Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-11, 20:42   #3991
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
1. Czy pies zawsze szczekal jak byl sam? Czy uczyliscie go od szczeniaka zostawac samemu?
2 jesli pies kiedys nie szczekal a nagle zaczal to po pierwsze: weterynarz - sprawdzic czy nie ma fizycznych problemow. Jesli nie ma (a pies jak byl mlodszy to zostawal sam bez problemow) to prawdopodobnie sa to juz zmiany starcze - pies zaczyna miec demencje i inaczej odbiera otoczenie). Mozecie zapytac weta o lagodne srodki uspokajajace, zostawiac wlaczony telewizor, konga ze smakolykami, zabierac na imtensywny dostosowany do sprawnosci spacer przed itp
3. Natomiast jesli psa nie nauczyliscie zostawania samego to teraz juz sie nie nauczy - malo tego w wieku kilkunastu lat, ze starczymi zmianami itp proba nauczenia go zostawania w domu moze zakonczyc sie zle - psu moze po prostu ze stresu nie wytrzymac serce.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
1. Tak jak piszę, gdy go brałyśmy to chodziłyśmy do gimnazjum. Pies zostawał w domu sam, ale na góra 3-5h w zależności od naszych planów lekcji (mieszkała z nami jeszcze studiująca siostra cioteczna, więc też dodatkowa osoba). Nie wiem czy wtedy szczekał - miałyśmy wtedy 2 psy a sąsiedzi się nie skarżyli. Jak ktoś jest w domu to szczeka od zawsze tylko w określonych sytuacjach:
a) gdy ktoś dzwoni domofonem (to znaczy, że idzie ktoś obcy, bo dźwięk od kodu jest zupełnie inny)
b) gdy się ją prosi "daj głos"
c) gdy widzi, że ktoś kogoś zaczepia i próbuje tego zaczepianego bronić (np. łaskotki i piski)
d) gdy jest włączony odkurzacz i jest ktoś jeszcze oprócz osoby odkurzającej
e) gdy zobaczy coś przez okno (ale tu głównie warczenie)

2. Zostawiamy włączony telewizor a nawet dwa w dwóch pokojach, teraz w zimie nawet światło zostawiamy włączone. Konga ze smakołykami to te takie kulki co z nich wypadają smakołyki tak? Kupię Do weta po krople też pójdę się zapytać. Nie wiedziałam, że jest taka możliwość.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
to jest niedorzeczne.
kopnięta a mogę wiedzieć co tak realnie zrobiłaś w celu rozwiązania problemu? oprócz "poczytania" bo poczytać to sobie można dla rozrywki
Realnie jak wracam do domu np. z zakupów (aktualnie nie pracuję) to jak nie słyszę szczekania to daję jej smakołyka w nagrodę. Staram się też mniej ją głaskać i kiziać, żeby wytworzyć pewien dystans. Nie pozwalam spać w łóżku. Nie daję swojego jedzenia kiedy żebra. Staram się ignorować żebractwo o uwagę a poświęcać tą uwagę wtedy kiedy uznam za stosowne. Takie metody widziałam gdzieś w telewizji w jakimś programie. Nie wiem na ile są dobre a na ile wyrządzam psu krzywdę. Niestety reszta domowników mnie nie wspiera i jak pies żebrze o kawałek mięsa z obiadu to mu dają, jak pies chce wejść na kanapę to pozwalają, jak pies szczeka na coś za oknem to jeszcze mówią "dobry piesek". Więc co ja sama mogę?

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7873333 6]kopnienta, jest taka telewizja dla psow dog tv. W Polsce chyba jeszcze zadna kablowka tego nie oferuje, ale moze poszukaj w internecie plyt dvd. To jest telewizja dostosowana dla psa, inne kolory, kontrast i tresci, zeby go zaciekawic, uzywa sie tego miedzy innymi u psow, ktore boja sie zostawac same. Moze sprobuj tego?[/QUOTE]
Poszukam na yt i będę zostawiać laptopa jak znajdę coś takiego
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 20:50   #3992
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

No jak rodzina nie wspolpracuje to jest to orka na ugorze bo pies dostaje sprzeczne sygnaly i glupieje.
Zwlaszcza jak ma kilkanascie lat i juz swoje przyzwyczajenia i utrwalone zachowania.
Co mozesz zrobic:
-zmeczyc psa przed okresem kiedy zostaje sam (i fizycznie i psychicznie czyli szukanie, aportowanie, cwiczenie komend itp)
-nie celebrowac wychodzenia ani przychodzenia - nie zegnasz sie z psem wylewnie i nie witasz - dla psa to nie ma byc nic nadzwyczajnego
-pomysl o jakims zajeciu dla niego jak jest lakomczuchem: moze byc kong (napchany smakolykami albo np.pasztetem. poszukaj w googlach maty węchowej - jak pies lubi szukac i weszyc. Mozna zrobic samemu - wystarczy ażurowa wycieraczka i stary koc z poliestru - tniesz na paski i przeplatasz. Potem chowasz w macie np kawalki parowki.
-sprobuj tez z dog tv - moze akurat na Twojego psa zadziala.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 20:59   #3993
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
No jak rodzina nie wspolpracuje to jest to orka na ugorze bo pies dostaje sprzeczne sygnaly i glupieje.
Zwlaszcza jak ma kilkanascie lat i juz swoje przyzwyczajenia i utrwalone zachowania.
Co mozesz zrobic:
-zmeczyc psa przed okresem kiedy zostaje sam (i fizycznie i psychicznie czyli szukanie, aportowanie, cwiczenie komend itp)
-nie celebrowac wychodzenia ani przychodzenia - nie zegnasz sie z psem wylewnie i nie witasz - dla psa to nie ma byc nic nadzwyczajnego
-pomysl o jakims zajeciu dla niego jak jest lakomczuchem: moze byc kong (napchany smakolykami albo np.pasztetem. poszukaj w googlach maty węchowej - jak pies lubi szukac i weszyc. Mozna zrobic samemu - wystarczy ażurowa wycieraczka i stary koc z poliestru - tniesz na paski i przeplatasz. Potem chowasz w macie np kawalki parowki.
-sprobuj tez z dog tv - moze akurat na Twojego psa zadziala.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
A to z witaniem i żegnaniem i brakiem celebracji też wprowadziłam. Jest tylko pogłaskanie po głowie ze 3 sekundy a czasem i nie jak np. mam ciężkie zakupy.
Pies przed naszym wyjściem ma spacer ok pół godziny - jak na nią to i tak sporo bo przychodzi zasapana, chociaż już nie biega - to już serio stary pies, chwila zabawy z piłką (ok 10 minut) i dyszy jak ja po wejściu na powiedzmy 4 piętro.
Właśnie trochę się obawiam tego konga bo ostatnio ma problemy brzuszne. Nażre się i wymiotuje. W sensie co jej nie wsypać do miski to zje wszystko - ma jakiś dziwnie duży apetyt i jadłaby non stop. Ograniczyłam jej ilość karmy i daję częściej a mniej. Chociaż w tym kongu pewnie nie mieści się jakoś bardzo dużo karmy i w sumie mogę sobie dozować ile tam wsypię co nie? I to dawać przed wyjściem a po przyjściu zabierać czy niech sobie leży cały czas?

Czy ten kanał się nadaje?
https://www.youtube.com/channel/UCUb...LFH--ldbATLcXg
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 21:02   #3994
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Pies nie szczeka cały czas z nudów. Szczeka bo ma stresa.
Nie dawaj psu smaczków po powrocie do domu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 21:04   #3995
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Pies nie szczeka cały czas z nudów. Szczeka bo ma stresa.
Nie dawaj psu smaczków po powrocie do domu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Nawet jak nie szczeka to nie chwalić? Kiedyś widziałam taką metodę w tv. Że ktoś wychodził z domu i wracał dopiero jak pies przestanie szczekać. W sensie wychodził na zewnątrz, słyszy szczekanie to czeka, szczekanie ustaje to wraca i daje przysmak.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 21:22   #3996
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Wiem, że było milion razy i co roku wraca - temat kozaków.
Szukam ciepłych, skórzanych oficerek, niestety nie mogę wydać na nie majątku.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 21:23   #3997
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Jak wracasz to pies myśli ze dostaje smaczka bo wróciłaś. Nie umie ogarnąć związku przyczynowo skutkowego jeśli nagroda nie następuje zaraz po oczekiwanym zachowaniu. Czyli nie myśli wstecz.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-11, 21:41   #3998
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

ZEGARKI
Rozkminiam i rozkminiam, czy ładniejszy jest zegarek w kolorze złotym czy różowego złota. Podaję dwa przykładowe - nie nad tym konkretnie się zastanawiam, ale chodzi o kolor bransoletki. Doradźcie!

1. złoty:



2. różowe złoto:


Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2017-11-11 o 21:43
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 21:44   #3999
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
ZEGARKI
Rozkminiam i rozkminiam, czy ładniejszy jest zegarek w kolorze złotym czy różowego złota. Podaję dwa przykładowe - nie nad tym konkretnie się zastanawiam, ale chodzi o kolor bransoletki. Doradźcie!

1. złoty:



2. różowe złoto:

Dla mnie złoty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 21:46   #4000
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Jutro coś pomyślę.. albo będzie jajecznica z samych żółtek, albo chleb w jajku którego nie jadłam wieki i nabrałam ogromnej ochoty na niego
Oooo chlebek tez dawno nie jadłam ! Dobry pomysł I tez chyba zrobię na dniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 21:56   #4001
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
ZEGARKI
Rozkminiam i rozkminiam, czy ładniejszy jest zegarek w kolorze złotym czy różowego złota. Podaję dwa przykładowe - nie nad tym konkretnie się zastanawiam, ale chodzi o kolor bransoletki. Doradźcie!

1. złoty:



2. różowe złoto:

Różowe złoto.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-11, 22:01   #4002
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
1 Nie chce nikogo obrzydzić. Ale pytanie mam dziwne.

Spotykam się z kims i fajnie. Jednak spędzamy dużo czasu w domu. Częściej u niego. No i kiedy dopada mnie@ nie chce się u niego spotykać. Nie ma kosza w wc. A przecież nie będę paradować ze śmieciami do kosza w kuchni. Mam mu kupić kosz do wc? No głupio tak żebym się panoszyła. Później i tak kosz trzeba opróżnić. Jak wybrnąć z takiej sytuacji?
Dlaczego nie będziesz iść do kosza w kuchni? Co jest z tym nie tak?
Kupowanie mu kosza do mieszkania raczej nie wchodzi w grę, bo to nie twoje mieszkanie.
Ja bym po prostu wyrzucała wszytko tam, gdzie sobie postawił śmietnik.
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja bym kupiła czemu nie... a jak bedzie pytał po co to mu powiedz ze np.nie masz gdzie wrzucać płatków kosmetycznych

Jak chłop sam mieszka to i po co mu kosz w łazience? Tamponów nie wyrzuca, płatków tez nie
A nie lepiej rzeczy po imieniu, zamiast mitologizować okres?
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
No tak, ale on ma ten kosz opróżniać ? No nie wiem. Bo ja opróżniam po każdym dniu. Wcześniej nie miałam takiego problemu. Bo ex tz przychodził do mnie ;p z drugiej str kobieta jestem to kandydat nie powinien być zdziwiony ;p. Teraz się nie widujemy. Bo nie wiedziałam jak to ogarnąć. Tu Ci kosz przyniosłam ? Hahaha. A na dniach ma urodziny. To kupie mu coś i pare drobiazgów do mieszkania Haha
Ale co się stanie, jak facet będzie wyrzucał worek zawierający np. tampon?
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czyli u niego tez powinnam wychodzić ze śmieciami ? No on wie, przez ten czas raczej się kapnął, ze miewam okres, ale kosza dalej nie ma.
Może kosza nie ma, bo do głowy by mu nie przyszło, że można mieć problem z wyrzuceniem krwawego śmiecia w kuchni. Mi też by to nie przyszło do głowy.

Podsumowując: polecam zapanowanie nad nieuzasadnionym poczuciem dyskomfortu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 22:02   #4003
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
ZEGARKI
Rozkminiam i rozkminiam, czy ładniejszy jest zegarek w kolorze złotym czy różowego złota. Podaję dwa przykładowe - nie nad tym konkretnie się zastanawiam, ale chodzi o kolor bransoletki. Doradźcie!

1. złoty:



2. różowe złoto:

Złoty będzie bardziej uniwersalny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 22:13   #4004
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Jeszcze w temacie żółtek to można je wykorzystać na carbonare albo faworki (aczkolwiek pisałaś że żółtka zostały po cieście więc nie wiem czy inne słodkości wchodzą w grę). Może da radę je też zamrozić tak jak białka ale nigdy akurat w przypadku żółtek osobiście nie praktykowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 22:14   #4005
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
ZEGARKI
Rozkminiam i rozkminiam, czy ładniejszy jest zegarek w kolorze złotym czy różowego złota. Podaję dwa przykładowe - nie nad tym konkretnie się zastanawiam, ale chodzi o kolor bransoletki. Doradźcie!
dla mnie złote zegarki wyglądają tandetnie, więc wybrałabym różowe złoto
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 22:15   #4006
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mam bardzo ważne dla mnie pytanie, proszę o szczere odpowiedzi.

Czy uważacie, że mądrą i odpowiedzialną decyzją byłoby wzięcie pieska ze schroniska mieszkając samej i będąc poza domem pon-pt 8-18? Dodam, że absolutnie nie mam nikogo, kto w międzyczasie wpadłaby wyprowadzić pieska, więc siedziałby w domu sam 8-18. Zaznaczę, że jestem raczej mało towarzyska, więc weekendy spędzałabym w całości z psiakiem w domu i na spacerkach. Chciałabym też pracować z behawiorystą, aby wypracować wszelkie braki albo obawy, jakie psiak mógłby tylko mieć i otoczyć go troską i miłością.
Patrząc na te biedaki, które siedza cale dnie w klatce, takiemu psiakowi będzie o wiele lepiej w ciepłym domku, niz ma siedzieć w klatce. Nawet jak będzie sam. Moja kiedyś zostawala sama po 8h np. Ja i brat szkola od 8 do 16, rodzice na 1 zmiane. I było ok, zawsze jak ktos wracał to widac było, ze dopiero co wstala. I tak jest do dzis, choć juz malo kiedy jest sama na długo bo kazdy ma inne zmiany W lipcu jak pojechalismy na wesele była sama od 16 do 3, czyli bardzo długo. Wróciłam o 3, to len nawet na dwór nie chciał isc, ale poszla w koncu i siku z minute robila Tylko ona ma tak, ze jak nikogo nie ma to nie je, pic moze pije, ale nie zje. Wiec wtedy kolację zjadla o 4, choć miske miala ciągle pełna Moja jest z tych psow co za nic siku w domu nie zrobi...
Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Wow, dziwią mnie takie głosy i ten artykuł na stronie, bo w miejscowym schronisku odmówiono mi adopcji niewielkiego psa z uwagi na mieszkanie w bloku (w kamienicy właściwie, więc mieszkanie większe niż typowe M2)
W jakim schronisku maja takie dziwne zasady? Serio wola zeby psy żyły w małych klatkach, niz nawet w małym mieszaniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 22:41   #4007
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Patrząc na te biedaki, które siedza cale dnie w klatce, takiemu psiakowi będzie o wiele lepiej w ciepłym domku, niz ma siedzieć w klatce. Nawet jak będzie sam. Moja kiedyś zostawala sama po 8h np. Ja i brat szkola od 8 do 16, rodzice na 1 zmiane. I było ok, zawsze jak ktos wracał to widac było, ze dopiero co wstala. I tak jest do dzis, choć juz malo kiedy jest sama na długo bo kazdy ma inne zmiany W lipcu jak pojechalismy na wesele była sama od 16 do 3, czyli bardzo długo. Wróciłam o 3, to len nawet na dwór nie chciał isc, ale poszla w koncu i siku z minute robila Tylko ona ma tak, ze jak nikogo nie ma to nie je, pic moze pije, ale nie zje. Wiec wtedy kolację zjadla o 4, choć miske miala ciągle pełna Moja jest z tych psow co za nic siku w domu nie zrobi...

W jakim schronisku maja takie dziwne zasady? Serio wola zeby psy żyły w małych klatkach, niz nawet w małym mieszaniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zalezy od psa. Nie kazdy wytrzyma 10h bez sikania. Zwlaszcza jak bedzie starszy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 22:41   #4008
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Vision, jeśli mogłabyś zdradzić - jak długo Ty i TŻ będziecie poza domem w tygodniu?
Mniej więcej 8-18.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 23:27   #4009
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;78735431]Dlaczego nie będziesz iść do kosza w kuchni? Co jest z tym nie tak?

Kupowanie mu kosza do mieszkania raczej nie wchodzi w grę, bo to nie twoje mieszkanie.

Ja bym po prostu wyrzucała wszytko tam, gdzie sobie postawił śmietnik.

A nie lepiej rzeczy po imieniu, zamiast mitologizować okres?

Ale co się stanie, jak facet będzie wyrzucał worek zawierający np. tampon?

Może kosza nie ma, bo do głowy by mu nie przyszło, że można mieć problem z wyrzuceniem krwawego śmiecia w kuchni. Mi też by to nie przyszło do głowy.



Podsumowując: polecam zapanowanie nad nieuzasadnionym poczuciem dyskomfortu.[/QUOTE]


Ja jego skarpet nie nosze do kosza. Gaci nie piorę. Przeszkadza mi, ze kosz jest w kuchni. Siedzimy z innymi ludźmi i nie uśmiecha mi się wyrzucać przy kims. Poza tym dla mnie te tampony śmierdzą. Wyrzucam worek każdego wieczoru. Wiec Ok. Pogadam o małym koszu do łazienki. Bo jak ma latać ze śmieciami wedle mojego okresu, to wole już mały kosz. A nie żeby capil kubeł aż worek zapełni


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-12, 00:51   #4010
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Bylam przeziebiona, przeszlo mi, ale zostal okropny suchy kaszel. Czasami uda mi sie odkaszlnac jakas wydzieline, ale najczesciej to po prostu suchy kaszel, ktory mnie kluje. Jak sobie poradzic? Syrop z cebuli nie pomogl
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 03:54   #4011
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Oooo chlebek tez dawno nie jadłam ! Dobry pomysł I tez chyba zrobię na dniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od wczoraj o nim myślę ha także polecam!
Cytat:
Napisane przez Fell Pokaż wiadomość
Jeszcze w temacie żółtek to można je wykorzystać na carbonare albo faworki (aczkolwiek pisałaś że żółtka zostały po cieście więc nie wiem czy inne słodkości wchodzą w grę). Może da radę je też zamrozić tak jak białka ale nigdy akurat w przypadku żółtek osobiście nie praktykowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciasto średnio wyszło, więc może faworki zrobię.. straciłam ochotę na próby, ale może masz jakiś prosty przepis?
Mrozić nie będę, jak dziś nie zużyje to wyrzucę, tylko szkoda bo jest ich aż 8 i wypadałoby spożytkować
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 04:52   #4012
_thunderstruck_
Raczkowanie
 
Avatar _thunderstruck_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7873659 6]Bylam przeziebiona, przeszlo mi, ale zostal okropny suchy kaszel. Czasami uda mi sie odkaszlnac jakas wydzieline, ale najczesciej to po prostu suchy kaszel, ktory mnie kluje. Jak sobie poradzic? Syrop z cebuli nie pomogl[/QUOTE]

Kilka tygodni temu miałam ten sam problem. Bardzo pomogła mi Isla
__________________
Because I'm easy come, easy go, little high, little low
_thunderstruck_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 04:57   #4013
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7873659 6]Bylam przeziebiona, przeszlo mi, ale zostal okropny suchy kaszel. Czasami uda mi sie odkaszlnac jakas wydzieline, ale najczesciej to po prostu suchy kaszel, ktory mnie kluje. Jak sobie poradzic? Syrop z cebuli nie pomogl[/QUOTE]Ten kaszel jest pewnie od krtani. Kup sobie jakiś preparat z porostem irlandzkim właśnie jak isla. Syrop prawoslazowy. Dużo pij najlepiej ziołowe herbatki.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 06:56   #4014
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7873659 6]Bylam przeziebiona, przeszlo mi, ale zostal okropny suchy kaszel. Czasami uda mi sie odkaszlnac jakas wydzieline, ale najczesciej to po prostu suchy kaszel, ktory mnie kluje. Jak sobie poradzic? Syrop z cebuli nie pomogl[/QUOTE]

Syrop prawoślazowy, ale tak naprawdę to musisz to po prostu przeczekać.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 07:15   #4015
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Bardzo wam dziekuje za odpowiedzi
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 07:20   #4016
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Z żółtek można zrobić kogel mogel chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 07:21   #4017
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ja jego skarpet nie nosze do kosza. Gaci nie piorę. Przeszkadza mi, ze kosz jest w kuchni. Siedzimy z innymi ludźmi i nie uśmiecha mi się wyrzucać przy kims. Poza tym dla mnie te tampony śmierdzą. Wyrzucam worek każdego wieczoru. Wiec Ok. Pogadam o małym koszu do łazienki. Bo jak ma latać ze śmieciami wedle mojego okresu, to wole już mały kosz. A nie żeby capil kubeł aż worek zapełni


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę zawsze zawijam w papier i nie widziałam problemu, żeby zawiniątko z papieru toaletowego wyrzucać przy kimś, a tym bardziej, nie czułam żeby później śmierdziało z kosza... Hmm widać dziwna jestem.

Piszę z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami telefon "wie lepiej"
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 07:26   #4018
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Z żółtek można zrobić kogel mogel chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ale pisałam wcześniej, że surowego nie mogę niestety.
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 08:13   #4019
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Od wczoraj o nim myślę ha także polecam!

Ciasto średnio wyszło, więc może faworki zrobię.. straciłam ochotę na próby, ale może masz jakiś prosty przepis?
Mrozić nie będę, jak dziś nie zużyje to wyrzucę, tylko szkoda bo jest ich aż 8 i wypadałoby spożytkować
Przepisu sprawdzonego nie mam ale sama jakbym szukała to sprawdziłabym najpierw strone mojewypieki jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Chyba że któraś z wizażanek ma pewny przepis i się podzieli.

Kurcze, faworków mi się zachciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 08:15   #4020
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 41

Cytat:
Napisane przez Fell Pokaż wiadomość
Przepisu sprawdzonego nie mam ale sama jakbym szukała to sprawdziłabym najpierw strone mojewypieki jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Chyba że któraś z wizażanek ma pewny przepis i się podzieli.

Kurcze, faworków mi się zachciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oki dziękuję za radę!
No właśnie mi też się zachciało jak pomyślałam, abym siły tylko znalazła, żeby zrobić...
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-25 16:16:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.