styl American Girl część II - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 23:45   #5071
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
masz moze zdjecie tych bucikow na nodze?
bucików na nozce nie mam ale zaraz zrobie i wstawie tylko ostrzegam moja nóżka jest gruba
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 23:47   #5072
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: styl American Girl część II

Elifczka wow ja nie widze zadnego podobienstwa hehehehe
kurde no to teraz mnie zmartwilas a ja po 3 latach meczarni z ciemnymi wlosami nareszcie moge isc je rozjasnic ehhh
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 23:57   #5073
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
Elifczka wow ja nie widze zadnego podobienstwa hehehehe
kurde no to teraz mnie zmartwilas a ja po 3 latach meczarni z ciemnymi wlosami nareszcie moge isc je rozjasnic ehhh
w brązie ci pięknie Wszyscy co mówią inaczej sie nie znają naprawdę w tym brązie jest ci ślicznie w blond miałaś straszeni zniszczone włoski wyglądałaś jakoś tak mmm nie wiem to moje zdanie a w tym brazie ach i och slicznotko
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 00:00   #5074
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: styl American Girl część II

Dziewczyny, ale Wy jesteście ładne!!

Ja ostatnio myślę nad przefarbowaniem włosów na blond, ale jedyna rzecz jaka mnie zniechęca to to, że mam naturalne włosy (brązowe) i żal mi je niszczyć ale tak chciałabym coś zmienić... Gdybym była na etapie farbowania to na pewno zmieniłabym je na jasne
Chyba będę musiała poczekać do momentu kiedy pojawią się siwe, wtedy ponownie zacznę je farbować
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 00:01   #5075
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale Wy jesteście ładne!!

Ja ostatnio myślę nad przefarbowaniem włosów na blond, ale jedyna rzecz jaka mnie zniechęca to to, że mam naturalne włosy (brązowe) i żal mi je niszczyć ale tak chciałabym coś zmienić... Gdybym była na etapie farbowania to na pewno zmieniłabym je na jasne
Chyba będę musiała poczekać do momentu kiedy pojawią się siwe, wtedy ponownie zacznę je farbować
zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie ja ocenie dobra ide robic fotke mojego kopytka
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 00:19   #5076
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie ja ocenie dobra ide robic fotke mojego kopytka
Dzisiaj albo jutro coś wrzucę
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 00:33   #5077
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
to ty na fotkach?

natural masz doskonaly usmiech! piekne bialutkie gladkie zabki i sliczne usta. co ja mam powiedziec jak moj sumiech wyglada teraz tak:
Ale tylko pomysl jaki bedzie efekt po
Tak jak mowilam... z gornych zabkow jestem bardzo zadowolona, gorzej z dolnymi, mialam nosic aparat na dolne, ale cos nie wyszlo ehh szkoda... tez chcialabym miec tam proste

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
mam taka, kupiłam dwa tygodnie temu, jest swietna , efekt na imprezie był powalający
polowalam na nia! jest sliczna, ale powiesz czy mozna ja nosic jako sukienke ? czy nie widac dupki ? ile ma cm dlugosci ?
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 00:37   #5078
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: styl American Girl część II

myslalam ze tylko ja nie spie o tej porze.. wiecie co, tak mysle i mysle o tym krytykowaniu przez mojego tzta i wczesniej mowil ze jak ciotka sie ubieram a teraz jak zamienilam tamte rzeczy na bardziej dziewczece i sexy tez jest niezadowolony, albo ja naprawde nie umiem sie ubrac albo on jest zazdrosny bo dzisiaj jeden gosc (w sumie bylo ich dwoch w aucie) zwolnil zeby sie pogapic.. oczywiscie on to widzial a mialam obcisle czarne spodnie nad kostke, lososiowa koszulke i zapieta kamizelke, ladnie to wszystko figure podkreslalo moimzdaniem, do tego obcasy oczywscie. nie ze za wszelka cene chce mu dogodzic ale wkurza mnie to ze ciagle cos mu nie pasuje, czesciej slysze ze kiepsko cos wyglada niz ze jest ok. nie ubieram sie dla niego, tym bardziej ze rzadko razem gdzies bywamy ale nie wiem juz czy to szczera krytyka czy tylko zazdrosc i glowkuje nad tym, co robie zle
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 00:56   #5079
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
myslalam ze tylko ja nie spie o tej porze.. wiecie co, tak mysle i mysle o tym krytykowaniu przez mojego tzta i wczesniej mowil ze jak ciotka sie ubieram a teraz jak zamienilam tamte rzeczy na bardziej dziewczece i sexy tez jest niezadowolony, albo ja naprawde nie umiem sie ubrac albo on jest zazdrosny bo dzisiaj jeden gosc (w sumie bylo ich dwoch w aucie) zwolnil zeby sie pogapic.. oczywiscie on to widzial a mialam obcisle czarne spodnie nad kostke, lososiowa koszulke i zapieta kamizelke, ladnie to wszystko figure podkreslalo moimzdaniem, do tego obcasy oczywscie. nie ze za wszelka cene chce mu dogodzic ale wkurza mnie to ze ciagle cos mu nie pasuje, czesciej slysze ze kiepsko cos wyglada niz ze jest ok. nie ubieram sie dla niego, tym bardziej ze rzadko razem gdzies bywamy ale nie wiem juz czy to szczera krytyka czy tylko zazdrosc i glowkuje nad tym, co robie zle
Nie nie, tu nie jeden nocny Marek sie blaka
skoro podobasz sie innym, jemu niby nie to wnioskuje, ze to jednak zazdrosc z jego strony...moze on sie czuje wtedy taki hmm zagrozony, roznie faceci odbieraja te sexi ciuszki, nie ktorych rajcuje ze ktos zerka na jego kobiete, a inni wrecz przeciwnie ubrali by dziewczyne w worek, i uwazaja ze podobac sie ona moze tylko jemu. TZ za bardzo Cie krytykuje nie wiem dlaczego, moze nie docenia, ze chcesz dla niego ladnie wygladac.
A moze pogadaj z nim, i powiedz, ze ubior ciotki mu nie odpowiada, seksowne ciuszki tez jakos mu nie podchodza, wiec w czym masz chodzic zeby go zadowolic? to troszke ironia, ale moze wtedy zacznie doceniac?
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 02:38   #5080
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
myslalam ze tylko ja nie spie o tej porze.. wiecie co, tak mysle i mysle o tym krytykowaniu przez mojego tzta i wczesniej mowil ze jak ciotka sie ubieram a teraz jak zamienilam tamte rzeczy na bardziej dziewczece i sexy tez jest niezadowolony, albo ja naprawde nie umiem sie ubrac albo on jest zazdrosny bo dzisiaj jeden gosc (w sumie bylo ich dwoch w aucie) zwolnil zeby sie pogapic.. oczywiscie on to widzial a mialam obcisle czarne spodnie nad kostke, lososiowa koszulke i zapieta kamizelke, ladnie to wszystko figure podkreslalo moimzdaniem, do tego obcasy oczywscie. nie ze za wszelka cene chce mu dogodzic ale wkurza mnie to ze ciagle cos mu nie pasuje, czesciej slysze ze kiepsko cos wyglada niz ze jest ok. nie ubieram sie dla niego, tym bardziej ze rzadko razem gdzies bywamy ale nie wiem juz czy to szczera krytyka czy tylko zazdrosc i glowkuje nad tym, co robie zle
Zazdrość to jedno, a krytyka to drugie. Mój chłopak też często widzi, zę faceci się za mną ogladają czy trąbią na ulicy i jest b. zazdrosny, ale przez to też bardziej mnie docenia i jedyne co mówi to to, że mam nosi mini tylko przy nim, co ja oczywiście zlewam

Ale twój TŻ nie powinien Cią tak krytykować... Mi mój przez 5 lat bycia razem nie powiedział, że źle w czymś wyglądam, co najwyżej, że "ładnie, ale może w czym innym lepiej by było". Musisz z nim pogadać i coś z tym zrobić, bo to nie jest normalne. Powinnaś ZAWSZE mu się podobać, choćbyś miała na sobie stare, poprute dresy

I bywajcie gdzieś razem! Najgorsze co może być - to Ty w jedną stronę, a TŻ w drugą. Ja zawsze piję i bawię się co weekend z moim TŻ wspólnie. Jeszcze nie zdarzyło sie by poszedł gdzieś beze mnie czy ja bez niego.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 05:37   #5081
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: styl American Girl część II

tyteczka lepiej w brazie - dostalas charakterku
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 08:35   #5082
Witkaa
Przyczajenie
 
Avatar Witkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Elficzka Pokaż wiadomość
Musze naprostowac drogie wizażanki )))) te dwie cudne istotki wyzej to moje kolezanki, jak cukiereczki jak juz zauwazyluscie)) a jesli tak bardzo chcecie to wkleje wam swoja fotke (jest ponizej) co sadzicie o jasnych pasemkach? ciezko bedzie zejsc z czarnego (bynajmniej kazda fryzjerka proponowala mi czerwone pasemka:/) wiec myslalam o doczepianych blond
Co do doczepianych.. hmmm od razu mowie ze jak jest ich duzo to sa straszzznnnniiieeee niewygodne. najlepiej sobie doczepic troche o troche dluższe nisz ma sie swoje naturalne tak ok 20-35 pasemek . Sama mam wiec wiem co mówie. ( włosy sie plączą, bolą w nocy (jakkolwiek to brzmi:P) ciężko się myje a o rozczesaniu juz nie wspomne ,ale jak sie założy mniej powinno byc ok. Jeśli myślisz o metodzie microring to polecam bo możesz sobie sama zalożyć w domu
Witkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:24   #5083
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
bucików na nozce nie mam ale zaraz zrobie i wstawie tylko ostrzegam moja nóżka jest gruba
o ja juz sie doczekac nie moge
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 10:19   #5084
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez Elficzka Pokaż wiadomość
witam dawno mnie tu nie bylo
w sprawie tych jasnych pasemek to nie robilabym to juz wyszlo z mody poza tym za barzo by sie odznaczaly ja mam ciemny brąz i tez myslam o rozjasnianiu ale to bardzo niszczy wlosy
co do tych butow podobne byly rok czy 2 lata temu w Deichmanie
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 10:41   #5085
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: styl American Girl część II

Elficzka ale z Ciebie laska!!!! uhuhuh!


Tyteczka sliczna jestes, bardzo mi kogos przypominasz (i nie jest to Edzia H. :P) jak sobie przypomne to napisze :P na Twoim miejscu tez bym zostala w brazie, ale to juz od Ciebie zalezy jezeli lepiej sie bedziesz czula w blondzie to sprobuj wrcocic, ale te Twoje brazowe wloski sa sliczne, ja bym je jeszcze tylko troszke dluzsze zapuscila
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 11:22   #5086
Elficzka
Raczkowanie
 
Avatar Elficzka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
Dot.: styl American Girl część II

Czekolada83
Ty sie nawet nie masz nad czym zastanawiac co zle robisz, jezeli ktos tu popelnia bledy to on!
Ty masz sie dobrze czuc w dobranym stroju, a nie on spacerujac kolo ciebie. Trzymaj tak dalej neich sie faceci slinia na Twoj widok, niech wkoncu to doceni jaka ma laske kolo siebie! Jak sie poczuje zagrozony moze zmieni tok myslenia

Tyteczka brąz przenogocjowany?:P i zgadzam sie z poprzedniczka zapusc jeszcze wloski bedzie mniam mniam
Elficzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:01   #5087
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: styl American Girl część II

o Boże Dziewczyny no ;( na zdjeciach z kamerki ten braz wyglada ladnie . Ale ogolnie mam rzadkie wlosy i na skroniach mam ich strasznie malo i przy ciemnych skore glowy widac i to wyglada nie ladnie. wtedy blond mialam bardzo zniszczony bo sama w donmu robilam sobie odrosty i rozprowadzalam rozjasniacz pod koniec na cale wlosy i w ten sposob sobie je tak zniszczylam. I teraz juz nie wiem co mam robic . czekalam 3 lata az mi odrosna wlosy farbowane palette żeby znow je rozjaśnic. a co do zapuszczania ostatnio scielam 10 cm bo strasznie poklapniete mialam. Wogole mam taki problem z wlosami ze jak je rozczesze to po 10 min. mam juz je takie ulizane i dziela siena "pasemka" brzydko to wyglada no i wystaja mi uszy spod wlosow nienawidze tego !!!!! znacie jakies bardzo dobre szampony dajace objetosc ale zeby mi wlosy po calej glowie nie lataly ?

musze dodac ze na fotkach z jasnymi wlosami mialam 17 lat wiec wygladalam mlodziej niz teraz niby tylko 3 lata a róznice widac
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:06   #5088
Witkaa
Przyczajenie
 
Avatar Witkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
Dot.: styl American Girl część II

troszke zdjęc sandra&jenn (nie wiem czy już były)
Witkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:10   #5089
Witkaa
Przyczajenie
 
Avatar Witkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
Dot.: styl American Girl część II

kolejne
Witkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 12:17   #5090
Witkaa
Przyczajenie
 
Avatar Witkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
Dot.: styl American Girl część II

next
Witkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:29   #5091
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: styl American Girl część II

ja to chce zobaczyc te buty!! wstawiaj zdjecia nie marudź
duskie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:31   #5092
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: styl American Girl część II

Czy da sie ze mna cos zrobic zeby byc jak AG?

http://nasza-klasa.pl/profile/8571965/gallery

a tu mam na fotce konto
http://www.fotka.pl/index.php

marzą mi sie przedłużane włosy do pasa

Dzieki temu watkowi nauczyłam sie robic smooky eyesubieram sie w troszke insze ciuchy,
Tylko że kiedy robie teki make up mój chłopak mówi ze mam "ostentacyjny makijaż" i wyglądam starzej,
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:33   #5093
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: styl American Girl część II

Tyteczka pięknie ci w tych ciemnych włoskach, nie maluj na blond. Ja maluje całe życie na blond i troszke zniszczyłam moje mega grube włosy , strasznie podobają mi się brązy karmelkowe ale niestety mi ciemne włoski nie pasują. To i ja się pokażę jak już każda american girl się pokazała
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:37   #5094
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: styl American Girl część II

piekny masz ten kolor, idealny dla ciebie!!! nie rob ciemnych
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:38   #5095
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Czy da sie ze mna cos zrobic zeby byc jak AG?

http://nasza-klasa.pl/profile/8571965/gallery

a tu mam na fotce konto
http://www.fotka.pl/index.php

marzą mi sie przedłużane włosy do pasa

Dzieki temu watkowi nauczyłam sie robic smooky eyesubieram sie w troszke insze ciuchy,
Tylko że kiedy robie teki make up mój chłopak mówi ze mam "ostentacyjny makijaż" i wyglądam starzej,
Jesteś bardzo ladna, nie potrzebujesz zadnej zmany
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:40   #5096
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
piekny masz ten kolor, idealny dla ciebie!!! nie rob ciemnych
No wiem, ale taki jasny odcień bardzo niszczy włoski, dlatego musze używać tone masek, odżywek i olejków żeby nie były suche
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:44   #5097
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez wiolamroz Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo ladna, nie potrzebujesz zadnej zmany
dziekuje
ale ja chciałabym byc jak typowa AG
co w sobie zmienic?
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:50   #5098
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
dziekuje
ale ja chciałabym byc jak typowa AG
co w sobie zmienic?
Jak chcesz przedłużyć włosy to zbierz sporo kasy, moja kumpela poszla na doczepianie sztucznych (nie wiem jak to się nazywa ale przyklejali jej na taki specjalny klej, zabieg kosztował 500zł) i po jakiś 3-4 miesiącach zaczeły jej się filcować tak jak u lalki barbi takie się zrobiły, poza tym wypadają i trzeba co miesiąc uzupełniać braki. Jak przedłużać to najlepiej naturalnymi włosami nie sztucznymi i u dobrego fryzjera
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:53   #5099
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez wiolamroz Pokaż wiadomość
Jak chcesz przedłużyć włosy to zbierz sporo kasy, moja kumpela poszla na doczepianie sztucznych (nie wiem jak to się nazywa ale przyklejali jej na taki specjalny klej, zabieg kosztował 500zł) i po jakiś 3-4 miesiącach zaczeły jej się filcować tak jak u lalki barbi takie się zrobiły, poza tym wypadają i trzeba co miesiąc uzupełniać braki. Jak przedłużać to najlepiej naturalnymi włosami nie sztucznymi i u dobrego fryzjera
naturalnymi włosami u dobrego fryzjera ile by to mniej wiecej wyinosło?
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:54   #5100
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: styl American Girl część II

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
naturalnymi włosami u dobrego fryzjera ile by to mniej wiecej wyinosło?
Zależy różne są ceny w różnych miastach ale coś koło 1500-2000zł
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.