jak widze
racja w 100% ! najgorzej jak juz uwazamy ze nie mamy zadnych atutow... ja, jako wielbicielka ksztaltow kim kardashian siebie uwazam ze nieseksownego patyka, 170cm i ok 53kg do tego nie mam pupy nie mam piersi, ale ostatnio rozmawialam z kolezanka i powiedziala mi, ze jej facet oglada sie za takimi patykami i dla niego takie sa najfajniejsze. dziwne to dla mnie no ale kazdemu podoba sie co innego i zawsze dla kogos wlasnie my jestesmy sexy!

co do idealow.. tez sobie mowie ze ich nie ma, ostatnio mijala mnie dziewczyna w panterkowej obcislej mini sukience, mega dekold, piersi spore D, robione na bank bo nawet nie drgnely jak szla, zgrabne nogi, waska talia, ladna pupa.. ale moze ma brzydkie stopy, nie spojrzalam..

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja Ci zazdroszczę figury, a piersi małych nie masz - w zwykłym bikini prawie każda laska ma małe, ja też. Wystarczy, ze ubierzesz push-up i będzie mieć figurę idealną Ja niestety, aby wyglądać sexy musze ubrać dekolt lub mini, Tobie wystarczą z taką figurą zwykłe obcisłe jeansy by wyglądać mega atrakcyjnie.
Poza tym nie oszukujmy się - faceci uwielbiają szczupłe laski. Przez Was zaczynam czuć się jak wielki kloc
kurcze to jaki rozm nosisz, z tego co piszesz o ciuchach i w ogole wnioskowalabym ze masz super cialko i chyba wklejalas foto kostiumu, wygladalo wszystko bardzo dobrze..
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:19   #4900
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
To wszytsko brzmi bardzo skomplikowanie, ale mam nadzieję, że Ci sie uda
kostium kupilam za 15 zlotych wiec moge kombinowac
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:21   #4901
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na zakupach i okazało się,że na Półwiejskiej w Poznaniu jest Terranova(dawno nie byłam w centrum to nie wiem;-))

weszłam ale tych waszych ślicznych rurek nie było, były fajne torebeczki, dużo bluzek a la AG i czapki z daszkiem całe w cekinach (ja bym się nie odważyła w takich wyjść), były też słodkie różowe bluzy przecenione na 39zł i fajne bikini z błyszczącego fioletowego materiału, w H&M nawet pare fajnych bikini jest.

Co do innych wieści ze sklepów to fajne ciuszki są w Tally (dużo fajnych mini),ale że ja ostatnio tracę pieniążki na kosmetyki to z ubrań kupiłam sobie tylko spodenki w croppie bo też były przecenione
w tally sa juz przeceny?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 11:23   #4902
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: styl American Girl część II

w białymstoku nie ma takich sklepow niestety ;(
duskie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:25   #4903
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: styl American Girl część II

Ja mam takie wkładki http://www.allegro.pl/item376438306_...o_rozmiar.html

do push upa albo bikini wszywam sobie takie kieszonki- po prostu doszywam wartwe materiału i tam wkładam wkładki..inaczej przy trochę luźniejszym staniku mogłyby wylecieć dołem w moim pikini, które nie było usztywniane wyglądają naturalnie,ale kieszonki muszą być bo i naczej wiadomo..wkładka może się wysunąć i bedzie ją widać.

co do spódniczek mini to noszę płaskie sandałki,japonki,baletki lub open peep toe. szpilki mi się podobają ale nie noszę bo nie lubię być wyższa od innych ludzi i od Tżta a nogi mam wystarczająco długie bez szpilek...chociaż strasznie się sexy w szpileczach wygląda no ale nie są dla mnie

w Tally przecen nie zauważyłam. Ale w Terranovie są np. jeansowe mini przecenione ale rurki granatowe na 79zł ale same małe rozmiary...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:28   #4904
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
racja w 100% ! najgorzej jak juz uwazamy ze nie mamy zadnych atutow... ja, jako wielbicielka ksztaltow kim kardashian siebie uwazam ze nieseksownego patyka, 170cm i ok 53kg do tego nie mam pupy nie mam piersi, ale ostatnio rozmawialam z kolezanka i powiedziala mi, ze jej facet oglada sie za takimi patykami i dla niego takie sa najfajniejsze. dziwne to dla mnie no ale kazdemu podoba sie co innego i zawsze dla kogos wlasnie my jestesmy sexy!


kurcze to jaki rozm nosisz, z tego co piszesz o ciuchach i w ogole wnioskowalabym ze masz super cialko i chyba wklejalas foto kostiumu, wygladalo wszystko bardzo dobrze..
Hehe, co do roz. nie przyznam się, bo tu same zgrabne chudzinki Jestem b. wysoka, więc można powiedzieć, że rozmiar mam w miarę proporcjonalny, ale powinien być tak o 1 mniejszy Ale każdy ma plusy i minusy. Ja swoje atuty typu nogi i biust w push-upku dostrzegam Minusy typu tłuszczyk w boczkach i na biodrach też.
Tylko nie wiem czemu piszecie, że faceci nie lubią szczupłych - czy chudych - dziewczyn. Przecież taka figura to ideał, do którego się dąży. A jeśli ktoś Wam mówi inaczej wynika to raczej z zazdrości.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:29   #4905
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: styl American Girl część II

powoli przekonuje się do sukienek i właśnie wygrzebałam jakąś z szafy. Co o niej powiecie ? Pasuje ?

PS. DJADKJGU zawsze sie zastanawiałam jak się czyta Twój nick
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:29   #4906
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: styl American Girl część II

http://www.allegro.pl/item373312794_...szortami_.html nawet fajne ale moim zdaniem nie warte 55zł
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:30   #4907
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
w tally sa juz przeceny?
Byłam wczoraj w Tally i są przeceny - jest mnóstwo bluzek za 30 zł
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:31   #4908
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: styl American Girl część II

tak sobie ją własnie wyobrazilam + białe okulary fajne jakies, japonki albo obcaski i biała duża torebka , znaczy się tą sukienkę :P
duskie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:33   #4909
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item373312794_...szortami_.html nawet fajne ale moim zdaniem nie warte 55zł
Fajny, jak by był z push-upkiem to bym chyba kupiła 55 zł to raczej normalna cena za strój, choc nie mówię - ostatnio kupiłam atmosphere na all za 20 zł
A wczoraj sprawiłam sobie śliczną koszulkę i wieeelką torbę h&m z lakierowanym serduchem

Widziałam wczoraj za***iste gogle w kolorze fuksji i białe mega wielkie w stradivariusie, ale za 70 zł, więc szkoda było mi kasy. Ale lepszych nie widziałam jeszcze nigdzie - typowe AG
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 11:39   #4910
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Hehe, co do roz. nie przyznam się, bo tu same zgrabne chudzinki Jestem b. wysoka, więc można powiedzieć, że rozmiar mam w miarę proporcjonalny, ale powinien być tak o 1 mniejszy Ale każdy ma plusy i minusy. Ja swoje atuty typu nogi i biust w push-upku dostrzegam Minusy typu tłuszczyk w boczkach i na biodrach też.
Tylko nie wiem czemu piszecie, że faceci nie lubią szczupłych - czy chudych - dziewczyn. Przecież taka figura to ideał, do którego się dąży. A jeśli ktoś Wam mówi inaczej wynika to raczej z zazdrości.
mozna byc zgrabnym noszac i 40 i 42, nie trzeba byc chudzinka, a to my dziewczyny dazymy do chudosci, faceci nam nie kaza, dziewczyny wtedy zazdroszcza bo wiekszosz jakiejs ilosci tluszczyku by sie pozbyla, zreszta w sumie to tylko tyle mozna w sobie zmienic, mamy kompleksy, krzywe nogi, malu biust a tylko mozemy schdnac.. i samopoczucie sie poprawia bo cos zmienic sie udalo, a nie zawsze jest to potrzebne.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item373312794_...szortami_.html nawet fajne ale moim zdaniem nie warte 55zł
taki zdecydowany kostium, jakos nie widze w nim szarej nieopalonej myszki..
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:40   #4911
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja miałam w miekkim bikini 2 warstwę - siateczkę, pod którą wsadziłam wkładki, ale wyglądały tragicznie To musiałby być jakaś wyprofilowana gąbka.
A ja własnie coś wymyśliłam Jak pokazywałam zdjęcia kostiumu od wewnatrznej strony mam taka jakby podszewke żeby nic nie prześwitywało i jest własnie taka kostiumowa, no i znalazłam stary stanik w kształcie trójkątów w ktorym nie chodziłam odprułam od niego koronke i ta gabeczka własnie była taka fajnie wyprofilowana po docinałam tak żeby pasowało do bikini zrobiłam małe nacięcia i nic nie widać a jest troszkę lepiej niz jak była bez usztywnien. Troche zamotałam ale zaraz pokaże foty. Mam zamiar jeszcze ulepszać moj kostium
AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:42   #4912
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: styl American Girl część II

co do gogli, to co myslicie o tych ?:P kupilam je przedwczoraj w reserved ;p sa AG? nie sa AG ? jak uwaazacie ;p?
duskie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:43   #4913
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: styl American Girl część II

dla mnie jest wart 55zł bo to raczej nie strój tylko bielizna poza tym bardzo prosty. A znalazłam stroje leg avenue za 50zł wiec tym bardziej za takie coś 55zł chyba się nie opłaca...ale poroba mi się,gdybym miała kase to bym kupiła


http://www.allegro.pl/item376865952_...kiny_75_c.html dla fanek cekinow

http://www.allegro.pl/item375922199_...z_pasek_m.html spodenki

http://www.allegro.pl/item379449108_..._dodatek_.html zlota góra bikini za 30zł

http://www.allegro.pl/item380701256_...plecy_s_m.html top ..nie lubię panterki ale fajne te łańcuszki

a w Terranowie widziałam srebrne spodenki całe w cekinach
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:47   #4914
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
mozna byc zgrabnym noszac i 40 i 42, nie trzeba byc chudzinka, a to my dziewczyny dazymy do chudosci, faceci nam nie kaza, dziewczyny wtedy zazdroszcza bo wiekszosz jakiejs ilosci tluszczyku by sie pozbyla, zreszta w sumie to tylko tyle mozna w sobie zmienic, mamy kompleksy, krzywe nogi, malu biust a tylko mozemy schdnac.. i samopoczucie sie poprawia bo cos zmienic sie udalo, a nie zawsze jest to potrzebne.



taki zdecydowany kostium, jakos nie widze w nim szarej nieopalonej myszki..
Ok - noszę 40, w przebłyskach 38 przy moim 180 Mam z -10 kg za dużo, zwłaszcza, że od zeszłego roku przytyłam z 5 kg No, ale zawsze pocieszam się tym, że najważniejsze, że mam proste nogi i ładne piersi, a co do wagi - zawsze można schudnąć Tylko, że mi po prostu się nie chce... Ale żeby ciałko było jędrne ćwiczę sobie od czasu do czasu - co innego mieć za dużo kg, a co innego - obwisłe ciało

Anetka - to bikini wygląda naprawdę fajnie
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:51   #4915
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item373312794_...szortami_.html nawet fajne ale moim zdaniem nie warte 55zł
Ta laska wygląda jak z plastiku
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:53   #4916
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez duskie Pokaż wiadomość
co do gogli, to co myslicie o tych ?:P kupilam je przedwczoraj w reserved ;p sa AG? nie sa AG ? jak uwaazacie ;p?
Srednio mi się podbają.

A co do spodenek te rózowe świetne choć wolala bym materiałowe np jakiś słodki welurek
AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:54   #4917
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
dla mnie jest wart 55zł bo to raczej nie strój tylko bielizna poza tym bardzo prosty. A znalazłam stroje leg avenue za 50zł wiec tym bardziej za takie coś 55zł chyba się nie opłaca...ale poroba mi się,gdybym miała kase to bym kupiła


http://www.allegro.pl/item376865952_...kiny_75_c.html dla fanek cekinow

http://www.allegro.pl/item375922199_...z_pasek_m.html spodenki

http://www.allegro.pl/item379449108_..._dodatek_.html zlota góra bikini za 30zł

http://www.allegro.pl/item380701256_...plecy_s_m.html top ..nie lubię panterki ale fajne te łańcuszki

a w Terranowie widziałam srebrne spodenki całe w cekinach
Fajny ten stanik, ale tyle za neigo bym nie dała...

Muszę wybrać się do terranovy, tam zawsze są ciuchy za grosze, a coś fajnego zawsze się wygrzebie - ostatnio kupiłam sobie różową long-bokserką za 6 zł i do tego błyszczący rózowy pasek z klamerką z cyrkonii też za 6 zł
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:55   #4918
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: styl American Girl część II

no mi też wlasnie spodenki tylko się podobają ;p
duskie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:56   #4919
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez wiolamroz Pokaż wiadomość
Ta laska wygląda jak z plastiku
wiem strasznie do wygląda..niektóre modelki mają jeszcze takie wypolerowane ciało,że biust im się świeci;-) albo są rozmazane w miejscach strategicznych(cellulit itp.)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 12:00   #4920
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: styl American Girl część II

A co powiecie o tych spodenkach?? Szukam jakis ładnych dresików... niekoniecznie rozowych Aha i co myslicie o tym kostiumie ? Firma George


Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ok - noszę 40, w przebłyskach 38 przy moim 180 Mam z -10 kg za dużo, zwłaszcza, że od zeszłego roku przytyłam z 5 kg No, ale zawsze pocieszam się tym, że najważniejsze, że mam proste nogi i ładne piersi, a co do wagi - zawsze można schudnąć Tylko, że mi po prostu się nie chce... Ale żeby ciałko było jędrne ćwiczę sobie od czasu do czasu - co innego mieć za dużo kg, a co innego - obwisłe ciało

Anetka - to bikini wygląda naprawdę fajnie
Miśka Pokaż koszulke i torbe A taki rozmiar przy takim wzroście jest idealny według mnie. Pokaz sie kiedyś... Ja bym chciała tak z 5 przytyc ale za cholerke nie mogę. Ale Ty naprawdę musisz byc wysoka i zgrabna
AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.